купити дешеві авіаквитки

Одеса зі Львова – авіаквиток у 2 сторони за 295 гривень!

Odesa Lviv

Літаком зі Львова у Одесу на море і з поверненням у Львів лише за 295 гривень!

Як ми повідомляли раніше, авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України з червня 2015 року відкриває нові прямі рейси зі Львова до Одеси. Перельоти будуть виконувати кожного понеділка і п’ятниці.

На сайті авіакомпанії ціна за квиток у дві сторони 53 євро. Та є спосіб, який дозволяє придбати ці квитки втричі дешевше! Завдяки акційним купонам bravoavia такий же квиток обійдеться лише у 15 євро (~295 гривень). Схема купівлі аналогічна тій, що дозволила нам придбати авіаквитки Львів-Київ-Львів та Харків-Одеса-Харків за 290 гривень.

Львів Одеса

Компанія Bravoavia спільно з сайтом продажу купонів Groupon розпродає ваучери на авіаперельоти номіналом 50€ за ціною 15€. Ваучер доцільно використовувати на переліт у дві сторони вартістю до 50 євро. На сайті bravoavia квитки МАУ на рейси Львів-Одеса-Львів та Одеса-Львів-Одеса вартують 47-49 євро. Якщо переліт буде вартувати більше ніж 55 євро, то доведеться доплатити різницю, а разом з тим і суттєвий збір bravoavia, що робить використання купону не таким вигідним.

Bravoavia + Groupon + Міжнародні Авіалінії України = авіаперельоти Львів-Одеса-Львів за 295 гривень (148 гривень в одну сторону!)

Оновлення 3 січня:
На сайті Groupon закінчилися купони на 50 євро. Купувати ваучер на 30 євро немає змісту, адже кожен охочий може отримати схожий ваучер на 20 євро безкоштовно.
Оновлення 2 червня: Зараз ваучери на знижку номіналом 30 і 50 євро відсутні. Авіаквитки до Одеси зі Львова, Києва і Харкова можна придбати за стандартною ціною від 937 грн у дві сторони.
Оновлення 20 серпня: квитків у Одесу від 937 грн у два боки вже немає. Актуальні ціни на авіаквитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua. Автобусні квитки купуйте на bus.lowcostavia.com.ua або на busfor.ua

Отже, щоб придбати квиток за такою неймовірною ціною потрібно зробити наступне:

1. Перевірити чи на сайті bravoavia є квитки на потрібні вам дати за ціною менше ніж 50 євро.
2. На сайті Groupon придбати акційний ваучер вартістю 50 євро за 15 євро.
3. На сайті bravoavia при купівлі авіаквитка застосувати код, що міститься у придбаному ваучері.

Умови використання ваучера

Придбати купон можна на сайті Groupon. Ваучер дійсний на перельоти в обидві сторони або на 2 квитки в одну сторону. Використати його потрібно до 1 березня 2015 року на сайті bravoavia.ru.

Як придбати ваучер на перельоти вартістю 50 євро за 15 євро:

Перейдіть на сторінку з пропозицією bravoavia на сайті Groupon та при потребі зареєструйтеся.

групон бравоавіа

Купувати ваучер на 30 євро немає змісту, адже кожен охочий може отримати схожий ваучер на 20 євро безкоштовно.

Виберіть купон вартістю 990р та здійсніть оплату зручним для вас способом.

groupon-990-bravoavia2 groupon-990-bravoavia3

Після купівлі у вашому особистому кабінеті з’явиться купон з кодом, який можна використати на сайті bravoavia.ru.

Як придбати квиток Львів-Одеса-Львів чи Одеса-Львів-Одеса:

Перейдіть на сайт bravoavia та здійсніть пошук квитка у дві сторони. Рекомендуємо користуватися режимом інкогніто у браузері (Ctrl+Shift+N), оскільки сайт може відслідковувати вашу історію пошуку і збільшувати ціну чи комісію.

Нагадуємо, квитки на рейси Львів – Одеса є з 19 червня 2015 року (зі Львова у п’ятницю або понеділок, з Одеси у суботу або вівторок)

Lviv odesa

Якщо вартість квитка буде меншою ніж 50 євро – переходимо далі клікнувши “забронювати”.

Bravoavia5enterv

Далі вводимо код ваучера у відповідне поле.

2014-10-03 01_41_24-Bravoavia_ Информация о вашем заказе

Перевірте загальну вартість, яка має дорівнювати 0. Введіть необхідні дані пасажирів та натисніть кнопку підтвердження. На наступній сторінці залиште контактні дані, інформацію про оплату заповнювати не потрібно.

Після обробки інформації на пошту вам надійде електронний квиток. У призначений час приїжджайте у аеропорт з роздруківкою квитка та паспортом (достатньо внутрішнього) та реєструйтеся на свій рейс. Щоб перевірити валідність квитка можете скористатися сайтом www.checkmytrip.com, або зателефонувати у службу підтримки МАУ.

Якщо ви хочете придбати квитки для декількох людей, то можете купити відразу декілька купонів, але квитки на сайті bravoavia доведеться купувати кожному окремо.

За 295 гривень ми придбали квиток на рейс Львів-Одеса-Львів авіакомпанією Міжнародні Авіалінії України! В одну сторону виходить 148 гривень! І не кажіть після цього, що літати дорого :)

Свої запитання стосовно використання ваучерів пишіть у коментарях.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку квартир в Україні можете скористатися сайтом dobovo.com. Готелі шукайте на hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com

P.S. На фото у заголовку справді Одеса.

Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia