купити дешеві авіаквитки

Ryanair зменшив час на онлайн чек-ін до 4 днів та ввів обов’язкову оплату місця для пасажирів з дітьми!

Безкоштовна онлайн-реєстрація Ryanair тепер можлива лише за 4 дні до вильоту.

За останні роки лоукост Ryanair впровадив доволі багато покращень, як у сервісі загалом, так і у спрощенні процедури купівлі авіаквитків та реєстрації на рейс.

На жаль, не всі зміни на краще і останні нововведення не можна назвати позитивними.

Отже, які зміни Ryanair підготував для нас на межі 2016-2017 років:
 1. Безкоштовний онлайн чек-ін Ryanair можливий лише за 4 дні до вильоту, а було за 7 днів (з листопада 2016 року).
 2. Для пасажирів, що подорожують з дітьми безкоштовний онлайн чек-ін недоступний, потрібно оплатити місце для дитини (з жовтня 2016 року).
 3. Після покупки авіаквитка на сайті Ryanair.com пасажир буде автоматично зареєстрований у системі myRyanair (орієнтовно з 2017 року).

Далі, детальніше про кожен з пунктів.

1. Безкоштовний online check-in за 4 дні до вильоту, платний за 30 днів.

У Ryanair, як і в більшості лоукост-авіакомпаній, реєстрація на рейс в аеропорту платна і складає 45 євро. Щоб уникнути цієї оплати, після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздрукуванні авіаквитка.

Платна онлайн-реєстрація на рейс можлива за 30 днів до вильоту. Безкоштовна онлайн реєстрація з листопада 2016 року можлива за 4 дні до вильоту. У цьому випадку вам буде призначене випадкове місце у салоні.

Це нововведення може додати зайвих клопотів мандрівникам, оскільки при подорожі більш ніж на 4 дні доведеться шукати, де б роздрукувати квиток. Здійснити онлайн чек-ін ви можете і на смартфоні, але згідно з правилами авіакомпанії всі, хто не є громадянами ЄС, мають роздрукувати квиток для проходження процедури visa check. За роздрукування квитка в аеропорту Ryanair може стягнути 15 євро (Boarding card re-issue fee).

Детально про онлайн чек-ін та visa check читайте у статті Як купити квитки на сайті Ryanair.

Якщо ви у подорожі і вам потрібно роздрукувати квиток, то зверніться до персоналу вашого готелю чи хостелу, у більшості випадків вам не відмовлять або порадять, де можна скористатися принтером.

 

2. Ryanair вводить обов’язкову оплату одного місця для пасажирів з дітьми.

Починаючи з жовтня 2016 року для дорослих, які подорожують з дітьми у віці до 12 років (за винятком немовлят) – потрібно обов’язково придбати одне місце в салоні для того, щоб дитина отримала безкоштовне місце поруч. На кожного дорослого безкоштовні місця можуть отримати до чотирьох дітей.

Таким чином дорослі можуть вибрати, де посадити своїх дітей. Це також дозволить дорослим зареєструватися на рейс за 30 днів до вильоту.

Щоб отримати безкоштовне місце для дитини, дорослий повинен купити місце за зменшеною ціною в розмірі 4€. Місця за 4€ доступні для вибору у  рядах з 18 до 30. Саме місця у рядах з 18 до 30 будуть безкоштовними для дітей.

Якщо дорослий обере місце в іншому ряду, то доведеться сплатити різницю в ціні, та заплатити повну вартість цих місць і для дитини.

Детальніше на сайті ryanair.com.

3. Автоматична реєстрація у системі myRyanair

Ryanair всіляко заохочує користувачів до реєстрації в програмі myRyanair. Вже двічі, у листопаді 2015 року та у вересні 2016 рокуRyanair дарував 10 євро за реєстрацію, що дозволяло отримати абсолютно безкоштовні авіаквитки!

За чутками, які повідомляють ірландські ЗМІ, Раянейр планує ввести обов’язкову реєстрацію в програмі лояльності myRyanair вже наступного року. Нічого поганого в цьому нема, навпаки, користувачі програми myRyanair будуть отримувати додаткові переваги, як, наприклад, доступ до акцій на 24 години раніше за інших користувачів, чи зможуть накопичувати бали за польоти, які можна буде використати для купівлі авіаквитків.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
vk.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+

Вам також може сподобатися ...

 • Dima

  Вопрос. Купил билеты RyanAir и при покупке выбрал себе места в салоне и оплатил их.
  При чекине за 4 дня за мной же остаются эти места?
  Просто нигде в ваших инструкциях не указано что можно оплачивать конкретные места при покупке билета.

  • Якщо ви оплатили місце ще при покупці квитка, то місце за вами зберігається і безкоштовний чек-ін ви можете зробити за 30 днів.

   • Dima

    Спасибо за разъяснение!
    Для всех пассажиров RyanAir, рекомендую брать место в самолёте при покупке билета. Место возле окна стоит около 2-х евро. По моему копеечная плата за возможность бесплатного и заблаговременного чекина и отсутствия головной боли с поиском места где распечатать билет за границей.

    • Кирилл Гавриленко

     Это не “Победа”, если удастся договориться с соседом поменяться местами, персонал за ухо оттягивать на старое не будет. А посадочный на обратный рейс всегда можно попросить распечатать в отеле/хостеле.

     • Dima

      Ключевое слово “если”. RyanAir сейчас летает с 90-95% загруженностью всех бортов. Не проще ли заплатить 2 евро за 100% место там где хочешь нежели надеяться на “если”..?
      И далеко не всегда можно распечатать посадочный в отеле/хостеле.

 • Кирилл Гавриленко

  Распечатку билета спрашивают не всегда. Летал пока единожды Ryanair (Modlin-Ciampino), подошел к стойке без очереди для визачека, девушка попросила только паспорт. Глянула, распечатала бординг пасс (просто белая бумажка с черными буквами, даже логотипа ак не было) и послала проходить секьюрити. В январе ещё раз проверю (и Модлин, и другой аэропорт).

  Полагаться на это не нужно конечно же, но если уж прижало, то не стоит сразу с 15 евро за re-issue в руках идти к стойке.

  • Oleksandr

   У жовтні летіли з Гданьска у Варшаву.Перед посадкою перевірили і наявність роздрукованих квитків і паспорти з візами(хоча політ був всередині країни).За день до цього у Варшаві,перед посадкою на рейс до Гданьска,жодної перевірки не здійснювали і відразу відправили у зону перевірки безпеки і лише перед посадкою на брамі перевірили документи і квитки(при цьому не вимагали роздрукованих квитків).Ось вам правила і варіанти їх виконання.

 • Ірина

  Скажіть, а як можна зробити чек -ін в RyanAir? Квитки ми купили приблизно 15 жовтня.

 • Dar

  М-да, когда статья вышла, как-то не оценили таких “покращень”, а теперь вот думаю, где печатать буду.

  Интересно, сократит ли это количество покупающих напрямаю у райнейр?

  • Oleksandr

   Ні.Тому,що квитки на їхньому сайті у будь-якому разі дешевші.

 • Oleksandr

  Зробіть https://uploads.disquscdn.com/images/86fc4fd33bc12f284178826f6e2ac982d02df3cc7209cc1063e6de6fcdd0b3fc.png поправку у статті:при подорожі з дитиною-потрібно придбати місце для дорослого,а не для дитини.Місце для дитини надається безкоштовно.
  Ваш варіант:Для пасажирів, що подорожують з дітьми безкоштовний онлайн чек-ін недоступний, потрібно оплатити місце для дитини (з жовтня 2016 року).

 • Oleksandr

  Купити квиток без реєстрації на сайті вже не можливо.

 • Ion

  Якщо додатково купив місця, то чек-ін можна робити за 30 днів до вильоту безкоштовно?

  • Oleksandr

   Саме так

   • Ion

    Гарно вам дякую :)

 • Роман

  Скажіть будь-ласка, а квиток на літак можна роздруковувати за допомогою звичайного принтера?

  • Oleksandr

   Так