купити дешеві авіаквитки

Шопінг віза (віза на закупи) – інструкція, як оформити візу самостійно (оновлено у 2017 році)

шенгенська шопінг віза на закупи в Польщу
фото lowcostavia.com.ua

Як отримати мультишенген візу на прикладі шопінг візи в Польщу.

Багатьох людей перед мандрівками по Європі зупиняє заплутана процедура подачі документів у консульство для отримання шенгенської візи. Насправді це не так вже й складно.

Якщо вам не підходить ні шопінг віза, ні віза для родичів переселенців, то можете оформити литовську шенгенську візу, що підходить для всіх громадян України. Ознайомтеся з детальною інструкцією, як самостійно подати документи на шенгенську візу в Литву.

З листопада 2014 року змінилися правила прийому документів на візу. Для виготовлення шопінг візи необхідно подавати документи, що підтверджують вид діяльності, виписку з банку та бронювання готелю. У МЗС України пояснили чому Польща вимагає додаткові документи для візи.

З 23 червня 2015 року при подачі документів на шенгенську візу всі заявники мають з’явитися особисто в консульство чи ППВА, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрову фотографію).

Оновлено у липні 2015 року. Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше. Також зауважте, що здійснити бронювання готелю ви можете будь-коли, але на дату не пізніше ніж через 3 місяці від дати подачі документів

Важливо! При реєстрації на подачу документів онлайн для шопінг візи потрібно обирати категорію “Шенгенська віза”. Якщо ви оберете “Шенгенська туристична”, то документи у вас не приймуть.

З листопада 2015 року додатково потрібно заповнити “Заяву про відсутність/наявність ще одного чинного закордонного паспорту”

З 9 листопада 2016 року пункт прийому візових анкет у Львові переїжджає до торгового центру «Форум Львів» (нова адреса візового центру – вул. Під Дубом, 7б, другий поверх).

Серпень 2016 року: зареєструватись для подачі документів у ППВА можна через інтернет або за телефоном, але виключно з того номеру, який ви вказали у відділенні банку при оплаті сервісного збору.

Нова процедура реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві з 3 жовтня!

З 5 листопада 2016 року змінився термін дії унікальних кодів (замість 6 місяців – 90 днів), які видають після оплати послуг візового центру.

Нова процедура реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові з 3 квітня!

У березні змінилася адреса сайту polandvisa-ukraine.com – тепер це vfsglobal.com/Poland/Ukraine

Попри ці нововведення, виготовлення польської шопінг візи (візи на закупи або візи з метою закупівельного туризму) залишається найпростішим у плані бюрократичної тяганини і вимог до документів.

Шопінг віза. Питання-відповіді.

 • Які переваги візи на закупи?
 • Хто може отримати шопінг візу?
 • Який термін дії візи з метою закупівельного туризму?
 • Скільки потрібно часу на виготовлення шопінг візи?
 • Які країни можна відвідати з візою на закупи?
 • Скільки коштує шопінг віза в Польщу?

Що потрібно зробити для оформлення польської шопінг візи?

 • Попередня оплата послуг візового центру.
 • Реєстрація (призначення дати подачі документів)
 • Подача документів у візовий центр.
 • Отримання паспорту з візою.

Що потрібно для отримання другої (наступної) шопінг візи?

 • Оформлення “фактури”
 • Документи на другу і наступні шопінг візи.

Читайте також: Багаторазова шенгенська віза. Корисні поради і відповіді на типові питання.


Шопінг віза. Питання-відповіді.

Які переваги візи на закупи?

+ Легкий перетин кордону. У прикордонників часто виникають запитання стосовно запрошень за якими виготовлені бізнес візи. У випадку шопінг візи у вас можуть лише попросити показати певну суму готівки (~100$), щоб впевнитися у вашій закупівельній спроможності.
+ Мінімум документів для оформлення. Для оформлення шопінг візи не потрібно додаткових документів, які зазвичай вимагають при оформленні інших типів візи. Не потрібно запрошення, не потрібно придбаних квитків чи оплачених готелів (достатньо бронювання).
+ Шопінг віза в Польщу = Шенгенська віза. Друга і наступні шопінг візи в Польщу є повноцінними багаторазовими шенгенськими візами з терміном дії півроку або рік.

Хто може отримати шопінг візу в Польщу?

Станом на сьогодні візу з метою закупівельного туризму (шопінг візу) можуть оформити громадяни України які офіційно зареєстровані (прописані) на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Який термін дії візи з метою закупівельного туризму?

Перша віза такого типу є короткостроковою з одним в’їздом  на 7 днів. Друга і наступні візи є багаторазовими з терміном дії півроку або рік.

Оновлено у 2016 році. Останнім часом мають місце випадки, що громадянам видають шопінг візи на 2 та на 5 років! Якщо ви подаєтеся на третю шопінг візу, то в анкеті варто вписати термін 2 чи 5 років.

Скільки потрібно часу на виготовлення шопінг візи?

Візу після подачі документів у візовий центр роблять за тиждень. Але записатися на подачу документів можна лише заздалегідь, наприклад у львівському окрузі за півтора-два місяці, у інших областях менш ніж за місяць.

Які країни можна відвідати з візою на закупи?

Шопінг віза в Польщу є повноцінною шенген візою, отже з нею ви можете відвідати будь-яку країну з тих, що підписали шенгенську угоду, а це майже 30 європейських країн. Також можете відвідати Болгарію, Румунію та інші країни, які дозволяють в’їзд з шенгенськими візами (наприклад Коста Рику та Карибську частину королівства Нідерландів).

Австрія Австрія
Бельгія Бельгія
Греція Греція
Данія Данія
Естонія Естонія
Ісландія Ісландія
Іспанія Іспанія
Італія Італія
Латвія Латвія
Литва Литва
Ліхтенштейн Ліхтенштейн
Люксембург Люксембург
Мальта Мальта
Монако Монако
Німеччина Німеччина
Норвегія Норвегія
Нідерланди Нідерланди
Польща Польща
Португалія Португалія
Словаччина Словаччина
Словенія Словенія
Угорщина Угорщина
Чехія Чехія
Фінляндія Фінляндія
Франція Франція
Швейцарія Швейцарія
Швеція Швеція
454px-Schengen_Area.svg_

Для отримання наступної шопінг візи бажано, щоб сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою ніж у інших країнах. Детальніше в кінці статті.

Скільки коштує шопінг віза в Польщу?

Шопінг віза обійдеться вам приблизно у 1700 гривень, з них:

 • послуги візового центру – 18,5 євро ~520 грн
 • страховка 100-250 грн
 • консульський збір – 35 євро ~1000 грн
 • послуги банку – 20 гривень

Якщо ви маєте студентський квиток або пенсійне посвідчення, то вас звільняють від сплати консульського збору, у цьому випадку віза обійдеться вам приблизно у 700 гривень.

повернутися вгору


Що потрібно зробити для оформлення польської шопінг візи?

 1. Оплатити послуги візового центру

 2. Зареєструватися на подачу документів

 3. Подати документи у візовий центр

 4. Отримати паспорт з візою

Далі про кожен пункт детальніше:

1. Попередня оплата послуг візового центру.

Всі бажаючі зареєструватись у ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Тернополі, Рівному, Києві, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Харкові та Дніпропетровську мають оплатити сервісний збір (~18.5€). Оплату можна здійснити у будь-якому відділенні КРЕДО банку або ІДЕА банку. Зауважте, що кожен заявник має сплачувати збір особисто, при собі необхідно мати оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів, оплата має здійснюватися в окрузі, де прописана людина.

Після здійснення оплати вам дадуть квитанцію, на якій буде індивідуальний номер (типу 2222/2222/2222), необхідний при реєстрації.

Індивідуальний номер для запису активується через 24 години після здійснення оплати та є дійсним протягом 6 місяців 90 днів з дня здійснення оплати.

 З 3 квітня впроваджено нову систему запису на шенгенську візу у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі.

2. Реєстрація (призначення дати подачі документів)

Не раніше ніж через 24 години після оплати ви можете зареєструватися на подачу документів у візовий центр. Це можна зробити онлайн (обирайте категорію “Шенгенська віза”), або зателефонувавши за одним з телефонних номерів у робочі дні з 08.00 до 22.00 та скориставшись голосовими підказками:
+38 044 595 51 51
+38 032 242 45 64
+38 032 235 17 76
+38 050 117 90 53
+38 067 343 04 80
+38 093 175 55 03

Важливо! Зареєструватись для подачі документів у ППВА можна виключно з того номеру, який ви вказали у відділенні банку при оплаті сервісного збору.

Оператору колл-центру потрібно надати такі дані:

Індивідуальний номер, що є на квитанції про оплату послуг візового центру (див п.1)
– Ім’я, прізвище, серію і номер закордонного паспорта.

За наявності вільних дат оператор запропонує вибрати вам одну з них і продиктує код (зразок: POLV/140814/xxxx/xx), з яким вам потрібно прийти на подачу документів у призначений час.

3. Подача документів у візовий центр.

Список документів, які необхідно подати для виготовлення шопінг візи в Польщу:

Візова анкета, яка за новими правилами має бути заповнена від руки;
Закордонний паспорт з копіями сторінок. Паспорт має містити принаймні дві вільні сторінки для віз. Якщо у Вас є інші закордонні паспорти, їх потрібно додати до заявки (оригінали та копії);
Український паспорт з копіями всіх сторінок, що містять відмітки;
фотографії 3,5см х 4,5 см. (не старіші ніж 6 місяців);
Страхування з оригіналом квитанції про оплату;
Квитанція про оплату послуг візового центру з індивідуальним номером. (див п.1);
– “Заява про відсутність/наявність ще одного чинного закордонного паспорта” (з листопада 2015 року)
Прохання (достатньо вписати прізвище/ім’я, дату, підпис);
Фактури (для першої подачі не потрібно, але обов’язково для виготовлення другої та наступних шопінг віз);

З листопада 2014 року до перелічених вище документів необхідно додавати наступне:

Документи, які підтверджують зв’язок з Україною (один з перелічених):

 • Для осіб, які працюють/навчаються, слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена інформація, що на період поїздки за кордон місце праці зберігається за працівником.
 • Для приватних підприємців слід надати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємця або ліцензію або витяг з державного реєстру + останню податкову декларацію.
 • Для пенсіонерів слід надати пенсійне посвідчення + довідку з пенсійного фонду.
 • Для безробітних заявників, які є власниками нерухомості/земельних ділянок, слід надати документ, який підтверджує право на нерухомість/земельну ділянку (підійде будинкова книга);

Документи, які підтверджують фінансовий стан заявника, а саме виписка з банку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців:

 • Для студентів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку, на який нараховується стипендія. Якщо навчання платне, спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії, а саме батьки, дідусь чи бабуся. Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити свідоцтво про народження та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора. Якщо спонсором виступає дідусь чи бабуся, слід надати документи, які підтверджують родинні зв’язки.
 • Для пенсіонерів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для приватних підприємців слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для найманих працівників слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для безробітних: спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії (батьки, члени подружжя, діти). Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід додати документи, які підтверджують родинні зв’язки заявника зі спонсором, та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора.

Увага! Рахунок не може бути депозитним, а має бути зарплатним або розрахунковим. Мінімальна сума на рахунку має бути з розрахунку 30 євро або 100 злотих на добу перебування у Польщі. Для шенгенської шопінг візи достатньо 1000 грн і більше;

Документи, що підтверджують забезпечене проживання (заброньований готель). При подачі документів на візу достатньо надати підтвердження бронювання готелю на вказаний період без здійсненої оплати. Ви можете надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт Booking.com.

Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше. Також зауважте, що здійснити бронювання готелю ви можете будь-коли, але на дату не пізніше ніж через 3 місяці від дати подачі документів. Наприклад, якщо ви подаєтеся 15 січня, то готель у вас має бути заброньований у проміжку з 25 січня до 15 квітня.

Для бронювання готелів для подорожі можете скористатися також сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни у декількох системах пошуку готелів, таких як Booking.com.

Біометричні дані. Відбитки пальців та цифрову фотографію роблять у візовому центрі.

На сайті vfsglobal.com/Poland/Ukraine можете детальніше ознайомитися з актуальними вимогами до документів, завантажити та роздрукувати собі прохання і візову анкету. Там же можете завантажити і переглянути зразок заповнення анкети. Всі дані потрібно вносити латинськими літерами. Пункти, стосовно яких виникають сумніви, залишіть пустими. У візовому центрі вам підкажуть, яку інформацію потрібно вписати.

Страховку PZU можете зробити безпосередньо у візовому центрі, але обійдеться вона у 1,5-2 рази дорожче, ніж у звичайних страхових компаніях. Тому краще страховку і фото зробити заздалегідь.

У Львові пункт прийому візових анкет знаходиться за адресою вул. Під Дубом, 7б, другий поверх (торговий центр “Форум”). За наступним посиланням знайдете адреси візових центрів у інших областях. У призначений приходьте до візового центру з переліченими вище документами. При вході працівники перевіряють списки зареєстрованих на цей день і годину. Якщо ви є в цьому списку, вам видадуть листок з номером черги.  Сідаєте в залі і очікуєте, коли ваш номер з’явиться на одному з моніторів. Поруч з вашим номером з’явиться номер віконечка, до якого і слід підійти здавати документи.

Після прийому документів вам необхідно буде оплатити 35 євро за візу (можна платити як в євро так і у гривнях за курсом) + послуги банку (~20 грн.). З квитанцією потрібно знову підійти у ваше віконечко, де вам залишать чек і повідомлять, що віза буде орієнтовно через тиждень (також є можливість замовити кур’єрську доставку паспорта з візою)

Зауважте, що інформація щодо необхідного пакету документів може змінитися. Ця публікація постійно оновлюється з надходженням нової інформації, але перед тим, як подавати документи, рекомендую звернутися до кол-центру ППВА і уточнити актуальні вимоги. (+38 044 595 51 51, +38 032 242 45 64, +38 032 235 17 76, +38 050 117 90 53)

4. Отримання паспорта з візою

Орієнтовно через тиждень вам надішлють смс-повідомлення такого змісту: “Опрацьовану візову заяву із реєстраційним номером POLV/140814/xxxx/xx отримано у ППВА” Навідайтеся ще раз у візовий центр (не забудьте взяти з собою український паспорт та чек) та отримайте паспорт.
Вітаю, шопінг віза у вас на руках!

Процедура подачі документів також описана на сайті візового центру Польщі.

повернутися вгору


Що потрібно для отримання другої (наступної) шопінг візи?

1. Здійснити покупки у Польщі та виготовити фактури.

Для отримання другої  шопінг візи, яка вже буде терміном на півроку або рік, вам необхідно буде поїхати у Польщу, здійснити покупку у магазині і там же оформити “фактуру ВАТ” (аналог накладної). Фактуру можна оформити на довільну суму. Офіційного мінімуму немає.

У будь-якому магазині на території Польщі, після покупки, попросіть оформити вам “фактуру ВАТ”. Якщо погано знаєте польську – не хвилюйтеся, в Перемишлі та інших прикордонних містечках вас зрозуміють українською, в інших містах покажіть чек і скажіть щось на зразок “potrzebuje fakture VAT” (потшебує фактуре ВАТ) чи “poprosze o fakture na imie nazwisko” (попроше о фактуре на імє назвіско).

Продавець попросить ваші дані, а саме: і’мя, прізвище, а також адресу прописки (так як в українському паспорті, але латинськими літерами) Перед поїздкою пропоную виписати собі ці дані на листочку або роздрукувати. Наприклад ось так:

Andriy Shevchenko
79011
Lviv, ul. Stryiska 15/57

Оформлення фактури займе 5-20 хв. Уважно перевірте, чи на оригіналі фактури правильно вказана дата, ваші особисті дані та чи є підпис продавця з печаткою магазину. Якщо виявите помилку, попросіть переробити фактуру, оскільки її можуть не прийняти у візовому центрі.

Ще раз наголошуємо, що простого чеку з магазину не достатньо, потрібна саме фактура. Оскільки продавець може помилитися оформляючи фактуру, рекомендуємо виготовити дві фактури у різних магазинах.

 2. Подати у візовий центр документи з фактурами.

Для отримання другої шопінг візи в Польщу вам потрібно повторити ті ж кроки, що і для виготовлення першої візи, а саме:
1. Оплатити послуги візового центру
2. Зареєструватися на подачу документів
3. Подати документи у візовий центр
4. Отримати паспорт з візою

Для успішного оформлення третьої і наступних віз на закупи дотримуйтеся рекомендацій пункту прийому візових анкет, вказаних нижче. Це не є строгі вимоги, але бажано їх дотримуватися:

 • Перший в’їзд здійсніть у Польщу, оскільки саме цю країну ви вказували  в анкеті як місце призначення.
 • Привозьте з собою фактури хоча б з кожної другої поїздки.
 • Слідкуйте, щоб сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою, ніж у інших країнах. (Якщо полетіли прямим рейсом зі Львова в Італію, то знайдіть час щоб на такий же термін поїхати кудись у Польщу або через Польщу). Термін перебування рахуватимуть за штампами в паспорті, отже якщо ви заїдете у Польщу, а далі полетите, наприклад, на 10 днів в Іспанію і повернетеся знову ж через Польщу, то це порахують як 10 днів, проведених в Польщі.

Уважно ознайомтеся з правилами підрахунку днів перебування у шенгені, бо часто виникають непорозуміння.

Вітаємо! З польською візою на закупи ви маєте значно більшу свободу у виборі напрямку чи часу подорожі! Саме завдяки шопінг візам за останні 3 роки я відвідав 19 європейських країн.

повернутися вгору


Можете переглянути декілька ідей для мандрівок і впевнитися, що літати по Європі це не так вже й дорого. Наприклад зі Львова у Норвегію автобусами і літаком можна дістатися лише за 15 євро, у Вроцлав автобусами лише за 6 євро, а винаймати деяке житло у Європі можливо взагалі за 0 євро!

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
twitter.com/lowcostavia

 

Якщо виникатимуть запитання стосовно шенгенської шопінг візи в Польщу – пишіть їх у коментарях.

Мандруйте з задоволенням! :)

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Андрій

  Скажіть будь ласка, а квитанцію з банку обов’язково подавати при подачі документів? Бо за пару днів записаний, а квитанція десь загубилася.

  • Так, обов’язково. Зверніться у банк де ви проводили оплату і попросіть щоб вам виготовили дублікат квитанції.

 • vizyeu

  Допоможемо
  відкрити польську візу, шенген,
  мультивізу – швидко, якісно і за помірною ціною.

  • Дякуємо, але lowcostavia – це сайт для самостійних мандрівників, а не дошка оголошень. Будь ласка, розміщуйте рекламу де інде.

 • Назар

  А якщо в мене вже друга шопінг віза, то я маю привозити фактури з кожної поїздки?

  • По рекомендації працівників візового центру бажано привозити фактури хоча б з кожної другої поїздки. Сума, на яку виготовлена фактура не є важливою.

 • Ольга

  Який тип першої візи? Туризм шенген чи тільки Польща?

  • Шопінг віза – це віза типу C – з такою візою можна здійснювати поїздки по всій території шенгенської зони.
   З першою візою, що видається на термін перебування 7 днів, ви можете відвідати інші країни шенгену, але в’їзд потрібно здійснити через Польщу та обов’язково(!) виготовити фактури у Польщі, для подачі документів на другу шопінг візу.

   • я

    тут є неточність, вже давно діє постанова європарламенту, яка пояснює, що національна віза статусом вище від шенгенської і, відповідно, надає такі самі права щодо пересування країнами ЄС, як і шенгенська. Проблеми можуть виникнути лише у разі незнання прикдонниками (досі) відповідних розпоряджень.

    • Oleksandr.S

     Можна посилання на постанову європарламенту про національну візу та її переваги, не так давно, мав проблеми на кордоні Сербії-Угорщини.

 • Iura Divonchuk

  сьогодні в кол-центр телефонував, то казали, що бронь має бути 100% проплачена…

  • Вчора і сьогодні телефонував у кол-центр, де повідомляли що інформація уточнюється і пропонували дзвонити пізніше, але дякую, додав інформацію у статтю.

  • Друг

   ну а якщо візу відкриють на рік, то які броні їм давати. На рік чи тільки на першу поїздку

   • Скоріше за все на першу поїздку, але знову ж таки багато запитань: чи достатньо броні на одну ніч? У якому вигляді має бути “Гарантійний лист приймаючої сторони”, якщо збираєшся ночувати у друзів? Спробуємо вияснити це найближчим часом, так як у кол-центрі чітких відповідей сьогодні надати не можуть.

  • Олег

   доброго дня, якщо я маю в паспорті візу типу D, робочу, терміном на
   рік, а паспорт закнічується через пів року, то віза буде діяти після
   закінчення дії старого паспорта, якщо навіть зробити і мати новий?

 • Slavik from Poltava

  страхівка… ліл. Кіля Азіров, залогінься.

  • дякуємо за зауваження, виправили :)

 • Christie Potoplyak

  мені цікаво, якщо я збираюся відкривати вже 4 шопінг візу, мені потрібно мати оці нововведені документи (виписку з роботи/банку і бронь готелю), чи достатньо лише фактур з поїздок?

 • Oleg Antoshkiv

  довідки не складно виготовити, а от готель – то справді засада, для чого мені бронювати готель, якщо я їду на один день, та й з готелем вигоди від шопінгу втрачаються

 • Jura

  Чи можна скасувати бронь на booking.com після перетину кордону

  • Бронь можна безкоштовно скасувати у багатьох готелях за декілька днів до заїзду, якщо вона не була оплачена. Наразі точні вимоги до бронювання невідомі.

 • Vitaliy Popkiv

  бронь через букінг не проблема взагалі..і є безкоштовна відміна броні

  • я

   неуважно читаєте. вимога 100% передоплати, яка, відповідно, частіше за все згорає.

 • Mephisto

  От цікаво, чим дане нововведення мотивують для шопінг віз, адже з цими додатковими документами сама шопінг віза банально втрачає сенс.

 • localhost

  Пшеки в край оуїли. А де спрощення візового режиму? Та й взагалі його відміна з 1 січня 2015, яку вже правда перенесли? Якого уя ющенко відмінив візи для мешканців ЄС я не знаю. Треба вводити візи для країн ЄС, щоб потім було чим торгуватись, а не мовчати коли уєм по губам тобі водять

  • Jura

   Пшеки харяться через те, шо через їхню країну їздять потім до Германії, Чехії і т.д.

   • puma

    а Англія хариться, щоб пшеки до неї пхаються працювати де попало. Так що хай пшеки сильно не харяться…

  • wlodek

   з таким хамством, я б на їх місці взагалі заборонив тобі видачу віз до Польщі!

 • Юра

  Піздец якісь

 • Vova

  Мені з кол центру відписали що якщо записався на подачу доків раніше то вимоги до доків ще старі.. записав батьків на 30 жовтня, сказали що нетреба їм бронів готелів і т.п. Але загалом нові правила це жесть.. І особливо це стосується бронювання готелю.

  • Christie Potoplyak

   А ви записувалися на подачу такої візи вперше?

   • Vova

    батьків записав вперше.

 • Юра2

  А якщо ночуєш у родини, друзів.. Нахуй мені готель? Долбойоби блять…

  • Elephant

   1. Гарантійний лист приймаючої сторони,

   • Vova

    Той лист має бути завірений в нотаріуса чи як ? Як він взагалі має виглядати ?

 • Albina

  можете роз”яснити про бронювання готелю? я хочу отримати першу візу.
  навіщо мені готель якщо я зранку в”їжджаю, а ввечері- їду назад?

  • Це питання до консульства Польщі. Погоджуюся у абсурдності нововведень, багато людей їдуть на закупи на декілька годин і цього часу цілком вистачає.

  • так

   А може так. Шукаєте готель де можна безкоштовно бронювати місце. Бронюєте. Робите роздруківку. Здаєте документи. Знімаєте бронь.

  • Andre

   Мені оператор сказав, що бронь готелю для польщі може бути оплачена на 50%, для інших країн 100%.

  • Для Львівського округу скасували вимогу броні готелю: http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa-novi-dokumenty/

  • wlodek

   у візовому центрі є спеціальний бланк, який у такому випадку треба заповнити і він заміняє бронь з готелю!

   • OlehSS

    Останній раз при подачі візи цікавився цим бланком, сказали що його більше не приймають (на щастя мав бронь )

  • puma

   бо ціль shopping візи, щоб завезли і лишили в країні якомога більше грошей. Тому вони добавили бронь готелю…

 • я

  Чи є вже інформація, вимоги змінилися для першої візи чи для всіх наступних також?

  • Схоже що такі вимоги будуть і до першої і до наступних віз, але остаточної інформації наразі немає.

 • Oksana Zhownirchak

  “Як повідомили ZAXID.NET у Секретаріаті
  Генерального Консула РП у Львові, друга половина жовтня буде перехідним
  періодом, відтак ті, хто має призначені дати подачі документів у жовтні,
  не підпадають під нові вимоги”. Це правда???

  • Вчора у кол-центрі говорили що з 16 жовтня ВСІ мають подаватися по новим правилам, а сьогодні декілька людей які подаються на візу в жовтні отримали відповідь, що вони можуть подаватися за старою схемою. Варто зачекати ще день-два поки не буде конкретних роз’яснень.

 • Наталія

  До мене прилітала племінниця Львів -Венеція( Тревізо) по шопінговій візі ( піврічній)і ні одного дня не бувала і Польщі

  • З шопінг візою можна відвідувати будь-які країни шенгенської угоди. Але пам’ятайте, що для успішного оформлення наступної шопінг візи потрібні фактури з Польщі та дуже бажано щоб сумарний термін перебування у Польщі був більшим ніж у інших країнах.

   Є випадки коли ставили відмову у шопінг візі у зв’язку з нецільовим використанням попередньої візи (людина мала шенген виданий Польщею, а літала прямо у Італію)

   • Тетяна

    А якщо, я по польській шопінг візі була одною поїздкою 5 днів в Польщі, а в іншу поїздку – 9 днів в Угорщині, з в’їздом та виїздом через Угорщину? Це велика проблема?

 • Григорій

  По-моєму це трохи не продумано… Наприклад, я знайшов готель за одну ціну, зробив гарантійний лист приймаючої сторони, але за кілька днів до поїздки я собі знайшов інший дешевший готель.. Що робити в такому випадку.?? І т.д… Попахує совком блять..

 • Влодзьо

  З нововведеннями то повний абзац… Але в мене ще питаннячко по підрахунку штампів,- я в’їхав через Словаччину, а виїхав через тиждень через Польщу,- як тоді нарахують??

 • Shockwave-peter

  Як і очікувалось, всі сусіди починають від нас закриватись. Відчуваєш себе якимось негром з Африки…

 • Андрій Бучко

  В мене було дві річні шенгенвізи для відвідин (запрошення від посла Мальського), я можу отримати відразу річну на шопінг, зібравши пакет документів включаючи фактуру, чи мені необхідно, як вперше отримати візу на 7 днів,а потім вже наступну на рік?

  • Як пояснили у кол-центрі – таке можливо лише у Луцькому окрузі – при наявності попередньої візи типу C04 та іменних фактур ви можете подаватися відразу на “другу” шопінг візу.

 • Віктор

  Мені з Рівного до Любліна біля 304 кілометри, як до Києва! В 5 ранку виїжджаю в 9 вечора я вдома!! Навіщо мені готель????

  • Vova

   мені зі Львова до Перемишля 100 км, до Жешува 160, до Любліна 230. І нащо мені той готель ?

 • Iura Divonchuk

  таа, з готелем вони прогнали реально….
  а от на рахунок нових документів – я думаю, це вони вводять планку, щоб не було навалу біженців і всяких таких.. тобто, хочеш на закупи – докажи, що платоспроможний.. бо ж відкриваєш без проблем шопінг (раніше) – і їдь куди хочеш…

  от зробили б вони так, що для тих, хто уже мав як мінімум, 1 шопінг-візу чи дві, – старі правила подачі. хто мав уже польсьскі візи – точно не тікати зібрався :)

  а для тих, у кого немає польських віз – нові правила…

  може б це їм десь запропонувати? :)

 • Denis Shevchuk

  Так це на всі типи віз? чи тільки на закупи?

 • Denis Shevchuk

  Так це на всі типи віз? чи тільки на закупи?

  • Останні зміни стосуються шопінг і бізнес віз. Для туристичних віз ці документи вимагалися і раніше.

 • Влодзьо

  виявляється Україна сама попросила, поляки тут ні при чому…..отак…
  відповідно полякам цього не дуже треба і може особливої прискіпливості не буде в плані вимог до сум на банківських рахунках наприклад чи розміру зарплати, але папери все одно якісь збирати прийдеться,- пишіть, хто взнає , що там на практиці буде відбуватися…….

  • Denis Shevchuk

   Звідки така інформація, що Україна сама попросила?

   • Влодзьо

    та є в неті інформація від МЗС- точніше Україна попросила в Єврокомісії скласти ЄДИНИЙ список документів для всіх країн, от і вирівняли всіх, ясно шо з тими дурними довідками, поляки самі напевно трохи в шоці))

    то в рамках щляху до безвізового режиму, доречі)))

   • Україна в рамках подальшого спрощення поїздок громадян України до ЄС послідовно вимагала від європейської сторони якнайшвидшого схвалення такого переліку документів для громадян України, які були б уніфікованими для всіх держав. http://lowcostavia.com.ua/mzs-poyasnenia-visa-poland/

 • Віталій

  Може всеж таки скасують такі дибільні правила ! Жесть ! Або хоча помякшать , для тих хто подається на третю чи четверту шопінг візу !

 • У МЗС України пояснили чому Польща вимагає додаткові документи для оформлення шенген візи. http://lowcostavia.com.ua/mzs-poyasnenia-visa-poland/

 • Андрій

  Прийшла постанова з консульства у візовий центр про те, що з усіх вищевказаних нових документів для мешканців львівської області потрібно буде подавати тільки “Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку)”. Для заявників що подаються до 31-го жовтня дана виписка є рекомендованою. А з 1-го листопада- обов’язковою.

  • Тарас

   Це вам сказали у візовому центрі чи інформація з інших джерел?

   • Андрій

    У візовому центрі, по телефону. Я до них телефонував оскільки на днях понесу здавати документи.

   • Зараз саме таку інформацію надають у кол-центрі пункту прийому візових анкет.

 • Оля

  Сьогодні подавала на першу шопінг візу щоправда в Тернополі, ось що вдалось дізнатись:

  1. Від вчорашнього дня вимагаю бронь та інші документи;
  2. Бронь не обов’язкова має бути 100% оплачена, візові офісце ще самі не знаю що і як, тому головне щоб була роздруків про бронь, я забронювала готель через booking.com за 62 злотих і ввела дані банківської картит, от що написано в роздруківці бронювання:
  Ви гарантували ваше бронювання за допомогою кредитної
  картки.Ваше бронювання ще не було оплачене.
  Компанія Booking.com ніколи не стягує кошти з вашої
  картки.Оплата, як правило, здійснюється в готелі під час вашого
  перебування. Зверніть увагу, що адміністрація готелю може
  попередньо авторизувати вашу кредитну картку до приїзду.
  Цей готель приймає наступні форми оплати: American Express,
  Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, Maestro
  якщо не вводити інформацію по карточці, то буле написано “оплата на місці”, я виріщила перший варіант більш серйозний)
  3. в мене була копія виписки про реєстрацію ПП, попросили показати оригінал і по можливості інші документи – ще додала свідоство платника податків (оригінал, самі зробили копію)
  4. Запитали чи можу зробити виписку з банківського рахунку, сказала що так, але не мала готової, так як не знала про 100% необхідність. На що отримала відповідь, що зараз достатньо документів, а потім потрібно буде подавати відомості про доходи, якщо захочу відкрити наступний шопінг
  5. Інші додавади копію прав і техпаспорта, пояснювали це тим, що вони їдуть машиною самі чи з кимось на 1 день, тому не роблять бронь, спрацювало, але чи цього буде потім достатньо ще ніхто не знає.

  Надіюсь комусь буде корисна інформація, якщо є питання – звертайтесь, з радістю відповім!

 • Роман

  29 квітня Європейська комісія уніфікувала перелік документів для всіх консульств.
  “Проблемні” країни будуть вимагати менше документів, Польщі доведеться вимагати більше документів.

  http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/pdf/20140429_vis1_act_part1_en.pdf
  http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/pdf/20140429_vis1_annexe_acte_autonome_part1_v4_en.pdf

  Поляки тут ні до чого, це не їхнє рішення.

 • Таня

  а якщо на фактурі не добре видно печатку?

  • Це вже буде на розсуд консульства, приймати такий документ чи ні. З першої поїздки радимо робити хоча б дві фактури у різних магазинах.

 • Taras Swan

  “Копія свідоцтва/ліцензії має бути завірена печаткою українського державного органу (дана печатка повинна бути зроблена не пізніше ніж місяць тому).” – державний орган, що це ? нотаріус ?

  • Макс

   Мене теж цікавить. Дзвонив двічі у візовий центр – сказали, що не мають інформації де саме можна завірити і на запитання “державний орган – це що?” відповіли, що “адміністрація”, а яка саме і куди там звертатись – не знають.

   • Taras Swan

    кароче, в візовому центрі самі кліпають великими вочима і ніфіга толком сказати не можуть, я своє свідоцтво про реєстрацію СПД ФО завірив нотаріально (послуга 15 грн. , Тернопіль) , проканало, візу отримав.

 • Ірина

  Заходила 4 листопада-вівторок (в Тернополі), подавала на першу шопінг візу. Це якраз був другий день, відколи офіційно нові правила почали діяти. Бронювання планувала робити забронювати безплатно, оплата на місці, і можливе БЕЗКОШТОВНЕ скасування.
  Та в понеділок взнала, що бронь готелю хоча б на 50 % має бути оплачена. Оскільки готелі (точніше хостели) з можливістю 50 % оплати не знайшла, то заплатила 100 % за дві ночі (300 грн.). При подачі документів все було добре, нічого не питали (була тільки виписка з банку про рух коштів, так як я не працюю і бронь готелю, на якій написано, що всі 100 % коштів знімаються в день бронювання). В кінці того самого робочого дня подзвонили, що треба принести підтвердження, що дійсно оплатила готель. Тобто підтвердження броні їм було замало. Тому прийшлося писати в готель, щоб вислали квитанцію.

  От так от. Можливо комусь пригодиться.

  • Іра

   ви отримали візу?

 • Vova

  А як бути з накладними Такс фрі ? Вимагають оригінал або копії з печатками і підписами магазину. Я мав такс фрі, але віддав їх в магазині і маю тільки копії.. Чи можу я ще раз поїхати в той магазин і попросити їх поставити мокру печатку і підпис ? Магазини на таке погоджуються чи ні ?

 • Oleg

  На сайті візового центру пише що практично замість кожного документа можна обійтися декларацією, навіть зразок декларації є. Хтось вже пробував так подавати документи? Який результат?

 • Yulia Deviatykh

  Скажіть будь ласка який із банків Украни все ще продає дорожні чеки?

  • Таня

   А ніякий. Із серпня минулого року в Україні перестали продавати дорожні чеки, тільки прийом.

 • Guest

  чи можу я отримати гопінг візу, якщо я офіційно не працевлаштований???

 • jur7

  чи можу я зробити шопінг візу , якщо я офіційно не працевлаштований???

  • Можете, але у вас додатково можуть вимагати документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно)

  • Лена

   Можна

 • George S.

  Підкажіть яку візу краще оформляти: шопінг чи туристичну?

  • Це вже на ваш розсуд. І одна і друга віза дозволяють вам мандрувати Європою. Декілька місяців тому шопінг візу було виготовити значно простіше ніж туристичну, але зараз вимоги до документів майже зрівнялися.

 • LPG32

  Подав всі документи на третю шопінг візу, оригінал фактури, в результаті відмова – і шо тепер? Оригінал не віддали – як мені повторно подати документи?? Мотивація – не обгрунтував мету і подав недостовірну інформацію про мету , тоєсть я розумію запис в анкеті ‘на закупи’, довідка з банку з оборотом коштів та залишком прибл. 50000 грн, іменна фактура ( оригінал), дві попередні шопінг візи, готель і т п для посольства в Луцьку не аргумент.

  • Ігор Мерчук

   Готель – бронювання чи оплата?

   • LPG32

    Бронування з попередньою оплатою, підтвердження.

    • Roman

     Ваша історія звучить майже фантастично… Шо тут не те?

  • Влодзьо

   в паспорті багато НЕ польських печаток? фактура тільки одна?? на яку суму?

   • LPG32

    На ~10тис. євро (в злотих звичайно)

  • Прикро :( Про відмову у шопінг візі чув лише у випадках коли по попередній польській візі людина частіше їздила не у Польщу, а літала, наприклад, прямими рейсами у Італію. За рекомендацією візового центру сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі має бути більшою, ніж у інших країнах. Порахуйте будь ласка скільки у вас штампів про в’їзд виїзд у Польщу і у інші країни шенгену.

   • LPG32

    Виізд один єдиний

 • Теодор Євгенович

  якщо я їду на 3 дні, то потрібно оплачувати 3 дні проживання в готелі чи всі 7 дні?

  • Тарас Кортень

   Достатньо оплатити 3 дні, або сказати що їдете на день і оплатити лише день (для шопінг візи достатньо взагалі неоплаченого бронювання). Коли вам видадуть візу – спокійно їдете хоч на день, хоч на 7.

 • андрій

  і що зараз які проблеми із візами чому не відкривають нікому????

 • 0Ivan0

  Скажіть будь-ласка, я відкриваю перший раз шопінг-візу, тобто одноразова з можливістю перебування протягом 7 днів. Дуже хочу поїхати в гості до знайомої в Берлін, звичайно через Польщу, що для цього потрібно? чи потрібно бронь готелів на всі дні перебування як в Польщі так і Німеччині?

  • Влодзьо

   та забронюйте на одну ніч шо-небудь подешевше…. нікому не обов’язково знати куди ви їдете і на скільки,- будемо вважати, що ви їдете на один день за покупками в Перемишль)))))))))))))))

   • Влодзьо

    а про Німеччину- то взагалі навіть не згадуйте ніде вголос, це зайве)))

    • Влодзьо

     а, ну але по дорозі в Польщі не забудьте шось купити і взяти фактуру- для наступної візи….

   • Максим Корецкий

    Угу… Только иногда немцы делают облавы и таких хитрых высаживают из автобусов, если нет подтверждений цели визита ;)

 • Влодзьо

  нарешті надійшла і моя черга на подачу документів- на рахунок готелю- дівчина взяла лише роздруковане підтвердження з букінга і ВСЕ, ні скріна з електронки ні факсу від готелю, нічого….хоча в мене це все було….ось так…

 • 0Ivan0

  Підскажіть будь-ласка, як оплатити і де той чортовий готель, щоб дали усі реквізити які вимагають і яку картку при цьому потрібно мати? буду дуже вдячний

  • Таня

   Я не оплачувала ніякий готель, сказала, що їду на закупи на один день. Видали бланк, де треба заповнити адресу готелю про всяк випадок. Так мені порадили в колл-центрі. Наперед підберіть собі готель і випишіть все, включно з телефонами і індексом, там ще треба район і воєводство. Візу вже отримала.

 • malina

  Подавав сьогодні на шопінг візу як ПП. Окрім стандартного переліку, який був колись, додав оригінали і копії свідоцтв про держ реєстрація і платника податку (копії ніде не завірені), рух коштів з банку за 6 місяців і резервацію готелю на booking.com (без 50%-ї передоплати). Всі документи прийняли без застережень.
  Готель був заброньований на двох, і там було тільки моє ім”я. Подавався з подругою – теж ПП, у неї той самий забуканий готель на моє ім”я. То їй просто дали бланк, куди вона вписала дані про готель з букінгівської резервації. І теж все прийняли.

  • moonshiner

   Ви свідомо не виконали всі вимоги візового центру чи хтось порадив, що цього можна не робити? І якщо не складно напишіть потім про результат, коли заберете документи.

  • вл

   візу дали????

 • оксана

  Що мається на увазі під пунктом ПРОХАННЯ

  • “Прохання про видачу візи з метою закупівельного туризму.” – документ заповнення котрого займе менше хвилини (достатньо вписати прізвище/ім’я, дату підпис) і який потрібно подати з іншими документами для виготовлення шопінг візи. На сторінці http://www.polandvisa-ukraine.com/other.html можна завантажити і роздрукувати зразок, або ж отримати бланк у візовому центрі безкоштовно.

 • Оксана

  Сьогодні подавали докумети, то до всього комплекту документів ще попросили надати документ що підтверджує право власності(ми мали тех паспорт на машину- підійшло) просто банківського рахунку з кругленькою сумою було не достатньо. А ще під візовим центром не перестають дивувати !!!за 50 долярів Вам пропонують написати довідку з роботи і про доходи:)))) кожен заробляє як може)))

 • Andrii

  Вчора забрав паспорт. Хостел забронював, але не оплачував. Цього вистачило

 • Yulia

  Якщо я прописана у Тернопільській області, чи зможу я зробити візу в Івано-Франківську?

  • ППВА до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:
   Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська.

   ППВА у Луцьку, Рівному та Тернополі приймають лише тих заявників, що офіційно прописані у таких областях:
   Рівненська, Волинська, Тернопільська.

 • Vasul

  Сьогодні отримав у Львівському візовому центрі польську шопінг візу (першу). Все зробив сам, користуючись інформацією цього сайту та сайту візового центру.
  Щодо бронювання готелю, так це просто : при подачі документів отримуєте бланк у візовому центрі , заповнюєте його. В ньому треба записати назву готелю, адрес,пошт. індекс, телефон (всі дані брав з букінг.ком). Ніякої броні і попередньої оплати.

 • olya

  Скажіть, будь ласка, як правильно оформлювати гарантійний лист приймаючої сторони?

 • inna

  при подачі документів потрібно 2 паспорти,а якщо в мене укр. паспорт на прізвище чоловіка записаний а закордонний на моє дівоче прізвище, то мені можуть невідкрити візу

  • Юля

   На скільки я знаю, то потрібно змінювати закордонний паспорт для відкриття шенген візи. Я так і зробила, щоб не мати проблем

 • mayua

  Поясніть мені будь-ласка одну річ, якщо я хочу отримати довгострокову Польську візу, але кілька разів на рік відвідую інші країни шенген зони, то мені треба буде в них відкривати візи окремо, таке допускається, одночасно в паспорті кілька віз шенгенських діючих? Адже вони почали скасовувати візи для тих, хто їде через Польщу в інші країни.

  • Якщо у вас все гаразд з документами і ви можете чітко обгрунтувати мету поїздки, то нічого вам не скасують.

   Відкривати одночасно дві шенгенські візи не є можливим. Ви можете кілька разів на рік відвідувати інші країни, але старайтеся не робити це при першому виїзді. Також слідкуйте, щоб більшість в’їздів/виїздів була через Польщу та сумарна кількість днів перебування була більше у Польщі.

   Якщо з польським шенгеном ви в’їхали через Польщу, то їдьте чи летіть далі куди вам заманеться, особливого контролю всередині шенгену практично немає. Лише після перетину кордону між Польщею та Німеччиною ще можуть зупинити і прискіпливо перевіряти візи.

 • Олег

  Якщо я студент, ніде не працюю які я документи маю подавати шоб підвердити сві фінансовий стан?

  • Вам потрібна буде довідка з банку з переліком операцій за останні 6 місяців. Якщо ви маєте стипендію – то довідку можна взяти у банку, який видає вам стипендію.

   • Олег

    якщо я не маю стипендію, вчуся на платному і ніяких банківських операцій за останні 6 місяців від мого імені не було
    Дякую.

    • Тоді ви можете знайти людину яка забезпечить вашу подорож. Спонсором може виступати родич першої лінії, культурна або спортивна організація.
     До всіх документів потрібно буде надати оригінал листа-спонсорування + виписка про рух коштів за останні три місяці спонсора, з вказаним залишком.

     • Олег

      дуже Вам дякую

     • Юрій

      Якщо я безробітній, і відкриваю вже 4 шопінг візу, які ще варіанти можна представити про фінансову забезпеченість, крім руху коштів і спонсорування. Справа в тому що гроші на картці у мене є, але рух почався менше місяця тому, а знаю шо рух повинен бути не менше трьох останніх місяців.

 • Юля

  Доброго дня! мене цікавить що робити якщо є студентський? я оплачую сервісний збір в банку, потім записуюся в чергу і там при подачі документів додаю студентський і не плачу 35 євро? Можливо хтось робив з студнетським

  • анна

   Так, при подачі документів ви не оплачуєте 35 євро, але потрібно довідку з навчального закладу про те, що в и є студентом даного вузу, а також копія і оригінал студентського квитка. Якщо отримуєте стипендію, то виписку з банківського рахунку.

   • Юля

    дуже дякую за інформацію!

 • Lara

  Добрий день.а якщо я хочу поїхати до мами на 1 міс що мені потрібно?

  • Потрібен закордонний паспорт і віза. Можете робити для цього і шопінг візу, але врахуйте що першу шопінг візу вам видадуть на 7 днів, а вже другу на пів року або рік з терміном перебування 45-90 днів у півріччі.

 • Юля

  Добрий день. В мене питання за студентські, кажуть шо знижка ця (35 євро) діє до 21 року, це правда? Бо я на 5 курсі, і мені вже є 21(

 • Volodya Mukha

  Підкажіть будь-ласка під час онлайн призначення дати подачі документів виникла проблема: після введення коду з квитанції , з’являється реєстрація ел пошти -потрібно ввести адресу ел.пошти і пароль. Я вводжу адресу і пароль своєї пошти і як результат напис невірний(заслабкий) пароль. Що я роблю не вірно? Яку адресу вводити?допоможіть!дякую.

  • Адресу електронної пошти ви вводите свою. А пароль потрібно вводити не від своєї пошти, а придумати новий (бажано щоб він містив великі і маленькі букви та цифри)

   • Volodya Mukha

    Дякую! Все вийшло!

 • Іван Липчей

  Скажіть будь ласка на яку дату бронювати готель якщо я подаю документи 13 лютого (а візу видають через 7-30 днів)? дякую і чи потрібне підтвердження з банку з печаткою про оплату готелю

  • Готель бронюйте на дату планованої подорожі. Візу видають за тиждень, з біометричними паспортами здається за 2, отже можете на термін через 2 тижні після подачі бронювати готель.
   На сайті написано що потрібне підтвердження з банку, але його дуже рідко вимагають. Має бути достатньо роздруківки самого бронювання і скріншоту підтвердження на пошті.

 • Роман

  Піврічний та річний польський шенген! ціна 1700 грн + офіційні податки! для людей з львівською, іванофранківською та закарпатською пропискою!!! тел 067 476 37 61 !!! Піврічний шенген відкриваємо з чистим паспортом , при наявності попередньої шенген візи у закордонному паспорті відкриваємо річний!!!

 • Oleg

  Підкажіть будь ласка, яка зараз різниця між візою на закупи і туристичною візою до Польщі? Наскільки, я розумію то пакет документів однаковий? В чому перевага візи на закупи?

  • На туристичну вимагають оплачений готель і детальний план подорожі. На шопінг достатньо лише бронювання на booking.com яке можна безкоштовно скасувати.

 • Вадим

  З сайту так ППВА так і не зрозумів..
  в червні закінчується дія річної польської шопінг візи. хочу на початку квітня подати на ще одну таку ж, бо маю туристичні плани на липень. фактури будуть лише з 2х поїздок з 5ти.
  – що це за попередній сервісний збір в 19 євро, де взяти на нього рахунок?…(рік тому такого не було)
  – не розумію про готель. якщо я оформляю візу на рік, і не знаю точних дат поїздок поки….
  – нормальна практика, якщо я покладу гроші на картку, зроблю довідку і зніму їх назад? це не буде підозріло?
  Наперед дякую.

  • – рік тому сервісний збір ви оплачували безпосередньо у візовому центрі, тепер його потрібно оплатити заздалегідь. Рахунку вам не потрібно, просто зайдіть у будь-яке відділення Кредо-банку або Idea банку з внутрішнім і закордонним паспортом, де вам усе підкажуть.
   – готель бронюєте хоча б на 1 день на час першої запланованої поїздки.
   – рахунок не може бути кредитним або депозитним, а має бути зарплатним або розрахунковим.

   • Вадим

    Дякую за відповідь. Ситуація трохи прояснилась.
    Ще хочу дізнатись, виписка по картці з приват24 підходить як “фінансова довідка”?

    • Здається, її ще бажано завірити у відділені банку.

 • Отримав другу шопінг візу на рік. Який коридор перебування, 90 днів в кожне півріччя?

  • Дивіться яке число у вас на візі у полі “czas pobytu” (duration of stay) Якщо там 90, то у кожному півріччі можете провести 90 днів за кордоном. Можете скористатися калькулятором, щоб підрахувати скільки днів використали. http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/schengen_calculator_en.html

   • Максим Корецкий

    только не в полугодии, а а за любые 6 месяцев должно быть не больше 90 дней. Тоесть подряд идти не могут.

 • Ella

  Добрий вечір. Допоможіть будь-ласка у вирішенні проблеми з бронюванням. На сайті пише, що має бути роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;” я вже бронювання зробила готелю через booking.com але ніяк не можу отримати підтвердження на електронку, не розумію в чому проблема, пише:”загрузите свое подтверждение на телефон или планшет – нет необходимости его распечатывать”. Що робити? Як я маю отримати те підтвердження? (можливо хтось покроково зможе мені описати ваші дії, як ви здійснювали це бронювання) Буду щиро вдячна за всі коментарі. І ще, вам потім щось знімали за те бронювання з банк. картки?

  • Перегляньте папку спам у вашій пошті та подивіться чи є можливість роздрукувати підтвердження з самого сайту booking.com. Якщо у вас не записано номер бронювання та пін-код, то клікніть на “Ми надішлемо вам його ще раз” і введіть свою електронну скриньку яку вводили при бронюванні.

   Чи знімуть у вас гроші чи ні залежить від бронювання і самого готелю. У більшості готелів розрахунки при виселенні (хоча є й такі, які попередньо знімають певну суму) У багатьох випадках бронювання можна безкоштовно скасувати за тиждень до поїздки.

   • Ella

    Щиро вам дякую за інформацію, ви мені дуже допомогли, питання з готелем вже вирішила)))

 • Андрій

  Чи можливо з даною візу вилетіти з України в іншу країну Європи, тобто не через Польщу, наприклад в Австрію?
  Чи можливо з нею літати по Європі? Не виникне проблем при посадках?

  • З першою шопінг візою тільки через Польщу і обов’язково зробити фактури, оскільки вона дає право на один в’їзд.

   З другою і наступними шопінг візами, на всяк випадок здійсніть першу поїздку у Польщу, а далі можете летіти на пряму у будь-які країни шенгену. Особисто літав кілька разів у Італію, їздив у Прибалтику не через Польщу і наступні візи в Польщу відкривали без проблем.

   Слідкуйте щоб за час дії візи сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою, ніж у інших країнах. Термін перебування рахуватимуть за штампами в паспорті, отже якщо ви заїдете у Польщу, а далі полетите, наприклад, на 10 днів в Іспанію і повернетеся знову ж через Польщу, то це порахують як 10 днів, проведених в Польщі.

   Якщо кількість днів проведених вами у інших країнах видасться консульству значно більшою ніж у Польщі, то можуть поставити відмову у наступній візі у зв’язку з нецільовим використанням візи в Польщу.

   • Андрій

    Зрозуміло.
    А чи не буде проблем при перельотах в ЄС з такою візою? Я маю на увазі в аеропортах при посадці.

    • Жодних запитань стосовно типу візу (шопінг чи не шопінг) в аеропортах інших країн у мене не було.
     Можуть стандартно запитатися мету візиту (туризм), на скільки часу прилетів (можна показати зворотній квиток) і де будете жити (роздруковане бронювання готелю чи airbnb, або підтвердження з телефону)

     • Олег

      Доброго дня, при перетині кордону з шопінг візою, кожного разу потрібно пред’являти
      бронь готелю, чи тільки

      раз, виїжджаючи перший раз?

     • Для шопінг візи вимагають показати готівку у достатній кількості, бронювання готелю просять показати дуже рідко.

 • lesia

  сьогодні подавала документи на третю шопінг візу то ще окрім зазначених документів треба була домову книгу свідоцтво про шлюб право власності на хату.

  • Андрій

   Перепрошую, а ви працевлаштовані офіційно і виписка з банку на нормальну суму?
   З того що я чув, то домову книгу і право власності вимагають переважно у безробітних.

 • Angelina Samoylenko

  Скажіть будь ласка,стала на чергу на 20 травна,шопінг віза 7 днів,таке питання чи можу я стати протилежно в квітні на ще одну чергу,потрібна віза на липень серпень ( а чекати на нову чергу після семиденної візи не буде(

  • Ви можете записатися на наступну подачу після того як подасте документи 20 травня. Можливо вдасться записатися на кінець червня і зробити візу на липень-серпень.

   Теоретично можна перенести дату подачі документів, якщо звільняться дати. Якщо записувалися по телефону, то дзвоніть час від часу у візовий центр, може вдасться змінити 20 травня на ближчу дату.

 • Олена

  Доброго дня, скажіть, якщо я хочу через Польщу летіти у Францію, то мені шопінг віза підійде? я переживаю, що в аеропорті виникнуть проблеми.

  • Якщо ви вилітаєте з Польщі у Францію, то в аеропорту жодних питань не буде, вам потрібно показати паспорт, візу і квиток, які будуть перевіряти представники авіакомпанії. Прикордонного і митного контролю між Полщею і Францією немає.

   Гроші, бронювання готелів і мету візиту у вас можуть питати при перетині кордону з ЄС, тобто між Україною і Польщею.

 • Віталік

  Добрий день! я відкрив річну візу з перебуванням 90 днів шонінг віза, і в мене є питання скільки часу я можу перебувати в шенген зоні без виїзду на Україну???

  • Ви можете перебувати не більше 90 днів у будь-який проміжок часу, рівний 180 дням. Беремо останні 180 днів від сьогоднішнього числа і перевіряємо, щоб клькість днів в шенгенській зоні була не більше 90.

 • леся

  чи можуть на кордоні вимагати бронь готелю.

  • Це залежить від типу вашої візи і мети поїздки.
   Якщо ви скажете що їдете на декілька днів, то можуть запитати де ви збираєтеся ночувати.
   Якщо у вас шопінг віза, то деколи просять показати готівку, якої бажано мати в еквіваленті більше ніж 100$.

 • Andrii

  Чи можу я з першою шопінг візою виЇхати в Польшу через один пункт пропуску, а заїхати назад через другий?

  • Так, можете. Ви навіть можете повертатися через пункт пропуску іншої країни.

 • Сем Кокс

  Таке питання. Подаю документи на 3 шопінг, але є така ситуація, що 2-га віза закінчилася ще рік тому. За цей час є лише один виїзд і одна фактура на 12 злотувок. Чи може бути це причиною у відмові?

  • Якщо фактура оформлена коректно, то мали б видати наступну візу. На всяк випадок зателефонуйте у візовий центр та опишіть свою ситуацію – вам порадять що робити.

 • Yura

  Відкрив візу на закупи. Це вже була 4 закупівельна віза. Чекав черги 2 місяці. Пакет документів був таким:
  1. Анкета
  2. копія українського паспорта
  3. копія закордонного паспорту зі всіма візами.
  4. прохання
  5. 2 фото
  6. страхівка.
  7. рух грошових коштів але тільки за 2 місяці, на даний момент, сума на рахунку була 4400грн.
  8. бронювання готелю з букінг ком, але не оплачене.
  9. копія будинкової книги
  10. фактури

  • Сергій

   на який термін відкрили?

   • Юра

    На рік

  • Юрій

   Скажіть будь ласка.Записався на прийом подачі документів на 13 жовтня.На які дати можна бронювати готель?В калл центрі кажуть розгляд док. від 7-до 30днів.Дякую

  • Назар

   копія будинкової? а не оригінал?, а ти володієш нерухомістю чи лиш прописаний?

 • Оля

  якщо в мене прописка в житомирській області,а живу і прац у львові, мені можна робити шопінг візу?
  просто читала на сайті, що це тільки для зах. України

  • Візу з метою закупівельного туризму (шопінг візу) можуть оформити громадяни України які офіційно зареєстровані (прописані) на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

   Можете подаватися у Житомирі, а якщо ви офіційно працевлаштовані у Львові, то можете з довідкою з роботи подаватися у львівський ППВА

  • wlodek

   можеш у Львові, але треба офіційну довідку з роботи, що працюєш саме у Львові!

 • Anastasiya Lapko

  Доброго дня, скажіть, якщо я хочу через Польщу летіти у Швецію, то мені шопінг віза підійде? я переживаю, що в аеропорті виникнуть проблеми

  • Якщо ви вилітаєте з Польщі у Швецію, то в аеропорту жодних питань не буде, вам потрібно показати паспорт, візу і квиток, які будуть перевіряти представники авіакомпанії. Прикордонного контролю між Польщею і Швецією немає, митники можуть перевірити багаж і запитати мету візиту.

   Гроші, бронювання готелів і мету візиту у вас можуть питати при перетині кордону з ЄС, тобто між Україною і Польщею.

 • Anastasiya Lapko

  Доброго дня, скажіть, якщо я хочу через Польщу летіти у Швецію, то мені шопінг віза підійде? я переживаю, що в аеропорті виникнуть проблеми

 • Liari

  Зручно мешканцям заходу країни :) На сході можливості отримати шопінг-візу немає, вірно я розумію ?

  • Візу з метою закупівельного туризму (шопінг візу) можуть оформити громадяни України які офіційно зареєстровані (прописані) на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

 • Марія

  Підкажіть, які документи потрібні для відкриття дитині шопінг візи, якщо вона в писана в мамин паспорт (попередню 2гу шопінг подавав тато), але тоді було простіше без готелів і різних довідок… Що потрібно зараз?
  які фото подавати у зв*язку з останніми змінами?
  на ск відкривають 3ю шопігн візу? (2га буда на рік)

  • Документи для дитини потрібно ті ж що і для одного з батьків (куди вписана дитина). Детальніше уточніть будь ласка у інфо-центрі ( +38 044 594 54 96 +38 032 242 45 64 +38 032 235 17 76 +38 050 117 90 53 +38 067 343 04 80 +38 093 175 55 03)

   Фото подавати такі як і раніше + до того вам зроблять цифрове фото і знімуть відбитки у візовому центрі.

   Другу і наступні візи відкривають на рік або на півроку, навіть якщо у вас були річні шопінг, третю чи четверту можуть відкрити на пів.

 • Оксана

  Всім привіт!
  Підкажіть будь-ласка яка остання практика перетину кордону по шопінг візі? Чи перевіряють бронювання? Відкрила 2 шопвнг візу, скасувала бронювання…. Знайома налякала що перевіряють бронь на митниці….. Вагаюся що робити чи бронювати заново……. Чи їхати так … А коли будуть питати бронь то сказати що на день іду а наступна поїздка буде на кілька днів ( можна навіть забронювати на місяць наперед щоб потім відмовитись), чи так не підійде??????
  В будь якому разі, хто найближчим часом був на закупах відпишіться! Дякую!!!!!!!!!!!!

 • Оксана

  На кордоні перевіряють бронь???????

  • Випадків про те, щоб на кордоні вимагали показати бронювання при подорожі по шопіг візі на один день я не чув. Якщо скажете, що їдете на день на закупи, то у вас можуть спитати куди саме їдете і попросять показати готівку.

   Якщо ви скажете, що їдете на декілька днів, то можуть спитати де будете жити.

   Якщо ви робили бронювання без оплати з можливістю безкоштовного скасування і не вимагали підтвердження від готелю – то жодних проблем у випадку скасування не має бути.

 • Віталій

  Якщо я офіційно зареєстрований (прописаний) на території Київської області, то мені не реально оформити шопінг візу?

  • Ні, не вдасться. Шопінг візу можуть оформити громадяни України які офіційно зареєстровані (прописані) на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

   • zasmaglisidnytsi

    а вимушено переміщені особи, які зареєстровані у Львові (довідка з ДМС) мають право подаватися на допінг-візу?
    знайшла ось цей закон http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1706-18

    Стаття 5. Реєстрація місця проживання внутрішньо переміщеної особи

    де написано, що відмітка про реєстрацію місця проживання внутрішньо переміщеної особи не вноситься до її паспортного документа.

    Я так розумію, що ця довідка, те ж саме, що й прописка у паспорті, правильно?

    Звернулась з цим питанням до юристів, чекаю на відповідь.

 • Виталий

  Якщо по 2-й шопінг візі я сім раз по одному дню був у Польщі і один раз поїхав у Болгарію на 9 днів, мені відкриють 3-тю шопінг візу, чи з цим можуть бути проблеми?

  • Думаю, що ніяких проблем не мало би бути.

 • Kostyantyn Leschenko

  «Попередня оплата сервісного збору здійснюється виключно у відділеннях вищевказаних банків та в областях, які обслуговуються відповідним Генеральним Консульством.» http://www.polandvisa-ukraine.com/pdf/visa_application_process_for_prepaid_ukrainian_220615.pdf

  Знайомий стикнувся із цим, оплативши сервісний збір у Львові, а потім поїхавши на оформлення документів у Луцьк. Там йому сказали, що оплата теж повинна здійснюватись в окрузі, де людина прописана.

  • Так, є таке обмеження. Дякую що зауважили, згодом додам інформацію у статтю.

 • Євген

  Так потрібна довідка з роботи чи ні???

 • Евгений Чернов

  Так потрібна довідка з роботи чи ні??

  • Якщо ви працевлаштовані – то потрібна.

  • Hank Moody

   А якщо у декретній відпустці?

 • Juliana S

  привіт! не можу ввести номер квитанції. після введення з’являється повідомлення “”????? хххх/хххх/хххх ???? введіть номер квитанції” допоможіть, будь ласка!

  • Можливо ви вводите помилковий номер квитанції, а можливо зараз глючить сайт. Зателефонуйте у візовий центр і запишіться по телефону.

   • Juliana S

    у візовий центр не можу додзвонитись(

    • Додзвонитися у візовий центр – це цілий квест. Пробуйте у різний час доби, на різні номери, по декілька разів підряд.

 • Наталія

  Скільки я можу перебувати в Польщі якщо в мене робоча віза а в запрошенні є коридор 1)28.05.2015 до20.10.2015 2)01.05.2016 до 25052016?чи 180 днів, чи до 20 жовтня?

 • маряна

  Я трохи не розумію ситуацію з дитиною, потрібно також відкривати дитині 1 шопінг візу, щоб потім їй дали наступні шопінг візи??? Дитині 2 роки, які їй документи ще потрібно, фактура на її імя теж потрібна( винаписали комусь що такі ж документи що і одному з батьків)

 • Слава

  протягом 2-х тижнів не можу зареєструватись у візовому центрі по Вінницькому округу вільних дат не має. то навіщо приймають оплату і куди ідуть ці всі гроші.

  • Схоже, що охочих зробити візу дуже багато, телефонуйте щодня, вільні дати з’являться.

 • Слава

  чому така проблема зробити візу?

 • іра

  чи потрібно перетинати польський кордон в зворотньому напрямку по шопін візі (на закупи )

 • Sergiy

  Оформив першу візу. Оплата була у Львові, документи подавав в Ужгороді (через те що в Ужгороді записався на дату через 3 тижні, а у Львові міг лише через 2 місяці).
  Перелік документів:
  1. Внутрішній паспорт з копією лише заповнених сторінок.
  2. Закордонний паспорт з копією лише першої сторінки (бо інші пусті).
  3. Довідка з роботи заповнена по правилам вказаним на сайті візового центру.
  4. Довідка про рух коштів за три останні ПОВНІ місяці. Карта Привату, через термінал роздрукував собі три чеки за три місяці і дав на підпис і печатку працівниці цього відділення.
  5. Страхівка оформлена в тому ж Приват банку на рік. Замовлена через приват24 і забрана в тому ж відділенні. Також не забувайте про чек про оплату страхівки, який теж може видати працівник привату. Плюс треба зняти копії страхівки (з одної сторони – задню сторону не треба, там просто загальна інформація) і чеку про оплату. Ще раз: страхівка, її копія, чек, його копія.
  6. Дві фотографії
  7. Оригінал та копія квитанції про оплату послуг візовго центру (це та шо отримується ДО призначення часу подачі доків в Кредо чи Ідеа Банку). Додаток до квитанції та його копія не портібна.
  8. Роздруківка з сайту booking.com про бронювання готелю (в моєму випадку – хостел в Жешуві). На бланку має бути вказане ім”я та прізвище особи, які відповідають написаним у паспорті. Бронював не я, але мене вписали як проживаючого під час процесу бронювання, отже на роздруківці я був. Тобто один листок і все (ніяких факсів чи копій листів).
  9. Прохання
  10. Анкета з вклеєною фотографією (тобто третя фотка).
  Також раджу заповнити анкету, прохання, вклеїти фото завчасно і приходити вже зі всім заповненим. Також треба зняти обкладинки з обох паспортів.

  Сам процес виглядав наступним чином. Перед дверим візового центру став збиратись народ ще десь за 2 години до відкриття. Йшов дощ тому всі стояли під дашком в ряд один за одним. Вартувало за 15 хв до відкриття ОДНІЙ людині підійти до дверей, то весь натовп ломанувся за ним (стадний інстинкт). В підсумку біля дверей скопичився натовп десь з 30-40 людей. Причому перші стояли ледь не впритул до самих дверей – відкрити їх звичайно було не можливо. Я таку картину спостерігаю коли біля мене в секонді день нового завозу. Охоронець відкрив вчасно, звичано люди почали ломитись. Я був на 9:00 записаний (поїзд приїхав в 7-й), я стояв збоку від черги. В 8:30 мали би заходити лише ті кому на 8:30, але ж фіг то поясниш жіночкам які записані на пів години чи годину пізніше, але вони все одно пруться в ті двері. Охоронець доречі таких виганяє чекати. Репліки “Я думала і так можна зайти” чути часто. Перших пятьох охоронець запускав по прізвищу, решту – просто хто перший вліз. Сварки, сутички, люди без черги – стандартний набір на місці. Кароче, вліз я в середину десь в 9:20, взяв номерок, чекав 15 хв поки не загорівся мій номерок. Доки працівнику центру даєш пачкою і він вже їх розбирає. Тому не тримайте разом з доками сторонні речі. 10 хв простояв, відповідав на трохи дурні питання про роботу, чеки, страхівку (хоча все було перед працівником). Замовив кур”єрську доставку до Львова за 75 грн (і я всім раджу таке робити, навіть якщо подаєте і отримуєте в одному місті, бо черга на отримання паспорту така сама неадекватна). Потім оплатив в касі 4 квитанції (курс євро в них завищений – 29, тому якщо маєте євро то краще їх взяти). Потім взяв номерок на біометричні дані, здав відбитки на цифровий сканер, а ось фотку вона використала яку я приніс. Послуги ксероксу, кабінка для фотографій на візу присутні в приміщенні. Вихід в інші двері. Через 10 днів паспорт з візою привіз кур”єр на домашню адресу.

  • Дякую за детальний опис, корисна інформація!

  • Anna Parker

   Скажіть будь ласка ,яку саме страховку ви оформили в ПриватБанку Classic за 250 грн чи Gold за 545 ??

   • Sergiy

    Classic. На сайті візового центру розписані умови страхівки (зона покриття – Європа, Шенген або весь світ, сума покриття на особу – 30000 €, сума франшизи не повинна перевищувати 150 €). Classic відповідає цим стандартам.

    • Anna Parker

     Дякую)

 • Юлія

  Підкажіть, будь ласка. В мене польська шопінг віза 90180. Летіла в Іспанію через Польщу. Тепер тре повернутись. Але хочу летіти з Іспанії через Брюссель,потім Краків. Чи в аеропорті Брюсселю не буде проблем з моєю візою?

  • Жодних проблем не має бути, оскільки паспортного контролю там немає. Скажете що прямуєте в Польщу і все.

   • Юлія

    Дякую)

 • маряна

  Хочу відкривати польську шопінг візу дитині, дозвіл на виїзд за кордон від батька є в країну Іспанія, так як планую летіти через Польщу в Іспанію, будуть виникати питання на україно-польському кордоні і чи взагалі з таким дозволом мені відкриють візу, там має писати країна Польща???

  • Driver

   Шопінг візу дитині самій не відкривають. Відкриває шопінг візу двоє батьків , або один в кого дитина вписана в паспорті , дитині відкривається безкоштовна з формулюванням – супровід. І відповідно ніякі фактури на дитину брати не потрібно. Відкривали на дитину так вже третю візу.

 • Irysja Fresita

  а довідка з роботи і з банку протягом якого часу дійсна? маю на увазі якщо довідки за липень місяць, а подання аж в вересні, то потрібно нові брати чи і ці можуть бути?Просто планували на серпень на подачу і всі документи готували, а чергі страшнючі((((

  • Довідка з банку, як мені сказали по телефону, дійсна місяць часу.

   • Вікторія

    Доброго дня. а чи не підкажете ще таке, якщо потрібно мені для візи бронь автобусних квитків,де я можу це оформити,так щоб не оплачувати бронь?дякую

    • Хм, мені здається, що якщо для візи (наприклад туристичної) вимагають бронювання квитків, то мається на увазі оплачене бронювання.

  • Sergiy

   Довідка з роботи діє лише 2 тижні. Є імовірність що на дати ніхто не дивиться, але по закону так.

 • Lilia

  скільки фотокарток потрібно: пише, що дві. але також пише, що анкета має бути з вклеєною фотографією. тобто виходить, що 3 фотокартки?

  • Три точно не потрібно. Минулого тижня подавався у Львові, то однієї було достатньо, але краще беріть дві, одну з яких можете вклеїти в анкету.

   • Lilia

    дякую!!

  • Валичка Мацко

   чи потрібно перетинати кордон в день коли заброньований готель, чи воно вплине на подальші виїзди

 • Volodymyr Kuch

  Скажіть, будь ласка, якщо я не зміг підійти до візового цетру у вказану дату/час, можна зареєструватися знову на іншу дату? Чи потрібно повернути гроші за послуги візового центру, а потім знову оформити їх?

  • Не стикався з таким, зателефонуйте до візового центру і вам порадять що робити.

 • Anna Parker

  Сьогодні отримала паспорт з візою. Для студентів, які вчаться на платному для підтвердження фінансових засобів потрібно лист-спонсорування від батьків без нотаріального завірення +виписка з рахунку одного з батьків . Лист-спонсорування писала від руки за зразком який був нижче. ” на звичайному А4, від руки але друкованими
  літерами, зверху зправа Генеральному Консульству РП у ЛЬвові, посередині назва документу – Лист-спонсорування. Зміст – Я, Петренко Наталя ( родич першої лінії – мама ) , виступаю фінансовим спонсором для покриття витрат пов’язаних з подорожжю до країн зони Шенген , для Петренко Петра. Дата, підпис. + копії паспорта
  спонсора. Довідку про рух коштів за останні 3 місяці та довідку про залишок на
  рахунку спонсора, також подавав.”

 • Дмитро

  Житель з Кіровограда чи Одеси не має право на таку візу???

  • Ні, на шопінг візу жителі цих областей подаватися не можуть.

 • V22

  скажіть, будь-ласка, чи можу я подавати документи за себе та дружину? Мали транзитну через Угорщину та здавали відбитки пальців. Чи це потрібно кожного разу здавати відбитки пальців?

 • Marita Vredina

  ДОБРОГО ДНЯ! МЕНЕ ЦІКАВИТЬ ТАКЕ ПИТАННЯ! МАЮ ДРУГУ ШОПІНГ ВІЗУ НА РІК, ПЕРЕБУВАННЯ 90 ДНІВ. Я МОЖУ ВИКОРИСТАТИ 90 ДНІВ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД ЧИ ЗА ПІВРІЧЧЯ., А ПОТІМ ЩЕ 90 В НАСТУПНОМУ ПІВРІЧЧІ?

 • karmeljuk

  Для приватних підприємців слід надати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємця або ліцензію або витяг з державного реєстру + останню податкову декларацію.
  _______________________

  З 2014 року свідоцтва вже не видають. Маю таке питання: чи достатньо буде лише виписки з державного реєстру?

 • oleg

  Доброго дня. Підкажіть незнаючому.
  Подаю перший раз на шопінг візу (до того лише болгарська туристична). Оплатив в банку з дружиною вказану суму. І хотіли подати по телефону заявку – но нам повідомили нажаль вільних дат немає. Тому скористались інтернетом і зареєструвались на 18 число. Но при реєстрації не було такого як шопінг віза – тому обрав шенген (звичайну шенген не туристичну). Скажіть чи я правильний зробив вибір – чи краще скасувати подачу і якось по іншому заповнити?

  • Все правильно зробили :)

 • zasmaglisidnytsi

  Виникла пара запитань.

  Ми переселенці, живемо у Львові, зареєстровані тут же в ДМС, є довідка. У Візовому центрі Польщі мені сказали, что та довідка до одного місця, бо має бути тільки прописка для отримання шопінг-візи. На моє зауваження, що за чинним законодавством ця довідка теж саме, що й прописка, мені працівник центру відповіла, що такі правила і все. Чи то є законно? Іти в консульство з юристом?

  Ще мені сказала, що якщо я не працюю і не маю власності в Україні, то мені візу не дадуть . Чи може мені чоловік мій написати лист-спонсорування і чи буде цього достатньо?

  Дякую

 • ник один

  дякую за статтю, все чітко, без проблем отримав першу шопінг візу

  • Відразу раджу знову оплатити послуги візового центру і записуватися на подачу вдруге.

 • Oleksandra Romanenko

  Доброго Дня! Хто може підсказати чи може бути замість виписки із банку про рух коштів тревел чеки(дорожні чеки)?Дякую!

 • Олеся

  допоможіть , вперше хочу відкрити шопінг візу, і все мені зрозуміло крім бронювання готелю. Як можа зрозуміти де бронь безкоштовна , а де потрібно сплачувати. І коли потрібно знімати бронь?

  • Erik Parker

   Там де бронь безкоштовна має писати- БЕЗКОШТОВНЕ скасування бронювання!
   Вам потрібно лиш вказати номер картки , як гарантію оплати.
   Якщо Ви хочете відмінити бронь , потрібно скасувати бронювання до дати яка вказана в підтвердженні бронювання ( надсилається на ваш емейл)
   Вартість скасування бронювання :
   До 15 серпня 2015 р. 23:59 [Краків] : 0 zł
   З 16 серпня 2015 р. 00:00 [Краків] : 110 zł

 • Olya Bilinskaya

  Корисна інформація для студентів, що вступили до вузів Західної України. Таких, як Львівська політехніка: http://znoclub.com/vybir-pofesii-abo-vyzy/594-natsionalnij-universitet-lvivska-politekhnika.html

 • Володимир

  Запитання піднімалося неодноразово – дайде будь ласка приклад гарантійного листа приймаючої сторони. Дякую

 • Trushyk Hanna

  Скажіть будь ласка, а чи можу я з цією візою летіти з Києва до Афін. Проблем не буде?

  • Гоша

   не буде) я на Родос з Києва літав, наприклад)

  • Para Trooper

   если виза одноразовая, то все зависит от пограничников. Там будет как в анекдоте про блондинок – 50 на 50. Или впустят или нет :)
   Если въезжаете по мульту , то проблема может возникнуть только если первый въезд не в ту страну – могут возникнуть вопросы…

 • Yurii

  Можливо хтось мав справу з такими документами.

  ***Для осіб, які працюють/навчаються, слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена інформація, що на період поїздки за кордон місце праці зберігається за працівником***

  На роботі сказали що має бути якийсь бланк,а де його взяти?Луцький округ.Дякую тим,хто щось підскаже

 • Гоша

  маю вже третю таку візу і скоро треба буде подавати на четверту… може хтось знає яка там зараз практика…замахнутися на ДВОХрічну шопінг-візу ніяк не вийде?)))

  • Шопінг візи видають максимум на один рік :(

 • Andrew Rola

  Якщо оформити іменний товарний чек при візиті в Польщу в рамках малого прикордонного руху, можна просити відразу першу шопінг візу на рік, а не на 7 днів?

  • Щось таке було лише у Луцьку. Зателефонуйте у ППВА і уточніть, чи таке можливо у вашому окрузі.

 • Андрій

  Скажіть будь ласка, на сайті пише **Зверніть, будь-ласка увагу, що у ППВА міста Львова, Івано-Франківська та Ужгорода подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму можуть лише ті громадяни України, які мають офіційну прописку на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей** Якщо я живу у Львові але прописка в мене Хмельницької області, то виходить що мені можливо подавати на візу лише в Хмельницьку чи можна все ж таки в Львові???

  • Sergiy

   Львів, ІФ, Ужгород це група з 3-х міст, в яких можуть подаватись на візу лише прописані там люди. Тобто до Львова можуть подаватись з пропискою у Львові, Ужгороді і ІФ, до Ужгорода можуть подаватись з пропискою у Львові, Ужгороді і ІФ, до Івано Франківська можуть подаватись з пропискою у Львові, Ужгороді і ІФ.
   З пропискою в Хмельницькій області можете подавати документи лише в Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях.

   АЛЕ! Якщо ви офіційно працевлаштовані у Львові, то можете подаватись у Львові, Ужгороді і ІФ. Про це пише на сайті візового центру:

   “ППВА до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають виключно тих заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки) у таких областях: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська”

   • Андрій

    Я вас зрозумів, на жаль я у Львові офіційно не працевлаштований але якщо моя дружина має прописку Львівської області і я являюсь лікарем інтерном Львівського медичного університету це мені якось би допомогло для подання візи у Львові? Наперед дякую за відповідь.

    • Sergiy

     Я думаю, Вам треба по цьому питанню проконсультуватись по телефонам підтримки візового центру.

 • Назар

  Я хочу відкрити шопінг-візу. Офіційно працюю майже 1 місяць. Карточку на зарплату ще не отримав.
  Які документи мені потрібні аби засвідчити свою фінансову спроможність і чи взагалі мені потрібна довідка з місця праці? Чи можна довідку з роботи замінити будинковою книгою (але я не є власником ані нерухомості, ані земельної ділянки)
  А ще мені радили відкрити рахунок в “Кредобанку” і поставити на рахунок хоча б 1500грн. і зразу взяти виписку про цей рахунок. Чи доведу я цим свою фінансову спроможність?

 • Irina Gri

  Підкажіть, будь, ласка, вже є 1 шоппінг-віза, чи можу я просити другу шоппінг-візу вже на півроку і як мульті? І скількі днів я маю право перебувати по піврічній візі, 30 або 90 днів?

  • Другу шопінг візу просіть на рік часу (видати можуть на рік або півроку).
   Це буде мульти-віза з терміном перебування до 90 днів за півроку.

   • Irina Grishchenko

    Дякую! А чи повинна бути перерва між шопінг-візами? У мене віза на 7 днів в листопаді. Чи можу я подаваться на наступну вже в грудні?

    • Можете. Оплатіть послуги візового центру і записуйтеся на подачу документів.

   • Hank Moody

    і ще скористайтесь калькулятором, який рахує перебування у шенгені. Він і з попередньої візи (якщо їздили) дні рахує

   • Irina Grishchenko

    Просила другу шопінг візу на півроку, але сказали, що другу дають не меньш ніж на рік.

 • Taras

  Подав 19.10.2015 документи на шопінг візу. Бронювання готелю обовязкове. Без нього не приймають документи. Забронював 17.10. готель на букінг ком з можливістю безкоштовної відміни броні. При реєстрації вказав номер зарплатної картки. Термін дії. Прізвище. Імя. Без мого відома/пін коду/CV-коду готель зняв 100 злотих в гривневому еквіваленті 734 грн. Бронь скасував у термін, вказаний як безкотовний. Подзвонив у свій банк: сказали операція успішна і більше нічого не пояснили. Написав листи у букінг ком і на електронну пошту готелю – тишина. Хтось стикався з подібним? Зараз ні грошей, ні броні, ні розяснень чи повернуть кошти і як їх зняли взагалі…

  • Гроші можуть повернути не відразу, а за декілька днів. Якщо не буде, то пишіть ще раз у букінг, опишіть ситуацію, вкажіть дані бронювання та дати, коли бронювали, скасовували ітд ітп.

   • Taras

    Букінг відписав, гроші повернули, візу відкрили. Все гуд. Дякую!)

  • Volodymyr

   На сайті візового центру пише:
   “роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;”

   Так готель повинен бути повністю оплачений чи ні?

   • Повністю оплачений готель вимагають, наприклад, для туристичної візи. Для шопінг та репатріаційної візи достатньо бронювання без оплати.

    • Тетяна Слезінська

     але на сайті http://www.polandvisa-ukraine.com вказано, що бронювання таки має бути оплачене для шопінг візи. то де правда?
     і ще питання: чи справді для ФОП зараз достатньо свідоцтва про державну реєстрацію, бо раніше вимагали виписку з реєстру, а це довга процедура?

   • Taras

    Я подав роздруковане підтвердження бронювання на букінг ком. Віза в мене вже на руках.

  • Hank Moody

   За місяць мали б вернути. Повернули?

 • Александр Демчук

  Фактура ВАТ обязательно должна быть с печатью магазина? Мне оформили с подписью продавца, но без печати.

  • Уточніть за телефоном у візовому центрі. Щоб уникнути таких випадків завжди рекомендую виготовити дві фактури у різних магазинах.

  • Driver

   Обовязково повинна бути печатка , хоча на польских сайтах по правилам оформлення фартур пише що підпис і печатка не обовязкові. Була такаж ситуація при першій поїздці непоставили печатки бо їм ліньки.То в візовому центрі не прийняли і ніякі аргументи не вплинули , сказали дайте комусь хто їде в Польшу нехай поставлять. Прийшлось схитрувати , купив самонаборну печатку , набрав реквізити з фактури , і все пройшло для їх самозаспокоєння.

 • Єва

  Доброго вечора. я Хочу відкрити шопінг візу мене хвилює декілька питань,стосовно ціни консульський збір ніби на даний момент становить 35 євро але дехто пише що якщо поїхати на 3 дні то 70 євро тому я цього моменту щось не розумію?Також мене цікавить візовий збір бо вюди по різному пише, та рахунок фактура, ціна стахування, і що ще там необхідно, бо у практично який сайт не відкрию то всюди по різному пише… Далі скільки цей весь процес оформлення триває? і куди я на сам перед маю звертатись щоб розяснити порядок підготовки та подачі документів .А ще чи потрібно показати квиток на бронювання житла наперід?

  • У цій статті актуальна інформація, перечитайте, багато питань відпадуть.
   Що таке “на 3 дні то 70 євро” я теж не розумію.
   Шопінг віза обійдеться вам приблизно у 1700 гривень, з них:
   послуги візового центру – 18,5 євро ~450 грн
   страховка 100-250 грн
   консульський збір – 35 євро ~950 грн
   послуги банку – 20 гривень

   Якщо коротко, то:
   1. Спочатку оплатити послуги візового центру у відділені Кредо банку
   2. Записатися на подачу документів (у львівському окрузі були дати на грудень)
   3. Зібрати необхідні документи – список є у статті.
   4. Подати документи у призначену дату. Через тиждень забрати паспорт.

   Скільки це займе часу залежить від того, на яку дату ви зможете записатися. Якщо у львівському окрузі, то не раніше грудня.

   • Anna Parker

    Скажіть будь ласка, якщо я отримала 2 шопінг візу на рік, бронювала для неї готель на 16.10 але після отримання відмінила бронь і 16.10 не перетнула кордон з Польщею, чи можуть мені із-за цього відмовити в отриманні наступної візи?

    • Hank Moody

     Ні. Співробітник мав річну бізнесову шенгенку, не поїхав жодного разу в Польщу. Коли закінчилась, то подав докиументи і отримав дворічний мультик.

     • Anna Parker

      Дякую)

 • Тетяна

  У мене шопінг-віза до 10 грудня, чи можу я в листопаді записатись на подачу наступної візи, і дату в анкеті вказати з 11 грудня? Чи конче потрібно реєструватись після 10-го грудня?

  • Можете. Записатися варто відразу, як тільки отримали першу коротку візу. А вже після поїздки подаватися з фактурами на другу.

   • Volodymyr Verenych

    Скажите а если 2я виза(360/90) заканчивается 02.02.16 могу ли я подать документы на следующую к примеру с03.02.2016 при действующей еще визе?

    • Ви можете подаватися на нову візу за 3 місяці до закінчення старої візи.
     І можете просити відкрити візу з наступного дня після закінчення дії попередньої.

     • Volodymyr Verenych

      Скажите пожалуйста ,после визы 360/90 могу ли я запрашивать более длительную визу?

 • Hank Moody

  *За умови подачі до ППВА Львівського консульського округу, додатково до оригіналів реєстраційних документів необхідно надати квитанції про оплату податку, як підтвердження діяльності підприємця.

  • Тетяна Слезінська

   А якщо за мене платить бухгалтерія, і вони це роблять якимись своїми шляхами, без квитанцій?

   • Hank Moody

    За мене теж бухгалтерша платить через свій приват24 і в банк не ходить. Роздруковуєте квитанцію з приват24. йдете у відділення банку. ставите печатку :)

   • Hank Moody

    Здавав доки 19 січня. Забрали копії і податкової деклараціі і чека. Чек видрукуваний з приват24 і в банку поставлена печатка.

 • Irina Grishchenko

  Дякуючи вашій статті, дізналася про шопінг візу і зараз перебуваю в Варшаві. Питання: чи не буде в мене проблем при отриманні другої шопінг візи, якщо повертатися в Україну я буду з Німеччини? (фактури будуть)

  • Якщо заїхали через Польщу і зробили фактури, то проблем не має бути. Зробіть на всяк випадок хоча б 2-3 фактури з різних магазинів.

 • Andriy

  Доброго дня. Маю відкриту річну шопінг-візу. Підкажіть, які запитання можуть виникнути в прикордонника, якщо їду у Варшаву з метою авіаперельоту в іншу країну ЄС і як це краще пояснити: їду на закупи і все (тоді, напевно, потрібно мати бронь готелю) чи сказати реальну мету поїздки й показати авіаквитки, адже ще й матиму з собою валізу (тоді, чи можуть вимагати бронь готелю в країні ЄС, куди збираюсь летіти?). Загалом, які можуть виникнути труднощі в цих обох випадках? Наперед вдячний за консультацію.

 • Igor

  Мене веселять люди, які пишуть своє невдоволення пакетом документів. Для інших областей шопінг-віз взагалі не дають, тільки туристичні, а це і передплата готелю і викуплені квитки і план подорожі і довідка з банку з розрахунку 30-35 євро на день і дадуть в результаті візу під одну поїздку. Так що, пані та панове, не бурчіть, а збирайте документи)

  • Дима Поездатый

   Так в описаній шопінг-візі вказано також про довідку з банку. Чи може я не так щось розумію?

 • Irene Kalychak

  Скажіть, будь ласка, чи в когось було таке, щоб другу шопінг візу знову видали на 7 днів? І куди звертатися в такому випадку? У візовому центрі забрали паспорт, щоб з’ясувати, але сказали, що нічого не гарантують.

  • Olexandra Kharchenko

   Irene, скажіть будь ласка, чи вдалося Вам щось з’ясувати? Бо у нас те саме. Мамі дали третю шопінг-візу лише на 7 днів! Попередня була на рік з коридором 90 днів, з фактурами все ок…

   • Irene Kalychak

    Нічого не пояснили, сказали, шо так вирішив консул і вони нічого не можуть зробити. Порадили взяти фактури в інших магазинах. Поїхала, вже взяла кілька фактур, але тепер боюся подавати. Може знову щось буде не так. Можливо у моїй першій фактурі сума була замаленька, але хто скаже якою вона має бути?

    • Olexandra Kharchenko

     Дякую за відповідь. Наскільки я знаю, по фактурі немає вимог по сумі.

 • Ola

  В мене ще цікавіше – я власниця квартири в Польщі. Є всі документи. Щоб зробити рнмонт у своїй власній квартирі, я мушу оформляти візу на закупи(!?), бронювати готель (!!!?). На мої аргументи, що я зупиняюсь у своїй власній квартирі, мені відповідають, що, якщо я маю карту на проживання, то своя квартира піде+ та карта, але як ні, то бронюй готель, а живи де хочеш! Такого тупізма в Консуляті не було раніше! Їздила по Національній візі по справах цієї самої власності і ніяких порушень. А тут такий поворот в цьому році…Повний абсурд!

  • Irene Kalychak

   Це просто в голові не вкладається! Яке спрощення візового режиму!!!

 • Dasha Zhukovskaya

  Доброго дня. А чи можу я відкривати 1 шопінг візу в кінці листопада, але при подачі документів написати дату відвідування Польщі на січень 2016?

  • Driver

   Можна відкривати якщо поїздка не більше як 3 місяці після подачі.

 • Bohdan

  Вітаю всіх, підкажіть будь ласка хто знає, призаповненні анкети для отримання шопінг візи, в пункті 21 “Основна мета подорожі” вказується пункт “туризм” чи “інше” ? Дякую за відповідь

  • Краще залиште поле пустим, а у візовому центрі вам підкажуть, що туди вписати. Там вказується здається “shopping” або “na zakupy”.

   • Bohdan

    Дякую!!!! А в пункті “кількість в’їздів” на зразку вказано, що один. Це коли перший раз подаєш, чи можна зразу вказувати багато?

    • Перший раз шопінг візу відкривають на один в’їзд.

  • Влодзьо

   ZAKUPY

   • Bohdan

    Дякую!!!! А в пункті “кількість в’їздів” на зразку вказано, що один. Це коли перший раз подаєш, чи можна зразу вказувати багато?

    • Влодзьо

     перший раз:1 в”їзд,коридор 21 день, перебування 7 днів……

     наступні рази: MULT. 367 днів коридор, перебування 90

 • Bohdan

  Доброго вечора, підкажіть хтось будь ласка, коли літаєш літаком по Європі, у аеропортах відмітки (штампи) ставлять?

  • Між містами чи країнами, що входять в шенгенську зону, жодних відміток чи штампів у паспорт не ставлять.

   На рейсах лоукостів перевіряють вашу візу і ставлять відмітку на роздрукований квиток.

   • Bohdan

    Дуже дякую за вiдповiдь! А щоб були вiдмiтки, що робити?

    Надіслано з мого телефону HTC

    —– Reply message —–
    Від: “Disqus”
    Кому:
    Тема: Comment on Шопінг віза (віз а на закупи) – інструк ція, як оформити візу сам остійно (оновлено у лист опаді 2015 року) Дата: чт., лист. 12, 2015 21:35
    “Між містами чи країнами, що входять в шенгенську зону, жодних відміток чи штампів у паспорт не ставлять.
    На рейсах лоукостів перевіряють вашу візу і ставлять відмітку на роздрукований квиток.”

    Settings

    A new comment was posted on lowcostavia

    lowcostavia

    Між містами чи країнами, що входять в шенгенську зону, жодних відміток чи штампів у паспорт не ставлять.На рейсах лоукостів перевіряють вашу візу і ставлять відмітку на роздрукований квиток.

    2:35 p.m., Thursday Nov. 12

    |

    Other comments by lowcostavia

    Reply

    to lowcostavia

    lowcostavia’s comment is in reply to

    Bohdan:

    Доброго вечора, підкажіть хтось будь ласка, коли літаєш літаком по Європі, у аеропортах відмітки (штампи) ставлять? Read more

    You’re receiving this message because you’re signed up to receive notifications about replies to disqus_vljQLhDMz7.

    You can unsubscribe
    from emails about replies to disqus_vljQLhDMz7
    by replying to this email with “unsubscribe”
    or reduce the rate with which these emails are sent by
    adjusting your notification settings.

 • Андрій

  Додатково необхідно надати заяву про відсутність/наявність інших паспортів. Щоб завантажити заяву, будь ласка, натисніть тут.

  Судячи з НАЗВИ ФАЙЛУ (http://www.polandvisa-ukraine.com/pdf/Statement_131115.pdf), вимогу додали минулої п’ятниці.

 • Dasha Zhukovskaya

  На яку мiнiмальну суму повинна бути фактура з 1ї візи?

  • Андрій

   Місяць тому, у візовому центрі, повідомили, що немає певної суми для фактури. Рекомендували не менше 100 злотих.

 • taras pukhailo

  Доброго вечора) я студент, хочу зробити шопінг-візу) довідка з банку підйде якщо я на свою валютну карточку кину 300 доларів і зроблю виписку?бо на стипендіальній буде мала сума..там стипендія по 1000 грн приходить в місяць

  • Irene Kalychak

   Не впевнена, шо виписки достатньо. Їм потрібна довідка з рухом коштів на рахунку.

 • леся

  привіт.у мене річна шопінг віза з терміном перебування 90 днів чи можу я всі 90 днів бути за кордоном?дякую.

 • Chrystyna Barnas

  Скажіть, будь ласка, чому не можна бронювати готель не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів. І на скільки часу потрібно бронювати готель?дякую

  • Чому таке обмеження – не знаю. На шопінг візу достатньо заброньованої однієї ночі.

   • MT2D

    мабуть тому, що заяви на візу приймають максимум за 3 місяці до початку її дії

 • Volodymyr Verenych

  Скажите пожалуйста ,после шопинг визы 360/90 могу ли я запрашивать более длительную визу?

  • Можете, але якщо будете подаватися на інший тип візи. Шопінг візу видають максимум на один рік.

 • Lenor

  Підкажіть, будь ласка, чи студент заочної форми навчання звільнений від сплати консульського збору 35 євро?

  • Chrystyna Barnas

   Я теж заочник і роблю шопінг візу без сплати 35 євро. Просто візьміть довідку з навчального закладу про те, що ви є студентом

   • Madara

    Вибачте за некоректне запитання, а є повних 21?

    • Chrystyna Barnas

     Немає

     • Madara

      ясно, дякую) а то думав, що є можливість, коли більше 21го і на заочному то можна буде не платити 35Є )))

 • Anastasia Oblogina

  Скажіть будь ласка, мені 21 але я студентка. Чи маю я в такому випадку оплачувати консульський збір?

 • Ludmila Sidor

  Скажіть будь-ласка :Чому не можна відкривати шопінг на дитину яка вклеїна в мій паспорт ?(чернівці)

  • Driver

   Все відкривається але на батьків відкривається шопінг віза , а на дитину ”супровід ” і тому для неї фактуру не потрібно брати.

   • Андрій

    Уточніть будь-ласка що означає “супровід” і як це зазначити в анкеті дитини? В Вінницькому регіоні шоп візу не відкривають дитині до 18 років. В візовому центрі порадили подавати малого на туристичну, що ми і зробили.

    • Driver

     Шопінг візу до 18 років не відкривають , можна як супровід тільки з батьками які мають шопінг візу , але самі не можуть по супроводу поїхати.

 • Okko

  Отримала першу шопінг візу! Дуже вдячна за рекомендації на сайті! Знадобилися!
  Від себе додам, що у візовому центрі в мене також попросили Виписку (свідоцтво) про державну реєстрацію підприємства, на якому я працюю (довелося підвозити копію, оскільки не знала ,що такий документ потрібен).
  Щодо банківських документів( на сайті вказано, що потрібна виписка про рух + довідка про наявність коштів) , то виписку про рух коштів отримла в банку без питань, а от за Довідку з банку про наявність коштів банку потрібно заплатити 100 грн, тому в банку мені порадили отримати чек з банкомату з сумою на рахунку,а також зробити копію лицевої сторони картки. У візовому центрі не зовсім зрозуміли це, але прийняли.
  Думаю, мої поради комусь допоможуть)

 • Olena

  Порадьте будь ласка!Планую їхати до Польщі орієнтовно в кінці січня 2016 року.На рахунок броні готелю на сайті поланд-віза пище що потрібно роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;. То як у цьому випадку?достатньо підтвердження броні чи все таки обовязково потрібно сплачувати, бронь і ще й печатку про оплату,якщо їду лише на день.?

  • Андрій

   Для шопінг візи достатньо бронювання без підтвердження оплати. В Вінницькому регіоні приймають точно.

   • Olena

    буду подавати у Луцьку,тому переживаю трішки на рахунок цього!

    • Taras Swan

     Сьогодні (08.12.2015) подавав в візовому центрі в Тернополі (це Луцький округ) – подавав без передоплати, тільки прінтскрін з електронки і роздруковане підтвердження з букінга . Все прийняли. Хоча для перестраховки попередньо списувався з польським хостелом в якому букінгував ліжко, щоб вони мені надіслали свої банківські реквізити (Swift) – надіслали. Тому, якби виникла потреба надати оплату готелю, скоренько би збігав і заплатив.

     • Олена

      А якщо у виписка з банку на сторінок з 20 про рух коштів,чи подавати всі 20 листків чи лише довідку про стан рахунку?

     • Taras Swan

      Я вважаю подавати всі (три місяці) . Я подавав виписку з ПриватБанку, а в них зараз виписка…. “спрощена”, не на А4 аркуші, а роздруковують з терміналу, так би мовити великі чеки і ставлять на них свою печатку. Так принаймні було в моєму випадку. В візовому центрі все прийняли, питань не задавали.

 • Marta

  Доброго дня! В мене таке питання:Я з шопінг візою перебуваю за кордоном з 29 вересня 2015 року..повертаюсь на Україну 24 грудня..тобто не повних 90 днів…які проблеми мене можуть чекати на кордоні?Віза у мене аж до 16 червня 2016 року

 • Vito Vito

  Доброго Дня ! Піскажіть хто в курсі ! Для повторної візи в мене в фактурі вказано лише прізвище та імя як в закордонному паспорті ! Пройде чи ні ?

  • леся

   пройде.

 • Тетяна

  Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка, якщо поїхати в Польщу по річній шопінг-візі на співбесіду чи навчання, то чи можна вже там, на місці, виробити національну робочу візу? Чи доведеться вертати в Україну спеціально для цього?
  Буду щиро вдячна за відповідь.

 • Валентин

  Доброго дня!Якщо я студент і мені повних 21 ,чи звільнений я від оплати консульського збору?

  • Marta

   Ні, мені повних 21 і я уже платила

 • Zoryana

  Доброго вечора. отримала візу по переселенню ціль видання 23. Виникли питання чи потрібно на кордоні показувати архіввну довідку а також бронь готелю??

  • На кордоні вас можуть попросити підтвердити мету поїздки (яку ви саму і озвучите). Якщо скажете, що їдете до родичів, то запишіть їх адресу, якщо подорожувати, то можуть попросити показати квитки чи бронь готелю. Архівну довідку показувати не просять.

   • Роман

    Одже можна просто озвучити адерсу родича чи друга де ти проживатемеш?

    • Oleksandr

     Так,але ще можуть попросити його номер телефону і уточнять:хто ви такий і чи товариш вас чекає у гості.Прикордонники непогані психологи і я не раджу вам пробувати їх обманути.

 • Олександр

  Привіт. Чи є можливість отримати шопінг-візу на два роки?

  Зважаючи на те, що Польща в цьому році обіцяла відкривати більше віз з коридором 2-5 років.

  Под давлением депутатских запросов МИД Польши таки изменил свою политику и
  утвердил решение относительно выдачи по возможности большего количества виз на
  2–5 лет.

  Вот выписка из письма, которое я недавно получил от заместителя
  директора консульского отдела МИДа Мирослава Ставского: “Начиная с 2013
  г., польские консульские учреждения используют практику выдачи двухлетних виз
  лицам, являющимся участниками путешествия с туристической целью. Для этого
  достаточно, чтобы лицо, заявляющее о туристической визе, до того правильно
  использовало по крайней мере две Шенген-визы, одну из них польскую. Независимо
  от указанного выше, консул в каждом индивидуальном случае может принять решение
  о выдаче многоразовой визы сроком действия 6 месяцев — 5 лет, если на основании
  анализа визовой истории и приобщенных документов признает, что соблюдены
  условия, установленные в ст. 24 п. 2 Европейского визового кодекса. Консулы РП
  в Украине и Беларуси широко пользуются этой возможностью.

  • Ви ж самі цитуєте, що візи на 2-5 років мають видавати частіше тим, хто подається з туристичною метою. Про шопінг візу на 2 роки жодного разу не чув, максимум на 1 рік.

   • Владимир

    Получили шопинг визу с ребенком на 5 лет!Предыдущие были годовые!В анкете запрашивали 3 года!Были приятно удивлены!

    • MT2D

     Расскажите, пожалуйста, про весь процесс. Первые визы (7-дневные) вы получали также и на детей и ездили в польшу вместе с детьми? Что с фактурами для детей?

  • localhost

   батьки отримали таку візу, у візовому центрі питали чи можна написати більше ніж на рік, їм сказали що шопінг тільки річна, тому в анкеті вони вказали річний термін. Але коли отримали паспорти з візами – були здивовані тим що віза на 2 роки. Віза шопінг, десь вже четверта по рахунку

 • Oleksandr Sukholeyster

  пояснть будьласка звідки вимога що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів? ніде на сайті візового центру такого не вказано і ніколи не вимагалося

  • Інформація на сайті візового центру не завжди актуальна. Інформація про готель не пізніше ніж за 3 місяці озвучена кол центром, та підтверджена людьми, що подавалися за останні місяці.

   • Oleksandr Sukholeyster

    Сьогодні отримав відповідь від візового центру

    Шановний Пане/Пані,

    Дякуємо за Ваш лист.

    Відповідно до вимог Генерального Консульства Республіки Польща у Львові при подачі документів на Шенгенську візу, підтипом якої є віза з метою закупівельного туризму, достатньо надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт Booking.com без попередньої оплати. Готель повинен бути заброньованим мінімум на 1 день на ту дату, з якої Ви просите візу.

    З повагою,

    Відділ по Роботі з Клієнтами
    ———-
    Information Desk – Poland
    Lviv, Ukraine

    ———-
    VFS GLOBAL

 • Leo Shvets

  підкажіть будь-ласка, при перетині кордону з шопінг візою обовязково потрібно мати зворотні квитки чи можна їх купити вже в польщі?

  • Можна придбати у Польщі.

 • vvproc

  А подружжю бронювати номери і фактури брати все окремо на кожного? Скажіть, будь ласка.

  • Здається можна бронювати один номер, але вказати ім’я та прізвище обидвох. Фактури потрібно окремо на кожного.

  • Dasha Zhukovskaya

   Подавала документи разом з хлопцем. Надавала бронь двомісного номеру з сайту booking.com, де номер був зарезервований лише на моє ім”я і хлопець також подавав цю саму бронь на моє ім”я і все було добре.

 • Vitalik Yurtsan

  Доброго вечора, в кого є досвід виїзду за межі Польщі з першою шопінг віщою (7 днів)?

  • Taras Swan

   В мене. Заїжджав в Польщу, в той же день вилетів в Іспанію, через 6 днів знову в Польщу і додому.

 • Роман Горбовий

  Доброго вечора! Підкажіть що робити у ситуації: зареєструвався на подачу документів, але потім скасував попередню реєстрацію, і пробував зареєструватися наново, проте мені висвітлилося що мій код вже використано.

 • Dasha Zhukovskaya

  яка процедура подачі документів через консульство? Чи є ця процедура дорожча, складніша, ніж через візовий центр? Я студентка, 20 років

  • Процедура схожа, але записатися ще важче, ніж у візовий центр. У консульстві не потрібно платити сервісний збір (18 євро).
   Але шопінг візи у консульстві не виготовляють, лише у візових центрах.

 • Olga

  підскажіть, я офіційно працюю лише 3 місяці….чи можу я подати довідку про з/п за 3 місяці,а не за 6? Чи можна подати інший документ,наприклад буд. книгу або свідоцтво на право власності на нерухомість,як привязку до України?

 • Dasha Zhukovskaya

  при перетині кордону потрібно показувани наявність грошей на закупи, чи можна мати цю суму у гривнях, наприклад тисячі 2? чи обов”язко має бути в доларах/євро/злотих?

  • Можете показувати гроші в гривнях, але краще мати якісь злоті чи євро/долари. Зауважте, що гривні в Польщі можна буде обміняти по дуже не вигідному курсу.

   Найбільші черги у суботу, у неділю та будні дні значно менші.

 • Nataliia Biletska

  Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, якщо я 3 роки тому оформляла першу (7-денну) і другу (річну) шопінгову візу, годом мала культурна візу; То тепер на шопінгову візу мені потрібно подавати документи знову на першу 7-денну і все спочатку, чи можна на третю довгострокову? (зрозуміло, що фактур трирічної давності не збереглось)

  • Olena

   У мене схожа ситуація.Були двох річної давності перша семи-денна віза і друга річна, з другої річної візи фактур не було,тому довелось відкривати знову на 7 днів,по іншому ніяк. А також сказали у посольстві,що якби ви мали хоча б одну фактуру ,візу могли б відкрити вже одразу на 5 років.Хоча я чомусь ніде не чула ,що віза на закупи може видаватись на 5 років.

 • Юлія

  Доброго дня
  Якщо мені 17 я можу отримати шопінг візу і виїхати без супроводу батьків?потрібні якісь додаткові документи?
  і ще учнівський квиток підходить замісь студенського?

  • Андрій

   Ось що мені відповіли у Вінницькому ППВА, цитата:

   “Ви звернулись в службу інформаційно-консультаційної підтримки Пункту Прийому Візових Анкет (ППВА).

   У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що
   шенген візу з метою закупівельного туризму можуть лише особи, які досягли повноліття.

   З повагою,
   Відділ по Роботі з Клієнтами”

 • Андрій

  Для отримання додаткової інформації Ви можете написати повідомлення на
  електронну адресу:

  Електронна
  адреса
  Розташування
  ППВА

  info_lviv@polandvisa-ukraine.com
  Львів

  Івано-Франківськ

  Ужгород

  info_kiev@polandvisa-ukraine.com
  Київ

  info_odessa@polandvisa-ukraine.com
  Одеса

  info_lutsk@polandvisa-ukraine.com
  Тернопіль

  Луцьк

  Рівне

  info_kharkiv@polandvisa-ukraine.com
  Харків

  Дніпропетровськ

  Info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com
  Хмельницький

  Житомир

  Вінниця

  Чернівці

 • Вадим

  Доброго дня! Підскажіть по коштам які мають бути на картці….
  у ППВА сказали що на моєму рахунку прии подачі документів на шопінг візу має бути приблизно 700 злотих (100 на день) і випииска з банку про рух моїх коштів на картці, нерозумію для чого мені кластии на картку гривні а потім їх знімати і обмінюватии на злоті!? інша справа що мене запитають на кордоні за кошти, а так я не розумію для чого така процедура.
  Хто і як вирішував це питання поділіться….
  Буду вдячний за відповідь і пораду.
  З повагою, Вадим.

  • Андрій

   Вам потрібно надати виписку з банку, про наявність коштів в еквіваленті до злотих. Один з банків (дніпропетровський) при видачі виписки вказує курс основних валют. Ви можете надати виписку з зарплатного або валютного (якщо маєте) рахунку, головне щоб був рух, тобто ви розраховуєтесь і отримуєте кошти на цей рахунок.
   А оскільки це може бути картковий рахунок, то ви маєте можливість в Польщі розраховуватись карткою без потреби ВСІ кошти переводити в готівку.

 • Богдан

  Доброго дня! у мене є 7 денна шенгенська віза на закупи і я хочу ще по цій візі після Польщі поїхати в Чехію. Чи можна мені повернутися до України з Чехії через Leo express чи потрібно повертатися до Польщі?

  • Якщо заїдете через Польщу, зробите там фактури, то як ви будете повертатися нема значення.

 • Тарас

  Добрий день.
  Хочу зарезервувати хостел, зробити першу польську шопінг візу, відмінити резерв.
  Потім, з візою на руках, перетнути Польський кордон, зробити якісь покупки в Польші, в перший же день поїхати автобусами/потягами до Німеччини, до друзів, і повернутися назад на 7й день знову через польський кордон, також, можливо, знову зробивши покупки у Польші.

  Чи не буде в мене потім проблем? І чи не буде проблем з отриманням наступної польської візи також?)
  А то чув від знайомих, якщо скористаюсь послугами громадського транспорту то “потраплю в систему”, яку посольство може превірити і побачити, що я одразу поїхав в Німеччину перебував там до останнього дня, а потім не видати наступну візу. Чув, що також можуть перевірити чи я оплатив і зупинявся в хостелі. І ще також чув, що автобус між Польшею і Німеччиною можуть зупинити і перевірити людей на наявність віз, мети поїздки, місце мого тимчасового перебування у Німеччині.

  Дякую.

  • Покупки і фактури робити обов’язково. Їхати у Німеччину чи ні – вирішувати вам. Скоріше за все – нічого не буде, по громадському транспорту чи готелям не чув щоб перевіряли. Але от якщо зупинять на перевірку – то тут передбачити важко.

   • Madara

    Скажіть будь ласка, як це зрозуміти? ” Перша Шопінг віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів ” – тобто, в Польщу можна в’їхати один раз, а значить не можна буде їхати, наприклад в Німеччину, і знову повертатись через Польщу, як це правильно трактувати?

    • Тарас

     В Шенгенській зоні немає перепусних пунктів на кордонах між державами. Мається на увазі 1 в’їзд в Шенгенську зону.

 • Юра

  Доброго дня!
  В мене віза на закупи річна чи можу я подати на національну робочу і мати одночасно дві візи

  • Driver

   Теж тим цікавився , в візовому центрі відповіли , що неможна однощасно їх мати , тому при відкритті національної шопінг візу анулюють.

   • Юра

    я чув що з 2016 мабуть це можливо, але точно не знаю, тому і на писав що можливо хто знає

    • Driver

     А в чому проблема? Згідно нового візового кодексу власники національних віз типу Д можуть вільно перебувати в Шенгені 3 місяці протягом будь якого 6 місячного періоду.

     • Юра

      та не вцьом питання я знаю що можна перебувати, суть чи можна дві візи мати одночасно з 2016 року

     • Hank Moody

      неможна

 • юлія

  Смс про опрацювання візи не приходить. Перевіряючи стан заяві на сайті видає що візу опрацьовано і передано до ппва 21 січня. Це означає що її можна забрати? Подавала документи 18 січня

  • Вже пройшов тиждень, думаю можете забирати. Мені смс-сповіщення теж не приходило.

   • Hank Moody

    Здавали з дружиною разом. Мені смс прийшло, дружині – ні

 • andrey savchyn

  Доброго дня!

  Проживаю у Львові, маю посвідчення інваліда 3 групи з дитинства, чи звільняє це мене від оплати консульського збору ?

  • Андрій

   Від сплати візового збору за розгляд запиту на отримання візи
   звільняються особи, які належать до наступних категорій і надають
   відповідні до цього документи:
   За наступним посиланням повний перелік осіб
   http://www.polandvisa-ukraine.com/shorttermFee.html

   • andrey savchyn

    Дякую за відповідь! Перейшов за посиланням. Пише шо у Львові пільги для інвалідів не діють. Дивно =(

 • Olena

  Доброго дня!Сьогодні отримала візу.Подавла на шопінг ,у візі вказано ціль виданя : 23 vis, хоча усі попередні мали ціль видання 20 і вказувалось що на закупи,
  коли перепитала у менеджера візового центру,він сказав ,що це те саме і все добре)чи є привід для турбот?

  • Андрій.

   В грудні теж отримав візу – ціль видання 23. А абревіатура VIS означає, що ви здали біометричні дані (відбитки пальців та цифрове фото) до системи VIS.
   Я свою візу вже “відкатав” без проблем. Думаю Ви теж можете не турбуватись. :)

  • Hank Moody

   Якщо хтось отримував візу перед 5 травня 2014 року, то ціль видачі візи позначалась за наступними номерами:
   20 – коли віза видається з іншою метою, ніж зазначеною у пунктах 1-20;

   Нумерація віз отриманих після після 5 травня 2014 року, цілі видачі:
   23 – коли віза видається з іншою метою, ніж зазначеною у пунктах 1-23.

   Детвльніше : http://www.migrantinfo.org.ua/country-articles/Poland/aktualnye-tsely-vydachy-polskyh-vyz.htm

 • Hank Moody

  Здав доки на 2річний бісзнесовий мультик. Дали на мультик 1 рік і 90дн перебування :(

 • Андрій Ядвіга

  Доброго дня , мені сказали приватному візовому що перша шопінгова віза має коридор 21 день і 7 днів перебування, але на сайті я знайшов інформацію що коридору нема (7/7).І чи можу я з польщі літако полетіти в Бельгію в межах цих 7 днів??

  • Андрій

   Так, перша шопвіза дійсно має коридор 21 день, 1 в’їзд і 7 днів перебування. Оскільки Бельгія є учасником країн Шенгенської угоди, то в межах 7 днів перебування в Польщі, можна відвідати цю країну. Удачі.

   • Андрій Ядвіга

    Дякую за інформацію , і ще одне питання, якщо я прострочу її на пару годин на кордоні польща -україна якщо автобус затримаєтся на кордоні , які наслідки , можуть дати депортацію???

    • Андрій

     досвіду не маю, однак вважаю, що за порушення візового режиму (а перебування більше встановленого терміну саме так кваліфікують) як мінімум навряд чи вам видадуть наступну візу. Тому не рекомендую перевищувати термін перебування.

 • Сергій

  Доброго вечора! Чи не має зараз проблем з перетином кордону інших країн єврозони, маючи шопінг візу? Наприклад, якщо планується переліт в Чехію, чи не виникнуть зайві запитання в аеропорті Праги? Які документи можуть знадобитись?

  • Якщо ви вже були за цією візою у Польщі, то ніяких проблем не буде, а питання можуть бути стандартні: куди, для чого і на скільки їдете.

 • puma

  Вечір добрий! Почитавши вимоги по бронюванню – бачу певні “дирки”.

  Документ, що підтверджує проживання під час поїздки:

  1. оригінал або факс підтвердження бронювання від готелю (з вказанними реквізитами готелю, даними осіб що проживатимуть);

  2. роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;

  3. гарантія приймаючої особи або приймаючого суб’єкту (юридична або фізична особа що запрошує): тільки при умові особистого звернення і подачі гарантії до Консульства. Запрошення визначене в 3 Розділі Закону від 12 грудня 2013 р. про іноземців).

  1 пункт – цікаво, як виглядає “оригінал” підтвердження про бронювання. Лист поштою чи як ? Факс то зрозуміло, але вкрай непопулярно в епоху онлайн бронювання.

  2 пункт – на момент бронювання на букінгу, система не знімає жодних коштів. Вони будуть зняті в повному обсязі в день заїзду, або за добу до цього дня. Отже нічого банк своїм штампом підтвердити не зможе за місяць до заізду, бо навіть пари доларів не заморожується. І це ж мають знаті ті, хто написав ці правила…

  цікаво почути ваші коментарі, пане Модераторе.
  дякую

  • Мій коментар стосовно шопінг візи і бронювання є чітко виділений у статті:
   – Документи, що підтверджують забезпечене проживання (заброньований готель). При подачі документів на візу достатньо надати підтвердження бронювання готелю на вказаний період без здійсненої оплати. Ви можете надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт booking.com

   Ті вимоги, що ви процитували, стосуються туристичної чи інших типів віз.

   • Катя

    Доброго вечора! Скажіть , будь ласка, якщо зняти бронь гототелю до поїздки, але вже після отримання візи чи не створить це додаткових проблем при перетені кордону? Чи прикордонників взагалі не цікавить місце проживання?Дякую.

    • Катя

     Перепрошую, знайшла відповідь на своє питання в коментарях.

  • Larisa Kulchitskaya

   На практике это будет так: бронировать надо по безвозвратному тарифу, тогда деньги снимут с карты. Отели не всегда спешат с этим, поэтому надо их попросить либо по электронке, либо по телефону. Банк выписку даст дней через 5 после оплаты, так что это тоже надо учитывать. Я все это проходила, так что и у вас полусится!

   • Те що ви описуєте – то для туристичної та інших типів віз, для шопінг візи оплата готелю – не потрібна.

 • Irena Parkulab

  Скажіть будь ласка а чи перевіряють бронь готелю на кордоні ? Бо я хочу скасувати бронь за день до вїзду, то чи є мені за що переживати ?

  • Андрій

   У мене особисто не перевіряли. Друга віза вже отримана і теж плани на проживання змінились, тому бронь скасував і сподіваюсь на кордоні проблем не буде.

  • Larisa Kulchitskaya

   Если отель давал подтверждение на визу, он может сообщить об отмене консульству и виза может быть аннулирована (имеются прецеденты). На границе редко это проверяют, но бумага с бронью ведь есть и ее лучше взять с собой. В отель пограничники звонить не будут…

  • Olena

   Теж дуже переживала за це коли перетинала кордон.Але за бронь нічого не питали,лише за страхівку.Але думаю всяке може бути,тому краще мати з собою.

  • Irena Parkulab

   Дякую за відповіді. Відписуйтесь, якщо когось завернули всетаки )

 • Andrey Kuzminskiy

  Нагадайте, будьласка, чи при попередньому записі на подачу документів у візовий центр треба вказувати тип візи?

  • Андрій

   Так. Обов`язково у вас запитають на яку візу ви подаєте документи і при подачі відмовлять, якщо ви подаєте документи на іншу, ніж вказали при записі.

   • Andrey Kuzminskiy

    Дякую

 • 888

  Якщо я відминила дату подачі документів, то чи можу я скористатися тією ж квитанцією щодо оплати візового збору знову??

  • Madara

   Ні, але потрібно піти в ППВА, написати заяву про те що ви не подавали документи

   У випадку, якщо після здійснення передплати сервісного збору, документи не були подані до ППВА, заявник має право на здійснення повернення коштів. У такому випадку:
   – Особисто зверніться до відповідного Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у вашому місті.
   – Напишіть заяву на повернення коштів.
   – Як підтвердження надайте оригінал внутрішнього та закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
   – Щоб отримати кошти за попередньо сплачений збір, будь ласка, надайте в банку оригінал внутрішнього та закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
   – Повернення коштів здійснюється від 10 робочих днів

 • Оля

  Скажіть будь ласка, яка буде вартість першої та другої візи шопінг у загальному, тобто зі всіма послугами банк, страхування, черга, консульство, і тд… дякую

  • 35 євро збір + 18,5 євро послуги візового центру + страхівка десь 100-300 грн + послуги банку 20-50 грн + фото = у підсумку близько 2000 грн за одну візу і стільки ж за другу.

 • Юлія

  Доброго вечора! Я отримала другу шопінг візу. Як мені тепер її обкатати? Чи обов`язково мені їхати за кордон через Польщу чи можна їхати через якусь іншу країну шенген?

  • Перший раз бажано все ж поїхати через Польщу чи туди-назад хоч на півдня. Можете їхати і через іншу країну, але старайтеся, щоб сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою, ніж у інших країнах.

 • Dasha Zhukovskaya

  Мому братові більше 21 року, він студент і навчається на платному, офіційно не працює, відповідно він не може надати довідку про стабільний дохід. Як у такому випадку робити?

  • Якщо навчання платне, спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії, а саме батьки, дідусь чи бабуся. Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити свідоцтво про народження та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора.

 • Ольга

  Доброго дня! На офіційному сайті вказано, що у Вінницькому окрузі студентів приймають без попередньої реєстрації. Проте не вказано чи це стосується лише польських студентів чи також тих, хто навчається в Україні. Тобто чи зможу я подати документи без попередньої реєстрації якщо я навчаюсь у нашому ВНЗ?

  • Larisa Kulchitskaya

   Мають на увазi тих, кому потрiбна польська СТУДЕНТСЬКА вiза

 • Tanya Galeta

  Доброго вечора.Якщо друга шопінг віза то який коридор максимального перебування ? І через який період мінімальний я можу повернутися назад в Польщу ?

  • MT2D

   друга на 1 рік. повернутися можеш хоч наступного дня, головне, щоб від дати в’їзду за попередні 180 днів ти була не більше як 89 днів на території шенгену, відповідно виїхати треба так, щоб не перевищити до 90 днів за попередніх 180.

 • Руслан Обыдённов

  +Запись на подачу документов на Визу до Польщи Національна Категорія D

  В Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва, Вінниці, Хмельницького, Житомира, Чернівців, Харкова та Дніпропетровська, Луцька, Рівного та Тернополя, Одеси. Цена 1100грн. Оплата после проверки в кол центре.

  ruslan.pro.168@gmail.com отправляем код+ копию первой страницы загран паспорта и свой номер телефона!!!

 • Роман

  Доброго вечора!Хочу зробити Шопінг візу,але я офіційно не працевлаштований, і не маю права власності на землю,будинок,машину.Що в такому випадку робити?

 • Юля

  допоможіть,що я роблю не равельно(((

  • MT2D

   запис тільки в робочі дні

   • Oleksandr

    Запис на сайті працює цілодобово без вихідних,а кол-центр працює в робочі дні з 8 до 22год.Код активується через сутки після оплати і лише у робочий день(банківський).

  • Nazar

   12.02 це п”ятниця, наступний банківський день – 15.02 (поденілок). Впевнений, що вже після обіду все працюватиме, бо субота не робочий день.

   • Юля

    Дякую,попробую в понеділок)))

 • леся

  скажіть може хто знає.якщо я 3 шопінг візу всю не використала то чи впливає це на термін дії 4 шопінг візи?

  • Назар

   теоретично це недобре, але не чув щоб через це не видавали наступної. У вас завжди можуть виникати поважні причини, як хвороба чи необхідність бути в Україні, всі ми люди

   • Olena

    Вам відкриють лише на тиждень перебування ,з 1 вїздом.

  • Підставою для видачі наступної шопінг візи – є фактури – так як у вас їх нема, вам можуть знову відкрити лише на тиждень перебування.

  • Oleksandr

   Візу можна або використати,або не використати.По кусочках вона не буває.Якщо в період дії візи ви виїзжали в Польщу і маєте ,,фактуру”-візу ви використали і наступну можна відкривати на наступний день після її закінчення,якщо ні-одержуєте одноразову на тиждень.Інших варіантів немає.А використати не всю візу-це бути трошки вагітною(вибачте за порівняння).

   • леся

    дякую.трохи мене розсмішили.

    29.02.2016, 13:44, “Disqus” :

 • Юля

  Прошу допомоги,забронювала готель на 2 .04 по 4.04 а здача документів 24.03 достатньо часу для перевірки документів.Іще питання,на фото бронь готелю,його потрібно занести ППВА?

  • Назар

   Вчора мені віддали бронювання готелю при прийомі документів, сказали що не потрібно. Незнаю чим це пояснити, на сайті одне, в центрі інше. У вашому випадку часу мало, краще перенести на іншу дату або скасувати. Візу роблять 6 днів, тому якщо не отримаєте паспорт 1.04, гроші пропадуть.

  • Візу роблять 6-7 днів, мали б встигнути, але можуть виникнути непередбачувані обставини і візу будуть робити довше. Якщо ви записувалися по телефону, то можете ще дзвонити і пробувати перенести подачі документів на ранішу дату.

   У ппва несіть роздруковане підтвердження (таке як у вас на скріншоті), де видно ваше ім’я та прізвище.

   • Юля

    Дякую за відповідь,мені не принципіально я можу перенести поїздку. Я в анкеті
    напишу дату вїзду 05.04.16 по 09.04.16 а бронь 06.04.2016 по 08.04.16 так буде добре.(якщо ні то дайте свій варіант)Ще раз дякую за допомогу.

    • Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше. Якщо забронюєте з 6го, то і візу відкриють з 6го.

  • Olena

   Мені відкрили візу починаючи з тої дати з якоїу мене була зроблена страховка,а не бронь готелю.Чомусь я дуже здивувалась,тому що скрізь пишуть ,що відкривають починаючи з тої дати,з якої бронь готелю.

  • Oleksandr

   Ваші документи абсолютно правильні.Якщо консульство не вспіває оформити вам візу до 2.04(що буває вкрай рідко),ви просто зможете змінити дати броні готелю.Але це вже для вас,а не для консульства.В мене були випадки,коли одержували візу і з ппва виїзжали в Польшу.

 • Vova_Wolf

  Підскажіть будь ласка, які документи потрібні для дітей 3 роки і 7 років для отримання Шопінг візи? Я буду отримувати другу Шопінг візу, а що потрібно дітям подавати?

  • Андрій

   Раніше уже була інформація, що зокрема в вінницькому консульстві дітям до 18 років шоп віза не надається. Раджу Вам звернутись письмово або телефоном до візового центру для уточнення інформації по шоп візах для дітей у вашому окрузі. Удачі.

  • MT2D

   у ВЦ мені сказали що дітям шопінг не оформляють, хоча перед цим в кол-центрі казали що можна в якості супровіду (шкода, що я розмову не записав).
   “незалежні консультанти” поки що радять оформляти по бізнесу і дітям супровід.
   хоча тут нижче є повідомлення що ніби і дітей на шопінг оформляли, але ніяких деталей не розказують.

  • Oleksandr

   Я би вам порадив проконсультуватися у чергового консула.Він надасть вам найповнішу інформацію.Кол-центри і ппва не завжди надають повну інформацію.

 • Віталій

  Чи потрібно пенсіонерам платити 35 євро?Та які є скидки пенсіонерам?

  • леся

   не треба.

 • Юрій

  Подаю документи на 1 візу. Поясніть, як повинні виглядати документи бронювання готелю при подачі на візу?

  • MT2D

   Забронюй на 1 день на booking.com з можливістю безкоштовної відміни. Там буде лінк на друк бронювання – цю роздруківку і здаєш. Тут же трохи нижче є скріншот.

   • Юрій

    Дякую за допомогу

  • Юрій

   Але Ви вказали тільки підтвердження бронювання, а як же інші пункти з сайту http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html
   Документ, що підтверджує проживання під час поїздки:
   – оригінал або факс підтвердження бронювання від готелю (з вказанними реквізитами готелю, даними осіб що проживатимуть);
   – роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;
   – гарантія приймаючої особи або приймаючого суб’єкту (юридична або фізична особа що запрошує): тільки при умові особистого звернення і подачі гарантії до Консульства. Запрошення визначене в 3 Розділі Закону від 12 грудня 2013 р. про іноземців).

   • MT2D

    Для шопінг візи крім тієї роздруківки броні більш нічого не потрібно. Для інших типів віз інші вимоги.

    • Юрій

     Дякую за відповідь!!

 • Rost

  Яку краще, чи простіше робити візу, бізнес через якусь фірму, чи дві шопінг? Є дві туристичні одоразові і одна на пів року. Сказали, що першу бізнес візу можуть видати всього на 2 місяці. Чи видають річні зразу, чи краще шопінг робити? Другу шопінг на рік видають, чи можуть і на пів року? І чи є різниця в якому місті подавати заявку, якщо в мому нема вільних дат?

  • Oleksandr

   Термін візи залежить від наданих вами документів і контрактів,а також знаходиться у виключній компетентності консула.Другу шопінг візу вам можуть дати на рік,або на півроку.Місце подачі повинно відповідати вашому консульскому округу,а яке саме-неважливо.А взагалі:логічніше подавати на туристичну візу.Маєте всі шанси отримати річну.

   • Rost

    В турагенції кажуть, що зараз часто видають туристичні тільки на термін дії туру, хоть вже до того були інші візи. А ви знаєте, що видають після двох на рік?

    • Oleksandr

     Особисто читав на сайтах турагенцій,що під тури відкривають річні візи,у кого були попередні.

     • Rost

      зрозуміло, дякую

 • Олексій

  Для студентів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку, на який нараховується стипендія. Якщо навчання платне, спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії, а саме батьки, дідусь чи бабуся. Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити свідоцтво про народження та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора. Якщо спонсором виступає дідусь чи бабуся, слід надати документи, які підтверджують родинні зв’язки.
  Не можу знайти зразок заяви спонсора (про знаходження на утриманні спонсора). Підкажіть де її знайти і чи потрібно завіряти в нотаріуса

  • Oleksandr

   Відкрийте рахунок у kredobank ,візьміть у них довідку про відкриття і не запарюйтеся зі спонсорами.

   • Олексій

    Довідки про відкриття буде достатньо?

    • Oleksandr

     Так,але врахуйте,що довідка має термін 1місяць.Отже відкривати рахунок і брати довідку потрібно не раніше,ніж за місяць до подачі в ппва,а найкраще десь за пару днів.

     • Олексій

      А якої суми буде достатньо на рахунку?

     • Oleksandr

      Конкретної суми ніде не зазначено.Я відкривав на 1000грн і на 600.А взагалі є рахунок ,,злотувка”у злотих можете використовувати в польських магазинах без процентів.Якщо ви їдете в Польщу на закупи-це може бути для вас дуже корисним.

     • Олексій

      Я, мабуть, набрид, але хочу переконатись)
      Тобто, якщо я студент платник, який не працює, відкрию рахунок в кредобанку і закину туди від 1000 грн., то довідки про відкриття рахунку буде достатньо, як документа, що підтверджує мій фінансовий стан?

     • Oleksandr

      Якщо ви студент стаціонару(не заочник) і маєте довідку з банку-це все,що вам потрібно.

 • Юлія

  Доброго дня! Якщо подавати документи на шопінг візу, тоді як зробити страхівку? На першу і другу шопінг візу окремо чи одразу, наприклад, на дві візи на рік? Дякую!

  • Oleksandr

   Страховка повинна перекривати термін перебування за кордоном.Дешевше зробити її на рік з перебуванням за кордоном 90 днів.

 • Олег

  Доброго дня в мене таке питання стосовно першої шопинг візи.В мене наприклад з 04.03 відкрита віза…чи не виникне проблем на кордоні якшо я поїду 6.03. ???(бронь готелю ж з04.03)

  • Oleksandr

   На кордоні ви повинні показати бронь на 6.03.Просрочена бронь,звичайно,не підійде і вас можуть повернути назад на Батьківщину.

 • Юрій

  Доброго дня. Сьогодні подавав документи на 1 шопінг-візу. Документи прийняли, але в дома виявив, що в мене залишилися 2 копії АКТу прийому передачі виконаних робіт. Чи потрібно їх довезти в візовий центр? І чи нічим це не грозить отримати візу.

  • Oleksandr

   Вам це нічим не грозить.Промахи ппва вас не повинні турбувати.Будете забирати паспорт-можете їм повернути.

   • Юрій

    Дякую за відповідь!

 • Марія

  Отримала першу шопінг візу. Скажіть будь ласка чи є обовязковий термін в який потрібно подати документи для другої візи? Чи це можна робити в зручний для мене час?

  • Oleksandr

   Для початку треба її використати за призначенням і привезти ,,фактуру” з Польщі.Термін подачі на наступну візу не вказано ніде,але візи видані понад 3 роки взагалі не враховуються.Звичайно краще не затягувати,щоб легше переконати консула,що наступна віза вам дуже потрібна і на великий термін.

 • Привіт. Чи є шанси отримати шопінг візу якщо я фрілансер, тобто офіційно дохід підтвердити не можу. Нерухомості нема та університет закінчив вже. Що робити в такому разі? Дякую.

  • Oleksandr

   Для поляків ви-потенційний емігрант і маючи список ваших,,заслуг”вони просто не дадуть вам ніякої візи.Шукайте шляхи вирішення ваших проблем.Але в повністю законно-правовому полі їх у вас немає.Робіть довідку з роботи,виписку з банку,а як-це вже вам вирішувати.

   • MT2D

    Та ладно, не треба зарані страшити людину. Зібрати перелік документів згідно інформації ВЦ і візу дадуть. Якщо ще нема, то відкрити рахунок в банку і вносити туди регулярно гроші, щоб була виписка нормальна за 3 місяці і залишок коштів. Липових довідок з роботи не варто робити, в анкеті можна вказати що фрілансер.

    • Oleksandr

     Я відповідаю людині на конкретне запитання.Пройдемо по пунктах вимог ппва.
     1)Прив’язка до України:місце роботи-немає,місце навчання-немає,нерухомість-немає,власний автомобіль-немає.
     2)Фінансові засоби(рахунок у банку)-також немає.
     Якщо на пункт 2 можна знайти відповідь(відкриваєте рахунок у kredobank і берете у них довідку за 70грн.),то на перший пункт я відповіді у листі фрілансера не знайшов.І хто вам радив робити ,,липові”довідки?Це найкоротший шлях до відмови.І не про страшилки тут йдеться,а про те,що треба ретельно готувати документи.

     • MT2D

      А хто радив “Робіть довідку з роботи”? Для фрілансера це і є липа.
      Страшилки – це ваші слова “в повністю законно-правовому полі їх у вас немає”, а готувати нормально документи безумовно треба.
      Робота у нього є (самозайнятий), тільки тепер ще треба показати, що від неї він отримує нормальний дохід (на рівні і вище середнього в Польші – 800-1000 дол.). Для цього треба мати рахунок у банку з доброю історією надходжень і витрат за 3 місяці (+ залишок). В ідеалі добре б ще зареєструватись підприємцем (на 2й групі треба буде платити близько 540 грн в місяць податків) і декларувати пристойні доходи.
      Правда, на все це треба час – мінімум 3 місяці.

     • Oleksandr

      Порада зробити довідку з роботи не означає робити ,,лівак”.Немає для консульту поняття ,,самозайнятий”.Рахунок у банку можна відкрити напередодні подачі документів і не потрібно руху коштів за три місяці.А влаштуватися на роботу ніколи не пізно.У довідці з роботи буде вказана дата вашого працевлаштування.Займаюсь особисто візами не перший рік і вирулював ще не з таких ситуацій.Оперую фактами і досвідом,а не порадами і передчуттями.

     • MT2D

      і я теж – фактами. маю приклади знайомих, що отримали польську шопінг візу без документів на майно і як безробітні. хоча я згідний, що це більш ризиково у плані вірогідності відмови.

     • Oleksandr

      Липа-це підробка.Я ніколи і нікому це не радив.А влаштуватися на роботу і одержати довідку-це не липа.Можна в ппва заповнити декларацію про ваш фінансовий стан,але не факт,що вам цього буде достатньо.

     • Соррі, я трохи спутав, в дружини є нерухомість, але вона доволі дешева і невелика, чи буде це якусь роль грати?

     • Oleksandr

      Важлива наявність,а не вартість нерухомості.В ппва немає ріелтерів.Але вона належить вашій дружині,а не вам.Вона може цим скористатись при подачі документів,а ви можете надіятися,що у ппва вам запропонують написати щось на зразок декларації про наявність у вас коштів.Але повторюю:можуть і запропонують-це різні речі.

     • Дякую. А якщо в будинковій книзі написано що я там живу, але будинок належить моїм батькам, чи буде це якимось плюсом?

      І ще, в мене є документи які підтверджуть мою роботу, але неофіційно, чи пожуть потім ці данні попасти до податкової України? чи не варто паритись по цьому поводу?…

     • Oleksandr

      В будинковій книзі записано:співвласник,або просто проживає.Співвласник-підійде,решта-ні.

     • Oleksandr

      Які документи можуть підтвердити вашу неофіційну роботу?Існує єдиний документ-довідка з роботи про заробіток за 6місяців з припискою,що на час вашої подорожі робоче місце за вами зберігається.

 • Антон

  Доброго дня. Я офіційно (у паспорті) зареєстрований у Донецькій області, але постійно проживаю у м. Вінниця та маю довідку внутрішньо переміщеної особи. Чи можу я подати документи на шопінг-візу?

  • Oleksandr

   Вам достатньо навіть довідки з роботи(вінницької),або довести документально,що ви проживаєте,вчитеся у Вінниці.

 • Oleksandr

  Ytrrghm

 • Oleksandr

  Можна підтвердити або спростувати що терміни наступних шопінг віз збільшено.

  • Oleksandr

   Друга шопінг віза буде на півроку,а якщо повезе-на рік.

   • MT2D

    чим це підтверджується? на різних форумах щось не пишуть про такі проблеми, навпаки, є випадки шопінг віз навіть на 5 років.

    • Oleksandr

     Перша шопінг віза на 7 днів,друга-на півроку,або на рік.Не виключаю,що вона може бути і на два роки,але це вже фарт.Друга шопінг віза на п’ять років-це маячня.Репатріаційна-так.Але це зовсім інший випадок.І про які проблеми ви пишете?Проблема-це коли вам не відкриють візу,а термін її-це вже право консула.

     • MT2D

      Віза на пів року – це і є проблема для нас, бо, все ж таки, до цих пір у переважній більшості всім видавали на рік.
      На 5 років не маячня і не обіцянка, а писали реальні люди, що отримали таку візу на шопінг – http://posydenky.lvivport.com/threads/vidkrittja-vizi-u-polschu-i-ne-tilki-2.123143/page-65#post-2332127 – просто там була добра історія використання попередніх віз.

     • Oleksandr

      У вашому прикладі людині видали третю шопінг візу на п’ять років,а не першу чи другу.Першу вам ніколи на такий термін не дадуть,а добра історія-це лише третя віза.Я хіба заперечував таку можливість?Це можливість,а не правило.А щодо форумів:якщо зібрати не тільки позитивні відгуки,а всі-у вас буде настрій дуже далекий від позитиву.

     • MT2D

      “Я хіба заперечував таку можливість?” – так, називав “маячнею”

 • Паша

  Зможу я по шопінг візі в’їхати в Польщу щоб отримати карту побиту? (Чекати треба 2 місяці, і штамп в паспорті закордонному стоїть, що документи подані на карту)

  • Oleksandr

   Звичайно,не розумію в чому ви вбачаєте проблему?

   • Паша

    Просто зараз знаходжусь в Польщі, робоча віза закінчилась, а справу відтермінували до травня, в травні має бути децизія, терміново треба в Україну, переживаю, щоб впустили потім до Польщі, коли треба забирати карту. От і хочу скористатись шопінг візою! Дякую за консультацію!

    • Oleksandr

     Шопінг віза не забороняє вам зайти в TESCO,а потім зайти і забрати карту побиту.А штамп у вашому паспорті-це не депортація,чи якась заборона.Це скоріше ваш бонус при одержанні візи.

     • Паша

      Так яке тут порушення? Штамп дає право перебувати на території Польщі, навіть якщо закінчилась віза, документи подані на розгляд і це може тривати навіть до 6 місяців але штамп не дає право повторно в’їхати до Польщі. Я ізза цього запитую чи прикордонники можуть виставити мені притензії, коли я вже в’їжатиму в Польщу по шопінг візі, щоб забрати карту.

     • Oleksandr

      Проблема не в перебуванні.А що ви будете робити в Польщі два місяці без права на роботу?А запитання до прикордонників можете задати на сайті польської прикордонної служби.

     • Oleksandr

      Штамп дає вам право перебувати в Польщі і чекати документи.Але він не дає вам права їздити через кордон туди-сюди після закінчення терміну візи.

 • мв

  Скажіть будьте добрі,якщо я зробила бронювання на Букінг від нас двох з чоловіком 2-х місн. номер де гість вказано моє імя та прізвище, це не буде проблемою бо П.І. Б. чоловіка нема

  • Oleksandr

   Можна було в броні вказати дві особи:себе і чоловіка.Якщо дозволяють умови вашого бронювання-зробіть зміни і внесіть його в бронь.

   • мв

    Дякую Вам щиро, Олександр, все зробила)))

 • Руслан

  Скільки часу можна перебувати в країнах Шенгену з Польською робочою візою? Дякую

  • Oleksandr

   У Польщі до180 днів на рік,а в інших країнах-не більше 90 днів на кожні півроку(аналогічно візам категорії C).

 • Павло

  Чи платять студенти коледжів консульський збір???

  • Oleksandr

   Неповнолітні до18 років і студенти стаціонару до 21 року консульський збір не платять(не важливо:це ВУЗ,коледж чи інший учбовий заклад).

   • Павло

    А чи потрібна для цього якась заява?чи просто довідка з місця навчання?Дякую)

    • Oleksandr

     Разом з іншими документами ви подаєте довідку з навчального закладу.

 • Ivan

  Допоможіть будь ласка. Хочу отримати першу шопінг візу, немає права на нерухомість, працюю не офіційно (фріланс), але гроші отримую на карту приватбанку, тобто обіг грошей на банківському рахунку є, чи достатньо буде цього для підтвердження фінансового стану? Чи краще відкрити рахунок в кредобанку (як це описувалось нижче)? Також я ще навчаюсь на заочній формі навчання в університеті, чи дасть мені щось довідка з університету? Дякую

  • Oleksandr

   Якщо карта не ,,кредитка”-то підійде довідка про заочне навчання нічим вам не допоможе.Фінансовий стан ви підтвердите,а прив’язки до України у вас немає.

   • Ivan

    Так карта ,,кредитка”. Тобто лише підтвердження фінансового стану буде не достатньо для отримання візи?

    • Ivan

     НЕ ,,кредитка”

    • Oleksandr

     Вам потрібно мати поточний,зарплатний рахунок у банку,а не кредитний.Одного фінансового стану може не вистачити.Звичайно,при подачі документів вам можуть запропонувати(як варіант)заповнити щось типу декларації про ваш фінансовий стан.Але я підкреслюю-можуть.Їхню логіку у цьому питанні прорахувати неможливо.

 • Чорний Вячеслав

  Доброго дня, проінформуйте будь ласка)
  Питання №1
  Якщо я прописаний в Хмельницькій області, а навчаюсь у Києві, чи обов*язково мені платити послуги візового центру в Хмельницьку, чи може я можу у Києві оплатити?
  Питання №2
  Наприклад, якщо я хочу аби мені відкрили візу на кінець червня (перша віза), то мені потрібно подавати документи саме ближче до планованого відкриття візи, чи може наприклад я можу у травні подати?

  • Oleksandr

   Важливо-де ви будете подавати документи.Якщо ви навчаєтесь на стаціонарі у Києві-то і документи можете подавати у Києві.Там же в банку і зробіть проплату.На кінець червня відкрити візу можна починаючи з кінця березня.

   • Чорний Вячеслав

    а хіба мені не необідно подавати документи у представництво в Хмельницьокому? я для цього виписувався з гуртожитку і приписувався вдома
    у висновку з нижче сказаного:
    “Станом на сьогодні візу з метою закупівельного туризму (шопінг візу) можуть оформити громадяни України які офіційно зареєстровані (прописані) на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.”

    • MT2D

     так, у Києві на шопінг не видають. і платити треба в Хмельницьку. це можуть також зробити ваші батьки

     • Чорний Вячеслав

      дякую за інформацію) дуже допомогли
      по ходу справ я ще звернусь до вас за консультацією)

     • Чорний Вячеслав

      а якщо я маю прописаний в Хмельницькій обл, чи можу я оплатити в Житомирі збір на шопінг візу?
      чи лиш в Хмельницькому?

     • MT2D

      можеш і в Житомирі – http://www.polandvisa-ukraine.com/visa_application_process.html
      Генеральне Консульство у Вінниці: відділення, які знаходяться у
      Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях
      Попередня оплата сервісного збору здійснюється
      виключно у відділеннях вищевказаних банків та в областях, які
      обслуговуються відповідним Генеральним Консульством

      передзвони ще на всяк випадок у ВЦ і перепитай.

 • Ігор Головчак

  Привіт! Розкажіть як працюють супермаркети , торгові центри в Польші, в суботу неділю ,святкові дні . Дякую.

  • Oleksandr

   Шукаєте в інтернеті сайт магазину,який вас цікавить,і все дізнаєтесь.

  • В неділю переважно працюють великі торгові центри, у Перемишлі наприклад Galeria Sanova. Tesco на вулиці львівський у тому ж Перемишлі цілодобово, у якому місті вас цікавить?

   • Чорний Вячеслав

    а якщо я маю прописаний в Хмельницькій обл, чи можу я оплатити в Житомирі збір на шопінг візу?

    чи лиш в Хмельницькому?

    • Oleksandr

     Можете,але подавати документи будете в Житомирі.

 • Костянтин

  Доброго вечора. Я вже мав дуже багато Шенгенських віз і маю хорошу візову історію. Рік назад отримав другу шопінг візу на рік, а тепер знову виробляю нову шопінг візу. Чи можу просити її вже на 2 роки?

  • Oleksandr

   Просити можете на 2 чи на 5 років.А скільки вам дадуть залежить виключно від рішення консула.

  • Віталій

   Спочатку думав також на два, при подачі написав 5, дали на 5 )

  • ellieelien

   а страховку при подачі на який термін відкривали?

 • Віталій

  Доброго дня, отримав “мульті” візу, категорія C 5 років, у цілі видання зазначено 23,подавав на шопінг, карта поляка відсутня. Що, можна здійснювати, з такою ціллю видання ?

  • MT2D

   маєш право їздити по шенгену (і деяким країнам, які визнають шенген – болгарія, румунія, хорватія і т.д. …) не більше 90 днів на пів року.
   права на роботу не маєш.

   • Віталій

    ок, дяк за інфо !

 • Роман

  Маю дві відмови на робочу візу категорії D , чи реально зробити шопінг?

 • Павло

  Яка на даний момент ситуація з чергою у Львові??

  • Oleksandr

   Повна ж….

 • Уляна Бабич

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я студентка 5 курсу + працюю на 0,5 ставки в держ. організації, яку мені потрібно надати довідку: з університету чи з роботи?У виписці з банку буде вказуватися і зарплата і стипендія.Наперед вдячна.

  • Oleksandr

   Якщо ви на стаціонарі-жодної різниці.

 • Оксана

  Доброго дня! Чи звільняють від сплати консульського збору при наявності пенсійного посвідчення станом на березень місяць 2016 року? А які умови для пенсіонера , який працює на 0,5 ставки в державній установі?

 • Martin Isaev

  Доброго дня!
  Оформлюю шопінг візу а Польщу, за одноразову(на 7 днів) заплатив 35 евро, скільки буде коштувати наступна (на 1 рік)???
  Дякую!

  • Oleksandr

   Аналогічно

 • Mutro

  от уже тиждень пробую призначити дату подачі документів (на шопінг візу) в львівському окрузі, на сайті і на гарячій лінії кажуть, що вільних дат немає. Інформації коли будуть дати не надають, просять перевіряти сайт. перевіряю сайт кожні пів години, дат взагалі немає….жах просто. от тобі і безвізовий режим, в прямому значенні слова((((((

  • Оксана

   Спробуйте Ужгород, там є вільні дати, невеликі черги.

   • Mutro

    Пробував, така ж сама ситуація. це буквально останнім часом така ситуація, раніше подати документи на шопінг візу не складало ніяких проблем

  • Roman Kryvulia

   Аналогічна ситуація.Неможу дозвонитись у кол-центр, підкажіть номер гарячої лінії. Кодом з квитанції рекомендують скористатися до 2 місяців. А якщо кодом не скористався, то який крайній термін повернення грошей. Я так розумію потрібно написати якусь заяву в самому візовому центрі, отримати смс і аж тоді повернуть гроші в банку.
   То насправді багато бажаючих отримати візу, чи штучно створена схема, бо я чув що можна подати документи без проблем через деякі туристичні фірми (звичайно не за дякую).

   • Mutro

    номера кол-центрів:

    + 38 044 5945496

    + 38 032 2351776

    + 38 032 2424564

    +38 050 1179053

    + 38 067 3430480

    +38 093 1755503

    08:00 – 22:00, з Пн. по Пт.

    • Roman Kryvulia

     регулярно сьогодні по цих номерах дзвонив. ні на один не дозвонився

 • Roman Kryvulia

  Дозвонився таки на львіський стацонарний номер (08-00), були дати на Шенген 28, 29.04 і далі на травень

 • Sergey Petryk

  не пIзнiше нiж за три мiсяцi до дати подачi документiв резервувати готель – якщо я хочу вiзу на 14.07.2016 року то мені потрібно резервувати готель з 15.04.2016 року вірно?

  • Oleksandr

   Резервуєте готель з 14.07,а резервувати ви можете 15.04

 • Галя

  Добрий день! В мене шопінг віза з терміном 08.04.15 до 09.04.16 категорія “с 23” mult 90 днів. Так як я розумію 90 днів означає протягом пів року? Підкажіть будь ласка чи правильно я розумію і чи є якісь сайти з поясненням , що це на пів року, а не на рік. Бо на даний час я в Португалії і хотіла продовжити їхню візу, а вони думають, що це 90 на рік і що я її вже протермінувала.

  • Oleksandr

   90 днів за останні 180 днів,а не календарні пів року.

   • Галя

    Вибачте але я не розумію. Що означає за останні 180 днів?

    • Oleksandr

     Візу ви можете продовжити з 10.04.2016р.Отже рахувати дні будуть з 10.11.2015(приблизно).Якщо ви вже використали 90 днів-ніхто вам візу не продовжить.Калькулятор підрахунку є на сайті посольства будь-якої країни шенгену.

    • Якщо виникають сумніви, то скористайтеся офіційним калькулятором, щоб визначити скільки ви ще днів можете перебувати: http://lowcostavia.com.ua/yak-rahuvaty-dni-perebuvannia-u-shengeni/

 • Свят Настасяк

  А чи можу я, проживаючи у Львівській області, робити візу у Франківську або ж у іншому місті?

  • Oleksandr

   Івано-Франківськ,Львів,Ужгород

 • Sergey Petryk

  Який повинен бути інтервал між датами запланованого вїзду та виїзду в анкеті на шопинг визу 7 днів чи 21 ?

  • Oleksandr

   21

 • Sergey Petryk

  де можна скачати зразок довідки з роботи ?

 • Чорний Вячеслав

  доброго дня, виникло термінове питання

  якщо при реєстрації моє ім*я записали VYACHESLAV CHORNYY (Вячеслав Чорний)

  хоча в закордонному паспорті написано VIACHESLAV CHORNYI

  це буде рахуватись як помилка, через яку можуть виникнути проблеми?

  • Oleksandr

   Ні

 • Євгенія

  Доброго дня! Я офіційно працевлаштований в м. Рівне, але приписаний у м. Нетішин (Хмельницька обл.). Напишіть, будь ласка, чи можу подавати документи на виготовлення візи у візовому центрі м. Рівне?

  • Oleksandr

   ППВА до Польщі у Луцьку, Рівному та Тернополі приймають лише тих заявників, що офіційно прописані у таких областях: Рівненська, Волинська, Тернопільська

 • Євгенія

  Доброго дня! Я офіційно працевлаштована в м. Рівне, але приписана у м. Нетішин (Хмельницька обл.). Напишіть, будь ласка, чи можу подавати документи на виготовлення візи у візовому центрі м. Рівне?

 • Мар’яна

  Доброго дня. Якщо подача документів 22.04, а резервую готель зараз, це вважатиметься не правильним документом? Чи можна і так?

  • Oleksandr

   Важливо не коли ви бронюєте готель,а на яке число.З того числа вам і можуть відкрити візу

 • Мар’ян Басараб

  Підкажіть будь ласка, чи потрібно довідку про доходи за останні 6 місяців з роботи, для візи на закупи??? Довідку, що я офіційно працюю і за мною зберігається робоче місце в мене є.

  • Oleksandr

   Так

   • Мар’ян Басараб

    Трохи заплутався з цією довідкою про доходи, одні мої знайомі брали тільки довідку, що працюють, про доходи не брали і нормально їздять до Польщі, інші кажуть брати, хоча на сайтах не пише, що потрібно довідку про доходи,……..Для осіб, які працюють/навчаються, слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена інформація, що на період поїздки за кордон місце праці зберігається за працівником.

    Ви не знаєте цих ньюансів?

    • Oleksandr

     Для найманих працівників: довідка з місця роботи, що містить наступну інформацію: дані заявника, дату прийняття на роботу, посаду, заробітну плату за останні шість місяців, а також: ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала і контактні дані організації (повна адреса та стаціонарний номер телефону компанії). Довідка повинна містити інформацію, що робоче місце на час поїздки зберігається.(Цитата з сайта ППВА).

 • Ольга

  Добрий день!

  Підкажіть, будь ласка, чи можна використати фактури за 2014-2015 рік для подачі на шопінг візу зараз? В мене була шопінг віза дійсна до березня 2015 року, я по ній їздила кілька разів і закуплялась. А після неї – австрійська віза (візит до родичів) в 2015 році.
  Чи можу я зараз подавати на річну шопінг візу? Чи знов спочатку на 7 днів, а після неї на річну?

  • Oleksandr

   Подавати можете,але термін призначає консул.Просити можете хоч на два роки-це ваша справа.Додайте фактури за період дії шопінг візи і подавайте.

 • Дарія

  Скажіть, будь ласка, де в анкеті на шопінг-візу вказувати готель, у 31 чи 32 пункті?

  • Ростислав

   у 31

 • ellieelien

  А у якому документі просити про відкриття візи на 2 чи 5 років. Де саме вказувати це і як?

  • Oleksandr

   В анкеті.В’їзд-дата,виїзд-дата(між ними-проміжок 2 або 5 років).

 • Дарія

  Виписка про рух коштів повинна бути за 3 чи 6 місяців?(студентка) І яка сума повинна бути на картці? тому що одні кажуть достатньо 1000, інші – мінімум 2500 грн. Дякую)

  • олена

   я двічі подавала документи,і двічі робила виписку за останні 3 місяці, проблем не було.

  • Михайло

   Кошти на рахунку повинні бути еквівалентна 300 злотих ≈ 2000 грн на одну особу

 • Чорний Вячеслав

  при реєстрації на подачу документів мені вказали мій особистий код
  але коли я хочу його перевірити на сайті консульства
  пише, що не знайдено такого
  це може бути збій у роботі сервісу, чи проблеми з моєю реєестрацією?
  хоча лист підтвердження є на ел пошті

 • Іруся

  Доброго дня, допоможіть в такому питані, чи правда що бронь готелю має бути не менше ніж за 3 місяці до подання документів? і якщо це 4-та віза на закупи то реально що відкриють більше ніж на 1 рік? це потрібно вказати в анкеті на більший термін? чи це не залежить від того чи напишу в анкеті на 1 рік чи на більше…ДЯКУЮ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗА ВІДПОВІДЬ.

  • олена

   Якщо у вас 4 віза на закупи у вас є всі шанси отримати візу на 2 і більше років. Просто вкажіть це в анкеті,у полі дата вїзду – дата виїзду. Остаточне рішення приймає консул, але ж попросити можна ,а раптом і на 5 дадуть :)

 • Iван

  На сайті http://www.polandvisa-ukraine.com є наступна інформація:
  Для підтвердження наявності власних фінансових коштів необхідно надати ОДИН з наведених нижче документів:
  а) довідка з банку про наявність фінансових коштів + виписка про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці;
  б) дорожні чеки, необхідно надати оригінал та копію з обох сторін і квитанцію про їх купівлю.

  На сайті польського консульства у Львові:
  2. Підтвердження наявності достатніх фінансових засобів на покриття витрат, пов’язаних з подорожжю до зони Шенген.
  2.2 Власні засоби:
  виписка з банківського рахунку, який підтверджує наявність достатніх фінансових засобів з переліком банківських операцій за останні три місяці,
  АБО
  дорожні чеки видані на прізвище особи, яка подає документи на візу, відповідно підписані – оригінал і копія.

  Виходить, що коли є проблеми з банківською довідкою, можна просто придбати дорожні чеки (скажімо на 100 євро)?

  • Oleksandr

   Теоретично-так.Але там же написано,що консул може запросити у вас додаткові документи,а які саме-відомо лише йому(і це може бути саме довідка з банку).Отже як не мудри,на те і вийде.

 • Чорний Вячеслав

  чи можна перенести дату подачі документів, якщо до моєї дати залишилось 10 діб?

  • Oleksandr

   Так,не пізніше,ніж за 24години до дати подачі документів.

 • Свят Настасяк

  Це нормально, якщо я не можу додзвонитись на будь-який з номері кол центру, і сервіс призначення дати також не працює?

  • Oleksandr

   Це означає,що є дати і попит зашкалює.

   • Свят Настасяк

    і мені так надзвонювати? чи краще чекати?

    • Oleksandr

     Якщо не дзвонити-не зареєструєтеся.

 • Ірина

  Я безробітня(в декреті), рахунок лише соціальний (860грн/міс “дитячі” гроші) є частина квартири і дві земельні ділянки, чи достатньо цього для шопінг візи для мене і дитини1рік) чи поставити ще кошти на рахунок? Записана на 17.04 в візовий центр, не буде підозріла сума приходу?

  • Oleksandr

   Нерухомість і земельні ділянки-це прив’язка до України,а на рахунок плкладіть 2000-3000грн і візьміть виписку про рух коштів за 3місяці.

 • Ирина Заяць

  Добрий день! Якщо я перебуваю у декретнiй вiдпустцi по догляду за дитиною чи потрибна довiдка з мicця роботи I якого формату?

 • Roman

  Доброго дня.
  Підкажіть будь ласка, якщо я офіційно працюю в Києві а зареєстрований у Львові то як в такому випадку бути з довідкою з роботи?

 • Ірина

  Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, скільки днів я маю право перебувати в Польщі з першою шопінг-візою і з другою шопінг-візою???

  • Oleksandr

   Термін перебування вказаний на вашій візі,але він не може перевищувати 90 днів за півріччя.

 • Назар Обезюк

  Підскажіть будь ласка, чи необхідно зараз бронювати отель для шопінг візи?
  Не можу ніяк зрозуміти, одні кажуть шо поїхав -> отримав фактуру ВАТ -> поїхав назад.
  Так треба чи ні? <3

  • Oleksandr

   Для відкриття візи вам необхідно надати бронь готелю на дату,коли плануєте перший в’їзд у Польщу.

 • Pavlo

  Чи потрібно щоб була присутня людина в візовому центрі на момент подачі документі ,яка виступає “спонсором поїздки”?

  • Oleksandr

   Так.Повинна написати заяву,що буде спонсорувати поїздку.

   • Pavlo

    А якщо ця заява вже є і нотаріусом підписана
    ?

    • MT2D

     Вони там дають свій бланк.

    • Oleksandr

     В мене була аналогічна,нотаріально завірена,заява і все-рівно писав у ППВА заяву від руки.

 • Ігор

  Вийшло так, що при подачі документів в анкеті запланована дата вїзду 26 часло, а бронь готелю на 25. Дадуть візу чи буде відмова?

  • Oleksandr

   Візу можуть відкрити на 25.

 • Назар Обезюк

  Я офіційно приписаний у Рівненській обл., але навчаюсь (коледж) у Вінниці.
  Не можу зрозуміти, чи маю я право подавати на візу у м. Вінниці?

  • MT2D

   підійди у ВЦ Вінниці і запитай особисто. чи напиши по електронці.

   • Назар Обезюк

    На електронку не відповідають

    • Oleksandr

     У вихідні дні ніхто відповідати не буде.Також можуть не відповісти на лист без конкретних даних і не підписаний.

 • Павло

  На яку суму потрібно привезти фактур???

  • Oleksandr

   Сума фактур значення немає,жодної вимоги,щодо суми не існує.

 • zeeween

  Уточніть, будь ласка. Має бути бронювання саме готелю чи може бути й хостел на booking.com?

 • cadillak89

  зараз взагалі реально зареєструватися??? , дзв уже 3рази, каже немає місць взагалі

  • Oleksandr

   За 3 рази-нереально,а за 300-так.

 • Ігор Головчак

  Сьогодні одержав паспорт з першою шопінг візою. Дякую сайту Lowcostavia за детальну інформацію.

 • Богдан

  Доброго дня! При реєстрації не правильно заповнили прізвище. Замість LIUBOV LAZORIV написали LIUBOV LAZOR (без останніх двох букв). Чи відмовлять дівчині у подачі документів? Дякую.

  • Oleksandr

   Можлива відмова,але все залежить від консула.Дзвоніть в консулят і просіть консула.

 • Микола

  Привіт
  Може хто знає що відбувається далі з відданими до консульства фактурами?
  Тримають їх у себе?

  • MT2D

   беруть копії, оригінали залишають вам

 • Roman Kryvulia

  Хочу просити на 2 роки візу на закупи (раніше були річні-2 шт.). При заповнені анкети в.п25 Який час перебування потрібно вказувати?
  Та чи потрібна тоді медична страхівка на 2 роки, чи пройде річна?

  • Oleksandr

   Час перебування-90 днів.Достатньо річної страховки.

   • Roman Kryvulia

    Дякую за інформацію! Можливо, ще підкажете. п.19; 20 (дружина приватний підприємець, вже півроку перебуває у відпустці по догляду за дитиною).
    Та чи досить для дружини мого листа-спонсорування, чи можливо потрібні ще якісь документи?

    • Oleksandr

     Шопінг-візу для дітей не дають.Ви можете бути спонсором(лист і рух коштів на рахунку за 3 місяці).Дружині потрібно прив’язку до України(довідка з роботи,наявність нерухомості,автомобіля,земельної ділянки).

     • Roman Kryvulia

      Дякую!

 • Алла

  Доброго дня, що потрібно мати з документів, окрім візи у паспорті, для перетину кордону?
  І чи обов’язково відвідувати саме те місто, де був заброньований номер в готелі?

 • Ирина

  Пiдкажiть, будь ласка, чи я правильно зрозумiла. В роздiлi “хто може отримати шопiнг вiзу в Польщу” перелiченi областi, яким дають цю вiзу. Я прописана та живу в Киевi, а його в перелiку нема. Тож я не можу подавати документи та отримати цю вiзу? Так?

  • Oleksandr

   Все вірно.Для вас даний тип візи недоступний.

 • Павло

  Скажіть будь ласка шопінг віза терміном на рік, кількість днів перебування 90, дає право протягом цілого року бути до 90 днів на території шенгену чи, дє змогу 90 днів протягом 180 а потім знову 90 протягом 180?
  і ще одне з шенгенською візою категорії “С” якшо я полечу літаком з польші через брюсель до іспанії, в мене можуть бути проблеми в аеропортах через те що це шопінг віза?

 • Кристина

  Якщо я хочу за 1,5-2 місяці поїхати в Польщу, бронь на готель коли потрібно зробити?

  • Oleksandr

   Важливо:,,на коли”бронь,а не ,,коли”.Бронь готелю повинна перекривати ваше перебування в Польщі.А коли ви її зробите-неважливо.

   • Кристина

    Дякую)

   • Yura Krainskiy

    “Також зауважте, що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів.” як це розуміти?

 • Роман

  Вітаю, можливо підкажете, яка сума має бути на банк. рахунку ? є кредитина карта він привату, на якій наразі 5000 грн кредитних коштів, варко класти ще свої ?

 • Кристина

  Чи потрібно заяву від батьків (тобто спонсора) завірювати в нотаріуса?

  • Oleksandr

   Ні

   • Кристина

    А як повинна виглядати ця заява, чи є зразок?

 • Тетяна

  А якщо я з Вінниці, але навчаюсь в Києві і приписана в гуртожитку, я не маю права на шопінг-візу, якщо пояснити ситуацію консулу?

  • Oleksandr

   У вас київська прописка і подавати документи можете лише у київському окрузі,а там шопінг візи не відкривають і консул нічим вам не допоможе тому,що порушувати правила не буде.

 • Вікторія

  “Зауважте, що кожен заявник має сплачувати збір особисто, при собі необхідно мати оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів, оплата має здійснюватися в окрузі, де прописана людина.”
  Доброго дня!
  Чи значить це, якщо я прописана в місті Коломия Івано-Франківської області, маю в тому банку і оплачувати? Якось дуже дивно… Чому я не можу сплатити в будь-якому іншому місті?
  Дякую за відповідь!

  • Oleksandr

   Оплата у окрузі,а не в селі чи на хуторі.

 • Natalia

  Скажіть будь ласка, чи їхав хтось з Варшави у Барселону, як все було в аеропорту як польському так і іспанському? Чи просили у Барселоні показати наявність коштів для шопінгу? І чи дуже перевіряли вміст багажу у Варшаві? Поділіться будь ласка хтось досвідом))

  • Oleksandr

   У Варшаві ви проходите повну перевірку багажу.У Барселоні ви не проходите митний контроль,адже не в’їзжаєте у шенген,а вже перебуваєте у ньому.Решту процедур ви проходите при в’їзді у шенген,тобто на польському кордоні.

   • Natalia

    А вже у Барселоні мене можуть запитати мету візиту, то це туризм? І чи можуть запитати де я планую жити на час перебування у Барселоні? Якщо я їду в гості до подруги, то як це пояснити їм??

    • Oleksandr

     Про мету вашої подорожі вас можуть запитати навіть при перевірці в поїзді,в автобусі,просто на вулиці.І ви повинні пояснити,що ви тут робите і де проживаєте.Можете проживати у подруги.Достатньо буде дзвінка до неї,щоб підтвердити ваші слова.

 • Романа

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, якщо на момент подачі документів на другу (наступну) шопінг візу студент має тимчасовий студентський квиток ( у зв”язку з загубленим попереднього), довідку з навчального закладу і довідку про № студентського, який загублено, чи такі документи вважаються чинними?

  • Oleksandr

   Достатньо надати довідку з навчального закладу(стаціонар).Жодного студентського квитка не потрібно надавати.

   • Романа

    Дякую за відповідь. Питання виникло, бо при подачі документів на першу шопінг візу (7 днів), крім довідки з навчального закладу, я подавала копію студентського квитка і показувала оригінал.

 • Dasha Zhukovskaya

  23.05 подаватиму на 2 шопп. вiзу, я студентка 4го курсу і 30.06 офіційно завешую навчання, не працюю офіційно, мені достатньо ксерокопії будинкової книги? Чи має вона бути завірена печаткою чи якимось підписом? І чи достатньо броні готелю (без оплати) як і раніше?

 • Таня

  Добрий день!скажіть будь-ласка хочу зробити другу шопінг візу але немає фактури з першої!чи відкриють мені другу????що мені робити?

  • Oleksandr

   ні

  • Oleksandr

   Відкриють одноразову візу на тиждень.

 • Dasha Zhukovskaya

  Підкажіть, будь ласка, що має бути написано у заяві про спонсорство? Є в когось приклад? І які документи повинні бути для пiдтвердження родства, якщо бабуся спонсорує онука?

  • Oleksandr

   Спонсорувати може лише тато сина і дружину і т.п.

   • Dasha Zhukovskaya

    Але ж навiть тут, у статтi написано, що бабуся/дiдусь можуть

    • Oleksandr

     Ви цитуєте статтю,а на сайті консуляту і ППВА сказано,що спонсорами можуть виступати родичі першої лінії і все.Дід і баба-це родичі другої лінії.І подібна приписка-це домисли автора.Консул може прийняти вас за спонсора,але не зобов’язаний.У цьому вся суть.

     • Дякую, за виправлення. Якщо бачите ще неточності у статті, то напишіть, це дозволить зменшити кількість запитань від читачів.

   • Dasha Zhukovskaya

    Цитую:”Для безробітних: спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії (батьки, члени подружжя, діти, дідусь/бабуся, внуки). “

 • Iryna

  Добрий день, фактури видані вереснем 2014 року, подаю на другу шопінг візу у червні 2016, чи підходять ці фактури, допоможіть, будь-ласка.

  • Oleksandr

   Фактури повинні бути зроблені у період вашої першої шопінг візи.

   • Iryna

    дякую

 • Тимур

  Доброго дня ! А щоб не самостійно робити візу , а з вашою допомогою на який контакт потрібно вийти ? Дякую

 • George

  підкажіть будь-ласка. отримав 3-ю шопінг візу. при подачі документів бронював готель через букінг. після отримання візи, бронювання відмінив, так як плани змінились. візу відкрили з 05.05.2016. поїхати зможу тільки 28.06.2016 і з собою буде бронювання з Airbnb на тиждень. чи можуть виникнути проблеми, через те що я перший раз заїжаю на півтора місяці пізніше від дати видачі візи? дякую

 • Raju Soham

  Ми пропонуємо приватні, комерційні і персональні кредити з дуже низькими річними відсотковими ставками як низько як 2% протягом одного року до 30 років термін погашення в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити в межах від 3000 до 100,000,000.00 в будь-якій валюті. Зв’яжіться з нами по електронній пошті. (wecaremoney1986@gmail.com) для більш докладної інформації.

 • Наталя Білецька

  Доброго дня! У мене була відкрити польська робоча віза з 19.06.15 по 07.12.15 на 180 днів, я використала 30 днів

  цього року мені відкрили польську робочу візу з 27.01.2016 по 12.10.2016 на 150 днів, які я вже використала. В мене питання: коли я можу відкривати наступну робочу візу, зараз чи після 12.10.2016?

 • Діма

  Доброго дня. Я зареєструвався на подачу документів на 3 ю шопінг візу. Цікавить:
  1. Якщо перший мій вїзд буде через Польщу, а виїзд через 2 тижня через Угорщину, це не буде проблемою на кордоні? Як у даному випадку будуть рахувати час перебування у Польщі?
  2. Якщо наприклад на візу я подаю сьогодні, а бронювання готелю я зроблю сьогодні на 6 червня, через тиждень, це нормально? Думаю чи правильно я зрозумів даний пункт, що бронювання готелю має бути не пізніше ніж через 3 місяці.

  • Natsia

   Проблем немає бути, тим більше шо це вже 3тя віза….але угорські прикордонники любителі домахатись з польськими візами. Але як таких проблем немає. Скільки фактур у Вас є на подачу на третю візу?

   • Діма

    2 фактури з різних магазинів. А з бронюванням готелю немає проблеми? Можна це зробити в день подачі на візу чи потрібно завчасно?

 • Кристина

  Неможливо додзвонитись в кол центр, та й на сайті теж глухо. Що робити?

  • Oleksandr

   Немає нічого неможливого…

   • Кристина

    Дзвонила на всі номера весь день без перестанку і нічого. Вічно зайнято, або навіть гудків і нема. В інші дні менше дзвонила, але аналогічно.

 • Anastasia

  Дзвоню вже 3 день, щоб зареєструватись на подачу документів на всі вищевказані номера
  +38 044 594 54 96
  +38 032 242 45 64
  +38 032 235 17 76
  +38 050 117 90 53
  +38 067 343 04 80 +38 093 175 55 03, неможливо додзвонитись.. На мобільних просто зайнято. а на стаціонарних йдуть гудки, ніхто не піднімає на київському, а на львівських на секунду піднімають і збивають, а гроші одразу з’їдає і на тому і на тому стаціонарному. Підкажіть хтось будь ласка на який зі всіх цихномерів додзвонився і за ск часу. Дуже буду вдячна!!

  • Oleksandr

   Особисто сам додзвонився 31травня на 067 чотири рази десь за 4-5годин,але спроб було не менше 300.Удачі.

  • Dasha Zhukovskaya

   Дозвонювалася на львівські стаціонарні близько 9ї вечора, дзвонила також зі стаціонарного. Дзвінок вихоть 1 на 30-40 дзвінків

  • Pasha Artyshuk

   Дозвонився на +38 032 242 45 64 з мобілки. Скачав додаток автонабору) десь на 80-ий раз підняли)

 • Ігор Романюк

  Зареєстрованний на подачу візи на 1липня ( на 7 днів), чи можу я якимось чиному зареєструватись на чергу вже на подачу другої візи приблизно на 15 липня, в банку оплатив дали код але коли при вводі не пропускає мій емейл тому що дата на 1 липня. чи можливо зареєструватись на інакший емейл чи потрібно все ж таки чекати 1 липня тоді вже подавати на 2 ?

  • Oleksandr

   Одночасно дві реєстрації неможливі.

   • Ігор Романюк

    дякую

 • Olga

  Доброго дня! Подаю документи на 3-тю шопінг візу. У мене перший заїзд – на територію польщі, виїзд з угорщини, потім ще один раз заїжджала через угорщину і поверталась також. Буде достатньо однієї фактури з першої поїздки? Дякую

 • Irina Grishchenko

  В тексті статті “Перевірити найближчі доступні дні для подачі документів ви можете самостійно за лінком.” Але лінк не працює.

  • Oleksandr

   Лінк працює,але сайт ППВА сьогодні ,,завис”.

   • Irina Grishchenko

    Дякую!

   • Irina Grishchenko

    намагаюсь записатись на подачу з понеділка, але лінк на запис до цих пір не працює. Може вони відмінили запис через інтернет?

    • Oleksandr

     Сайт просто ,,завис”.

 • Андрій

  Допоможіть, будь ласка..
  08.06.16 я забронював готель, 17.06.16 у мене подача документів, допустимо, що через тиждень мені зробили візу, чи можу я виїхати 25.06.16 в Польщу? (Якщо бронь зробив з 25-27.06.16)
  Шопінг віза перший раз на 7 дн.

  • Oleksandr

   Так

   • Андрій

    Дуже Вам дякую)

 • Pasha Artyshuk

  Доброго дня. Роблю першу шопінг. Маю всі квитки на маршрут Львів-Варшава-Гданськ-Варшава-Львів (16-21 липня), а також готель на 3 ночі у Гданську вже оплачений. Скоро йду подавати документи. Чи є можливість що мені не відкриють візу, через те що я їду “на закупи” у Гданськ?)))
  Або можливо ці всі квитки послужать гарантією, щоб відкрити?)

 • Pasha Artyshuk

  А ще по довідках з банку, для безробітних….
  У тексті статті:
  “Увага! Рахунок не може бути депозитним, а має бути зарплатним або розрахунковим. Мінімальна сума на рахунку має бути з розрахунку 30 євро або 100 злотих на добу перебування у Польщі. Для шенгенської шопінг візи достатньо 1000 грн і більше;”
  Надіслав лист в “поланд-віза” з питанням про мін. суму на рахунку та довідки про стан рахунку…..Мені відписали таке:
  “При подачі документів з метою отримання Шенгенської візи не потрібно надавати окрему довідку про стан рахунку, необхідно надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців (мінімум 3 місяці). Відсутня інформація стосовно необхідної мінімальної суми на рахунку при подачі документів з метою отримання Шенгенської візи.”

  • Oleksandr

   Рух коштів на рахунку за останні три місяці.Конкретної суми остатку на рахунку не існує(але бажано мати 1000-1500).

   • Pasha Artyshuk

    Дякую, це мене радує.

 • Pasha Artyshuk

  Ще питання про дати відкриття візи. В тексті статті:
  “Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше.”
  В мене готель заброньований з 17-го числа. Але перетин кордону відбудеться 16-го. Якщо я надам куплені квитки на автобус на 16-те число, чи відкриють мені з 16-го візу? Чи такий трюк не пройде?

 • Кристина

  За багато днів безперервного дзвоніння на кол-центри (усі), на жодному з номерів навіть не йшли гудки, було або зайнято, або “знята трубка”, і так щодня, ніразу ніде не йшли гудки. На сайті: Львівське ППВА не пропускає далі після вибору ппва, пише немає вільних дат, Ужгродське ППВА каже шо мого номеру квитанції не існує. У мене вже прогоряє запланована поїздка. Я у відчаї.

  • Pasha Artyshuk

   якщо маєте смартфон, ставте програму автододзвону, і телефонуйте на стаціонарні

   • Кристина

    Але нема гудків все рівно. На одному одразу ж скидає, а інший вічно зайнятий.

    • Pasha Artyshuk

     ну на вічно зайнятий автододзвоном
     я так і дозвонився, на 100-ий раз

     • Кристина

      Ви у яке ППВА зареєструвлись?
      Коли реєструвлись і на яку дату призначили вам?

     • Pasha Artyshuk

      Львів. Десь 25-го травня додзвонився, найближча дата була 17 червня, вже здав доки

 • Mila

  В мене подача 09.06.16
  Бронь готелю на 18.06.16 чи втисгнуть мені відкрити візу?(перша віза на 7 днів)

  • Як правило, візу виготовляють за тиждень. Мали б встигнути.

  • Oleksandr

   Ваш паспорт буде у ППВА 16.06.16 після 15:00(але дуже рідко бувають і затримки).

 • Орест

  Скажіть, будь ласка, чи потрібна довідка про доходи з місця навчання? І чи взагалі потрібна якась довідка про доходи?
  Чи тільки просто довідка що я там навчаюсь?

  • Oleksandr

   Довідка про навчання(стаціонар).Також потрібна довідка з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.Підійде стипендійна карточка з кінцевим балансом 1500-2000 грн.

 • Андрій

  На сайті пише “Зауважте, реєстрація на подачу документів можлива виключно за 24 години до дня подачі документів до 15:30.”
  Я здійснив касову операцію 15:43 вчора
  Чи можна мені буде зареєструватися сьогодні десь так 16 година?

  • Oleksandr

   Код у вашій квитанції активується через 24 години після оплати і лише в робочий день.

 • Serhiy Kopytko

  Доброго дня! скажіть будь ласка, нині я отримав візу шопінг, С, 90дн, цих 90 дн є на цілий рік, і чи вона є багаторазова, чи можу я їздити напр. через день до польщі, чи можу напр, бути в польщі 1х 90дн, потім перетнути кордон і вернутися ще на 90 дн???
  Дякую!

  • Oleksandr

   90 днів на пів-року

 • Serhiy Kopytko

  це багаторазовий перетин так на 90 дн протягом пів року?

 • Yura Evilmms

  День добрий! Поміняв паспорт на біометричний в старому паспорті ще незакінчена шопінг віза то при сплаті 60 грн при подачі на новий паспорт в мене залишився ще й діючий старий (На руках 2 діючих закордонних паспорта). Хочу подати на нову шопінг візу в новий паспорт (до цього були 3 шопінг 7/365/365 днів і ціла купа різних віз Азії і тд.). Питання: В новий паспорт дадуть шопінг візу на рік? (фактури і тд. все є) щиро вдячний.

  • Oleksandr

   Подаєте обидва паспорти і в новий вклеють нову візу.Її термін залежить від консула(можуть дати на рік).

 • Вікторія

  Доброго дня! Дані вашої статті не збігаються з вимогами на офіційному сайті.
  Офіційний сайт:
  Для найманих працівників: довідка з місця роботи, що містить наступну інформацію: дані заявника, дату прийняття на роботу, посаду, заробітну плату за останні шість місяців, а також: ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала і контактні дані організації (повна адреса та стаціонарний номер телефону компанії). Довідка повинна містити інформацію, що робоче місце на час поїздки зберігається.
  Ваш сайт:
  Для осіб, які працюють/навчаються, слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена інформація, що на період поїздки за кордон місце праці зберігається за працівником.
  Для найманих працівників слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
  Далі про бронювання.
  Ваш сайт:
  “Документи, що підтверджують забезпечене проживання (заброньований готель). При подачі документів на візу достатньо надати підтвердження бронювання готелю на вказаний період без здійсненої оплати. Ви можете надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт Booking.com.”
  Офіційний сайт:
  “роздруковане підтвердження бронювання через інтернет ресурс booking.com + виписка з банківського рахунку про оплату даного бронювання (завірена печаткою банку) + «скріншот» електронної пошти, на яку надійшло підтвердження;”
  Не знаю якою інформацією керуватися.
  І ще виникли питання:
  1. Чи потрібно додатково оплачувати надання біометричних даних?
  2. Сервісний збір це те, що ми сплачуємо за реєстрацію в черзі?
  3. На сайті візові анкети пропонуються трьома мовами, можна обрати українську, чи потрібно на польській мові здавати?

  Дуже актуальні питання для мене!
  Буду чекати відповіді!
  Дякую!

  • Oleksandr

   1)Прив’язка до України:довідка про дохід за 6місяців з роботи на фірмовому бланку з печаткою і допискою,що на час подорожі за працівником зберігається робоче місце;довідка з місця навчання,пенсійного фонду(пенсіонери);безробітні-наявність нерухомості,землі,автомобіля(домова книга,акт власності,техпаспорт).
   2)Фінансові кошти:виписка з банку про рух коштів на рахунку за 3 місяці(остаток на рахунку:1500-2000грн),дорожні чеки,спонсорування найближчих родичів-діти,брат,чоловік і т.п.
   Тепер відповідь на ваші запитання:
   1)ні;
   2)так;
   3)українська мова.

   • Вікторія

    Дякую! А як щодо бронювань? На офіційному сайті пишуть, що, бронюючи на букінгу, потрібні додаткові підтвердження оплати: виписка з банківського рахунку, скріншоти.

    • Oleksandr

     Оплата потрібна для туристичної візи.Вам достатньо лише забронювати готель і оплатити при заселенні.

    • Leo

     А чому за останні 3 місяці? Хіба не 6? Навіть тут на сайті пише..
     Чи є різниця студент і працівник?
     І чи потрібно студенту державнику довідку про доходи?

     • Oleksandr

      Довідка про доходи за 6 місяців,а довідка з банку за 3 місяці.Студент(стаціонар)подає довідку з місця навчання,а працівник- довідку про доходи з місця роботи.Довідку з банку потрібно всім.

 • микола

  я відкриваю першу шопінг візу, в мене є рахунок в приват банку, карта “універсальна” у мене більшість часу мінус на рахунку, але останній тиждень 3000 грн власних коштів, чи можуть мене не пустити із-за того що в випискі за 3 місяці, в мене постійно заборгованість, і ще, цей рахунок підходить, чи потрібно стрворювати новий, типу електронного гаманця

  • Pasha Artyshuk

   Універсальна карта привату не підійде, хоч у Вас там буде + 999999 грн )
   Треба дебетну карту, тобто – “для виплат”, якщо приватівська

 • саша

  Скажіть будь ласка хтось дозвонювався в кол-центр ппва Рівного,? Це взагалі можливо? Сама дозвонилась на іх 067 , перевірили номер , а після цього 20 хв очікування і тишина… Це нормально? Потрібно й надалі чекати? І взагалі, дзвінки платні чи безкоштовні?

 • Sergiy Gutyuk

  добрий день. 4 питання >>
  З ВАШОГО САЙТУ:
  – ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗВ’ЯЗОК З УКРАЇНОЮ (ОДИН З ПЕРЕЛІЧЕНИХ):
  ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ СЛІД НАДАТИ СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ АБО ЛІЦЕНЗІЮ АБО ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ + ОСТАННЮ ПОДАТКОВУ ДЕКЛАРАЦІЮ.
  1. потрібна ксерокопія одного із цих документів, нотаріально завірена копія чи оригінал?

  ================
  ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ЗАЯВНИКІВ, ЯКІ Є ВЛАСНИКАМИ НЕРУХОМОСТІ/ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, СЛІД НАДАТИ ДОКУМЕНТ, ЯКИЙ ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВО НА НЕРУХОМІСТЬ/ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ (ПІДІЙДЕ БУДИНКОВА КНИГА);
  2. ситуація: людина є фрілансером не ФОП (читай – безробітна / не працююча), живе з батьками. тобто людина вважаться співвласником квартири батьків? А якщо квартира приватизована на і належить батьку (зараз із тим новим законом не зовсім зрозумілість щодо прав власності квартир між сторонами ОСББ, ЖЕКУ і власниками)? Бо раніше діти прописаних батьків мали право власності на частку квартири. Як нині?
  «ПІДІЙДЕ БУДИНКОВА КНИГА» – має бути ксерокопія, виписка, завіреність?

  3. Якщо цього немає, як чинити?
  На сайті http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html – «для осіб, які не працюють: довідка з банку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці. Або дорожні чеки, необхідно надати оригінал та копію з обох сторін і квитанцію про їх купівлю» – тільки не ясно яка має бути сума?
  =============================

  – ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ФІНАНСОВИЙ СТАН ЗАЯВНИКА, А САМЕ ВИПИСКА З БАНКУ ПРО РУХ КОШТІВ НА РАХУНКУ ЗА ОСТАННІ 6 МІСЯЦІВ:
   ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ: СПОНСОРАМИ ПОЇЗДКИ МОЖУТЬ ВИСТУПАТИ РОДИЧІ ПЕРШОЇ ЛІНІЇ (БАТЬКИ, ЧЛЕНИ ПОДРУЖЖЯ, ДІТИ). СПОНСОР ПИШЕ ВІД РУКИ ЗАЯВУ ПРО ТЕ, ЩО ЗАЯВНИК ЗНАХОДИТЬСЯ НА УТРИМАННІ СПОНСОРА; ДОДАТКОВО ДО ЦІЄЇ ЗАЯВИ СЛІД ДОДАТИ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ РОДИННІ ЗВ’ЯЗКИ ЗАЯВНИКА ЗІ СПОНСОРОМ, ТА ВИПИСКУ З БАНКУ ПРО РУХ КОШТІВ НА РАХУНКУ СПОНСОРА.
  4. Обов’язково потрібно спонсорство чи можна мати власний рахунок (не кредитний) із коштами на ньому? Яка сума мА бути на 7 днів першої «візи на закупи» ?

  ДУЖЕ ДЯКУВАТИМУ ЗА ВІДПОВІДІ

  • Pasha Artyshuk

   1 – не знаю)
   2 – “живе з батьками” “прописана” – це не право власності. Діти мають право власності. але треба це оформити по канонам в нотаріуса) Має бути документ, зелененький такий, де вказані напр. Ви і навпроти 1/2 частки, чи 1/3 чи як Ви і Ваші батьки оформите.
   3 – В цьому разі, або телефонуєте в кол.центр, або йдете у візовий центр в довідкову, або пишете питання на мило Info_lviv@polandvisa-ukraine.com (раз в добу. відповідають). Бо інших варіантів, крім вказаних в статті, я не чув…
   4 – Можна мати власний рахунок, не кредитний, але щоб на ньому був рух коштів від 3-х місяців давності. Про суму на рахунку, мені візовий центр відписав, що такої інфи (умови) не надавалось з консульства. Але народ каже – 1000 мінімум. Сьогодні здавав доки з 3500 на рахунку, побачимо чи пройде)

   • Sergiy Gutyuk

    дякую!

  • Oleksandr

   1)ксерокопія і оригінал(для перевірки)
   2)людина повинна бути співвласником квартири,прописка не рахується.Домова книга,свідоцтво про право власності.Іноді вистачає лише домової книги,де є запис,що квартира приватизована і ви є співвласником.Квартира може бути державна,або приватизована,а хто вам надає послуги(жек,осбб)не важливо.

   • Sergiy Gutyuk

    дякую

 • Olga

  Доброго дня!
  Я оплатила послуги ППВА ще в січні 2016, дистанційно оплатити таку послугу неможливо. я працюю в іншому місті, а тому для мене оплата дистанційно є необхідністю. але ж такої можливості в 21 столітті ніхто не надає. Отож, я мушу особисто приїздити, оплачувати, а тільки потім призначати дату подачі документів. Дату подачі документів мені так і не вдалося, бо для шопіг-візи немає вільних дат на сайті ППВА. який. до речі, постійно видає помилку, а зателефонувати на номери телефонів зазначених на сайті ППВА НЕРЕАЛЬНО, я намагалась це зробити з 8 до 22, в переписці з службою підтримки вони зазначають. що роблять все можливе для покращення їхньої роботи, переписку я з ними вела з грудня 2015, оскільки мене дуже цікавила дистанційна проплата, оскільки проживаю я 700 км від міста прописки. Отож. щодо роботи сайту відповідь служби підтримки: “У відповідь на Ваше повторне звернення повідомляємо, що моніторинг роботи веб-сайту Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі (далі ППВА) здійснюється на постійній основі. За Вашим запитом було здійснено перевірку роботи функції реєстрації. Несправностей в роботі сайту не виявлено. Радимо Вам повторити спробу реєстрації.”
  Мене цікавила реєстрація в м.Рівне наголошую.
  Результат моїх намагань отримати шопінг-візу з січня 2015 року – я нікуди не поїхала, в травні написала заяву про повернення оплати послуг ППВА.
  Коли я писала заяву про повернення коштів, то мені пропонували послуги реєстрації треті особи.
  Чи мав хтось такі ж проблеми?
  Варто зазначити, що я попередні роки я отримувала візи без проблем, і до Польщі і в інші країни.
  Дуже гарно хтось заробляє гроші на штучно створеному хаосі.

  • Andy

   поговорюють, що зареєструватись самостійно практично неможливо (мене
   хватило на годину на телефоні). Тільки бариги які беруть 1000-1500 грн
   за послуги. + в тому, що вони виробляють документи типу виписки з
   рахунку банку і т.д. Самі реєструють. На все про все має піти 2500-3000
   грн. (520 банк, 35 євро віза + барига). Я б на вашому місці пробував
   десь в себе, де ви живете пробивати якісь варіанти (культурка, бізнес
   віза, можливо віза не Польська, а Чеська, Словацька і тд.)

   • Pasha Artyshuk

    Я сам зареєструвався. Програма автододзвону на смартфон, на 80-ий дзвінок, підняли трубку)

    • Andy

     Я теж про це подумував, але потім вирішив шо той час того не вартий. Додзвон, потім документи треба зібрати. Також я читав на форумах, що в один час дати є, в інший можуть сказати, що їх нема (при чому ні в Тернополі, ні в Луцьку, ні в Рівному), не впевнений, що це правда, але всяке може бути.

     • Pasha Artyshuk

      ну не знаю, 400 грн. за чергу, чи безкоштовно…я обрав друге)
      З документами запари зовсім не бачу..хіба у Вас щось з того не проходить..

     • Olga

      Ви обрали друге в м.Рівне? і у Вас все вийшло “без запари”?

     • Pasha Artyshuk

      м.Львів. Але яка різниця, кол-центр один на всіх. Та і збір документів залежить суто від Вас, а не від міста в якому ви живете.

     • Oleksandr

      Olga пише вам про запис в інтернеті,а ви їй про кол-центр.

     • Pasha Artyshuk

      Ви мабуть щось не так зрозуміли) Перечитайте корінний пост Ольги. Вона про “НЕРЕАЛЬНО дозвонитись” теж пише)

     • Oleksandr

      При дзвінку неможливо вияснити наявність вільних дат на шенген і туризм:або одне,або інше.Тобто:якщо ви запитали про дати на шенген і їх немає-інформацію про наявність шенген-туризму вам уже не нададуть.Десь тут у ваших постах неточність,або фантазія.

     • Pasha Artyshuk

      Взагалі, до чого тут туризм-шенген? Стаття про шопінг-візу)
      Людина написала що не може дозвонитись, я відписав, що це реально і я дозвонився. Те що у Вас не вийшло дозвонитись і ви готові платити сотні гривень, не є причиною для сумнівів про позитивний результат інших людей)

     • Oleksandr

      Шановний,я ніколи за подібні послуги не платив.Особисто додзвонююсь регулярно і подаю документи своїх вихованців(безкоштовно).Щойно додзвонився і записав людину у Львові на липень.Заради інтересу додзвонився ще раз і в Рівному були дати на шенген на кінець червня.І де ви прочитали про моє бажання комусь платити-не знаю.Додзвонитися зараз неважко,але вмикається комп’ютер і очікування може доходити до 60 хвилин,а через 1год10хв розмова переривається(якщо ви на kyivstar (максимальний дзвінок).Якщо за цей час ви не зареєструвались-дзвоніть ще раз.І вся процедура заново.

     • Юрій

      Додзвонитись реально але може зайняти пів дня, сам в день три рази додзвонювався, але треба дзвонити з того телефону який подаєш при оплаті за послуги, тому треба мати оператора з безкоштовним тарифом (в мене перший додзвон і чекання обійшлося 60грн. добре що гроші були на рахунку)

     • Oleksandr

      Дати можуть швидко закінчуватися,адже багато бажаючих.А сказати,що дат немає,а вони є-це маячня,або параноя.

     • Olga

      Так, я погоджуюсь, це виглядає як маячня чи параноя, але зазвичай вільних дат для реєстрації ШЕНГЕН , а не шенген туристичний зазвичай якраз-таки немає. Принаймі в ППВА, який зазначено вище.
      Якби все було так просто, я б не писала ці коментарі, я маю багаторічний досвід отримання віз без посередників .

     • Oleksandr

      Я про шенген-туризм взагалі не пишу-там все просто.Туристична віза мало кого цікавить.Масса людей подають на репатріаційну та закупівельну візу.Це специфіка регіону.Ви хочете через Інтернет,а спробуйте додзвонитися в кол-центр.Зайдіть у Львові в ППВА в робочий час і побачите,скільки тисяч людей проходить через них ,і зрозумієте:в минулі роки такого потоку все-таки не було.Я не адвокат і мені також багато не подобається,але є реальність і з нею доводиться жити.

     • Oleksandr

      Дзвоніть прямо зараз-є дати на шенген

 • Олена

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, наскільки точна ця вимога:
  Також зауважте, що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів.???
  Адже я зазирнула на сайт подачі документів, нічого подібного немає..
  більше того, написала їм листа.. за кілька днів отримала відповідь, вони за таке нічого навіть не сказали..
  Дуже дякую!

  • Андрій

   Візову заяву слід подати не раніше, ніж за 3 місяці до планованої поїздки.
   Інформація посольства України в Польщі http://poland.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/faq

   • Андрій

    Тому і готель рекомендовано бронювати в такий же строк.

   • Олена

    отож-бо, не раніше! це ж стосовно того, наскільки рано можна починати оформлення, хіба ні?

    • Oleksandr

     Це невірно написана фраза.Вже давно консулят про це знає,але переписати поки що ніхто не хоче.Бронюйте готель з дати відкриття візи.А коли проведене бронювання не має жодного значення.У мене з цим жодного разу проблем не виникало.

     • Олена

      о, дуже дякую!!:)

 • Наталія

  Добрий вечір! Підскажіть будь ласка які документи потрібні на неповнолітню дитину (4 роки, фото вклеїне в паспорт мамері), для відкриття шопінг візи? Дякую

  • Oleksandr

   Шопінг візу неповнолітній дитині не відкриють.Просіть супровід при відкритті візи мамі.Стандартний пакет+дозвіл батька на виїзд дитини за кордон у супроводі мами(нотаріально завірений)+заява мами,або тата про спонсорування поїздки.

 • NK Photography

  Краще напишіть інструкцію як до цих корупціонерів додзвонитись!

  • Oleksandr

   Вчора додзвонитися можна було просто.У ППВА був вихідний день,а кол-центр працював.

 • Drew

  Доброго дня, отримав цю візу вдруге. Відкрили на період – рік, з терміном перебування 90 днів. Це 90 днів протягом всього року чи 90 за перше півріччя і 90 за друге (тобто разом виходить 180 днів)? Дякую.

  • Drew

   І ще одне:
   Першу 7-дневу візу відкривав у січні 2016. Тепер мені відкрили другу візу (повідомлення вище), яка діє з 3 липня 2016 по 2 липня 2017. Незрозуміло ось що – нещодавно дізнався, що все рахується не так просто, а по шенген-калькуляторі, тобто перший в’їзд в зону Шенгену для мене був в кінці січня, і отже перше півріччя закінчується для мене в кінці липня. Значить якщо в липні я знову виїду в Польщу, то до кінця першого півріччя (тобто до кінця липня) свої 90 днів використати не встигну фізично.
   А якщо в липні не їхати, дочекавшись закінчення першого півріччя, то ці 90 днів згорять чи перенесуться на друге півріччя? Чи зможу я виїхати наприклад в серпні?
   Всім дякую за відповіді!

   • Павел

    Півріччя рахується відносно поточної дати. Відраховуєте на 180 днів у минуле від поточної дати і за цей період сумарне перебування у шенген зоні має бути не більше 90 днів (враховуючі минулі візи). Тобто цей період 180 днів постійно змінюється, і у будь який день ви не повинні перевищувати ці 90 днів. Якщо у вас є віза на рік з 3 липня, то разом з візою у січні ви фізично не зможете перебільшити 90 днів. Але наприклад у серпні, піврічний період буде включати подорож у липні, але не буде включати подорож у січні.
    Ви можете поїхати на 90 днів у липні, але потім до наступного січня вам не можна буде їздити. Ви можете їздити, наприклад, 30 днів за кордоном, 30 днів в Україні, і так повторювати цілий рік. Але ви не можете поїхати на тиждень у липні, потім на 60 днів у листопаді-грудні, а потім повернутися на тиждень і поїхати ще на 60 днів у січні-лютому (у такому випадку у лютому сумарний термін перебування буде більше 90 днів за останні півроку).

  • Oleksandr

   90 днів на пів-року

 • Максим

  Доброго вечора, цікавить питання про бронь готелю, на шопінг візу, а саме чеку про оплату з печаткою банку, тепер потрібно проплачувати чи можна тільки бронь?

  • Oleksandr

   Достатньо бронь готелю на booking.com

 • Привіт. А чи можна повернути гроші, за послуги ППВА? Ми чекали 3 місяці і так не змогли зареєструватись і вирішили на іспанську візу подати…

  • Oleksandr

   Так.Ідете в ППВА з документами і квитанцією,пишете заяву на повернення.Десь в межах місяця в банку забираєте свої гроші.

 • cadillak89

  отже з 17.06.16 додзвонитись в колл центр можна, а саме головне є Вільні дати! бо починаючи з квітня не було взагалі!

 • Julia Famulyak

  Підкажіть будь ласка, подаюся на шопінг візу. Чи можна подати замість фактури TAX Free?

  • Oleksandr

   Ні

   • numuzmar

    а з чого ви це взяли?
    “Під час наступних подач: прохання про видачу візи з метою закупівельного
    туризму; оригінали чеків з вказанням імені та прізвища згідно
    закордонного паспорту (рахунок-фактура або накладна для повернення
    податків «tax-free»), як підтвердження покупок, зроблених під час
    поїздок по першій і наступних візах.”

    взято звідси http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

    • Oleksandr

     Не завжди ППВА їх приймають(практичний досвід).

 • Свят Настасяк

  Доброго дня. Питання. Якщо при провірці стану моєї заяви пише “Опрацьовану Посольством Польщі / Генеральним Консульством візову заяву передано до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Uzhgorod”, то це означає, що паспорт вже можна забирати?

  • Oleksandr

   Так

 • Володя Баджо

  Скажіть будь-ласка які документи потрібно подати (для відкриття першої шопінг візи) для дружини, якщо вона безробітня. І чи можливий варіант надання виписки з бунківського рахунку відкритого для одержання допомоги по догляду за дитиною до 3-ох. років

  • Oleksandr

   Так(виписка про рух коштів на рахунку за 3 місяці).Можете надати документи про власність на квартиру,землю,автомобіль(прив’язка до України).

   • Pasha Artyshuk

    на автомобіль теж можна??

    • Oleksandr

     Якщо автомобіль у власності,а не по дорученню.

 • Свят Настасяк

  а чи буде працювати ппва в ужгороді 27 червня? понеділок (день конституції 28 червня вівторок)

  • Oleksandr

   27-робочий день

 • Андр

  Якщо на карточці залишок при виписці про рух коштів на рахунку 1200 грн це не страшно?
  Адже я збираюсь оплачувати за кордоном готівкою….

  • Oleksandr

   Конкретної суми на рахунку ніде не зазначено

   • Андрій

    Ви не праві. Якраз документ, що регламентує наявність певної суми коштів, при в’їзді в Польщу, існує. Ось посилання розміщене на сайті ППВА
    http://polandvisa-ukraine.com/pdf/Financial_means_ukr_040416.pdf
    Там чітко прописані мінімальні суми, інше питання чи звертають на це увагу в консульстві. Особисто мені в телефонному режимі, співробітник ППВА рекомендував мати на другу шоп візу суму, еквівалантну 100 злотих на день і не менше ніж на 7 днів. Тобто 700 злотих або більше 4,5 тис грн.

    • Oleksandr

     Не плутайте в’їзд у Польщу і подачу документів на візу.Жодного документу не існує,який би вимагав при подачі на візу мати на рахунку певну суму грошей.При в’їзді у Польщу прикордонник може запитати про наявність фінансів на подорож.Ось тут і діє дане правило(для всіх).Напишіть лист консулу і він підтвердить мої слова.В ППВА трапляються працівники,які забагато на себе беруть.Вони лише клерки,посередники,які не можуть встановлювати свої правила і трактувати їх на свій лад.З запитаннями звертайтесь в консулят по Е-mail.Їх відповідь роздрукуйте і використовуйте при спорах в ППВА.Допомагає на 100%.

     • Андр

      Дуже дякую!)

 • Dariia

  Підкажіть, будь ласка, як діяти в такій ситуації? При подачі документів на першу шопінг-візу, я подавала довідку з університету, тепер я працюю, і хочу подавати на другу, але на сайті вказано, що потрібна довідка з зарплатою за останні 6 місяців. Чи підійде в такому випадку довідка за менший період, якщо я ще не працюю стільки часу? Дякую!)

  • cadillak89

   простіше написати що безробітна, якщо є рух коштів по рахунку за останні 3 місяці

   • Oleksandr

    Самого руху коштів на рахунку недостатньо.Потрібно ще прив’язку до України(нерухомість,автомобіль,земельна ділянка).Тоді можете писати,що безробітна.

    • Dariia

     Як в такому випадку заповнювати анкету в графі вид діяльності?

     • Oleksandr

      Bezrobitna або domogospodarka

 • Оля

  Добрий вечір! Мене цікавить питання: я маю вже прокатану річну польську шопінг візу, в серпні планую летіти в ТельАвів з Варшави і повертатися в Україну так само з Варшави. Питання- чи не виникне в польських прикордонників зауважень (при перетині кордону назад в Україну) чому кілька тижнів я пробула в іншій країні (навіть не шенгені)?х

  • Oleksandr

   Покажіть прикордонникам квитки на літак і проблем не буде.Звичайно потрібно мати страховку і гроші на подорож.

   • Оля

    Дякую, бо вже почала переживати чи можна їхати з метою закупів, а потім летіти в нешенгенську країну

 • Наталія

  Чи можна відкрити польську робочу візу при тому що ще дійсна 2 місяця шенген на закупи?

  • Oleksandr

   Нову візу вам відкриють з дати після закінчення діючої візи.

 • Ростік

  “Для осіб до 21 року, що подають документи на візу , необхідно нотаріально посідчену розписку від батьків про те, що вони знаходяться на їхньому повному фінансовому утриманні разом з витягом по банківському рахунку.” Мені 18, студент державник, виписка з банку про рух коштів на рахунку є.

  • Ростік

   Чи потрібно мені ту нотаріальну розписку?

  • Oleksandr

   У вас є довідка з місця навчання і довідка з банку про рух коштів за 3 місяці.Більше ніяких розписок вам не потрібно.

 • Alionka

  Доброго дня! У вас написано, що необхідно подавати документи про бронь готелю без здійсненої проплати. На сайті візового центру – вказані інші вимоги – бронювання, плюс квітанцію про оплату завірена банком, плюс скріншот електронної пошти з підтвердженим бронюванням. як буде вірно?

  • Андрій

   На практиці для шоп візи приймають бронь без оплати. Лиш для туристичної візи вимагають 100% оплату.

   • Pasha Artyshuk

    Мабуть, суть в тому. щоб в статті про шопінг-візу, не писали зайвої інформації.

 • Ira Hladysh

  Доброго дня, якщо я мала вже прокатану річну візу, але у зв*язку із зміною прізвища після одруження змінила паспорт, чи можу я отримати знову річну візу, якщо додам копії попередніх віз і фактуру на старе прізвище

  • Oleksandr

   Це вже на розсуд консула.Додайте довідку про зміну прізвища і обидва паспорта.

 • Julia Borokha

  Доброго дня! А чи можу я, будучи в академічній відпустці, зробити візу, не оплачуючи візовий збір?

  • Oleksandr

   Ні.Ви повинні надати довідку про навчання на стаціонарі.

 • Наталя Білецька

  Доброго дня! зараз я в Італії, по шопінг візі, в’їжджала через словаччину бо польські митники страйкували.
  Назад я маю повертатися через Польщу, чи можу через інші країни?
  п.с. попередніх перетинів з Польщею не було, (окрім першої візи туди-назад).

  • Oleksandr

   Повертатися можете через будь-яку з країн.Ви вже порушили правило першого в’їзду і використали візу не за призначенням.

   • Наталя Білецька

    а що буває при порушенні першого в’їзду?

    • Oleksandr

     Це може вплинути при видачі вам наступної візи

 • Андрій

  Доброго дня! В мене така ситуація…я недавно відкрив візу національну категорії D і хочу їхати в гості до друга в Швецію на тиждень….чи маю я таке право з данною візою?

  • Андрій

   Може мені друг вислати листа що він мене запрошує до себе в гості для підтвердження моєї поїздки?

   • Oleksandr

    На скільки я розумію-віза у вас ще не “прокатана”,а отже ви повинні здійснити першу подорож у країну,яка видала вам візу.Запрошення друга можете використовувати на наступну подорож.

    • Андрій

     якщо в мене буде перший вїзд однодневний(сьогодні вїхав і виїхав) чи можу я вже тоді поїхати в гості до друга в Швецію? і чи в такому випадку в мене не буде проблем при посадці на паром з моєю візою?

     • Oleksandr

      Так,можете.Але все рівно потрібно пояснити мету поїздки

     • Андрій

      так листом від друга і поясню напевно мету поїздки?

     • Oleksandr

      Лист не є документом.Запрошення повинно бути завірено у місцевої влади

 • Vanya Dutka

  Доброго вечора! Роблю візу на закупи. Я приватний підприємець, але за останній квартал жодних прибутків не було. Довідок на право власності майна ніяких немає. Правда є інший рахунок зі значним рухом коштів. Що робити в такій ситуації? Раніше я уже мав піврічну візу на закупи, то тоді я просто подавав свідоцтво про реєстрацію ПП і квитанцію про сплату податків.
  І ще, дівчина робить візу як родичка переселенців, вона теж ПП але відкритий тільки два місяця тому, і прибутки там нижчі мінімальної зарплати. Цього вистачить?
  Дякую.

  • Oleksandr

   Свідоцтво про реєстрацію ПП і квитанція про сплату податків-це прив’язка до України.Додаєте виписку з банку про рух коштів на рахунку за 3 місяці(остаток 1500-2000грн).Прибутки вашої дівчини нікого не хвилюють.Осноане-це рух коштів на рахунку і їх наявність на момент виписки.

 • Татьяна Гунда

  Доброго вечора!! У мене річна шопінг віза закінчилась більше року назад. Чи мають термін придатності фактури?? який допустимий розрив між візами?? Дякую!

 • Анастасія

  Доброго вечора! Бажаю самостійним туристом відвідати Польщу на кілька днів. Чи можу для цього оформляти не туристичну, а шопінг-візу?

  • Можете. Подорожуйте по Польщі, паралельно робіть фактури з покупок і все буде гаразд.

 • alex

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, планував робити закупівельну візу ще весною, зібрав всі необхідні документи (виписки з банку, довідка з роботи) ще у 14 числах квітня місяця. Так як тоді не вдавалось записатись на подачу документів, ясна справа що на це діло було забито. От зараз записався на подачу документів на 8 липня. Питання: чи актуальні на даний час виписки з банку та довідка з роботи? Чи потрібно виготовляти нові?

  • Oleksandr

   Довідки дійсні місяць.Потім їх потрібно переробляти.

 • Julia Famulyak

  Доброго дня. Буду рада якщо хтось мені підкаже що робити в такій ситуації. Я зареєструвалася на подачу документів на шопінг візу, а після того я вияснила, що мені не відкриють шопінг візу на віть на рік ( це моя 3тя шопінг віза ) бо запас дійсності паспорту має бути 1 рік і 3 місяці а в мене наразі він дійсний тільки ще 9 місяців. Я подала на документи на новий паспорт і він мені має прийти якраз перед подачею на візу. Питання полягає в тому чи мені дадуть візу в новий паспорт хоч реєстрація була на старий?

  • Oleksandr

   Ні.Візу дають в паспорт,який зареєстрований на подачу у ППВА.
   Варіант 1:подати документи і одержати візу на 6 місяців;
   Варіант 2:написати заяву на повернення платежу,зробити проплату в банку на новий паспорт і робити нову реєстрацію.
   Інших варіантів не існує.

 • Марян

  Скільки часу можна бути в інших країнах шенген зони на річній візі. Всі 90 днів, чи є якась відповідна кількість днів?

 • Олег

  Oleksandr Доброго дня! Чи можна подати документи на шопінг-візу безпосередньо в консульство Польщі у Львові. На сайті консульства Е-консулят немає вільних дат до 30 серпня. Чи можна прийти до консульства та стати в живу чергу та здати документи? Дякую за допомогу.

  • Oleksandr

   Ні.Живої черги не існує.Подача документів тільки через реєстрацію в Е-консулят.

 • Kyrlyao

  а як бути з бронню готелю при подачі на 1-шу шопінг візу?
  чи обов*язково її потрібно оплачувати ?

  • При подачі на шопінг візу оплата готелю не є обов’язковою. Достатньо роздрукованого підтвердження на Booking.com.

 • Ростік

  Чи можна призначити подачу документів у Рівному, якщо я прописаний у Львівській області?

  • Oleksandr

   Ні.Тільки Львів,Івано-Франківськ,Ужгород.

 • Irina

  якщо документи на візу взяли чи можливо що візу не дадуть

  • Oleksandr

   Принялись документи і видали візу-дві різні речі.

 • Irina

  чи в броні готелю має бути вказане прізвище

  • Oleksandr

   Звичайно-так.А як ви забронювали готель без прізвища?

   • Irina

    бронювала готель вказувала прізвища а в роздруковці не висвітлилось

    • Андрій

     Теж попав в таку ситуацію. Щоб в роздруківці відобразилось вказане прізвище, необхідно зайти у свій профіль на букінгу – або через фейсбук або створити на букінгу власний профіль з логіном і паролем.

 • olga

  доброго дня , перший раз самостійно поставила себе на чергу подача докумнтів шенген туристична (потрібно було вибрати просто шенген,поспішила),до того є візи які відкривались через посередників шенген шопінг.На скільки часу можуть відкрити туристичну?чи можна тепер внести зміни? що потрібно зробити?

  • Oleksandr

   Тепер можете подавати документи саме на туристичну візу.

   • olga

    дякую за відповідь,але це я розумію.Питання в тому на скільки часу її мені відкриють?Або що робити щоб все ж таки подати на шопінг?

    • Oleksandr

     Термін-на розгляд консула,але не думаю,що термін буде хоча б пів-року.Щоб подати на шопінг-треба скасувати стару реєстрацію,написати заяву на повернення коштів у ППВА і робити нову проплату,реєстрацію.

 • Ростік

  Така ситуація.. Був забронював номер у готелі через booking.com роздрукував підтвердження.. подав документи на візу..у візовій анкеті написав цей готель, а також дав лист підтвердження…..
  Так ось зараз я би хотів змінити бронювання і вибрати більш дешевий варіант.. Це можливо? (документи ще у візовому центрі, подавав вчора, мають бути десь у п’ятницю..)
  Якщо я скасую бронь не буде неприємностей? А коли буду проїжджати через кордон, то надам інший лист підтвердження бронювання..

  • Oleksandr

   Поки не відкрили візу,а б вам не радив відміняти бронь.На кордоні можете показувати іншу бронь.

 • sep

  Скажите, а трэвел-чеки вместо справки из банка подойдут?

 • Віталій

  Буду вдячний за наступну інформацію :
  Хто літав з Польщі в Париж, чи інші міста шенгену. Маю 3-шопінг візу , цікавить чи ставлять відмітку в візі, і взагалі які можуть виникнути труднощі в арепортах інших країн. Дякую!

  • Жодних відміток в межах шенгену не ставлять. Штампи у паспорті ставлять при в’їзді і виїзді з шенгену, у вашому випадку при перетині кордону з Польщею.
   В аеропорту максимум митники можуть перевіряти багаж чи запитати мету вашої поїздки.

   • Віталій

    Можливо ще порекомендуєте, де краще здійснювати бронь на дешеві авіалінії, розглядав ківі та віз ейр.

    • То вже на ваш розсуд, особисто купував і там і там. На Kiwi.com легше шукати квитки з пересадками, та й сервіс автоматично виконає за вас онлайн чек-ін і надішле квиток. На WizzAir уважно купуйте, щоб не придбати зайвих послуг і не забудьте обов’язково зробити онлайн чек-ін. Детальніше: http://lowcostavia.com.ua/yak-kupyty-aviakvytky-wizz-air-ta-zrobyty-check-in/

 • Shurik

  Доброго дня,
  Отримав першу шопінг візу. За обставинами доведеться в’їхати та виїхати до Польщі з Білорусі. Чи не виникне проблем при отриманні наступної візи та на митниці?
  Дякую.

  • Oleksandr

   Не знаю,що вам скажуть білоруси.

 • MarYana Daniv

  Доброго вечора!! Чи мають термін придатності фактури?? який допустимий розрив між візами?? Дякую!

  • Oleksandr

   Фактури повинні співпадати з періодом вашої візи.Терміну між візами не існує.Лише розглядаються візи за останні три роки.

   • MarYana Daniv

    Дякую!

 • Oksana Romanec

  Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, при подачі документів на другу шопінг візу дійсні фотокартки із першої (перша 15.06, друга 15.07)? При заповнені анкети на другу шопінг візу де вказуються дати вїзду і виїзду потрібно вказувати із броні готелю, якщо бронь на ніч, а поїздка планується на 10 днів.

  • Oleksandr

   Двічі однакову фотографію на візу подавати не можна.Вам запропонують її переробити.Дату в’їзду вказуєте згідно броні готелю,а виїзд-через рік(якщо ви хочете одержати річну візу).

   • Кастян

    А чому не можна?
    В мене взяли 1 фотографію і 3 віддали назад, сказали, що будуть на другу візу..

    • Oleksandr

     А в мене фотографія на візі сканована з фото на паспорті,а не та,яку я здавав.І що тепер,не здавати фото взагалі?

     • Кастян

      Я не спорю і дякую, що пишете, ви і мені дуже допомогли, дякую
      Просто написав, бо так сказали коли приймали в мене документи..

  • Oksana Romanec

   Дякую!

 • Shurik

  Невеличке уточнення.
  При подачі на першу візу в анкеті треба вказати період 7 днів, починаючи з дня бронювання готелю. Навіть якщо ви їдете на 2 дні. Візу дадуть на 22 дні (7+15 днів коридор). Доречі страховку треба оформляти так само на 7 днів+15 днів коридор (у деяких страхових компаніях за цей коридор треба платити, у деяких – ні).

  • Pasha Artyshuk

   ” починаючи з дня бронювання готелю” ну не знаю, в мене готель з 17-го, а в анкеті я написав 16-те число і мені відкрили 16-го.

   • Shurik

    Тоді мабуть краще в анкеті вказати на пару днів раніше про всяк випадок.

 • Роман

  Доброго дня.
  Підкажіть будь ласка, у Вас в описі написано що «зауважте, що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів.», тобто якщо я наприклад записаний у ППВА на 20.08.2016 то готель потрібно було забронювати не пізніше 20.05.2016? я правильно зрозумів. Дякую.

  • Oleksandr

   Ні.Візу можна просити на дату не пізніше 90 днів з дня подачі документів у ППВА.Відповідно і бронь готелю не може виходити за ці рамки.Важливо:на яке число ви бронюєте готель,а не коли.

 • Богдан Б.

  Доброго дня. Відкриваю вперше шопінг візу. Планую поїхати на початку серпня на 2 дні. Я обовязково маю бронювати готель чи хостел на 7 днів? Чи достатньо на ті 2 дні, на які планую поїздку? Вдячний за відповідь

  • Pasha Artyshuk

   Ні, можете і на один день, але у анкеті вкажіть бажану дату дії візи – перший день бронювання, або 1-2 попередні дні.

   • Богдан Б.

    дякую… а підкажіть, дата подачі доків в посольстві 20.07 число. нормально якщо страховку зроблю з 1.08, бронювання готелю з 2.08 по 4.08, а у анкеті вкажу дію візи 1.08-4.08 ?

    • Pasha Artyshuk

     В анкеті Ви вказуєте бажаний період в 22 дні (7+15). Тобто Вам треба вказати 1.08 – порахуйте самі), або у ППВА при подачі доків Вам скажуть яке писати кінцеве.
     На рахунок того, що подача за 11 днів до бажаної дати початку дії візи, нічого сказати не можу. Мабуть ризиковано….я подавав доки за місяць до бажаної дати.

 • Oscar Malykh

  Доброго дня. Таке питання. Якщо офіційно працюю але гроші дають на руки то як можна взяти рух коштів в банку?

  • Oleksandr

   У вас ніхто не вимагає рахунок з банку по зарплаті.Це може бути будь-який рахунок,де є рух коштів,крім депозитного і кредитного.

 • Катруся Красюн

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, у мене перша шопінг віза на один виїзд, який я вже зробила, віза в мене з 15.07 по 14.08, чи можу я відразу подати документи на другу шопінг візу, якщо термін першої візи ще не закінчився?

  • Oleksandr

   Можете.Її відкриють з 15.08

   • Андрій

    Ні, чому з 15?

    Оскільки перша шоппінг-віза одноразова, це означає що після здійснення однієї поїздки вона стає використаною і наступну шоппінг-візу можна просити зі швидшої дати, ніж закінчується віза. Наприклад, віза дійсна з 15/07/2016 до 14/08/2016, а виїзд/в’їзд по візі здійснено 16/07/2016, у такому разі на наступну візу можна подавати документи 18/07/2016, а візу просити з 25/07/2016.

    • Катруся Красюн

     Дякую

    • Oleksandr

     Віза діє до 14.08,незалежно від того,коли ви її використовуєте.Подавати документи можете навіть 16.07,але візу відкриють з 15.08.Дві діючі візи в паспорті одної людини мати не можливо.

     • Андрій

      Так вона повністю анульовується.
      Дивіться

     • Oleksandr

      А з ким ви переписуєтесь?Це явно не секретаріат Консульства РП у Львові.

     • Андрій
     • Oleksandr

      Раджу вам спілкуватися з секретаріатом Консульства РП у Львові,а не візовим центром.В моїй практиці було багато випадків протилежних відповідей цих структур.І лише побачивши роздруківку листа Консульства,у візовому центрі змінювали свою думку і припиняли самоуправство.

 • Pavlo

  Вітаю! Також працюю офіціально и отримую зарплатню готівкою. Картками не користуюсь. Колись придбав чеки Thomas Cook, чи можна їх використати як гарантію платоспроможності?

  • Oleksandr

   Так

 • terry

  чи можна подати як доказ зв язку з україною зареєстрований на себе автомобіль??

  • Mikhail Dykun

   Тільки нерухоме майно.

   • Oleksandr

    можна і автомобіль і ділянку землі

  • Oleksandr

   так,якщо автомобіль у власності,а не по дорученню

 • Ліда

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Я подаватиму документи для відкритття Шенгенської Польської візи-категорія: співправя міст побратимів! Зараз перебуваю у декретній відпустці. Довідка про місця роботи-з вказанням того, що я в декреті буде! Однак, про заробітну плату мені не дадуть-бо за останні півроку я вже була в декреті ! Чи достатньо довідки з роботи -про місце роботи ,а також довідки з банку -про рух коштів ( де був рух в основному суто тих коштів, які отримую на дитину 1200 грн) ? А також у графі Анкети- працівник що зазначати?? Дякую за відповідь!

 • Irina Grishchenko

  Чи потрібне банківське підтвердження бронювання готелю?

  • Для шопінг візи у цьому підтвердженні нема потреби.

 • Сергій

  Анкету на візу роздруковувати на листі з двох сторін чи кожен аркуш окремо? І чи обовязково вказувати місце роботи?

  • Можете розздрукувати так, як вам зручно, обидва варіанти підходять.

   Вказувати чи не вказувати місце роботи – це на ваш розсуд. У людей, що офіційно влаштовані на роботу вищі шанси отримати візу. Для безробітних знадобиться документ, що підтверджує право власності на нерухомість.

   • Сергій

    якщо вказую ким працюю і де, подаю разом з анкетою довідку про працевлаштування я так розумію?

    • Oleksandr

     довідку з роботи про зарплату за останні 6 місяців

 • Богдан Б.

  Підкажіть для першої шопінг візи ЗАЯВУ ПРО НЕІСНУВАННЯ ІНШИХ ПАСПОРТІВ та ПРОХАННЯ ВИДАТИ ВІЗУ З МЕТОЮ ЗАКУПІВЕЛЬНОГО ТУРИЗМУ заповнювати на українській мові ???

  • Здається, можна українською.

   • Андрій

    Так, українською

 • Кристина

  Що означає даний статус паспорта:
  Опрацьовану візову заяву передано кур`єру 12/07/2016 ?

  • Oleksandr

   чекайте доставку паспорта кур’єром

   • Кристина

    Але я 12.07 лише подала. І чи кур’єр буде зв’язуватись?

    • Oleksandr

     12.07 здали-19.07 віза вже в паспорті.Нічого дивного

     • Кристина

      Дякую. Це виглядає як дата самої ж операції (етапу), тому виникло таке запитання.

 • Катруся Красюн

  кур`єр везе від 1-5 днів дивитись в яке місто

 • Андрій

  Що означає “Дата повернення” ? Цей пункт є при призначенні дати подачі документів.

  • Oleksandr

   Дата закінчення вашої візи.Пишіть дату через рік,два,п’ять.

 • Олег

  А якщо мені 18 років я знаходжусь на утримані батьків,я ніде не навчаюсь,ніде не працююсь і ніякої власності у мене немає,де мені взяти довідку що підтверджують звязок з україною ?(фінаносу довіду мама виступить спонсором,і напише заяву що я знаохджусь на її утриманні)

  • Oleksandr

   Ви ніде не працюєте,не вчитеся,не маєте власності,грошей і хочете переконати консула,що вам потрібна віза на закупи.Вам самому це не здається дивним.З такими даними-ви потенційний заробітчанин і на візу претендувати не можете.

 • Ліда

  Добрий день. Хочемо шопінг візу. Подруга перебуває в декреті. Отримує щомісячно допомогу. На роботі дадуть довідку-що суто в декреті. Чи достаттньо з банку їх довідки? чи тре з соц забезу ще щось?? за відповідь спасибі наперед)

 • Nataliia Rym

  Добрий день!Відкриваю 3 шопінг візу,вказувати буду термін на 2 роки,то яка тоді потрібна страховка?така ж на 1рік?дякую

  • Oleksandr

   Так

 • Олег

  Доброго дня.Якщо я працюю продавцем на базарі,мені може підприєммець на якого я працюю виписати таку довідку?і якщо так то де взяти бланк як вона повинна виглядати.Наперед дуже Вам дякую

  • Mikhail Dykun

   Якщо ви офіційно оформлені, то так, може.

 • Олег

  3. Для осіб, які не працюють: довідка з банку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці. Або дорожні чеки, необхідно надати оригінал та копію з обох сторін і квитанцію про їх купівлю.
  Пише на офіційному сайті.Навіщо тоді мені брати довідку про зв*язок?

 • Олександр

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я забронював і проплатив готель але не з’явлюся в нього, чи буде це впливати на візу і отримання наступних віз? (Візу вже отримав)
  Наперед дякую!

  • Oleksandr

   Ви просто викинули гроші на вітер

 • Олег

  А якщо у мене було дві карточки я зможу відразу на рік відкрити шопінг?

  • Oleksandr

   перший шопінг-7днів

 • Олександра Фісаюк

  Доброго дня. Чи може рідна сестра бути спонсором?

 • olena

  Доброго дня! Маю польску візу на закупи, відкрили на три роки(як тільки відкрили то одразу прокатала) маю вїзд і виїзд з польщі. Вирішили у відпустку полетіти в Грецію ( маємо зворотні квитки і тд) на Крит, летіли з Києва до Іракліона , і в аеропорту Іракліону поставили відмітку в паспорті про в’їзд) Чи не вплине це на подальші в’їзди до Польщі і відкриття наступної візи?Я чомусь думала, що відміток не ставлять(

  • Oleksandr

   Ви в’їхали у країну і вам поставили відмітку.Що тут дивного?Назвіть мені хоч одну країну,яка при в’їзді не ставить у паспорт відмітку про в’їзд чи виїзд.

   • олега

    я розумію) цікавить чи не виникне проблем потім при перетині польського кордону?тому що віжала не через польщу, а напряму з украіни до іракліону)

    • Oleksandr

     Перший в’їзд був у Польщу.Другий в’їзд може бути у будь-яку країну.Вимога лише,щоб кількість днів перебування у Польщі перевищував кількість днів перебування у інших країнах шенгену по даній візі.

     • олена

      тобто , якщо перший в’їзд в Польщу був( к-сть перебування – 4 дні), а другий в’їзд був в Грецію і кількість перебування – 7 днів. Наступні рази планую іздити на закупи до Польщі, іжджу часто)
      то буде рахуватись загальна к-сть днів перебування в Польщі, по всіх в’їздах та виїздах?Чи правильно я зрозуміла, що кількість днів перебування по всіх в’іздах і виіздах має бути більшою , ніж у інших краінах, вірно?

 • Оlya

  Підкажіть, будь ласка, чи підійде роздруківка через приват24 замість банківської довідки + руху коштів на шопінг візу?

  • Oleksandr

   На довідці повинна бути мокру печатка банку,а не факсиміле.

 • Олег

  Якщо я записаний на подачу документів на 28 липня,на як число робити бронь готелю і страховку??на 8 серпня добре буде?

  • Oleksandr

   Так.В анкеті вкажіть заплановану дату в’їзду 8 серпня.

   • Олег

    Чомусь працівники візового центру сказалои сьогодні що моя страхорвка не дійсна,було так реєстрація на сьогодні,в анкеті і бронь готелю було на 7 серпня,страховка також з 7 серпня.Заставили купувати нову страховку

    • Oleksandr

     Це неправомірні дії.Якщо ви просите візу на 7 серпня,бронь готелю і страхівка на 7 серпня-жодних претензій до вас не може бути.Потрібно було викликати старшого менеджера і доводити свою правоту.

 • Лео

  Підскажіть…1 серпня подаю перший раз на ШопВізу, (працюю офіційно) , чи обовязково з роботи брати якусь справку?? …чи можна вказати, що безробітний?

  • Oleksandr

   Якщо ви офіційно працюєте,навіщо писати “безробітний”і робити собі антирекламу.Візьміть з роботи довідку про зарплату за 6 місяців і будете мати прекрасну прив’язку до України.

   • Лео

    подякував!!

 • Nataliya

  Скажіть будь-ласка, а бували випадки, що при наявності декількох попередніх мультивіз (не шопінг), першу шопінг візу теж відкривали мульти- на рік, а не разову ? Дякую

  • Oleksandr

   Ні

 • sg

  Декларацію, виписку з банку, будинкову книгу потрібно перекладати на польську?
  Дитину до 12 років з окремим паспортом необхідно теж реєструвати попередньо сплативши в банк?
  Дякую.

  • Oleksandr

   Переклад не потрібний,ксерокопію і оригінал будинкової книги.Реєструвати потрібно всіх без винятку.

 • Надія

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка,в мене зараз відкрита 1шопінг віза(30.0716-21.08.16),чи можу я вже зараз не чикаючи закінченя візи ,зареєструватися на подачу документів на 2 візу!

  • Oleksandr

   Так,але не забудьте використати першу і привезти фактуру з Польщі

 • Олександр

  Хочу подарувати анкету 5 серпня чи можна виписуватити запланований виїзд через три місяці.

  • Oleksandr

   До трьох місяців

 • Андрій

  Що потрібно з собою мати на кордоні?
  Закордонний паспорт з візою, страховку, білети на автобус туда назад (планую бути 1 десь без ночівлі), гроші.. ще щось?

  • Цього цілком достатньо. Якщо би їхали на кілька днів, то можуть запитати де будете ночувати, варто мати бронювання чи знати адресу де збираєтеся жити.

   • Андрій

    Дякую)

 • Олег

  Якщо я вже подава документи,а на емейл прийшов лист що моя кредитна карта заблокована і бронь готелю буде відмінена за 24 год,з цим можуть бути проблеми?

  • Oleksandr

   У вас є 24години,щоб розблокувати карту в банку і не ризикувати

 • Олександр

  Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка, чи буде дійсна фактура для подачі на наступну візу, якщо в ній не зовсім вірно вказана прописка?
  Як тоді бути якщо з того часу, я поміняю місце проживання?
  Наперед дякую!

  • Oleksandr

   В паспорті є печатка прописки(дата,місце,дата виписки)

   • Олександр

    Так буде дійсна фактура з трішки не такою пропискою?

    • Oleksandr

     Прописка у фактурі може бути або ваша,або не ваша.Трошки не така прописка-це єрунда.

 • Kati Ket

  Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка! У нас з чоловіком є перші шопінг візи, привезли фактури! Хочемо відкривати другу на рік, але у нас є дитина 3,5 роки, теж хочемо на неї зробити візу, паспорта дитина не має, і в нас в закордоних вона не вписана! Питання, чи відкриють на дитину візу, якщо да, то що для цього потрібно? Завчасно вдячна за відповідь!

  • Igor Gumen

   Аналогічно. Маємо з дружиною по 2 шоппінг візи, але народилась донечка. Робимо їй паспорт. Тепер хочемо подаватист на 3-тю шопінг візу і незнаємо як робити для дитини? Чи дадуть дитині зразу мульт? Хтось може підкаже?

 • Дмитро

  Доброго дня!
  Скажіть будь ласка, якщо я працюю фрілансером. В мене відсутній рух коштів на банківській карточці за останні 3 місяці, але зараз можу покласти необхідну суму! Чи реально отримати візу в такій ситуації? Буду дуже вдячна за відповідь!

  • Oleksandr

   Ви не маєте ні роботи,ні рахунку.При даних умовах документи у вас просто не приймуть.

 • Степан

  Цікавить таке питання: я є студентом стаціонару, мені зараз 21 рік, чи звільняюсь я від оплати консульського збору?

  • Oleksandr

   Студенти стаціонару до 21року.Ви вже запізнились-платіть візовий збір

 • Руслан

  Така ситуація, я студент (на контракті), маю незареєстрований бізнес, автомобіль (honda accord). Чи достатньо буде довідки з університету + виписку з банку за 6 місяців (карта універсальна, дохід +- 30 тис грн/місяць) + копія свідоцтва про реєстрацію авто ?

  І якщо я це все надам, я звільняюсь від сплати консульського збору (35 евро) ? Мені 19 років.

  Дякую за відповідь.

  • Oleksandr

   Достатньо довідки з ВУЗу(студент стаціонару) і виписки з банку за 3 місяці.До 21 року ви звільнені від сплати консульського збору,але послуги ППВА всерівно оплачуєте.

 • Леся

  Чи можу я отримати шопігн візу одразу на рік, якщо в мене є MRG? Я можу зробити фактури у 30 км. зоні.

  • Oleksandr

   Ні.А MRG на сьогодні не працює.

 • Yulia

  Підкажіть, будь ласка, якщо моя прописка не входить в перелік західних областей, але я впродовж 10 років проживаю в Рівному і 5 років офіційно працевлаштована, за таких обставин я можу розраховувати на шопінг візу? Наперед дякую.

  • Oleksandr

   Ні.Потрібна прописка

   • Yulia

    Дякую за відповідь.

 • Марія

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка, якщо подача документів в перших числах вересня, чи підійде довідка з роботи по липень включно? (Довідка іде з Києва, по серпень включно не встигнуть передати)

  • Oleksandr

   На початку вересня ви подаєте довідку,видану в серпні.В ній просто не може бути зарплати за серпень.

   • Марія

    дякую

 • Shurik

  Вітаю,
  При оформленні другої візи на який термін слід робити страховку: півроку чи рік? Адже не відомо на який строк дадуть візу.
  Дякую!

 • Iryna Husak

  доброго дня. питання щодо страхівки на перший шопінг. чи можна робити страхівку одразу річну, з лімітом перебування 90 днів, чи обов’язково два рази робити страхівку? спочатку на 7 днів, потім річну? дякую!

  • Oleksandr

   Робіть річну.Потім її ще раз використаєте.

  • Lyustrator

   Азаров, перелогиньтесь! “Страхівка” вас выдала!

 • Елена Голодюк

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, Якщо у мене вже була шопінг віза ( одноразова і на рік) ще минулого року закінчилась, то я можу знову подавати на шопінг візу, але вже минаючи одноразову?

  • Yura Evilmms

   Так

 • Мирослава

  Якщо мені дадуть першу шопінг-візу- на протязі якого часу я можу з нею виїзжати в Польщу?

  • Елена Голодюк

   З початку дії візи, але лише один раз, так як перша шопінг віза одноразова.

 • Марта

  Скажіть будь ласка, а якщо перша віза відкрита до 12 серпня, а нас зареєстрували на подачу наступної на 8 серпня то нам не відкриють другої?!треба змінити дату подачі документів вж після закінчення першої??????

  • Oleksandr

   Якщо ви по ній здійснили поїздку до 8 серпня-можете подавати документи на наступну візу.

   • Марта

    Так поїздку здійснили 3 серпня)))
    А віза до 12 серпня)
    То ми можемо спокійно подавати документи на наступну візу 8 серпня? Незважаючи на те що термін першої візи ще не закінчився???

    • Oleksandr

     Можете.

 • Lidiya Zahurska

  скажіть, будь-ласка, чи можна їхати по першій візі будь-куди, чи бажано тільки в міста, які ближче до України(Перемишль, Жешув), чи можна наприклад у Вроцлав?
  і на скільки днів потрібно бронювати готель?чітко на час подорожі чи можна на 2 дні наприклад, а їхати на 4?

  • Leo

   Можна і у Вроцлав)
   Можете і на один день, головне, щоб було бронювання
   Не забувайте, що перша віза на 7 днів і привезіть зі своєї подорожі фактури, якщо хочете наступну візу.. :)

   • Lidiya Zahurska

    дуже дякую)

   • Lidiya Zahurska

    а ще таке питання, який термін перебування в шенгенській зоні вказувати в анкеті?рівно стільки на скільки днів планую їхати чи 7 днів?

 • Володя

  яку дату вказувати в даті вїзду скільки часу роблять візу від дня подачі??

  • Leo

   Візу Вам відкриють з дня коли у вас починається медичне страхування і заброньований готель, тому вказуйте цю дату, раніше Вам точно не відкриють
   Зазвичай візу роблять 6 днів, але якщо виникають якісь питання, то термін може збільшитись до 30 днів

 • Олег

  Зауважте, реєстрація на подачу документів можлива виключно за 24 години до дня подачі документів до 15:30. – це означає що я на сайті не можу зареєструватись наприклад сьогодні вночі на завтрашній ранок?хоча дата є відкрита

  • Leo

   На сайті Ви навряд чи зареєструєтесь, краще дзвоніть в колл-центр
   +38 044 594 54 96
   +38 032 242 45 64
   +38 032 235 17 76
   +38 050 117 90 53
   +38 067 343 04 80
   +38 093 175 55 03
   Десь так годинка 17-18, більша ймовірність, що піднімуть
   Зареєструватись Ви можете тільки через 24 год після оплати послуг візового центру

 • Lidiya Zahurska

  а скліьки приблизно стоять рейсові автобуси на кордоні?

  • Leo

   https://busfor.ua/ – тут можете взяти білет на автобус, шукайте які ціни Вам підходять :)

 • Roman Kuzma

  Доброго дня, цікавить таке питання, в мене в червні закінчилась робоча піврічна віза, і мені сказали що треба чекати до листопада щоб відкрити знову робочу візу, чи можу я на даний час відкрити шопінгову візу на 7 днів? чи також потрібно чекати до листопада?

 • Віка Шосталь

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, мені візу роблять вже третій тиждень, вона знаходиться у посольстві, яка ймовірність, що мені іі не дадуть? До цього уже 3 візи були відкриті без проблем..

  • Oleksandr

   Перш за все потрібно переконатись,що документи саме в консуляті.Передзвоніть у кол-центр і виясніть їх статус.СМС повідомлення може і не прийти,а документи вже давно лежать у ППВА.Також можете зайти у ППВА і по комп’ютеру вияснити статус своїх документів.Розгляд заяви здійснюється від 6 до 30 робочих днів.Відмову швидше за все одержують на шостий день.Термін і відмова-абсолютно не пов’язані між собою речі.

 • Ірина

  Доброго дня, скажіть будь -ласка чи можу я по першій візі бути 2 дні в Польші і на 2 дні здійснити переліт у Францію?

  • Oleksandr

   Так,але крім візи вам ще потрібно пояснити мету свого перебування у Франції.А після терактів міри безпеки вони підвищили.

 • Марія

  Доброго дня, я пенсіонерка і готую документи для подачі на паршу шопінг візу. В зв’язкуз тим, що на пенсію я вийшла лише місяць назад – пенсійного посвідчення мені ще не видали (буде аж через місяць), а замість нього мені видали довідку яка засвідчує що я дійсно знаходжусь на обліку в пенсійному фонді і одержую пенсію, і ще я можу взяти виписку з Пенсійного Фонду про нарахування пенсії за ОДИН місяць. Також маю довідку з банку про наявність фінансових коштів + виписку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців. Чи достатньо буде цих довідок для отримання першої шопінг візи і звільнення від сплати візового збору ?

  • Oleksandr

   Від візового збору(35€)ви звільнені.В ідеалі вам потрібно надати ще довідку з місця,де ви працювали ще п’ять місяців до пенсії.Інші варіанти-це вже на розгляд консула,як він вирішить.Я б вам порадив написати на електронну адресу консуляту у вашому окрузі і описати вашу проблему.Відповідь роздрукуйте і використовуйте в ППВА при подачі документів,якщо будуть проблеми.

 • Lidiya Zahurska

  скажіть будь-ласка ще раз, вибачте за схожість запитань, просто боюсь за відмову,
  1. подаю вперше на шопінг. Хочу їхати у Вроцлав з 15 по 20 число(20 виїжджаю 21 вночі прибуду у Львів), надати бронювання без оплати на ці 5 ночей у Вроцлаві чи бронювати на менше днів варто??
  2.іпри заповненні візової анкети, вказувати дати ті, на які я забронюю готель(якщо менше, то на менше) чи дати, у які в мене будуть квитки на автобуси??
  3.і ще одне, чи встигнуть з 30 серпня до 15 вересня вони цю заявку обробити, бо хочу вже купувати білети?
  буду дуже вдячна за відповідь

  • Oleksandr

   Бронюйте готель з 15 по 20.В анкеті:в’їзд 15,виїзд 21.Якщо ви 20 виїхали з Вроцлава і вночі прибуваєте у Львів,то можете зависнути на кордоні і пересікти його вже 21 числа.

   • Lidiya Zahurska

    дякую за відповідь

 • Олег

  Отримав першу закупівельну візу,дали по 4 вересня,тобто на другу річну візу мені потрібно реєструватися вже на 5 вересня?

  • Oleksandr

   Можете подавати документи і раніше.На момент подачі документів віза повинна бути використана.Приїхали з Польщі 1 вересня,а другого вже подаєте документи.

   • Олег

    ну я можу поїхати 11 серпня,використати візу і подавати документи 12 серпня і просити візу з 5 вересня,так?

    • Oleksandr

     В такому випадку можете подавати документи 12 серпня і просити візу з 5 вересня

 • Олег

  може хтось скинути точну інструкцію як заповнювати анкету?

  • Oleksandr

   Варіант заповненої анкети є на сайті ППВА

 • Андрій

  Можна просити другу візу на 2 роки і більше..? Дякую

  • Oleksandr

   Можна просити хоч на п’ять,але дадуть максимум на рік.

   • Елена Голодюк

    знайомим відкрили другу візу: чоловіку на 4роки, жінці на 2 роки і дітям по 1,5 року.

    • Oleksandr

     Дитині моїх знайомих відкрили першу візу в чистий паспорт на 2 роки.І що тепер всі повинні думати,що їм також повезе?Все на розсуд консула.Були випадки,коли мамі відкрили візу на пів-року,а сину-на рік.І з ким він буде їздити?Не шукайте логіки і правил.Їх тут просто немає.

     • Елена Голодюк

      Я нічого не шукаю, просто сказала так як є. Мені також відкривали візу, але вона завжди закінчувалась раніше, ніж у моєї дитини. При зборі документів мені сказали, що просити шопінг візу лише на рік і навіть не намагатись просити більше. І я дуже шкодую, що послухала, бо знайомий тоді ж відкривав візу і з першого разу йому відкрили мульти і на 2 роки. Так що просити можна хоч і на 5 років, нічого вам за це не буде, але ПОЩАСТИТИ може.

     • Oleksandr

      Я вам так і написав:,,можете просити хоч на п’ять років”.Ніхто не може вам цього заборонити.

 • Іринка

  Доброї ночі..Підкажіть, я можу оформити фактуру на будь-який товар? Напр. купити в супермаркеті шампунь? Чи це має бути якийсь одяг, техніка?

  • Yura Evilmms

   Так ви можете купувати що завгодно включно з продуктами харчування, головне купувати в маркетах де є можливість отримати фактуру по чеку після покупки (як правило будь який супермаркет)

   • Lidiya Zahurska

    фактури видають при розрахунку карткою і готівкою чи лише готівкою?

    • Yura Evilmms

     Картою я ніколи не розраховувався, але по ідеї це немає значення оскільки фактуру виписують на чек покупки, який вам всерівно видадуть.

     • Lidiya Zahurska

      дякую

     • Kati Ket

      В любому випадку дають! Я брала при розрахунку і готівкою і карткою

 • Yura Evilmms

  Може комусь і пригодиться. Зробив 3-ю шопінг візу, просив на 2 роки, Залишок на банківському рахунку 2000 грн, рух коштів за 3 місяця 4000грн, бронь готелю на 1 ніч через букінг без оплати, офіційно не працюю тож копія будинкової книги, таксфрі+фактури в цілому 700 злотих. Відкрили таки на 2 роки тож це реальність хотя не вірив в те!

  • Елена Голодюк

   таксфрі+фактури ви на третю візу оформляли по візі? І якщо не працюючий, то потрібна будинкова книга?

   • Yura Evilmms

    Таксфрі+ фактури були по 2-й шопінг візі на оформлення 3-ї їхьі подав (копії таксфрі). Так потрібно копію будинкової книжки там де ви прописані і тутульну її сторінку + оригінал на який тільки дивляться при подачі документів.

 • Елена Голодюк

  Мене цікавить чи можна по карточці МРГ оформити фактуру і просити візу на 2 і більше років? Чи все таки потрібно оформляти фактуру по візі?

  • Oleksandr

   Перша шопінг віза на 7 днів,а наступні-на пів-року,рік і більше(як повезе).У вас(як я зрозумів)немає жодної візи на закупи,а лише картка МРГ.У даному питанні вона вам не допоможе обійти дану процедуру і нічим не допоможе.

   • Елена Голодюк

    Знайомий мого чоловіка оформляв таксфрі по економічній візі. Подавав їх при здачі на шопінг візу і відкрили відразу на 5 років. Тому я і запитую, що може прокатить і по карточці МРГ.

    • Oleksandr

     Я вам пояснюю правила,а ви гадаєте на удачу…

     • Елена Голодюк

      Мені здається, що у візових центрах і колнсульствах правил немає. Смішно розповідати як я робила попередню візу, коли ввели правила з бронюванням готелю і довідки про стан коштів на рахунку. Мені у візовому казали самій писати заяву і підроблювати підпис від чужого поручителя. І багато чого іншого. І це я рахую ненормально.

     • Oleksandr

      У візових центрах працюють люди і нажаль не найкращі.

 • Наталя

  Скажіть, будь ласка, отримала першу шопінг візу і перетнула кордон туди й назад за один день, привезла фактуру. Нічого, що так мало перебування один день? Чи відкриють другу візу?

  • Lidiya Zahurska

   звичайно

  • Lidiya Zahurska

   я навпаки переживаю, що надто довго буду)

 • Андрій

  Якщо у мене шопінг віза дійсна ще пів року, а я хочу робочу візу, коли мені її можуть відкрити?
  Дякую

  • Елена Голодюк

   Коли закінчиться попередня віза.

   • Олег

    Ні,відкриють відразу робочу візу!!!

  • Oleksandr

   Відкривають робочу відразу,а шопінг-анульовують.

 • Олена

  Якщо людина працює офіційно і при цьому є інвалідом 2-ї групи(пенсійне посвідення), чи стягується консульський збір? (шопінг віза, Львів)

  • Shurik

   Цікавився цим питанням. В неті нічого не знайшов, крім одного згадування, що ні, працюючим пенсіонерам треба платити. Але воно не викликало довіру. В колл-центрі працівниця сказала, що інваліди звільняються від сплати. На мої уточнюючі питання вона, як робот повторювала цю фразу.
   Я не вказував роботу. Пенсія 1130, на рахунку було десь 4 тис (2 я докладав про всяк випадок). Першу візу отримав. Зараз чекаю на другу.

  • Oleksandr

   Подавайте документи,як пенсіонер,про роботу не згадуйте і все буде добре.

 • Руслана Чуйко

  Доброго дня! Подаю документи на шопінг візу 18.08.2016р., а з 11.08.2016р. влаштувалася на роботу по цивільно-правовому договорі. Чи потрібна довідка з роботи і яка?

  • Oleksandr

   Вона вам не допоможе.Потрібно довідку про зарплату за 6 місяців.

   • Руслана Чуйко

    А якщо є довідки з банку, про рух коштів і залишок. Тоді вже не потрібно довідки з роботи? І за який період потрібна довідка з банку?

 • Тарас

  Я вибачаюсь, можливо, не по темі, але не знаю де запитати…
  Дивіться є шопінг віза… є якісь обмеження, що можна ввозити з Польщі до України? Скільки максимум кг провезти?
  Адже це віза на закупи…

  • Kati Ket

   З мого досвіду: Польща пропускає майже все, але наші ні! Максимум 50 кг на людину і це має бути різний товар (наприклад макарони можна тільки 2 кг на людину). Наші митники можуть приблизно оцінювати, а можуть все перевіряти.

 • Sofia Teodorovych

  Доброго дня!
  У мене 2 шопінг віза. Скажіть будь ласка, обов’язково мають бути здійснені покупки саме в Польщі?
  Чи можна привезти фактуру з Італії?

  • Kati Ket

   Шопінг віза Польська, значить з Польщі!

 • Оксана

  Доброго дня, я відкриваю першу шопінг візу в польшу
  Підкажіть будь ласка, якщо запланована дата відїзду (в анкеті) 25 .08
  а готель заброньовано на 30.08
  коли відкриють візу?

  • Оксана

   Дата подачі 17.08

   • Якщо ви подаєтеся 17.08 і готель забронювали на 30.08, то вас попросять виправити залановану дату в’їзду на 30.08. Саме з цієї дати вам і відкриють візу.

  • Андрій

   Візу відкриють з дня бронювання,
   краще переробіть бронь готелю на дату запланованого в’їзду. Адже для шопвізи підходить неоплочене бронювання готелю.

 • Таня

  Привіт. хочу брати прямий рейс Київ Мюнхен і назад. чи буудуть проблеми з візою? маю 3тю шопінг візу,прокатану

 • Андрій

  Доброго дня.
  Друга шопінг віза закінчилась 10.15 , чи можливо зараз відкрити нову шопінг візу та приклавши фактуру з 09.15 тобто фактура була зроблена за місяць до закінчення візи.
  І ще якщо у мене старий паспорт дійсний а дітям хочу зробити у біометричний чи потрібно усім виробляти нові паспорти?

 • Дана

  Доброго дня. Чи можна бронювати готель на booking.com без кредитної карти для другої шопінг візи? Підкажіть, будь ласка, як правильно забронювати готель для себе і дитини.

  • Shurik

   Обирайте номера з можливістю безкоштовної відміни (якщо вам тільки для візи). Дивіться уважно до якого числа діє ця відміна (зазвичай за добу, потім знімають повну суму).
   З приводу картки. Десь бачив варіанти бронювання без картки. Але здається вона потрідна для реєстрації на самому сайті.

   • Дана

    Чи можна забронювати готель, але відключити опцію “розрхунок в інтернеті” на карті, для того, щоб не відбулася предавторизація?

    • Андрій Гонтар

     Після невдалої спроби преавторизації Букінг дасть Вам 1 добу, щоб Ви ввели номер картки з якої зможуть зняти гроші.
     Якщо готель не зможе преавторизувати картку після Ваших змін, чи Ви їх не зробите – то готель анулює бронювання.

 • Elena Semerei

  Добрий день. Потрібно довідку чи виписку з рахунку,підкажіть будь ласка. В мене довідка про доходи із зп 2000грн в міс. Чи достатньо? Чи треба спонсора?

 • Влад

  Скажіть, будь ласка, може хтось подавався або знає. Якщо просити шопінг на 5 років, то який термін вказувати в рядку : запланований час перебування (90 чи більше), і яку вказувати дату виїзду (5 років від вїзду) ?
  Дякую

 • Lidiya Zahurska

  Скажіть, будь-ласка, якщо хочу подати на першу шопінг візу і на другу зразу після використання першої, на який термін оформлювати страхівку, щоб подати ту саму при другій подачі на візу?

  • Влад

   Краще відразу при подачі на першу візу робити страхівку на рік, вона підійде і для другої візи. Так дешевше виходить.

   • Lidiya Zahurska

    дякую

 • Валентина

  Поділіться будь ласка свіжим досвідом перетину кордону з дітьми по шопінг візі! Їхатиму автобусом з двома дітками 5 і 7 аж в Щецин, це саме крайнє місто Польщі, матиму заброноньований готель. Дуже хвилююся що на кордоні можуть бути питання стосовно того чому так далеко. А відповідь проста – в тому місті працює чоловік і їхатиму справді на кілька днів щоб з ним побачитися, і зробити глобальні покупки одягу собі і дітям і те що додому потрібно. Розкажіть хто як їздив? Я дуже хвилююся, бо за останніми чутками від знайомих на кордоні дуже детально все перевіряють. Дякую!

  • Oleksandr

   У вас є бронь готелю,квитки на проїзд у дві сторони і гроші на покупки.У яке місто ви їдете не має значення.

   • Валентина

    квитки на проїзд матиму тільки в одну сторону. Може можна якось показати бронь квитків?

    • Oleksandr

     Можна бронь зворотніх квитків.

 • Elena Semerei

  Добрий день. Відкриваю шопінг візу. Чи треба оплачувати заброньований готель? Адже на сайті пише, що треба оплачувати або надати факс.підтвердження.

  • Oleksandr

   Достатньо броні готелю і скріншот з вашої сторінки

 • Андрій

  На скріншоті обовязково має бути ваше імя та прізвище. Мене 19 серпня 2016 року без прізвища завернули. Хоча реєструвався сам просто нето надрукував трішки

 • Андрій

  Скажіть будьласка якщо я хочу по другій шопінг яка на рік поіхати на місяць в німмеччину що краще казати на польському кордоні? Що я їду оглянути польщу на 2-3 тижні? Ну і плюс закупитись)

  • Oleksandr

   Оглянути Польщу на 2-3 тижні без броні готелю на цей період?

 • Даша

  Якщо я студентка бюджетної форми навчання але не отримую стипендії , мені треба мати спонсора? Чи достаньо буде покласти 1000 грн на рахунок стипендіальної картки?

  • Oleksandr

   Повинен бути рух коштів на картці за останні 3 місяці.Відкрийте рахунок в kredobank,покладіть на нього 1500-2000грн.,візьміть довідку(70грн) і не запарюйтеся зі спонсором.

   • Даша

    То після того як я відкрию рахунок треба чекати 3 місяці аби взяти довідку?

    • Oleksandr

     Кілька днів перед подачею документів відкриваєте рахунок і на наступний день берете довідку.Kredobank для них важливо.Свіжі рахунки з інших банків не подавав,тому і не можу нічого сказати,а kredobank проходить.

 • Даша

  Якщо спонсору на рахунок за останні 6 місяців нараховувалось лише 700 грн декілька разів,чи буде цього достатньо аби отримати візу (якщо попередньо перед цим покласти 1000грн на рахунок) ?

 • Валентина

  Доброго дня! Маю ще питання по страхівці. Оформляла страхівку на другу шопінг-візу, дівчина-працівник страхової вказала 366 днів дійсності страхівки, а ліміт перебуванням за кордоном написали не 90, а 91 день. Аргументували тим, що так дешевше, як 90. Скажіть чи не буде з цим якоїсь мороки на кордоні?

  • Oleksandr

   У вас 91 день перебування за кордоном і коридор 366 днів.Не бачу жодної проблеми.

   • Валентина

    та і я не бачу проблеми. Але несла сьогодні документи у візовий центр до менеджера щоб перевірили чи все добре, до дівчина зробила круглі очі, і каже “ой, може це помилка”, а я звичайно відповіла що яка різниця, я могла попросити що написали, 96, 101 чи будь яку цифру, наприклад я порахувала що мені більше не треба. Та вона не вгомонилася, і понесла кудись мої страхівки до старшої) Звичайно потім повернулась і сказала що так може бути, але я вже щось себе почала накручувати чи не причепляться до цього на кордоні, бо в мене 3 страхівки – на мене і 2 дітей. І маю ще одне питання – чи можна замість броню готелю, їдучи по шопінг-візі казати що житимеш у знайомих і давати адресу і номера телефонів, або наприклад мій чоловік працює в тому місті і знімає житло, має договір найму, але нотаріально не завірений. Олександр, дуже дякую вам за відповіді)))

    • Oleksandr

     Ні.Лише бронь готелю.

    • Игорь

     Делаете бронь, потом отменяете и никаких проблем. Только смотрите чтобы отмена была бесплатной, а то я первый раз провтыкал и попал на 7000 грн)

 • Юля

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, планую відкривати візу з метою закупівельного туризму. Як зробити супровід для дитини якій 4 місяці?

 • Олег

  Чи можливо з шопінг візою нічого не купувати?
  А просто подорожувати по Польщі?

  • Роман

   Можно, но следующую шопинг визу не получите.

  • Andriy Andre

   можна, знайдіть у супермаркеті чийсь чек, дайте його менеджерам, які зроблять вам з нього парагон фіскальний :)

 • Андрій

  Скажіть, будь ласка, якщо у мене дійсна шопінг віза ще 2 роки, а мені потрібно зараз виготовити робочу візу, мені її відкриють?

  • Oleksandr

   Відкриють робочу візу,а шопінг візу анулюють.

   • Андрій

    О, дякую:)

   • Олег

    А чому відкривають людям робочі,а шопінгові не анульовують?

    • Oleksandr

     Шопінг віза автоматично анульовується при відкритті робочої візи.Ануляція проходить в комп’ютері.Ніхто візу у вашому паспорті не викреслює,не вириває.

    • Oleksandr

     Відкрити робочу візу можна до закінчення шопінг візи.Термін її дії розпочнеться після закінчення терміну дії шопінг візи.В один термін дві шенген візи діяти не можуть(навіть різної категорії чи різних країн).

 • Святослав

  Буду відкривати 5-у шопінг візу, попробую 5-річну. Яку брати медичну страховку – на 5 років?

  • Oleksandr

   Страхівки на 5 років не існує,максимум на рік.Потім можете продовжити.

 • Andriy Andre

  3 питання по руху коштів і шопінг візі:

  1) дружина в декреті, має приватбанківську карту на яку отримує соц допомогу (“Картка для виплат”). Там капає щомісяця 820 грн. Чи підійде виписка з такого рахунку (сформованої через систему приват24 та самостійно роздрукованої)
  2) у мене карта “універсальна” – теж приватбанківська. Чи підійде така карта для довідки про рух коштів, яку надає система приват24?
  3) Щоб отримати шанс отримати шопінг візу на 2-5 років, чи є зміст долучити до цих виписок інформацію про власну квартиру/авто (копію техпаспорта/свідоцтва про право власності)?

  • Elena Semerei

   Я брала виписку з картки -соц.допомога лише з мокрою печаткою приватбанку. Універсальна також підійде з печатками. Документи про право власності мені повернули в візов.центрі. Першу візу мені відкрити з вересня.

   • Andriy Andre

    а ви з відділу соц допомоги брали якусь довідку? для доказу “прив”язки до україни”

    • Elena Semerei

     Ні, написала від руки консулу лист, що отримую допомогу і+виписка з рахунку

     • Oleksandr

      При подачі документів в ППВА ви написали розписку,а не лист консулу.Листи пишуть на електронну адресу консуляту.

 • Оленка

  Доброго дня. Подаємо документи з чоловіком на першу шопінг -візу Підкажіть, будь ласка, чи потрібно до переліку документів додавати бронь готелю, чи цього взагалі не потрібнго?

  • Oleksandr

   Бронь готелю обов’язкова.

 • Андрій Крупник

  Добрий день. Подаю на закупівельну візу. В графі 21 вибирати “інше” і писати NA ZAKUPY?
  Заповнювати графи 31,32 ? Прописувати в тих графах заброньований готель?
  Дякую!

  • PEREVAL

   В графі 21 “інше”, писати “на закупи” не потрібно, заставили викреслити і поставити підпис.. В 31 і 32 графі попросили дописати всі дані заброньованого готелю.

 • Андрій Крупник

  Ми з дружиною подаємо на шопінг візу паралельно. Їздити також плануємо разом. Потрібно два бронювання готелю на Ім”я моє і на і”мя дружини чи достатньо однієї броні.?
  Як забронювати правильно готель?

  • Oleksandr

   У кожного в пакеті документів повинна бути бронь готелю.Найкраще бронюйте окремо на різні електронні адреси.

  • Ксенія

   Ми з чоловіком бронювали один двомісний номер, і де зазначаються гості вписала себе і чоловіка. Наприклад: Kseniya Krupa, Andrii Krupa. Роздрукувала в двох примірниках і все ОК. Подавали документи в одне віконце (одночасно).

 • Олег

  якщо людина лікар стоматолог,яку посаду писати в анкеті?і ще якщо безробітній то яку писати?

  • Oleksandr

   Лікар ;безробітний

 • Алекс Мельник

  Доброго дня не зміг прийти на подачу документів у строк?? Чек на проплату 500грн за візу анулюють??

  • Oleksandr

   Прийдете в ППВА з документами(зак.паспорт,квитанція),напишете заяву на повернення коштів і одержите через місяць в банку.

 • Rostislav Gerych

  Добрий день. Подаємо з дружиною документи на отримання 1 шоппінг-візи. Виникло декілька запитань:
  1) Я приватний підприємець на 2 групі оподаткування, здаю лише річну податкову декларацію, консульством вимагається “яка видана не пізніше ніж три місяці тому”. Чи підійде моя річна?
  2) *За умови подачі до ППВА Львівського консульського округу, додатково до оригіналів реєстраційних документів необхідно надати квитанції про оплату податку, як підтвердження діяльності підприємця – я роздрукував за останні 3 місяці – цього буде достатньо?
  3) Моя дружина – безробітна, на неї не зареєстровано нерухомості. На мене зареєстровано магазин та машина, чи буде це вважатися “Документами, що підтверджують вид діяльності, наявність фінансових коштів/зв’язків з Україною”?

 • Cookie_Dude

  Якщо в паспорті маєш уже 2 туристичних шенгени (Чехія,Польща) на який термін є сенс просити шопінг візу?

  • Oleksandr

   Перша шопінг віза одноразова на 7днів(незалежно від ваших тур.віз).

 • Andriy Andre

  Дружина в декреті.
  Має “карту для виплат” від приватбанку. Туди щомісяця держава кидає 860 грн – допомога на дитину.
  На роботі зарплата давно не нараховується, так як це декрет.

  Що робити з довідкою про “заробітну плату за останні шість місяців”?

  • Oksana Udud

   Я також в декреті, йшла в декрет з біржі. Також маю картку для виплат, куди надходять 860 грн. щомісяця. Я відкривала візу з даними по цій картці – брала в банку довідку про рух коштів за останні 6 місяців. В графі місце роботи – писала, що безробітна.

  • Рома

   доброго дня, які довідки подавала Ваша дружина і чи відкрили візу, у нас аналогічна ситуація.

   • Andriy Andre

    Було би добре подати будинкову книгу, принаймні, якщо у вас на роботі нульові доходи в дружини.
    Моя дружина ще подавала витяг з карти приватбанку про рух коштів за півроку з мокрою печаткою.
    Ми просили дружині на 5 років візу, дали на рік.

 • Руслана Чуйко

  Добрий день! Роблю другу шопінг візу, На роботу влаштувалася місяць тому, працюю по трудовому договорі, і за один місяць мені нарахували заробітну плату. Чи підійде довідка з роботи за один місяць і чи потрібна ця довідка? Чи достатньо тільки виписки з банку?