купити дешеві авіаквитки

Ryanair скасував visa check в межах Шенгенської зони!

авіаквитки 1 євро Ryanair

Ryanair скасував візову перевірку в межах Шенгенської зони для українців!

Лоукост Ryanair скасував обов’язкову вимогу щодо проходження візової перевірки під час здійснення рейсів в межах Шенгенської зони для українців (і не тільки).

У відповідь на запит Lowcostavia, у прес-службі Ryanair повідомили, що процедуру перевірки візи скасовано для всіх громадян держав, що не входять в Європейську економічну зону, які подорожують в межах Шенгенської зони. Цитата з отриманого листа:

“We have removed the visa check requirements for all non-EEA nationals travelling within the Schengen area, as we continue to improve our customer experience and operations. However, this change was pre-planned and is not related to any Ukraine visa regimes. All passengers are required to provide a valid passport for travelling”.

Як зазначено у повідомленні, зміни планувалися заздалегідь і вони не пов’язані з введенням безвізового режиму для поїздок в ЄС для громадян України.

Раніше громадяни держав, що не входять в Європейську економічну зону, були зобов’язані роздрукувати посадковий талон та пройти обов’язкову візову перевірку і не могли користуватися мобільними посадковими талонами Ryanair навіть на рейсах в межах Шенгенської зони. У разі, якщо така перевірка не була пройдена, мандрівникам могли відмовити в посадці на рейс.

На які рейси Ryanair скасував перевірку візи?

Якщо ви подорожуєте між країнами Шенгенської зони, а туди входять Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція а також Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія, то visa check робити не потрібно.

Тепер на цих рейсах вам, теоретично, не обов’язково роздруковувати посадковий талон, ви можете використати мобільний додаток і показувати посадковий талон на смартфоні (інформація потребує уточнення).

Зауважте, що при подорожах у Болгарію, Румунію, Кіпр та Хорватію процедура перевірки візи все ще необхідна.

Чи потрібно робити visa check на рейсах Ryanair з України?

Так, на рейсах з України та в Україну потрібно роздрукувати квиток та пройти перевірку візи, оскільки це буде переліт за межі Шенгенської зони чи Євросоюзу.


І ще декілька новин від ірландського лоукоста:

Ryanair збільшив час на онлайн чек-ін до 60 днів при оплаті місця.

У Ryanair, як і в більшості лоукост-авіакомпаній, реєстрація на рейс в аеропорту платна і складає 50 євро. Щоб уникнути цієї оплати, після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс (онлайн чек-ін) полягає у введені паспортних даних пасажира та роздруку посадкового талона.

Платна онлайн-реєстрація на рейс тепер можлива за 60 днів до вильоту (було за 30 днів). Ви зможете зареєструватися на рейс заздалегідь, якщо оплатите послугу “вибір місця” від €2.

Терміни безкоштовної онлайн реєстрації залишились незмінними – 4 дні до вильоту. У цьому випадку вам буде призначене випадкове місце у салоні.

Ryanair почав видавати безкоштовні місця у різних рядах

За останній місяць в інтернеті з’явилося багато повідомлень про те, що при безкоштовному онлайн чек-іні пасажирам з одного бронювання видають місця у різних рядах, навіть при наявності вільних місць.

Схоже, що спочатку Ryanair роздає безкоштовно місця в різних рядах посередині, потім біля проходу і тоді вже біля вікна.

У травні та червні я двічі літав рейсами Ryanair і можу підтвердити, що місця при чекіні видало далеко один від одного.

Авіакомпанія звинувачення відкидає і наголошує, що алгоритм призначення місць не змінився з 2014 року, а пасажири, які хочуть сидіти поруч можуть обрати бажане місце за додаткову плату.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...