купити дешеві авіаквитки

Wizz Air скасовує оплату за велику ручну поклажу!

авіаквитки wizz air
фото lowcostavia.com.ua

Зміни в багажній політиці лоукоста Wizz Air!

Авіакомпанія Wizz Air впроваджує зміни, які стосуються розмірів та оплати за ручну поклажу на рейсах лоукоста.

До 29 жовтня 2017 року на рейсах Wizz Air діяло розмежування на “малу” та “велику” ручну поклажу. Малий предмет ручної поклажі розміром до 42х32х25 см можна було взяти безкоштовно. Якщо ви хотіли взяти великий предмет ручної поклажі 56х45х25 см (замість малого), то довелося б доплачувати.

Правила багажу, які діяли до 29 жовтня:

багаж wizz air

З 29 жовтня Wizz Air зробив велику ручну поклажу безкоштовною (включеною у вартість квитка)!

Угорський лоукост скасує розподіл на “малу” та “велику” ручну поклажу і запровадить один стандарт безкоштовної ручної поклажі розмірами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг.

Норми багажу на рейсах Wizz Air після 29 жовтня:

багаж wizz air

Пасажири, які купили квитки і оплатити перевезення ручної поклажі на рейсах після 29 жовтня, отримають відшкодування в розмірі 120% від сплаченої суми за перевезення ручної поклажі на свій WIZZ рахунок.

Також Wizz Air зменшив дозволену вагу реєстрованого багажу. Якщо раніше можна було провозити до 23 кг, то тепер до 20 кг.

Разом з тим Wizz Air тепер не гарантує, що вашу безкоштовну ручну поклажу можна буде взяти з собою на борт. Щоб бути впевненим, що ви зможете взяти свою поклажу в салон, вам потрібно придбати квитки за дорожчим тарифом або оплатити послугу Wizz Priority (5-15 євро).

Пасажири, які купили найдешевші квитки мають погодитися з тим, що у разі, якщо у салоні буде мало місця на багаж, то перед посадкою в літак їх попросять віддати ручну поклажу у багажний відсік. Ця послуга є безкоштовною, свою ручну поклажу пасажири можуть отримати по прильоту на транспортній стрічці з реєстрованим багажем.

Схоже правило діє зараз на рейсах Ryanair – перші 80-90 людей можуть гарантовано взяти ручну поклажу на борт, інших можуть попросити здати валізи безкоштовно в багажний відсік.

Як буде виглядати процедура передачі ручної поклажі у багажний відсік на прикладі Ryanair?

Перед гейтом, у черзі на посадку в літак, представник авіакомпанії підходить до пасажирів і пропонує здати ручну поклажу у багажний відсік. Якщо у пасажира немає критичних заперечень, то на ручну поклажу наклеюють спеціальну бірку. Коли пасажир підходить безпосередньо до літака, робітники аеропорту збирають валізи з бірками і завантажують їх у багажне відділення. Отримати такий багаж можна разом з іншим реєстрованим багажем після посадки.

У Ryanair дозволено перевозити дві одиниці ручної поклажі, тому можна віддати поклажу в багаж, а крихкі речі (фотоапарат, ноутбук) взяти з собою в салон. У Wizz Air в цьому випадку радять забрати з сумки всі цінні речі.

Скористайтесь прямим лінком на пошук, щоб знайти найдешевші квитки Wizz Air:

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia