купити дешеві авіаквитки

У МЗС України пояснили чому Польща вимагає додаткові документи для візи.

віза польща

У МЗС України пояснили чому Польща вимагає додаткові документи для візи.

Речник МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу 15 жовтня повідомив, що збільшення кількості документів, які українці мають подавати для отримання шенгенської візи в консульських установах Польщі, відповідає рішенню Європейської комісії.

29 квітня Європейською комісією було затверджено уніфікований перелік документів, які мають подаватися громадянами України до консульських установ держав-членів ЄС для оформлення віз. За словами речника МЗС, зі свого боку Україна в рамках подальшого спрощення поїздок громадян України до ЄС послідовно вимагала від європейської сторони якнайшвидшого схвалення такого переліку документів для громадян України, які були б уніфікованими для всіх держав. Затверджений перелік передбачає надання громадянами України при оформленні шенгенської візи чотирьох документів, які підтверджують мету поїздки, джерело доходів в Україні або довідку з місця роботи, наявність коштів для здійснення поїздки або довідку з банку, наявність житла на час перебування в країнах Шенгенської зони.

”Тому перелік документів, які вимагаються консульськими установами Польщі в Україні, повністю відповідає схваленому Єврокомісією рішення з цього питання”, – сказав Перебийніс.

Нагадаємо, що з 15 жовтня змінюються правила прийому документів на візу (шопінг, бізнес). Якщо ви записані на подачу документів у жовтні, то вимоги до документів залишаються старими, а якщо ви записані 3 листопада чи пізніше, то додатково необхідно буде подавати документи що підтверджують вид діяльності (для найманих працівників це довідка з місця роботи), наявність фінансових засобів для покриття витрат, пов`язаних з подорожжю до країн Шенгенської зони (витяг з банківського рахунку, який містить перелік банківських операцій за останні три місяці), документи, що підтверджують проживання (гарантійний лист сторони, яка приймає, бронювання готелю або інший документ, що підтверджує проживання).

Джерело: unian.ua

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Ярослав

  просто геніально..яке бронювання готелю треба показати в консульство, щоб відкрили наступну шопінг візу? на весь наступний рік бронювати, чи що? :)
  підозрюю, що бронювання з букінгу їм може не підходити…

  • Hank Moody

   На перший в’їзд. Так само як і страхівка. Але при наступному в’їзді на
   кордоні можуть питати чи ви маєте забуканий готель. Але як поступати з
   однодевними в’їздами (дійсно на шопінг) невідомо :)

   Неодноразово замовляв готель на букінгу і митникам показував *.pdf файл в телефоні. Для вироблення візи в ідеалі, мав би бути факсова копія на фірмовому бланку готеля і з мокрою печаткою або проплачена (хоча б на перший день проживання) бронь.

 • Я

  наше мзс як завжди на висоті, все для людей. Це замість того, щоб нарешті виконати домашнє завдання і отримати безвізовий режим, який молдова отримала півроку тому, почавши виконання на півроку пізніше… Але ж в Україні розпил грошей з паспортів занадто жирне завдання, щоб просто так його вирішити…

  • kateArt

   знаєте, у моїх друзів, які живуть в ЄС, є звичайні закордонні паспорти, такі як у нас. Так от вони постійно дивуються, чому вони можуть їздити з таким паспортом у безвізовому режимі, а ми -ні…

   • Роман

    може тому, що вони не українці?)

 • Tourist

  Що таке письмова декларація для людей які офіційно не працюють? Де подивитись бланки, зразок заповнення?
  Багато людей не тримають грошей в банках, як бути в цьому випадку?
  Як має виглядати гарантійний лист від спонсора, чи може це бути фізособа?

  • Письмову декларацію можна заповнити безпосередньо у пункті прийому візових анкет. Зразку наразі немає, виглядає вона приблизно наступним чином: “Я, Петренко Петро Петрович власник паспорта ЕК999999 заявляю що у мене є фінансове забезпечення у достатній кількості для здійснення поїздки і повернення в Україну” Отже вимагається лише заповнити відповідні поля і підпис.

   Якщо ви не тримаєте грошей у банках, то можете придбати дорожні чеки на суму більше ніж 30 євро, якої достатньо для виготовлення шопінг візи.

 • Pingback: Galnet – Інформаційне агентство МЗС України пояснило, чому Польща вимагає додаткові документи для візи » Galnet - Інформаційне агентство Galn()

 • Ганна

  Переполохались поляки? І правильно, а то попруть до Посполитої усякі сепари даунбасівські. А от без галичан може бути сумно: вбиральні нікому буде мити і трускавки визбирувати за копійки, і учельні напівпорожні нашою молоддю заповнювати. ОТОЖ: наводьмо лад в Україні рідній і не пхаймося туди, де нас не виглядають. А НЄ?? ))

  • Еlen

   я краще за 800 евро трускавки збиратиму,ніж в Украіні за 2000грн в офісі працюватиму,з нашими цінами на таку зарплатню не проживеш

 • Ігор Вардинець

  Взагалі на це є одна і проста логічна відповідь – ввести візовий режим для поіздок в Украіну…Треба себе поважати і вчити цьому інших!

 • Роман

  Омг, чого всі так зациклились на Польщі?
  Ви хоч вникали, в чому суть рішення Єврокомісії від 29 квітня?
  Уніфіковано перелік документів, які українці подають під час отримання візи у всі консульські установи шенгенських країн.

  Тепер “проблемні” консульства типу Німеччини, Іспанії, Італії не зможуть вимагати додаткових документів. Польщі доведеться вимагати на три документи більше.