купити дешеві авіаквитки

Ryanair збільшив оплату за “Priority” та за перевезення малого реєстрованого багажу (до 10 кг)!

ryanair авіаквитки

Ryanair підняв ціни на пріоритетну посадку та малий реєстрований багаж!

Лоукост Ryanair вніс зміни у тарифи на оплату послуги пріоритетної посадки та малого (до 10кг) реєстрованого багажу, – повідомляє Lowcostavia.com.ua.

До січня 2019 ціна на Priority i на малий реєстрований багаж була сталою і залежала від того, чи ви купуєте послугу разом з квитком, чи докуповуєте пізніше. Тепер же ціна буде залежати від попиту і лише перші покупці зможуть отримати найнижчу ціну. Зростання ціни становить від €0 до €4. Зміни вже набули чинності!

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року у Ryanair діють нові правила перевезення ручної поклажі:
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки, безкоштовно можуть брати лише один предмет малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які придбали послугу пріоритетної посадки (Priority) можуть брати з собою в салон 2 предмети ручної поклажі (55 x 40 x 20 см і 40 х 20 х 25 см)
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки і хочуть перевезти другий предмет ручної поклажі, можуть докупити новий тип міні-реєстрованого багажу розмірами 55 x 40 x 20 см до 10 кг і здати його на стійці реєстрації.

Підписуйтеся на канал Lowcostavia у телеграм t.me/lowcostavia, щоб не пропускати важливі новини!

Як змінилася ціна на послугу пріоритетна посадка (Priority & 2 Cabin Bags)?

Пріоритетна посадка надає можливість взяти з собою в салон два предмети ручної поклажі (55 x 40 x 20 см і 40 х 20 х 25 см).

У листопаді та грудні 2018 була встановлена фіксована ціна на послугу Priority – під час бронювання авіаквитка – €6, а якщо ви додавали пріоритетну посадку після бронювання, то потрібно було заплатити €8.

Тепер же, з січня 2019 року ціна Priority буде залежати від попиту на послугу і становитиме від €6 до €10 при купівлі квитка.

Авіакомпанія Ryanair використовує літаки Boeing 737-800, що вміщують 189 пасажирів. А послуга Priority продається лише на 90 місць.

На кожному рейсі перші 30 місць з пріоритетною посадкою будуть коштувати 6 євро, наступні 30 місць – 8 євро, а останні місця обійдуться у 10 євро.

Оскільки кількість місць Priority обмежена, на деяких рейсах може скластися ситуація, що послуга буде недоступною для купівлі. Тоді доведеться купувати реєстрований багаж.

Як змінилася ціна на малий реєстрований багаж до 10 кг (10 kg Check-In Bag)?

З 1 листопада Ryanair запровадив новий міні-реєстрований багаж за зниженою ціною. Фактично, це велика ручна поклажа розмірами до 55 x 40 x 20 см і вагою до 10 кг, яку можна здати на стійці реєстрації у багажний відсік.

Такий багаж у листопаді та грудні 2018 року коштував €8 при купівлі одночасно з квитком та €10, якщо докуповувати пізніше.

З січня 2019 року ціна на малий реєстрований багаж становитиме від €10 до €12.

На кожен рейс лише перші 8 місць міні-реєстрованого багажу до 10 кг будуть коштувати 10 євро, наступні обійдуться у 12 євро.

Порівняльна таблиця старих і нових цін:

Було Стало
Тип багажу At the time of booking
При купівлі з квитком
Post Booking
Після купівлі
At the time of booking
При купівлі з квитком
Post Booking
Після купівлі
Пріоритетна посадка
(дві ручні поклажі)
€6 €8 від €6 до €10 від €6 до €10
Малий
реєстрований
багаж до 10 кг
€8 €10 від €10 до €12 від €10 до €12
Реєстрований
багаж до 20 кг
€25 €40 €25 €40
  • Читайте також: Зміни у правилах перевезення ручної поклажі у WizzAir та МАУ

Приклад бронювання з новими цінами (не на всі рейси буде саме така ціна):

Інформація з сайту Ryanair:

Чи можна докупити Priority в аеропорту?

Ви можете докупити послугу пріоритетної посадки на стійці реєстрації в аеропорту за 20 євро. Біля виходу на посадку ціна становитиме 25 євро.

Що буде, якщо я прийду на посадку лише з малою ручною поклажею, але дещо більше дозволених розмірів?

Якщо персонал Раянейр попросить помістити у рамку для вимірювання вашу поклажу і вона туди не поміститься, то вам доведеться заплатити 25 євро і вашу ручну поклажу помістять в багажний відсік.

Що буде якщо я прийду на посадку з великою ручною поклажею, не оплативши жодну з перелічених послуг?

Вам доведеться заплатити 25 євро і вашу велику ручну поклажу помістять в багажний відсік. Зауважте, що якщо ваша ручна поклажа буде більшою за 55 x 40 x 20 см, то доведеться доплатити 50 євро.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia