купити дешеві авіаквитки

З 1 листопада почали діяти нові норми ручної поклажі у Ryanair та Wizz Air!

ryanair wizz air

Нові правила перевезення ручної поклажі у Ryanair, Wizz Air та МАУ!

З 1 листопада 2018 року лоукости Ryanair та Wizz Air ввели суттєві зміни в свою багажну політику. Тепер в ціну квитка включено лише одну одиницю малої ручної поклажі. Якщо ви хочете летіти з двома предметами ручної поклажі (великим і малим), то потрібно докупити послугу пріоритетної посадки (від 5 до 15 євро), яка надає можливість взяти два предмети.

Про всі зміни детально описано у відповідних публікаціях на Lowcost Avia:

Зауважте, що до кінця листопада у Ryanair буде тривати “перехідний період”, під час якого компанія не буде штрафувати пасажирів за незначне перевищення розмірів ручної поклажі. У Києві станом на 9 листопада пасажирам без пріоритетної посадки дозволяли брати дві ручні поклажі (більшу безкоштовно в багажний відсік)

Щоб не пропускати важливі новини від лоукостів – підписуйтеся на телеграм-канал Lowcost Avia telegram.me/lowcostavia

Також зміни в багажну політику вводить авіакомпанія МАУ. З 15 січня на рейсах з безбагажними тарифами (“Лоукост” та “Тільки ручна поклажа”) дозволяється перевозити лише один предмет великої ручної поклажі до 55х40х20 см. Будь-які додаткові речі (фотоапарат, товари “duty free”, документи) повинні бути розміщені всередині великої ручної поклажі, інакше доведеться доплатити 15 євро.

Детальний розбір нових правил у статті:


Ryanair. Нові правила перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

 • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки безкоштовно можуть брати лише один предмет малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см
 • Пасажири, які придбали послугу Priority за 6 євро (пріоритетна посадка) можуть брати з собою в салон 2 предмети ручної поклажі (55 x 40 x 20 см та 40 х 20 х 25 см)
 • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки і хочуть перевезти другий предмет ручної поклажі, можуть докупити новий тип міні-реєстрованого багажу за 8 євро і здати його на стійці реєстрації.
 • Якщо ви купували квитки до 31 серпня, Ryanair безкоштовно додасть до вашого бронювання “міні” реєстрований багаж 55 x 40 x 20 см до 10 кг.

Детальний опис правил Ryanair у статті Lowcost Avia.

Якщо при перевірці на гейті ваша мала ручна поклажа буде більше дозволених розмірів (40х20х25 см) або ви прийдете з двома предметами поклажі, то працівники Ryanair можуть вимагати штраф у розмірі 25 євро.

Авіакомпанія Ryanair підготувала відео з поясненнями:


Wizz Air. Нові правила перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

 • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду
 • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (5-15 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
 • Компанія Wizz Air також вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою 10 кг (від 7 євро) додатково до існуючих 20 та 32 кг.
 • Якщо ви купили квитки до 10 жовтня без послуги WIZZ Priority, то до вашого бронювання буде автоматично додано зареєстрований багаж вагою 10 кг. Якщо ви купували квитки з реєстрованим багажем, то бронювання буде безкоштовно додано послугу WIZZ Priority.

Детальний опис правил Wizz Air у статті Lowcost Avia.

За перевищення розмірів малої ручної поклажі передбачено штраф – 25 євро.

Якщо ви докупили послугу Wizz Priority, але ваша велика ручна поклажа виявиться більшою, ніж 55 x 40 x 23 см, то працівники Wizz Air можуть стягнути штраф 60 євро.

Авіакомпанія Wizz Air також підготувала відео з поясненнями:


Зміни в правилах перевезення ручної поклажі на рейсах МАУ з 15 січня 2019 року:

 • безкоштовно – лише один великий предмет ручної поклажі розмірами до 55х40х20 см
 • будь-які додаткові речі, як наприклад, ноутбукфотоапараттовари “duty free” тощо, повинні бути розміщені всередині великої ручної поклажі
 • зміни стосуються всіх бронювань за безбагажними тарифами, що здійснені з 1 листопада 2018 року на рейси після 15 січня 2019 року
 • додаткове місце ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами до 40х30х10см буде коштувати 15 EUR

Детальний опис у статті: МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі!


Порівняння правил перевезення ручної поклажі і багажу у Ryanair та Wizz Air

нові правила ryanair wizzair

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...