купити дешеві авіаквитки

Нова процедура запису на шенгенську візу у ППВА до Польщі!

друга шопінг віза

Нова процедура реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві з 3 жовтня!

Минулого тижня було запроваджено нову процедуру реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві. У статті знайдете відповіді на поширені запитання щодо нового процесу реєстрації на візу.

У яких пунктах прийому візових анкет до Польщі і коли починають діяти нові правила реєстрації на візу?

Нова процедура реєстрації почала діяти з 3 жовтня 2016 року у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві. 

Процедура реєстрації до ППВА Львівського, Луцького, Одеського, Харківського та Вінницького округів залишається незмінною.

Заявники з яких областей можуть реєструватися за новими правилами та подавати документи у ППВА у Києві?

Пункт Прийому Візових Анкет у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області.

У чому основна відмінність нової процедури запису на візу?

Реєстрація дати і часу подання документів відбуватиметься автоматично.

Як і раніше, при оплаті сервісного збору у відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку ви вказуєте дійсний номер Вашого телефону.

Протягом 5 днів днів оператор кол-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі і поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА.

Які переваги нової процедури реєстрації до ППВА?

Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і обмежити діяльність незаконних візових посередників.

Чи буде запроваджено нову систему у інших областях?

За результатами роботи нової процедури реєстрації в Києві, якщо буде зафіксовано її актуальність та пришвидшення процесу реєстрації заявників на отримання польської візи, така система буде запроваджена у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

pass-dsc_3576c3noblur-wide2

Як виглядає оновлена процедура запису на візу у Києві?

1. Оплата сервісного збору у будь-якому відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку. 

Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта.

Під час виконання оплати оберіть категорію візи та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Увага! У випадку, якщо Ви надаєте неправильний номер телефону, або номер телефону належить третій особі, здійснення реєстрації буде неможливим.

Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації. Протягом 24 годин після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

2. Оператор кол-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі 

Протягом 5 днів вам зателефонує оператор кол-центру з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів) і запропонує дату подання документів.

Якщо Ви підтвердите зазначену дату і час подання документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подання документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступного дзвінка від оператора кол-центру.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подання документів відповідний код буде деактивовано і вам доведеться звернутися до ППВА для повернення коштів.

Як повернути кошти за сервісний збір?

У випадку, якщо після здійснення передплати сервісного збору документи не були подані до ППВА, або Ваш код було деактивовано іт.д., заявник має право на здійснення повернення коштів. У такому випадку:

 • Особисто зверніться до будь-якого ППВА.
 • Напишіть заяву на повернення коштів.
 • Як підтвердження надайте оригінал внутрішнього / закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
 • VFS перевірить усі надані дані та передасть відповідні інструкції до банків
 • Банки поінформують Вас за допомогою СМС-повідомлення про можливість отримання коштів. СМС матиме код повернення.
 • Щоб отримати кошти за попередньо сплачений збір, будь ласка, надайте в банку оригінал внутрішнього паспорта, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати або покажіть СМС
 • Повернення коштів здійснюється від 10 робочих днів
 • Кожен заявник має право на здійснення повторної оплати для отримання нового коду одразу після деактивації попереднього

Зауважте, заявники, які передплатили послуги ППВА до 03.10.2016 зможуть самостійно зареєструватися на подачу документів онлайн на сайті або на лінії кол-центру за телефонами +38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480 і +38 093 1755503.

Детальна інформація про процес подання документів на візу є на сайті polandvisa-ukraine.com.

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • The Todor

  Якщо мета поїздки освітня, то раніше консульський збір не сплачувався.
  Як зараз, чи треба банку платити?

  • Oleksandr

   Банку платять всі(це оплата послуг ППВА).

   • The Todor

    Скільки коштує ця оплата?

    • Oleksandr

     Приблизно 18,5€ по курсу(точну цифру дізнайтеся у будь-якому відділенні kredobank).

  • Кирилл Гавриленко

   Это не консульский сбор. Консульский сбор оплачивается отдельно, уже при подаче документов в визовом центре. Или не оплачивается, если вы попадаете под действия льгот. Но за услуги визового центра нужно платить в любом случае, у них льгот никаких нет.

   • The Todor

    Я маю можливість зробити це все напряму без ППВА, як було раніше?

    • Oleksandr

     Дуже добре(хоча вже давно не зустрічав таких щасливчиків).

     • The Todor

      Що “добре”, якщо це було питання? :)

     • Oleksandr

      Ви пишете,що можете подавати документи в консуляті.Я в цьому сумніваюсь і бажаю вам удачі.В чому запитання?В банку послуги ППВА ви не оплачуєте(це я думаю і так зрозуміло),а від сплати консульського збору ви звільнені.Для чого запитувати про вартість послуг ППВА,якщо ви документи подавати до них не збираєтесь?

     • The Todor

      Якщо ви уважніше прочитаєте, там було питання у вигляді чи ‘Чи можу я..?’

     • Oleksandr

      Фрази:,,Чи можу я..?”я не бачу.Є фраза:,,Я маю можливість..”.А це фраза людини,яка може подавати документи в консулят і цікавиться оплатою.
      На сьогодні подавати документи безпосередньо в консуляті практично неможливо.Все через ППВА з відповідною оплатою їх послуг.

     • The Todor

      Дякую за відповідь. Пам*ятаю, що в 2014 році подавався безпосередньо в консульство в Києві, на вул. Богдана Хмельницького, біля чеського консульства.

     • Petro

      Можно и в консульство, вот только на начало октября там ближайшее место было на конец ноября

     • The Todor

      Ого. То вже взагалі пізно..

     • Олена Гапик

      Чому? Запис навіть на робочі Чеські довготривалі візи записують на посольство.

    • Кирилл Гавриленко

     Да, но насколько мне известно, там ужасно большая электронная очередь.

    • Олена Гапик

     Так. Але самостійно навряд запишетесь. Прете зекономити можна навіть якщо заплатити за запис 180 чи 200 грн.

     • Oleksandr

      Цікаво:хто вас запише на подачу в посольство за 200грн?За такі гроші вас можуть лише записати на подачу в ППВА.

     • Олена Гапик

      баран) запис в пва безплатний. але сервісний – 540 грн.. в посольство це не платять)))

     • Oleksandr

      Хамло,навчись спілкуватися з людьми.Ви ж напевно жінка?Хоча після ваших дуростей я в цьому вже сумніваюсь.

 • The Todor

  Жоден з номерів, котрі вказані на сторінці http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html : +380 931701648; +38 032 2362596; +380 443907967
  Не відповідають, вимкнуті або взагалі не існують.
  Куди можна піти на консультацію по документам? Яка адреса ППВА, щось не можу знайти?

  • Наталія

   http://www.polandvisa-ukraine.com/contactus.html вибирайте який регіон Вас цікавить, а взагалі тепер вони самі звонять а не Ви їм, в цьому і є вся суть змін.

   • The Todor

    Вони кажуть, що тепер для консультації запис не потрібен, а я навіть не можу знайти де саме консультація відбувається

    • Віктор Винник

     Консультація в приміщенні візового центру. Адреси візового центру є на сайті в розділі “Контакти”. Телефони всі увімкнені та існують,просто важко додзвонитись. Успіхів!

     • The Todor

      Якщо я правильно розумію, то саме це сторінка http://www.polandvisa-ukraine.com/contactus.html “Контакти”, але тут адреси не вказано..

     • Віктор Винник

      Ну можливо варто спочатку вибрати, в якому регіоні ви проживаєте

     • The Todor

      Дякую! Я навіть не одразу побачив, що там є категорії з яких потрібно вибирати..

   • Олена Гапик

    звідки у вас така інформація? не вводьте людей в оману)))

 • hi2man

  Вибачаюсь наперід , що багато написав ! Просто назбиралось багато запитань , які потребують Вашої допомоги і консультації !!! Завчасу дякую !!!

  1.) Скажіть будь-ласка , якщо я проплачував реєстрацію 18х2Євро на 2-гу Шенгенську візу (шоппінг), за себе і за дружину разом , чи можемо ми реєструватись і подавати документи окремо ?
  В Кредо-Банку порадили сімейну проплату , номер мобільного на обох квитанціях (моїй і її ) – дружини (1№ тел.), проте жінка хоче подавати раніше , я через місяць !!! Чи зможу я потім зареєструватись окремо із мобільного номера дружини , і чи маю я право реєструватись через місяць ???? Бо з 3-го жовтня змінились правила , і оператори Колл-центру передзвонюють самі , і читав на форумах що , якщо передзвонюють вдруге – то ставлять на любу дату автоматично , без вибору ???

  2.) Прошу проконсультуйте на рахунок спрощення (Візи для переселенців ) !!!
  Мого діда примусово виселили з Люблінської області , є довідка з Львів. архіву .
  Напишіть будь-ласка , чи може моя дружина робити собі таку ж візу ???
  (3-тє покоління – подружжя внуків ) ??? А також , для яких років переселень діють данні спрощення (січень чи вересень 1944р. і по який – липень 1945р. , чи по 1947-1948рр ???)

  І скільки подружь внуків чи дітей , можуть робити ці візи ??? Бо на сайті Візового Центру пише неоднозначно :
  Дані спрощення стосуються також дітей, внуків та одного з подружжя евакуйованих осіб, одного з подружжя дітей та внуків репатрійованої особи за умови представлення оригіналу вищезгаданого документу, що підтверджує факт переселення з території Польщі на територію України їх батьків чи дідів, а також документу, який підтверджує їхні родинні зв’язки.

  І якщо у нас лише по одній візі взагалі (разова Шенген Шоппінг 7 днів), на який термін нам видадуть Репатраційну ???
  на термін:

  a) 2 роки, в разі відсутності попередніх шенгенських віз;
  b) 5 років, в разі наявності щонайменше однієї шенгенської візи, яка використовувалась згідно із законами країни (країн) ЄС, яка відвідувалась.

  Якщо в Архівній довідці пише один рік ( справжній рік народження діда ) , а в свідоцтві про народження видане СССР – дід на рік молодший
  (ПІБ батьків в свідоцтві і архіві , + місце народження в Польщі і дідові ініціали – однакові !!! )
  Як правильно писати заяву до Консула , щоб пояснити причину відмінності (СССР) ! Метрика діда (свідоцтво в польському архіві) !

  3.) Чи підходить бронювання готелю з Букінг-ком , і яких данних буде достатньо :
  1) № бронювання ,
  2) пін-код ,
  3) адреса готелю і № телефону , поштовий індекс ,
  4) gps-кординати ,
  5) карта Гугл-мапс з його розташуванням (в роздруківці) ,
  6) мої дані – Прізвище та Імя

  7) сума має бути в злотих чи в гривнях ?????

  8) дата і час вїзду/виїзду
  9) умови і порядок проживання

  10) в умовах готелю – БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ та з можливістю БЕЗКОШТОВНОЇ АНУЛЯЦІЇ (готелю надані мої персональні данні + прикліплена кредитна картка ) ??????
  11) Обовязкова моя адреса е-мейл скриньки ???

  12) Чи повинне бути оплачене бронювання наперед 50%…- ????
  13) Роздруковане Підтвердження бронюння на Шенген-візу , чи потрібно скріншот листа на електронну адресу (якщо потрібний , то в якому вигляді… ????)

  4) Міф чи Правда !!!???
  У випадку , якщо при подачі документів у Візовий Центр – всі данні правдиві , проте є незначні помилки в анкеті , чи не всі сторінки ксерокопій , не вистачає якої довідки і т.д.

  То документи більше не приймуть , і кошти за реєстрацію і візовий збір – людина втратить ??

  5) Якщо дружина безробітна , не має права власності на землю чи автомобіль . Чи вистачить моєї гарантії – Спонсорський лист і рух коштів ???
  Чи потрібно ксерокопія будинкової книги з припискою (повністю всі сторінки ???),чи достатньо відмітки прописки в українському паспорті ???

  6) Який офіційний мінімум коштів має бути пред’явлений на кордоні для поїздки до 4-рьох днів (по форумах 100 доларів чи Євро ), бо пишуть , що 300 Злотих буде недостатньо , хоча у Віснику Законодавчих Актів Республіки Польща (Варшава 9 березня 2015р Постанова 326, розпорядження Міністра внутрішніх справ від 23.02.2015р) – 300 Злотих !!!
  А в параграфі 3 – пише , що достатньо 200 Злотих , якщо ви прибули із сусідньої держави Республіки Польща (не країни ЄС),(з ЄС – 2500 злотих)!!! Тобто з України !!!
  DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (WARSZAWA 9/03/2015 POZ. 326)

  7) В закордонному паспорті – приписки не має ! Скажіть як знати її офіційну транслітерацію :
  Наприклад (різні сайти пишуть ): Manevychi чи Manevichi ??? Чи не буде помилкою одна буква в чеку-фактурі ???
  Хоча зміст і назва зрозумілі , проте відрізяються букви «Y» чи «І» !!!

  • Олена Гапик

   Якщо є підтверджуючі документи по переселенню і в ваші предки під час цього втратили майно, можна крім візи подавати ще на компенсацію матеріальних збитків

 • Артем Тручок

  Доброго дня.. а що якщо з кол центру не подзвонять??