купити дешеві авіаквитки

Ryanair зменшив час на онлайн чек-ін до 4 днів та ввів обов’язкову оплату місця для пасажирів з дітьми!

ryanair авіаквитки
фото lowcostavia.com.ua

Безкоштовна онлайн-реєстрація Ryanair тепер можлива лише за 4 дні до вильоту.

За останні роки лоукост Ryanair впровадив доволі багато покращень, як у сервісі загалом, так і у спрощенні процедури купівлі авіаквитків та реєстрації на рейс.

На жаль, не всі зміни на краще і останні нововведення не можна назвати позитивними.

Отже, які зміни Ryanair підготував для нас на межі 2016-2017 років:
  1. Безкоштовний онлайн чек-ін Ryanair можливий лише за 4 дні до вильоту, а було за 7 днів (з листопада 2016 року).
  2. Для пасажирів, що подорожують з дітьми безкоштовний онлайн чек-ін недоступний, потрібно оплатити місце для дитини (з жовтня 2016 року).
  3. Після покупки авіаквитка на сайті Ryanair.com пасажир буде автоматично зареєстрований у системі myRyanair (орієнтовно з 2017 року).

Далі, детальніше про кожен з пунктів.

1. Безкоштовний online check-in за 4 дні до вильоту, платний за 30 днів.

У Ryanair, як і в більшості лоукост-авіакомпаній, реєстрація на рейс в аеропорту платна і складає 45 євро. Щоб уникнути цієї оплати, після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздрукуванні авіаквитка.

Платна онлайн-реєстрація на рейс можлива за 30 днів до вильоту. Безкоштовна онлайн реєстрація з листопада 2016 року можлива за 4 дні до вильоту. У цьому випадку вам буде призначене випадкове місце у салоні.

Це нововведення може додати зайвих клопотів мандрівникам, оскільки при подорожі більш ніж на 4 дні доведеться шукати, де б роздрукувати квиток. Здійснити онлайн чек-ін ви можете і на смартфоні, але згідно з правилами авіакомпанії всі, хто не є громадянами ЄС, мають роздрукувати квиток для проходження процедури visa check. За роздрукування квитка в аеропорту Ryanair може стягнути 15 євро (Boarding card re-issue fee).

Детально про онлайн чек-ін та visa check читайте у статті Як купити квитки на сайті Ryanair.

Якщо ви у подорожі і вам потрібно роздрукувати квиток, то зверніться до персоналу вашого готелю чи хостелу, у більшості випадків вам не відмовлять або порадять, де можна скористатися принтером.

 

2. Ryanair вводить обов’язкову оплату одного місця для пасажирів з дітьми.

Починаючи з жовтня 2016 року для дорослих, які подорожують з дітьми у віці до 12 років (за винятком немовлят) – потрібно обов’язково придбати одне місце в салоні для того, щоб дитина отримала безкоштовне місце поруч. На кожного дорослого безкоштовні місця можуть отримати до чотирьох дітей.

Таким чином дорослі можуть вибрати, де посадити своїх дітей. Це також дозволить дорослим зареєструватися на рейс за 30 днів до вильоту.

Щоб отримати безкоштовне місце для дитини, дорослий повинен купити місце за зменшеною ціною в розмірі 4€. Місця за 4€ доступні для вибору у  рядах з 18 до 30. Саме місця у рядах з 18 до 30 будуть безкоштовними для дітей.

Якщо дорослий обере місце в іншому ряду, то доведеться сплатити різницю в ціні, та заплатити повну вартість цих місць і для дитини.

Детальніше на сайті ryanair.com.

3. Автоматична реєстрація у системі myRyanair

Ryanair всіляко заохочує користувачів до реєстрації в програмі myRyanair. Вже двічі, у листопаді 2015 року та у вересні 2016 рокуRyanair дарував 10 євро за реєстрацію, що дозволяло отримати абсолютно безкоштовні авіаквитки!

За чутками, які повідомляють ірландські ЗМІ, Раянейр планує ввести обов’язкову реєстрацію в програмі лояльності myRyanair вже наступного року. Нічого поганого в цьому нема, навпаки, користувачі програми myRyanair будуть отримувати додаткові переваги, як, наприклад, доступ до акцій на 24 години раніше за інших користувачів, чи зможуть накопичувати бали за польоти, які можна буде використати для купівлі авіаквитків.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia