купити дешеві авіаквитки

Київ – Варшава автобусом за 455 грн, Варшава – Прага 30 злотих.

Київ – Варшава автобусом 455 гривень, з Варшави у Берлін, Прагу чи Вільнюс за 30 злотих.

Автобусний перевізник Ecolines по акції продає квитки з Києва у Варшаву за 455 грн (і 865 грн, якщо брати квитки туди-назад)  Багато доступних дат до 14 грудня цього року.

Також триває акція на квитки з Варшави у Берлін, Прагу чи Вільнюс. Квитки за цими напрямками можна придбати за 30 злотих. Нещодавно також дуже схожу акцію запустив перевізник Simple Express.

30-zl_2_720

Квитки з Варшави до Праги, Берліна і Вільнюса можна придбати на ecolines.net/pl (акція діє при розрахунку в злотих), а квитки на рейс Київ – Варшава можна придбати на ecolines.ua. Враховуючи що прямий автобус іншого перевізника зі Львова у столицю Польщі вартує 400 грн, то ця пропозиція досить вигідна. (не забувайте, що з пересадками можна доїхати у Варшаву і за 100грн)

Приклади бронювань:

Ecolines Kyiv

Варшава – Берлін:

2014-10-12 17_00_38-Ecolines _ Bilety on-line

Де знайти проживання на час подорожі?

Рекомендую скористатися сервісом airbnb - де можна орендувати квартиру дешевше від готелів. Реєструючись за  цим лінком, отримаєте 23€ на подорож! Інші знижкові коди та опис airbnb знайдете у одній з попередніх публікацій. Також можете скористатися сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни у декількох системах бронювання, таких як booking.com.
Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email