купити дешеві авіаквитки

Як купити авіаквитки Wizz Air та зробити чек-ін. Покрокова інструкція.

як купити авіаквиток wizzair

Детальна інструкція про те, як придбати авіаквитки Wizz Air та зареєструватися на рейс. Від пошуку до посадки на борт (оновлено в липні 2019 року).

Wizz Air — один з найбільших лоукостів у Європі з головним офісом у Будапешті. Візз Ейр виконує рейси з Києва і Львова, а також багато дешевих рейсів з сусідньої Польщі та Угорщини. Авіаквитки зазвичай доволі дешеві: з Варшави чи Будапешта можна полетіти у багато європейських міст, заплативши за переліт від 39 злотих (9€).

До вашої уваги детальна покрокова інструкція зі скріншотами, у якій знайдете, як купити авіаквиток на сайті Wizz Air та здійснити обов’язковий онлайн чек-ін (online check-in).

Останні новини від Wizz Air:

Процедура купівлі авіаквитків на сайті Wizz Air доволі тривала, авіакомпанія буде пробувати нав’язати вам багато додаткових послуг. Якщо у вас немає часу чи бажання розбиратися у всіх нюансах, то можете купити квитки на сайті kiwi.com, де екран купівлі займає одну сторінку. Окрім того, kiwi.com автоматично виконає за вас онлайн чек-ін та надішле на пошту готовий посадковий талон.

Куди літає Wizz Air з України?

Пошук дешевих авіаквитків

Wizz Discount club

Купівля авіаквитків на сайті Wizz Air

Онлайн реєстрація (online check-in)

Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак

Корисні посилання


Куди літає Wizz Air з України?

20 квітня 2015 лоукост Wizzair закрив український підрозділ “Візз Ейр Україна”. Було закрито десяток рейсів, але за останні роки відкрилося багато нових:

wizz air карта

Рейси Wizz Air зі Львова:

Рейси Wizz Air з Харкова:

Ознайомтеся зі списком усіх нових рейсів, що відкриваються з України у 2019 році.

Щоб дізнатися, куди ви можете полетіти з Wizz Air з інших міст Європи, ознайомтеся з інтерактивною картою на сайті авіакомпанії:

карта візз ейр

Пошук дешевих авіаквитків.

Пошук можна здійснювати безпосередньо з головної сторінки сайту авіакомпанії, для зручності скористайтеся календарем цін на місяць wizzair.com/uk-ua/rejsi/rozklad. Також можна скористатися стороннім пошуковиком, наприклад, kiwi.com.


Wizz Discount Club

Які переваги Wizz Discount Club?

Участь у Wizz Discount Club дозволить заощадити на кожному квитку від €10 та на реєстрованому багажі від €5 . Стандартна підписка (на вас і ще одного попутника) вартує 999 1139 гривень на рік, групова підписка (на вас і ще до 5 попутників) – 1999 2189 гривень на рік. Якщо ви купуєте квитки на 2х у два боки, то Wizz Discount Club окупить себе вже з першими купленими квитками!

Оновлено у вересні 2019 року. Wizz Air підняв ціну на Wizz Discount Club!

Чи вигідно придбати Wizz Discount Club?

Порівняємо загальну вартість квитків на Кіпр (Київ – Ларнака та Ларнака – Київ на одного) при купівлі з WizzDiscountClub i без нього.

Київ – Ларнака Ларнака-Київ WizzDiscountClub
на 1 рік
Загальна вартість на двох
Ціна при наявності
Wizz Discount Club
2639 гривень 1769 гривень 2639+2039 = 8816 грн
Стандартна ціна для всіх 2909 гривень 2039 гривень 2639+2039 = 9896 грн
Стандартна ціна + купівля Wizz Discount Club зі знижкою 10€ 2639 гривень 1769 гривень 999 гривень 2639+2039 + 999 = 9815 грн

Отже, навіть якщо у вас ще немає підписки WizzDiscountClub, то при купівлі квитків на Кіпр на двох + членства у WDC ви зекономите 9896 – 9815 = 81 гривню та ще й зможете скористатися знижками протягом цілого року!


Купівля авіаквитків на сайті Wizz Air.

Переходимо на сторінку Wizzair.com та вводимо напрямок і дату перельоту, які нас цікавлять.

Натискаємо Пошук.

Обираємо переліт на потрібні нам дати та обираємо пакет Basic.

Згодом можна буде додати багаж та інші послуги і це зазвичай дешевше, ніж обирати пакет Wizz Go чи Wizz Plus.

Якщо у вас вже є підписка Wizz Discount Club, то обирайте квитки з відповідною ціною. Якщо ви хочете купити підписку Wizz Discount Club, то оберіть квитки за зниженою ціною і згодом підтвердіть придбання підписки.

wizzair як купити квитки

Як можна економити з Wizz Discount club читайте вище у статті.

Натискаємо Продовжити (Continue).

wizzair як купити квитки

Вводимо Ім’я та Прізвище пасажира чи пасажирів (як написано у закордонному паспорті) і, за необхідності, вказуєте, чи хочете придбати реєстрований багаж.

wizzair як купити квитки

Для рейсів з 1 листопада 2018 року у вартість квитка включено перевезення лише малої ручної поклажі (40 x 30 x 20 см, 10 кг макс.)

Знову натискаємо Продовжити (Continue).

wizzair як купити wizzair як купити

Якщо ви вже реєструвалися на сайті wizzair.com, то введіть вашу пошту і пароль, якщо ж ви ще не зареєстровані, то вам необхідно Створити Профіль клікнувши на відповідний лінк.
Заповніть необхідні персональні дані (ім’я, прізвище, телефон, email, пароль, країна та відмітьте пташку поряд з політикою конфіденційності) і клікніть зареєструватися.
wizzair як купити

Підтверджувати реєстрацію нема необхідності, ви побачите повідомлення про вхід в систему і можете продовжити купівлю.

Як відмовитися від платного вибору місця

З липня 2019 року у Wizz Air з’явилися нововведення і тепер компанія пробує вам автоматично додати платний вибір місця від якого потрібно відмовитися.

Щоб відмовитися від запропонованої послуги доведеться зробити 4 кліки

На екрані з вибором місць нічого не потрібно обирати, а просто клікнути Підтвердити

Останній крок, щоб відмовитися від нав’язливої послуги:

Під час онлайн чекіну Wizz Air знову може пропонувати платний вибір місця, але після відмови безкоштовно обере вам випадкове місце в салоні.

wizzair як купити квитки

На наступному екрані Візз Ейр пропонує ще декілька додаткових послуг. Можна просто прокрутити вниз і натиснути Продовжити (Continue), щоб перейти до сторінки оплати.

wizzair як купити   wizzair як купити квитки

У Візз Ейр є два основних способи оплати – кредитною (дебетовою) карткою та банківським переказом.
У більшості випадків зручніше і швидше платити карткою та залишити ту валюту, яка була при пошуку рейсів.

У даному прикладі це гривні, але навіть якщо при пошуку у вас були євро (для рейсів по ЄС) і у вас гривнева картка, то все одно залишайте валюту, яка була при пошуку. Ваш банк автоматично здійснить конвертацію та зніме відповідну суму. Можливо потрібно буде розблокувати на картці подвійну конвертацію.

Заувжте, що при бронюванні рейсів Візз Ейр сума в гривні, яка відображається на сайті може відрізнятися від фактично списаної з рахунку суми через комісії конвертації та / або внутрішні обмінні курси банків і платіжних систем.

Щоб уникнути подвійної конвертації при оплаті у гривні, можете обирати спосіб оплати “Банківський переказ”, тоді ви заплатите за квиток саме ту суму у гривнях, яка вказана у квитанції.

Як оплатити квиток Wizz Air через банківський переказ?

Якщо ви хотіли б заплатити банківським переказом, просимо вас дотримуватись цих вказівок, щоб завершити бронювання:

Щоб завершити переказ, вам буде потрібен 6-значний код підтвердження. Просто введіть ці 6 символів у перше поле для приміток.

РИЗИК СКАСУВАННЯ. Уважно віднесіться до введення своїх даних, у випадку розбіжностей система не зможе підтвердити ваше бронювання, що може призвести до його скасування.

Оплату необхідно здійснити протягом 1 банківського дня після оформлення бронювання — інакше бронювання буде скасоване.
Всі витрати, пов’язані з банківським переказом несе клієнт.

При виборі банківського переказу на пошту надійдуть подальші інструкції з реквізитами для оплати.

Після вибору способу оплати натискаємо кнопку Сплачуйте та бронюйте зараз.

При успішній оплаті карткою ви побачите сторінку, на якій буде відображено ваш номер бронювання, а на пошту надійде підтвердження бронювання.

реєстрація на рейс

 

Вітаю! Ви придбали авіаквиток Wizz Air!

Увага! Цей квиток ще не є дійсним для посадки на борт. Готуйтеся до подорожі і у проміжку за 30 днів – 3 години до польоту обов’язково виконайте онлайн реєстрацію (online check-in).

Зауважте, що онлайн-реєстрація починається за 30 днів і завершується за 3 години до відправлення рейсу за розкладом, якщо ви оплатили місце під час бронювання. Якщо ви не оплатили місце, то безкоштовна онлайн реєстрація можлива не раніше, ніж за 48 годин (2 дні) до вильоту.


Онлайн реєстрація (online check-in).

На відміну від регулярних авіакомпаній, у більшості лоукост авіакомпаній реєстрація на рейс в аеропорту платна (у Wizzair це 20 євро, а в Ryanair – аж 50 євро). Щоб уникнути додаткової оплати після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздруку посадкового талона.

У Wizz Air безкоштовна онлайн реєстрація на рейс можлива у період від 2 днів, але не пізніше, ніж 3 год до вильоту. Ви можете увійти у свій обліковий запис на головній сторінці сайту або обрати опцію Реєстрація на рейс та бронювання у меню.

Якщо ви оплатили місце, то можете зробити онлайн-реєстрацію безкоштовно за 30 днів до відправлення рейсу.

реєстрація на рейс

Уведіть дані свого бронювання, або увійдіть у свій обліковий запис, щоб перейти до чек-іну.

WizzAir ще раз запропонує вам купити додаткові послуги. Можете клікати Почати реєстрацію та Далі.

як зареєструватися візз ейр  як зареєструватися візз ейр

На виборі місця нічого не обирайте і клікайте Підтвердити

як чекін wizz air

Wizz Air час від часу змінює інтерфейс і відмовитися від вибору місця стає все довше. Обирайте лінки з “випадково призначене місце після реєстрації”

як чекін wizz air

як чекін wizz air

На рейсах за межі шенгенської зони потрібно ввести паспортні дані.

як чекін wizz air

На рейсах всередині шенгену достатньо двічі підтвердити, що ознайомилися з умовами.

реєстрація на рейс  реєстрація на рейс

Після підтвердження ви можете роздрукувати посадковий талон, чи зберегти його у форматі pdf.

wizzair-kvytok

Посадковий талон Wizz Air

Ось так виглядає посадковий талон Wizz Air.  Роздрукуйте його на стандартному листку А4, можна і на чорно-білому принтері, або збережіть, щоб роздрукувати згодом. З цим посадковим талоном можете їхати у аеропорт і сідати на свій рейс.

Також є можливість завантажити на смартфон мобільний посадковий талон, але зауважте, що за правилами Візз Ейр всі громадяни країн не Євросоюзу мають пройти процедуру Visa Check (відмітка про перевірку візи на посадковому талоні). У 2021 році майже у всіх аеропортах достатньо посадкових талонів на смартфоні.

В інтернеті багато відгуків, що українці успішно проходять контроль з мобільним посадковим, але якщо вам попадеться принциповий працівник Візз Ейр, то він має право повернути вас на стійку реєстрації на перевірку візи чи не пустити на літак.

Оновлено у 2021 році. У зв’язку з коронавірусними обмеженнями Wizz Air зараз видає посадкові іншого зразка (без штрихкодів). Це нормально і для отримання посадкового потрібно підійти на стійку реєстрації для перевірки документів.


Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак.

Трансфер в аеропорт

Дізнайтеся заздалегідь, скільки часу займає трансфер в аеропорт. Уважно плануйте свій час і приїжджайте в аеропорт за 2 години до часу вашого відльоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою. Зауважте, що у деяких аеропортах лише черга на проходження контролю безпеки може зайняти більше, ніж півгодини часу.

Visa check

В аеропорту, з закордонним паспортом та посадковим талоном вам потрібно підійти до стійки реєстрації Wizz Air для перевірки візи (visa check). У вас перевірять документи і поставлять позначку (печатку чи підпис) на посадковому талоні.

Норми багажу

Перед поїздкою уважно виміряйте габарити вашої сумки чи рюкзака. Якщо розмір сумки буде більше дозволених навіть на 2-5 см, то є імовірність, що вас змусять заплатити штраф 25-40 євро безпосередньо перед посадкою в літак. Рюкзаки перевіряють менш прискіпливо, тому їх розміри можуть перевищувати дозволені на 5-10 см.

В аеропорті біля стійок реєстрації Wizz Air і перед входом у літак стоять стійки для перевірки розмірів ручної поклажі. Якщо ваша сумка поміщається у рамку, то все добре, якщо ні – платіть штраф 25-40 євро.

При бажанні ви можете перепакувати деякі речі у куртку, Wizz Air не буде вважати їх за багаж :)

Вартість реєстрованого багажу та великого предмету ручної поклажі

Ціна на багаж залежить від дати, тривалості перельоту, а також часу придбання (одразу з квитком, згодом чи в аеропорту).


Wizz Air.com – офіційна сторінка авіакомпанії.
Route Map – карта маршрутів Wizz Air.
Timetable – календар з цінами квитків на місяць часу від Wizz Air.
Useful information / Baggage – корисна інформація про багаж
Table of Optional Fees
 – ціни на додаткові послуги.
FAQ – відповіді на поширені запитання
kiwi.com – пошук авіаквитків дешевих (лоукост) авіаліній.
Tickets.lowcostavia.com.ua – авіаквитки регулярних авіакомпаній по всьому світу
Travel Ideas – акції та готові ідеї маршрутів з перельотами Wizz Air.
HotelsCombined.com – порівняння цін і бронювання готелів по всьому світу.


Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Цікавих вам подорожей :)