купити дешеві авіаквитки

Нова процедура запису на шенгенську візу у ППВА до Польщі!

друга шопінг віза

Нова процедура реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві з 3 жовтня!

Минулого тижня було запроваджено нову процедуру реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві. У статті знайдете відповіді на поширені запитання щодо нового процесу реєстрації на візу.

У яких пунктах прийому візових анкет до Польщі і коли починають діяти нові правила реєстрації на візу?

Нова процедура реєстрації почала діяти з 3 жовтня 2016 року у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві. 

Процедура реєстрації до ППВА Львівського, Луцького, Одеського, Харківського та Вінницького округів залишається незмінною.

Заявники з яких областей можуть реєструватися за новими правилами та подавати документи у ППВА у Києві?

Пункт Прийому Візових Анкет у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області.

У чому основна відмінність нової процедури запису на візу?

Реєстрація дати і часу подання документів відбуватиметься автоматично.

Як і раніше, при оплаті сервісного збору у відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку ви вказуєте дійсний номер Вашого телефону.

Протягом 5 днів днів оператор кол-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі і поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА.

Які переваги нової процедури реєстрації до ППВА?

Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і обмежити діяльність незаконних візових посередників.

Чи буде запроваджено нову систему у інших областях?

За результатами роботи нової процедури реєстрації в Києві, якщо буде зафіксовано її актуальність та пришвидшення процесу реєстрації заявників на отримання польської візи, така система буде запроваджена у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

pass-dsc_3576c3noblur-wide2

Як виглядає оновлена процедура запису на візу у Києві?

1. Оплата сервісного збору у будь-якому відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку. 

Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта.

Під час виконання оплати оберіть категорію візи та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Увага! У випадку, якщо Ви надаєте неправильний номер телефону, або номер телефону належить третій особі, здійснення реєстрації буде неможливим.

Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації. Протягом 24 годин після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

2. Оператор кол-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі 

Протягом 5 днів вам зателефонує оператор кол-центру з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів) і запропонує дату подання документів.

Якщо Ви підтвердите зазначену дату і час подання документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подання документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступного дзвінка від оператора кол-центру.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подання документів відповідний код буде деактивовано і вам доведеться звернутися до ППВА для повернення коштів.

Як повернути кошти за сервісний збір?

У випадку, якщо після здійснення передплати сервісного збору документи не були подані до ППВА, або Ваш код було деактивовано іт.д., заявник має право на здійснення повернення коштів. У такому випадку:

  • Особисто зверніться до будь-якого ППВА.
  • Напишіть заяву на повернення коштів.
  • Як підтвердження надайте оригінал внутрішнього / закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
  • VFS перевірить усі надані дані та передасть відповідні інструкції до банків
  • Банки поінформують Вас за допомогою СМС-повідомлення про можливість отримання коштів. СМС матиме код повернення.
  • Щоб отримати кошти за попередньо сплачений збір, будь ласка, надайте в банку оригінал внутрішнього паспорта, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати або покажіть СМС
  • Повернення коштів здійснюється від 10 робочих днів
  • Кожен заявник має право на здійснення повторної оплати для отримання нового коду одразу після деактивації попереднього

Зауважте, заявники, які передплатили послуги ППВА до 03.10.2016 зможуть самостійно зареєструватися на подачу документів онлайн на сайті або на лінії кол-центру за телефонами +38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480 і +38 093 1755503.

Детальна інформація про процес подання документів на візу є на сайті polandvisa-ukraine.com.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...