купити дешеві авіаквитки

Як купити авіаквитки Wizz Air та зробити чек-ін. Покрокова інструкція.

як купити авіаквиток wizzair

Детальна інструкція про те, як придбати авіаквитки Wizz Air та зареєструватися на рейс. Від пошуку до посадки на борт (оновлено в березні 2018 року).

Wizz Air — один з найбільших лоукостів у Європі з головним офісом у Будапешті. Візз Ейр виконує рейси з Києва і Львова, а також багато дешевих рейсів з сусідньої Польщі та Угорщини. Авіаквитки зазвичай доволі дешеві: з Варшави чи Будапешта можна полетіти у багато європейських міст, заплативши за переліт від 39 злотих (9€).

До вашої уваги детальна покрокова інструкція зі скріншотами, у якій знайдете, як купити авіаквиток на сайті Wizz Air та здійснити обов’язковий онлайн чек-ін (online check-in).

Останні новини від Wizz Air:

Процедура купівлі авіаквитків на сайті Wizz Air доволі тривала, авіакомпанія буде пробувати нав’язати вам багато додаткових послуг. Якщо у вас немає часу чи бажання розбиратися у всіх нюансах, то можете купити квитки на сайті kiwi.com, де екран купівлі займає одну сторінку. Окрім того, kiwi.com автоматично виконає за вас онлайн чек-ін та надішле на пошту готовий посадковий талон.

Куди літає Wizz Air з України?

Пошук дешевих авіаквитків

Wizz Discount club

Купівля авіаквитків на сайті Wizz Air

Онлайн реєстрація (online check-in)

Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак

Корисні посилання


Куди літає Wizz Air з України?

20 квітня 2015 лоукост Wizzair закрив український підрозділ “Візз Ейр Україна”. Було закрито десяток рейсів, сьогодні Wizz Air виконує з України такі рейси:

Ознайомтеся зі списком усіх нових рейсів, що відкриваються з України у 2018 році.

Щоб дізнатися, куди ви можете полетіти з Wizz Air з інших міст Європи, ознайомтеся з інтерактивною картою на сайті авіакомпанії:

карта візз ейр

Пошук дешевих авіаквитків.

Пошук можна здійснювати безпосередньо з головної сторінки сайту авіакомпанії, для зручності скористайтеся календарем цін на місяць wizzair.com/uk-ua/rejsi/rozklad. Також можна скористатися стороннім пошуковиком, наприклад, kiwi.com.


Wizz Discount Club

Які переваги Wizz Discount Club?

Участь у Wizz Discount Club дозволить заощадити на кожному квитку від €10 та на реєстрованому багажі від €5 . Стандартна підписка (на вас і ще одного попутника) вартує 999 гривень на рік, групова підписка (на вас і ще до 5 попутників) – 1999 гривень на рік. Якщо ви купуєте квитки на 2х у два боки, то скоріше за все Wizz Discount Club майже окупить себе вже з першими купленими квитками!

Чи вигідно придбати Wizz Discount Club?

Порівняємо загальну вартість квитків на Кіпр (Київ – Ларнака та Ларнака – Київ на одного) при купівлі з WizzDiscountClub i без нього.

Київ – Ларнака Ларнака-Київ WizzDiscountClub
на 1 рік
Загальна вартість на двох
Ціна при наявності
Wizz Discount Club
2639 гривень 1769 гривень 2639+2039 = 8816 грн
Стандартна ціна для всіх 2909 гривень 2039 гривень 2639+2039 = 9896 грн
Стандартна ціна + купівля Wizz Discount Club зі знижкою 10€ 2639 гривень 1769 гривень 999 гривень 2639+2039 + 999 = 9815 грн

Отже, навіть якщо у вас ще немає підписки WizzDiscountClub, то при купівлі квитків на Кіпр на двох + членства у WDC ви зекономите 9896 – 9815 = 81 гривню та ще й зможете скористатися знижками протягом цілого року!


Купівля авіаквитків на сайті Wizz Air.

Переходимо на сторінку Wizzair.com та вводимо напрямок і дату перельоту, які нас цікавлять.

wizzair як купити

Натискаємо Пошук.

wizzair як купити

Обираємо переліт на потрібні нам дати, відмічаємо чи купувати членство у Wizz Discount Club та натискаємо Продовжити (Continue).

Як можна економити з Wizz Discount club читайте вище у статті.

wizzair як купити

Вводимо Ім’я та Прізвище пасажира чи пасажирів (як написано у закордонному паспорті) і, за необхідності, вказуєте, чи хочете придбати реєстрований багаж.

Для рейсів з 29 жовтня 2017 року у вартість квитка включено перевезення великої ручної поклажі (55 x 40 x 23 см, 10 кг макс.)

Знову натискаємо Продовжити (Continue).

wizzair як купити wizzair як купити

Якщо ви вже реєструвалися на сайті wizzair.com, то введіть вашу пошту і пароль, якщо ж ви ще не зареєстровані, то вам необхідно Створити Профіль клікнувши на відповідний лінк.
Заповніть необхідні персональні дані (ім’я, прізвище, телефон, email, пароль, країна та відмітьте пташку поряд з політикою конфіденційності) і клікніть зареєструватися.
wizzair як купити

Підтверджувати реєстрацію нема необхідності, ви побачите повідомлення про вхід в систему і можете продовжити купівлю.

wizzair як купити

Wizz Air безкоштовно обере вам випадкове місце в салоні. Якщо вихочете змінити своє місце – то за цю послугу доведеться доплатити від 4 до 15 євро в залежності від місця. Натискаємо Продовжити (Continue).

wizzair як купити  wizzair як купити

На наступному екрані Візз Ейр пропонує ще декілька додаткових послуг. Можна просто прокрутити вниз і натиснути Продовжити (Continue), що б перейти до сторінки оплати.

wizzair як купити wizzair як купити

У Візз Ейр є два основних способи оплати – кредитною (дебетовою) карткою та банківським переказом.
У більшості випадків зручніше і швидше платити карткою та залишити ту валюту, яка була при пошуку рейсів.

У даному прикладі це євро, навіть якщо у вас гривнева картка, ваш банк автоматично здійснить конвертацію та зніме відповідну суму.

Заувжте, що при бронюванні рейсів Візз Ейр сума в гривні, яка відображається на сайті може відрізнятися від фактично списаної з рахунку суми через комісії конвертації та / або внутрішні обмінні курси банків і платіжних систем.

Щоб уникнути подвійної конвертації при оплаті у гривні, обирайте спосіб оплати “Банківський переказ”, тоді ви заплатите за квиток саме ту суму у гривнях, яка вказана у квитанції.

Як оплатити квиток Wizz Air через банківський переказ?

Якщо ви хотіли б заплатити банківським переказом, просимо вас дотримуватись цих вказівок, щоб завершити бронювання:

Щоб завершити переказ, вам буде потрібен 6-значний код підтвердження. Просто введіть ці 6 символів у перше поле для приміток.

РИЗИК СКАСУВАННЯ. Уважно віднесіться до введення своїх даних, у випадку розбіжностей система не зможе підтвердити ваше бронювання, що може призвести до його скасування.

Оплату необхідно здійснити протягом 1 банківського дня після оформлення бронювання — інакше бронювання буде скасоване.
Всі витрати, пов’язані з банківським переказом несе клієнт.

При виборі банківського переказу на пошту надійдуть подальші інструкції з реквізитами для оплати.

Після вибору способу оплати натискаємо кнопку Сплачуйте та бронюйте зараз.

При успішній оплаті карткою ви побачите сторінку, на якій буде відображено ваш номер бронювання, а на пошту надійде підтвердження бронювання.

реєстрація на рейс

 

Вітаю! Ви придбали авіаквиток Wizz Air!

Увага! Цей квиток ще не є дійсним для посадки на борт. Готуйтеся до подорожі і у проміжку за 30 днів – 3 години до польоту обов’язково виконайте онлайн реєстрацію (online check-in).


Онлайн реєстрація (online check-in).

На відміну від регулярних авіакомпаній, у більшості лоукост авіакомпаній реєстрація на рейс в аеропорту платна (у Wizzair це 20 євро, а в Ryanair – аж 50 євро). Щоб уникнути додаткової оплати після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздруку посадкового талона.

У Wizz Air безкоштовна онлайн реєстрація на рейс можлива у період від 30 2 днів, але не пізніше, ніж 3 год до вильоту. Ви можете увійти у свій обліковий запис на головній сторінці сайту або обрати опцію Реєстрація на рейс та бронювання у меню.

реєстрація на рейс

Уведіть дані свого бронювання, або увійдіть у свій обліковий запис, щоб перейти до чек-іну.

реєстрація на рейс віззейр реєстрація на рейс віззейр

WizzAir ще раз запропонує вам купити додаткові послуги. Можете клікати Перейти до реєстрації, а потім Продовжити.

На рейсах за межі шенгенської зони потрібно ввести паспортні дані.

На рейсах всередині шенгену достатньо двічі підтвердити, що ознайомилися з умовами.

реєстрація на рейс  реєстрація на рейс

Після підтвердження ви можете роздрукувати посадковий талон, чи зберегти його у форматі pdf.

wizzair-kvytok

Посадковий талон Wizz Air

Ось так виглядає посадковий талон Wizz Air.  Роздрукуйте його на стандартному листку А4, можна і на чорно-білому принтері, або збережіть, щоб роздрукувати згодом. З цим посадковим талоном можете їхати у аеропорт і сідати на свій рейс.

Також є можливість завантажити на смартфон мобільний посадковий талон, але зауважте, що за правилами Візз Ейр всі громадяни країн не Євросоюзу мають пройти процедуру Visa Check (відмітка про перевірку візи на посадковому талоні).

В інтернеті багато відгуків, що українці успішно проходять контроль з мобільним посадковим, але якщо вам попадеться принциповий працівник Візз Ейр, то він має право повернути вас на стійку реєстрації на перевірку візи чи не пустити на літак.


Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак.

Трансфер в аеропорт

Дізнайтеся заздалегідь, скільки часу займає трансфер в аеропорт. Уважно плануйте свій час і приїжджайте в аеропорт за 2 години до часу вашого відльоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою. Зауважте, що у деяких аеропортах лише черга на проходження контролю безпеки може зайняти більше, ніж півгодини часу.

Visa check

В аеропорту, з закордонним паспортом та роздрукованим посадковим талоном вам обов’язково потрібно підійти до стійки реєстрації Wizz Air для перевірки візи (visa check). У вас перевірять документи і поставлять позначку (печатку чи підпис) на посадковому талоні. Без цієї відмітки вас можуть не пустити у літак.

Норми багажу

У лоукоста Wizz Air на рейси з 29 жовтня змінюються розміри безкоштовної ручної поклажі.

Зараз на рейсах Wizz Air діє розмежування на “малу” та “велику” ручну поклажу. Малий предмет ручної поклажі розміром до 42х32х25 см можна взяти безкоштовно. Якщо ви хочете взяти великий предмет ручної поклажі 56х45х25 см (замість малого), то доведеться доплачувати.

Правила, які діяли до 29 жовтня:

багаж wizz air

З 29 жовтня Wizz Air зробить велику ручну поклажу безкоштовною (включеною у вартість квитка)!

Угорський лоукост скасує розподіл на “малу” та “велику” ручну поклажу і запровадить один стандарт безкоштовної ручної поклажі розмірами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг.

Норми багажу на рейсах Wizz Air після 29 жовтня 2017 року:

багаж wizz air

 

Перед поїздкою уважно виміряйте габарити вашої сумки чи рюкзака. Якщо розмір сумки буде більше дозволених навіть на 2-5 см, то є імовірність, що вас змусять заплатити штраф 40 євро безпосередньо перед посадкою в літак. Рюкзаки перевіряють менш прискіпливо, тому їх розміри можуть перевищувати дозволені на 5-10 см.

В аеропорті біля стійок реєстрації Wizz Air і перед входом у літак стоять стійки для перевірки розмірів ручної поклажі. Якщо ваша сумка поміщається у рамку, то все добре, якщо ні – платіть штраф 40 євро.

При бажанні ви можете перепакувати деякі речі у куртку, Wizz Air не буде вважати їх за багаж :)

Вартість реєстрованого багажу та великого предмету ручної поклажі

Ціна на багаж залежить від дати, тривалості перельоту, а також часу придбання (одразу з квитком, згодом чи в аеропорту). Визначити вартість перевезення багажу ви можете у спеціальному калькуляторі на сайті авіакомпанії Wizz Air.


Wizz Air.com – офіційна сторінка авіакомпанії.
Route Map – карта маршрутів Wizz Air.
Timetable – календар з цінами квитків на місяць часу від Wizz Air.
Baggage Calculator – калькулятор вартості багажу.
Useful information / Baggage – корисна інформація про багаж
Table of Optional Fees
 – ціни на додаткові послуги.
FAQ – відповіді на поширені запитання
kiwi.com – пошук авіаквитків дешевих (лоукост) авіаліній.
Tickets.lowcostavia.com.ua – авіаквитки регулярних авіакомпаній по всьому світу
Travel Ideas – акції та готові ідеї маршрутів з перельотами Wizz Air.
HotelsCombined.com – порівняння цін і бронювання готелів по всьому світу.


Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
twitter.com/lowcostavia

Цікавих вам подорожей :)

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Oleg Pantera

  дуже корисна інформація , щиро вдячний !

 • Евген

  Расскажите пожалуйста о easyJet

  • Що саме вас цікавить? Нормальна авіакомпанія, літав ними з Мілана в Бордо і потім Лісабон. Купувати квитки вигідно відразу на декількох людей, бо додається оплата за транзакцію. Про чек-ін є відео: http://www.easyjet.com/en/help/preparing-to-fly/online-checkin

   • Евген

    Спасибо, интересовал чек-ин

 • Vanya

  https://www.youtube.com/watch?v=UZ5gzTb6Bt8 відео про чек-ін на візз

  • Дякую, але в кінці розділу про чек-ін (над прикладом квитка) висить те ж саме відео.

   • Vanya

    Вибачте, недогледів)

   • Vanya

    вибачте, що сюди пишу, але хотів дещо спитати, квиток на рейс CI66 Амстердам-Тайбей, літак робить технічну зупинку в Бангкоку, і тому мене цікавить чи можу я вийти в Бангкоку, щоб не летіти в Тайбей, чи випустять з літака? Дякую

    • Якщо у вас нема багажу і на цьому ж рейсі є пасажири, що летять у Бангкок – то мали б випустити.

 • Денис Шутка

  А если у меня ноутбук 17, 3 дюйма и рюкзак пустой но высокий из-за этого ноутбука высотой 51 см, можно не докупать увеличенную ручную кладь?

  • Це все буде залежати від конкретного представника WizzAir, який буде оглядати ваш багаж. Може пустять і так, а можуть просити вставити рюкзак в рамку для перевірки і доплату.

 • Poleg

  Напишите про Боготу/Панаму Турками из Будапешта. Многим будет интересно.

  • Дякую, постараюся написати, якщо встигну, бо на вихідних мене не буде.

 • Denis Naprasny

  У Вас застаріла інформація, код знижки для клубної підписки вже не акуальний, також ціна застаріла, на сьогодні підписка коштує 850 грн.

  • Код, схоже діяв до 29 лютого включно, а ціна і справді зараз вища.

 • Nataliya

  Доброго дня! Коли робила чекін, паспортні дані не вводила, тільки вискочило віконце, що в перельоті шенген зоною їх вводу не треба. Це якісь зміни в компанії і чи не буде проблем в аеропорті?

  • В межах шенген зони паспортні дані зараз дійсно можуть не вимагати. Якщо у вас є квиток, то все гаразд.

 • Andriy

  Добрий день. Здійснив реєстрацію на рейс Wizzair з Варшави в Париж і роздрукував на двох два посадочні талони. Під час реєстрації жодних паспортних даних не вносив (не вказував рік народження, номер паспорту, дати його закінчення). Чи моя реєстрація завершена удачно? Чи не буду я платити ще за одну реєстрацію в аеропорті Шопена? З повагою, Андрій, Львів

  • Якщо вам видало квиток (приклад є у статті) і ви його роздрукували, то все має бути гаразд.

 • Lyubov Lalak

  Доброго дня!Забронювала квитки з Кракова в Барселону авіакомпанією Norwegian Air Shuttle ,назад Wizz Air.Підкажіть будь ласка за скільки днів до польоту можна здійснити online check-in для Norwegian Air Shuttle.Дякую!

 • Lyubov Lalak

  Доброго дня!Ще одне питання- чи можна перенести квитки на інші дати,вперед (помінялись дати канікул…)Дякую.

 • Merienn

  доброго вечора..я купила квитки Париж – Варшава..який час відправлення та посадки вказаний(за польським часом чи французький)?

  • У Парижі і Варшаві однаковий часовий пояс.

  • Андрій Андрійчук

   а загалом час відправлення пишуть по точці відправлення, а час прибуття по точці прибуття

 • Андрій Андрійчук

  Раджу бути обережними з оплатою в іншій валюті.
  Платив карткою приватбанку і в гривнях платіж не пропустило через подвійну конвертацію. Вирішив перевірити, по якому курсу рахуватиметься платіж в євро, адже воно перенаправляє спочатку на сторінку liqpay (якщо не помиляюсь) і приходить СМС з кодом для підтвердження. Так ось коли прийшов код, я його не ввів і натиснув “Cancel”, мене правильно перенаправило назад на сайт з помилкою оплати. Однак через декілька хвилин я побачив, що кошти з картки зняло і куплені квитки прийшли на пошту.
  У приватбанку “відфутболили мяч” в сторону wizzair. у wizzair розвели руками, сказали що квитки куплені і можливості відмінити їх чи оплатити заново немає.
  А оплачена сума вийшла на 10% більше ціни квитків з подвійною конвертацією…

 • Anasko Asko

  Чи вважається особиста сумочка теж ручною поклажею?Вона у вигляді рюкзачка маленького розміру.

  • Oleksandr

   Так

 • Bodik

  Добрий день. На сайті Wizz Air прочитала, що ручна поклажа через обмеження місця в салоні літака може бути відправлена в багаж. І тоді вони не несуть відповідальності за цінні речі. Серед цінних речей у нас буде фотоапарат. Підкажіть, будь-ласка, чи часто так трапляється, що поклажу забирають у багажний відсік? Коли це стане відомо (маю на увазі чи буде в мене час на пакування валізи в плівку і чи потрібно це робити, або перепакування речей з однієї валізи в іншу, якщо хоч одна з трьох поклаж буде в салоні)?
  Будемо подорожувати цією авіакомпанією вперше і взагалі літали останній раз декілька років тому. Сім’я з трьох осіб. Чи велика вірогідність, що хоч одна валіза буде перевезена в салоні?

 • Maksym Samobrod

  Питання з приводу ‘visa check’ пункту. Чи потрібно проходити через стійку реєстрації у разі якщо у мене одна ручна поклажа і біометричний паспорт без візи?

  • L

   Нещодавно вилітали з Бергамо з ручною поклажою і біометричним паспортом, підійшла і запитала, чи потрібна ‘visa check’, деякий час консультувалися і сказали, що так, потрібно, хоча жодних позначок не проставили. Напевно залежить ще від аеропорту, раніше йшли прямо на контроль безпеки, тільки при виході на посадку дивилися вже паспорт і пропускали.

   • Maksym Samobrod

    ясно, дякую.

  • Oleksandr

   Стаття 12. ВІДМОВА В ПЕРЕВЕЗЕННІ
   m). у Вас немає дійсного Посадкового талону або дійсних Проїзних документів (включаючи 
знищення таких документів в процесі перевезення) або Ви не можете пред’явити під час посадки Проїзні документи, використані під час реєстрації онлайн, або якщо Ви не є громадянином ЄС/ЄЕП та скористалися реєстрацією онлайн, та не пред’явили Посадковий талон з печаткою, отриманою на стійці реєстрації;

 • Nataly Prijmak

  Доброго дня!2 місяці тому купили квитки на wizzair,вже 25 днів до вильоту,але ще на дає зареєструватись. Читала,що у wizzair реєстрація починається за 30 днів. Підкажіть,будь ласка,чи треба хвилюватись та писати в компанію,чи за 30 днів це максимально можливий термін і реєстрацію можуть відкрити пізніше?

  • А звідки і куди у вас рейс? У деяких аеропортах онлайн чек-ін може бути недоступний.

   • Nataly Prijmak

    Перший виліт з Жулян до Катовіце, в той же день далі з Катовіце до Бергамо.

  • Oleksandr

   А на якому сайті ви купували квитки?

   • Nataly Prijmak

    На wizzair.

    • Oleksandr

     За 30 днів є можливість зробити check-in.Не можуть ,,відкрити” раніше чи пізніше.Можливо ви щось робите невірно.Зверніться у службу підтримки.

     • Nataly Prijmak

      Купляла подруга,з її слів ще не відкрито реєстрацію,тому я вирішила запитати у тих,хто більше обізнаний,чи це нормально. Дякую,звернемось у підтримку.

     • Oleksandr

      Реєстрація відкрита,інших варіантів просто не існує

 • Nina Razumenko

  Доброго вечора! Питання про online check-in. Лечу Київ- Ганновер. ввела паспортні дані , далі просить дані про візу. оскільки вже безвіз., то ввожу замість номера візи ХХХХХ( так написали у відповідях на сайті wizzair) , а далі
  випадає віконце,де треба вибрати країну,яка дала візу )). і все,без цього далі не пускає перейти на реєстрацію. Хто з цим стикався і що робити?

  • Юлия Чернявская

   Я теж з цим стикнулася…. Відповіді не знайшла. але якщо замість номера візи вказати ХХХХХ, а як країну ,наприклад, вибрати Україну ( чи Німеччину ??? ) , то тоді пускає на реєстрацію… А потім ці дані по візі в посадковому талоні ніде не вказуються, то може тоді це не має значення і хай буде як-небудь аби зареєструватися? це ж їхня недоробка

   • Nina Razumenko

    ми вибрали більш надійний варіант(як на мене)),який спрацював. подзвонила в колл центр візейр,пояснила ситуацію, вони сказали, що це їх недолік, і зараз вони над цим працюють і запропонували безкоштовну(що важливо)) реєстрацію в аеропорту. трохи переживала, бо то було лиш на словах,без письмового підтвердження,але вчора зареєструвались і вилетіли без проблем.

    • Юлия Чернявская

     Дякую за iнформацю, ми вилiтаэмо 01.09. почекаэмо, може виправлять помилку або зробимо так як ви

   • Oleksandr

    Я б вам не радив писати при check-in неправдиву інформацію.В посадковому талоні цих даних немає,але вони будуть в системі і невідомо,як на цю ,,липу”відреагують в аеропорту.
    Єдиний вихід-подзвонити в колл центр і все узгодити.

    • Юлия Чернявская

     Так. Згiдна. надiюся, що вони виправлять свою технiчну помилку в найближчий час i обiйдеться без дзвiнка в колл-центр

     • Oleksandr

      Уже два місяця вони не можуть виправити.

     • Юлия Чернявская

      Предствляєте, вже виправили ))) З’явилася графа “маю біометричний паспорт” і тоді дані по візі вказувати не треба , пускає на реєстрацію

     • Юлия Чернявская

      Але в мене тепер ще одна проблема ((( при бронюванні в мене невірно була вказана спочаку стать , замість “жінка” стояло “чоловік”. Але я це виправила потім ( безкоштовно, один раз ). вони прислали мені підтвердження вже з виправленнями на електронку, а тепер при реєстраціі (хоч і не питало стать ) автоматично в посадковому талоні вказало “Mr.” РРРРРРРРР. не знаю чим це закінчиться. таки прийдеться дзвонити в колл-центр

     • Oleksandr

      Ви просто генератор проблем…

     • Юлия Чернявская

      От щось менi теж так починаэ здаватися )))

 • Mikola Bilonogov

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста! При чек-ине допустил ошибку – вместо номера загранпаспорта, что вверху (отмечено цифрой 1), ввел номер паспорта, что внизу (отмечено цифрой 2). Скажите, это будет проблемой при прохождении на борт самолета? И можно ли как-то изменить данные регистрации онлайн на сайте? И если это будет проблема – то придется проходить дополнительный чек-ин в аэропорту уже за деньги? Заранее спасибо! https://uploads.disquscdn.com/images/b3e15f7ad10cf5e6faf995449686bf825902150ecb523e18b96ec047920d3201.jpg

 • Vitalii Kov

  Підскажіть будь-ласка як змінити бронювання в WizzAir, чи це можливо? Н
  Наприклад планував на одну дату, але згодом вирішив на пару днів більше бути.

  Різниця не велика в ціні при зміні, але коли підтвержуєш все, потрібно всю сумму платити знову, а не різницю.

 • Oleg Khmelnitskiy

  Дайте будь ласка пораду, як бути. Купив білет Київ-Гамбург на 14.09.17 та зробив чек-ін. Проте на рейс Гамбург-Київ 19.09.17 зробити чек-ін можна буде лише за два дні до вильоту, тобто 17.09.17 (тоді коли я вже буду в Німеччині). Тобто на руках в мене не буде зворотнього білету. Чи можуть виникнути в мене проблеми із ненаявністю зворотнього квитка на руках. Чи достатньо буде показати Print-scrin з особистого кабінету, де написано, що статус замовлення підтверджено (Confirmed)? Як взагалі бути.
  P.S.: квиток Гамбург-Київ купував в інший час, не вказуючи, що це зворотній квиток. З цього і почались всі мої проблеми(

  • Oleksandr

   Вам потрібно зробити check-in і одержати посадковий талон.Без цього вас точно не пустять на посадку.

   • Oleg Khmelnitskiy

    А як зробити check-in, якщо за правилами віз еір його можна зробити лише за 2 дні до вильоту. А це буде аж 17.09.17. А на руках мені його потрібно мати вже 14.09.17

    • Зачекінитися ви можете і зі смартфону (на деяких рейсах можна і з мобільним посадковим летіти), а роздрукувати посадковий талон можна на рецепції в готелі, в інтернет-кафе чи бібліотеці. Якщо у вас зовсім нема на це часу, то оплатіть місце і зробите чек-ін ще в Україні.

     • Oleg Khmelnitskiy

      дякую

    • Oleksandr

     А навіщо вам на руках квиток 14.09.17?Для польоту ,,туди”вам достатньо показати бронь квитка.

    • А, якщо ви про паспортний контроль по прильоту в Німеччину, то вам достатньо буде прінтскріну з кабінету чи роздрукованого email з підтвердженням купівлі.

     • Oleksandr

      Німеччина тут взагалі ні до чого.Без зворотнього квитка вас не пустять на рейс у Києві(вже є багато подібних прикладів).
      Але оплаченої броні квитка достатньо.

     • Oleg Khmelnitskiy

      При посадці на рейс у Києві ніхто навіть не питав за зворотній квиток. Можливо це мені просто посщастило, а можливо він і не потрібний.

     • Oleksandr

      Почитайте в інтернеті,скількох людей не пустили в літак без наявності зворотнього квитка.

     • Ніхто не питає зворотній квиток в аеропорту відправлення. Не лякайте дурницями людей.

     • Oleksandr

      Я нікого не лякаю.
      При перетині кордону у вас мають право перевірити наявність зворотнього квитка.
      https://uploads.disquscdn.com/images/291e3c231e756048ea1047eb697bd03507a39b187b7a21b6fd06810d73e60c07.png https://uploads.disquscdn.com/images/8762ef4605b230d72cbff63a9e75bfb0e366a2c06118909988ea15679eba68c7.png
      І ви зобов’язані його мати.
      Прочитайте в інтернеті,скільком людям було відмовлено через відсутність зворотнього квитка.

     • Перевірити це є право тільки в прикордонників в аеропорті прильоту. Роблять вони це для того щоб пересвідчитись що ви маєте намір повернутись додому. Але наявність зворотнього квитків не є обов’язковою якщо подорожуючий доведе прикордонникам що він планує повернутись іншим видом транспорту (потягом, наземним транспортом).

      А робітники авіакомпанії не мають права перевіряти зворотній білет і тим більше не пускати пасажира на борт якщо в нього немає такого квитка.

     • Oleksandr

      При відмові у в’їзді авіакомпанія заплатить штраф і змушена буде везти вас назад.Тому і перевіряє.
      Я не стверджував,що вимагають зворотній квиток саме на літак(автобус,поїзд також підходить).
      Розмова не велась ні про транзит,ні про конференцію,ні про бізнес-форум.
      Отже в цій конкретній ситуації діє чітке правило-обов’язкова наявність зворотнього квитка(прикордонний кодекс шенгену).

     • Ви мабуть в Кисельова вчитесь вигадувати аргументи.

      Прикордонний кодекс шенгену (який ви не читали) не вимагає щоб подорожуючий:
      * повертався тим самим шляхом яким в’їхав;
      * повертався в ту саму країну з якої приїхав
      * при деяких обставинах про які я казав раніше взагалі не вимагає підтвердження дати повернення.

      Цей кодекс дає право прикордоннику перевірити підозри що до того що подорожуючи й має намір залишитись. І все. Звісно те що вирішує прикордонник не може буди основою для накладання штрафів на авіакомпанію. Авіакомпанія перевіряє лише наявність паспорта і візи в тих випадках коли віза обов’язкова, та й то не в усіх випадках. Наприклад якщо подорожуючи й насправді їде працювати маскуючись поділ безвізового туриста – авіакомпанія тут недочого.

      Ви дуже не уважно читали наведені вами матеріали і продовжуєте плутати вимоги прикордонників з вимогами авіакомпаній.

     • Oleksandr

      ХЩе раз:
      Ви повинні довести,що виїдете з шенгену(зворотній квиток).
      Я ніде не писав,що ви зобов’язані повернутися саме літаком і саме в Україну.Вибір транспорту-це ваше право,як і вибір країни,куди ви виїдете з території шенгену.
      Ніхто не стверджує,що кожного разу у вас будуть перевіряти весь пакет документів.Але буде дуже прикро,якщо через самовпевненість ви пострадаєте.
      Водії міжнародних автобусів перевіряють наявність паспортів і діючої візи(якщо є така необхідність) у всіх пасажирів.Напевно вони також щось знають?
      А щодо штрафів-поспілкуйтеся з міжнародними пасажирськими перевізниками.Вони нададуть вам конкретнішу інформацію.
      На рахунок кисельова вам краще знати,мабуть ви фанат його ,,творчості”.Щоб когось з кимось порівнювати-потрібно бути спеціалістом.
      Авіакомпанія лише перестраховується.Адже це-бізнес і будь-який ризик повинен бути зведений до нуля.
      Уже є масса відмов від авіакомпаній і жодної справи проти них за,начебто,неправомірні дії.

     • Женя Харченко

      Знаю людей, які принципово купляють зворотні квитки, вже знаходячись у Шенгені. В мене питали квитки лише одного разу – на паспортному контролі, коли тільки почав діяти безвіз і я прилетів на 2 дні. Думаю якщо б не такий короткий строк – взагалі нічого в не спитали. Ну не було б квитків – показав би гроші на них, все логічно.

     • Oleksandr

      А в чому тут принциповість?
      У вас один раз запитали?Цього достатньо,щоб зіпсувати собі подорож.
      Наявність грошей не заміняє квиток.Гроші-це можливість придбати,а квиток-гарантія повернення.

     • Женя Харченко

      Гарантія кажете, розкажу секрет як з такою гарантією все-ж таки залишитися в країні Шенгену: забиваєте на ті сто баксів і просто не їдете до аеропорту ;) Добре що прикордонники не знають цю фішку

     • Oleksandr

      Є безліч способів для шахрайства.
      Таким ,,винахідникам”потрібно при перетині кордону вживляти в голову чіп і контролювати кожен крок.

     • Женя Харченко

      Може бути шахрайство з квитком, а може бути гнучкий план без квитка – ось що я намагаюсь до вас донести. Відрізнити їх – це і є робота прикордонника.

     • Oleksandr

      Ви повинні довести прикордоннику мету поїздки,наявність фінансів на неї,місце перебування(проживання),дату повернення(виїзду з шенгену).
      Наскільки переконливими будуть ваші слова і підтвердження їх документами,залежить висновок прикордонника.

     • Oleksandr

      Якщо ви придбали зворотній квиток лише з метою обману прикордонника-це шахрайство.
      Бронювання готелю і скасування броні лише для того,щоб одержати візу-це також шахрайство.

     • Oleksandr
     • Можете пишатись своєю упертістю. Лечу назад до Києва — і знов в мене ніхто не питає зворотнього квитка в польському аеропорту.

      А польський прикордонники навіть паспорт не спитали — тільки перевірили вміст багажа та відсутність в мене металу на собі.

     • Oleksandr

      А про який зворотній квиток можуть у вас запитати при перельоті з Польщі до Києва?
      Якщо моя впертість допоможе хоча б одній людині уникнути неприємностей-я буду радий допомогти.
      Краще перестрахуватися і зробити зайву роботу.

     • Oleksandr
     • Я зараз пишу вам з номеру готелю в Познані. Прилетів сьогоднішнім рейсом. Авіакомпанія не перевіряла мій зворотній квиток. І навіть прикордонник не спитав його, його задовольнила моя відповідь про строк перебування.

      Так що не мелить дурниць.

     • Oleksandr

      По-перше-не хаміть.
      По-друге:якщо у вас не перевірили-це не означає,що всіх решта подорожуючих також не будуть перевіряти.
      Практично всі мої розмови з прикордонниками обмежувалися фразами ,,добрий день”, ,,до побачення”, ,,куди їдете?”.
      Але в прикордонника є право перевірити всі документи,а як саме і в якому обсязі-це вже його право

     • Когда одно фото лучше тыщи слов человека который не умеет читать и не смотря на замечание продолжает путать обязанности пограничников и таможенников и обязанности сотрудника авиакомпании проверяющего лишь наличие визы/биомет.паспорта и размеры багажа. https://uploads.disquscdn.com/images/f79a35e38f23d6f2355beda03accc2c3d13364a47371968ecc93e032244b5428.jpg

     • Oleksandr

      І що доводить ваше фото?Ви були в Польщі і повернулися,не маючи зворотнього квитка.Особисто у вас його наявність не перевіряли.
      Обов’язок працівника авіакомпанії-не допустити неприємності для своєї компанії.Я надав вам конкретний приклад недопущення пасажира на рейс.І таких прикладів дуже багато.

     • Petro

      Олександр, то что Вы пишите “Без зворотнього квитка вас не пустять на рейс у Києві” это не правда, ни одна авиакомпания не проверяет обратный билет! Они могут проверить наличие визы но никак не обратный билет!! Не вводите людей в заблуждение!! Если я лечу туда самолетом а обратно поездом или автобусом, то что меня не пустят на рейс в самолете ??? А если я лечу на 90 дней и на обратную дорогу еще даже не продают билеты на поезд или автобус то эта поездка получается не возможна??

     • Oleksandr

      http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/08/10/7069636/
      Цю статтю писав не я.
      І таких сутуацій дуже багато.
      Ніхто не вимагає від вас зворотній квиток НА ЛІТАК.Вибір за вами.

     • Oleksandr

      Система TravelDoc, що використовується в аеропортах для перевірки права пасажира на поїздку, дає “жовте світло” для тих, хто відлітає з квитком “в один бік”, із застереженням: “пасажири, що не мають зворотного квитка або іншого прийнятного доказу щодо зворотної подорожі, можуть отримати відмову у в’їзді до ЄС”.

     • Oleg Khmelnitskiy

      Так ви праві, саме про це я і мав на увазі і прінтскріну вистачило

 • Iryna Kozhedub

  Привіт!порадьте будь ласка!при реєстрації вказала #документа -1,замість повного номера паспорта.що робити?

 • Tany

  Підкажіть чому не проходе оплата Wizz Air. на рейс Львів-Вроцлав Спробувала і карткою і переказом але на пошту нічого не приходе і взагалі ніякої актиявності,
  враження,що кнопка бронюйте зараз і сплачуйте не активна.

 • Таня

  Доброго дня!
  Оскільки онлайн реєстрація можлива лише за 2 дні до вильоту, не буде можливості де роздрукувати квиток. Чи підійде показати онлайн квиток на телефоні в офіційній програмі WizzAir? Хтось з таким стикався?

  • Alexey Bodnya

   Просто з телефона показуєш квиток. Більшість аеропортів це підтримують, і не тільки візеір. Квиток з програми на телефоні можна експортувати в Wallet (на iPhone) або

   PassWallet (на Android). Все дуже легко!

 • Ярослав

  Wizzair садить поруч чи розкидує по салону?

  • Poleg

   Обычно рядом если самолет еще не забит.

 • Орест Костюк

  Може хтось допоможе. Необхідно змінити прізвище у Wizz Discount Club. Це можливо якось зробити ?

 • Світлана

  Отримала листа від Wizz Air про зміну розкладу рейсу. Пишуть, що автоматично переписали на альтернативний рейс, але й досі інформації на пошту не отримала. підкажіть, які мої подальші дії? Дякую.

  • sep

   В акке в разделе “Бронирования” нужно подтвердить или отказаться от перелета. При отказе деньги зачисляют на внутренний счет с добавкой в двадцать процентов. Либо возврат на карту. Вот только не знаю срок действия средств на внутреннем счете. На сайте написано только про случай отмены бронирования по инициативе пассажира – срок 90 дней.

  • Сьогодні на Wizz Air написали, що через технічний збій надсилалися помилкові повідомлення про зміну розкладу рейсів. Можливо і ваш рейс серед таких?
   https://www.facebook.com/wizzaircom/posts/1629585293785550

 • Volodimir Keb

  Трохи не в тему, але не знаю куди написати і де спитати. Якщо маєш в організмі метал (шпиці в хребті після перелому пожиттєво), то як пройти металошукача, він же “пишати” буде. Треба якісь довідки, рентгени чи щось інше?
  Дякую.

  • Не стикався з таким, але думаю, що проблем не мало б бути.
   Після того як запищить рамка, вас оглянуть портативним металошукачем. Без верхнього одягу ж буде видно, що у вас нічого нема.
   Якщо є фото довідки чи рентнену, то може і згодиться на всяк випадок.

 • Ярослав

  Що потрібно робити, якщо в однієї людини з бронювання не виходить летіти?

  • Нічого. Бронювання між собою не пов’язані. Летить той хто може, попереджати Wizz Air нема необхідності.

 • Irina Bondarchuk

  Можливо хтось зможе допомогти:під час створення профілю на wizzair неправильно записала своє ім’я.Як можна виправити?Створити новий профіль не вдається ,так електронна пошта “прив’язана”до старого профілю..

  • Eugenia Karuk

   Можно всегда поменять.
   Либо на сайте, либо телефонным звонком в колцентр

   • Oleksandr

    Змінити можна ім’я в бронюванні.
    У профілі ім’я змінити неможливо.
    Зареєструйте новий профіль на іншу електронну пошту.

  • Oleksandr

   Змінити можна ім’я в бронюванні.
   У профілі ім’я змінити неможливо.
   Зареєструйте новий профіль на іншу електронну адресу

 • Irina Bondarchuk

  Оплатила банківським рахунком ,скільки чекати листа підтвердження?

 • Lyudmila Guk

  Подскажите номер телефона что бы спросить о брони

 • Lyudmila Guk

  Мне сказали что забронировано. . ..хочу знать 100%

  • Oleksandr

   Підтвердження приходить на електронну пошту.

   • Lyudmila Guk

    Мне на почту ничего не приходило…но я звонила в колцентр и они подтвердили. ..можна этому верить

    • Lyudmila Guk

     И ещё. .я не регестрировалась…мне забронировать
     А также сказали в колцентре что была ополучена услуга..что я не нуждаюсь в чеке…а билет дадут в аеропорту

     • Oleksandr

      На сайті wizzair вводите своє прізвище і номер броні.
      Побачите все,що вас цікавить.
      Можливо,у вас замовлена послуга,,реєстрація в аеропорту”.

  • Зайдіть у свій профіль і перевірте. Також можете перевірити бронювання за допомогою РЕЄСТРАЦІЯ НА РЕЙС ТА БРОНЮВАННЯ (вгорі на сайті Wizzair). Введіть прізвище і номер бронювання та перевірте статус.

   • Lyudmila Guk

    А если я не регестрировалась….мне бронировал другой человек

   • Lyudmila Guk

    Можна верить колцентру я им звонила и они сказали что мне не нужно чек
    А просто в аеропорту сказать код

  • Oleksandr

   А ви знаєте номер броні?

   • Lyudmila Guk

    Да..знаю

 • Irina Bondarchuk

  Скільки чекати лист підтвердження?

  • Зайдіть у свій профіль і подивіться у якому статусі бронювання. Якщо воно “Confirmed”, то ніяких листів вже не треба чекати.

 • Александр

  Подскажите пожалуйста в таком вопросе. Были куплены билеты у Wizz Air на четырех человек через групповое членство, в два конца, но у одного человека не получается поехать. Дело в том, туда и обратно билет единый, т.е. в одном билете указано четыре человека. Чем грозит такая ситуация? На официальном сайте в разделе “Все услуги и сборы” есть строка Сбор при неявке к вылету – За каждый рейс, за каждого пассажира – 70,00 ​€​.
  Можно ли как-то избежать такого огромного штрафа?

  • Цей штраф застосовується, якщо ви після цього збираєтеся змінити/повернути квиток на ту людину. Якщо просто не з’явитися на рейс, то жодних штрафів не буде, просто людина не летить та й все.

   • Александр

    Спасибо большое за ответ.

 • Евгений

  Люблин-Киев, обязательно нужно подходить на стойку регистрации для проверки документов? Спасибо.

 • Наталія

  Доброго дня. При он-лайн реєстрації є графа кількість , що в ній записувати ?

 • Татьяна Бондаренко

  Громадянам України зараз потрібно проходити Viza Check? Після введення безвізового режиму маю на увазі.

  • Анастасия

   Я так понимаю тут все зависит от человеческого фактора (кто-то может проверить отметку а кто-то нет). Вроде как внутри шенгена не нужно, когда домой летишь – точно не нужно. Читала что в Жулянах сейчас сотрудники аэропорта проверяют отметку, так что вылетая из Украины думаю не будет лишним подойти на стойку регистраци уточнить.

 • Вікторія Виноградова

  Не можу завантажити талон у форматі PDF, відкриває лише у HTML. Як бути?

  • Спробуйте завантажити з іншого браузера чи з мобільного додатку

 • Kolya Sergienko

  Щоб вилетіти в Нюрнберг потрібен обов’язково біометричний загранний паспорт?

  • Олексій

   А хіба Нюрнберг відрізняється чимось від іншої Німеччини?

  • Потрібен закордонний біометричний паспорт або закордонний паспорт старого зразка з чинною шенгенською візою.

 • Rostyslav Platnysh

  Підкажіть будь-ласка, маємо 4 перельоти 2 візейром два раянейром, Катовіце-Барселона та Берлін-Львів Візейр та Барселона-Пальма-Берлін на Раяні, при чекіні за два дні на перший можна буде безкоштовно зачекінитись на другий переліт?

  • Безкоштовно можна зачекінитися не раніше, ніж за 2 дні до вильоту, навіть якщо у вас рейси туди-назад від Wizz Air.
   У вашому випадку за 2 дні до Катовіце – Барселона та за 2 дні до Берлін – Львів.

   • Oleksandr

    При рейсі ,,туди-назад”” check-in на рейс туди за два дні і після цього відразу можна зробити check-in на зворотній рейс(якщо між ними не більше десяти днів).

 • Mariia

  Якщо розмір моєї ручної поклажі перевищує лише 2 см довжину а інші параметри в нормі то є ймовірність що на це закриють очі і не змусять платити штраф 40€?

  • Para Trooper

   залежить від робітників Віззу… Якщо поклажа не буде кидатись в очі, то ніхто не скаже, щоб її переміряти на стенді. А якщо перемірювати – то все одно залежить від робітників компанії. тобто як в анекдоті про вірогідність зустрічі білявки з динозавром – 50 на 50 :)
   ЗІ. рекомендую самотужки переміряти поклажу на стенді віззейру – чи проходить вона в ячейку…