купити дешеві авіаквитки

Київ – Львів – Київ – авіаквитки у 2 сторони за 295 гривень!

Київ - Львів - Київ авіаквитки
фото Станіслав Ільків

Львів – Київ та Київ – Львів, 2 авіаквитки за 295 гривень!

Супер ціна на авіаквитки! Завдяки ваучерам на знижку Bravoavia, які можна придбати на сайті Groupon, авіапереліт від Міжнародних Авіаліній України зі Львова у Київ та з поверненням обійдеться у 295 гривень (147 гривень в одну сторону!). Це дешевше ніж купейний квиток на потяг. Спосіб перевірений, особисто вже придбали декілька квитків.

Groupon + Bravoavia + МАУ = авіаперельоти Львів – Київ – Львів за 295 гривень! 

Оновлення 4 листопада. Зараз ваучери на сайті Groupon відсутні, але вони є на сайті Biglion! Отже авіаквитки Київ-Львів-Київ можна придбати за аналогічною схемою за тих же 295 гривень.
Оновлення 4 січня. За 295 гривень зараз квитки придбати не вдасться, є лише за стандартною ціною від 1400 грн у дві сторони. Придбати авіаквитки можна на tickets.lowcostavia.com.ua  або на сайті авіакомпанії МАУ: flyuia.com.

Як згадувалося сьогодні, компанія Bravoavia розпродає ваучери на авіаперельоти номіналом 50€ за ціною 17€. Детальніше про ці ваучери у попередній публікації, зараз зазначимо основне: для максимальної вигоди і щоб уникнути сервісного збору, ваучер доцільно використовувати на переліт у дві сторони вартістю до 50 євро. Саме за таку ціну МАУ продають квитки Львів-Київ-Львів та Київ-Львів-Київ у грудні 2014 та з лютого по серпень 2015 року. Якщо переліт буде вартувати більше ніж 55 євро, то доведеться доплатити різницю, а разом з тим і суттєвий збір bravoavia, що робить використання купону не таким вигідним.

Умови використання ваучеру

Придбати купон можна лише сьогодні (3 жовтня) на сайті Groupon.ru. Ваучер дійсний на перельоти у обидві сторони, або на 2 квитка в одну сторону. Використати його потрібно до 11 листопада на сайті bravoavia.ru.

Як придбати ваучер на перельоти вартістю 50 євро за 17 євро:

Перейдіть на сторінку з пропозицією bravoavia на сайті Groupon. При потребі зареєструйтеся.

 

2014-10-03 01_08_15-Авиабилеты на сайте Bravoavia.ru - Акции, купоны со скидкой_ купить купон на ски

Виберіть купон вартістю 850 р, та здійсніть оплату.

2014-10-03 01_08_36-Авиабилеты на сайте Bravoavia.ru - Акции, купоны со скидкой_ купить купон на ски

 

У вашому особистому кабінеті з’явиться ваучер який можна використати на сайті bravoavia.ru.

Як придбати квиток Львів-Київ-Львів чи Київ-Львів-Київ:

Перейдіть на сайт bravoavia.ru, та здійсніть пошук квитка у дві сторони. Рекомендуємо користуватися режимом інкогніто у браузері (Ctrl+Shift+N), так як сайт може відслідковувати вашу історію пошуку і збільшувати ціну чи комісію.

Нагадую, найкращі ціни на напрямку Львів-Київ, та Київ-Львів є у грудні 2014,  та у лютому – серпні 2015 року.

lviv-kyiv-48euro

Якщо вартість квитка буде меншою ніж 50 євро, то переходимо далі клікнувши “забронювати”.

Bravoavia5enterv

 

Далі вводимо код ваучеру у відповідне поле.

2014-10-03 01_41_24-Bravoavia_ Информация о вашем заказе

Перевірте остаточну вартість, яка має дорівнювати 0. Введіть дані пасажирів та натисніть кнопку підтвердження. На наступній сторінці залиште контактні дані, інформацію про оплату заповнювати не потрібно.

ticket uia

Після підтвердження на пошту вам надійде електронний квиток. У назначений час приїжджайте у аеропорт з роздруківкою квитка та паспортом (достатньо внутрішнього) та реєструйтеся на свій рейс.

Якщо ви хочете придбати квитки на декількох людей, то купонів можете купити відразу декілька, але квитки на сайті bravoavia доведеться купувати кожному окремо.

За 295 гривень ми придбали квиток на рейс Львів – Київ – Львів авіакомпанією МАУ, в одну сторону виходить 147 гривень! І скажіть після цього що літати дорого :)

Застереження. На сьогоднішній день справи у МАУ ідуть не найкращим чином. Суттєве зменшення пасажиропотоку, обмеження польотів над територією Росії, девальвація гривні та інші фактори поставили компанію на краю прірви і змусили звернутися до Кабміну за кредитом у розмірі 100 млн. гривень. Згодом МАУ надала коментар стосовно всієї ситуації, та все ж стан справ не є надто позитивним. Існує імовірність, що до часу виконання рейсів, про які йдеться у цій публікації, компанія припинить існування і тоді покупці стикнуться з проблемою повернення коштів. Але краще будемо оптимістами, та сподіватимемося на краще :)

При виникненні питань стосовно використання ваучерів, пишіть їх у коментарях.

Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia