купити дешеві авіаквитки

Львів Вроцлав автобусами за 95 гривень!

вроцлав львів

Вроцлав зі Львова автобусами за 95 гривень!

PolskiBus.com – найбільший польський автобусний перевізник відкрив продаж квитків на декілька нових напрямків із Вроцлава:

  • Wrocław – Kraków – Rzeszów
  • Wrocław – Katowice
  • Wrocław – Opole – Kraków

Для нас найцікавішим є напрямок Rzeszów – Wrocław, так як до Жешува зі Львова можна доїхати зовсім не дорого.

Для інформації: прямий автобус Львів – Вроцлав вартує від 590 гривень. Квиток на прямий рейс можна придбати на busfor.ua. А нижче описано довший, але значно дешевший спосіб як дістатися зі Львова у Вроцлав.

Оновлення 1 липня 2015 року. У 2015 році ціни дещо зросли, але користуючись акційною пропозицією перевізника neobus.pl можна доїхати зі Львова до Вроцлава за 108 гривень!
Оновлення 2 липня. У PolskiBus теж з’явилося багато квитків по 1 злотому з 8 вересня до 3 листопада 2015 року! Ця стаття зараз теж актуальна!

Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Вроцлав за 95 гривень.

маршрут перевізник ціна
Львів – Шегині 28 грн
Медика – Перемишль www.interbus.info.pl 2 злотих
Перемишль – Жешув www.e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Вроцлав www.polskibus.com 2 злотих (1+1)

Більш детальний опис з картою та фотографіями про те як дістатися Жешува зі Львова знайдете у публікації про подорож зі Львова у Варшаву. Зараз зупинимося на основних пунктах:

  1. Львів – Шегині. 28 гривень автобусом або 11 гривень на електричці.  Автобуси відправляються від головного залізничного вокзалу (АС-8), електрички їздять з приміського тричі на день railway.lviv.ua 12, 3. Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.
  2. Шегині – Медика. Пішки переходимо кордон. (~1-4год.)
  3. Медика – Перемишль. 2-3 злотих. Від базарчику їздять автобуси до вокзалу Перемишля.
  4. Перемишль – Жешув. 10-20 злотих. (~2год) На вокзалі купуємо квиток на поїзд до Жешува або шукаємо відповідний автобус. Придбати квитки та уточнити розклад можна на www.e-podroznik.pl.
  5. Жешув – Вроцлав. Скористаємося пропозицією polskibus.com та придбаємо квитки на цей рейс по одному злотому! Такі квитки швидко розкуповують, але на сьогоднішній день купити квиток за 1 злотий (+1 злотий оплата за резервацію) цілком реально.

wroclaw polskibus

Зупинки автобусів на кордоні, у Перемишлі та у Жешуві, відмічені на Google карті.

Отже у підсумку, вся поїздка зі Львова до Вроцлава (в одну сторону) обійшлася у 28 гривень і 15 злотих, а це приблизно 95 гривень! Можна їхати зі Львова до кордону електричкою, тоді загальна сума буде ще меншою – 80 гривень.

wroclaw-krasnoludki
По всьому Вроцлаву встановлено більше сотні невеличких фігурок краснолюдків, які вдало вписуються у архітектуру. Завдяки ним прогулянка містом набуває нових барв, адже шукати їх – неабияке задоволення :)

Де знайти проживання на час подорожі?

Рекомендую скористатися сервісом airbnb - де можна орендувати квартиру дешевше від готелів. Реєструючись за  цим лінком, отримаєте 23€ на подорож! Інші знижкові коди та опис airbnb знайдете у одній з попередніх публікацій. Також можете скористатися сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни у декількох системах бронювання, таких як booking.com.
Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia