купити дешеві авіаквитки

МАУ вводить плату за вибір місця!

МАУ вводить збір за зміну автоматично призначеного місця!

У лютому 2019 року авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України оновила сторінку з інформацією про вибір місць і після цього по інтернету почала поширюватися інформація про те, що МАУ ввело обов’язкову оплату за вибір та зміну місця. Як тоді уточнили в авіакомпанії, вибір чи зміна місця у МАУ під час онлайн реєстрації залишалися безкоштовними.

А сьогодні авіакомпанія МАУ повідомила, що зміни, про які ширилися чутки місяць тому, дійсно відбудуться.

Які правила діють зараз?

  • Під час онлайн реєстрації (не раніше ніж за 48 год до вильоту) пасажири безкоштовно отримують місце у салоні.
  • Пасажири можуть безкоштовно змінити автоматично присвоєне місце на інше (окрім перших 6 рядів економічного класу та місць біля аварійного виходу).

Що змінюється у правилах вибору місць на рейси МАУ?

  • Пасажири можуть й надалі безкоштовно отримати місце, автоматично присвоєне системою під час онлайн реєстрації (не раніше ніж за 48 год до вильоту)
  • З 26 березня зміна автоматично присвоєного місця буде платною.

Зміни стосуються економічного класу, пасажири преміум економ класу та бізнес-класу можуть обирати місця безкоштовно.

“Ви можете обрати улюблене місце на борту заздалегідь за невелику плату від 3 євро або безкоштовно отримати місце, автоматично присвоєне системою під час реєстрації. Зміна місця, наданого автоматично, здійснюється за додаткову плату. Бажаєте подорожувати на улюбленому місці чи переконатися, що сидітимете поруч із вашими супутниками, обирайте місце заздалегідь та реєструйтеся на рейс онлайн вже за 14 днів до вильоту” – повідомляє МАУ.

Детально про нові правила на сайті МАУ

Також в авіакомпанії уточнюють, що поки не будуть використовувати практику Ryanair та Wizzair і садити окремо пасажирів з одного бронювання: Якщо в одному бронюванні знаходиться вся сім’я, система автоматично посадить їх поручКрім того, компанія розглядає можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації з 48 до 72 годин, щоб надати подорожуючим більше часу для вибору з переліку додаткових послуг і найбільш зручного способу отримання посадкового талону”.

Нагадаємо, що пасажири, які подорожують Економ класом та не скористалися послугою попереднього вибору місць на борту, можуть зареєструватися онлайн за 48 годин до вильоту, але не пізніше ніж за 2 години до вильоту за розкладом і отримати безкоштовне автоматично обране системою місце.

Підпишіться на телеграм-канал t.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про важливі новини та знижки!

Скільки коштує вибір місця на рейсах МАУ?

Якщо вас не влаштовує безкоштовне автоматично присвоєне місце під час онлайн реєстрації, то ви можете змінити його за додаткову плату.

Ціна залежить від напрямку польоту та розміщення місця в салоні. На внутрішніх рейсах по Україні ціна від 3 до 11 євро, на міжнародних рейсах – від 4 до 15 євро, на далекомагістральних – від 9 до 40 євро. Детальніше на сторінці з інформацією про вибір місць.

Правила перевезення ручної поклажі з 15 січня 2019 року

Не забувайте, що у МАУ з 15 січня діють нові правила перевезення ручної поклажі і авіакомпанія бере оплату 15 євро за будь-які додаткові речі понад дозволену норму (навіть за Duty Free чи папку з документами).

Детальний опис у статті: МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі!

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email