купити дешеві авіаквитки

Як купити авіаквиток Ryanair та зробити чек-ін. Покрокова інструкція.

ryanair check-in купити квиток багаж

Детальна інструкція про те, як придбати дешеві авіаквитки Ryanair та зареєструватися на рейс. Від пошуку до посадки на борт (оновлено у червні 2018 року).

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Виконує багато бюджетних рейсів по всій Європі. Авіаквитки зазвичай доволі дешеві – з Польщі можна полетіти у багато міст заплативши за переліт від 19 злотих (4,5€) у Париж, Рим та багато інших міст від 59 злотих (15€). Інколи бувають авіаквитки і від 1 євро, а вже з осені 2018 року Ryanair почне літати з України!

Останні новини від Ryanair:

Інші корисні інструкції:

До вашої уваги детальна покрокова інструкція зі скріншотами, у якій знайдете, як купити авіаквиток на сайті Ryanair та здійснити обов’язковий онлайн чек-ін (online check-in).

Пошук дешевих авіаквитків

Купівля дешевих авіаквитків на сайті Ryanair

Онлайн реєстрація (online check-in)

Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак

Корисні посилання

Важливо! Зверніть увагу на валюту оплати і почитайте нижче, як відмовитися від конвертації валюти Ryanair.

Уважно ознайомтеся з нормами багажу, процедурою онлайн реєстрації та visa check, щоб не платити додатковий збір в аеропорту вже після купівлі квитка:

послуга самостійно ціна в аеропорту
Реєстрація на рейс (check-in) безкоштовно он-лайн за 2 дні до вильоту 55€
Друк посадкового талону безкоштовно (до 1 грн) 20€

Також пам’ятайте, що без процедури visa check (перевірка візи в аеропорту) Ryanair має право не пустити вас на борт літака. Оновлено у 2017 році. Ryanair скасував visa check в межах Шенгенської зони!

У лоукоста Ryanair в ціну квитка включено два предмети у ручній поклажі: одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга не більше 35x20x20 cm.

З 15 січня 2018 велику ручну поклажу потрібно здавати в багажний відсік перед посадкою в літак (послуга безкоштовна і розміри залишаються незмінними)!

За перевищення розмірів ручної поклажі може стягнути штраф 50€.

Підпишіться на канал Lowcostavia у телеграм telegram.me/lowcostavia, щоб дізнаватися про знижки та акції на квитки лоукостів!


Пошук дешевих авіаквитків.

Щоб дізнатися, куди ви можете полетіти з Ryanair, ознайомтеся з інтерактивною картою на сайті авіакомпанії:

ryanair route map

Пошук можна здійснювати безпосередньо з головної сторінки сайту авіакомпанії, для зручності скористайтеся підбором тарифів з певного аеропорту.

Також можна скористатися стороннім пошуковиком, наприклад, kiwi.com.

Kiwi автоматично виконає за вас онлайн чек-ін та надішле квитки на електронну пошту.


Купівля авіаквитків на сайті Ryanair.

Купити дешеві авіаквитки Ryanair можна на офіційному сайті авіакомпанії.

Переходимо на сторінку Ryanair.com та вводимо напрямок і дату перельоту, які нас цікавлять.

як купити квитки ryanair

Натискаємо Let’s Go! для пошуку.

 

як купити інструкція Ryanair

Обираємо переліт на потрібні нам дати, для цього потрібно клікнути на ціну і підтвердити вибір найдешевшого тарифу. Після цього натискаємо Continue (Продовжити).

 

як купити квитки ryanair

На наступному екрані можна замовити додаткові платні послуги: реєстрований багаж, вибір місця, страховку та інше. Усі ці послуги не є обов’язковими. Обирайте потрібні вам опції або відразу переходіть далі натиснувши Check Out.

 

як придбати квитки

Якщо ви не обрали платне місце і не хочете користуватися цією послугою, то натисніть Ok, thanks. Під час чек-іну вам буде призначено безкоштовно випадкове місце.

 

як зареєструватися ryanair

Далі вам потрібно зареєструватися (Sign Up) або увійти в свій раніше створений профіль (Log in).

 

як зареєструватися ryanair

Для реєстрації введіть email та придумайте пароль або зареєструйтеся через Facebook чи Google натиснувши відповідну кнопку.

як зареєструватися ryanair

Для підтвердження реєстрації у наступному вікні введіть код, що надійде вам на пошту.

 

як зареєструватися ryanair

Далі вводимо Ім’я та Прізвище пасажира чи пасажирів (як написано у закордонному паспорті).

Прокручуємо екран вниз і заповнюємо необхідні дані.

 

як купити квитки ryanair

Ставимо пташку у полі нижче (Our subscribers get the best offers…), якщо хочете відмовитися від отримання пропозицій Ryanair на пошту.

Далі обираємо спосіб оплати та вводимо дані обраної платіжної системи.

Як відмовитися від конвертації валюти від Ryanair?

Після введення даних платіжної карти уважно подивіться, чи не з’явилося повідомлення про конвертацію валюти.

як уникнути конвертації ryanair

У якій би валюті не була ваша картка краще доручити конвертацію валют банку, а не сайту Ryanair. Залиште ту валюту, яка відображалася при пошуку квитків. Для квитків з України навигідніше оплачувати в Євро.

Натисніть Click here for more information і заберіть пташку у спливаючому вікні.

 

Клікніть на пташку (вказана стрілкою), щоб відмовитися від конвертації.

як уникнути конвертації ryanair

Повідомлення має змінитися на “Are you sure you wish to opt out of Dynamic Currency Conversion?” і валюта поблизу напису Total to pay має бути такою ж, як була при пошуку квитків.

 

Ryanair-2016-yak-kupyty-kvytky-4-2

Після заповнення всіх даних натискаємо Pay Now.

Оплата авіаквитків може тривати до хвилини часу.

як купити квитки ryanair

При успішній оплаті ви побачите сторінку, на якій буде відображено ваш номер бронювання. Занотуйте його. Зауважте, що бронювання не вважається підтвердженим, доки вам не прийде лист підтвердження на пошту. Лист має надійти за кілька хвилин після бронювання.

 

лист підтвердження

Вітаємо! Ви придбали авіаквиток Ryanair. Готуйтеся до подорожі і за 4-60 днів до польоту обов’язково виконайте онлайн реєстрацію (online check-in).


Онлайн реєстрація (online check-in).

На відміну від регулярних авіакомпаній, у більшості лоукост авіакомпаній реєстрація на рейс у аеропорті платна (20 євро у Wizzair і аж 55 євро у Ryanair). Щоб уникнути додаткової оплати після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздруку посадкового талону (boarding pass).

У Ryanair платна онлайн реєстрація на рейс можлива за 30 60 днів до вильоту. При цьому ви будете мати можливість обрати собі місце у літаку. Безкоштовна онлайн реєстрація можлива не раніше, ніж за 2 дні до вильоту, але не пізніше ніж за 2 години до відправлення рейсу. У цьому випадку вам буде призначене випадкове місце у салоні.

ryanair чекін

Щоб розпочати онлайн реєстрацію на рейс, на головній сторінці сайту клікніть по вкладці Check-in.

 

ryanair чекін

Виберіть один із способів, за яким можна ідентифікувати ваше бронювання (номер бронювання + email чи номер бронювання + останні 4 цифри банківської картки).

Введіть дані та натисніть Go.

 

ryanair чекін

Далі клікніть Check-in Now!

 

ryanair check in

Поставте пташку навпроти імені пасажирів, для яких ви хочете здійснити чек-ін.

 

ryanair check in

Введіть персональні дані для кожного з пасажирів (національність, дату народження, номер паспорта та термін його дії) і натисніть Continue.

 

раянейр чекін

Чек-ін доступний за 60 днів до вильоту, але з платним вибором місця. Безкоштовна онлайн реєстрація можлива за 2 дні до вильоту.

Переконайтеся, що обрано Free allocated seating i натисніть Continue.

Важливо! Якщо ви подорожуєте з дитиною, то безкоштовний вибір місць буде недоступний. Вам доведеться заплатити і вибрати місце. Таке правило введено з 1 вересня 2016 року.

 

раянейр чекін

На наступному екрані з додатковими послугами клікніть Continue

 

раянейр чекін

На цій сторінці ви можете переглянути, роздрукувати та зберегти ваші посадкові талони.

 

Авіаквиток Ryanair

Посадковий талон Ryanair

Ось так виглядає посадковий талон (boarding pass) Ryanair.  Роздрукуйте його на стандартному листку А4, можна і на чорно-білому принтері (Print now), або збережіть (Save as PDF), щоб роздрукувати згодом.


Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак.

Трансфер у аеропорт

Дізнайтеся заздалегідь, скільки часу займає трансфер у аеропорт. Уважно плануйте свій час і приїжджайте в аеропорт за 2 години до часу вашого відльоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою. Зауважте, що у деяких аеропортах лише черга на проходження контролю безпеки може зайняти більше, ніж півгодини часу.

Visa check

Оновлено у червні 2017 року. Ryanair скасував процедуру visa check на рейсах в межах Шенгенської зони!

Якщо у вас рейс за межі Шенгенської зони, наприклад з чи в Україну або у Великобританію, то в аеропорту, з закордонним паспортом та роздрукованим посадковим талоном (boarding pass), вам обов’язково потрібно підійти до стійки реєстрації Ryanair для перевірки візи (visa check). У вас перевірять документи і поставлять відмітку (печатку чи підпис) на квитку. Без цієї відмітки вас можуть не пустити у літак. Детальніше на сайті Ryanair.

Уважно перегляньте посадковий талон – якщо на ньому є поле Visa Check, то подійдіть до стійки реєстрації для перевірки візи.

Норми багажу

У лоукоста Ryanair в ціну квитка включено безкоштовне перевезення двох одиниць ручної поклажі: одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга не більше 35x20x20 cm.

З 15 січня 2018 року велику ручну поклажу потрібно здавати в багажний відсік перед посадкою в літак (це безкоштовно і розміри залишаються незмінними)!

ryanair багаж безкоштовний ручна поклажа

Перед поїздкою уважно виміряйте габарити вашої сумки чи рюкзака. Розміри не повинні перевищувати 55x40x20 см. Якщо розмір сумки буде більше дозволених навіть на 2-5 см, то існує імовірність, що вас змусять заплатити штраф 50 євро безпосередньо перед посадкою в літак. Рюкзаки перевіряють менш прискіпливо, тому їх розміри можуть перевищувати дозволені на 5-10 см.

В аеропорті біля стійок реєстрації Ryanair і перед входом у літак стоять стійки для перевірки розмірів ручної поклажі. Якщо ваша сумка поміщається у рамку, то все добре, якщо ні – платіть штраф 50 євро.

ryanair багаж перевірка куртка ryanair багаж

При бажанні ви можете перепакувати деякі речі у куртку, Ryanair не буде вважати їх за багаж :)


Ryanair.com – офіційна сторінка авіакомпанії.
Telegram.me/lowcostavia – телеграм канал зі знижками та акціями на авіаквитки.
Route Map – карта маршрутів Ryanair.
Fare Finder – інструмент для пошуку дешевих квитків від Ryanair.
Kiwi.com  – зручний пошук авіаквитків лоукостів. Виконає онлайн чек-ін за вас автоматично.
Manage Booking – управління бронюванням (внесення змін, придбання додаткових послуг).
Table of Optional Fees – ціни на додаткові послуги (багаж та інше).
Customer Care – центр з підтримки користувачів Ryanair.
Travel Ideas – акції та готові ідеї маршрутів з перельотами Ryanair.
HotelsCombined.com – порівняння цін і бронювання готелів по всьому світу.


Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
twitter.com/lowcostavia

Цікавих вам мандрівок :)

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • дякую за таку статю з подробицями.

  Дуже хочеться спробувати так подорожувати, але якось боязко

  • Абсолютно нема чого боятися, по Україні думаю їздите і не боїтеся? Можете почати мандрувати з Польщі – це не є дорого і до Жешува нашу мову майже всі розуміють.

   • Volodymyr Sunshinefamily Virst

    добрий день! купили в Ryanair 2 квитка в Осло
    алене виходить їхати
    чи можна здати і повернути гроші?
    яким чином? дякую!

 • Доречі знайшов дуже цікаву пропозицію на 1-7 квітня Варшава-копенгаген і назад за 50 Евро https://yadi.sk/i/q9Q4WfRhfTXoB Достойне, щоб бути на вашому сайті.

  • От є туди-назад 14-21 квітня взагалі за 23 євро :)

   • Oleg Pantera

    дякую за корисну та цікаву інформацію

    • Найшвидше безкоштовно зареєструватися можна за 7 днів, а найпізніше за 2 години до вильоту. Звичайно можна і за 5, і за 4 і за 2 дні, у будь-який час в тому проміжку.

     За 15 днів реєстрація платна.

     • Oksana Lutsyshyn

      Скажіть,а як заплатити банківським переказом,.а не карткою.Щоб як Ви писали,заплатити стільки скільки вказано на сайті і не переплачувати за конвертацію?

     • Про оплату банківським переказом йшлося у публікації про Wizz Air. У лоукоста Ryanair немає можливості оплати переказом. Щоб уникнути конвертації, можна спробувати відкрити картку у тій валюті у якій буде оплата. Особисто завжди оплачую гривневою карткою, а банк конвертує згідно свого курсу.

     • Oksana Lutsyshyn

      Дякую.А в якого банку людський курс конвертації зараз?

 • Анастасия

  Дякую за статтю. Підкажіть, будь ласка, чи правильно я зрозуміла – 2 предмети ручної поклажі – тобто обидві сумки потрібно брати на борт літака, не здаючи у багажне відділення?

  • Так, обидві сумки потрібно брати з собою в салон літака.

 • Roman Mazur

  Скажіть будь ласка біля стійок реєстрації Ryanair чи перед входом у літак зважують ручну поклажку?

  • Біля стійок реєстрації зважують, але не завжди. Безпосередньо перед гейтом ніколи не бачив щоб важили, можуть лише ще раз перевірити розміри ручної поклажі.

 • Ira

  Дякую за таку покрокову інструкцію – без неї було складно розібратися, як правильно там замовляти.

 • green_peach

  Буду летіти Рейнейром з Кракова до Ейндховена.
  Квиток мені купили, не я сам.
  Тому зараз трохи в паніці, шо робити з ручною покалжею…. Я так розумію, алкоголь (тобто рідину) мені не дозволять провезти? Хотів другу в подарунок нашу українську горілку привезти….

  • Тарас

   везти можна якщо здаєте в багаж. якщо ж спробуєте взяти в ручну клажу алкоголь, то на security check вам просто запропонують або викинути його, або вертатись і перепакувати в багаж. в ручну клажу можна буде брати тільки алкоголь та інші рідини, якщо ви їх купите в duty free.

  • Окрім заборонених речей існують жорсткі обмеження на перевезення рідини у ручній поклажі: http://www.ryanair.com/us/questions/carriage-of-liquids-in-cabin-baggage/
   Рідина не може бути ємністю більше ніж 100 ml, а загальний об’єм таких баночок з рідиною (кожна до 100 ml) не повинен перевищувати 1 літр. Отже воду, соки, а тим більше скляну пляшку з горілкою перевезти у ручній поклажі не вдасться.

   Єдина можливість, це докупити місце багажу і здати пляшку в багаж.

   • green_peach

    дякую за попередню відповідь!!!

    не підкажете посилання на інформацією з тим, скільки коштуватие багаж?
    в Рейнейр тільки ж ручний багаж безкоштовний, вірно?…

    • Ціни на багаж є внизу цієї сторінки: http://www.ryanair.com/en/fees/
     Якщо коротко, то мінімальна вартість одного місця реєстрованого багажу 15 євро. Ціна може відрізнатися в залежності від сезону і часу придбання (разом з квитком дешевше, ніж докупляти потім)

 • Yanek

  10кг це максимальна вага окремо кожної сумки , чи суммарно 2х сумок?

  • Згідно інформації на сайті Ryanair обмеження по вазі стосується більшої з двох сумок, тої що до 55cm x 40cm x 20cm:

   One cabin bag weighing up to 10 kg with maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm, plus 1 small bag up to 35 x 20 x 20 cms may be carried per passenger
   http://www.ryanair.com/ie/terms-and-conditions/regulations-cabinbaggage/

 • Tetiana

  скажіть будь-ласка якщо я планую переліт в межах Польщі Варшава-Вроцлав, то потрібно підходити на visa check?

  • Здається, зараз у цьому немає потреби. На квитках з Варшави чи Вроцлава, там де на міжнародних рейсах написано про необхідність visa check, на квитках по Польщі просто вказано що це рейс в межах країни.

 • YuRock

  подскажите по регистрации. если у меня рейс 10.05, а обратно – 20.05. какая будет схема бесплатной регистрации на обратный рейс? то есть на первый рейс я регистрируюсь стандартно за 7 дней до вылета, а на обратный рейс бесплатно я тоже могу зарегиться только за 7 дней? получается мне за бугром нужно будет искать принтер,чтобы распечатать регистрацию. геморно как-то… или же при регистрации на первый рейс я могу зарегиться бесплатно и на обратный?

  • На рейс 20 травня безкоштовно можна реєструватися не раніше ніж за 7 днів до вильоту. Якщо переживаєте, що не зможете знайти де роздрукувати квиток, то можете зареєструватися швидше (за 30 днів), але тоді доведеться придбати місце в салоні (здається за 6 євро).

   • YuRock

    спасибо! как-то не продумали они этот момент… придется искать принтер )

    • Вони (Ryanair) якраз все продумали. Їм 6 євро теж не зайві :)

 • Богдана

  Доброго дня !! Підкажіть будь-ласка, чи можу я скасувати свій політ в Ryanar?? Чи повернуть кошти ?

  • Ні, кошти за оплачений квиток взагалі не повертають. Такі правила цього лоукоста.
   Перепродати квиток теж немає змісту, оскільки зміна імені вартує €110.

   • Богдана

    дякую

 • Тетяна

  Спасибі за корисну інформацію. Хочу уточнити: 1 – якщо подорожують батьки з дитиною 2.5 р, при безкоштовній реєстрації за 7 днів, місця будуть розкидані по салоні літака? В дитини окреме місце?А вартість дитячого квитка як дорослого, то значить і багаж може бути на дитину також?

  2 – платна реєстрація через інтернет за 30 днів -це плата по 6 євро за кожне місце? чи 70 євро?
  3(найголовніше) – чи з 7-дневними шопінг візами (польська шенген) можна летіти з Варшави в Іспанію чи Італію? І чи немає з цим якихось проблем чи нюансів? Летимо вперше)

  • 1 – якщо ви купували квитки одночасно і будете реєструвати всіх пасажирів разом, то скоріше за все система видасть місця поруч. Про багаж на дитину потрібно пошукати, сходу не знаю.

   2 – 6 євро за кожне місце.

   3 – коротка відповідь – так, але є певні нюанси. Багато знайомих так робили і все пройшло добре. З іншої сторони, якщо прикордонники (при перетині кордону Україна – Польща) довідаються про справжню мету вашого візиту, то можуть бути проблеми.

   Вам видали Польську візу і за правилами Шенгену ви мали би провести більше часу в тій країні яка видала візу.
   Головне пройти кордон Україна – Польща, а далі в аеропортах вашу візу будуть переглядати лише представники авіакомпанії і жодних відміток про переміщення за межі Польщі (в межах країн Шенгену) в паспорті не буде.

   Ну і фактури зробити у Польщі обов’язково, бо документи на наступну шопінг візу не приймуть.

 • Олег

  якщо пре онлайн чекіні в пункті страхування я нічого не вибрав, тобто залишив пункт please select a country of residence і закінчив чекін – отримав квитки, то в мене не буде страхування. кошти з картки пре чекіні не знімали

 • Роман Побережний

  1.Летів з Wizz Air – cyмку 55-40-20 до 10 кг -без проблем здав в багаж (наявність рідини).Вибачте за настирливість – ви впевнені що в Ryanair це неможливо ? Які наслідки – вилучення рідини і в салон, чи доплата і в багаж? 2.Зробив chek-in але не видрукував квиток – чи це вважається відсутністю on-line pеєстрації? Дякую

  • 1. Яким рейсом ви летіли, Wizz Air Ukraine чи Wizz Air Hungary? Між ними дуже велика різниця у правилах перевезенні багажу.

   На рейсах Wizz Air Ukraine ви могли безкоштовно здати реєстрований багаж, який містив рідину. На рейсах Wizz Air Hungary i Ryanair реєстрований багаж за окрему плату.

   Якщо б ви намагалися провезти рідину у ручній поклажі, то у вас просто б її вилучили на проходженні контролю безпеки.

   2. Це вважається відсутністю роздрукованого квитка. У такому випадку заплатите в аеропорту Boarding Card Re-issue Fee €15. http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions/tableofoptionalfees-tableoffees/

 • Роман Побережний

  Не підскажете ,де знаходиться viza check в аеропорту Вроцлава? Дякую

  • У кожному аеропорту visa check можна пройти на стійці реєстрації Ryanair, там де здають багаж. У деяких аеропортах це можна зробити на окремих стійках – шукайте написи Ryanair і запитуйте.

 • Misha

  A jaksh’o ostannij den’ vizy, chy bude problema v tej samyjden’ letity ryanair?

 • YuRock

  подскажите по багажу. насколько критично вылезти за пределы норм ручной клади?есть чемодан, глубина 22 см, то есть больше на 2 см от допустимых, стремаюсь заставят платить. интересует как у кого было на практике.

 • Yuriy Petrovskyy

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, при реєстрації дитини на рейс, яка не має власного паспорта, натомість вписана в паспорт батьків, подаємо дані паспорта батьків? дякую

 • Ігор

  Дякую за інфу)))) Була б дуже актуальна стаття ще й про перший раз в аеропорті..що за чим)

 • Oleg

  Добрий день, чудова стаття! Підкажіть таке будь ласка, через день після бронювання прийшов на почту лист такого змісту.
  Check-in ще не проходив, чекаю 7 дня до рейсу. У ньому йдеться про це, чи він має ще якийсь зміст?

 • Irysja Fresita

  а професійний фотоапарат рахується окремо чи його в ручну поклажу ставити можна?

  • У Ryanair можна перевозити дві сумки в ручній поклажі, друга якраз розрахована під фотоапарат.

 • Oleg Pantera

  У мене є питання. повертаюся з Гданска у Варшаву 15.08 . безкоштовна реєстрація розпочинається за 7 днів до вильоту. це значить починати рахувати треба з 8.08 чи 9.08 ? дякую за відповідь

  • Трохи запізно, але відповім: якщо зайти на сторінку онлайн чек-іну заздалегідь, то там буде вказано, коли розпочинається безкоштовна реєстрація.

 • Taras88

  під час замовлення білетів-5шт в компанії реінеір. я замовив на всі 5-страховку-обійшлась вона мені 77Є. таке запитання. чи під час чек ін-за 7 днів до вильоту я зможу відмовитись від цих страховок? і чи мені повернуть гроші? наперед дякую за інфу.

  • Скасувати будь-які послуги від Ryanair безкоштовно не є можливим :( Гроші за страховку вже не повернуть.

   Наступного разу уважно слідуйте цій інструкції, або купуйте квитки лоукостів на skypicker.com

 • Юра

  Але найкраще шукати лоукости на пошукових сайтах типу Scyscanner. Хто читає англійською тут корисні поради http://www.travel-monkey.com/5-ways-to-get-cheap-flights/

 • ірина

  Доброго дня поясніть мені а вручну кладь чого іще не можна брати окрім рідини я це зрозуміла…Мені в віззеірі колись виклали сир брі а тут як продукти харчування можна перевозить в ручній кладі

 • Name Name

  Доброго, дня. Підкажіть, будь-ласка, які обмеження по габаритам зареєстрованого (checked) багажу (той що за гроші). На сайті ryanair зазначено лише:

  For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). Чи є звичне для багатьох авіакомпаній обмеження – сума трьох вимірів не повинна перевищувати 156 см? Чи виходить обмеження по сумі сторін – 119+119+81 = 319 см? Щось забагато виходить.

 • Юрій

  Скажіть будь ласка.При бронюванні білету місце обирати не обов*язково(топто це платна послуга).Я так розумію місце видається після чек-ін?Підкажіть хто літав.Буду дуже вдячний

  • Місце обирати не обов’язково. При чек-іні за 7 днів до вильоту місце вам призначать автоматично.

 • Олексій

  Підкажіть таку річ: я купив квитки з Варшави у Болонью і назад. Чи при поверненні назад також потрібно проходити check-in?

  • Безкоштовна онлайн реєстрація можлива за 7 днів до вильоту кожного з рейсів.

   Вам потрібно зробити онлайн чек-ін і на один і на другий рейс. Якщо у вас коротка подорож (2-5 дні), то можете зачекінитися одночасно і безкоштовно на обидва рейси за день два до вильоту.

 • oleg

  Доброго дня. Підкажіть – можливо я чогось не розумію. Шукаю через Fare Finder, а потім переходжу до оплати – а там інша ціна.

  • Ціна у Fare Finder є орієнтовною і оновлюється з певною затримкою, Якщо вам на наступному кроці показує вищу ціну, то це означає, що вона нещодавно змінилася (дешевші квитки розкупили, закінчилася акція ітд ітп).

 • Stas

  А как быть с отметкой о визе, если я прилетаю в Будапешт виз эиром и у меня пересадка на райн эир? Выходит, мне в Будапеште надо пройти паспортный контроль, выйти из транзитной зоны, заново пройти все проверки и все ради штампа на посадочном талоне?

  • Саме так, але це не тільки через штамп – в лоукостів нема трансферу, отже вам все одно доведеться пройти паспортний контроль, вийти, а потім знов проходити секюріті-чек.

 • Галина Крива

  Добрий день! При заповнені помилилась в імені ( одна буква), як можна виправити.

 • Yura Oleksiy

  доброго вечора, В мене після чекінення квитка, при роздруці чи зберіганню квиток має інший вигляд як на зразках??? Чи буде в мене проблеми з цим??
  дякую за відповідь

  • десь 2 місяці тому Ryanair змінили процедуру чекіну і вигляд квитка. Якщо ви робили на офіційному сайті, то ніяких проблем у вас не буде.

   • Еля

    Дуже дякую за таку покрокову інструкцію!:)Вчилась купувати квитки на сайті Рінейр.На польській мові все зрозуміло.То там дещо очевидно змінилось….Зокрема немає вже питання,чи хочете Ви застрахуватись.А також при виборі валюти(долар чи злотий) було маленьке повідомлення про обмін валюти ,але коли я натиснула на нього,то там просто інформаційні сторінки про польти з Рінейр,а не таке маленьке повідомлення про подвійну конвертацію,про яке Ви писали у цій статті вище,де треба було зняти пташку про конвертацію….Що Ви скажете відносно цього пункту? А ще там стали брати 2% комісії за купівлю квитків,ціна комісії відразу висвічується під ціною квитків… І ще хотіла спитати,що напевно на сайті Рінейр краще вибирати валюту долар ,а не злотий?

    • Краще вибирати ту валюту у якій спочатку вам пропонуються квитки. Від усіх конвертацій на стороні сайту відмовляйтеся, бо вони страшенно не вигідні.

     • Еля

      Значить злотий вибирати, якщо виліт з Польщі?Але я пробувала і злотий,і долар, а все одно внизу під даними картки висвічувалось про те ,що 110,7 злотого=29.34 долара….і не було там можливості відмовитись від конвертації….не було того віконечка,де зняти галочку..Може там на сайті офіційному Рінейр щось змінилось при бронюванні? .Може Ви подивитесь,як матимете час:)?

     • Лілія

      Я купувала квитки з Варшави. Віконечко,де можна відмовитись від конвертаціі також не знайшла, змінилася форма мабуть. При оплаті вибрала злоті, так в дужках сума в доларах залишилася, але зняли гроші не у розмірі доларів, а десь приблизно по курсу злотого до гривні+2%, але то вже мабуть наш банк на конвертації зіграв трохи. Всеодно так вигідніше, бо запропонована сума в доларах була завищена десь на 6-%. Одразу були квитки з Іспаніі, при оплаті також вибрала євро, а не долари.

     • Лілія

      І при сплаті карткою MasterCard Debit комісія 2% не з’являлась, а просто Master Card автоматично нараховувалася.

 • Oleg

  Доброго дня підскажіть, в мене в білеті ryanair в прізвищі замість W написано V побачив вже в аеропорту, підскажіть що робити? Дякую

  • Це на початку прізвища чи десь всередині слова? За помилку в одній букві не мали би придератися. Також можете задзвонити їм у кол-центр, мали б виправити помилку безкоштовно.

   • Oleg

    Дзвонив сказали що можуть мене розчекінити, і я поновій шукаю квиток або сплачую який штраф, а помилка в кінці прізвища замість w стоїть v. Взагалі читав що допускають до 3 помилок в посадковому при умові що помилки не спотворюють вимови. Це так? Дякую

    • Про 3 помилки це не є офіційне правило, хоча часто до 3х допускається.
     Я би нічого не робив, одна помилка в кінці слова не мала б бути критичною.

     • Oleg

      Дякую за оперативну відповідь.

 • Аля

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, в мене білети Ryanair в обидві сторони. Чи потрібно відразу роздруковувати квиток в обидві сторони? І чи потрібно роздруковувати підтвердження з пошти?

  • Потрібно самостійно зробити чек-ін на ці рейси. Безкоштовний чек-ін можливий за 7 днів до рейсу, можете робити на кожен рейс окремо.

 • Lena

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как происходит онлайн реєстрація (online check-in) на wizzair? По той же схеме, что и на ryanair? На wizzair уже сразу покупателю бронируется место в самолете. Значит ли это, что можно сделать “check-in” и за 20 дней, а не за 7, чтоб ни за что лишнее не платить? Спасибо

  • Para Trooper

   А за что лишнее платится? Какая разница, когда сделан чек-ин? Главное, чтоб он был сделан по интернету, а не в аэропорту за стойкой регистрации. Делайте онлайн-чекин КОГДА Вам удобно…потом с распечаткой идете на рейс.

   • Lena

    Спасибо. Я про то, что если делаешь check-in на ryanair, то из статьи “У Ryanair платна онлайн реєстрація на рейс можлива за 30 днів до вильоту. При цьому ви будете мати можливість обрати собі місце у літаку. Безкоштовна онлайн реєстрація можлива за 7 днів до вильоту.”
    Хотела уточнить тоже самое на wizzair?

 • bro

  Visa check

  Щодо цього пункту то він обов’язковий для рейсів за межі країни де ви сідаєте на літак. Також якщо ви запізнюєтеся то можна одразу перейти секюріті а при Gate де має бути вихід до літака можете пояснити, що запізнювалися. Інколи на рейси з ранку черги, то можна й так.

 • Наталія

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо хочеться взяти з собою більший чемодан, то його можна якось попереднеьо зареєструвати і оплатити вартість чи тільки одразу в аеропорту оплачується штраф 50Є?

  • Під час бронювання квитка ви можете докупити реєстрований багаж, це буде дешевше, ніж в аеропорту.

   • Snezhka Lavryniuk

    а після бронювання,можна замовити багаж?і яка ціна?
    (рейс Варшава-Барселона)?

    • Можна звісно, зайдіть на сайті у розділ Manage і зможете додати багаж. Вартість залежить від декількох чиників, тому точну вартість зможете побачити на сайті.

 • Вікторія

  добрий день. скажіть будь ласка чи можна поміняти місце в літаку? бо у мене аж 33 ряд(((

  • Змінити місце можна лише за додаткову плату. І не бачу нічого поганого у ряді №33.

   • Вікторія

    дякую. просто це останій ряд…

 • Лена

  Добрый день! Кто может подсказать, изменилась ли Онлайн реєстрація (online check-in) у Ryanair?? Потому что нажимаем online check-in, вводим емейл и номер резервации рейса, потом GO и на этом все! Дальше ничего не происходит!

  • Зараз реєстрація виглядає трохи інакше ніж у інструкції, але основні пункти залишились ті ж. Спробуйте у іншому браузері, або введіть інші дані вашого бронювання на https://www.ryanair.com/gb/en/check-in

   • Лена

    спасибо!! Сейчас буду пробовать!

 • ігор

  Доброго дня! Питання щодо Онлайн реєстрація (online check-in) у
  Ryanair. Ми купляли 2 квитки Краків-Тенеріфе для мене та чоловіка, коли
  зареєструвалися пор Вашій покроковій інструкції, зробили чек-ін, то
  роздрукувався один листок. Реєстрували начебто двох пасажирів. Якщо
  пасажирів двоє, то оцих чек-інів теж повинно бути два?

  • Так, листка має бути два. Можливо другий ви просто не роздрукували, а можливо ви поставили пташку навпроти одного пасажира і для другуго не виконали чек-ін до кінця. Зайдіть ще раз на ваше бронювання і перегляньте уважно.

 • Леонід Рибачок

  Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в мене річна шенген віза Польська на закупи,Виліт з Варшави до Парижу чи невикнуть проблеми з регістраціею візи в аеропорту

  • Oleksandr

   Якщо ви вже будете у Варшаві,то питання знімається автоматично.

 • Римский

  а підкажіть чи можна купувати квитки Ryanair прямо в аеропортах? і чи вони сильно відрізняються по ціні з інтернет-квитками?

  • У багатьох аеропортах є офлайн офіси з продажу (не обов’язково офіційні). Квитки, думаю ви зможете придбати, але націнка мені невідома.

   Зауважте, що за декілька днів до вильоту ціна на авіаквитки Раянейр дуже зростає (особливо на популярні напрямки). Краще купувати квитки онлайн заздалегідь (за 2-3 місяці)

 • Олександр Шаполов

  Доброго дня! купили квитки на 7ох осіб. пройшли чек ин для 6 чоловік, бо одна людина не може полетіти. я розумію. що квиток на цю особу не повернеш, а штрафів в аеропорту за це ніяких немає? тобто сплачували за 7 осіб, а летить тільки 6 ? Дякую!

  • Штрафів жодних нема, але і повернути не вийде. Можете зачекінити 7 людину і мати ще одне вільне місце в літаку :)

 • Оля Грабельська

  Доброго дня! Замовлено 2 авіаквитки компанії Рей айр 25.03.(політ в кінці липня), у однієї людини не вийде полетіти. Чи можна повернути кошти? Або як діяти в такій ситуації?Дякую!

  • Квитки поверненню не підлягають. Заміна прізвища – €110. Можете хіба що знайти когось з таким же ім’ям та прізвищем та подарувати квиток.

 • Віра

  Доброго дня! Хочу купити квитки гривневою карткою на сайті Раянейр (Краків-Гран Канарія). Інтернет-оплату буду робити вперше. Підскажіть, будь ласка, яку валюту вигідніше обрати для оплати, тому що сайт пропонує в доларах та злотих?! Відгукніться, будь ласка, хто здійснював нещодавно проплати!!!
  Дякую!

  • Обирайте ту валюту, яка висвічавалася при пошуку. Ті конвертації, що пропонує Ryanair – дууже не вигідні.

   • Віра

    Дякую за оперативну відповідь!)
    Дуже подобається ваш сайт, багато корисної інформації можна знайти!!!
    Здійснила оплату в злотих, з подвійною банківською конвертацією вийшло 1 злотий = 7,86 грн.
    На майбутнє, як вигідніше здійснювати оплату у валюті через інтернет на сьогоднішній день? Можливо якусь спеціальну картку відкрити (наприклад, валютну)?
    Завдяки вашому сайту наважилась на першу самостійну подорож за кордон)) У вересні лечу на Гран Канарію, а звідти хочу ще кудись… Можливо щось порадите?

    • Якщо оплата була в злотих, .то подвійної конвертації не мало б бути (лише злотий в гривню)
     Уточнити за яким курсом вам рахує валютні операції можете у вашому банку, бо інколи все прозоро, а інколи на валютні операції додаються якісь відсотки. Всі покупки роблю гривневою карткою.

     З Гран Канарії дешевих перельотів мало, можете шукати хіба що повернення не відразу в Польщу, а через інші країни (через Іспанію, Італію чи Бельгію)

     • Oleksandr

      Невірно.Злотий спочатку конвертується у долар,а потім у гривню.Якщо ви на польскому сайті вибераєте оплату в доларах-то сайт конвертує долар в злотий,а потім все по попередній схемі.Прямої конвертації злотий-гривня ні visa,ні master card не роблять.Вони конвертують валюти світу у долар,а потім ваш банк конвертує долар у гривню(згідно свого курсу).

 • Tatiana

  Доброго вечора!
  Підкажіть, будь-ласка, що мені потрібно робити. Після покупки двох квитків, коли мені прийшло підтвердження на ел адресу, я побачила що неправильно назвала чоловіка, не mr, а Mrs , але ім’я і прізвище правильно. З цим будуть якісь проблеми? Чи коли я буду проходити чек ін, тоді я зможу це виправити? Дуже буду вдячна за відповідь!

  • Можете зателефонувати у їх кол-центр (наприклад через скайп на їх номер) і попросити виправити цю помилку. Так зміни мають внести безкоштовно.

 • Vasyl Shpontak

  Доброго дня. Підскажіть як купити квитки на літак для друзів оплатити з своєї карти, вписати їхні призвіща. Сам не лечу. Це можливо???

  • Так це можливо. Вписуєте у поле для пасажирів дані ваших друзів, а свої дані лише при оплаті.

 • Наташа

  Доброго дня. Підкажіть будь -ласка, я при бронюванні білетів випадково напиcала своє імя Natasha, а в закордоному паспорті Nataliia. Чи буде це мені проблемою у аеропорту, якщо так як можна виправити ситуацію?

 • Анна

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, який багаж дозволений для Ренейр, ми купили 15 кг, за 15 євро, це для однієї особи, а розміри які повинні бути?
  Які розміри і вага безкоштовного багажу, який можна брати у літак?
  Дякую

 • алекс

  Добрый день! интересует вопрос о заполнении полей при распечатке посадочного талона на ребенка 8 лет вписанного в паспорт родителя какой документ писать?и что делать если нет в списке нужного года рождения?(в брони значится подростком)

 • Сергій

  Доброго дня.
  Підкажіть будь ласка там де номер документу вказувати номер паспорта,чи ідентифікаійний номер?
  Наперед дякую

  • Петро

   Вказувати номер документу, з яким ви подорожуєте і у якому є віза – закордонний паспорт.

 • Andriy Tarasuk

  Доброго дня! Постало питання вибору платних конкретних місць чи безкоштовної розсадки. Нас 2 дорослих і дитина 3 роки. Як виглядає посадка на будь-які місця? І що краще обрати?

  • Якщо ви купували квитки разом на одне бронювання, то при реєстрації вам би мало надати безкоштовно місця разом.

  • Орест

   Андрій у Вас дитина вписана у паспорт батьків? Чи у неї власний проїзний документ? Як проводили чек ін по дитині?

 • Orest

  Доброго вечора. Підкажіть якщо дитина без власного паспорта а вписана у паспорт батька,чи будуть проблеми в аеропорті?

  • Oleksandr

   Дитина після п’яти років повинна мати вклеєне фото,а не лише вписана.

 • Орест

  Дитина вписана з фото у паспорт батька , їй 5,5 років. Як провести чек ін ?, якщо номер паспорта один для батька та дитини. Чи дозволяє ryanair подорожувати з вписаними з фото дітьми?

  • Oleksandr

   Дані паспорта батька.

 • Саша Неска

  я зареєстрував квиток на рейс за 65 днів до вильоту, чек ін буде доступний (як я розумію за 30 днів), Чи можу я внати пасажирські місця зараз адже нас летить четверо?

  • Oleksandr

   При купівлі квитка є функція ,,вибір місця”.Вона платна.Від конкретного місця залежить розмір доплати.В іншому випадку вас розміщають на вільні місця при посадці в порядку черги(якщо не замовлена послуга ,,першочергова посадка”.

   • jane

    хіба на вільні місця?
    здається, авіакомпанія зараз призначає місця під час онлайн реєстрації, черга на вхід, звісно, є, але кожен сідає на своє місце.

    • Oleksandr

     Якщо ви зробили check-in в Інтернеті-вам компанія надає довільне місце

 • Наталія

  Доброго дня. Мене цікавить наступне. Я замовила білет сьогодні на 2 липня. Є тільки бронь. А білет коли можна видрукувати? Дякую.

  • Oleksandr

   Після реєстрації(check-in).Читайте статтю вище.

 • Наталя

  Доброго дня.Підкажіть будь ласка чи є якісь обмеження щодо розмірів зареєстрованого багажа?

  • Доброго дня, вага не більше ніж ви обрали при купівлі (15 чи 20 кг), а про розміри знайшов ось таке: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/faq-overview/Baggage#0-3
   For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth)

 • Оксана

  Доброго дня. Скажіть будласка, якщо ми купили онлайн квитки без багажу, тільки ручний багаж, чи можна ще добавити багаж до 20кг, і скільки це буде коштувати? У нас до вильоту 10 днів. Дякую.

  • Якщо купували через сайт Ryanair, то з головної сторінки зайдіть у розділ Manage, введіть дані свого бронювання і з’явиться можливість докупити додаткові послуги. Вартісь багажу відрізняється в залежності від напрямку.

 • Marichka Baran

  Доброго дня, допоможіть, будь ласка, у вирішенні такої проблеми: купували 2 квитки одночасно на сайті ryanair, але check-in проведено для одного пасажира, на пошту прийшло 2 квитки для друку. Тепер при введенні даних перельоту для check-in online видає інформацію, що ми вже зареєстровані. Питання: як внести паспортні дані для другого пасажира? Дякую!

  • Дивно, точно не вводили дані для другого пасажира?
   Тут хіба що писати листа в службу підтримки чи запитати в кол-центрі Ryanair.

   • Marichka Baran

    Ні, не вводила, проте після купівлі квитка, все-таки, вирішила зареєструватись та додати всі паспортні дані свої та супутника (дані якого попередньо не були введені), після цього зв”язалась з службою підтримки і вони сказали, що дані є в обох пасажирів, отже, я оновила інформацію в квитках, передрукувала, про всяк випадок, і все було добре =)

 • Nadiia

  Доброго дня. Підкажіть будь-ласка у такому питанні – я зарезервувала два білети на сайтш Ryanair в травні на 23 серпня , але буде їхати тільки одна людина , хочу відмінити резерву на один білет ( тобто здати білет , який ще не зареєстрований в check-in) , як це зробити і скільки повертають % від ціни зарезервованого квитка . Дякую.

 • Williams Anderson

  Мене звуть Lawz Гаманець Я з Квебека, Верден, Канада ..

  Я хочу використати цю середу, щоб поділитися своїм чудове свідчення зі світом; Я просто отримати кредит $ 50,000 від Ramsay Hill Finance Plc після багатьох невдалих Відвідує, я був обманутий, і я втратив тисячу доларів, я був насправді шукає позику, щоб створити невеликий бізнес, я був обманутий, і я майже відмовитися сподівається, що до тих пір, поки я натрапив з Ramsay Хілл фінансів. Я клопотати за 50к кредиту і мій кредит був схвалений і підключений на мій банківський рахунок Chase протягом 48 годин проміжок … щоб висловити свою подяку профільований я вирішив взяти час від мого щільний графік, щоб поділитися цим свідченням зі світом, а також рекомендувати Ramsay Hill Finance Plc всім тим, хто бажає, щоб запросити отримання кредиту в Інтернеті …

  Рамсей Hill Finance Plc Контактна інформація:

  Контактний Email: ramsayhillfinance@yandex.com

  Спасибі за ваш час, бажаю вам …

  Щиро Ваш,
  Lawz Гаманець

 • Ксеня

  Доброго придбала квиток для себе і дити до 16 років з Варшави до Парижу і назад. Хотіла зареєтруватися за 7 днів і отримати квиток. Дитину не можу зареєструвати

  • Доброго дня, на якому саме етапі не дає зареєструвати?

   Ryanair з вересня вводить обов’язкову купівлю місця при реєстрації з дітьми, але якщо у вас рейс у найближчі дні, то все мало б бути стандартно.

 • Таня

  Яка ж відповідь на питання Ксені, бо в мене така ж проблема, дитині 15 і система не реєструє її??? Дайте будь-ласка відповідь.

  • Доброго дня, на якому саме етапі не проходить реєстрація?

   Ryanair з вересня вводить обов’язкову купівлю місця при реєстрації з дітьми, але якщо у вас рейс у найближчі дні, то все мало б бути стандартно.

  • Ще таке знайшов: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/faq-overview#9-0

   Якщо бронювали на дитину до 16 років окремо, то можна зробити безкоштовний чек-ін в аеропорту.

   No. It’s not possible to add a child under 16 to an existing flight reservation, however you can make a new separate reservation.   The reservation for the child under 16 needs to be booked online (as an adult), once the booking has been made you will need to contact us via chat or you can call our call centre and speak with one of our team.
   Please ensure that you have the following information included in your email/chat:
   • Both flight booking references so that we can cross reference these details in both bookings.

   

• The child’s passport/travel documentation details.

   Please note: online check-in is not available when a child is booked in a separate reservation. The customer will need to check-in at the airport (free of charge).

   • Таня

    Дякую за відповідь, але я вже в чаті наживо на сайті Ryanair все зробила.

    • Ви подали в чаті дані для реєстрації на рейс чи вам порадили що зробити?

 • Lyubov Lalak

  Доброг дня!Зараз я пройшла реєстрацію,бачила квитки на екрані,але не зрозуміла як їх зберегти.Як зараз видрукувати квитки?

  • Bи можете знову зайти у розділ check-in https://www.ryanair.com/gb/en/check-in, ввести свої дані і маєте побачити свої квитки.
   Там буде можливість роздрукувати або зберегти файл як pdf.

   • Lyubov Lalak

    Дуже дякую за відповідь!Зараз спробую.

    • Lyubov Lalak

     Доброго дня!Купляли квитки Райнеєр туди і назад.Зараз зробила реєстрацію онлайн безкоштовнуз Салонік,але на дорогу назад взяла один платний багаж.Чи його треба якось додатково онлайн реєструвати ,чи це потрібні якісь дії в аеропорту?Дякую за відповідь!

   • Lyubov Lalak

    Заходжу,але видає мені,що на зворотні квитки є тільки плптна реєстрація,а самих квитків не видно

    • А на рейс “туди” ви вже зареєструвалися? Якщо так, то має бути опція показати квитки.
     Безкоштовна реєстрація на рейс можлива лише за 7 днів до вильоту.

    • Lyubov Lalak

     Дякую,все получилось!

     • Lyubov Lalak

      Тоді на рейс “назад”,так само потрібно зареєструватись за 7 днів до вильоту?

     • Саме так. Безкоштовно за 7 днів до вильоту або платно за 30 днів.

 • Света Виклюк

  Доброго дня,завдяки вашій інструкції викупила квитки та зробили чекін БЕЗ ПРОБЛЕМ!! ДЯКУЮ!!ще залишилось запитання,виліт з Модлін,будемо їхати рейсовим автобусом до Варшави,чи потрібно мені купувати квитки на дітей віком 2і 4 р.на поїзд(автобус) з Варшави до Модлін?

 • Ivan

  Добрий День я замовив квитки на сайті FRU.PL з Варшави Модлін до Фаро з пересадкою в Брюсселі !!але не моду пройти Check-in на Ryanair пише що неправельний номер реєстрації до поїздки 15 днів що мені робити??? ДЯКУЮ!!!

  • Ніколи не купував квитки на FRU.PL. Які дані ви отримали після купівлі?
   Безкоштовний чек-ін у Ryanair можна пройти за 7 днів до вильоту. Можливо служба підтримки fru підкаже, як робити чек-ін.

 • Lyubov Lalak

  Доброго дня!Купляли квитки Райнеєр туди і назад.Зараз зробила реєстрацію онлайн безкоштовнуз Салонік,але на дорогу назад взяла один платний багаж.Чи його треба якось додатково онлайн реєструвати ,чи це потрібні якісь дії в аеропорту?Дякую за відповідь!

  • З багажем ніяких додаткових дій онлайн робити не потрібно. Перед вильотом ідете на стійку реєстрації і здаєте багаж.

   • Lyubov Lalak

    Дякую!

 • Lyubov Lalak

  Доброго дня!Ще одне питання- чи можна перенести квитки на інші дати,вперед (помінялись дати канікул…)Дякую.

 • Юра

  Доброго дня! А чи обов’язково роздруковувати квитки? Чи можна їх зберегти на телефоні і показати в аеропорту. Дякую!

  • Таке можливо для громадян ЄС. Для українців потрібно пройти процедуру visa check, для якої квиток має бути роздрукованим.
   Без visa check вас можуть не посадити на літак.

   • Сергій

    З цим не можу погодитись.
    В серпні місяці цього року летів з друзями з Осло у Вроцлав і у нас просто не було можливості роздрукувати квитки тому ми прийшли на стійку реєстрації з мобільним телефоном де і були наші квитки і адміністратор без жодних проблем та питань на підставі квитків в телефоні роздрукував та проштампував нам посадочні талони/квитки на рейс.

    • Сергій

     (UPD)
     Ось посилання на сайт ryanair де є повний опис “Mobile boarding passes”
     https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/faq-overview/Mobile-boarding-passes#0-1

     Хоч тут і вказано що право на електронний квиток мають громадяни ЄС, але як показує мій власний досвід головне наявність квитка (хоч в телефоні) та паспорту.

     • Дякую, але ваш випадок нічого не доводить (навіть десяток таких випадків мене б не переконали), оскільки ніхто не може гарантувати, що таке пройде ще раз чи спрацює в іншому аеропорті.

      Є правила, у яких чітко вказано, що не громадяни ЄС мають роздрукувати квиток і пройти visa check.

      Десь читав про випадок, що без цієї відмітки не пустили на рейс вже на самому гейті, тому раджу все друкувати квиток і проходити всі процедури як належить.

     • Сергій

      Я роблю наголос не на тому що не потрібно робити “visa check”(його потрібно робити))), а на тому що якщо немає можливості роздрукувати квиток, документи можуть вам оформити на місці на стійці реєстрації без роздрукованого квитка))

     • Oleksandr

      Невже так важко роздрукувати квиток і уникнути зайвих проблем?Швидкість перевищують всі водії,але не всіх за це штрафують,а дехто розбивається(як приклад дотримання правил).Виконувати правила чи ні-ваш вибір.Везе до пори до часу.І не потрібно випробовувати долю там,де можна виконати правило без зайвих зусиль.В жодному інтернет-кафе чи в готелі вам не відмовлять у допомозі роздрукувати квиток.

     • Сергій

      Ви не повірите, але іноді складаються ситуації коли просто немає можливості роздрукувати(фізично, а не через небажання, лінь або інші примхи).

     • Oleksandr

      В будь-якому місці можна знайти готель і на рецепшені роздрукувати квиток.Якщо ви мінімально володієте англійською і кілька раз посміхнетеся-гарантовано вам допоможуть.У світі більше добрих і чуйних людей.

     • Сергій

      Не хочу переходити в полеміку.
      Але до чого тут знання англійської та посмішки, якщо відсутня, наголошую, можливість щось десь роздрукувати?))
      От наприклад коли я летів з Норвегії після пішого походу(який не передбачав ночівель в готелях) одразу по закінченню маршруту ми сіли в потяг і приїхали в аеропорт. Зачекінитись вдалось тільки завдяки вай-фаю в потязі. Потяг прибував на пряму в аеропорт.
      Коли до рейсу лишалось 2-3 години якось складно знайти готель чи щось інше))

     • Oleksandr

      Пошук принтера-це ваша проблема.Коли вам попадеться принциповий працівник і заплатите 70€ за роздруківку в аеропорту-ви мене зрозумієте.А такі факти непоодинокі(нажаль).Правила пишуть для того,щоб їх виконувати.

   • Сергій

    UPD
    Ось посилання на сайт ryanair де є повний опис “Mobile boarding passes”
    https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/faq-overview/Mobile-boarding-passes#0-1

    Хоч тут і вказано що право на електронний квиток мають громадяни ЄС, але як показує мій власний досвід головне наявність квитка (хоч в телефоні) та паспорту.

   • Natalija Chm

    Підкажіть, будь ласка, чи потрібно проходити процедуру visa check при зворотньому рейсі компанії ryanair при польоті із одної країни Шенген-зони в іншу? Та чи необхідно прибувати у аеропорт у цьому випадку за 2 години до відльоту ?
    Дуже дякую!

    • Якщо у вас на квитку є написано visa check, то його необхідно проходити. А прибувати в аеропорт за 2 години до рейсу – це хороша рекомендація і вона не залежить від авіакомпанії/visa check ітд ітп

    • Oleksandr

     З’явитися на стійку компанії для проходження процедури visa check ви просто зобов’язані.Чи будуть перевіряти документи?Не завжди.Навіть при перельоті в межах однієї країни:у мене перевіряли документи і наявність візи.В аеропорт бажано приїхати завчасно.Можливі великі черги при проходженні перевірки безпеки.

 • Oleg Pastushenko

  За статтю дякую, все гарно розжовано!
  От цікаво, при безкоштовному чек-іні і рандомному виборі місця везе коли-небудь на місця біля вікна…

  • Везе, у останній поїздці нас було четверо, то видало всім в одному ряді поруч з місцем біля вікна.

   • Oleg Pastushenko

    щойно безкоштовно зачекінився і таки дали місце біля вікна) правда під крилом літака

 • Roman Yosypenko

  Який багаж входить до регулар квитки? Це тільки одна ручна поклажа тих менших розмірів?

 • olpkol

  Як добратися в Японію?

 • Hrystyna Lebed

  Дякую за детальну інфоромацію. А чи могли б ви більш детально розповісти про чекін дитини? Тобто відтепер (летимо у листопаді), при чекіні мені обов’язково потрібно обрати їй місце за додаткову платню?

 • Назарій ковальчук

  Яку банкiвську картку потрибно мати? Мени вибиваэ,шо картка не пидходить(кредитка приватбанку)

  • Oleksandr

   Перевірте в налаштуваннях карти(дозволити Інтернет-платежі і встановити ліміт).

 • Lesya Buzz

  Не можу знайти інформацію щодо дитячого візка, чи можна брати в літак ?

 • Влодзьо

  На рахунок рандомного призначення місця… Райанейром полечу вперше. Зареєстрований в myRyanair і в моїх преференціях вказано, що я люблю місця в хвостовій частині літака і біля вікна. Реєструюся одразу, як тільки відкривається безкоштовна реєстрація- і.. отримую місце 33А- мій улюблений останній ряд, біля вікна… Через декілька днів відкривається реєстрація на зворотній рейс- і… отримую точно те саме місце)) “Савпадєніє- нє думаю” =)) А ви як думаєте?)

  • Влодзьо

   Щодо переваг останнього ряду- напевно дискусійне питання, бо більшість вважає його навпаки найгіршим,- але питання зараз не в цьому)

 • Oleksandr

  Хочу поділитися власним досвідом.
  Летіли з Варшави(Шопена)в Гданьск і назад.В Варшаві підійшли на стійку check-in.Працівник сказав,що на внутрішньому рейсі,якщо ви маєте лише ручну покажу, потрібно відразу йти на перевірку служби безпеки і чекати на посадку біля свого виходу.
  При зворотньому рейсі працівник Ryanair перевірила наші квитки,документи,візу і лише після цього відправила на перевірку безпеки.
  При цьому забрала наші квитки і видала посадкові талони на інші місця.На моє запитання:навіщо перевіряти візу на внутрішньому рейсі-одержав просту відповідь:правила безпеки.
  Ось так:одна компанія,ідентичний рейс і дещо різні правила.А взагалі:все чітко,зрозуміло і лише позитивні емоції.На будь-якому етапі працівники Ryanair вислухають вас і допоможуть.

 • Еля

  Хтось сьогодні заходив на сайт Раянейр? Не відкривається чомусь(((((Раніше багато разів на день заходила і все добре було…..Перший раз маємо летіти з ними,потрібно реєструватись сьогодні, а тут таке…

  • Та ніби все гаразд з сайтом, спробуйте може з іншого комп’ютера чи з телефону через мобільний інтернет.

   • Еля

    дякую, я пробувала з іншого компа, і з ноутбука, теж не йде ,а все решта працює в інтернеті……дивно ,ні з пошти від них не відкривається посилання ,ні з ваших ссилок….прийдеться завтра йти в інтернет-кафе десь пробувати…у моїх знайомих в іншому місті не відкривається(((((але ми заходили на головний сайт ,то взагалі нічого не відкривається….

 • Pingback: Ryanair зменшив час на онлайн чек-ін до 4 днів()

 • Oksana Udud

  підкажіть будь ласка чи можливо змінити дату вильоту в райнар? якщо так – то як?
  квитки вже оплачені

 • Аня

  скажіть, якщо маю рюкзак і хочу взяти з собою 2 валізи. То прийдеться заплатити лише за ці 2 валізи (вага думаю буде до 20кг макс). Та чи взагалі можна на одну людину брати ці 2 валізи та ще й рюкзак???

  • можна рюкзак + 2 валізи, при виборі багажу дає варіанти рестрованого багажу до 15 чи до 20 кг і 1 чи 2 шт.

 • Inna Sheiko

  скажіть будь ласка, номер паспорта – це 6 цифр і все? чи потрібно вказувати серію також?

  • Потрібно і серію вказати теж.

 • Оксана

  Підскажіть,будь ласка,через неділю летимо з кракова до аліканте. Білети купувала сестра і не вказала дитину 6 років,зараз не можемо роздрукувати посадковий для малого. Що робити?

  • Так квитки на дитину куплені чи ні?

   Зараз для чек-іну дитини дорослому потрібно заплатити за вибір місця, детальніше:
   http://lowcostavia.com.ua/ryanair-online-check-in-4-days/

   • Оксана

    Так,на дитину квиток куплений,але не вказано,що він дитина до 12,і ми не знаємо як зараз зробити чек-ін.

    • Oleksandr

     Напишіть їм запитання в чаті.Так найлегше вирішити вашу проблему.

 • Lesia

  Підкажіть будь-ласка як зареєструвати багаж. Купляла квитки на сайті kiwi.com,Варшава-Барселона. Квитки на переліт і ручну поклажу є придбані лише потрібно багаж. Дякую!

  • Доброго дня, якщо ви купували квитки на kiwi, то і багаж можна докупити через їх сервіс. У правому верхньому куті є “Управління бронюванням”. Також можете перейти в управління бронюванням з листа з квитком.

   • Lesia

    Щиро дякую! Забронювала! А Chek in потрібно робити за 3 дні до вильоту?

    • При купівлі квитка на Kiwi вас ще мали попросити ввести паспортні дані. Чекін Kiwi зробить автоматично і надішле вам квиток десь за 3 дні до вильоту. Обов’язково роздрукуйте і пройдіть visa check в аеропорті.

 • S A

  Доброго часу доби!
  Підкажіть,будь ласка, з польскою візою типу D зможу пройти visa check на рейс з Варшави до Мілану і потім у зворотньому напрямку? У італійських прикордонників не буде питань?
  Дякую!

  • Oleksandr

   Польська національна віза D діє у всіх країнах шенгену аналогічно шенген візі С(90 днів на пів-року).Звичайно діє і правило першого в’їзду(,,прокатати”візу потрібно у Польщу).

   • S A

    Дякую за відповідь!
    Чи вірно зрозумів “прокатати”: проблем не буде навіть якщо перший раз заїзджаю по такій візі до Польщі та після 2-денного перебування там (у Польщі), вилітаю до Італії?
    Чи потрібно виїхати з Польщі та знову заїхати, а вже потім рушати до Італії?

    • Oleksandr

     Так.Але будуть проблеми,якщо на кордоні поляки знайдуть у вас квитки в Італію.

     • S A

      Дякую!

  • Oxa

   Літала по національній польській візі в Іспанію. Все без проблем і зайвих питань.

 • Serg Brovchenko

  Доброго вечора. Не до кінца зрозуміло чекин з дитиною Планую летіти родиною: нас двое дорослих та двое дітей 12 та більше років та третя дитина 5 років. Я так зрозумів, що маю купити собі місце і мені дається право безкоштовно обрати поруч місце дитині 5ти років і це я можу зробити за 30 діб. А іншим треба чекати за 4 дні до вильота і тільки тоді реєструватись?

  • Oleksandr

   Варіант 1)при купівлі квитків ви обов’язково купуєте одне місце для дорослого і одержуєте місце для дитини безкоштовно.Після оплати робите реєстрацію для них і можете роздрукувати готові квитки.За 4 дні до вильоту ви можете здійснити безкоштовну реєстрацію для решти подорожуючих.
   Варіант 2)купуєте відразу для всіх подорожуючих місця,робите реєстрацію і роздруковуєте квитки.
   Вибір за вами.

   • Serg Brovchenko

    Дякую

 • Serg Brovchenko

  Друге питання: при купівлі квитків пропонують аренду авто, що краще- взяти на прокат на сайті рейнайр, чи самостійно забронювати на інших сайтах? Таке ж питання і по готелям, дякую.

  • Чесно кажучи ніколи не бронював авто чи житло на сайті авіакомпаній.
   Користувався http://www.rentalcars.com для авто і hotelscombined.com чи booking.com для оренди готелів.
   Можете порівняти ціни і подивитися де дешевше.

   • Serg Brovchenko

    гарно дякую за відповідь)

 • Сергей Стаднюк

  Спасибо за проделанную работу. Просьба обновить скрин в инструкции на том месте, где списывается комиссия за конвертацию.

  • Дякую, оновив скріншоти і додав опис як відмовитися від конвертації.

 • Olga Koroshchup

  Доброго вечора.потрібна допомога.я купила квитки на літак ryanair на париж.на вересень місяць.оплатила.і мені не пришло на почту підтвердження.що робити?підкажіть. Будь ласка
  .в myryanair висвічується як майбутня подорож.

  • Якщо в myRyanair є деталі подорожі і номер бронювання, то має бути все гаразд.
   Якщо є номер бронювання, то можете спробувати перевірити бронювання через розділ My Bookings на сторінці Ryanair.com

   • Olga Koroshchup

    Доброго ранку. На my booking. Висвічується тільки checking який відкриється тільки 28серпня.ніякого номера бронювання немає.а коли відкриється checking туди ж треба буде вписати номер реєстраціі.його теж немає

    • Oleksandr

     У мене була аналогічна ситуація.Написав їм в чаті і за кілька хвилин одержав підтвердження на пошту.

 • ion

  Якщо додатково купив місця, то чек-ін можна робити за 30 днів до вильоту безкоштовно? Дякую за відповідь!

  • Oleksandr

   Так

 • Lesia

  Доброго дня! Замовила квиток на Ryanair 23.03.17р. прийшло підтвердження на пошту,але без квитка (кошти із карточки знято) дата поїздки 12.05.17р. Скажіть будь-ласка квиток надсилають за місяць до вильоту чи можливо замовила квиток із помилкою? В який спосіб можна отримати квиток?

  • Oleksandr

   Якщо ви придбали квиток і додатково оплатили місце-тоді за 30 днів до вильоту робите безкоштовний check-in і можете роздрукувати квиток.
   Якщо місце ви не купили-тоді за 4 дні до вильоту робите безкоштовний check-in,комп’ютер призначає вам місце і можете роздрукувати квиток.

 • Olya Hulii

  Доброго дня!Замовила квиток на 02.05 на початку березня.Зараз хочу пройти онлайн-реєстрацію,але сайт недоступний.Що робити в такому випадку?

  • Сайт Ryanair буває недоступний дуже рідко, лише під час грандіозних розпродажів. Зараз з роботою сайту все гаразд. Спробуйте зайти з іншого браузера, з іншого комп’ютера чи з мобільного інтернету.

   • Olya Hulii

    Дякую.Скажіть ще будь ласка,чи можна скасувати багаж?Якщо так,то чи можна повернути гроші??

 • S A

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, “чек-ін можна робити за 30 днів до вильоту безкоштовно” (додатково купив місця) – означає можливість безкоштовного чек-іна 29-го, 28-го, 27-го і т.д. дня до вильоту? Виліт 05.05. Дякую за відповідь!

  • Так, робіть чекін у будь-який час, але не раніше ніж 30 днів до вильоту.

 • Катерина Маслиган

  Доброго дня! В мене дитина не має особистого паспорта вписана у мій ,також має візу у моєму паспорті, чо можливо придбати квиток на Rayanair?

  • Oleksandr

   Вона може подорожувати за кордон лише з вами

   • Катерина Маслиган

    Тобто квиток купляється стандартно,а дані паспоспорта потрібно вводити ті в якому паспорті вписана дитина?

    • Oleksandr

     Вам потрібно купувати квиток і собі, і дитині (два).
     При цьому ще обов’язково викупити для себе місце.Дитина одержить безкоштовне місце.

   • Маряна

    Рік тому звязувалась з працівниками Ранейр власне по питанню дітей, вписаних в мій закордонний паспорт. Відповідь була однозначна: кожен пасажир має мати свій власний проїзний документ. Я не ризикувала і полетіла Віззейром= там без проблем

 • S A

  Доброго часу доби!
  Прошу підказати чи для віза-чек, безоплатної реєстрації в аеропорту і посадки потрібно ще щось окрім квитків, які роздрукував після чек-іна, та паспорту з візою (наприклад, брогювання тощо)? Лечу вперше лоукостом.
  Наперед вдячний за відповідь!

  • Для авіакомпанії Ryanair достатньо роздрукованого квитка після онлайн чек-іну і паспорта з візою.

   • Viktor Burov

    перевіряють ТІЛЬКИ візу

 • Рома

  доброго дня, на дитину 2,5 роки теж можна брати окрему сумку 55x40x20 см до 10 кг, чи там якісь інші вимоги?

  • Oleksandr

   Проблеми виникнуть на кордоні з Польщею,якщо знайдуть квитки в Італію,або ви самі не доведете,що їдете саме в Польщу на закупи.

 • slavik

  Доброго дня! Підкажіть ,будь ласка купили білети через Приват24 на 30.07.2017р. , але номера бронювання нам не надіслали коли це буде і як ми маємо зареєструватися на рейс?

  • Oleksandr

   Приват24 не продає квитки на Ryanair.І взагалі:це питання до приват банку.Дзвоніть 3700 і уточняйте.

  • напишіть в онлайн чат на сайті Ryanair, хай подивляться, що з вашим бронюванням.

 • slavik

  Продає, я оплатив на Ryanair та на ел.адресу прийшла квитанція про оплату.

 • slavik

  Можливо хтось мав таку ситуацію та підкаже як надалі діяти.

 • nebeljhd

  Доброго дня! Якщо ручна кладь рюкзак на 70 літрів, заповнений до 10 кг, не об’ємний – пропустять?

  • Oleksandr

   Якщо не перевищує гранично допустимі розміри

  • 70 літрів – це доволі великий рюкзак, можуть пропустити, а можуть попросити вставити його в бокс для перевірки. Якщо він у вас гнучкий (без твердої спинки), то не запаковуйте його повністю, щоб він помістився у 55х40х20 см.

 • Віта

  Доброго дня, допоможіть і підкажіть, я замовила квиток і у фамілії у першій літері помилка? Як бути чи це допустима норма?

  • Зверніться до Ryanair в онлайн чаті і попросіть виправити помилку. Одну букву мали б виправити безкоштовно.

   • Viktor Burov

    Перші 24 години після покупки – змна можлива БЕЗКОШТОВНО повністю. У нас була помилка в одній букві в імені жіночому – жодного разу не задавали питань.

 • slavik

  Доброго дня, дякую, мені вже Приват24 надіслав номер бронювання .

 • Viktor Burov

  Мої враження від Ryanair: тільки ПОЗИТИВ! 1. Ні в кого не первеіряли вагу валізи і зовсім не придиралися, ми не нагліли, в нас були валізи саме такого розміру, як написано на сайті (дуже радимо купити валізи від польского виробника Puccini), але на посадку пройшло і декілька людей, в яких були валізи завтовшки більше 20 см – 24-25. У нас такі є, але ми перестархувалися і були “правильними” пасажирами. Один дивак взагалі прийшов вже в салон з таким рюкзаком – майже в розмір зросту людини – що ну ніяк не міг всунути його в верхню полицю – майже ногами запихав. Взагалі: маленьку валізу +РЮКЗАК (середнього розміру – габарити зовсім не перевіряли – все це досить зручно і всього достатньо!!! 2. Не лякайтесь, під час посадки вони дуже лояльно пропонують здати перед трапом літака Ваші валізи в багажне відділення, здавайте – все ОК, потім отримаєте на вантажній стрічці, як і ті, хто платив за багаж. 3. Дійсно – важливо роздрукувати посадочний талон – він не просто талон, там купа докладної інформації, навіть вказано, через які двері літака вам сідати! 4. Невеличка проблема – як роздрукувати квиток, коли Ви не вдома, а за кордоном – ми звернулися в готелі – і нам дуже швидко роздруквали! Супер! Україні повезло, що є такий авіаперевізник!!!!

 • Volodymyr Shvets

  Доброго дня. Бачив на сайті Ryanair, що у них є можливість чекіну з їхнього мобільного додатку. У вас в статті про це нічого не написано. Це тому що для українців ця опція не працює?

  • Oleksandr

   Мобільний додаток-це версія повного сайту.Він працює лише на англійській мові і виконує практично всі функції сайту.Можете з ним купувати квитки,керувати своїм бронюванням,робити check-in.
   Це ніяка не опція.Майже у всіх сайтів авіакомпаній є мобільна версія.

   • Volodymyr Shvets

    мене цікавить чи можу не роздруковувати квиток, якщо зачекінюсь через мобілку. На сайті в них пише, що мені має автоматично прийти квиточок, але також пише, що цей квиток можуть використовувати тільки громадяни єврозони. “Mobile boarding passes are available to EU/EEA Nationals.”

    • Все на сайті правильно написано, квиток з мобільного можуть використовувати лише громадяни Євросоюзу (виключення на деяких внутрішніх рейсах, де не вимагають visa check).
     Для того, щоб пройти visa check вам потрібен надрукований квиток.

     Можете ризикнути і не друкувати, тоді можливі кілька варіантів:
     1) ви пройдете з квитком на мобільному і вам нічого не скажуть
     2) вас попросять заплатити 15 євро за друк квитка (офіційна послуга Ryanair)
     3) На гейті, перед входом в літак, у вас вимагатимуть роздрукований квиток і попросять повернутися на стійку реєстрації для visa check. Ще раз пройти контроль безпеки можна і не встигнути і літак полетить без вас (такі випадки поодинокі, але вони є)

     Готові на такий ризик? Тоді можете не друкувати.

     • Volodymyr Shvets

      дякую, так і думав :)

    • Oleksandr

     Обов’язково потрібно роздрукувати квитки

 • Vasyl Romanyk

  доброго дня
  питаю на рахунок того, до якого віконця треба підходити, бо зустрів інформацію що треба громадянам не Шенгену підходити до віконечка chek in , щоб там поставили відмітку на квитку про перевірку паспорта.

  • Oleksandr

   В розкладі навпроти вашого рейса буде написано номер стійки(check-in) і номер виходу(gate).

 • Oleksandr

  Не потрібно надіятись,що завжди так буде.На рейсах всередині шенгену дійсно контроль дещо лояльніший,але не потрібно сприймати це за правило.

 • Oleksandr

  При перельоті з Гданьска в Варшаву у мене навіть перевірили візу(досить скурпульозно).Ось вам і правила….

 • Віталій

  Доброго ранку, при Check-in не запитувало дані паспорта, потім самостійно добавив у особистому кабінеті але вже після Check-in, чи буде все ок ?

  • Віталій

   отримав відповідь з чату гарячої лінії “Everything is okay with your reservation. You are checked in for your flight on Friday, and good to go.”

   • Віталій

    ще найшов на білоруському блозі: Скорее всего вы регистрировались на внутренний рейс, там данные паспорта не нужны. Иначе бы вы просто не смогли зарегистрироваться. Посмотрите внимательно на посадочный талон, если имя и фамилия совпадают с паспортом и нигде нет надписи Visa check, то не о чем волноваться.
    Ответить
    Дарья
    07.10.2016 в 06:33 · Edit
    Да, рейс Варшава -Гданьск. Фууух! Спасибо Вам большое!

  • Oleksandr

   Дані паспорта ви вказували після придбання квитків при реєстрації на сайті.Check-in зробити без паспортних даних просто неможливо на будь-який рейс.Після check-in ви відразу одержуєте посадкові талони з прізвищем і конкретним місцем в салоні.
   Не плутайте електронний квиток і посадковий талон.

   • Віталій

    ні саме так і було Check-in на регіональний рейс здійснився без паспортних даних

    • Oleksandr

     Двічі літав з Варшави в Гданськ і назад.Вчора повернувся.Вам після здійснення оплати присилають підтвердження броні і електронний квиток.
     При check-in ви зобов’язані ввести всі паспортні дані і після цього вам пришлють посадкові талони з вашим прізвищем, ім’ям і конкретним місцем у літаку.
     Як ви можете пройти check-in і одержати іменний посадковий талон з місцем без внесення своїх даних?
     Не плутайте купівлю квитка і одержання посадкового талона після check-in.

    • Oleksandr

     Зробіть фото свого посадкового талона і покажіть

     • Віталій

      Додаю фото талона, visa chek не потрібно було проходити

     • Vitaliy
     • Oleksandr

      Ви писали,що не вносили паспортні дані.А прізвище і ім’я в талоні звідки взялись?
      А вимога проходити перевірку візи в кожному аеропорту своя(навіть на регіональні рейси).Варшава-Гданськ:перевірки не було,а Гданськ-Варшава-перевірка обов’язкова.

     • Віталій

      ви мене не зрозуміли, я мав на увазі дані паспорта це його серійний номер, в даному випадку Check-in відбувся без внесення серійного номеру паспорта, а тільки ІПБ. Тему закриваю !

     • Oleksandr

      Якщо дані знаходяться в особистому кабінеті,вони підтягуються автоматично.
      Якщо у вашому профілі є кілька чоловік(жінка,діти,друсі),вам програма запропонує вибрати когось.Якщо ви один-дані підтягуються автоматично.Достатньо внести прізвище і ім’я-решту зробить програма сама.

   • Володимир

    Я вперше буду летіти Ryanair, поясніть, будь ласка, що Ви маєте на увазі під терміном “електронний квиток” у Ryanair? Вище у статті зображено посадковий талон, під яким написано “Авіаквиток Ryanair”. Якщо я зробив check-in і роздрукував boarding pass – цього достатньо чи потрібно ще роздрукувати електронний квиток?

    • Oleksandr

     Boarding pass-це ваш посадковий талон.Його роздруковуєте і йдете на стійку для перевірки візи в аеропорту.

     • Володимир

      Дякую, посадковий талон роздрукував. Але так і не зрозумів, що мається на увазі під терміном “електронний квиток” і чи потрібно його також друкувати? Коли я бронював квитки через Kiwi.com, на пошту надходив спочатку електронний квиток (e-ticket), а вже після check-in надійшов посадковий талон. Від Ryanair електронного квитка як такого я не отримав. Поясніть, будь ласка.

     • Oleksandr

      Про це і мова.Kiwi.com надсилає вам електронний квиток,а потім сам робить за вас check-in і після цього надсилає вам посадковий талон.
      На сайті Ryanair ви все робите самостійно.Після оплати одержуєте підтвердження з номером вашого бронювання.Самостійно роботе check-in і лише після цього одержуєте посадковий талон(boarding pass).

     • Володимир

      Тобто підтвердження з номером бронювання і є аналогом електронного квитка? І друкувати та брати з собою його не портібно?

     • Oleksandr

      Роздрукованого посадкового талона достатньо.Все решта суто для вас.

     • Володимир

      Ясно, дякую Вам.

     • Oleksandr

      Щасливої подорожі!

    • Дякую, що зауважили, виправив у статті написи на “посадковий талон (boarding pass)”

 • Ігор

  Доброго дня! Купив квитки Краків – Валенсія для дружини і дітей (4 і 7 років). Діти вписані в паспорт дружини. По якому документу робити Check in для дітей?

  • Oleksandr

   Діти повинні бути не просто вписані, а вклеєні їхні фотографії (після п’яти років).
   Check-in робите по паспорту мами

   • Ігор

    Дякую!!!

 • Оксана

  доброго дня)при реєстрації на рейс Аліканте-Краків немає відмітки visa check,чи потрібно проходити перевірку візи?

  • Якщо нема відмітки на квитку, то проходити visa check не потрібно. Схоже Ryanair збирається скасувати visa check для українців.

   • Оксана

    дякую,ще хотіла запитати,якщо дитина народжена в Іспанії,але по національності Українка,а подорожує з мамою чи потрібно дозвіл батька?

    • Oleksandr

     Так.

   • Oleksandr

    Щойно з подорожі.
    Варшава-Гданськ:viza check-in не проходили, запропонували відразу пройти на контроль безпеки і на посадку.
    Гданськ-Варшава:проходили viza check-in.При цьому ще й запропонували змінити місця на значно кращі (безкоштовно).Лише після цього пройшли контроль безпеки і на посадку.
    Місця були розкидані по салонк літака, а змінили на місця разом у четвертому ряді.

    • У Гданську точно було портібно проходити visa check? У мене в Гданську колись квитки безкоштовно видрукували нормальні замість А4 і все.

     • Oleksandr

      Обидва рази в Гданську проходили visa-check і кожен раз змінювали місця(причому на кращі)і видавали нові посадкові талони меншого розміру.

 • Віталій

  Доброго дня!
  Зорієнтуйте будь-ласка, хто знає. Плануємо першу подорож з Райанейр разом із дружиною із Вроцлава до Венеції, квиткі на липень в обі дві сторони куплені, з чек іном начебто все зрозуміло. Питяння яке цікавить – хто і як проходить кородон із Польшею. Чи потрібно прикороднникам показувати що подорожуєш до Венеції, а не у Польшу, броню житла, квитки Райанейру. Або краще говорити що прямуєш саме відпочивати до Вроцлава і будеш шукати житло на місці. Ми плануємо їхати або на автобусі або бла-бла каром.
  Десь у коментарях бачив відповідь пана Олександра що якщо квитки до іншої країни знайдуть – можуть бути проблеми.. це й насторожило.
  Візи не маємо, плануємо проходити по новим біометричним паспортам.
  Дякую!

  • Oleksandr

   Якщо ви їдете по ,,безвізу”правило першого в’їзду вас не стосується.
   При в’їзді у Польщу чесно розповідаєте про свою подорож:квитки на переліт і зворотню дорогу,бронь готеля в Італії,гроші і медичне страхування.

   • Віталій

    Дякую! Трошки заспокоїли, ми так і планували, але почитавши коментарі виникли сумніви.

    • Влодзьо

     Ця логіка тепер по суті відпадає, оскільки у паспорті вже нема польської чи не польської візи,- отже не зададуть дурних питань,- чого віза польська, а їдете кудись на Азорські острови))) Тому найлегше говорити правду,- щоб випадково не заплутатися в свідченнях,- їдете в Італію відпочивати та й все,- у прикордонників зовсім немає завдання когось кудись навмисно не пускати)

  • Oleksandr

   Не раджу ні автобусом ні машиною-можна простояти на кордоні і запізнитися на рейс.
   Найкраще перетнути кордон на поїзді Інтерсіті (180грн),а з Перемишля до Вроцлава хоч автобусом, хоч поїздом.

   • Віталій

    На Інтерсіті не підходить, він прибуває до Перемишля о 13:25, а у нас рейс із Вроцлава о 19:30. Не встигнемо. Краще ми за день виїдемо із Києва, десь зранку, автобусів багато, у нас буде запас півтора суток, думаю вистачить навіть якщо черга буде великою. Якщо співпаде можливо знайдемо попутне авто на блаблакарі.

  • Якщо у вас рейс в липні (в середу? якого числа?), то розгляньте варіант рейсу Львів – Вроцлав від Wizz Air у вівторок, там зараз ціни на липень дуже низькі (20-35 євро)
   Довдеться переночувати у Вроцлаві, але тоді точно встигнете, ще й по Вроцлаву погуляєте.

   • Віталій

    Дуже дякуємо за пораду! Ми нею скористалися і вчора забронювали квитки на Віззейр з Жулян до Вроцлава. вартість вийшла 1150 грн з особи. Це всього на 300 грн дорожче ніж квиток на автобус. Але думаю за 30 годин в автобусі ми витратили би значно більше і нервів і коштів на супутні витрати. Тепер у нас маршрут такий – 4-го липня Жуляни –
    Вроцлав, 5-го Вроцлав – Тревізо, і назад 9-го. Зворотні рейси Віззейра з Вроцлава нажаль не співпадають на два-три дні. Назад таки доведеться їхати автобусом або машиною, але то нічого ) Ще раз дякуємо!

 • Ihor

  Доброго дня! скажіть, будь ласка, чи дитяча коляска перевозиться безкоштовно з Ryanair? Дякую!

  • Oleksandr

   Podróżując z dzieckiem nieodpłatnie można przewieźć jeden składany wózek dziecięcy/podwójny wózek dziecięcy/system podróżny/chustę do noszenia na każde dziecko oraz jeden z następujących przedmiotów: fotelik samochodowy lub podstawkę podwyższającą lub łóżeczko turystyczne.

   • Ihor

    чи потрібно його реєструвати, чи просто з ним в аеропорт прийти, як правильно зробити?

    • Ihor

     А ще таке питання: на дитину 5 кг в окрему сумку чи модна допакувати в свою, ту, що до 10 кг максимум?

     • Oleksandr

      Окремий багаж для кожного подорожуючого.Об’єднувати можна лише вагу оплаченого багажу.

     • Ihor

      Тобто, якщо в моїй сумці буде 12 кг, а в тій, що для дитини – 3 кг, то це буде правильно?

     • Oleksandr

      Не бачив,щоб так строго контролювали,але краще перепакувати:у вашій-10кг,у дитячій-решта 5кг.
      Але це при умові,що дитина займає окреме місце.Якщо дитина маленька і сидить у вас на колінах-багаж їй не надається,лише харчування на час перельоту.

    • Oleksandr

     Не потрібно нічого реєструвати.Берете з собою в салон.Якщо в салоні не буде для нього місця,вам запропонують помістити його в багажний відсік.Це також буде безкоштовно.

 • ігор

  доброго дня, скажіть будь ласка,летимо сім’єю в Кальярі чи потрібно страховку і де краще купляти?

  • Oleksandr

   Страховка потрібна будь-якому подорожуючому.
   Вибір страховки за вашим бажанням і можливостями

 • Мар’яна

  Доброго дня! Придбали квитки , з нами маленька дитина! В квитках вийшло так, що малеча сидітиме в тата на колінах.Чи можна в літаку з чоловіком помінятись місцями(вони рядом, бо ми оплатили), щоб дитина була в мене на колінах? Дякую!

  • Oleksandr

   Ніхто в літаку не буде перевіряти,в кого на колінах сидить дитина і чи ви з чоловіком помінялися місцями.Я взагалі помінявся місцями із сторонньою людиною,щоб сидіти поряд зі своїм сином.

   • Мар’яна

    Дякую за відповідь!) А ще зорієнтуйте, будь ласка, скільки зараз потрібно мати грошей на одного в Італію, але, якщо зупинитися в родичів?

    • Oleksandr

     Орієнтовно 45€ на день на людину.Якщо родичі зроблять вам офіційне запрошення,в якому візьмуть на себе фінансування вашої подорожі-тоді вас це не буде стосуватися.

 • Христина Кіт

  Доброї ночі! Через кілька днів летимо з Кракова до Болоньї, беремо лише ручну поклажу, яку заздалегіть поміряли, по розмірах, які вказані на посадковому талоні наші сумки підходять, але є один момент, який мене дуже хвилює (може це вже параноя :) ) – ширина сумки 52см, а висота 40, глибина 20, чи з такою сумкою пустять на борт, чи доведеться за неї платити? Питання може і абсурдне, але не хотілось б у аеропорту доплачувати гроші за таку дрібницю..Дякую.

  • Romko Staretskyy

   А як ви визначили де саме висота?А міряти потрібно якщо покласти чи поставити?)

   Я до того що важливо просто влізти у параметри, з цим у Вас все ок з сумкою 52х40х20)

   Я взагалі подорожую з трохи більшими сумками, які при необхідності можна встиснути у заявлені параметри, і Слава Богу тьфу тьфу тьфу, працівники Раянейр ліберально ставляться до цього моменту, одно разу тільки зробили зауваження, що потрібно наступного разу користуватися меншими ))

   • Христина Кіт

    Дякую, Ви мене заспокоїли, це вже справді якесь нездорове хвилювання у мене стосовно поїздки )))

 • Anastasija Zhuk

  Підкажіть будь ласка, на сайті авіакомпанії Ryanair знайшла інформацію, що не дозволяється подорожувати з дітьми на колінах у батьків. По коментарям бачу, що такі подорожі відбуваються.
  То як насправді? І як бути якщо мова іде про немовля, тобто сидіти окремо взагалі не варіант?

  • Oleksandr

   Niemowlęta (w wieku od 8 dni do 23 miesięcy włącznie) muszą podróżować pod opieką osoby dorosłej w wieku 16 lat lub starszej (jedno niemowlę na jedną osobę dorosłą). Niemowlęta można dodać do rezerwacji lotu dokonywanej online. Niemowlę może podróżować na kolanach osoby dorosłej (pas bezpieczeństwa dla niemowląt zostanie dostarczony przez załogę). Dla niemowląt podróżujących na kolanach osoby dorosłej nie można wykupić bagażu rejestrowanego. Kliknij tutaj,aby uzyskać informacje na temat opłaty za niemowlę.
   Ось інформація з сайту Ryanair.Де ви читали іншу інформацію?
   Забороняється перевозити немовля до 8 днів від народження.
   З двох років потрібно викупляти місце для дорослого і поруч одержати безкоштовне місце для дитини.

 • Julia

  Підскажіть, будь ласка, чи можна в салон літака брати сонцезахисну парасолю?

  • Oleksandr

   І жезлонг зі столиком

   • Julia

    Обов’язково)

 • Олічка Карабан

  Підкажіть будь ласка, у вересні планую подорож у Грецію,квитки з України.В мене відкрита польська шопінг віза,обов*язково мушу спочатку прокатати візу по Польщі чи можна і без цього?Такі черги на кордоні,що я вже думаю зробити паспорт буде швидше і менше часу займе.

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути у країну,яка видала візу.
   Можете без черг з’їздити в Перемишль на поїзді зі Львова(360грн у два боки).В будь-якому разі це дешевше,ніж повертатися з Греції,коли вам відмовлять у в’їзді.

   • Олічка Карабан

    дякую за пораду)

 • David Scott

  Здравствуйте,

  Я пан Девід Скотт, законний кредитор грошей. Ми є
  Компанія з фінансовою допомогою. Ми позичаємо кошти фізичним особам в Росії
  Потреба в фінансовій допомозі або потребу в грошових коштах для оплати рахунків
  Інвестувати в бізнес. Ми пропонуємо кредит на 3%, я буду радий запропонувати Вам кредит. Надішліть нам електронний лист за допомогою
  (Davidscottfirm@outlook.com)

  Назва Бенефіціара: ………
  Країна: ………….
  Обов’язкова сума …………
  Тривалість кредитування: …………
  Номер телефону………….
  місячний дохід………..

  З повагою
  Пан Девід Скотт

 • Olena

  добрий день! Летимо в Барселону в жовтні я, чоловік і донька 16 років. Підкажіть, будь-ласка, чи можна буде безкоштовно зробити check in, чи треба буде платно вибирати місця.

  • Oleksandr

   Можна.Обов’язково потрібно викупляти місце лише для дорослого,який подорожує з дитиною до 12 років.

   • Olena

    дякую

 • Тамара

  здравствуйте можно ли бронировать билет и проходить check in по внутреннему румынскому паспорту (id card ) и будет ли проверка check visa в аэропорту?

 • Мария

  здравствуйте если находишься на украине , надо для оплаты за перелет завести валютную евро карту? не посоветуете ли в каком банке это лучше всего сделать?

  • Oleksandr

   Навіщо?При оплаті квитків система VISA,або MasterCard конвертує цю валюту у долари,а потім ваш банк конвертує долари у гривні.При оплаті валютною картою ви ще будете конвертувати євро в гривню.

  • Anatoliy Buchenko

   Ми всі находимось В Україні, а не НА Україні. Рівень середньої школи, не більше. Можливо, Вам з Вашим рівнем освіти ще рано користуватись інтернет-оплатою квитків?))))))

 • Sergii Kalakuka

  Добрий Вечір! Цікавить таке питання, якщо брати самий дешевий квиток то ручна кладь в нього входить чи ні??? рейс Варшава – Мадрид

 • Hrustuna Hrunkevuch

  Доброго дня. Скажіть будь ласка у чому може бути проблема, якщо я роблю check in для дитини 14 років і коли вводжу дату народження вона починає світитися червоним кольором і не приймається для подальшої реєстрації?

  • Oleksandr

   В 14 років-це teens,,молодь”,а не children,,дитина”.
   Ось система і не сприймає ваші дані

 • Lidiya Fedyc

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласка після того як був зроблений check in , була виявлена помилка в ершій

  • Oleksandr

   Пишіть у службу підтримки.Лише вони можуть виправити вашу помилку.Зазвичай,подібні справи швидко вирішуються(безкоштовно).

   • Lidiya Fedyc

    ДУЖЕ ДЯКУЮ

   • Еля

    Підкажіть ,а як писати у службу підтримки ,на якому сайті?можете дати посилання?

    • Oleksandr

     На сайті авіакомпанії.

  • Еля

   Доброго дня!у мене склалась така ж ситуація ,як у вас ,купували білет по старих паспортах ,тепер забрали нові біометричні ,а у них змінили закінчення однієї букви ,YY на YI,до вильоту більше місяця,купували білет закордоном он-лайн ,підкажіть як правильно виправити помилку щоб не було проблем ,бо ті люди заходять щоб змінити
   вибиває оплату в розмірі ціни квитка.

 • Solomiya

  Добрий день, скажіть будь ласка якшо я купила білет на дані старого закордонного паспорта а поїду по новому біометричному
  Бо в мене коли купляла білет не було біометричного
  Мене пропустять чи це треба шось робити?

  • Oleksandr

   При купівлі дані паспорта не потрібні,лише прізвище і ім’я.
   Дані паспорта вводяться при check-in.

 • Nathalia

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, бо ситуація наступна:
  Зробила сьогодні вранці(за 2 дні до вильоту ) check-in на рейс Ряшів-Берлін, та вже маю квитки. Але декілька годин пізніше отримала е-mail від Ryanair з нагадуванням зробити check-in. Система не прийняла мій check-in чи вони просто розсилають такі листи-нагадування усім, хто забронював політ?
  Дуже дякую!

  • Poleg

   Когда есть посадочный, то больше ничего не надо.

   • Nathalia

    Дякую!

 • Serhiy Nykonchuk

  Доброго вечора. Зробив чек-ін через аpp-store. Маю завантажений квиток у телефоні. Скажіть будь-ласка, чи потрібно друкувати квиток?

  • Petro

   Також цікаве це питання. На сайті не знайшов інформацію про те що українцям можна не друкувати посадкові талони та не робити visa check

   • Oleksandr

    WAŻNEINFORMACJE DLA WSZYSTKICH OSÓB SPOZA UE /EOG

    Niezależnie odwymagań wizowych pasażera, wszyscy obywatele spoza UE / EOG muszą posiadać dokument podróżny sprawdzony i podstęplowany przy stanowisku odporawy Ryanair Visa / Document Check przed przejściemprzez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku.
    Іншої інформації на сайті немає.

  • Petro

   Скористався boarding pass в телефоні, жодніх проблем не було.

 • Lesia

  Доброго дня! Зробила chek in, до вильоту 18 днів, придбала посадочне місце, на пошту прийшло підтвердження, а от квитка немає, щоб роздрукувати. Заходила в my ryanair там також квитків немає. Скажіть куди зайти, щоб знайти квиток?

 • Володимир Гнатів

  Доброго дня! Якщо я лечу з Польщі на Канарські о-ви через Великобританію, то мені потрібна віза, крім моєї польської?

  • Eugenia Karuk

   Нужна еще транзитная виза Великобритании

   • Володимир Гнатів

    А якщо в мене її не буде, а тільки польська національна?

    • Oleksandr

     Вас просто не пустять в літак у польському аеропорту

     • Володимир Гнатів

      Ви знаєте 100%, бо я вже квиток купив?(

     • Oleksandr

      Передзвоніть в кол-центр авіакомпанії і одержите 100% відповідь.

     • Оля Цюпка

      Володимир, скажіть, що вам вдалось взнати відносно безвізового транзиту через Великобританію

     • Володимир Гнатів

      Якщо пересадка зі стиковкою з літака в літак, то можна без візи.Мені прийшлося купляти новий квиток, оскільки ніхто гарантії не дає.І навіть оператор від Ріанейр не гарантував що мене посадять на борт літака.

    • Eugenia Karuk

     Есть исключения. Возможен транзит, если билет куплен цельный в одной компании. Плюс еще какие-то условия (наличие в аэропорту транзитной зоны, сроки).
     Но РанЭир скорее всего с этим заморачиваться и рисковать нарваться на штрафы не будет. Просто не посадят в самолет.
     На всякий случай можете уточнить у РанЭир в службе поддержки.

 • Lilija Garvanko

  доброго дня! летимо з кракова в іспанію, лише ручна клажа, хотіли взяти цигарки, бо чоловік багато курить, скажіть які там обмеження. чи крвще здавати в багажне відділення? Дякую.

  • Oleksandr

   Ціна на цигарки у цих країнах відрізняється не більше,ніж на 10%-15%.Який сенс?

   • Lilija Garvanko

    дякую, але всеж таки, які обмеження?

    • Oleksandr

     Серед предметів,які заборонено провозити у літаку,цигарок немає.
     Митного кордону між Польщею і Іспанією немає.

 • Оксана

  Доброго вечора. Питання щодо конвертації. Якщо є вибрана на сайті валюта євро, вибираємо напрям, квитки, переходимо на покупку квитків, система переводить все в злоті. Як правильно вчинити? Оплачувати в злотих чи міняти валюту назад на євро? Покупка на рейс з Польщі, платіжна картка – гривнева (єврова картка теж є). Підкажіть, будь ласка!

  • Oleksandr

   Вибирайте злотий.Система(visa,MasterCard)конвертує злотий у доллар,потім ваш банк конвертує доллар у гривню.
   Будете оплачувати картою ,,євро”-ваш банк додатково буде конвертувати євро у гривню(відповідно за курсом купівлі).

  • Найкраще обирати ту валюту, яка відображалася при пошуку квитків. Для рейсів з Польщі – злотий.

 • Nataliia

  Доброго вечора. У мене зараз виникла така проблема: Ryanair повернув
  мені кошти за переліт Варшава – Гранканарія – Варшава у зв”язку з важкою
  хворобою чоловіка. Але повернув не на картковий рахунок, а прислав
  поштою чек американського Сітібанка. Я сьогодні була в нашому Сітібанку,
  але вони працюють виключно з юридичними особами. Не реалізують чеки ні
  Укрексімбанк, ні Укрсоцбанк, ні ПУМБ. В Укрексімбанку сказали, що ні
  один банк в Україні цим зараз не займається. Можливо у когось є досвід у
  такому питанні…

 • AndrewS

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, що до наступного питання
  Маю два перельоти Варшава – Бове – Варшава на одному бронюванню. Через відміну Ryanair одного з своїх рейсів мені вже не потрібен перельот Варшава- Бове а потрібна лише ДРУГА частина Бове – Варшава. Чи зможу я скористатись лише другою частиною, не літавши першою? Дякую

  • Так, можете. У Ryanair ви можете користатися сегментами подорожі незалежно від того чи використали попередній чи ні.

   • AndrewS

    Дякую! Це досить спрощує ситуацію )

 • Wlasna

  Доброго дня! Щойно робила чек-ін на рейс Афіни-Ханья(Кріт). Під час реєстрації в розділі “персональні дані для кожного з пасажирів” були поля тільки для введення національності та дати народження.
  Полей для введення номеру паспорта та термін його дії не було…
  Посадковий талон завантажився. Це якась помилка, що не потрібно було вводити паспортні данні??? Чи все ОК?

  • На рейсах всередині однієї країни, а також на деяких рейсах всередині ЄС паспортні дані можуть не вимагати, все гаразд.

   • Wlasna

    Дякую!!! Заспокоїли:)

 • Паша Срібний

  якщо при купівлі квитка вибрати платно місце, то чек-ін робити за 4 дні до вильоту чи можна уже раніше і безкоштовно?

  • Якщо купите місце, то можна за 60 днів зачекінитися

   • Паша Срібний

    дякую

 • Oleksandra Romanenko

  Добрий вечір. Хотіла б уточнити на рахунок багажу, у вас на сайті розміщено розміри і кількість безкоштовної ручної поклажі, але на офіційному сайті Ryanair є інша інформації, тому у мене виникають деякі сумніви, і хочу переконатися щодо правильності багажу. Дякую за відповідь.
  Додаю інформацію із сайту: What you CAN bring on board

  One small bag e.g. handbag, laptop bag etc. not exceeding 35cm x 20cm x 20cm
  One cabin bag, not exceeding 55cm x 40cm x 20cm in size and 10kg in weight, plus can be carried per passenger who has purchased priority booking or a Plus/Flexi Plus ticket.
  Priority Boarding costs €5 if purchased at the time of the initial flight booking, If added via the my booking facility on our website, or up to 45 minutes before the scheduled flight departure time, via the Ryanair app, the fee is €6

 • Yuliya Pilat Bilas

  Переліт з дитиною, дані якої вписані в паспотрті батьків. будуть труднощі при посадці? у неї немає окремого проїздного документа. Ми попредньо зачек-інилися, ніби все пройшло ок. Ал все ж…Крім того, вага сумок до 10 кг – то загальна для обох, чи вага великої лиш? На дитину (3 роки) теж можна брати багаж до 10 кг? Як з автокріслом? можна брати безкоштовно на борт чи то уже буде багаж? Дуже дякую

 • Olena

  добрий ранок! підкажіть, будь-ласка, чи можна щось купити в дуті фрі (духи, спиртне) і взяти з собою у літак?

 • Yanek

  Чи треба обов’язково роздруковувати посадковий талон, чи можливо показати його на смартфоні в PDF наприклад. Рейс бове-краків.

 • Lilija Garvanko

  Робила чек ін, видрукувала усі квитки, для безпеки хотіла завантажити їх, але один забула. Як можна це робити?

  • Oleksandr

   На сайті авіакомпанії вводите свій логін і пароль,і на своїй сторінці шукаєте квитки.

 • Lilija Garvanko

  летимо з дитиною, 2.5 р. , які норми безкоштовного багажу на дитину? дякую.

 • Sergii Kalakuka

  Добрий вечір!цікавить питання на рахунок коляски і автокрісла,чи можна з собою брати,летимо самим дешевшим тарифом, наперед дякую за відповідь)

  • Oleksandr

   Podróżując z dzieckiem nieodpłatnie można przewieźć jeden składany wózek dziecięcy/podwójny wózek dziecięcy/system podróżny/chustę do noszenia na każde dziecko oraz jeden z następujących przedmiotów: fotelik samochodowy lub podstawkę podwyższającą lub łóżeczko turystyczne.

   Na lotnisku akcesoria dziecięce otrzymają naklejkę przy stanowisku odprawy bagażu. Stanowisko to jest zamykane ma 40 minut przed odlotem.

   Wόzki dziecięce mogą być używane aż do stopni samolotu oraz będą gotowe do odebrania po przylocie przy stopniach samolotu ( w zależności od danego lotniska).

   • Sergii Kalakuka

    Дуже дякую!)

 • Андрій Карпів

  Доброго дня , після купівлі білетів , я загубив свою банківську картку та поміняв її і тепер у мене інший номер . Тепер , коли мені робити чек-ін , я к мені вказати номер картки , чи там потрібні тільки 4 цифри ? Дякую за відповідь.

  • Oleksandr

   При check-in номер карти не потрібно(квиток ви вже оплатили).

   • Андрій Карпів

    Дякую, просто я бачив , що там потрібно вказати 4 останні цифри картки, і тому думаю , що би щось не було не так .)

    • Oleksandr

     Вибираєте другий варіант:номер бронювання+email,або взагалі заходите через свій аккаунт.

     • Андрій Карпів

      Дякую

 • Віталій

  Щодо багажу поясніть будь ласка : Поясніть будь ласка, раніше ніколи не здавав ручний багаж #Ні – велику ручну поклажу можна здати у багажний відсік лише на гейті перед посадкою на борт.#
  Яка процедура здачі, це на воротах чи біля літака, а також як відбувається повернення багажу по прильоту в аеропорту чи біля літака. Дякую, чекаю на відповідь!

  • На воротах біля літака вам наклеюють бірку і вже коли підходите до літака, здаєте багаж на візок. От з отриманням не пригадую, мабуть на стрічці багажу, як і інші з реєстрованим багажем

 • Оксана Івать

  Як зробити чек ін на один квиток якщо резервація одна на два квитки

  • Починайте робити чекін і вам має дати вибрати для кого з пасажирів робити чекін а для кого – ні.

 • Vasyl Pidgorodci

  https://uploads.disquscdn.com/images/6131319bf3e6d95afcb6d6d4d16fc5b266bcd243f60bd14e0796181c6447895f.jpg Підкажіть чи пустять на літак з таким квитком! Купили квитки на рейс Раянейр у Приватбанку, але ці квитки відрізняються. Тут нема Qr коду і номер бронювання складається з дев’яти символів, а не шести – як у квитку купленому на сайті ryanair.com

  • Oleksandr

   Це не квиток,а лише бронювання.Після здійснення check-in ви одержите квитки,з якими можете йти на посадку(роздрукувавши їх).

   • Vasyl Pidgorodci

    Та власне ми не можемо здійснити check-in бо при здійсненні check-in на сайті ryanair.com потрібно ввести 6 цифр номеру бронювання – а тут їх аж 9!!! На жаль бронювання робили не на сайті ryanair.com, а у відділенні Приватбанку

    • Oleksandr

     Приват повинен зробити check-in і вислати вам квитки.За їхнім номером броні ви не зробите check-in на сайті Ryanair

     • Vasyl Pidgorodci

      Дякую за підказку. Значить треба дзвонити в Приватбанк

     • Shurochka Esmund

      Поділіться будь-ласка, як вирішилось питання з реєстрацією. бо маю проблему з купівлею квитків на сайті райянів і вже готова в приваті взяти

 • Лілія Зінкевич

  Добрий вечір! Перший раз буду летіти в Іспанію до друзів. Скільки на людину треба мати грошей? Якою карткою краще розраховуватися валютною чи гривневою? Дякую!!!

 • Лілія Зінкевич

  валіза має 50*40*22 чи треба буде доплочувати за неї?

  • Oleksandr

   Дозволена товщина 20.Ваша валіза просто не ввійде в ,,рамку”і заплатите,як за багаж.
   Набагато дешевше відразу оплатити багаж на сайті.

 • Shurochka Esmund

  Нід хелп. ВЖе тиждень (кожного дня) не можу купити квитки на сайті ryan air (купувала неоднаразово). оплачую візою приват банку – не йде, ізраїльською карткою віза дебет, також не йде. відмова – на жаль в данний час не можемо зробити ваш букінг. намагалась в чаті спілкуватись – порадили зайти на ірландську версію – не допомогло. пробувала через мобільний додаток – нульовий результат.
  Обидві карти раніше нормально проходили і є активними. Хтось, щось порадить????

  • Oleksandr

   Спробуйте оплатити кредитною картою.
   Оплачував на сайті(польською мовою) кредиткою MasterCard

   • Shurochka Esmund

    Та власне, також неоднаразово купувала по своїм карткам, одна з них кредитка, а тепер не йде, от і питаю може в когось теж такий глюк був…намагалась і на ірланському сайті як порадила техпідтримка компанії, і на польському((

    • Alena Popova

     у мене не йшло,,,, тому що банк поставив ліміт на покупку в інтернеті…підвищіть ліміт і буде вам щастя

     • Shurochka Esmund

      ситуацію з лімітами давно знаю, там все ок . та й на ізраїльській картці такого взагалі немає. в чому був глюк так і не зрозуміла. в результаті купила квитки через PayPal. але все одно цікаво в чому була проблема…

 • Svitlana

  Підкажіть будь-ласка по квитках. Хочемо зараз брювати квитки в Барселону з Кракова на червень. Чи варто? Чи можливо за місяць-два до дати рейсу квитки можуть бути дешевші?
  Дякую.

  • Ярослав

   Не поспішайте, ще купа часу. Завжди є висока вірогіднсть того, що Ваш напрям потрапить в черговий розпродаж

   • Svitlana

    Дякую. І що часто такі розпродажі бувають? І з якого приводу вони бувають? Свята, вихідні, чи що? Як їх виловлювати?

    • Ярослав

     Достатньо часто, просто зараз період відносного затишшя після різдвяних і новорічних свят) Виловлювати їх не потрібнл – достатньо слідкувати за новинами тут чи на будь якому іншому подібному сайті чи телеграм-каналі

     • Svitlana

      Дякую.

 • Svitlana

  Ще одне питання. Хтось знає чому на сайті Ryanair коли вводити 1 дорослий 1дитина ціна набагато менша ніж на 2 дорослих 2 дітей. В нашому випадку різниця в ціні 40 зл на людину. А якщо порахувати з 4 людей і в дві сторони льоту. Чому така різниця?

  • Таке може бути, якщо залишилося 2 дешевих квитки, а далі ціна зростає. Наприклад, на ваш рейс є 2 квитки по 20 євро, а далі квитки вже по 30 євро. Коли ви обираєте рейс на двох, то сума 40 євро. Коли ви шукаєте на 4х людей, то сайт автоматично виставляє однакову ціну для всіх, орієнтуючись на найдорожчий квиток. Тому сума буде 30*4 = 120 євро.
   Купуйте просто окремо, спочатку дешеві квитки на двох, а потім ще два.

 • Alena Popova

  Доброго вечора! Летимо Краків-Жирона-Краків відповідно 16-23 квітня ,коли я зможу зробити платний з вибором місця check-in зразу туди і назад?

 • Andrei Zyuzikov
 • Іван

  Добрий день!Якщо я вже зареєструвався на рейс,а в мене не виходить летіти.Чи можна відмінити реєстрацію?Чи як поступити в даній ситуації?

  • У Ryanair така висока ціна за зміни у квитку, що щось робити нема жодного змісту. Заміна рейсу 35-65 євро, зміна імені 115 євро – простіше змиритися з втратою і планувати наступні подорожі.
   https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions/termsandconditionsar_1713394128

   • Іван

    Дякую за відповідь.Мене не цікавить зміна квитка.Квиток не дорогий і не велика втрата.Мене більше турбує питання не явки на рейс.Оскільки я вже зробив чек-ін.Чи можливі якісь негативні наслідки для мене і мого акаунта при наступних подорожах з Ryanair?

    • Жодних наслідків для вас не буде, не переймайтеся.

 • Svitlana

  Доброго дня! Чи обов’язково роздруковувати квиток? Чи буде достатньо boarding pass у додатку ryanair? Рейс Мадрид-Варшава (якщо це має значення).

  • Представники Ryanair повідомляли, що Visa Check в межах Шенгену скасовано, але на сайті досі написано, що ця процедура потрібна. Аналогічний запис є і про те, що не громадяни ЄС мають мати роздрукований квиток. Багато людей літають з електронними посадковими без проблем, але я б краще роздрукував для власного спокою.

 • VB
 • VB

  Неможливо забрати галочку щоб уникнути конверації за тарифами ryanair. Як вийти з такої ситуації?

 • Шашлык

  Реєструватись на літак на сайті потрібно тільки в одну сторону чи відразу в дві? Наприклад є літак в Берлін, на 5 днів. Проходимо реєстрацію до вильоту і потім вже десь в Берліні шукати інтернет та проводити зворотню реєстрацію?

  • Якщо між рейсами 5 днів і ви не докупляли послуги, які дозволюять чекінитися швидше, то доведеться чек-ін робити двічі. Для зворотніх квитків у вашому випадку у Берліні. Можна докупити послугу вибору місця і тоді чек-ін можна зробити за 60 днів до вильоту.

   • Шашлык

    Дякую, зрозуміло. Тоді майже відразу після прибуття треба чек ін зробити. Бачу що за 4 дні розпочинається реєстрація безкоштовна.

 • Наталя

  Провела check-in і маю сформований boarding pass на руках, але забула, що змінила звичайний закордонний паспорт на біометричний і відповідно оформила квитки на звичайний паспорт. Він в мене ще є дійсний, єдине, що там вже недійсна віза.
  Чи можна переоформити вже сформовані квитки на біометричний паспорт?

  • Oleksandr

   Можливо лише через колл-центр.
   Але це може бути дорожче,ніж купити новий квиток.

   • Наталя

    Все виявилося набагато простіше, можна було в меню змінити паспортні дані і в квитку вони змінилися також.

    • Oleksandr

     Після check-in?

     • Наталя

      Так

    • Elen Strontsitska

     Доброго дня!у мене склалась така ж ситуація ,як у вас ,купували білет по старих паспортах ,тепер забрали нові біометричні ,а у них змінили закінчення однієї букви ,YY на YI,до вильоту більше місяця,купували білет закордоном он-лайн ,підкажіть як правильно виправити помилку щоб не було проблем ,бо ті люди заходять щоб змінити вибиває оплату в розмірі ціни квитка.

    • Еля

     Доброго дня!у мене склалась така ж ситуація ,як у вас ,купували білет по старих паспортах ,тепер забрали нові біометричні ,а у них змінили закінчення однієї букви ,YY на YI,до вильоту більше місяця,купували білет закордоном он-лайн ,підкажіть як правильно виправити помилку щоб не було проблем ,бо ті люди заходять щоб змінити вибиває оплату в розмірі ціни квитка.

 • Шашлык

  Чи потрібно робити віза чекін з біометрикою для українців? Як з Києва, так і в Украну назад.

 • LP

  При проходженні паспортного контролю можуть вимагати зворотній квиток, як доказ, що людина повернеться. Чек-ін на той момент робити ще рано. Чи достатньо буде роздрукувати сторінку з бронюванням?

  • Так, цілком достатньо роздруківки підтвердження з Email.

 • Арсен Малащук

  Вітаю! А чи можна з собою в рюкзаку перевозити 1л пляшку віскі?

  • В ручній поклажі – ні, в реєстрованому багажі (який доведеться докупити) – так.
   В ручній поклажі не можна більше 100 мл в одній тарі.
   Виключення, якщо цю пляшку купили в тому ж аеропорту в Duty Free, тоді можете везти.

   • Anatoliy Buchenko

    Раяни продають на борту літр віскі за 14 євро. Віскі ірландське, звісно))))

   • Арсен Малащук

    Дуже дякую!

 • Наталя

  Чи є дійсним бронювання якщо на пошту повідомлення не прийшло, але гроші зняло і на сайті відображається таке бронювання?

  • Якщо ваше бронювання є на сайті, то все має бути гаразд. Лист міг потрапити у спам, перевірте.

 • LP

  Згідно правил Якщо ви подорожуєте з дитиною, то безкоштовний вибір місць буде недоступний. Вам доведеться заплатити і вибрати місце. Дитина 12 років у ryanair відноситься до молоді. Чи не буде протрібно доплатити за вибір місяця під час чек-іну?

 • Христина Дутка

  Підкажіть, будь ласка, чи варто купляти платні місця на рейс Краків – Гран-Канарія? В статті пишете, що будуть обрані випадкові місця при безкоштовному чекіні, нас подорожує 2, можливо є достатній шанс сидіти разом? (І чи можна з кимось помінятись місцями?)
  Буду вдячна за допомогу.

  • Ryanair спеціально розкидає пасажирів по салону, щоб заохотити вас до придбання платних місць.
   Якщо літак не буде повністю заповнений, то можна буде пересісти. Також можете і помінятися з кимось, але це буде залежати від вашого вміння домовитися з іншими пасажирами.

 • Tatiana Treshchetka

  Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можу я перереєструвати квиток на іншу особу?

 • Виталий Дпдр

  Як це так у Ryanair 51,14 + 253,98 = 436,56?
  Це треба так розуміти, що найдешевших квитків вже не залишилося

  https://uploads.disquscdn.com/images/acb74c2c3bd38697364f91f2fc2d0dff2629b570b30e57f83c02404048d35107.jpg ?

  • Oleksandr

   Натисніть на трикутник зліва від цифри 443,56 і побачите у чому причина.

 • Кристина Потуроева

  Здравствуйте! Лечу первый раз без турпакета и через райнэир. Где распечатать посадочные талоны? В аэропорте есть возможность самостоятельно это сделать? Или нужно где-то распечатать заранее? Посоветуйте, где делаете распечатки в путешествиях!

  • Женя Харченко

   Тоже интересно, лоукостом полечу первый раз, с МАУ вот показывал посадочный просто на телефоне. В аэропорту печатать точно будет дорого.

   • Кристина Потуроева

    Могу через неделю отписаться как прошло, если будет актуально)

  • Як свідчить досвід багатьох мандрівників, якщо летите в межах країн Шенгену, то друкувати посадковий талон не обовязково, головне зробити онлайн чек-ін і тоді можна показувати посадковий на телефоні.
   Але у правилах Ryanair вказано, що якщо ви не громадянин ЄС, то потрібно пройти visa check, а отже мати надрукований посадковий. https://www.ryanair.com/hr/en/useful-info/help-centre/faq-overview#10-0

   Друкувати посадкові талони (після онлайн чек-іну) найпростіше в готелі чи хостелі. Часто це можна зробити безкоштовно, інколи за символічну плату. Якщо у місці вашого проживання нема принтера, то є інші варіанти. Я в подорожах друкував в бібліотеках, інтернет кафе чи просив хостів на Airbnb допомогти з друком.

   • Кристина Потуроева

    Спасибо за совет!

 • Роман Марців

  Доброго дня!Маю бронь на 27травня на рейс Познань-мадрид!Вчора не встигла зареєструватися.Чи можна пізніше ніж 4 дні зареєструватися?

  • Oleksandr

   Так,але не пізніше,ніж 2 год перед вильотом.

 • Христина Дутка

  Виникла проблема, допоможіть.
  При реєстрації акаунта на рінейрі ввели вірні паспортні дані, зараз вони відображаються так само вірно в акаунті, однак при спробі зробити чекін видає, що дати народження та дії паспорту змістилися на один день. Хтось може допомогти? До вильоту тиждень.

  • Не стикався з таким. Можливо, коли настане час чекіну (від 4х днів до 2х годин перед рейсом), то буде можливість виправити дані.

 • Світлана Мартиненко

  https://uploads.disquscdn.com/images/b36c349506cd210f1d60458f26b401ae1562da4197ca49c6ac75c3bc8725144c.jpg
  Здравствуйте! Подскажите, Срок бесплатной регистрации подошел от 4 дней до 2х часов, но заполнив анкету, далее рандомное место не выдает, вообще функция далее отсутствует. Первый раз лечу рейнэйр. В других авиа с подобным не сталкивалась. У кого то тоже было так? Почему может?

 • Лиза Джи

  Подскажите, что делать??????!!!!!!!
  Покупала билет на ryanair через приложение, зарегестрировалась через фейсбук
  Зачекинилась недосмотрев, что вместо моего имени и фамилии ( которое вводила раньше) написаны данные с фейсбука! Рейс через 2 дня, что делать???

  • Anastasiia

   Напишите в чат поддержку на сайте авиакомпании, объясните ситуацию, и они исправят неточность.

 • Ассанндж

  Добрый день! Подскажите пожалуйста! Я живу в Украине. Я хочу купить билет на рейс Краков-Гданьск авиакомпании “Ryanair”. У меня возникла проблема при покупке самого билета -пишет отказ на бронирование и покупку самого билета у них на сайте! Что это может быть? Что самое интересное, при покупке на другой лоукост “Wizz-Air” принимает любые платежные карты и без проблем проходит оплата!

 • Ірина

  Доброго дня! Перечитала безліч статей та коментарів, але так і можу зрозуміти: чи потрібно обов”язково платно бронювати місце для себе з немовлям (дитині 1 рік), яка буде сидіти на руках? Що буде і де мене посадять, якщо я цього не зроблю (при виборі платного місця мені пропонуються лише місця біля вікна)

  • Oleksandr

   Ні.При check-in вам нададуть безкоштовне місце.

 • Еля

  Доброго дня!у мене склалась така ж ситуація ,купували білет по старих паспортах ,тепер забрали нові біометричні ,а у них змінили закінчення однієї букви ,YY на YI,до вильоту більше місяця,купували білет закордоном он-лайн ,підкажіть як правильно виправити помилку щоб не було проблем ,бо ті люди заходять щоб змінити вибиває оплату в розмірі ціни квитка.

  • Eugene Shakula

   А старі паспорти ви здали? Якщо ні, то беріть з собою про всяк випадок.. Якщо так, то я б не парився, на одну літеру ніхто не дивиться

   • Oleksandr

    При зміні хоч одної букви,старий паспорт обов’язково вилучають.
    Дивляться на всі ,,букви”.
    Обов’язково потрібно вирішити цю проблему через службу підтримки авіакомпанії.

    • Eugene Shakula

     На рахунок того, що дивляться на всі “букви” – ні разу не було проблем ні в мене, ні у знайомих при помилці в одну літеру

   • Еля

    Звичайно маєм,просто виробляли біометричні ,бо візи закінчились ,не один раз летіли

    • Oleksandr

     У вас на руках два паспорта з різною транслітерацією?

     • Еля

      Так

     • Oleksandr

      Це грубе порушення DMSU.

     • Еля

      Я з DMSU вже мала проблеми ,вклеїли в паспорт чужих дітей,то так переробляли ,що ледве не встигли на білет,часу немає ,бо літак

     • Oleksandr

      Вибір за вами.

     • Еля

      Дякую за поради!

  • Oleksandr

   Про зміну у написанні ви знали уже при подачі документів,а не при одержанні готових.

   • Еля

    Хто вам таке казав ,що я знала???білети купили давно пр старому паспорті,коли здавали вони мали копії старого паспорта,а про зміни ніхто нічого не казав,якби знали ,то купували б зі зміною !

    • Oleksandr

     При подачі документів ви повинні перевірити свої дані і підписати.

     • Еля

      Я підписувала документи і прізвища були такі ,як у старому і якби були змінені ,то ніхто б не купував білети з не тим написанням,літаємо дуже часто ,а коли забирали сказали новий правопис ,я не пишу тут ,щоб хтось вказував ,яка я розсіяна і таке….моєї вини нема,а прошу допомоги ,що можна зробити в цій ситуації

     • Oleksandr

      Зміни можна зробити лише через службу підтримки авіакомпанії.

     • Еля

      Дякую

     • Oleksandr

      А від DMSU можете вимагати приведення документів у належний вид.З їхньої сторони допущено массу порушень.

     • Еля

      Так,порушень багато

    • Еля

     Я підписувала документи і прізвища були такі ,як у старому і якби були змінені ,то ніхто б не купував білети з не тим написанням,літаємо дуже часто ,а коли забирали сказали новий правопис ,я не пишу тут ,щоб хтось вказував ,яка я розсіяна і таке….моєї вини нема,а прошу допомоги ,що можна зробити в цій ситуації …

     • Oleksandr

      Після подачі змінювати правопис неможливо.Пишіть скаргу і вимагайте від DMSU виправити їхнє порушення.

  • Eugenia Karuk

   Пофиг. Одна буква ни на что не влияет.

 • Павло Томаш

  Доброго дня! Скажіть будь ласка,дуже потрібно,не маю в кого спитатись.
  1) Якщо я куплю місце яке захочу в літаку,і я зможу зареєструватись на рейс швидше за 30 чи 60 днів,але після того як я пройду реєстрацію наприклад за 20 днів мені відразу прийде посадочний талон на рейс?чи за 2 чи 4 днів до відправлення.? Просто ситуація:лечу в іншу країну на 6 днів,буде складно реєструватись на рейс,бігати шукати де розпечатати квитки по всьому місті.Як поступити в цій ситуації?Мені зразу прийдуть вони після рєстрації за 20 днів наприклад?
  2)Квитки буду купляти на листопад з України в Польщу.На білеті буде писати Visa Check чи якось так,мені в аеропорту що треба робити?куди ідти на стійку реєстрації чи ще кудись?щоб поставити відмітку,як це має виглядати?

  3)Коли онлайн пройшла реєстрацію і роздрукувала посадочні талони,мені треба буде коли приїду в аеропорт підходити до стійки реєстрації(в мене тільки ручна поклажа)чи треба йти відразу на контроль?Просто читала що треба підходити на свою стійку реєстрації віддати білет який розпечатали і вам дадуть інший.Це правда?І що робити?І якщо так то ставити відмітку віза чек треба на білеті якому віддадуть чи якому сама розпечатала?

  4)І останнє коли я купую білет туди і назад,при реєстрації я по черзі буду оформляти білети чи вибирається все для рейсу туди і назад?Після реєстрації на почту прийде відразу два білета на двух карточках?Чи все на одній?І чи можу я купити місце для вильоту тільки назад щоб могла реєструватись за багато днів до того,а рейс вперед за 2 дня,чи все вибирається для двох?
  Дуже сподіваюсь на вашу відповідь,розясніть мені,перший раз лечу.

  • Vadym Priymachuk

   1. При купівлі квитка, якщо ви додатково зарезервуєте місце в салоні (приблизно від 2 eur), будете мати змогу зробити чекін за 60 днів до вильоту і одразу роздрукувати квиток.

   2. При Visa Check потрібно підійти до стійки реєстрації з квитком та паспортом, там поставлять відмітку.

   3. Роздрукований квиток обмінювати не треба, відмітку поставлять на роздрукованому вами квитку. Також перед здійсненням контролю безпеки потрібно здати ручну поклажу в багажний відсік, якщо у вас не priority boarding (5 eur).

   4. Один квиток на одному листку. Квитки можна купувати окремо, на ціну це ніяк не впливає. Можна також купити два квитки разом, тільки для зворотнього рейсу одразу вибрати місце, тим самим раніше пройти онлайн чекін, а для рейсу туди, чекін здійснити за 4 дні.

   • Павло Томаш

    Visa check буде відбуватись в окремих стійках ryanair? чи по табло дивитись яка стійка реєстрації рейсу туди і йти?
    І про здавання багажу:Якщо нічого не купую з додаткового багажу а просто беру дві сумки одну більшого розміру яка безкоштовно дозволена і ручна поклажа маленька 35х20х20,то більшу сумку підходити здавати на стійку реєстрації яка вказана в таблі?Чи більшу сумку потім заберуть перед входом в літак чи при контролі.?

 • Павло Томаш

  Visa check буде відбуватись в окремих стійках ryanair? чи по табло дивитись яка стійка реєстрації рейсу туди і йти?
  І
  про здавання багажу:Якщо нічого не купую з додаткового багажу а просто
  беру дві сумки одну більшого розміру яка безкоштовно дозволена і ручна
  поклажа маленька 35х20х20,то більшу сумку підходити здавати на стійку
  реєстрації яка вказана в таблі?Чи більшу сумку потім заберуть перед
  входом в літак чи при контролі.?

  • Eugene Shakula

   Visa check відбувається на стійках реєстрації на рейс. І іноді вони ставлять печатку, тому бажано мати надрукований посадковий.
   Ryan, на відміну від, Віззейар рідко забирає сумки в багаж, тому нічого здавати не потрібно

 • Vova Kolba

  Доброго дня! Якщо в мене біометричний паспорт, чи потрібно проходити процедуру visa check? Дякую!

 • Катерина Бобкович

  Добрий вечір. Маю зарезервований квиток на переліт в обидва боки тривалість подорожі 9 днів (на одній резервації). Якщо я буду робити check-in за два днi до відльоту, то паралельно проходить check -in зворотнього квитка? Чи можна check-in зворотнього квитка відкласти?

  • Oleksandr

   Можна відкласти.А в чому сенс?

   • Катерина Бобкович

    Щоб не платити за check-in. До зворотнього рейсу буде більше 2 діб…

    • Олексій

     Так, обов’язкового платного чекіну не буде

 • Андрій

  Доброго дня!
  Зробив чекін через додаток,- і мені на пошту не прийшов лист для роздруку посадочного талону, що робити?

  • Ви можете залогінитися на сайт Ryanair з браузера і тоді має бути можливість завантажити посадковий.
   Також посадковий талон у вас має бути в додатку, якщо рейс всередині шенгену, то має бути достатньо показати на телефоні (хоча на сайті Ryanair досі пише, що для не громадян ЄС посадковий потрібно друкувати)

 • Виктория Ситанская

  Добрий день! Вже третій день намагаюсь купити квиток із Порту в Ліссабон у Ryanair, при оплаті висвічується повідомлення: Oh. There was a problem. Unfortunately, we could not process your booking at this time. Намагались оплатити різними картами, та з різних екаунтів. Нічого не получається. У чому може бути проблема?

  • В чому проблема мені невідомо, спробуйте подзвонити у ваш банк дізнатися в чому може бути проблема.
   Також у таких випадках з високою ймовірністю допомагає оплата через paypal. Зареєструйтеся у paypal, додайте свою карту і купуйте.

   • Виктория Ситанская

    Так, через paypai змогла купити. Дякую!!

  • Oleksandr

   Може бути заборона подвійної конвертації на карті.Подзвоніть в банк і попросіть зняти це блокування.

 • Dima Havkun

  Доброго дня! Літимо з Мадриду до Гамбургу raynair. Ми придбали одне багажне місце (20кг) щоб здати валізу. Як в такому випадку проходить реєстрація на рейс? Потрібно робити онлайн чек-ін? Я так розумію ми будемо підходити здавати валізу до стійці реіна і я не дуже розумію де роздрукувати білети чи нам їх видадуть на стійці як у візеіра?

 • Dasha Zhukovskaya

  Доброго дня. Летітиму з Кракова у Нюрнберг, з багажу матиму туристичний рюкзак з металевими вставками для спини. З ними рюкзак +- 65см, але вони дістаються і рюкзак можна зменшити до 55. Чи можна буде взяти ті вставки на борт, обмотані харчової плівкою? Чи це таки правда, що до рюкзаків ставляться менш прискіпливо і можна мати трохи більший за розміром?

 • Юрий Манзенко

  Добрый день! Кто то подскажите из ЛИЧНОГО опыта ,нужно ли именно печатать посадочный,или достаточно в телефоне в их приложении показать? Летим внутри шенгена,виза чек не нужна

  • Viktor K

   якщо без багажу, то й показувати не потрібно – просто піднести QR-код на телефоні до зчитувача на турнікеті.