купити дешеві авіаквитки

Ryanair змінює багажну політику. З 15 січня велику ручну поклажу доведеться здавати в багажний відсік!

дешеві квитки ryanair

Ryanair: реєстрований багаж подешевшає, велику ручну поклажу обов’язково здавати в багажний відсік!

Авіакомпанія Ryanair оголосила про зміни у багажній політиці. Дуже багато клієнтів Ryanair користуються можливістю взяти на борт дві одиниці безкоштовної ручної поклажі, а оскільки завантаженість рейсів Ryanair складає більше 90%, то у салоні не вистачає місця на весь багаж, що сповільнює посадку та спричиняє затримки рейсів.

З 15 січня 2018 року, щоб заохотити більше пасажирів до купівлі реєстрованого багажу та зменшити кількість клієнтів з двома одиницями ручної поклажі, Ryanair вносить такі зміни до правил:

 • Вагу реєстрованого багажу збільшено з 15 до 20 кг
 • Ціна однієї одиниці реєстрованого багажу зменшиться з €35 до €25 (за сумку до 20 кг).
 • Лише пасажири, що придбали послугу пріоритетної посадки (Priority Boarding €5), а також ті, що купили квитки у тарифах Plus, Flexi Plus & Family Plus, будуть мати змогу взяти на борт 2 одиниці ручної поклажі.
 • Всі решта пасажири зможуть взяти на борт лише одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку обов’язково доведеться здавати в багажний відсік перед посадкою у літак (безкоштовно).

Після прибуття рейсу у пункт призначення пасажири зможуть забрати велику ручну поклажу на стрічці реєстрованого багажу в аеропорту.

Зараз за правилами Ryanair дві ручні поклажі можуть пронести перші 90 пасажирів (байдуже чи є у них Priority Boarding), у решти можуть попросити (але не обов’язково) здати поклажу у багажний відсік. З 15 січня будуть забирати велику ручну поклажу в багажний відсік будуть у всіх, хто не оплатив.

Раніше угорський лоукост Wizz Air повідомив про скасувння розмежування на велику та малу ручну поклажу і запровадив один стандарт безкоштовної ручної поклажі (включеної у вартість квитка) розмірами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг.

Відповіді на поширені запитання щодо нової багажної політики:

Чому Ryanair вносить ці зміни?

Щоб зменшити кількість затримок рейсів, що викликані великою кількістю клієнтів, які здійснюють посадку з двома одиницями ручної поклажі.

Чи можна й надалі подорожувати з двома сумками користуючись послугами авіакомпанії Ryanair?

Так – у вартість квитка, як і раніше, включено 2 одиниці ручної поклажі. З 15 січня більший предмет поклажі потрібно безкоштовно здати в багажний відсік перед воротами на посадку.

Чи можна брати 2 ручні поклажі з собою на борт?

Так – для клієнтів, що придбали послугу пріоритетної посадки. Вони все ще зможуть брати 2 предмети ручної поклажі на борт – 1 звичайний (55см x 40см x 20см) та 1 маленький (35см x 20см x 20см).
Ні –  для всіх інших пасажирів, які повинні безкоштовно здати велику ручну поклажу у багажний відсік на гейті і зможуть взяти свій маленький багаж на борт.

Чи можуть пасажири без пріорітетної посадки здати велику ручну поклажу на стійці реєстрації?

Ні – велику ручну поклажу можна здати у багажний відсік лише на гейті перед посадкою на борт.

Як будуть реалізовані зміни?

У воротах перед посадкою будуть дві черги: клієнти, що придбали Priority Boarding з двома одиницями ручної поклажі та інші пасажири з однією ручною поклажею.

Скільки коштує пріоритетна посадка (Priority Boarding)?

Під час бронювання авіаквитка пріоритетна посадка коштує €5. Послугу можна додати і  після бронювання за €6 (до 1 години від запланованого часу вильоту через додаток Ryanair).

Чи стосуються зміни бронювань здійснених раніше?

Нова політика щодо багажу почне діяти з 15 січня і буде застосовуватися до всіх бронюваннь, навіть якщо вони здійснені раніше.

Як будуть виглядати стандартні посадкові талони та з пріоритетною посадкою?

Приклад стандартного посадкового талона:

Посадковий талон з пріоритетною посадкою:

Що буде, якщо пасажири без послуги пріритетної посадки відмовляться розміщувати ручну поклажу в багажний відсік?

Пасажирам буде відмовлено у перевезенні і їх не пустять на борт (без відшкодування).

Детальніше про нові правила на сайті Раянейр

Чи зміняться розміри ручної поклажі у зв’язку з нововведеннями?

Ні, розміри безкоштовної ручної поклажі залишаються незмінними: 1 великий предмет ручної поклажі (55см x 40см x 20см) та 1 маленький (35см x 20см x 20см).

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Виталий Дпдр

  Що дає “пріоритетна посадка” окрім багажних преференцій? (ніколи не мав справ з Ryanair , тому питаю).

  • Skochko

   При посадці на літак є дві черги, першими запускають тих в кого priority boarding

 • Світлана

  З мого досвіду, вони так роблять вже давно. Ті хто проходив чергу в перших десятках, брали малі валізки в салон, а з другої половини черги здавали при виході на літак, і ті валізки (великий ручний багаж) грузили в багажний відсік.
  А таке значне здешевіння багажу – це круто!

  • Влодзьо

   якщо літак заповнений, то велика поклажа в салоні гарантувалася лише першим 90 пасажирам,- тепер це буде примусово для всіх, наскільки я розумію…

 • Женя Харченко

  Странно, больше места будет в багажном отсеке занято, где можно было бы почту везти…

 • Andrey Lytovchenko

  Дуже дякую за таку детальну статтю!

 • Sergey

  У меня дикий фейспалм от новых правил. Я понимаю, что большая часть пассажиров раянов расслабилась, охренела и тащила с собой тупо все что в руки влазило, авось пронесет… но с 1 ноября такие как я, с одним ~30-35 литровым городским бэкпэком перестанут ими летать. В их новые лимиты разве что косметичка влезет, а сдавать бэкпэк в багаж что бы ждать его раздолбанным потом на улитке – я и бал. Тащить с собой даже в 2-3 недельный трип микрочемодан что бы носить его потом на горбе? Разве что райян мне халявную камеру хранения подгонит, куда я этот пустой чемодан засуну в аэропорту и пожрать дадут пока я его ждать буду на ленте.

  • Oleksandr

   Купіть пріоритетну посадку і проблем не буде.

  • Ярослав

   а чем же тогда летать?

  • Oleg

   Повністю з вами згоден Sergey

  • Oleksandr

   “фейспалм”, “бекпек”, “тріп”… так і бачу: вийшов з ХІРЕ, влаштувався в бидлоайтіконтору тестером і тепер весь світ йому винен:))) якщо ти такий крутий “тревелер”, то купи собі пріритетну посадку за 5 євро та не позорся тут істеричними коментами :)

   • Sergey

    Нам очень важно мнение эксперда-ононима из интернетов, оставайтесь на линии и мы вам перезвоним (нет).

 • Денис Лучинский

  Скажіть будь ласка, велику безкоштовну поклажу будуть забирати перед літаком, як і раніше і в багаж грузити, чи її треба віддавати до реєстрації на зважування та ленту, як у звичайних авіакомпаніях?

  • Будуть забирати перед літаком. В багаж на стійці безкоштовно здати не можна.

   • Oleksandr

    Не перед літаком, а перед брамкою(gate).

 • Еля

  Може не в тему. .але про раянейр…перший раз нам дали місця не разом. Я раніше читала, що декому міняли місця на стійці реєстрації перед польотом. Це платна послуга? Чи можна тільки через сайт тепер поміняти місця ?

 • Евгений

  я как то не совсем понял этих новых правил.
  Если человек едет с двумя сумками, которые по размерам допускается брать на борт, то большую надо сдавать.
  а если у человека одна сумка? что бы ее можно было взять на борт размеры должны быть не больше малой ручной клади (20х35х20)?

 • Віталій

  Поясніть будь ласка, раніше ніколи не здавав ручний багаж #Ні – велику ручну поклажу можна здати у багажний відсік лише на гейті перед посадкою на борт.#
  Яка процедура здачі, це на воротах чи біля літака, а також як відбувається повернення багажу по прильоту в аеропорту чи біля літака. Дякую, чекаю на відповідь!

 • Dmytro

  А что делать, если ноутбук немного превышает длину 35 см? В багажном отсеке он может повредиться. В пузырчатую упаковку его или проще под свитером в салон самолета пронести?

  • Oleksandr

   За 5€ придбайте пріоритетну посадку

   • Dmytro

    в обе стороны будет уже 10 евро. Сам билет без приоритетной посадки стоит столько же

    • Илья

     Подровняйте ноут до необходимых габаритов напильником, это бесплатно. Я знаю людей, которые вмещали так лыжи в косметичку, когда в Альпы покатать летали. Совершенству нет предела!

  • Андрей Тимченко

   Я бы поступил так – задекларировал его целостность и сдал бы в багажное отделение. Я думаю компания сама не рискнет его принимать в багаж в таком случае)))

 • Интересно, после их отмен и забастовок, кто-то из читателей этого сайта пользуется услугами выше указанной конторой?!

  • Oleksandr

   Так.І неодноразово.

  • Vlad Koval

   если вы видите глобально ничего не поменялось – вы можете провезти 2 ручные поклажи

  • Freshne$$

   Після пробного польоту з раяном буду ним тільки і літати – дві торби в салон + найнижча вартість квитка особливо з розпродажами – ето нашє всьо.

 • зоряна

  от паскудники.а я придбала кілька квитків на ківі і що тепер робити.де мені доплачувати .найобразливіше що один з квитків коштував всього 7 євро (з використаним промокодом на 10 євро який мені подарував ківі) ще хотіла запитати в тих хто часто користується ківі -наскільки часто вони дарують промокоди на знижку -.Бо я часто жлобилася і шукала квитки на ківі (бо дуже зручно)а купляла напряму на сайті авіакомпаній(бо дешевше) але особисто мені дуже незручно реєструватися потім на рейси в дорозі з телефона (погано з англійською та й шпортатися в телефоні мені незручно ,ще якби вдома з ноутбука то би було пів біди)-а ківі сам реєстує що дуже зручно.Тому кілька днів тому махнула рукою і купила кілька дешевих квитків на ківі (17-30 євро) і отримала кілька промокодів на 10 євро (використала знижка віднялася) і вийшло що мені квитки обійшлися дешевше ніж напряму купити.Але з другого боку я і раніше іноді купляла на ківі квитки але промокодів не отримувала(або десь провтикала може) .Як часто ківі дарує промокоди ?

 • Igor Dobkin

  А речі на які діє обмеження на перевозку у салоні літака, можно провозити у ручній кладі що здається до багажу?

  • Oleksandr

   А як ви пройдете перевірку на безпеку?Ручну поклажу у вас заберуть в багажний відсік перед посадкою,а це вже після проходження перевірки на безпеку.

   • Igor Dobkin

    Згоден, дякую.

 • Freshne$$

  16 січня летів раяном, розклади були такі: великі оплачені чумадани, як і раніше потрібно було здати на лєнту на стійці реєстраціі; стоячи в черзі перед посадкою на літак, дівчина від раянейру, ходила і дивилась на розміри ручної поклажі, якщо валіза була завелика і не оплачена, то клеїла бірку, якщо не дуже – то нічого. Потім ці “поклеєні” валізи треба було залишити на тачці під літаком. Стюардесса не пускала на борт осіб з “поклеєними” валізами. По прильоту, всі валізи забирались як звичайно.

  Мій рюкзак 50см пройшов у салон, як і друга мала сумка. Хоч нічого я не доплачував. Думаю саме валізи не дозволяють безкоштовно брати в салон, а з рюкзаками все норм.

 • yura

  Я правильно розумію, дитина 2,5 роки може мати 1 валізу 5 кг, яку можна взяти на борт? чи все-таки повноцінну до 10 кг як і дорослий?