купити дешеві авіаквитки

Wizz Air частково змінює правила перевезення ручної поклажі!

wizz air авіаквитки

Wizz Air мінімально змінює правила перевезення ручної поклажі!

23 серпня лоукост Ryanair повідомив про суттєві зміни в багажній політиці – з 1 листопада велику ручну поклажу можна буде перевозити лише за додаткову плату. Всі деталі розписані у попередній статті.

А 24 серпня про незначні зміни у перевезенні багажу оголосив Wizz Air – тепер велику ручну поклажу будуть в обов’язковому порядку забирати на стійці реєстрації у багажний відсік. Зміни набувають чинності з 24 серпня.

Що змінилося у правилах Wizz Air? (інформація застаріла, читайте оновлену статтю)

У лоукоста Wizz Air в ціну квитка включено безкоштовне перевезення одного предмету ручної поклажі розмірами до 55x40x23 см.

Раніше, якщо ви не придбали послугу пріоритетної посадки, то вашу велику ручну поклажу могли безкоштовно забрати у багажний відсік біля воріт на посадку АБО на стійці реєстрації.

Згідно з новими правилами, якщо ви не оплатили послугу пріоритетної посадки, то вашу ручну поклажу потрібно безкоштовно здати у багажне відділення на стійці реєстрації.

Отже, якшо раніше вашу поклажу могли забирати у двох місцях (стійка реєстрації, гейт на посадку), то тепер залишається лише один варіант – стійка реєстрації.

Детальний опис правил перевезення багажу на рейсах Wizz Air (неактуально, ознайомтеся з новими правилами).

На рейси авіакомпанії WIZZ кожен пасажир може взяти із собою:

  • одну одиницю ручної поклажі (55 x 40 x 23 см, до 10 кг), яку потрібно зареєструвати на стійці реєстрації (безкоштовно) АБО одну маленьку сумку (40 x 30 x 18 см), яка має поміщатися під сидінням;
  • до шести одиниць зареєстрованого багажу вагою не більше 32 кг кожна (за додаткову плату);
  • безмитні товари, придбані в аеропорту, що пройшли перевірку на авіаційну безпеку.

WIZZ Priority

Якщо ви придбаєте послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority (або маєте право скористатися нею в рамках пакетів WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO чи WIZZ Plus), ваша ручна поклажа гарантовано перебуватиме з вами в салоні й вам буде дозволено взяти із собою ще одну маленьку сумку (портфель або жіночу сумочку, сумку для ноутбука, сумку для фотокамери), розміри якої не перевищують 40 x 30 x 18 см і яку необхідно розмістити під сидінням перед вами.

Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority

Пасажири можуть взяти із собою безкоштовно одну одиницю ручної поклажі (максимальні розміри 55 x 40 x 23 см). Якщо ви не придбали послугу пріоритетної посадки WIZZ Priority й розміри вашої ручної поклажі перевищують 40 x 30 x 18 см, ви повинні безкоштовно зареєструвати її на стійці реєстрації. Ви зможете забрати її на багажній стрічці в аеропорту прибуття. Якщо розміри ручної поклажі менші за 40 x 30 x 18 см, ви можете взяти її в салон, але її потрібно розмістити під сидінням.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email