купити дешеві авіаквитки

Київ – Рим у вересні: 4 авіаперельоти за 120€

Рим Київ
Вид з собору святого Петра. Ватикан

Рим з Києва у вересні: 4 авіаперельоти за 120€, Будапешт з Києва 746грн за 2 авіаквитки! Зі Львова у Рим можна дістатися через Катовіце чи Варшаву менш ніж за 100€, деталі нижче.

Сьогодні у Wizzair акція на перельоти з Будапешту: з Києва у столицю Угорщини в кінці серпня-у вересені є квитки від 350грн! А якщо скомбінувати це з рейсами Ryanair, то можна відносно не дорого полетіти у Рим, а заодно відвідати ще 2 міста.

Київ-Будапешт-Рим-Катовіце-Київ, 4 авіаперельоти ~120€

дата маршрут ціна авіакомпанія
07 вересня Київ – Будапешт 405грн Wizzair
10 вересня Будапешт – Рим 10899ft Ryanair
15 вересня Рим – Катовіце 30€ Wizzair
17 вересня Катовіце – Київ 479грн Wizzair

Якщо Будапешт і Катовіце вам не цікаві, то є можливість комбінувати дати вильоту (при тій же ціні) і більше часу виділити на Рим (наприклад летіти 4-15 вересня)

Скріншоти з квитками:

Зі Львова у Рим найдешевше летіти через Польщу, наприклад Катовіце-Рим-Катовіце 10-19 вересня обійдеться 219 злотих (~54€), а до Катовіц зі Львова є автобуси за 365 грн.

Памятайте, що на рейсах Wizzair Hungary (не путaти з Wizzair Ukraine) безкоштовно дозволяється перевозити лише 1 сумку у ручному багажі розміром не більше 42х35х25см

Дані авіаквитки можете самостійно придбати на сторінках www.ryanair.com і www.wizzair.com.

Де знайти проживання на час подорожі?

Рекомендую скористатися сервісом airbnb - де можна орендувати квартиру дешевше від готелів. Реєструючись за  цим лінком, отримаєте 23€ на подорож! Інші знижкові коди та опис airbnb знайдете у одній з попередніх публікацій. Також можете скористатися сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни у декількох системах бронювання, таких як booking.com.