купити дешеві авіаквитки

Ryanair змінює багажну політику. З 15 січня велику ручну поклажу доведеться здавати в багажний відсік!

дешеві квитки ryanair
фото lowcostavia.com.ua

Ryanair: реєстрований багаж подешевшає, велику ручну поклажу обов’язково здавати в багажний відсік!

Авіакомпанія Ryanair оголосила про зміни у багажній політиці. Дуже багато клієнтів Ryanair користуються можливістю взяти на борт дві одиниці безкоштовної ручної поклажі, а оскільки завантаженість рейсів Ryanair складає більше 90%, то у салоні не вистачає місця на весь багаж, що сповільнює посадку та спричиняє затримки рейсів.

Оновлено влітку 2018 року. Ryanair вводить обов’язкову оплату за велику ручну поклажу!

З 15 січня 2018 року, щоб заохотити більше пасажирів до купівлі реєстрованого багажу та зменшити кількість клієнтів з двома одиницями ручної поклажі, Ryanair вносить такі зміни до правил:

  • Вагу реєстрованого багажу збільшено з 15 до 20 кг
  • Ціна однієї одиниці реєстрованого багажу зменшиться з €35 до €25 (за сумку до 20 кг).
  • Лише пасажири, що придбали послугу пріоритетної посадки (Priority Boarding €5), а також ті, що купили квитки у тарифах Plus, Flexi Plus & Family Plus, будуть мати змогу взяти на борт 2 одиниці ручної поклажі.
  • Всі решта пасажири зможуть взяти на борт лише одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку обов’язково доведеться здавати в багажний відсік перед посадкою у літак (безкоштовно).

Після прибуття рейсу у пункт призначення пасажири зможуть забрати велику ручну поклажу на стрічці реєстрованого багажу в аеропорту.

Зараз за правилами Ryanair дві ручні поклажі можуть пронести перші 90 пасажирів (байдуже чи є у них Priority Boarding), у решти можуть попросити (але не обов’язково) здати поклажу у багажний відсік. З 15 січня будуть забирати велику ручну поклажу в багажний відсік будуть у всіх, хто не оплатив.

Раніше угорський лоукост Wizz Air повідомив про скасувння розмежування на велику та малу ручну поклажу і запровадив один стандарт безкоштовної ручної поклажі (включеної у вартість квитка) розмірами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг.

Відповіді на поширені запитання щодо нової багажної політики:

Чому Ryanair вносить ці зміни?

Щоб зменшити кількість затримок рейсів, що викликані великою кількістю клієнтів, які здійснюють посадку з двома одиницями ручної поклажі.

Чи можна й надалі подорожувати з двома сумками користуючись послугами авіакомпанії Ryanair?

Так – у вартість квитка, як і раніше, включено 2 одиниці ручної поклажі. З 15 січня більший предмет поклажі потрібно безкоштовно здати в багажний відсік перед воротами на посадку.

Чи можна брати 2 ручні поклажі з собою на борт?

Так – для клієнтів, що придбали послугу пріоритетної посадки. Вони все ще зможуть брати 2 предмети ручної поклажі на борт – 1 звичайний (55см x 40см x 20см) та 1 маленький (35см x 20см x 20см).
Ні –  для всіх інших пасажирів, які повинні безкоштовно здати велику ручну поклажу у багажний відсік на гейті і зможуть взяти свій маленький багаж на борт.

Чи можуть пасажири без пріорітетної посадки здати велику ручну поклажу на стійці реєстрації?

Ні – велику ручну поклажу можна здати у багажний відсік лише на гейті перед посадкою на борт.

Як будуть реалізовані зміни?

У воротах перед посадкою будуть дві черги: клієнти, що придбали Priority Boarding з двома одиницями ручної поклажі та інші пасажири з однією ручною поклажею.

Скільки коштує пріоритетна посадка (Priority Boarding)?

Під час бронювання авіаквитка пріоритетна посадка коштує €5. Послугу можна додати і  після бронювання за €6 (до 1 години від запланованого часу вильоту через додаток Ryanair).

Чи стосуються зміни бронювань здійснених раніше?

Нова політика щодо багажу почне діяти з 15 січня і буде застосовуватися до всіх бронюваннь, навіть якщо вони здійснені раніше.

Як будуть виглядати стандартні посадкові талони та з пріоритетною посадкою?

Приклад стандартного посадкового талона:

Посадковий талон з пріоритетною посадкою:

Що буде, якщо пасажири без послуги пріритетної посадки відмовляться розміщувати ручну поклажу в багажний відсік?

Пасажирам буде відмовлено у перевезенні і їх не пустять на борт (без відшкодування).

Детальніше про нові правила на сайті Раянейр

Чи зміняться розміри ручної поклажі у зв’язку з нововведеннями?

Ні, розміри безкоштовної ручної поклажі залишаються незмінними: 1 великий предмет ручної поклажі (55см x 40см x 20см) та 1 маленький (35см x 20см x 20см).

Оновлено. З 1 листопада 2018 року правила суттєво помінялися! Велика ручна поклажа лише для пасажирів з пріоритетною посадкою!

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia