купити дешеві авіаквитки

Шенгенська віза. Порадник та відповіді на поширені запитання як отримати мультишенген візу.

щенгенська віза як зробити

Багаторазова шенгенська віза. Корисні поради і відповіді на типові питання. Як отримати мультишенген візу.

Поки безвізовий режим з ЄС все ще залишається у перспективі, пропоную вашій увазі порадник, що містить основну інформацію про шенгенські візи, правила, права та обов’язки заявників, а також про сам процес подання документів.

У цьому пораднику розглядаються візи, дійсні для Шенгенської зони, що включає більшість держав – членів Євросоюзу. Якщо Ви отримали шенгенську візу (тип «С»), пам’ятайте, що вона не дає права на поїздки до Великої Британії та Ірландії. Для відвідування цих країн потрібні окремі візи. Проте шенгенська віза дає Вам право на поїздки до Норвегії, Швейцарії, Ліхтенштейну і, за певних умов, також до Румунії, Болгарії та Кіпру.

Будь ласка, не плутайте шенгенські візи (тип «С») з національними візами (типу «D»). Національні візи видаються для тривалого проживання в одній країні і, як правило, дозволяють подорожувати в інші країни Шенгенської угоди. Ця стаття стосується виключно шенгенських віз. Порадник підготували у Коаліції за «Безвізову Європу»

Якщо вас цікавить детальний процес подання документів на шенгенську візу, то можете ознайомитися з публікацією Шенгенська віза в Литву. Як самостійно оформити багаторазову візу.

Я вирішив відвідати Європейський Союз. З чого почати…?

По-перше, переконайтеся, що ваш закордонний паспорт чинний. Дізнайтеся, де і за скільки можна виготовити біометричний паспорт.

 • Заповніть форму заявки, доступну на сайті консульського осередку, а потім зареєструйтеся в консульстві чи візовому центрі (в цьому випадку Вам доведеться здійснити додаткову оплату за послуги центру), щоб подати заяву.
 • Перевірте, які документи Вам можуть знадобитися, щоб підтвердити мету візиту і які супровідні документи можуть вимагати у консульстві (докладніше про це йдеться у пункті 3).
 • Перевірте, чи маєте Ви право на багаторазову чи одноразову шенгенську візу (більше про це читайте у пункті 6). Майте на увазі, що процедура оформлення може зайняти кілька тижнів, отож якщо Ви купуєте квиток/плануєте поїздку і не отримаєте вчасно візи, то втратите свої гроші.

1. Типи шенгенських віз і «потреба подорожі»

Існують одно-, дво- і багаторазові шенгенські візи. Максимальний термін дії багаторазової візи становить 5 років, мінімальний – 6 місяців.

Варто пам’ятати:

 • Віза дає право на перебування в ЄС не більше 90 днів, протягом періоду тривалістю 180 днів.
 • Віза має бути виданою на увесь час, поки Вам потрібно їздити на територію держав – членів Шенгенської угоди.

«Потреба подорожі» означає, що Ви регулярно подорожуєте з професійних причин (наприклад, берете участь у семінарах, конкурсах, конференціях), або Ви є членом сім’ї громадянина ЄС чи резидента ЄС.

Необхідність регулярно їздити означає, наприклад:

 • Ваша тітка постійно живе в Німеччині і Ви хочете регулярно її відвідувати.
 • Ви вчений і регулярно їздите до ЄС на конференції.
 • співпраця з Вашим діловим партнером в ЄС передбачає регулярні виїзди для проведення зустрічей і переговорів.

На жаль, заявникам рідко видають 5-річні шенгенські візи. Проте, якщо Ви плануєте регулярно відвідувати ЄС, то завжди можете звернутися із заявкою про отримання візи на довший термін. Ми також радимо Вам звертатися за візою на довший термін, ніж Ви мали раніше. Наприклад, якщо Ваша остання шенгенська віза була одноразова, варто подати заявку на отримання багаторазової візи терміном дії 6 місяців. Після 6-місячної візи можете звертатися за одно- або дво-річною, і так далі. Ви можете отримати довгострокові багаторазові візи терміном дії до 5 років – якщо у Вас «позитивна візова історія», тобто Ви використовували попередні шенгенські візи без будь–яких порушень, пов’язаних з типом візи і перебуванням в ЄС (наприклад, надання неправдивої інформації при видачі візи, перебування в Шенгенській зоні довше, ніж дозволяє віза). Щоб збільшити свої шанси на отримання довготермінової багаторазової шенгенської візи, можете попросити сторону, що запрошує, вказати в запрошенні, що Ви регулярно подорожуватимете до ЄС у майбутньому.

2. Документи, необхідні для отримання шенгенської візи

 • Заявка-анкета, що містить Ваші особисті дані.
 • Паспорт, дійсний упродовж щонайменше трьох місяців після передбачуваної дати виїзду з ЄС.
 • Біометрична ідентифікація, тобто актуальне фото і відбитки всіх пальців. На сьогодні в Україні процедура електронного сканування відбитків 10-ти пальців рук консульствами країн–членів ЄС не запроваджена.
 • Медичне страхування подорожі – покриття витрат на медичне обслуговування щонайменше на € 30 000.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Супровідні документи – детальніше у наступному пункті.

3. Що таке «Супровідні документи»?

Додаткові документи повинні підтверджувати заявлену мету візиту. Вони також підтверджують Вашу вірогідність і намір вчасно покинути Шенгенську зону. Єдиний список супровідних документів для Вашої країни має бути доступний на веб-сторінці консульства.

Як правило, Вас можуть попросити представити такі документи:

 • Документи, що підтверджують мету поїздки, наприклад: для ділових поїздок – запрошення взяти участь у конференції; для навчання/навчальних курсів – свідоцтво про зарахування до університету; для туризму і поїздок з особистих причин – підтвердження місця нічлігу/проживання і маршруту; для членів офіційних делегацій – звернення від органів влади або сторони, що запрошує, і т.д.
 • Документи, які підтверджують, що у Вас достатньо коштів на покриття витрат під час подорожі і перебування в ЄС: докази фінансового стану (наприклад, виписка з банківського рахунку, кредитної картки), доказ попередньо оплаченого місця ночівлі або бронювання комплексного турне, декларація сторони, що запрошує, про покриття витрат, пов’язаних з Вашим проживанням, і т.д.
 • Документи, які підтверджують Ваш намір повернутися з ЄС: зворотній квиток, доказ фінансового стану, довідка з місця роботи, свідоцтво про право власності на нерухомість, доказ інтеграції в країні проживання, у тому числі довідка про сімейний стан, професійну позицію і т.д.
 • Документи, що відображають Вашу сімейну ситуацію: згода батьків на виїзд у випадку неповнолітніх, доказ родинних зв’язків з особою, яка запрошує або приймає.

Консульство зобов’язане надати Вам список необхідних документів!

4. Запрошення (офіційно зване візовою підтримкою)

Ваше запрошення, видане стороною, що запрошує, має містити таку інформацію:

 • Ім’я та прізвище запрошеної особи, дата народження, стать, громадянство, номер паспорта, дата і мета поїздки, кількість в’їздів. За потреби: ім’я чоловіка і дітей, які супроводжуватимуть запрошену особу. Якщо Ваші відносини або співпраця зі стороною, що запрошує, триватимуть і далі, наполегливо рекомендуємо включити таку інформацію до запрошення разом із проханням про надання довготермінової багаторазової шенгенської візи.
 • Сторона, що запрошує: якщо це фізична особа – ім’я, прізвище, адреса; у випадку юридичної особи або організації – повна назва, адреса, ім’я та посада особи, що підписала лист, реєстраційний номер організації.

 

5. Візовий збір

Візовий збір має бути сплачений у консульстві і становить € 35.

Див. пункт 6 Угоди, щоб перевірити, чи маєте Ви право на безкоштовне отримання візи.

При складанні заяви на отримання шенгенської візи через зовнішнього постачальника послуг (візовий центр) стягують додаткову оплату за послуги центру у розмірі до € 30, навіть якщо Ви маєте право на безкоштовну візу в консульстві.

6. Спрощення візового режиму внаслідок Угоди про спрощення оформлення віз між Європейським Союзом та Україною

Завдяки Угоді про спрощення оформлення віз отримати шенгенську візу стало легше. Переконайтеся, чи можете Ви отримати багаторазову або безкоштовну візу. Якщо Ви:

 • Відвідуєте близьких родичів, які проживають в ЄС, необхідно лише запит від особи, що приймає. Ви отримаєте візу безкоштовно; якщо Ви чоловік, дружина або дитина українського громадянина, що проживає в ЄС, то можете звернутися за 5-річною багаторазовою шенгенською візою, навіть якщо перед тим не мали візи з коротшим терміном дії.
 • Член офіційної делегації – тоді потрібно тільки лист від органів влади Вашої країни та копію офіційного запрошення; якщо Ви постійно берете участь в офіційних делегаціях, то маєте право на 5-річну багаторазову шенгенську візу; Вас звільнено від візового збору.
 • Студент, учень, або вчитель, що здійснює супровід, або аспірант, що подорожує з освітньою метою – потрібно лише запит/свідоцтво про зарахування до університету/коледжу/школи, або студентські квитки, або сертифікати курсів, які Ви слухатимете; якщо Ви студент або аспірант, то маєте право принаймні на однорічну багаторазову шенгенську візу; Ви не маєте сплачувати візового збору.
 • Особа, що їде на лікування, або супровід такої особи (за необхідності) – потрібно тільки документ з медичної установи, що підтверджує необхідність медичної допомоги та (якщо є) документ, що підтверджує необхідність супроводу, а також доказ наявності коштів для оплат медичних процедур; Ви також маєте право на принаймні однорічну багаторазову шенгенську візу.
 • Журналіст або член його/її технічної команди – потрібно тільки підтвердження від професійної організації/роботодавця, що засвідчує Вашу кваліфікацію і мету Вашого візиту; Ви також маєте право на 5-річну багаторазову шенгенську візу; Вас звільнено від візового збору.
 • Професійний спортсмен або член його/її команди – потрібен тільки запит від організації, що організовує спортивний захід, на який Вас запрошено, і т.д.; Ви також маєте право щонайменше на однорічну багаторазову шенгенську візу; Вас звільнено від візового збору.
 • Підприємець або представник бізнесової організації – потрібен тільки запит від організації, що приймає; Ви також маєте право на 5-річну багаторазову шенгенську візу.
 • Службово регулярно берете участь у міжнародних заходах у ЄС – необхідно запит від організації, що приймає, який підтверджує Вашу участь у заході; маєте право як мінімум на однорічну багаторазову шенгенську візу; Вас звільнено від візового збору.
 • Представник громадянського суспільства (подорожі з метою участі у семінарах, тренінгах, конференціях тощо) – необхідно тільки запит від організації, що приймає, підтвердження участі у події даної громадської організації та свідоцтво про реєстрацію організації: Ви також маєте право щонайменше на однорічну багаторазову шенгенську візу; Ви не сплачуватимете візового збору.
 • Особа, яка подорожує з метою участі у програмах наукового, академічного, культурного обміну – необхідно тільки письмовий запит від організації, що приймає; Ви також маєте право на принаймні однорічну багаторазову шенгенську візу і є звільнені від консульського збору.
 • Водій вантажного/легкового транспортного засобу, зареєстрованого у Вашій країні – потрібен тільки запит від національної асоціації (союзу) перевізників з інформацією про маршрут, мету і тривалість поїздки; Ви також маєте право на принаймні однорічну багаторазову шенгенську візу та звільняєтеся від сплати консульського збору.
 • Учасник партнерських програм міст-побратимів та інших програм обміну органів місцевого самоврядування – необхідна тільки письмова заява голови адміністрації/мера цих міст або органу місцевого самоврядування; Ви маєте право на однорічну багаторазову шенгенську візу і звільнені від візового збору.
 • Відвідуєте могили або їдете на похорон – потрібен тільки документ, що підтверджує існування могили або смерть особи та її зв’язок з вами.
 • Член регіонального або національного органу юстиції, суддя Верховного або Конституційного суду, який здійснює свої обов’язки – маєте право на 5-річну багаторазову шенгенську візу і звільняєтеся від сплати консульського збору.
 • Член екіпажу міжнародних поїздів/рефрижераторів/локомотивів – потрібен лише письмовий запит, виданий Вашою залізничною компанією; маєте право на принаймні однорічну багаторазову в’їзну шенгенську візу, а також звільняєтеся від консульського збору.
 • Учасник транскордонних проектів ЄС – маєте право на щонайменше однорічну багаторазову візу і звільняєтеся від сплати консульського збору.
 • Представник релігійної громади – маєте право на щонайменше однорічну багаторазову візу і також є звільнені від консульського збору.
 • Пенсіонер – Ви не маєте сплачувати візового збору.
 • Дитина віком до 18 років або матеріально залежна особа віком до 21 року – Ви звільнені від візового збору.
 • Інвалід або особа, що супроводжує – Ви звільнені від сплати візового збору.
 • Людина, яка довела свою потребу їздити з гуманітарних причин – Ви звільнені від візового збору.
 • Особа віком до 25 років, яка бере участь у заходах, організованих громадськими організаціями – Ви звільнені від візового збору.

Якщо Ви належите до однієї з перелічених категорій, які мають право на візу з річним терміном дії і вже отримували однорічну візу упродовж попередніх двох років, то у наступній заявці можете просити про шенгенську візу з терміном дії від 2-ох до 5-ти років.

7. Візові центри і право вибору

Держави-члени Шенгенської угоди часто співпрацюють із зовнішніми постачальниками послуг (так звані візові центри), які приймають заяви на візу і супровідні документи. Звернення через візовий центр може бути зручним для Вас, якщо Ви живете далеко від консульства. На жаль, центри стягують додаткову оплату в розмірі до €30 крім самого візового збору.

Пам’ятайте, що у Вас завжди є право вибору: звернутися за візою безпосередньо до консульства, без додаткових зборів, або через візовий центр.

Якщо консульство вимагає співбесіди, щоб прийняти Вашу заявку, співбесіда має бути організована не пізніше ніж через два тижні після Вашого запиту. Якщо консульство не розглядає Вашу заявку впродовж цього періоду, Ви маєте право подати скаргу (див. пункт 11 Угоди).

Якщо вирішите скористатися послугами візового центру, то належить вибрати тільки один, рекомендований консульством на сайті!

8. Тривалість розгляду заявки

Процедура зазвичай займає 10 календарних днів, але в окремих випадках може бути продовжена до 30 календарних днів або скорочена до 2 робочих днів.
Якщо Ви подасте заяву за 3 дні до запланованої дати від’їзду, то Вам доведеться заплатити подвійний візовий збір у розмірі €70. Якщо Ви звільнені від консульського збору, то в такому випадку
оплата становитиме €35. Однак якщо Ви член офіційної делегації або член парламенту, інвалід, журналіст, пенсіонер або якщо подорожуєте з гуманітарних причин – навіть якщо Ви подали заявку на термінову візу, з Вас не будуть стягувати оплата.

9. Віза не гарантує в’їзд до країн ЄС

На жаль, віза не гарантує в’їзд до Шенгенської зони. Вам може бути відмовлено у в’їзді на кордоні, якщо не зможете пояснити причину Вашого візиту або довести, що у Вас є достатньо грошей на покриття витрат під час Вашого перебування на території ЄС. Пам’ятайте, що належить взяти з собою не тільки паспорт з візою, але також всі супровідні документи (або їх копії). Зверніть увагу, що відмова у в’їзді не завжди означає анулювання або відкликання візи.

10. Права заявника у разі відмови у видачі шенгенської візи

Якщо Вам відмовили у візі, Ви маєте право отримати повідомлення про це в письмовій формі із зазначенням причин відмови. У Вас також є право оскаржити рішення, згідно із законодавством відповідної держави – члена Шенгенської угоди.

11. Поведінка консульського персоналу і скарги

Консульські працівники мають повною мірою поважати людську гідність і не мають права дискримінувати осіб за ознаками статі, раси чи етнічного походження, релігійних чи інших переконань, інвалідності, віку чи сексуальної орієнтації.

Якщо Ви стали свідком таких порушень у поведінці консульського персоналу, варто скласти скаргу до керівництва консульства або до Міністерства закордонних справ цієї країни (більшість міністерств надають контактні дані для скарг на своїх сайтах).

Ви також можете повідомити про порушення коаліції “За безвізову Європу”, у рамках їхньої інформаційної кампанії щодо отримання віз.

12. Шенгенські візи не обмежують Вас у виборі мети візиту

Це означає, що Ви можете використовувати шенгенську візу для іншої мети, ніж зазначено у Вашій візі. Наприклад, якщо у Вас є багаторазова віза, видана для бізнесових чи наукових відряджень, Ви можете використовувати ту саму візу для туристичних або сімейних подорожей.

Ви також повинні пам’ятати, що сама шенгенська віза не дає Вам права на працевлаштування. Якщо хочете працювати в ЄС, то належить подати заяву на отримання дозволу на роботу!

Незалежно від кількості поїздок і мети Вашої поїздки, Ви завжди повинні мати можливість пояснити деталі Вашої поїздки, показавши бронювання готелів, квитки і страхування. Важливо також, щоб перший візит на підставі Вашої багаторазової візи було здійснено з метою, зазначеною у Вашій заявці на отримання візи.

13. Термін дії та тривалість перебування

Будь ласка, пам’ятайте, що дати, вказані на візі, не дозволяють провести увесь зазначений період в Шенгенській зоні! Ви повинні перевірити «тривалість перебування», що вказує кількість днів, яку Вам залишилося провести Шенгенській зоні протягом цього періоду. Візи, дійсні упродовж шести місяців, містять інформацію про загальну кількість днів, які Ви маєте право залишитися на території Шенгенської зони (наприклад, 25 днів). У разі багаторазових віз Вам дозволено залишатися в Шенгенській зоні до 90 днів на кожні 180 днів. Ви можете перевірити, скільки днів маєте право залишатися в ЄС, скориставшись офіційним «шенгенським калькулятором» Європейської Комісії.

14. Звернення за візою до консульства держави, яка не є метою Вашого візиту

Як правило, Ви повинні подати заяву на візу до консульства країни, у яку плануєте їхати, наприклад, для поїздки до Німеччини – до німецького консульства. Якщо плануєте поїздку до кількох держав ЄС, то Вам необхідно звернутися в консульство країни, яку відвідаєте першою, чи до консульства тої країни, де проведете найбільше часу.

Зазвичай Ви маєте звертатися до консульства, відповідального за територію, де Ви проживаєте, хоча інше консульство також може прийняти Вашу заяву, якщо представите належні обґрунтування. Якщо країна, яку Ви хочете відвідати, не має дипломатичного представництва у Вашій країні, будь ласка, перевірте, чи її представляє інша держава Шенгенської угоди.

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Сергій

  А де ж основне, відповідь на питання “Як отримати мульти-шенген візу?”.

  В минулорму році сам багато шукав інформації з цього питання, але в інтернеті майже немає якісної інформації на цю тематику.
  В цьому році самостійно відкрив собі річний мульт.

  Сьогодні я розійшовся)

  • Натали

   так рассказывай )))) у кого получил мульт и как

   • Сергій

    Все виявилося простіше ніж я думав.
    Відкривав я у угорців, місяць тому отримав.

    На мою думку основним що посприяло стало:
    1) це наявність квитків в обидві сторони на більше ніж одну подорож (в минулому році я придбав квитки в Будапешт та Мілан, на День Народження Wizz Air мені це обійшлось у 1200 грн за все);
    2) це хороша візова історія, у мене перед цим вже було 4 шенгенські візи, плюс це стала моя друга Угорська віза впродовж 2-х років.

    На мою думку для того щоб нормально відкрити мульт самостійно, потрібно мати хоча б 2 шенгени впродовж останніх років 2-х та наявність підтвердження потреби у мільті (в моєму випадку це наявність квитків в обидві сторони на 2 окремі подорожі).

    Звісно бажано й фінансову забезпеченість підтвердити.

    Можливо це не є супер-універсальними умовами що гарантують відкриття мульту, але я відкрив))

    • Натали

     спасибо :) я как раз думаю подаваться второй раз к испанцам. первую мне открыли в ноябре мульт но на 30 дней. хотела тогда больше. было выкуплено 6 перелетов и оплачены 100% все отели. Как думаете какой мне сейчас светит мульт у них :) делаем ставки?

     • sherline

      кроме перелетов, нужно еще подтвердить свое финансовое состояние — это как я понимаю; мне кажется, Европу интересует одно: чтобы мы вернулись к себе домой; поэтому, я ВСЕГДА на визы подаю еще и свидетельства о финансовой состоятельности: недвижимость (в том числе и под ведение бизнеса), счета в банках с указанием остатков денег на них, автомобили, подтверждения ведения бизнеса (копии учредительных документов); я подавала в таком варианте пакет документов на открытие визы (моему мужу) в итальянское посольство — и от получил годовой мульт, хотя перелеты-отели были выкуплены всего на одну поездку; правда, еще в его “арсенале” было 3 шенгена за последний год, один из который полугодовой польский мульт;

    • Iurii Fedyshyn

     наявність квитків більше, ніж на одну подорож, не є необхідним. перелік умов перерахований на сайті угорського консульства. є умови по отриманню дворічних шенгенів. P.S. згоден, зміст статті не відповідає назві та породжує невиправданий інтерес

  • Поки є детально описано як зробити мульти-шенген візу на закупи: http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa/. Зараз готую статтю як виготовити шенгенську візу на 2-5 років для родичів переселенців.

   Можна поцікавитися який тип візи отримували самостійно? Туристичну?

   • Сергій

    Так, туристичну.

   • Галина Бошко

    О, якраз дуже актуальна для нас тема – обоє з чоловіком походимо з родин переселенців.

 • Капітошка

  Чи можу я з одноразовою візою поїхати, наприклад, у березні до Польщі на 5 днів з метою подорожі, повернутися додому, а у квітні ще раз поїхати до Польщі, а потім у травні ?? Кожного разу по 5-6 днів

  І, наприклад, якщо я збираюся подорожувати Європопою, але в’їзд завжди робитиму через Польщу і користуватимуся польськими послугами авіа та авто перевізників щоб дістатися інших країн, чи достатньо буде відкрити лише польську візу ?

  • З одноразовою візою ви можете здійснити лише один в’їзд і один виїзд з країн шенгенської угоди. Вдруге вас просто не пропустять на кордоні.

   З багаторазовою візою, якщо збираєтеся подорожувати Європою і в’їзд завжди робити через Польщу, то цілком достатньо польської шенгенської візи.

  • Сергей

   Якщо на кожну поїздку будет нова одноразова вiза – то жодних проблем.

 • Natalya Saranchuk

  ооо, супер! На 50 % моїх витань Ви відповіли)
  Є ще таке питання, авіаквиточки доцільніше купувати до подання документів на візу, чи після?
  А то на різних ресурсах по-різному пишуть. Оскільки це моя перша віза, то є острах, що не дадуть )

  І тут теж було питання про проїзд в іншу країну через Польщу.
  Наприклад я хочу поїхати в Іспанію і можу або напряму їхати (тоді логічно виробляти в іспанському представництві візу), або ж пересадками через Польщу, то я так розумію тоді достатньо до польського візового центру звернутись і вже з придбаними авіа-, зд- чи автобусними квитками ?

  • Відповіді на ваші запитання залежать від типу візи, яку ви збираєтеся виготовити.

   Польська шопінг віза: квитків жодних не потрібно, достатньо бронювання готелю на booking.com. З такою візою через Польщу можете полетіти і в Іспанію (але фактури з покупок зробити в Польщі). Перша така віза видається лише на 7 днів.

   Польська туристична: потрібно оплачене бронювання готелю в Польщі і план подорожі по Польщі. З такою візою теж можна через Польщу летіти в Іспанію, але при подачі документів про Іспанію нічого не згадувати.

   Іспанська туристична – мабуть варто придбати авіаквитки і забронювати готель. Детальніше вимоги уточніть у візовому центрі.

   Відгук про Іспанський візовий центр:
   https://www.facebook.com/lowcostavia/posts/1493733160883124?comment_id=1493886714201102&offset=0&total_comments=30

   ” За минулий рік подавалися в іспанський візовий центр тричі, з польським не порівняти – записатися, як правило, можна було хоч на завтра… приходиш за 5 хв. до призначеної дати, отримуєш номерок і не встигаєш посадити дупцю в крісло, як вже номер світиться над віконечком.Перші 2 рази мали листи з готелів про підтвердження бронювання (роздрукований скан), при тому що для західної України ті самі поляки вимагають оригінал або факс. третій раз мали лише підтвердження з букінгу.
   Приємно що момент наявності грошей можна закрити чеком з банкомату (хоч з кредитної карти).
   Перші дві візи місячні (перша була в паспорті першою, то поставили штамп, про потребу відмітитись протягом 15 діб після повернення), третя була смішним мультом 45/30 “

   • Natalya Saranchuk

    Дякую за відповідь.
    Мова йшла про туристичну візу)
    Буду планувати далі)

 • Irena Semerak

  Чи можу я після закінчення туристичної італійської візи отриматати туристичну,але вже польську візу??? Чи потрібно чекати якийсь період між ними? 3-6 місяців.

  • Наступну туристичну шенгенську візу можете відкривати відразу по завершенню попередньої.

 • Олена

  муж купил акционные билеты в португалию с 14 по 31 июля — но мой годовой мульт заканчивается 26 июля; возможно ли продлить мою визу (она выдана Польшей); как правильно поступить? ходили слухи, что невозможно получить две действующие визы в паспорт; неужели придется расстаться с мыслью о путешествии или менять билет на дорогой?

  • sherline

   Пожалуйста, помогите советом!

  • Щоб продовжити візу потрібно мати ДУЖЕ вагому причину і зробити це не просто. Одночасно дві візи, у яких перекриваються дати, отримати неможливо.

   Як варіант, відкрити наступну візу з 27 липня, але перед тим ОБОВ’ЯЗКОВО уточнити в консульстві чи можна вам буде пробути за кордоном у термін двох віз (з14 по 31)

   • sherline

    Спасибо за ответ! Я поняла про визы, у которых перекрываются даты — но я и не планировала просить визу с перекрывающейся датой. У меня возникли сомнения как раз по вопросу: могу ли я обратиться в консульство Португалии и просить открыть мне визу с 27 по 31 число ? Ведь получится, что в моем паспорте ДВЕ открытых Шенгенских визы — из которых одна дополняет (продлевает) другую. Может быть, у кого-то есть уже подобный опыт?

    • Максим Корецкий

     В венгерском посольстве мне сказали, что имея 2 мультивизы подряд, можно вьехать по одной, а выехать по другой. И даже почти оформили, но заметили, что я подал только документы на поездку, заканчивающуюся ровно в последний день мультика, а следущая была неподготовлена.

     • sherline

      о, СПАСИБО !!

    • Поїздку до Шенгенські країни можна здійснити і за двома візами, якщо пізніша починається відразу після закінчення попередньої. Виїжджати за межі шенгенської зони не потрібно.
     http://www.unian.ua/world/843801-u-es-zminivsya-printsip-pidrahunku-dniv-za-shengenskoyu-vizoyu.html

 • Anna

  Незнаю де саме запитати, тому напишу тут. Я маю польську шопінг візу. Хочу полетіти до друзів на відпочинок у Іспанію на 2 тижні. Вилітати планую із Варшави. Які документи необхідні для пред’явлення в аеропорту?Білети? Готель (але я зупинюсь у друзів)? Гроші?

  • Якщо ви вилітаєте з Варшави в Іспанію, то в аеропорту жодних питань не буде, вам потрібно показати паспорт, візу і квиток.

   Гроші, бронювання готелів і мету візиту у вас можуть питати при перетині кордону з ЄС, тобто між Україною і Польщею.

 • Natalya Saranchuk

  Є таке питання стосовно підтвердження наявності достатніх коштів для подорожі і перебування в ЄС.
  Чи можна для туристичної візи (Іспанія, 9 днів) подавати декілька різних підтверджуючих документів які сумарно матимуть необхідну суму фінансового покриття.
  Допустимо – виписка з банку 10 000 грн, +
  квитанції валютного обміну гривня-євро (200 євро) +
  копія єврової картки з чеком де на балансі 500 євро
  Чи потрібно щоб вся сума була підтверджена одним джерелом?
  І виписка з банку (+операції за 3 останніх місяці) мають бути із мокрою печаткою (тобто брати у ПриватБанку в офісі), чи можна роздруковувати з електронного листа?
  Дякую.

 • ArtIka

  Всем привет! Я немного запуталась, друзья подскажите, пожалуйста, закончился мой испанский мульт, а в начале лета у меня запланирован уикенд в Будапеште, а в сентябре двухнедельный отпуск в Португалии. Куда мне правильнее подаваться за визой, по логике у Португальцев просить + указывать въезд в Венгрию, или как? Заранее спасибо если кто-то откликнется!

 • agusta

  Давно хотел посетить Варшаву, вот сегодня взял билеты у WIzzAir до Катовице. Теперь нужно решить вопрос с визой, последний польский разовый шенген открывал в 2013г. Где сейчас лучше открывать (напрямую в консульстве или через визовый центр)?
  Нет больших очередей? Возможно кто то занимался недавно данным вопросом и поделиться своими действиями… Буду благодарен за любую информацию.

  • Черги залежать від того, у якому ви місті будете подаватися. У Львові черга на запис може бути 2 місяці. Візовий центр бере за свої послуги додаткову оплату, але записатися туди буває простіше ніж в консульство.
   Якщо ви з Західної України, то можна подаватися не на туристичну а на шопінг-візу, яка дещо простіша у виготовленні. Якщо у вас є родичі переселені колись з Польщі, то є ще варіант зробити візу для нащадків переселенців.

 • agusta

  есть ли способы записаться на подачу заявления в Польское консульство в Киеве кроме сайта? Не могу впоймать дату, постоянно нет доступных дат. В визовом центре даты с 12 июня (для меня это уже поздно). Может есть варианты податься на визу в другое консульство? Но первый въезд всё равно через Польшу…

  • Важко щось конкретно порадити, телефонуйте щодня, можливо з’являться дати раніше 12 червня.
   Можете подаватися і інше консульство, але тоді подбайте про квитки з Катовіце у країну призначення. Наприклад квитки polskibus у Прагу, чи іншу країну, у консульство якої спробуєте подаватися.

 • vovsky

  Наскільки мені відомо, отримати мульти-шенген візу найпростіше через “Польщу”. Відкривав без проблем у вересні 2014, було запрошення на закупку від однієї з польських “фірм”. Тепер хочу допомогти відкрити дівчині, але вона студентка, тому проблема з довідкою з роботи, рух на банківському рахунку мізерний. Здається на той самий тип візи подати їй не вийде (можу помилятись). Як тоді краще діяти щоб отримати мульти-шенген в її випадку. Хто може допомогти порадою?

  • Спочатку взнайте, чи часом у вашої дівчини нема у родині когось з переселених з Польщі по операції Вісла. Родичам переселенців зробити візу найпростіше.
   Якщо ви з Західних областей, то можна відкрити шопінг-візу.
   У іншому випадку, мабуть, хіба-що туристичну. Стосовно руху коштів на рахунку, то ви можете виступити спонсором.

 • Mariia Oblasova

  Подскажите пожалуйста, куда лучше подавать документы в моем случае?

  У меня была 2-х годичная словацкая виза, но заезд в Словакию был один – все остальные в Польшу (55%) и Венгрию (40%). Сейчас у меня есть возможность получить приглашения и со Словацкой, и с Венгерской стороны. Но боюсь, что Словакия не откроет второй раз долгосрочную при одном заезде по прошлой визе. Планирую ездить несколько в Венгрию и много в Польшу, но получить оф приглашение из Польши возможности нет?

  Возможно мне стоит подавать на обычную польскую туристическую визу и ждать благосклонности поляков? )

  • Консульства не дуже люблять використання візи не у країні призначення. Тому вам, мабуть краще подаватися в Угорське чи Польське консульство.

 • Anna Gutor

  Успела сделать польский мульт на два года до изменений с биометрией:) Билеты, отель, три предыдущих шенгена – этого хватило.

 • Ірина

  Вітаю, скажіть, будь ласка, якщо у мене річна польська шенген С, мета видання – бізнес. То чи можу я поїхати в інші ЄС країни як турист на вихідні + чи можу я летіти напряму з України? Перший в”їзд був у Польщу по бізнес справах. Дякую

  • Anna Gutor

   Вполне. По сути бизнес и туристическая визы отличаются только приглашениями отеля или принимающей стороны. Пресловутое правило первого вьезда Вы соблюли, поэтому спокойно можете ездить в страны Шенгена в рамках действия своей визы.

 • Олена

  підкажіть мені будь ласка що робити)Подавалась перший раз (паспорт чистий) на польську робочу візу,відмовили (бо на запрошенні була не мокра печатка,а ніби як з ксероксу),через місця подалась на шопінг-візу (документи всі були впорядку,і рахунки з банку і все) також відмовили. Мені подаватись знову третій раз на шопінг чи що краще зробити щоб знову не отримати відмову?

  • Важко щось порадити, відмови у шопінг візі – це рідкість, мабуть дуже вже консульству не сподобалося ваше попереднє запрошення :(
   Можете спробувати взнати причину відмови чи описати свою ситуацію по телефону візового центру і спитати чи варто подаватися до них втретє.

 • Anton

  Привіт.
  Планую їхати автобусом зі Львова до Праги (через Польщу) на 3 дні з метою туризму.
  Маю польський шоппінг (multi). По цій візі вже одного разу відвідував Польщу з метою шоппінгу.
  Зупинятись у Празі планую в друга, готелів не бронював. Зворотній квиток (з Праги до Львова) вже маю і зможу пред’явити. Достатню кількість готівки маю.
  Питання: чи можуть виникнути якісь проблеми на Українсько-Польському кордоні, наприклад пов’язані з відсутністю бронювання?

  • Проблем не мало би бути, можете сказати, що їдете у Прагу до друга (можуть запитати адресу), а по дорозі назад заїдете до Польщі на шопінг.

 • Ihor Hleba

  Добрий день, підскажіть будь ласка, В мене відкрита Венгерська туристична шенген (культурна) мульти віза з 20.10.2014 по 20.10.2015 на 90 днів, в першому півріччі я використав 80 днів, у другому півріччі теж можу виїзжати на 90 днів ?

  • Останні зміни були у кінці 2013 року: “Якщо раніше на території країн Шенгенської угоди можна було провести максимум дев’яносто днів на півріччя, починаючи з першого в’їзду в одну з шенгенських країн, то тепер прикордонники будуть робити підрахунок по-іншому. Відтепер закон говорить , що термін максимального перебування в шенгенських країнах становить «90 днів у будь-який період 180 діб» . Тобто, при виїзді з Шенгену на кордоні перевірятимуть, що в попередній виїзду 180- денний термін кількість максимально допустимих днів не було перевищено”

   Краще скористайтеся офіційним «шенгенським калькулятором» Європейської Комісії, щоб бути впевненим: http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/schengen_calculator_en.html

 • Daria Smola

  Так багато інформації тут і на сайті польского консульства, тож постараюсь узагальнити, а ви підкажіть будь ласка чи все є правильно зрозуміла. Кроки отримання візи:
  1) Оплата візи
  2) Заповнити заявку(анкету) онлайн та зареєструвати через систему http://www.e-konsulat.gov.pl
  3) Забронювати дату подачі документів
  4) В консульстві подати необхідні документи, а саме
  – квитанція про оплату
  – роздрукована заява + анкета заповнена від руки на подання візи
  – 2 паспорти – оригінали та копії
  – план подорожі
  – білети на літак, автобуси
  – бронювання житла
  – фотографії.
  Також, якщо я приватний підприємець, то мені потрібно подати ліцензія/реєстрація підприємства місцевими органами влади або – остання податкова декларація, і все? Ніяких довідок про кошти на рахунку не потрібні?
  І ще запитання – це я описала кроки для візи шенген, а далі на сайті описана туристична віза з таким переліком документів:

  – туристи можуть подавати заяву на підставі підтвердження бронювання готелю.
  Визнається також e-voucher.

  – готель у Польщі повинен бути оплачений принаймні 50 % (e-voucher 100%) 100% і в інших державах Шенген.

  – подача документів на підставі бронювання в туристичному Інтернет-порталі можливе за умови надання видруку з порталу і підтвердження принаймні 50% оплати (переказ, рахунок, тощо)

  – у випадку подорожі до інших держав Шенген вимагається план подорожі.

  Скажіть будь ласка яка різниця між цими візами і чи вона є? Дякую.

  • Ви описуєте процедуру подачі документів у консульство, у публікаціях на сайті є детально розписана процедура подачі документів до пункту прийому візових анкет:
   Шопінг – http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa/
   Репатріаційна – http://lowcostavia.com.ua/schengen-visa-2-5-years/

   Вимоги до документів схожі, але у консульстві вам не потрібно сплачувати збір за послуги візового центру. Призначити дату подачі документів у консульство ще важче ніж у візовий центр.

   Для ПП потрібно довідку з банку:
   Для приватних підприємців слід надати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємця або ліцензію або витяг з державного реєстру + останню податкову декларацію.
   Для приватних підприємців слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку.
   Шенген віза має мати якусь мету візиту, спочатку ви описали загальні вимоги для всіх типів віз, а далі доповнення для туристичної.

   • Daria Smola

    Дякую за відповідь. Ще таке питання, як рахуються дні перебування в шенгені? Наприклад, ми вилітаємо з Києва у вівторок, в Польші будемо в 4 години дня, а назад через тиждень також у вівторок – виліт зранку. Тобто, 8 днів рахується? Має значення повні-неповні? Я до чого веду: в мене чистий паспорт і я десь чула, що одноразовий шенген дають на 7 днів, чи це не так? Чи дадуть на 8 днів візу?

    • Навіть якщо ви побули в країні 1 хвилину після опівночі – то рахується як 1 день. Якщо ви відкриваєте туристичну візу і подасте авіаквитки та бронювання готелю, то відкриють вам на час подорожі. На 8 днів чи більше.

 • Daria Smola

  Я вчора тут залишила великий коментар…не опублікувався чи видалили?

 • Vika

  Я подала на візу і Зарас мені кажуть що на даний момент візи не відкривають і треба чикати що це таке і скільки треба чикати ???

  • Подали документи на візу, чи записалися на подачу? У консульство якої країни?

 • Марьяна

  в мене вже є дві попередньо відкриті шенген візи, але вони були короткострокові, перша в Німеччину, інша – Італія, от знову хочу відкрити на Італію, але хоч би на 6 місяців, що можете підказати? Варто пробувати на такий довгий термін? Дозволять?

  • В анкеті вказуйте на довший термін (на 6 місяців чи на рік), а от чи відкриють на такий термін залежить від багатьох факторів, але спробувати варто.

   • Para Trooper

    по-моему, текст анкеты изменился. В этом году НЕ БЫЛО пункта, где указывался срок. Поэтому надеялись только на добрую волю консула. Хотя не исключаю, что изменения в анкете были только в определенной стране/странах…

 • Тетяна

  Я збираю документи для виготовлення бізнес мульти візи для себе. Яким чином і на яку візу я можу подати для своєї дитини 4 роки, яка вписана у мій паспорт, для того, щоб була можливість взяти дитину із собою у деякі з поїздок.Чи для дитини не потрібна віза, можливо вона автоматично іде разом з моєю, якщо дитина вписана у мій паспорт? Дякую!

 • Katarzyna

  Навіщо їхати за кордон, якщо вже все привезли сюди: bonton-shop.com

 • Наталя

  Добрий день я подавала на шенген візу до Литви у серпні місяці.ще досіх пір немає відповіді,підкажіть будь ласка що мені робити у такому випадку,адже це була запланована поїздка,квитки куплені на 9 вересня сьогодні вже яке число і ше немає відповіді.

  • А у вас є якісь дані чи номер опрацювання заявки? Зателефонуйте у візовий центр чи консульство і уточніть там. Про можливі затримки в опрацюванні заявки я не можу знати, бо вони залежать від конкретного випадку.

 • Мирослав Пап

  Скажіть будь ласка як анулювати транзитну шенгенську візу у звязку з тим що я хочу відкрити туристичну візу королівства нідерландів?

 • Мар’яна

  Доброго дня, я живу в Іспанії і маю резиденцію, два місяці тому я виробилв своїй дочці польську гостьову візу у своєму паспорті, так як вона була в ньому вписана раніше і ще вона здавала відбитки пальців для візи. Я хочу залишити її тут в Іспанії, які наслідки будуть потім коли я її поверну наприклад через рік, наскільки можуть вдарити депортацію, і чи зможу я їй відкрити візу до Іншої країни?

  • Про конкретні наслідки я не знаю (може бути депортація і на півроку і на три чи більше), але я би з таким не ризикував і правила б не порушував. До іншої країни відкрити візу буде важко, оскільки база з відбитками для країн шенгену спільна.

 • Ira Valchuk

  Планируем путешествии в Польшу. Начинаю собирать пакет документов для шенгенской визы. В первую поездку хотим поехать вместе с дочкой 2 года. ВОПРОС НУЖНО ЛИ ДЛЯ НЕЕ ВИЗА ЕСЛИ ВМЕСТЕ С НЕЙ ПУТЕШЕСТВУЕТ 2 РОДИТЕЛЯ? И ВООБЩЕ, МОЖНО ЛИ ПОДАТЬ ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ ПОЛУЧЕНИЯ ШЕНГЕНСКОЙ ВИЗЫ ДЛЯ РЕБЕНКА? ЕСТЬ ПЕРЕЧЕНЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫХ ДОКУМЕНТОВ ?

 • ЛІЛЯ

  у мене Польська мульти віза С 04 на 3 роки, я вже не одноразово перетинала польський кордон, була машиною в Чехії, Німетчині, Голандії.. Моє питання – чи можу я з Польші полетіти в Норвегію на декілька днів???!!!

  • Oleg Repetskiy

   Так, спокійно)

 • Наталія

  Добрий день! Мені поставили на польському кордоні депорт, коли я повертався додому із Чехії.
  Пів року на Польщу і рік у Шенген зону. Чи можу я відкрити чеську національну візу? Дякую!

  • Алла

   Чехія є в Шанген зоні, і вам візу не відкриють протягом дії депорту.

 • Zlata Zlata

  хочу оформить мультивизу. папа в германии. посоветуйте где мед страховку сделать. интересует самый дешевый вариант

 • Ira

  Скажіть будь ласка у мене словацька мультивіза,перший в’їзд був на тереторію словаччини,другий через польський кордон..чи дозволяє мені ця віза вилітати безпосередньо з Києва приміром до Франції?дякую)

  • Oleg Repetskiy

   Проблем не повинно бути. Я з угорською мульти в’їжджав перший раз через Словаччину і все добре. Тому так, дозволяє. Я не бачу причин, чому ні. Але зараз у Франції перевірки серйозні, тож майте на увазі.

 • Наталія

  Добрий день! Моя подруга живе в Німеччині вже 2-й рік. Вона вийшла там заміж за громадянина Німеччини. Виклику в гості від неї не було. Я хочу самостійно до неї поїхати. Поїздка одноразова, так би мовити їду у відпустку на тиждень. Підкажіть, будь ласка, які документи потрібно мені зібрати і куди їх подавати? Ще один момент: термін дії мого закордонного паспорту закінчується вкінці лютого 2016р., а їхати хочу в січні 2016р. Дякую за відповідь!

  • Роман І.

   Наталя, Вам необхідно новий паспорт – це не обговорюється. Термін дії не менше 6 міс. після завершення поїздки.
   Далі потрібно запрошення від подруги. В іншому разі доведеться бронювати готель на весь термін перебування (візи), при чому, готель із 100% передоплатою. Також підтвердити наявність певної суми на рахунку і т.п.
   Перелік документів знайдете на сайті Візового центру Німеччини, офіси якого є в Києві, Львові та інших великих містах. Туди ж подавати документи.
   Він наявності запрошення буде залежати мета поїздки – гостьова, або туристична, а отже і перелік необхідних документів. Віза 35€ + послуги візового центру близько 20€. Оформлення виклику у Німеччині теж платне.
   Успіхів!

 • Annie Kylinich

  Добрий вечір! Якщо в мене є запрошення з Польщі чи треба мені виписка з банку та бронювання білетів? І як мені має бути передане це запрошення? Дякую за відповідь.

 • Annie Kylinich

  І ще одне питання? Якщо нам прийде запрошення з університету на 14 днів візиту чи маємо ми можливість записатися без черги в візовий центр?

 • Степан

  В мене є піврічна словацька віза С. Перший раз їздив у Словаччину. Чи не буде в мене проблем з відбитками пальців на польському кордоні? Чи потрібно мені здавати відбитки пальців також у польському візовому центрі?

  • Марек

   Так, вам потрібно буде здати при перетині кордону відбитки пальців лівої руки та великого пальця правої ноги. Крім того, обов’язково потрібно з собою мати результати загального аналізу крові та сечі (дата аналізів не раніше як за тиждень до поїздки).

  • Nicko Olimp

   Десь була інформація що видані раніше візи, без відбитків, будуть дійсними до кінця свого терміну.

 • Ірина

  Доброго дня! В мене була чеська піврічна віза і я перетнула тільки один раз і на один день, чи можу я подаватися на річну візу до Чехії?

  • Nicko Olimp

   Судячи з рекомендацій консула, можете. Я думаю що на поїздку дадуть, а от на річну я б особливо не розраховував. Сам нещодавно просив у чехів річну після кількох короткострокових шенгенських – дали тільки на одну поїздку на 4 дні.

 • Lily Radyuk

  Я хочу їхати від турагенства туром по Європі (Угорщина, Австрія), як мені пояснювали візу відкриває угорське посольство в Закарпатті. Це створює масу незручностей-їхати в Закарпаття не дуже то хочеться, коли у нас є консульство Польщі. Є можливість відкрити польську робочу візу, чи можна буде по ній виїхати в Угорщину напряму, якщо перший раз перетну польський кордон і повернусь? Чи може хтось знає як краще зробити щоб візу відкривало польське консульство? дякую

 • Володимир

  чи можна прокатати німецьку візу через польський кордон, якщо їхати на машині?

  • Так, Німеччина не граничить з Україною, отже можете спокійно їхати туди через Польщу чи іншу країну.

   • Володимир

    а якщо до Німеччини не доїхати, будуть якісь проблеми?

 • Oxana

  Відкривали візу польску,шопінг, це була перша віза, дали відмову…Робили через фірму,сказали що довідки були погані, придругій подачі з іншими довідками теж дали відмову.Чи мож відкрити наприклад робочу візу?Чи портібно всеодно пів року чекати?Або робити шенген чи національну черкз інші країни?

  • Пошліть куди далі ту “фірму”. Які можуть бути відмови при першій шопінг візі? Лише при подачі підробних документів.
   Є ж детальна інструкція як зібрати документи самостійно – нічого ж складного: http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa/

   А от що тепер робити після двох відмов сказати важко :/ Можете пробувати подаватися у інші консульства, або ще раз, особисто і без ніяких “лівих” довідок

   інформація з сайту:
   http://www.polandvisa-ukraine.com/shorttermvisa_faq.html
   Що мені потрібно робити у випадку отримання відмови у видачі візи?

   Якщо Вам було відмовлено у візі, Ви можете подати на апеляцію або ще раз зібрати повний пакет документів та повторно подати на відкриття візи. У випадку відмови, Вам також буде наданий лист від Посольства / Консульства, у якому буде зазначено причину відмови, а також термін і місце, де Ви можете подати апеляцію. Лист необхідно особисто підписати і надати працівникам ППВА.

   • Oxana

    Дуже дякую за відповідь)
    Та вже не знаєм як робити..якщо подавати свої документи,не липові ,то буде що вже третій раз подача і з різними документами,думаю що всеодно дадуть відмову..
    Ну а якщо спробувати національну,там ж довідок не треба вже.

    • Mykhailo

     Там треба дозвіл на працю, і якщо вам його знову зроьбить “фірма” то ваша непроста ситуація може стати ще складнішою.

 • Іруся Кічурка

  Доброго дня, підкажіть мені будь ласка)
  Я вперше відкривала візу (шеншен по переселенню,мульти віза на 2 роки),,,планую їхати в Норвегію. Зі Львова в Краків(це буде перший перетин кордону), а з Кракова в Норвегію літаком. Чи можуть виникнути якісь проблеми з візою?(чи потрібно мати якісь документи?)…Поїдка до хлопця,на 2місяці……білет назад також маю.

 • Oleg

  Якщо переліт здійснюється через країни Шенгену, чи потрібно шенгенську візу таку як тип “А”
  (це аеропортова транзитна віза, яка дозволяє перебування на транзитній території зони аеропорту в будь-який з країн Шенгену, і тільки. На візу типу «А» не поширюється переміщення по території Шенгенської зони.)…?

 • Tetiana Pawluk

  Доброго дня! У мене відкрита була шенген. Я коли відкривала національну,то написала заяву на скасування. Сьогодні забрала візу. Мені не скасували шенген і відкрили національну. Скажіть будь ласка,чи все буде у порядку? І чи взагалі так може бути?

  • Мали б скасувати шенгенську візу, зателефонуйте у візовий центр чи консульство і уточніть, що робити.

 • Iryna

  Доброго дня! в посольстві Нідерландів мені відкрили мультивізу С на 90 днів, я поїхала до родичів в Італію через Амстердам , скажіть будь ласка як довго я можу перебувати за кордоном в Італії? Дякую

  • Можете перебувати стільки, скільки це дозволяють дні перебування по візі. Ваші переміщення в межах шенгенської зони навряд чи будуть відслідковувати.

 • Аліна

  добрий день. для гостьової національної візи може бути запрошення від друзів чи тільки від родичів?

 • Вікторія

  Вітаю!
  Прошу допомогти у наступному питанні.
  У зв’язку з акціями Ranair плануємо виліт у Францію з Варшави (Киі’в – Варшава, автобус). В яке посольство потрібно подавати заяву на візу, якщо в Польщі не плануємо зупинятися? Дякую.

  • Бажано оформляти візу у консульстві тої країни, де проведете більше часу (у цьому випадку Франції).

 • Ірена Шаполайте

  Скажіть будь-ласка як часто я зможу перетинати Польський кордон з туристичною візою ?

  • В залежності на скільки в’їздів вам відкриють візу. Буває, що відкривають візу на 1 в’їзд, тоді зможете здійснити лише одну поїздку. Якщо у вас буде мульти-віза, то можете їздити хоч щодня, але у сумі не більше ніж 90 днів за останні 180.

 • Роман _

  Підкажіть! Мене запросили на наукову конференції в Польщу. Я студент. Якщо я подам документи на візу без довідки з банку (у мене немає рахунку), яка ймовірність, що мені візу дадуть? Зазначу, що стипендію отримую.

  • Можливо попросять додати документи про володіння нерухомістю, або документи про фінансову підтримку родичів першої лінії.

 • Анна

  Скажіть будь ласка хтось вже стикався з анулюванням візи!?.У мене є віза в які закінчилися дні, але термін візи ще дійсний, хочу анулювати дану візу і зробити нову!Які наслідки можуть бути?

  • Ознайомтеся з правилом підрахунку днів у шенгені, можливо анулювання і відкриття нової візи вам нічого не дасть, оскільки враховуються поїздки, здійснені за попередніми візами: http://lowcostavia.com.ua/yak-rahuvaty-dni-perebuvannia-u-shengeni/

 • Христина

  Добрго вечора ! Підкажіть будь-ласка. Маю 4 італійських візи, всі вони буди одноразові.Останніх 2 візи за 2015 і трошки 2016 р.тобто :
  За 2015 р. була раз в Італії влітку, а другий раз,з 25.12.2015 по 08.01.16 р. була другий раз.
  Коли подавала останні раз то проила річну візу а відкрили тільки з 25.12.2015 по 20.01.2016р. не розумію чому, адже вся документація була правдива, і запрошення було на рік , і документи про вкорінення на Україні були , і довідка з банку була що маю рахунок. Хочу знов просити італійську візу, вже незнаю що потрібно аби отримати її. Чи хтось з таким стикався і що можна зробити?

  • Oleksandr

   Термін візи вирішує консул.На його рішення впливають ,як вказані вами чинники,так і суб’єктивні чинники(поганий настрій,план по відмовах).Вплинути на прийняття рішення практично неможливо.

 • Vita Kuzmych

  Доброго вечора! Можливо, хтось знає, чи можна відкрити робочу польську візу, якщо відкритий шенген на 5 років ( віза по переселення 1944 р). Дуже важливо знати , чи хтось з таким стикався? Що робити в такому випадку? Скасовувати?

  • Юлия

   Можна.

   • Vita Kuzmych

    Можна детальніше яким чином? Наперед дякую!

  • Oleksandr

   Можна,але анулюють вашу візу.Дві візи в одному паспорті неможливі.

 • Марія

  Доброго вечора.Я виграла грант для виконання досліджень в Італії.Маю італіську мульти-візу типу D,очікую permesso di soggiorno.Після отримання permesso дуже хотіла б відвідати Україну,планую летіти з Риму до Варшави і з Варшави їхати на Україну автобусом.Таким же чином хотіла б повертатись назад в Італію (через польський кордон автобусом,з Варшави на Рим літаком).Чи можуть бути проблеми на польському кордоні при поверненні назад в Італію?

  • Para Trooper

   А какие проблемы? Покажете ДЕЙСТВУЮЩУЮ визу, билеты…Может быть, попросят еще страховку показать или наличие средств…

  • Якщо ви маєте італійську візу, то при в’їзді в Польщу з України покажіть квитки на літак з Польщі в Італію і жодних проблем не буде.

   • Марія

    Дякую.

 • Volodymyr

  Доброго вечора! В мене є німецька бізнес-шенгенка, але не прокатана.
  Хочу поїхати в Польщу на машині.
  Будуть якісь проблеми на кордоні? Що краще казати, що я їду в Польщу (правду) чи в Німеччину (брехню)?

  • Oleksandr

   Перший раз ви можете їхати лише в Німеччину і документально підтвердити мету поїздки(запрошення,бронь готелю і т.п.).Про Польщу навіть не згадуйте-це нецільове використання візи.Наслідки-…..

 • ольга

  Доброго дня! в мене така ситуація- мені родичі зровили чеський виклик на 90 днів + коридор з лютого по серпень, а мені відкрили візу з лютого до травня з часом перебування 30 днів. Скажіть будь-ласка чи можу я ще раз подавати на візу по цему виклику що є в мене коли використаю тих 30 днів?

  • Oleksandr

   Запрошення має термін дії-3 місяці.В травні воно вже буде недійсне.

 • іван

  Доброго дня.Отримав польську національну візу 180/360 15.12.2015-12.10.2016
  У запрошенні вказані дати
  15.12.2015-29.02.2016
  01.05.2016-30.06.2016
  01.09.2016-12.10.2016
  скажіть,якщо я вїду по цьому запрошенні чи можу я працювати в Польщі поза його термінами ,якщо мене зареєструє інший роботодавець? чи потрібне інше запрошення?

 • Дана

  Я і моя сім я буде летіти до США в літку через Вену і Мюнхен які потрібно візи

  • Poleg

   Шенген.

  • Якщо ви вилітаєте з України і не збираєтеся виходити у проміжних аеропортах, то вам має бути достатньо візи США. Краще напишіть листа чи передзвоніть у авіакомпанію, щоб впевнитися, що у містах пересадки є транзитна зона.

 • Руслан Обыдённов

  Запись на подачу документов на Визу до Польщи

  В Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва, Вінниці, Хмельницького, Житомира, Чернівців, Харкова та Дніпропетровська, Луцька, Рівного та Тернополя, Одеси. Цена февраль- 1150грн. Оплата после проверки в кол центре.

  administration@viza-shop.ga отправляем код+ копию первой страницы загран паспорта и свой номер телефона!!!

 • Артур

  Я живу у англії і мені потрібна шенген віза підскажіть як її відкрити тут

 • Марія

  У мене польський бізнес шенген, який закінчується 7 травня. В Іспанії я маю бути з 28 квітня по 10 травня. Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації

 • Alina

  Доброго вечора. До мого знайомого приїхав племінник з дружиною. Але по польській візі, не шенгенська. Віза закінчилась, але за місяць до закінчення жінці племінника зробили робочий контракт на рік, вона вже робить 4 місяці, має ідентифікаційний номер в португалії (фінансовий, по португальськи: número de identificação fiscal), і номер соціального забезпечення (numero de segurança social), навіть медициньську картку, але на цьому тижні на роботі була перевірка і їй дали документ який вказує на виїзд з країни на протязі 20 днів. Що робити??? Вони хочуть лишитись, коли їм робили візи і в португалії і в україні казали що не буде проблем, просто треба щоб вона проробила за контрактом 6 міс. і можна подавати на резиденцію, але наспоавді все вийшло навпаки. Допоможіть. Вже звязувались з різними закладами які допомагають імігрантам але всі кажуть що треба обовязковл виїжяти.

  • Alina

   Пишу з португалії

  • Poleg

   По польской визе в Португалии можно было находится 90 дней и то только по туризму. Вы нелегалы, а не эмигранты.

 • Alina

  Приїхали в португалію*

 • Тетяна

  доброго дня,
  у мене виникло запитання. Я поїхала на навчання у Словаччину, з 15.02 по 30.06. Тут я буду оформляти тимчасове проживання. Але питання у мене щодо візи. Оскільки у мене був польський шенген до 19.06, я поїхала з ним. Кількість днів, що я можу перебувати за кордоном закінчується у середині квітня, але сподіваюсь до того часу я вже зроблю тимчасове проживання. Щодо візи, чи повинна я покинути ЄС до 19.06? і чи взагалі мені потрібна буде печатка в паспорті що я покинула ЄС до кінця терміну візи, чи це тимчасове проживання якимось чином перекриває візу?

  • Poleg

   Если до 19.06 решения не будет, то вам придется выехать.

 • Вікторія

  Добрий вечір, у мене угорська шенген віза на 1 рік. Чи можу я з нею їхати в Румунію і скільки я можу там перебувати?

  • Poleg

   90 дней

 • katya

  Доброго дня! У мене віза С-07 діє до 26.06.2016р., підкажіть будь ласка чи можу я з цією візою виїхати в Польшу і які для цього потрібні документи?

  • Poleg

   Проверять будут загранпаспорт. Остальное – как повезет.

  • Oleksandr

   На кордоні вас попросять пояснити мету поїздки і підтвердити її документально.Крім цього:страховка і наявність фінансів.

 • Tanya Ruda

  Доброго дня
  Ми з друзями хотіли б поіхати у Польщу,Німеччину,Францію та Італію,всі повнолітні,на власному авто
  Яку потрібно візу і яка вартість?

  • Poleg

   Шенгенскую. 35 евро.

  • Вам потрібна шенгенська віза тої країни, де ви плануєте провести найбільше часу.
   Віза коштує 35 євро + послуги візового центру 19 євро (якщо подаєтеся у консульстві то послуги оплачувати не потрібно) + страхівка 100-300 грн.

 • Margarita Vel

  Доброго дня.
  Хочемо поїхати в Хорватію. В мене польський шенген культура, в подруги – віза на закупи. Чи немає проблем при перетині хорватського кордону зараз чи, все-таки, треба робити ще й хорватську візу? Читали, що при наявності багаторазового шенгену не потрібно робити хорватську візу.
  І взагалі як там ситуація в Європі, бо друг нещодавно був в Німеччині з польською візою-культура, поліцаї запитали в нього паспорт і дали 10 днів на виїзд з Німеччини. А ми по дорозі до Хорватії хотіли б ще в якусь країну заглянути..типу в Австрію.

  Дякую наперед за відповідь.

  • Oleksandr

   В Хорватію без проблем заїдете,в Австрію я б вам не радив.Краще через Угорщину,або через Польщу,Словаччину і Угорщину.

 • Oleksandra Pinakh

  Доброго вечора!
  Маю шопінг візу до 16 липня. Планую подорож з 18 липня. Чи можу подавати документи на наступну візу при наявній попередній?

  • Так, можете подавати і просити відкрити з 18 липня. Але зауважте, що документи подавати не раніше ніж 18 квітня (за 3 місяці до 18 липня).

 • ната

  Скажіть, маю чистий закордонний паспорт, хочу поїхати до польщі. На який період часу відкривають першу візу і що потрібно мати?

  • Oleksandr

   Це питання ,,ні про що”.Зайдіть на сайт польського консуляту і читайте.Щоб вам відповісти потрібно,щоб ви хоча би самі розуміли:куди ви їдете і з якою метою.

 • JayScavenger

  Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо у мене відкрита польська віза (шопінг), я по ній уже один раз перетина польский кордон, зараз знаходжусь в ОАЕ і планую переліт до Франції, то мені потрібно спочатку летіти в Польщу, а з відти в Францію, чи можу зразу летіти до франції?

  • Oleksandr

   Ні.Єдине,що вам потрібно,це пояснити французам мету вашого прильоту.

   • JayScavenger

    а при перельоті уже на Україну з Франції не повинно виникунути ніяких питань? Чи при наступних моїх перетинах кордону, Бо як я розумію, то у франції мені зроблять відмітку що я прибув в Шенгенську зону, не перетинаючи Польско- Український кордон, то чи не прийде в голову польским митникам потім вліпити департацію чи щось таке?

    • Oleksandr

     Кількість днів перебування у Польщі повинна переважати кількість днів перебування у інших країнах шенгену.І це можуть порахувати лише після закінчення візи.Польські прикордонники ніякої департації ставити не можуть.Якщо ви порушите це правило-то при наступній подачі документів,консул може вам відмовити.Але такий варіант чисто теоретичний і в моїй практиці ще не траплявся.

 • Dima Hrizuk

  Доброго дня в мене є запрошення на окрес з 20.01.2016 по 20.01.2017 від родини видане дольношльонським воєводою 20.01.2016 року в запрошені пише термін дії запрошення з 20.01.2016 по 20.01.2017, чи я можу подати на візу з цтм запрошенням в травні місяці

  • Oleksandr

   Запрошення(вікова підтримка) дійсне 3 місяці.Після цього терміну можете його викинути.Термін подачі документів з ним спливає 20.04.2016.Постарайтеся подати документи до цієї дати,а ще краще з запасом пару днів.20.01.2017-це дата,до якої вас хочуть бачити у Польщі.До неї вам,імовірно,і відкриють візу.

 • Юра

  Доброго вечора в мене шенген по переселеню с23 на два роки 90/180 перше півріччя я не виїзжав нікуда а поїхав на друге півріччя скільки днів я можу бути в єс 90 чи 180 днів

  • Plakhta Yuka

   Ви можете перебувати в Європі не більше 90 днів на кожні півроку. Відраховується півріччя не по календарному року, а від моменту, коли перетинається кордон. Тобто, якщо ви поїдете напр 1 березня, до цього дня 180 днів не перетинаючи кордон, то зможете пробути в Польші 90 днів (до 29 травня). Після повернення в Україну має пройти ще 90 днів, і тоді аж можна буде їхати знову, тобто з 27 серпня. Якщо ви пробудете не 90 днів, а 60, то ще на 30 днів чи менше можна поїхати до 27 серпня, наступний період в 180 днів буде рахуватись з 28.08 і т.д.

 • Olga

  Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо я хочу відкрити іспанську туристичну візу, і купую білети не прямим рейсом, а через Амстердам наприклад, не буде порушено правило першого в’їзду ?

  • Poleg

   В испанской анкете это нужно будет указать. Там есть специальный пункт. Никаких нарушений в этом нет.

 • Яна

  я працюю державним службовцем, але хочу звільнитись і поїхати до чоловіка на 90 днів до Норвегії, чи велика ймовірність того, що мені можуть не відкрити візу у звязку з тим, що я безробітня буду???

  • Poleg

   А что мешает открыть визу и уволиться?

   • Яна

    При подачі документів, потрібне офіційне підтвердження на скільки мене відпускають з роботи, якщо я працююча!

  • Oleksandr

   На візу більший вплив має мета подорожі і реальний фінансовий стан.Безробіття можете легко перекрити наявністю квартири,або машини.Додаєте рахунок у банку і вперед.

 • Віктор

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, маю культурну польську шенген візу, яка закінчується 06.08.16 року. Хочу поїхати в Італію на 10 днів і повернутися 04.08.2016 року. Якщо до того часу кількість днів, проведених на території Польщі буде менше 10 днів, чи не виникне проблем з перетином кордону? (оскільки, кількість днів перебування у Польщі повинна переважати кількість днів перебування у інших країнах шенгену, а з 04.08. до 06.08. залишиться всього 2 дні, за які не вийде переважити кількість днів (10), проведених в Італії).
  Дякую!

  • Oleksandr

   На кордоні ніяких питань не виникне.Питання можуть виникнути,коли ви будете відкривати наступну візу.Якщо я правильно зрозумів,то ви по непрокатаній польській візі хочете їхати в Італію.А що ви будете пояснювати прикордонникам при в’їзді в шенген і взагалі,через яку країну ви хочете в’їзжати?

   • Віктор

    Через Польщу і вїжджатиму і повертатимусь. В такому випадку проблем не виникне?
    Дякую!

    • Oleksandr

     Якщо у вас польська віза по культурі-потрібно буде лише довести прикордонникам,що ви їдете у Польщу з цією метою.Якщо їдете на власному авто-потрібно буде бронь готелю,а якщо ні-ще і зворотні квитки.А за Італію їм навіть не заікайтесь.

 • Світлана

  Добрий день! Хочу відкрити турист візу в Англію, мені радили, що треба обкатати паспорт. Підкажіть будь ласка які країни краще відвідати і яку візу відкривати для цієї поїздки?

  • Oleksandr

   Відкрити візу в Англію-це міні подвиг.Процент відмов зашкалює.Боюсь,що ніякі прокати вам у цьому не допоможуть.Англічанам ваші поїздки у Європу не цікаві.

 • Roman Tachynskiy

  Добрий день, Мав польську візу до 25 лютого і з 25 лютого одразу нову візу. Вїхав на територію Польщі 20 лютого і більше не вертався. Чи я можу летіти зараз з Польщі в інші країни ЄС не прокатавши нову візу?

 • Юрій

  Доброго дня.Маю шопінг-візу з 28.09.2015 по 28.09.2016,на 90 днів переування. Виїхав 28.09.15 і повернувся 06.12.15,тобто залишилося приблизно 20 днів від 90,питання чи обов.язково мені добувати 20 днів,чи в наступному півріччі,тобто з квітня можна буде розраховувати на 90 днів.Дякую.

  • Oleksandr

   180 днів(півріччя рахується не по календарю, а з моменту вашого нового в’їзду рахують 180 днів назад і за цей період кількість днів перебування у щенгені.Не важливо коли видана ваша віза.В поле підрахунку може попасти і перебування по попередній візі.Тобто:6.12 ви можете виїхати на 20 днів,7.12 вже на 21день,8.12 на 22дні і т.д.При виїзді із шенгену у вас підраховують скільки за останні 180 днів ви перебували у шенгені.І це не повинно перевищувати у вашому випадку 90 днів.Звичайно,якщо на момент в’їзду у вас не буде цих днів,або при наявних 2 днях ви заявите прикордоннику,що їдете на тиждень,вас просто не пустять.

 • Олексий Шиндеровський

  Доброго дня. В мене таке питаня я працюю в польші подав документи на карту побуту поставили в паспорт пічать але віза закінчилася вже я хочу поіхати на украіну і потім повернутися назад до польші чикати на децизію. Но шоб повернутися до польші мені потрібно відкрити візу. Яку краще відкрити візу мені і на скільки, і шоб не було ніяких питань на кордоні і під час відкритя візи бо в мене пічатка в паспорті стоіть шо я подав документи. Дякую зараня.

 • Віта

  Добрий день. У мене така ситуація, що навіть 3 польські консуляти дали 3 різні відповіді. Не знаю, що маю робити. В січні я вийшла заміж за громадянина однієї з країн ЄС, змінила прізвище. Зараз я на Україні і знаю, що місяць після зміни прізвища потрібно подати на вироблення нового паспорта. Але у мене виникла нагальна потреба їхати в зону ЄС і в закордонному паспорті на дівоче прізвище ще чинна віза. Питання: чи виникнуть у мене проблеми на кордоні (можливо, інформація про шлюб передається в якусь базу даних) чи я можу спокійно їхати? Або, може зробити паспорт і їхати з двома (в одному ж віза) і з свідоцтвом про шлюб? Що порадите? Дякую.

  • Oleksandr

   При виготовленні нового паспорта на іншу фамілію у вас вилучать старий 100%.Сторінку з візою вирвуть і віддадуть вам.Ця сторінка буде потрібна для оформлення нової візи,але по цій ви вже точно нікуди не поїдете.Наявність на руках двох паспортів з різними фаміліями заборонена законом.Відповідь вам не дасть жоден консулят,це компетенція прикордонної служби Польщі.Пишіть до них запитання.

   • Віта

    Дякую. То, може, поки я не почала процедуру переоформлення документів (укр. паспорт ще на дівочому прізвищі) – я все ж таки зможу вїхати з старим закордонним паспортом? Прикордонна служба іншої країни не володіє ж такою інформацією, що я змінила прізвище….

    • Oleksandr

     Можливо,але я б вам порадив проконсультуватися на сайті прикордонної служби Польщі(звичайно не засвічуючи свої дані).

 • Ігор

  Добрий день. У мене запитання, є 2 польські шопінг візи вже прокачені, і тепер дійсна 3 віза – 5річна репатріаційна (cel vudana 23) теж вже два рази прокаченадо Польщі, чи можна на ній поїхати на 1-2 дні до Угорщини, або Словаччини, і чи треба якісь документи (бронь готелю з bookinga в Угорщині чи ще якісь документи) ? Дуже дякую наперед за відповідь.

  • Oleksandr

   Можна.Ви повинні пояснити ціль своєї поїздки.Якщо ви їдете на кілька днів-поясніть,де ви будете мешкати(бронь готелю).Також потрібно мати страховку і гроші на подорож.Якщо їдете не на авто-потрібно надати гарантію вашого повернення(зворотній квиток,або його бронь).

 • Торі

  Доброго вечора , в мене питання. Моя мамав країні ЄС вже дуже давно близько 11 років віза робоча в неї. Має прописку, сплачує податки. Чи можу я приїхати до неї в гості. Чи відкриють мені візу? І що для цьоьго потрібно? Які документи потрібно предоставити ? Запрошення від мами повинно бути чи від власника квартири де вона прописана?. Буду дуже вдячна за розяснення .

  • Oleksandr

   Якщо мама у Польщі,то може мати ,,карту побиту”,робоча віза нічого не дає.

   • Торі

    Мама не в Польщі, а в Іспанії

    • Oleksandr

     Перепрошую,але тут обговорюють проблеми польського шенгену.Іспанія-це зовсім інша специфіка.

 • Ігор

  Добрий день. Якщо я для подорожі до Угорщини забронював на booking.com в Угорщині – м.Будапешті на 1 день хостел (але без вказування своєї кредитної карточки, лише вказував своє ім’я та призвіще по англійски як в загран.паспорті), здійснив поїзду до Угорщини на польській мультивізі, а потім скасував бронювання – booking.com каже що буде нараховуватися 50% штрафу, якщо вона не стягнуть з карточки , бо не знають її реквізитів, чи буду це мати для мене якісь наслідки при наступних поїздках по цьому мульти- шенгену в Польщу, чи Угорщину, наперед дякую за відповідь.

  • Oleksandr

   Це може мати наслідки лише при спробі наступного бронювання на цьому сайті.

 • Larysa Mishchuk

  Доброго дня!Маю питання.Мій чоловік отримав шенген візу на час перебування 90 днів мульт .Видана 28.07.2015.m
  Від 03.08.2015 по 09.05.2016.
  Перший в’їзд по цій візі був 06.08.15 а виїзд 01.11.2015
  Тепер питання,чи може він ще раз їхати по цій візі і коли …?
  адже фірми які роблять документи запевнили що він може їхати вже 01.03.2016 чи так це?Заздалегідь дякую за відповідь!!

 • Larysa Mishchuk

  Доброго дня!Маю питання.Мій чоловік отримав шенген візу на час перебування 90 днів мульт .Видана 28.07.2015.m
  Від 03.08.2015 по 09.05.2016.
  Перший в’їзд по цій візі був 06.08.15 а виїзд 01.11.2015
  Тепер питання,чи може він ще раз їхати по цій візі і коли …?
  адже фірми які роблять документи запевнили що він може їхати вже 01.03.2016 чи так це?Заздалегідь дякую за відповідь!!

  • Oleksandr

   В статті вище є ,,шенгенських калькулятор”Європейської Комісії.Заходите,вводите свої дані і чітко бачите:коли,скільки.Просто і доходчиво.Краще і точніше вам ніхто не відповість.

 • Natalya

  Доброго дня! Мій чоловік планує їхати в Чехію на роботу до свого знайомого. Яку візу йому краще відкривати? У Польщі він був один раз в 2007 р. віза була відкрита на 1 місяць. Чи можна працювати по шенген візі? Поможіть розібратися. Дякую.

  • Oleksandr

   Працювати в Чехії з польськими шенгеном-це кримінал.Вам потрібна чеська робоча віза.В їхнє консульство і звертайтесь.

 • Anna

  Доброго дня!
  Чи можна рух коштів на рахунку подавати за кожен місяць на окремому листку? Тобто не виписки за 6 місяців зібрані разом, а один листок – це виписка за один місяць. Проте, кожен такий листок виданий та завірений банком.

  • Oleksandr

   Рух коштів за 3 місяці(навіщови всі беретете за 6 місяців)може бути і на окремих листках.Це не має ніякого значення.Просто працівникам ппва легше розібратися з одним листком,ніж з трьома.

 • natalie

  Медичне страхування подорожі — це як? На рахунку має бути така сума?

  • Oleksandr

   Це страховка.Її вам робить страхова компанія і при чому тут рахунок і гроші?

   • natalie

    Ні при чому. Це просто припущення. Я тому й запитую, що не розбираюсь у цій темі. Дякую за відповідь

 • Роман _

  А чи часто студентам відмовляють у візі? Наприклад, цікавить Польща. Чи є статистика з приводу цього? Чи може офіційн чи неофіційна позиція консульства стосовно студентів і видання їм віз?

  • Oleksandr

   Жодного значення не має.Все залежить від якості зібраних вами документів.

   • Роман _

    а при чому тут робота, якщо я офіційно студент?

    • Oleksandr

     Я навів приклад за що можуть дати відмову.Довідки з ВУЗа також бувають підробні.

     • Роман _

      Підробних документів немає. Все справжнє. Просто переживаю чи відмовлять, якщо стипендія малувата

     • Oleksandr

      Розмір стипендії не має значення.Надайте довідку про рух коштів на рахунку за 3 місяці,щоб на рахунку були кошти(1000-2000 достатньо).Якщо коштів менше-поповніть свій рахунок.

     • Роман _

      А чи не здивуються вони тому, що я поповнив рахунок перед подачю документів? дякую за відповідь

     • Oleksandr

      Ні

     • Роман _

      а як довго/швидко розглядають дати чи недати візу, не знаєте? На одному сайті написано від 6-ти днів, а на іншому 10. Мені цікаво як Польське Консульство розглядає. Подавав через ППВА в Києві

     • Oleksandr

      Від семи робочих днів.У виняткових випадках до 30 днів.При подачі вам написали орієнтовну дату одержання документів.Затримки бувають дуже рідко.

     • Роман _

      а якщо за 5 робочих днів, то це погано? Значить відмова? Бо щось так швидко і мені страшно

     • Oleksandr

      Відмова може бути і через місяць.Логіки тут не шукайте.

 • Anuta Loshkareva

  Подскажите пожалуйста, могу ли я получить визу шегнен для туристической поездки в Италию, если официально я не работаю и на меня не оформлена недвижимость и пр, будет ли достаточно счета в банке + билеты туда/назад + бронь отеля или нет?

  • Oleksandr

   Італійський шенген для самостійного туризму одержати практично неможливо,хіба через тур-компанію.

   • Anuta Loshkareva

    Благодарю) Может тогда подскажите какой другой шенген мне будет легче получить с данной выше инф., что бы въехать через эту страну, а потом поехать в Италию? Возможно ли так? или мне нужно обязательно быть официально оформленной или иметь недвижимость для визы?

    • Oleksandr

     Простіше робити польський шенген на закупи.Можливо також мати у власності автомобіль,землю,дачу.

   • Марина

    Моя дочка получила в январе 2016 года на 21 день. Давали билеты+бронь отеля, в котором мы не жили. Колесили по всей Европе вместо этого. Никакой недвижимости, она школьница.

    • Oleksandr

     Не змішуйте все в одну купу.У школяра прив’язка до України-довідка з школи.Їм не потрібно ніякої нерухомості.Де ви жили ніхто не буде перевіряти(чи в за броньованому готелі,чи ні).Питання стояло про туризм дорослого в Італію.Якщо ви в’їхали в Польщу по їхньому шенгену,а далі подорожуєте по Європі-не бачу перешкод.Але в деяких країнах на дорозі вас можуть зупинити і перевірити ваші документи.І якщо ви не переконаєте (документально)куди і навіщо подорожуєте,вас попросять покинути країну.Таких випадків дуже багато(зокрема в Німеччині).

     • Марина

      Почему ж проблема? Показали бы 2700 на счету, дали бы мульти.

     • Oleksandr

      Якраз сума на рахунку зовсім не впливає на термін візи.І хто вам міг це сказати?Консул?

     • Марина

      Это написано в частых вопросах на сайте итальянского посольства.

     • Oleksandr

      Термін візи визначає вийнятково консул.Він не пише на сайті і не може вам вказувати суму коштів.Не плутайте сайт і форуми.На сайті посольства ніякі подібні обговорення просто неможливі.

     • Oleksandr

      Не плутайте сайт посольства і сайт ППВА.Це різні речі.

 • Anna

  Скажіть будь ласка, якщо візова анкета та сама реєстрація були на одну електронну адресу, а готель на booking.com заброньовано з іншого, чи може це бути підставою для відмови у візі?

  • Для польської шопінг та репатріаційної візи це точно без різниці. На який тип візи подаєтеся?

   • Anna

    Питання стосовно службової візи.

    • Oleksandr

     Значення фамілія у бронюванні.Електронка нікого не хвилює.

     • Anna

      Дякую!
      Можливо ще знаєте – якщо службова віза буде відкрита з одного числа, а кордон перетинати на кілька днів пізніше, прикордонники можуть не пропустити? Для такого перетину обовязково потрібне нове бронювання?

     • Oleksandr

      На кордоні вас можуть запитати про місце проживання на час подорожі і за допомогою броні готелю ви дасте їм відповідь.Просрочена бронь нікому не потрібна.Зайдіть на сайт і змініть дати бронювання,якщо це передбачено умовами.

     • Anna

      Ще раз дякую!

 • Оля

  Доброго дня. В мене відкрита культурна польська віза на 60 днів, 30 днів з яких я використала. Питання: чи обов”язково в”їжжати вдруге на територію Польщі точно по датах, які зазначені в запрошенні?

  • Oleksandr

   На кордоні вам потрібно довести мету подорожі.Вдруге ви можете сказати,що їдете на закупи в магазин,показати гроші,страхівку і запевнити,що сьогодні повернетесь.Все залежить куди і на який термін ви їдете.Варіантів багато.

 • Олена

  Добрий день! Хочу у Вас запитати, стосовно візи для переселенців. Тато мого чоловіка народився в Польші у 1950р і в тому же році був переселений зі своєю мамою, чи можу я отримати візу, якщо вони переселені в 1950р.? чи тільки переселенці 1944-1947рр. можуть отримати візи? Дякую.

 • Natalia

  Добрий вечір. Підскажіть будь ласка, я хочу відкрити хорвацьку візу батькам, але щоб вони їхали автобусом через Польщу. Чи є така можливість? Чи тільки літаком безпосередньо потрібно? Які документи при цього потрібні?

  • Oleksandr

   Якщо поїдуть через Польщу-потрібна дворазова віза.Простіше їхати через Угорщину з їхнім транзитом.

 • Andrii Panych

  Доброго дня.У мене зараз відкрита національна віза Д польська, дійсна до 8 серпня 2016, але я хочу в липні приїхати в Україну і одразу почати робити туристичну болгарську візу, чи це можливо при наявності не погашеної польської візи?

  • Oleksandr

   Ви можете просити візу з 9серпня

   • Andrii Panych

    А раніше ніяк?

    • Oleksandr

     Подавати документи на візу ви можете з 9 травня,а візу відкриють з 9 серпня.Одночасно мати дві візи неможливо.В липні ви можете і по ній їхати в Болгарію.

 • Andrii Panych

  Ще одне питання,як подати довідку про дохід за останні 6 місяців , якщо останні 4 працював в Польщі офіційно?

 • Natalia

  Доброго дня, скажіть будь ласка чи можуть батьки їхати на шопінг візі через Польщу до Хорватії?

  • Oleksandr

   Якщо вона одноразова-то ні,а якщо багаторазова-то так.

 • Natalia

  Чи можна тоді зробити туристичні візи, якщо батьки не працюють і не мають рахунку в банку? І чи дають багаторазову шопінг візу?

  • Oleksandr

   Першу шопінг візу дають на 7 днів з одним в’їздом.Польську туристичну візу для поїздки в Хорватію вам ніхто не зробить.У вас дуже багато протилежних бажань і мінімум опису можливостей,щоб якось вам допомогти.

 • Natalia

  Тоді напишіть мені будь ласка яку візу вони повинні відкрити щоб попасти в Хорватію на 2 тижні, але що був можливий проїзд через Польщу

  • Oleksandr

   Польський дворазовий транзит

 • Роман _

  А хтось вже користався послугою кур’єрської доставки ТММ, з яко спрівпрацює Польське консульство? Як довго йде паспорт?

 • Володимир

  ПІдскажіть будь-ласка,якщо запрошення на роботу дійсне з 4 квітня чи можу я перетнути кордон 3 квітня під вечір.Дякую.

  • Oleksandr

   Перетинати кордон ви можете не раніше ніж дата на візі.

 • Natalia

  Доброго дня. У мене ще є таке питання, мама мені розповіла що її дід похований в Польщі. Чи можуть зробити на основі цього якусь візу і на скільки часу? Вона має всі документи що він похований в Польщі і де саме

 • Оксана

  Доброго дня. Планую подавати документи на репатріаційну візу. Підкажіть, будь ласка:
  1. Що вказувати в візовій анкеті в меті подорожі?
  2. Репатрійована особа – моя бабця. Її свідоцтва про народження не маю, маю лише свідоцтво про одруження, де вказаний рік народження, а також свідоцтво про смерть. Ну і решта всі документи в порядку (свідоцтво про народження і шлюб мами, довідка з архіву). Може, хтось також був в такій ситуації? чи достатньо цих документів?

  • Anna

   Доброго дня! При подачі я також не мала бабусиного свідоцтва про народження, лише про одруження.Проте мала бабусин паспорт.

 • Олег

  Доброго дня.Переселена бабця жінки,мені потрібна домова книга де приписана бабця? і чи потрібне свідоцтво про народжження чоловіка -дочки,чи вистачить свідоцтва про одруження? Може хто підкаже. Дякую

 • Римский

  Підкажіть, будь ласка! У мене мультишенгенвіза, видана Польщею для культурних і наукових цілей. Я відвідав Польщу, конференцію. Влітку планую поїхати у Іспанію як турист чи не буде у мене проблем за цією візою, бо вона не туристична чи мені треба оформлювати туристичну? Але ця мульти ще рік діє. Що робити мені? Десь написано, що можна, але я не впевнений. ЧИ не буде Іспанія цуратися польської візи?

  • Oleksandr

   Вам лише потрібно переконати іспанців(готель,туристичний ваучер,,страхівка).

   • Римский

    в якому сенсі переконати? просто показавши? І їх не здивує, що візу надала Польща, і що ціль видання для конференцій?

    • Oleksandr

     Ні.Ви її вже використали перший раз за призначенням,а далі-це вже ваша справа.

 • Софіґ

  Підскажіть будь ласка, якщо маю шенген візу С відкриту на три роки, мета -16 ( культурна), хочу їхати в тур по Європі з перетеном Польського кордону, чи можуть виникнути проблеми при перетені кордону, оскільки це буде перший раз перетин кордону і що можна зробити, що проблем не виникнути, можливо видрукувати графік проведення конференцій на території польщі, що ніби їду в тур,але маю баждання відвідати в Польщі конференцію????

  • Oleksandr

   Перший в’їзд у Польщу повинен відповідати меті одержання візи.На кордоні можуть передзвонити і перевірити вашу ,,конференцію”.

   • Софія

    що можете порадити в такому випадку,якщо тур уже куплений, в неділю в нас перетен кордону у них Пасха, можливо казати, що хочу просто пізнати культуру Польщу та інших країн Шенген зони???

    • Софія

     чи можливо бажання відвідати фестиваль, який зара
     з у Польщі.

     • Софія

      + у нас ще дійсне запрошення на весь рік в м. Сандомиш, можливо тоді ніяких питань виникати не буде!

     • Oleksandr

      Ви відкрили візу на конференцію і першу поїздку просто зобов’язані зробити саме на неї(не на фестиваль,не в гості).Дати проведення вказані в запрошенні,яке ви також повинні показати на кордоні.Наступні поїздки ви можете робити будь-коли і в любу країну шенгену.Саме так і не інакше.

    • Oleksandr

     Ви свідомо йдете на порушення візового кодексу шенгену.Вибрали найгірший момент для перетину кордону і хочете угробити свою візу.

 • Женя

  Добрий день!
  Хочу поцікавитися стосовно італійської туристичної візи. Моя мати проживає в Італії більше 10 років. Має пермессо, сплачує податки, є прописка. Чи можу я претендувати на італійську туристичну візу за офіційним викликом від матері?
  Планую перетинати кордон з Польщею автобусом. Звідти летіти літаком до Італії. Питання в тому чи не виникнуть проблеми на українсько-польському кордоні?

  • Oleksandr

   Якщо у вас буде італійська віза,можете їхати через Польщу без проблем.

 • Мар’яна

  Доброго дня! Хочу відвідати свою близьку подругу, яка проживає в Іспаніі. Вона спонсорує всі витрати за переліт і проживання. Я на даний час не працюю. Планую пробути в неї 3 місяці, а потім ще місяць з цією подругою в її родичів в Польщі. Минулого року в мене була віза в Чехію на 15 днів як турист, була робоча віза в Канаду. На яку візу краще подавати документи, щоб пробути в цих країнах довших час ( 6місяців, чи більше)? Окрім запрошення від іспанської сторони, чи вплине на рішення посольства лист, що я дійсно хочу відвідати дві країни і мені потрібно більше часу на це? Дякую!

  • Oleksandr

   Вам потрібно відкривати іспанську візу.Дуже сумніваюсь,що вам відкриють візу навіть на пів року.По шенгену ви можете перебувати до 90днів на 180днів.Шість місяців можна перебувати в країні шенгену по національній візі категорії D.Ваші заяви,а тим більше канадійська віза жодного впливу не мають.

 • Olya Chuchmay

  Доброго дня. В мене словацька туристична виза. Була в Словакии один день, а тепер хочу изати до Нимеччини через Польщу з циею визою. Чи можуть бути проблеми?

  • Oleksandr

   Проблеми можуть бути з німцями,якщо ви їм не доведете мету вашого візиту.Вони дуже не люблять туристів з візами інших країн шенгену.

   • Olya Chuchmay

    Заброньованого отелб й брони на билет достатньо? Чи яки им документи ще потрибно може бути?

    • Oleksandr

     При собі потрібно мати бронь готелю(краще проплачену),зворотні квитки,страхівку і гроші на перебування у Німеччині.

     • Olya Chuchmay

      Гроши наличн ми всю суму чи можна на карточци частину? Чи потрибно до кар очки роздрукивку стану рахунку? 50 евро на день?

     • Oleksandr

      До карточки обов’язково довідку з банку про стан рахунку на німецькій,або англійській мові.Скільки на день не пам’ятаю.Зайдіть на сайт німецького посольства-там має бути.

     • Olya Chuchmay

      Дякую

     • Oleksandr

      45€ на день(сайт німецького посольства).

     • Olya Chuchmay

      Дякую. А брони вони провиряють?

     • Oleksandr

      Я не можу передбачити їхній настрій і бажання.Можуть вони все,а чи захочуть-……..

   • Olya Chuchmay

    Якщо я дийсно хочу ихати на 2 тижни то краще бронювати билет на обратну ранише,щоб им показати? Де знаходиться пост польсько нимецький,якщо граници як такои нема?

    • Oleksandr

     Автобуси і машини зупиняють прямо на автобані,заганяють на паркінг і перевіряють.Welcom Bundes.

    • Marina Taranova

     Декілька років тому нас зупиняли прямо на дорозі в автобусі перевіряли паспорти як тільки перетнули кордон Чехія-Німеччина. Минулого року під Віднем так само завезли автобус в ангар та перевіряли весь багаж. Після перетину кордону Італія-Словенія також зупинили первірити паспорти. Чи то нам так “пощастило”, чи дійсно така ситуація, сказати не можу, але я би не ризикувала з жодною країною:)

 • slava

  Доброго дня! Чи можу я працювати неофіційно в Польщі по репатріаційній візі ( Для родичів переселенців)? Якщо так То скільки часу перебувати можна?

  • Oleksandr

   Працювати неофіційно заборонено.Ви можете працювати без дозволу на роботу 90днів за період 180днів,але за умови,якщо господар зареєструє вас у місцевих органах.Але невдовзі і це правило заборонять.

   • slava

    Наприклад: якщо я буду на роботі на протязі 60 днів за період 180днів, при перетені кордону в Україну чи мені будуть ставити претензії чому я так довго був і що робив?

    • Oleksandr

     В межах 90 днів претензій не буде,якщо ви дійсно працювали у господаря і він вас зареєстрував.

 • Iryna Husak

  ДОброго дня. подаюсь на шопінг візу 4 квітня, питання ось в чому: яку мінімальну суму мені потрібно мати на рахунку? (на даний момент маю 2990). Достатньо? чи порібно більше? дякую!

  • Oleksandr

   Достатньо

 • Vasyl

  Добрий день.скажіть будь-ласка, хочу відкрити бізнес візу з двома дітьми по супроводу.чи достатньо 6 тис. грн на рахунку карточки

 • Bogdan Machebroda

  Доброго дня…в мене Польська культурна віза шенген..чи будуть проблеми на кордоні якщо я буду їхати в німеччину перевізником “Шевченко”

  • Oleksandr

   При чому тут ,,Шевченко”?Жоден перевізник не відповідає за дотримання вами візовий правил.Вас висажують,а він продовжує свою подорож.Перший в’їзд повинен бути у Польщу з метою ,,культура”.А наступні-куди ви захочете,лише потрібно чітко пояснити полякам,а потім німцям мету своєї подорожі (звичайно підтвердити документально).

 • Віталій

  Доброго дня ! Скажіть будь – ласка яка ймовірність відкриття візи переселенця, якщо перед цим була відмова по національній робочій візі???

 • Олена

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо я вже відкрила шенген візу але до від’їзду вийду заміж (не змінюючи прізвище) чи анулюється моя віза, чи я зможу нею скористатися???

  • Larisa Kulchitskaya

   Виза к замужеству никакого отношения не имеет. Тем более, если фамилия не менялась. Фамилии сверяются при ПОЛУЧЕНИИ визы.

   • Oleksandr

    Фамілію перевіряють також і при перетині кордону.Наявність візи-це ще не факт вашого виїзду за кордон.Якщо фамілію змінили,наші прикордонники вас не випустять,а якщо ні-немає проблем.В базі прикордонників є ваша дійсна фамілія,а також дані про заборону виїзду для конкретних осіб.

    • Larisa Kulchitskaya

     Странный комментарий. Я разве не то же самое сказала? Кстати, если пишете по украински, то фамилия будет прiзвище. И при чем тут запрет на выезд…

     • Oleksandr

      Ви написали,що прізвище перевіряють при одержанні візи,а я уточнив,що і на кордоні це роблять.І наявність візи ще не дає вам права на виїзд з країни.Змінили прізвище і по старому паспорту вас не випустять,а заборон на вас може бути масса.

  • Oleksandr

   Віза має прив’язку до вашого паспорта,а він в свою чергу до прізвища.Якщо змін не було,проблем не буде.

 • Андрій

  Доброго дня….скажіть чи можна з робочою шенген візою 90 на 180 перебувати на території інших крайн окрім Польщі
  що входять в шенген зону?

  • Oleksandr

   Так,умови такі ж,як у візи шенген категорії С.Але не працювати.

 • Мар’яна

  Доброго дня) У мене друга віза (річна) “на закупи”. Я планую відвідати Італію, але по цій другій візі ще жодного разу не була в Польщі. Скажіть, будь ласка, потрібно спочатку прокатати візу в Польщу, чи це не обов’язково?

  • Oleksandr

   Так,це обов’язково.

   • Мар’яна

    А після цього в Італію можна їхати і через Угорщину?

    • Oleksandr

     Так,але вам потрібно пояснити мадярам куди їдете і навіщо.

 • АНДРІЙ

  Доброго дня …Скажіть будьласка чи можу їхати на територію Швеції з польською національною візою категорії D ?

  • Oleksandr

   Так,але до 90 днів за останні 180(враховуйте нове правило підрахунку).

   • Андрій

    роз”ясніть будь-ласка це речення … “”,але до 90 днів за останні 180(враховуйте нове правило підрахунку)””

    • Oleksandr

     Правило ідентичне використапнню візи категорії C.

     • Андрій

      Вибачайте за мою незрозумілість….наведу приклад…я зробив польську національну візу категорії D… пропрацював місяць в Польщі і потім мені захотілось поїхати до Швеції на пару днів до друга…то я можу зробити таку справу по Польській національній візі категорії D?

     • Oleksandr

      Так.

 • Андрій

  Скажіть будь-ласка чи можна виробити візу на закупи першу на 1 рік?? Якщо попередні візи були шенген робочі…

  • Oleksandr

   Ні

 • Андрій

  Доброго дня. В мене чеська робоча віза типу “C” шенген 90 днів. Я працюю по визову від роботодавця фірми в Чехії. Я маю право змінити роботу так, щоб її не анулювали і працювати на другій роботі теж в Чехії ?

  • Oleksandr

   Робоча віза може бути лише категорії ,,D”,а категорія,,С”короткострокова і не може бути робочою.

   • Андрій

    Получається вона туристична ?
    Але головним питанням є наступне: я можу розірвати договір і працювати на цій візі на другій роботі легально?

    • Oleksandr

     Причому тут ,,туристична”.Категорія ,,С” має дуже багато цілей для відкриття.Як ви подавали документи на візу і нічого про неї не знаєте?По вашій візі в Чехії працювати взагалі не можна.Для цього існує робоча віза.Її відкрити значно важче і дорожче.Зато ви потім можете спокійно і легально працювати.

 • Юра

  Чи можна по одному запрошені робити другу аізу

 • Руслана

  Якщо я студентка і хочу подавати на шопінг-візу, які документи мені потрібні? чи можу я взяти довідку про рух коштів на моїй степендіальній карточці? зараз там сума 4 тис грн

  • Oleksandr

   Можете.

 • Юра Жора

  Добрий день чи можу я робити другу візу по тому самому запрошені.од 2015-03-02 до2017-03-01

  • Oleksandr

   На запрошенні є дата його видачі.В запрошення дійсне 3 місяці.Дати,які ви вказали,не мають жодного значення.

 • Юра Жора

  У мене закінчується віза 2016-05-10 чи можу я подавати по тому самому запрошені на другу візу,воно дісьне до 2017 03 01

  • Oleksandr

   Це ви можете просити візу до 1.03.2017року,а запрошення дійсне 3місяці з моменту його написання.Це абсолютно різні поняття.І через 3місяці ви його вже не можете подавати.

 • Julia Proshkina

  Доброго дня усім. У мене наступна ситуація. Дочка буде робити мені запрошення в Німеччину, на основі якого я вироблю собі візу. Але першою країною візиту буде Польша, а потім ми з дочкою збираємося в Грецію. Знаю, що з Польшею проблем не має бути, але переживаю, що мене можуть не пустити в Грецію, оскільки я не побувала на територіі Німеччини, куди, власне, віза призначена. Чи можуть бути якісь проблеми з поїздкою в Грецію? Може вже хтось мав подібний досвід? Дякую завчасно за відповідь.

  • Oleksandr

   Ви типовий порушник(нецільове використання візи).І дуже помиляєтесь,що з Польщею не буде проблем.Прикордонникам ви повинні пояснити мету вашої поїздки(квитки в Німеччину,місце проживання,або бронь готелю,зворотні квитки).Віза-це не автоматичний пропуск в зону шенген,а лише одна з передумов вашої подорожі.Перша подорож повинна бути згідно з ціллю видання візи.І не залежно,через яку країну ви будете в’їзжати.Полякам ви повинні пояснити мету свого транзиту через їхню територію.

 • andriy

  Доброго дня…в мене національна віза категорії D…Ви говорили що з нею можна подорожувати шенген зоною… говорять люди ті що часто їздять по країнах шенген зони що зараз з польською національною візою категорії D вертають і навіть анульовують візи… чому по закону можна а людей вертають назад?

  • Oleksandr

   Віза дає право подорожувати по шенгену при дотриманні певних правил.Потрібно обґрунтувати (документально)мету вашої поїздки,правило першого в’їзду,термін перебування і ін.

 • Юрій

  Доброго дня!
  В мене шенгенська “С” на 90 днів, був в Польщі один день, хочу її анулювати щоб відкрити польську робочу. Як її анулювати??? І чи відкриють мені робочу, якщо я анулював попередню???

  • Oleksandr

   Подаєте документи на візу категорії ,,D”.Якщо візу відкриють-попередня буде анульована автоматично.Якщо ви просили візу і одержавши її не використовуєте-значить вона вам не потрібна.В наступний раз вам буде важче довести потребу у візі.А взагалі я не розумію вашу потребу.По вашій візі ви можете 90 днів на півроку працювати в Польщі,виконавши певні умови,а потім відкривати робочу візу.

   • Юрій

    фірма, яка влаштовує мене на роботу, сказала, що ця віза не підходить для даної роботи.
    дякую за відповідь)

    • Oleksandr

     Це вже питання до вашої фірми.

 • Сніжана

  Доброго дня. Підкажіть які обмеження щодо віку машин які можуть в’їжджати в Євросоюз??? Хотіли б їхати в Болгарію своєю машиною, але у нас вона трохи старенька з 86р(((

  • Oleksandr

   Читайте в інтернеті правила дорожнього руху для кожної країни,через які ви будете проїжати транзитом,нюансів дуже багато.

 • Sofiya Hakh

  Як можна анулювати попередню візу? І чи потрібно обов’язково, щоб їі анульовував консул тої області, яку він обслуговує?

  • Oleksandr

   Перш за все поясніть:навіщо анульовувати візу,що ви хочете робити далі?

   • Sofiya Hakh

    А чому ви відповідаєте питанням на питання?
    збираюсь відкривати робочу візу до Німеччини.

    • Oleksandr

     При відкритті робочої візи до Німеччини вам автоматично анулюють попередній шенген,або відкриють нову після її закінчення.Все залежить від німецького консула.Якщо попередню візу ви не використовували взагалі-то можлива відмова.

     • Sofiya Hakh

      Попередню візу я використала лише раз. Тобто немає значення чи це буде віза анульовуватись консулом в Києві чи консулом в Луцьку? (Так як я з Тернопільської обл, то польську візу видавав консул, що в Луцьку)

     • Oleksandr

      Візу вам буде відкривати німецький консул,а не польський.Дві візи в паспорті бути не може.Тому німець або відмовить вам у видачі візи,або відкриє нову,анулювавши попередню.

     • Sofiya Hakh

      Дякую Вам наразі)

 • Тетяна

  Доброго дня, на сьогоднішній день я працюю, та навчаюсь в Польщі. Але хотілось би поїхати до іІталіїї. чи маю я можливість з картою побуту виїхати до Італії, на скільки часу, і чи можу влаштуватись на роботу?
  чи після звільнення з роботи в Польщі, мені анулюють карту побуту. які шанси є легально залишитись в Італіі? і як це зробити?

 • Настя

  Доброго дня, на сьогоднішній день я працюю, та навчаюсь в Польщі. Але хотілось би поїхати до Італіїї. чи маю я можливість з картою побуту виїхати до Італії, на скільки часу, і чи можу я залишитись та влаштуватись на роботу?

  чи після звільнення з роботи в Польщі, мені анулюють карту побуту. які шанси є легально залишитись в Італіі? і як це зробити?

 • Світлана

  Чим конкретно відрізняється шенгенська шопінг віза від шенгенської туристичної? Та на скільки дається шенгенська туристична?

  • Oleksandr

   Перший шопінг-на 7днів,а наступний-на пів року,або рік.Туристичну відкривають на період подорожі,а другу-максимум на пів року.Рідко відкривають на рік(хіба через турагенцію.По використанню вони практично ідентичні.

 • Олена

  Доброго дня. Хочемо поїхати в тур по пару країн європи , але самі без турагенцій..Проблема в одному паспорті 2 туристичні візи були 2 роки тому , інший паспорт пустий (( Підскажіть через кого краще подаватись на шенген хоч на місяць ? вичитала , що Словенія позитивно відноситься до українців..можливо через них ? дуже дякую за відповідь !

  • Oleksandr

   При подачі документів потрібно підтвердити мету подорожі(квитки,проплачений готель)у дану країну.

 • Світлана

  Я не могла призначити дату подачі документів і натиснула на шенген туристичний. Там були вакансії. В мене перша була шопінг на 7 днів. І тепер я не знаю, що робити чи відмовитись, чи ні. Хоча в кінцевому рахунку ми з чоловіком подорожуємо. Але кожного разу платити… Тим паче, що тих 7 днів мені дали тому, що в мене новий паспорт. На старі візи навіть не зважили

  • Oleksandr

   Перший шенген-шопінг видають на 7днів без варіантів і новий паспорт тут ні до чого.Туристичну візу вам на півроку не дадуть,а другий шопінг-гарантовано.Як варіант:писати заяву на повернення коштів,проплачувати ще раз і реєструватися на шопінг візу.

 • Василь

  В мене відкрита італійська національна віза типу D на рік. Виготовляю пермессо, але воно ще не готове. Хочу поїхати на 14 днів на Україну. Перебуваю вже 70 днів в Італії. Чи зможу я без проблем знову вїхати на територію Шенгену через 2 тижні? Чи враховується моє перебування на території Шенгену до отримання цієї візи, бо повертався по білому паспорту 4 міс. тому?

  • Oleksandr

   Враховується перебування у зоні шенгену за останні 180 днів(не залежно скільки віз і паспортів ви за цей період змінили).

 • Arthur Seredin

  Підскажіть мені, будь ласка. Я планую відвідати країни Прибалтики. Першою країною буде Литва і найбільше часу я проведу у Литві, тому я збираюсь брати литовську візу. Разом з цим, виникає питання при подачи довідки про фінансовий стан розрахунок коштів на день для отримання литовської візи 40 євро, а в інших країнах 60 євро, коли я отримуватиму візу Литви розрахунок буде по мірками Литви, хоча я й не всі дні буду у Литві?

  • Oleksandr

   Ви подаєте документи на литовську візу,тому всі вимоги будуть згідно литовського консульства.Куди ви поїдете потім-неважливо.

 • Romana

  Доброго вечора!!
  Я відкрила першу польську бізнес візу, був чистий паспорт, чи можу я по ній полетіти до Італії не прокавши її ???

  • Oleksandr

   Ні.Ви порушуєте правило першого в’їзду і ціль видання візи.

 • Юлия

  Доброго вечора.
  чи існує додаткова черга запису для подачі документів у візовий центр?
  так як маю запрошення з 25.04, а все розписано до 4 травня

  • Oleksandr

   Ні

 • Женя

  Доброго дня.
  Потрібно отримати шенген візу для поїздки у Францію на Євро-2016. В наявності поки маю тільки білети на матч. В’їзд планувався через Польщу (можливо на 1-2 дні зупинка у Варшаві), а потім переліт у Францію (тут є можливість пожити у знайомих). Потім таким же чином назад. Яку візу порадити робити і через яке посольство?

  • Para Trooper

   По правилам шенгенскую визу надо офрмлять в посольстве той страны, где Вы собираетесь находиться больше всего времени в поездке. В случае, если число дней в разных странах будет одинаково, нужно получать визу той страны, через которую будет осуществляться въезд в страну.

 • Віктор

  Доброго дня.Я зараз за кордоном , віза дійсна до серпня. Зарегіструвався на Visapoint на візу до іншої країни,подача буде на слідуючий місяць.Таке питання-при подачі документів до посольства вони залишають закордоний паспорт в себе на період розгляду чи ні.Я просто планую подати пакет документів і поїхати назад за кордон.Дякую

  • Oleksandr

   А візу вам куди будуть вклеювати,в паспорт,чи пришлють в конверті?Звідки такі безглузді запитання?

   • Віктоp

    такі ” безглузді” тому що не знаю-логічно розумнику?Як би знав то не питався б

    • Oleksandr

     Ви відкривали візу,виїхали за кордон і не знаєте,як ви це робили?Не дивно для людини,яка вперше тримає закордонний паспорт,а для вас…
     А за розумника дякую.Хамити у відповідь не навчений.

     • Віктор

      Шановний,до вашого відома-при здачі пакета документів на довгострокове проживання в Чехії паспорт не залишаєш в посольстві а тільки при виклику на отримання візи приносиш його.Відповідно виникло питання.Надіюся тепер я доніс до вашого відома причину мого “незнання” даної ситуації та появи такого “безглуздого” запитання.

     • Oleksandr

      Ви писали,що хочете подавати документи на візу.Про довгострокове проживання у Чехії не було жодного слова.Навчіться нормально задавати запитання,а потім фиркати.

  • Візу вклеюють в паспорт, відповідно він має бути в консульстві.

   • Віктор

    дякую гарно за пояснення.

 • Ірина

  Доброго дня! Хочу поїхати у Італію до родичів. Яке візу легше, швидше та дешевше відкрити?

 • Олег

  Потрібна допомога, В мене така ситуація склалась! відкрили мені візу на рік , але так сталось ,що я не подивився на тремін перебування , поїхав в Польшу , коли захотіввлаштовуватись на роботу мені сказали що в мене прострочений коридор ( в мене був коридор 91 день ) , але коли влаштовувався на роботу то вже пройшо більше 2 місяці, порадьте будь ласка детально , що мене чекає на кордоні і чи немає потреба негайно виїзджати на Україну, думаю залишитись до кінця дати закінчення візи. які наслідки мене чекають в кінці дати данної візи!

  • Oleksandr

   На даний момент ви незаконно перебуваєте за кордоном.При перевірці документів вас депортують.На кордоні вас можуть оштрафувати із забороною в’їзду на певний термін.З наступною візою у вас будуть проблеми,адже ви порушник візових правил шенгену.

 • Олег

  і що можна зробити в такій ситуації!? Дуже буду вдячний за вашу інформацію!

 • Віктор

  Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, як оформити (і які портібно документи для оформлення) візу піврічній дитині? Хочем з”їздити в Іспанію. В мене є іспанські документи(тархета), а в жінки відкрита гостьова п”яти-річна мультивіза з 2013року. Дякую

 • Anna

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, чи вважається порушенням їхати на відпочинок у іншу країну при другому в’їзді до Польщі (тобто через польський кордон, але кінцева мета – це інша країна). Тип візи – бізнес, дворазова.

 • Vasyl

  Скажіть будь-ласка.Планую їхати у Італію автомобілем.там хочу автомобіль залишити і поїхати на декілька днів на Україну автобусом.Потім поїхати знову автобусом у Італію, і вернутися на Україну автомобілем. чи так можна?

 • Sergey Zalevskiy

  Чи треба студенту, 19 років платити консульський збір? Буду робити польську гостьову візу

  • Oleksandr

   Ні.Потрібно надати довідку з ВУЗа,що ви навчаєтесь на стаціонарі і заяву батьків,що ви знаходитесь на їхньому повному забезпеченні(пишеться в ППВА при подачі документів).

 • міша тарасович

  Доброго дня. У мене багаторазове віза 90 на 180. Дата видачі 05. 11. 15. Півріччя випадає 05. 05. 16. Я закордоном перебуваю 40днів., чи потрібно мені перетинати кордон на Україну до закінчення півріччя?

 • Tanya

  Доброго дня, підкажіть будь ласка що робити, моя туристична віза закінчується 17 травня мій автобус буде на польському кордоні в 01:20 вже 18 травня, чи можна продовжити візу що б не було проблем тому що літак мій прилітає до Варшави у ввечері і ніяк не можу раніше виїхати з Польщі

  • Oleksandr

   Ви зобов’язані виїхати з шенгену 17 травня до 23:59:59 і у вашому паспорті повинна стояти печатка 17 травня.Чим ви летите,їдете-прикордонників не цікавить.Не вспіваєте-летіть на день раніше,їдьте на таксі.Запізнення літака,автобуса-ніхто за виправдання не прийме.Навіть якщо ви простоїте перед кордоном день-це ваші особисті проблеми.Ви порушуєте правило перебування,причому свідомо.Наслідки можуть бути різні:від штрафу до заборони на певний період в’зду у шенген.Моя вам порада-перегляньте інші варіанти подорожі і не ризикуйте.Наслідки можуть бути дорожчі за подорож.
   Як варіант-відкрити наступну візу з 18 травня,але саме у вашому випадку це вже пізно.

 • Vasyl

  Скажіть будь-ласка чи можна з польською бізнтес шенген візою їхати через Чоп.Віза прокатана.

  • Oleksandr

   Так,але питання:куди і з якою метою?

 • Roman Humeniuk

  Скажіть, будь ласка, чи можна зареєструватись для отримання візи для покупок через e-konsulat, якщо так, то через яку опцію (інше)? Дякую!

  • Oleksandr

   Опція ,,шенген віза”.Але я не знаю,як ви практично це зробити.Зараз проблема знайти дату подачі в ППВА,а ви хочете напряму і консулят.Удачі.

 • Mykola Dufanets

  добрий день. підскажіть чи потрібно відкривати короткотермінову візу для того щоб в’їхати в Польщу,якщо є діюча шенген віза та рішення про видачу карти побиту(децизія),але к-сть днів перебування за останніх пів-року перевищує 90,оскільки знаходився на території шенгену по робочій візі,яка на час запланованої поїздки у Польщу скінчиться.

  • Oleksandr

   Якщо є діюча віза,другу вам не відкриють.Кількість днів перебування підраховується за період часу 180 днів і не має значення чи у вас стара віза,чи вже нова.Ви можете перебувати у Польщі по вашій візі до видачі вам карти побиту.

   • Mykola Dufanets

    дякую. цікавить чи рахуються дні перебування,якщо є печатка в паспорті про складений внесок на карту побиту та децизія на її отримання.в даний час знаходжусь в Україні і невідомо чи виникнуть проблеми при перетині кордону під час в’їзду в Польщу для отримання власне карти.

    • Oleksandr

     Ви могли перебувати у Польщі до одержання карти попиту будь-який час,навіть після закінчення терміну візи.Виїхавши в Україну,ви це право втратили.Як тепер вам в’їхати-може відповісти лише консул,або ,,страж гранічна”.

     • Mykola Dufanets

      Дякую.

 • Tamara

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можна без електонної реєстрації подати документи на візуС беспосередньо у консульстві дружині грмадянина ЄС. Декілька днів безрезультатно намагаюся вибрати дату пдачі документів, телефони також постійно зайняті.

  • Oleksandr

   Ні.

 • Ірина

  Скажіть ,по шопінг візі можна їхати до італіі ?

  • Можна. Бажано це зробити через Польщу і зробити фактури. Але якщо у вас по цій візі вже були поїздки в Польщу, то можна летіти прямо в Італію з України.

 • Оксана Г

  Добрий день. Підкажіть будь-ласка яку краще візу для дитини, оскільки ми з чоловіком маємо шенген на 2 роки. Звичайно для дитини хочеться також довготривалу і багаторазову. Дякую

 • Світлана

  Я мешканка Львова. Ніяк не зареєструюсь. С туристичною візою я вчинила як ви радили. Тепер питання чи можна зареєструватися в Ів-Франк. чи в Ужгороді але при наявності міст у Львові – відмовитися та перемільдуватися

  • Сформулюйте, будь ласка, запитання чіткіше.
   Ви вже зробили туристичну візу? Вона ще дійсна чи закінчилася? На яку візу тепер хочете подаватися? Чи оплатили вже візовий збір? Якщо оплатили, то де?
   Що означає “відмовитися та перемільдуватися”? Ви вже записалися на якусь дату у Львові і хочете змінити місто подачі?

 • Світлана

  Ще раз добрий день. Дуже вибачаюсь, але коли чекати на відповідь?

 • Світлана

  Дуже дякую в мене вже все гаразд

 • Орест

  Доброго дня. Плануємо сімєю відпочинок у Іспанії. У мене та дружини Польський мульти-шенген по репатріації . Дитині відкрили туристичну іспанську візу. Плануємо їхати автомобілем до Варшави далі авіа рейс на іспанію Мадрид. Підкажіть чи не буде проблем при перетині польського кордону.? (різні візи у батьків та дитини та різні цільові призначення)

  • Ніяких проблем пов’язаних з типом візи не мало б бути.

 • Ірина

  Доброго дня.Плануємо із сімєю поїхати в Іспанію до мого рідного брата.Він надасть виклик і рахунок в банку і документи що має житло. Скажіть будь ласка якщо ні чоловік ні я офіційно не працюємо але маємо рахунок в банку чи відкриють нам візу.В минулому я мала тархету іспанську.І куди краще подавати в посольство на пряму си у візовий центр.Дякую

 • Орест

  Доброго дня. Підкажіть коли очікувати відповідь.?

 • Mary

  доброго дня! маю заплутану ситуацію, є нідерландська віза до 30/06, робилась під тур в нідерланди, але подружці не дають відпустки, тому хотіла б поїхати по цій візі в мюнхен до сестри, чи будуть в мене проблеми на кордоні якщо на руках буде бронювання готелю в нідерландах, і квитки в обидві сторони (польща-нідерланди-польща) а реально з польщі поїду в мюнхен?

  • Oleksandr

   В Польщі проблем не буде,а в Німеччині при провірці виникнуть.

   • Mary

    чи є можливість їх якось уникнути? навіть якщо буде бронь готелю в нідерландах?

    • Oleksandr

     Як ви можете уникнути перевірки на автобані,в аеропорту,на вокзалі і т.п.Що ви робите у Німеччині,маючи бронь готелю в Нідерландах?Вам самій не дивно?Штраф і депортація…

     • Yura Ozhyrko

      Ніяких перевірок на автобанах Німеччини немає (їздив тиждень тому Львів – Берлін – Львів).

     • Oleksandr

      Це ви розкажіть тим,хто попадає на перевірки.Автобус заганяють на паркінг біля автобану і повністю перевіряють.

 • Настя

  Добрий вечір! Підскажіть, будь ласка… у мене є standart visitor visa у Великобританію, і я хочу з Англії (наприклад ) подорожувати на машині по ЄС,. Мені для цього пострібна шенгенка? Якщо так. То Можливо порадите країну в яку простіше її зробити??? ) Дякую )

 • Оксана

  Доброго дня, чи маю я можливість офрмлення шенген візи, череззапрошення від друга, який на даний час проживає та навчається в Польщі і має карту поляка?

 • Марія

  Доброго дня. Якщо я планую відвідати подругу в Польщі, яка неможе вислати запрошення, чи можу я реєструватись на генген візу чи потрібно на шенген туристичну?

 • Ірина

  Доброго дня,в мого сина віза до 27.07.16 ми плануємо поїздку з бабусею в неї візи немає,їй потрібно зараз подаватись,можемо ми подати дитину разом з нею,поїздка планується на 27.07.16 якраз як у нього закінчиться віза

  • Oleksandr

   Так.Візу відкриють з 28.07.16.

 • Natalia

  Доброго дня! В мене є дійсна річна шенген віза C 07 (планувала їхати в Польщу на практику на 30 днів, але з певних причин не поїхала). Скажіть, будь ласка, чи можу я по цій візі поїхати в Грецію з ціллю подорожування?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути в Польщу і цільовий(згідно виданої візи).

   • Natalia

    Тобто, якщо я захочу поїхати в Польщу на закупи з цією візою (C 07), то виникнуть проблеми на кордоні???
    Дякую за відповідь!

    • Oleksandr

     У Польщу на закупи можуть пропустити,але ж ви хочете в Грецію подорожувати.Спочатку виясніть,що ви хочете,а потім шукайте вирішення проблеми.

 • Iryna

  Добрий день, у мене друга шенгенська шопінг віза. Чи можу я по ній їхати у Німеччину рейсовим автобусом через Польщу? Чи можливі проблеми на кордоні з Польщею чи на території Німеччини? Допоможіть, будь-ласка, з’ясувати.

  • Oleksandr

   Ні.Перша поїздка повинна бути у Польщу,а ви явно порушуєте це правило.

 • Віталій

  Доброго часу доби. Мене звуть Віталій і я студент університету. Маю на меті поїхати до Чехії для співбесіди з компаніями для працевлаштування на роботу. Минулого року їхав по робочій польській візі на 2 місяці. На цей раз не знаю що краще : адже мені потрібно просто певний період прожити в Чехії, поки я не знайду компанію, яка зробить мені нормальну чеську робочу візу. Тобто мета, яка буде прописана в візі – подорож до родини на певний час. При цьому : їхатиму я через Словаччину. Тож, яку візу буде більш доцільно зробити : шенген, туристичну чи робити ( маю можливість ) робочу польську з коридором на 2 місяці. Дякую.

 • Віталій

  Якщо я відкрию Чеську туристичну візу я зможу спокійно переїхати через Словакію?

  • Вадим СЛ

   звичайно можете, у Вас же туристичний шенген, їдите в Чехію через Словакію, жодних проблем не бачу

 • Olena

  Чи можна з польською шенген (переселенців) летіти в Італію літаком з України. Чи краще з Польщі? І чи взагалі не виникне проблем чому я їду в Італію. Була по цій візі в Польщі 2 рази. Завчасно дякую.

  • Можна, ніяких проблем не мало б бути. Італійці можуть попросити аргументувати мету візиту (показати зворотні квитки, бронювання готелю ітд ітп)

 • Олена

  Будь-ласка, підкажіть відповідь на таке питання. Мені відкрили бізнес візу до німеччини на два роки. Але я не змогла поїхати з групою у січні, тому що захворіла. І у найближчий час бізнес візити до Німеччину не плануються. Чи можу я поїхати туди як турист, і чи потрібно обгрунтування моєї поїздки? Чи можна просто їхати по європі?Дякую.

 • Volodymyr

  Доброго дня! Таке питання, чи можна відкривати 2 візи паралельно у двох паспортах (один звичайний, інший біометричний)

 • Христина

  Якщо в мене фінська робоча віза, але я спочатку хочу поїхати на тиждень в Польщу на курси, то в мене виникнуть проблеми через те, що перший візит не з метою, зазначеною у заявці на отримання візи?

 • Віталій

  Виникло питання щодо запрошення на туристичну чеську візу : людина, що висилатиме запрошення повинна пред’явити виписку з банку ( це зрозуміло ). Але підкажіть, яка сума повинна бути? Тому що зараз багато людей мені кажуть різні суми і мені це грає не на руку.

 • Taras Trokhymchuk

  Доброго дня! Збираюся подавати документи на туристичну польську шенген візу. За останні 3 роки не було відкритих віз. Яку кількість в’їздів варто зазначати у візовій анкеті?

  • Oleksandr

   Писати можна кілька в’їздів і підтвердити їх необхідність документально.Але на практиці дадуть вам один в’їзд.

   • Taras Trokhymchuk

    Дякую

 • nataliia

  доброго дня, у мене відкрита чеська шенген віза, а хочу відкрити угорську шенген, чи потрібно мені анульовувати чеську????

  • Oleksandr

   Навіщо відкривати угорську візу,маючи відкриту чеську?Опишіть вашу ситуацію,бо ніякого сенсу я не бачу(на разі).

 • Наталія

  Добрий день. Підскажіть,бідь ласка, чи можу я заїхати в Польщу по старій візі – шопінг (яка дійсна до 1-го липня2016р) а виїхати з Польщі,наприклад в кінці липня по новій шопінг візі ( яка буде відкрита 2-го липня- тобто, не буде розриву між візами) чи ОБОВ”ЯЗКОВО потрібно в”їхати на Україну по старій шопінг візі до 1липня , а 2-го липня здійснити перетин на Польщу по новій візі??? ДЯКУЮ!

 • ОЛЕГ

  Чи можна виготовити робочу візу до Польщі яКЩО ВЖЕ Є ШЕНГЕН ВІЗА

 • Anna

  Планую подорож до Угорщини і хочу заїхати на декілька днів у Голандію. Готель в Угорщині -передплачений, а в Голандії я планую зупинитися у свого друга. Чи я можу надати довідку щодо проживання у друга замість броні готелю? І якщо так, то які саме документи я повинна надати?

 • Ulyana

  Доброго дня.планую з дитиною відвідати Італію авіарейсом.віза в дитини польськ.шенген мульт. тип С .чи потрібно перед вильотом до Італії відвідати Польщу?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути в країну,яка відкривала візу,а потім-куди ви хочете.

 • Viktor

  Доброго дня.
  Планую поїздку до Іспанії на через один з лоукостерів восени цього року.
  Коли найбільш ранній можливий термін подачі документів на візу?
  Чи можна подавати документи за 2 місяці до дати відвідування?

  • Oleksandr

   Максимум за три місяці.

   • Viktor

    Дякую, Олександр.

 • Emax technology Emax

  Привіт! Як ви гадаєте чи можна отримати шопінг-візу на 2 роки після 1-річної бізнес-візи? чи потрібно обов’язково робити 7-ми денну шопінг-візу і аж тоді очікувати?

  • Oleksandr

   Неможливо.Можете просити і два роки,але дадуть на 7 днів.

 • Tatyana

  Доброго дня. Планую їхати в Італію на відпочинок через Польщу. Підкажіть будь-ласка як правильно зробити – відкривати польський шенген (країна першого в”їзду) чи італійський (адже більшу кількість днів буду в Італії)?

  • Oleksandr

   Відкривайте італійську туристичну візу.

   • Tatyana

    На кордоні Польщі не буде проблем? Адже вперше перетинатиму Польщу із італийським шенгеном? Чи потрібно мати з собою квитки-броні готелю?

    • Oleksandr

     Італія не має спільного кордону з Україною і ви вимушені їхати транзитом через якусь іншу країну.Єдине-я не зовсім розумію,навіщо їхати в Італію через Польщу.Чи не простіше через Угорщину і Словенію?В будь-якому разі-ви повинні мати квитки в Італію і назад,бронь готелю,страхівку і кошти на подорож.

 • Іван

  Доброго дня! Плануємо з жінкою відкривати польський шенген та відвідати Польщу, які потрібно документи для нашої 3-річної дитини, що вона могла подорожувати з нами? Також є можливість отримати запрошення по роботі чи це вартує?

 • Mariana

  Доброго дня! В мене відкрита віза С, mult, в моєї мами С, 2; візи відкриті з 01.07.2016 Підкажіть, будь ласка, чи можемо ми поїхати в Польщу 1 липня з ціллю яку нам видали візу і потім 22 липня через Польщу в Португалію?

  • Oleksandr

   Так.Потрібно лише 22 липня пояснити польськими прикордонникам пояснити:куди і навіщо ви подорожуєте.

   • Mariana

    Дякую.

   • Mariana

    Олександр, тобто якщо в нас будуть білети на літак, заброньований готель і ми їдемо з ціллю відпочинку. Митники нас пропустять незважаючи що це бізнес віза?

    • Oleksandr

     Правила шенген зони:1)перший в’їзд у країну,яка видала візу;2)кількість днів перебування у країні,яка видала візу,повинна переважати;3)кожна подорож повинна бути підтверджена документально(страхівка,квитки,готель,фінанси).

 • Elena

  Доброго дня! Летимо з чоловіком до Угорщини по туристичній візі. В переліку документів написано: “Термін дії страхування повинен перевищувати час запланованого перебування за кордоном на 15 днів”. Якщо ми летимо на 15 днів, то мед. страховку мусимо брати на 30 днів, тобто на місяць. Так?
  Також, в переліку документів вказано, що потрібна довідка про рух коштів за 3 місяці, що ми і зробили. Але на рахунку на даний момент немає коштів. Ми читали, що потрібно показати кошти також і на рахунку. Якщо ми покажемо довідку тільки про рух коштів за 3 місяці, цього буде достатньо?

  • Oleksandr

   Якщо ви летите в Угорщину-у вас вже є віза і потрібно мати при собі кошти на подорож(готівка,дорожні чеки,довідка з банку про наявність коштів на вашій карті.2)якщо ви лише подаєте документи на візу-вам потрібна довідка з банку про рух коштів за 3місяці,і звичайно наявність коштів на рахунку(1500-2000грн).Без наявності коштів-візу вам не відкриють.

   • Elena

    Дякую. Ми тільки подаємо документи. Візи в нас ще немає. Летимо на 14 днів. Я думаю 1500-2000 грн буде мало на 2-х.
    Який сенс? Я ж можу ці гроші через 5 хв просто зняти з карточки, після того як зроблю довідку.

    • Oleksandr

     Ви повинні мати проплачену бронь готелю,квитки у дві сторони і при перетині кордону ще кошти на кожен день подорожі.Віза-це лише початок.Якщо консульство взнає,що ви зняли бронь готелю-візу анулюють.Є правила,а не сенс.Наші люди вигадали масу способів обману,але коли приходить відмова візи-не розуміють і клянуть консульство.А сума на рахунку-це після всіх ваших витрат,квитків і броні.

     • Elena

      Дуже дякую.

 • Iren Verbytska

  Доброго дня!
  Записалася на чергу для подачі документів на шенген візу, скажіть будь ласка, якщо я сказала по телефону що це шопінг віза, але на даний момент отримала запрошення для культурної візи, чи можу я йти з пакетом документів для культурної візи в консульство?

  • Oleksandr

   Ні,лише шопінг.

 • Ірина

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштує шенгенська віза до Угорщину за запрошенням?

  • Oleksandr

   35€.

 • Volodymyr Basalyga-Machevskyi

  Доброго вечора!!! Роблю шенгенську бізнес візу, по запрошення від польської фірми, з якою ми співпрацюємо. Чи маю я право перетнути Польський кордон, і в той самий день летіти літаком з Польщі до Брюсселю??? Хочу купити білети на літак в дві сторони з Польщі до Бельгії, і з Бельгії до Польщі, і вертатися в Україну автобусом!!! Чи будуть при такому розкладі проблеми при проходженні митного та паспортного контролю в аеропортах??? Оскільки віза використовується не за призначенням. Оплату готелю не маю, оскільки маю де проживати, їду до родичів, які там працюють по національній робочій візі( людина не резидент даної країни).

 • Vasyl

  Скажіть будь-ласка,чи потрібно дітям,які ідуть по супроводу,робити перший виїзд у Польщу,щоб потім поїхати у Італію.чи дітям не обов’язково?

  • Oleksandr

   Правила шенгену для всіх однакові.

 • Христина

  Доброго дня) Збираюсь відкрити шопінг візу та немає відкритого рахунку у банку, чи є можливість скласти декларацію про доходи у візовому центрі? Дякую!

  • Oleksandr

   Теоретично-так,а практично-відкрийте рахунок у kredobank,покладіть на рахунок 1500-2000грн.,візьміть довідку(70 грн) і сміло подавайте документи.

 • Inna

  Добрий вечір.я маю шенген візу на 3 роки ціль видання 04.але в моєму запрошення вказано,що польська сторона запрошує мене до співпраці на один рік. Чи будуть в мене якісь проблеми при перетині кордону,якщо віза діє з 2014 по 2017 рік?

  • Oleksandr

   ні

   • Inna

    Тобто,якщо запрошення видане ще у 2014, я маю право по справах їздити до Польщі?

    • Oleksandr

     При кожному в’їзді у шенген ви повинні пояснити мету своєї подорожі(документально).Вона може не збігатися з вашим запрошенням,якщо це не перший в’їзд по даній візі.

 • Daria

  підкажіть, будь ласка, чи можна проживати не в тієї особи, що робить запрошення?

 • Ілля

  Підкажіть, будь-ласка, як мені все правильно зробити. Дівчина на початку вересня їде у Нідерланди на навчання на пів року. Я під кінець її навчання хочу до неї приїхати щоб разом поїхати назад до України. Їхати планую через Польшу. Я студент. Я так зрозумів, що мені треба робити Нідерландську туристичну візу (для мене безкоштовна). Які саме документи у цьому випадку мені треба мати? Виписку про стан рахунку мені робити треба? Бронь номеру в хостелі?

 • Oleg

  З польскою шенгенською репатріаційнойю та шопінг візою можуть бути проблеми у Чехії?

  • Oleksandr

   З ,,прокатаною”-ні,якщо ви не порушуєте правила шенгену.

 • Daria

  можна заповнити заяву українською мовою, якщо країна призначення – Німеччина?

 • Ilona Kulbaka

  Доброго дня!Скажіть що означає ця печатка ?

  • Natalia Bellamy

   Здається відмова в національній візі. В мене така сама штука є,але на гостьову грецьку :(

  • Oleksandr

   Місце в паспорті,на яке14.03.2013 приклеєна віза категорії D

 • Natalia Bellamy

  Сьогодні отримала візу,але в мене помінялись плани ,щодо подорожі. Виходить,що я поїду в Польщу не 24 червня,а 28. Чи варто повідомляти польське консульство про це?

  • Oleksandr

   Якщо будете відміняти бронь готеля-бажано повідомити консулят про зміну планів.Витративши дві хвилини на лист у консулят,ви убезпечите себе від неприємностей.

   • Natalia Bellamy

    я хочу поміняти дату в бронюванні і не відміняти його. Це треба написати на оцю пошту? lwow.kg.sekretariat@msz.gov.pl

    • Oleksandr

     На цю,або: wiza.lwow@msz.gov.pl

     • Natalia Bellamy

      ой я туди вже відправила. нічо на цю також відправлю) дякую :)

 • Діана

  Скажіть будь ласка що це означає ” Опрацьовану Посольством Польщі / Генеральним Консульством візову заяву передано до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Ternopil AC 21/06/2016″.

  • Oleksandr

   Забирайте паспорт у ППВА Тернополя.

 • Юлія

  Чи видадуть шенгенську візу, яку і на який термін, якщо з 27.05.09 по 10.05.10 була видана шенгенська мультивіза на період 180 днів, але за кордон так і не їздили?

  • Oleksandr

   Ви не використали попередню візу і у наступній вам можуть відмовити.На рік вам вже точно не відкриють.

 • Roksolana

  Доброго дня!скажіть будь-ласка,чи можливо таке,що до документів на подачу візи потрібно давати свою sim-карту?

  • Oleksandr

   Згідно нових вимог ППВА реєстрація на подачу документів і кол-центрі здійснюється лише з номера,що зазначений у квитанції при оплаті в банку послуг ППВА.Тому,якщо ви хочете,щоб хтось за вас здійснив реєстрацію-передайте йому свою sim-карту.Це просто спосіб обійти нове правило ППВА.

 • Valentina

  Скажіть будь-ласка, якщо у візовій анкеті було вказано, що країна першого вїзду у Німеччину через Польщу. Змінилися обставини і потрібно летіти літаком до Німеччини.Чи не буде це вважатися порушенням ?

 • Vitaliy

  Доброго дня! Поїхав по польській шопінг -візі на відпочинок у Чорногорію на 7 днів з (перший раз прокатана через Польшу). Підкажіть , чи не буде проблем з поверненням через Угорщину, враховуючи ситуацію з чергами на польському кордоні

  • Oleksandr

   Черги на в’їзд у Польшу,а не на виїзд.Повертатись можете без проблем через Угорщину,якщо не попадете на чергу бусів з Італії.

   • Vitaliy

    дякую за відповідь!

 • Катерина

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, скільки дійсна довідка з роботи для подачі документів на візу? В мене взята 16 червня, а черга ще не підійшла. Має підійти кінець червня – початок липня.

  • Oleksandr

   місяць

 • Марія

  доброго дня! скажіть, будь ласка, у мене в паспорті вказано дата від 15.04.16 і до 08.12.16 польска віза категорії Д мульт , але ж це більше як 180 днів як зрозуміти , це опечатка? а також якщо я виїду з України наприклад 1 липня то чи правда що мене наступного року раніше не випустять і чому? і чи можна у такому разі відкрити візу в іншу країну наприклад Фінляндію і поїхати туди . Дякую, вибачте їду перший раз і не дуже орієнтуюся і цьому

 • ольга

  Скажіть комусь після подання апеляції відкрили візу іде їїможна подати?

  • Oleksandr

   Апеляція подається у вашому консуляті.Після апеляції візу відкривають дуже рідко.Щоб ви розуміли:консул повинен визнати свою помилку і відкрити вам візу.Наскільки це реально-висновок робіть самі.

 • Сергій

  Доброго дня! Є польська віза категорії Д (національна, по карті поляка), дія візи закінчується 14 липня, 15 липня починається нова віза, вже стоїть у паспорті. Помилково взяли квитки на літак на 13 липня, тобто доведеться в’їхати по одній візі, а виїхати по іншій. Чи так можливо?

  • Oleksandr

   Немає жодних проблем

 • уляна

  Приписана у Львівській області,здавати документи на візу я повинна
  тільки у Львові?

  • Oleksandr

   Львів,Івано-Франківськ,Ужгород.

 • Tern

  Доброго дня.Я вперше відкриваю візу.Чи потрібно мені подавати останю податкову декларацію?

  • зазвичай, треба за останній звітний період + квитанцію №2 (ви ж електронну подавали?)

   Ось тут можете знайти приклади перекладів документів ФОП: https://drive.google.com/open?id=0By6Z0VbFjV3iSjE0VGNEN3kwaTg
   я ними користувався, як подавався на норвезьку візу взимку

 • Nazar Bondaruk

  Доброго дня! У мене річна литовська шенген віза, був вїзд на територію польщі по цій візі… Зараз хочу поїхати до дядька в Португалію в гості.. Чи будуть проблеми на польському кордоні при вїзді?

  • Oleksandr

   Пояснюєте мету поїздки і вперед…

 • Олекса

  Доброго дня! В мене відкрита польська віза типу С мульт ціль видання 07 культурна. Я можу з нею поїхати у Фінляндію? І пересікати там кордон?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд у Польщу,а далі-куди хочете

 • інна

  добрий день. підкажіть будь ласка, по запрошенню з португаліі хочу поіхати в польщу і також в португалію, чи можливо, щоб перший виізд за кордон був тільки в польщу? і чи потрібна декларація про доходи якщо я студент?

  • Oleksandr

   По запрошенню з Португалії вам не відкриють польську візу

 • Наталія Ониськів

  добрий день.у мене польська репатраційна віза.я можу на основі своєї відкрити неповнолітній дочці візу супровід.вона приходиться правнучкою.

  • Oleksandr

   Ні

 • Oxana

  Доброго дня чи можу я з польською Шенген візою ,якщо у візі є вже штампи вїзду виїзду, летіти з Львова у Іспанію?

  • Можете, але дуже бажано, щоб при подачі на наступну польську візу у вас було більше днів перебування/перетинів кордону саме з Польщею.

 • Eugeniy Mischenko

  Доброго дня! Хочу поїхати до Латвії за покупкою б/в автомобіля для розмитнення в Україні. Разом хочу взяти дружину та дитину, щоб 3-5 днів подорожувати по країні, так би мовити туристичний варіант. Їхати хочу на автомобілі через Білорусію. Якщо куплю в Латвії автомобіль, то назад буде їхати за кермом дружина (має водійське посвідчення менше 2х років). Як отримати мені та дружині візи до цієї країни, якщо дружина щойно вийшла з декрету, а у мене офіційна зарплатня менше 2000 грн, при тому, що неофіційна більше 15000 грн.? Рух коштів на моєму рахунку кредитки за останні 2 місяці від 8000 до 28000 гривень. Готель забронюємо, грін карту на авто теж придбаю. Що треба зробити (змінити) щоб отримати таку візу в разі недостатності переваг? До цього ми лише були на Кіпрі у цьому році – туристична про-віза. Можливо тоді мінімалізувати все до того, щоб їхав я сам? Є якісь варіанти? Дякую!

 • Tern

  Доброго дня.Я подав документи на візу,а через пару годин мені надійшов електронний лист про скасування бронювання готелю.Чим це мені грозить?

 • Мар’яна Галущак

  Дjброго дня, по першій робочій візі кордон було перетнуто 1 вересня, другу робочу візу відкриють не раніше 1 вересня? І кордон треба перетинати після 1 вересня?

  • Виктория Майченко

   так, наступна робоча віза може бути відкрита через рік з моменту першого в’їзду попередньої візи. Якщо є невикористані дні то можуть відкрити раніше. Можем надати консультацію за телефоном – 0966789299

 • Назар

  Доброго дня!
  Планую поїздку до Іспанії, чи можу я працювати на полях з Польською шенген візою?
  Дякую!

 • Ivan

  Маю польську транзитну візу категорії С, у графі “причина вїзду” -ТРАНЗИТ, з коридором 30 днів.. чи означає це, що я можу поїхати в польщу, а далі любу країну ЄС, й повернутись скажімо за 20 днів в Україну? чи є якісь обмеження?

  • Oleksandr

   1)Транзитна віза видається для проїзду через територію Польщі у третю країну.Повертаючись з Польщі,не в’їжаючи у третю країну,ви порушуєте мету видачі цієї візи.
   2)Коридор 30 днів.В межах нього ваша віза є дійсною.Але термін перебування не може бути більшим 3-5 днів.Отже виїхати з Польщі(шенгену) у основну країну вашої подорожі ви змушені через 3-5днів.Це і зазначено у вашій візі(кількість днів).Також зауважте:якщо віза дворазова-то кількість днів ділять на два.

 • Eugeniy Mischenko

  Чому не відповідаєте на моє запитання?
  Доброго дня! Хочу поїхати до Латвії за покупкою б/в автомобіля для розмитнення в Україні. Разом хочу взяти дружину та дитину, щоб 3-5 днів подорожувати по країні, так би мовити туристичний варіант. Їхати хочу на автомобілі через Білорусію. Якщо куплю в Латвії автомобіль, то назад буде їхати за кермом дружина (має водійське посвідчення менше 2х років). Як отримати мені та дружині візи до цієї країни, якщо дружина щойно вийшла з декрету, а у мене офіційна зарплатня менше 2000 грн, при тому, що неофіційна більше 15000 грн.? Рух коштів на моєму рахунку кредитки за останні 2 місяці від 8000 до 28000 гривень. Готель забронюємо, грін карту на авто теж придбаю. Що треба зробити (змінити) щоб отримати таку візу в разі недостатності переваг? До цього ми лише були на Кіпрі у цьому році – туристична про-віза. Можливо тоді мінімалізувати все до того, щоб їхав я сам? Є якісь варіанти? Дякую!

 • марія

  Маю чеську шенген візу, хочу полетіти з України в Італію на 2дні, а в Італії взяти в оренду автомобіль і поїхати в Чехію на 17 днів на відпочинок, і назад повернутись в Італію ще побути 2дні і літаком прилетіти в Україну….В мене можуть бути якісь проблеми (закордон їду перший раз)???

 • Oleksandr Shyn

  Вітаю. Цікавить, чи реально зробити в Україні термінову візу для дитини, якщо я (повнолітній брат) живу за кордоном, і що для цього потрібно? Подорожувати до Європи їдемо удвох. Дякую заздалегідь

  • Oleksandr

   Ні.Поляки відмінили термінові візи.Лише на лікування і з дозволу консула.

 • оксана

  Добрий день!
  Мені для відкриття шопінг візи вимагають витяг з погосподарської книги, а у сільській раді кажуть що її не ведуть бо цього року прийняли закон що вона не є обовязковою. Може підкажете яким документом можна цю довідку замінити

 • Орися

  Маю Норвезьку візу чи можу перетнути кордон з Польщею перший раз з білетом на літак до Норвегії

  • Андрій Гонтар

   При заповненні візової анкети Ви вказували країну першого в’їзду. Якщо це була Польща, то взагалі немає бути проблем

  • Oleksandr

   Так.Адже Норвегія не має спільного кордону з Україною.

 • Оксана

  Доброго дня!мені анулювали шенген візу в 2013 , чи можу я оформити туристичну візу в Нідерланди зараз?

  • Oleksandr

   Ануляція візи може бути з забороною на певний період в’їзжати у шенген і без такої заборони.Вам потрібно звертатися з таким питанням в посольство Нідерландів.Та й ви сам,очевидно,знаєте причину ануляції.В будь-якому випадку-це негативний момент при подачі на візу.

 • Ruslan Ryskulov

  Якщо подорож по бізнесу, в анкеті ми відмічаємо “службова поїздка”, чи “інше” і вписуємо “бізнес”?

 • Ruslan Ryskulov

  Добрий день! При заповненні анкети, є пункт “Мета подорожі”. Питання: якщо метою є бізнес поїздка, то яку клітинку потріьно відмічати, та де написано “службова поїздка” чи “інше” і вписати “бізнес”?

  • Андрій Гонтар

   На цій сторінці
   http://www.polandvisa-ukraine.com/other_application.html
   є 3 шаблони анкети 3-ма мовами. В англійському варіанті написано “Business”, а в відповідному українському пункті написано “службова поїздка”.

   Тобто Вам треба ставити “службова поїздка”

 • Марина Нижник

  Добрий день. Чи можу я по польській шенген візі поїхати до Праги.

  • Oleksandr

   По прокатаній-так.

 • оля

  Дорий вечір. Умене відкрита туристична Іспанська віза це країна вїзду,спізнилась на літак, чи можу я їхати автобусом через Угорщину до іспанії ,маю друзів в італії , що буде якщо я зупинюсь у друзів і не доїду до Іспанії,які наслідки при поверненні,і подальшому відкриттю віз для туризму. це перша віза

  • Oleksandr

   При в’їзді в Угорщину,ви повинні показати квитки в Іспанію і переконати прикордонників,що їдете саме туди.Ні про яку їталію навіть не згадуйте,бо поїдете додому.

 • Анастасія

  Доброго дня, планую подорож з України до Ірландії(віза оформлюється). Розглядаю варіант транзиту через Польщу. Чи є якісь варіанти без оформлення візи? (інших віз не маю)

  • Oleksandr

   З готовою ірландською візою і квитками подаєте документи на дворазову транзитну візу

 • Олена

  Доброго дня !! Маєм французьку шенгенську візу !!При заповненнні документів ми вказали першу країну Німеччину . але плани змінились і ми їдемо до Франції через Польшу !! Чи не буде у нас з цього приводу проблем на кордоні ?

  • Oleksandr

   Ні

 • Андрій

  Доброго вечора.Маючи шопінг візу на 7 днів, можна нею подорожувати по інших країнах шенгену всі 7 днів?

 • Vikss

  Доброго дня!
  Така ситуація , зараз я знаходжуся у Німеччині . І у мене прострочений візовий коридор, але дійсна віза, і потрібно повернутися на Україну, що робити ?

  • Oleksandr

   Ви є порушником візового режиму-нелегал.Звідси і всі наслідки-депортація,скасування візи,або заборона на в’їзд у шенген не певний період.Це все на розсуд відповідних служб.Все що могли ви вже зробили.Чим скоріше ви покинете країну-тим краще.Якщо вас піймають-покарання буде максимальним.

 • Євген Коровський

  Доброго дня, чи можу я поїхати в Німеччину маю Угорську шенген візу категорії C. ?

 • Руся Шафранівська

  Доброгод дня. Чи можна відразу оформляти шенгенську візу після закінчення національної???

 • Руслана

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, я маю можливість зробити бізнес візу. Запрошення відкриють на рік, перед тим я маю лише шенген туристичну візу.На який термін мені можуть відкрити бізнес візу? На півроку чи лише на 1 виїзд?

 • Ігор

  Добрий день хочу дізнатись я маю польську шенген візу чи можу я поній зразу летіти в німечину чи мушу машиною перетинати кордон.

  • Oleksandr

   Ні.І що ви будете вигадувати німецьким прикордонникам в аеропорту.

 • Andrii Perun

  Доброї ночі. Відкрив шопінг візу в Польщу. Збирюсь їхати машиною. Цікавить питання, чи можуть бути якісь ускладнення, якщо я проїду через Польщу і в’їду в Німеччину (там в даний момент перебуває подруга) ?

  • Oleksandr

   Вам потрібно довести німцям мету свого перебування(документально).

   • Andrii Perun

    То якщо я надам їм документ, який засвідчить, що там проживає моя подруга і скажу, що хочу її провідати і повернусь за день-два, то проблем бути неповинено, так
    ?

    • Oleksandr

     Це все на розгляд німців.Їхні дії передбачити важко.Подруга-це не родич.Бронь готелю дасть більше користі

     • Andrii Perun

      Зрозумів, дуже дякую за допомогу!

 • Lena

  Доброї ночі. Вперше отримала візу, тому маю наступне питання: якщо віза типу С з 1 можливим в’їздом(number of entries), то чи можу я на 2-3 дні відвідати Францію(рідний дядько до якого я їду проживає не далеко від кордону з Франціює)? чи можуть бути проблеми???

 • Ірина

  Скажіть будь ласка, яку відкрити візу, щоби знаходитись на территориі шенгену без виізду п’ять місяців? Таке можливо, чи тільки по три місяці на кожних півроку?

  • Oleksandr

   Візу категорії D(національна)

   • Ірина

    Вибачте, що ще раз турбую питанням, а як відкрити цю національну візу і де?

    • Oleksandr

     У своєму ППВА.Перелік документів на сайті посольства РП в Україні.

 • Галина

  Доброї ночі. Підкажіть, будь ласка: маю річну шопінг візу. Полетіла по ній до Іспанії через Польщу. Чи можу я повернутись на Україну прямим літаком, чи обов’язково знову через Польщу ?

  • Oleksandr

   Можете,але бажано мати з поїздки польську фактуру.

 • Василь

  Доброго ранку! Маю щойно відкриту (поїздок ще не було) польську візу типу С. Чи можу я по цій візі поїхати до Болгарії (через Румунію), якщо в анкеті я вказував країну першого в’їзду Польщу?

  • Oleksandr

   Першу поїздку ви повинні здійснити в Польщу,а потім куди бажаєте.Румуни можуть вас просто не впустити,а при подачі на наступну візу-вам можуть відмовити,як порушнику.

 • Lena

  Доброї ночі. Вперше отримала візу, тому маю наступне питання: якщо віза типу С з 1 можливим в’їздом(number of entries), то чи можу я на 2-3 дні відвідати Францію(рідний дядько до якого я їду проживає не далеко від кордону з Франціює)? чи можуть бути проблеми???

  • Доброго дня, а візу якої країни ви отримали?

   • Lena

    Німеччина.

 • Oksana

  Доброго дня! Отримала Іспанську шенген візу на місяць (туристична віза – перша віза у мене у паспопорті), але у зв’язку з певною ситуацією, взагалі не виїжджала закордон.
  Чи відкриють мені наступні візи (інших країн) ???

 • Люба

  Добрий вечір! Підкажіть, будь-ласка, коли я можу їхати до Польші,якщо відкрито Шенгенку з 15/12/015 по 14/12/17р, категорія С, коридор 90 днів, при тому, що я вже був за кордоном з 23/01/16 по 04/04/16 та з 17/6/16 по 02/0716р.Дуже прошу вказати орієнтовну чи можливу дату відїзду та на скільки днів.Дуже буду вдячний за допомогу.

 • Iruna

  Добрий день , чи можу я працювати в Норвегіі по польській національній візі і якоі форми вона повинна бути?

  • Oleksandr

   Ні.З польською національною візою ви можете працювати в Польщі,а в Норвегію ви можете в’їхати на період до 90 днів без права роботи(як віза типу С).

 • Олександр Довженко

  Доброго дня!!! У мене є депортація з країни Казахстан не вчасно виїхав з країни термін пересидів, чи не впливає це на туристичну візу до Болгарії?

 • Tern

  Доброго дня.Де можна дізнатись крайню дату візи,до якої потрібно її “прокатати”?

  • Oleksandr

   У вас є дата,до якої вона дійсна.

 • Ірина

  Доброго дня, чи можна з першою польською шопінг візою вїзд зробити через Польщу і на 3 дні здійснити переліт у Францію.

 • Ruslana Voznyak

  Маю таке запитання :якщо є польська робоча віза(типу D) то чи можна здійснювати поїздки в шенген-зону не тільки з метою роботи але й просто як турист?

  • Oleksandr

   В інших країнах шенгену вона діє по типу категорії С(90 днів на пів-року).

 • Тетяна

  Доброго дня!У мене є відкрита шенген культура С07 на 90 днів.Залишилось не використаних близько 20 днів,а коридор до 08.03.2017,чи можу я відкрити собі робочу візу категорії D05???

  • Oleksandr

   Можете.Стару візу анулюють і відкриють вам нову робочу

 • Катерина

  Доброго дня!
  Якщо робити угорську візу типу “С” для бізнесменів та представників бізнес організацій потрібно зразок підпису запрошуваної організації (юридичної особи) . Питання: в якому форматі повинен бути цей документ із зразком підпису? Чи має бути зазначено в офіційному запрошенні податковий і реєстраційний номери приймаючої компанії, чи це окремим документом приєднується?
  Дякую

  • Андрій Гонтар

   Я думаю детально і правильно Вам пояснять співробітники консульства.
   Телефонна інформаційна служба (“сall сenter”) в робочий час надає загальну інформацію про візові справи за наступним номером:
   044-230-80-01, короткий номер 5137.
   E-mail Консульського відділу: consulate.kev@mfa.gov.hu

 • Габріелла

  Доброго дня у мене таке питання відкрита віза по запрошеню але лише на 30днів по запрошеню можна на 90 .чи можу я знову подавати на теж саме запрошення.

  • Oleksandr

   Ні

  • Микола Дашко

   Якщо чеська абр польська шенген віза то можете. Ми так робили неодноразово. А у вас яка віза?

 • Kristina Pundak

  Добрий день, чи можна з Литовським шенгеном типу С на 90 днів, поїхати до Польщі на 3-4 дні без візиту в Литву?

  • Можна. Якщо будете подаватися на наступну литовську візу, то слідкуйте, щоб більше часу перебування все ж було у Литві.

 • Роман Жичицький

  Добрий день. Маю в паспорті відмову у в’їзді в Ізраїль. Чи впливає це якось на отримання польської робочої візи??

  • Oleksandr

   Ні,але будьте готові,що ваші документи будуть перевіряти ретельніше.

 • Роман _

  Підкажіть, не можу розібратися чи потрібна мені транзитна віза, якщо я лечу з Києва до Маастрихта з пересадкою у Катовіце? Тобто чи потрібна в шенген зоні транзитна віза шенген, якщо я буду мати (або вже маю) шенгенську візу? Зауважу, що пересадка в Катовіце триває 48 годин, а тому є намір вийти хоч у місто і там знайти готель…Підкажіть, що робити? Наперед дякую

  • Якщо у вас є чинна шенгенська віза, то ніякої транзитної не потрібно.

   • Роман _

    А якщо я робитиму її в посольстві і подаватиму документи на нідерландську візу, то мені треба зазначати, що я буду летіти транзитом через Польщу?

    • Oleksandr

     В анкеті напишіть:країна в’їзду у шенген-Польша.Так,як з Нідерландами у України немає спільного кордону,через яку країну шенгену ви будете летіти немає жодного значення.

 • Оксана

  Підкажіть будь ласка, якщо запланована дата відїзду 25 .08
  а готель заброньовано на 30.08
  коли відкриють візу?

  • Oleksandr

   З 30.08

 • Василь

  Чи можливо відкрити пів річну робочу візу в Польщу, не анульовюючи Польський шенген типу-С ?

  • Oleksandr

   Ні.Дві візи одночасно діяти не можуть.

 • Микола Дашко

  Підкажіть будь ласка, на скільки відкриють першу шенген чеську візу якщо чистий паспорт? Дякую.

 • Ірина

  Скажіть будь ласка, якщо я маю шенгенську візу по напрямку міжнародна співпраця на 5 років, то чи я можу перетинати кордон по закупи по цій візі, чи не потрібно запрошення?

 • Olga Garbar-Osovska

  Добрий вечір. Підкажіть будьласка. Я маю дійсну шенген візу “типу С” до 10.09.2016… також маю нове запрошення на шенген візу “типу С “від 11.09.206. Я можу вже подавати документи у візовий центр на нову візу чи потрібно зачекати до 10.09.2016 аж закінчится діюча віза ?

 • Наталія

  Доброго дня,підкажіть будь ласка,маю намір полетіти до Барселони через Будапешт, і назад так само, в Будапешті доведеться пробути в цілому 3 дні.Питання: в ВЦ якої країни потрібно оформляти візу, якщо в тій,що більше днів буду,то чи потрібно надавати броні на готель та літак до Будапешта? І як мені вказувати дати на які потрібна віза, якщо разом з пересадками в Будапешті виходе з 6-16, а по факту на території Іспанії буду знаходиться з 7-14,тому і бронь на готелі буде на ці дати?

  • Андрій Гонтар

   Доброго дня.

   Відкривайте в посольстві Іспанії. У Вас мають буди усі квитки (IEV-BUD-IEV, BUD-BCN-BUD) і бронь готелів для Будапешту (достатньо звичайної з booking.com).
   Дати 3 6 по 16, і в питанні “Перша країна в’їзду” – Угорщина

 • Ольга

  Здравствуйте!
  Подавали в Киеве документы на получение польской бизнес визы по приглашению от польских партнеров, но документы не приняли, тк отсутствовал лист-клопотання – “Офіційне підтвердження від роботодавця особи, яка подає документи на отримання візи, що дана особа їде у службове відрядження.” Это что-то новенькое)) Уже получали годовую бизнес визу и понятия не имеем, что должно быть указано в этом письме. Справка с места работы с указанием должности и ЗП за 6 месяцев присутствует.
  В контакт центре вразумительно не смогли ответить. Может вы подскажите?
  И еще вопрос относительно сроков визы. Тк у нас уже был польский годовой бизнес шенген ( 1 въезд был в Польшу) 2014-2015г, можем просить долгосрочный 5ти летний? приглашение от польской стороны только на 2 года.
  Спасибо

  С уважением, Ольга.

 • Tamara

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, бо не можу знайти подібну інформацію! Якщо маю відкриту візу Великої Британії і вже там була…Чи можна по ній же летіти до Угорщини чи Іспанії??? Завчасно дякую)

  • Oleksandr

   британська віза не має нічого спільного з країнами шенгену.Для подорожі в Угорщину чи Іспанію вам потрібна шенген віза.

 • светлана

  доброго дня! підкажіть, будь ласка, маю дворічну польську візу типу С, ціль видання 07….чи можу я поїхати по ній в Італію, якщо ще не їздила по ній в Польшу?

 • Roman

  Добрий вечір! Хотів би отримати консультацію по дням перебування. Зарас маю проблему,не вистарчає днів тобто треба довго чекати до терміну коли дні додадуться,маю голландську візу на данний момент. Власне питання звучить так,чи можу я наприклад в іншому в данний момент новому паспорті відкрити наприклад польську візу і їздити по ній поки в по голандській не додадуться дні перебування?

  • Oleksandr

   Дні перебування рахуються за останні 180 днів по всіх візах(це по-перше).А по-друге:неможливо відкрити одночасно дві шенген візи у різних країнах(навіть у різні паспорти)-це нонсенс.

 • Anna

  Здравствуйте!
  Прошу помочь в таком вопросе. Муж написал заяление-разрешение на выезд моих детей за границу. Формулировка такова: …… до країн Шенгенської угоди та країн Європейського союзу. Стали на очередь в визовый центр Польши
  И тут мне говорят: А почему нет слова Польши? (…. до Польщі та країн Шенгенської угоди)Где узнать, как правильно нужно было писать. Получается с моим заявлением я никуда не могу пойти. Если есть хоть какая-то информация растолкуйте. Сказали что я тоже должна писать заявление, что я согласна сопровождать детей.

  • Oleksandr

   Чоловік пише заяву і дозволяє мамі вивіз дітей,а жінка пише заяву і дозволяє татові вивіз дітей.Писати потрібно:,,до Польщі,країн Шенгенської угоди та Євросоюзу”.

 • Nataliia Pistun

  Доброго дня, в мене є відкрита віза типу C, ціль іидання 09 (непрокатана), але вона на 90 днів. А перебувати мені потрібно в університеті весь семестр. Як я можу продовжити її або чи можу зробити паралельно – національну візу?

 • Роман _

  Здравствуйте! Возникла ситуация, в недоумении как сделать правильно. Друга одновременно приглашают в начале декабря посетить Бельгию на 4 дня на конференцию и посетить (по приглашению заверенным муниципалитетом) в Нидерланды – приглашает родственник на 45 дней. Как быть? Чтобы не два раза не делать визу и не ездить в Киев по возвращению с одной страны для визы другой – можно ли в одно посольство обратится, например, Нидерландское для получении визы с того срока, где сначала Бельгия но для двухразовой визы? Естественно им и подать оригинал двух приглашений. Это будет норм? Кто сталкивался такой ситуацией?

  • Oleksandr

   Ні.Запрошення з проханням про візу подається лише в посольство країни,в яку ви будете їхати.

   • Роман _

    так у нього два запрошення з двох країн в однаковий час. і він хоче з однієї поїхати в іншу, але якщо подаватиме спочатку до одніє, то вона буде одноразова і він муситиме повернутися і поаватися вже в іншу, щоб знову приїхати в Шенген

    • Oleksandr

     Відкриваєте Голландську візу і їдете до родича.Від нього їдете на конференцію і повертаєтесь назад до родича.

     • Роман _

      але конференція раніше на три дні, аніж запрошення до родича

     • Oleksandr

      Якщо ви житель західного регіону-відкривайте польську візу на закупи.Перша буде одноразова на 7днів,а друга- на півроку,або рік.До грудня ви вспієте це зробити і зекономити кошти.

     • Роман _

      На жаль, центрального. Тоді підкажіть чи не буде проблем якщо я відкрию візу на конференцію до Бельгії…потім повернуся і одразу ж відкриватиму по запрошенню до Нідерландів?

     • Oleksandr

      Проблем не буде,якщо ви встигнете повернутися і подати документи на наступну візу.

     • Роман _

      стосовно двох паспортів….я не про обман питав. а про те чи можна так? чи є наслідки (чи є це незаконними діями якщо хочете) за те, що у особо два закордонні паспорти з двома різними

     • Oleksandr

      1)При подачі документів на візу,ви здаєте всі наявні паспорти і пишете заяву про наявність,або відсутність другого документу.Отже обійти неможливо.
      2)Всі видані візи є в загальній базі шенгену і одержати дві візи одночасно-неможливо.

     • Роман _

      Зрозумів. Яка ймовірність того, що якщо подавати на нідерландську візу по запрошенню + додати запрошення на конференцію в Бельгії видадуть дворазову візу?

     • Oleksandr

      Конференція в Бельгії раніше і Нідерланди на її термін візу вам не відкриють.Якби навпаки-то це було б можливо.

     • Роман _

      От біда. І так не виходить. Хорошо, а як гадаєте чи можна так: я подаю документи на візу до Нідерландів з початком дії 04.12 а потім подаю на Бельгію з початком дії на тиждень раніше? Тобто чи можна після того, як дали візу робити іншу візу, якщо вона не погашена через те, що дата дії її не вступила в силу?

     • Oleksandr

      Ні

     • Роман _

      Тільки но з’ясувалося те, що конференція в Бельгії пройде в ті самі дати, що і запрошення з Нідерландів. Чи тепер можна подавати в консульство Нідерландів документи на візу (як до країни найбільшого перебування) із запрошенням іродича, а також додати у пакет документів запрошення від конференції? Тобто у візовій анкеті треба указувати країни перебування Нідерланди і Бельгія, а тому і подавати ві запрошення? Можна? Як гадаєте? Це не буде зайвим?

     • Oleksandr

      Ви знов вигадуєте зайве.Відкриваєте візу по запрошенню в Нідерланди,їдете до родича,а потім на конференцію.Між країнами шенгену вам буде достатньо запрошення на конференцію,щоб підтвердити мету свого перебування у цій країні(при потребі).

     • Роман _

      але чи не буде це порушенням, що не вказується в візовій акнеті країни призначення у пункті 22? не хочеться брехати їм. Тоді треба у анкеті замовчувати візит до Бельгії

     • Oleksandr

      1)В’їзд здійснюється у країну,котра видала візу.
      2)Термін перебування у цій країні,повинен бути більшим,ніж термін перебування у інших країнах шенгену,протягом дії візи.
      І що ви порушуєте?Не потрібно загружати людей зайвою інформацією(ваша конференція).У анкеті пишете :,,візит у Нідерланди”.

     • Роман _

      Добре так і зроблю., добре що ви згадали вїзд..стосовно нього, то вїзд буде через Німеччину, тому що прямого сполучення Київ-Маастрихт немає. тому ближче летіти до Дюссельдорфа, а звідти – одна година до Маастрихта на автобусі. Це не страшно для посольства?

     • Oleksandr

      В анкеті є пункт ,,країна першого в’їзду”.Пишете,,Німеччина” і додаєте квитки Київ-Дюссельдорф-Маастрихт(як пояснення причини такої подорожі).

     • Роман _

      Дякую!!!!! Вибачте, що вас турбував оце так довго…Переживаю(( P.S. Як не важко – дайте відповідь ще на одне питання: друга особа, що зі мною летітиме має польський мульти-шенген, видавався він на підставі конференції, яку відвідали в Польщі один раз. Не розумію чого дали мульти (мабуть через багато попередніх однорахових), але чи не буде з польським шенгеном мульти проблем в аеропорту Німеччини, якщо мету 100-відсотково на папері покаже людина (запрошення і т.д.)

     • Oleksandr

      Ви створюєте проблеми швидше,ніж я можу написати вам відповідь.Якщо людина пояснить мету подорожі(документально)проблем не буде.

     • Роман _

      і чи можна замовити другий закордонний. В одному зробити одну візу, а в іншому іншу? чи так не можна?

     • Oleksandr

      Всі паспорти здаються при подачі на візу(як старий,так і новий) і повертаються власнику з візою,або відмовою.Так що,наявність кількох паспортів вам нічого не дасть.База шенгену одна на всіх і обманути її нереально.

 • Іра

  Підкажіть, будь ласка, у мене шенгенська робоча віза 180/90. Я знаходжуся у Франції і візу просрочила на рік. Потрібно повернутися на Україну. Якщо я зроблю білий паспорт і спробую вилетіти літаком, чим це мені загрожує? Буде просто депортація чи і штраф і чи зможу ще колись отримати візу?

  • Oleksandr

   Зміна паспорта нічого вам не дасть.Всі дані в комп’ютері.Депортація і штраф-це мінімум,який вас очікує.І не знаю,коли вам відкриють наступну візу.У спільній базі країн шенгену ви будете депортованим порушником і одержите термін нев’їзду у шенген.

   • Іра

    Дякую за відповідь. А можете ще підказати, чи можливо що візу мені вже взагалі не відкриють, чи все таки за просрочення візи дадуть кілька років нев’їзду у шенген. Чоловік просрочував польську робочу і на кордоні поляки взяли відбитки пальців, депортували і заборонили в’їзд на 3 роки. А потім він знову отримав візу. Чи в мене буде все серйозніше даватимуть відмови і після того як вийде термін нев’їзду у шенген?

    • Oleksandr

     Як правило:після закінчення терміну ,,покарання”візу можна знов відкрити,але прискіплива увага вам буде забезпечена.

 • Інна

  Поможіть будь ласка! Я подала на німецьку національну візу і паралельно на польську візу категорії С7 ( культура віза) польську мені відкрили і німецьку потрібно вже їхати забирати в Київ. Питання чи мені в Києві не скажуть що з початку потрібно Польську анулювати?

  • Oleksandr

   А як ви планували одержати одночасно дві шенген візи?Німці можуть просто дати вам відмову.Для цього ви все самі зробили.

   • Інна

    Але ж національна віза не являється шенген візою…

    • Oleksandr

     Німецька національна віза діє у інших країнах шенгену за правилом 90 днів на півроку.Національна віза-це шенген віза категорії D,а інші шенген візи-категорії С.
     Але ви не відповіли на запитання:як ви паралельно здали паспорт на візу у два посольства?

     • Інна

      Історія така,я одружена з німцем, приїхала в Київ подала документи на воз’єднання сім’ї паспорт вони не забирають тільки копї, чекати сказали 2 місяці тому я вирішила відкрити собі ще польську, але не так сталося як гадалось і візу німецьку мені відкрили за 3 тижні тепер потрібно її їхати забирати а в мене польська стоїть от я і думаю що вони мені на неї скажуть.

     • Oleksandr

      Я б вам порадив перед поїздкою в німецьке посольство використати польську візу(з’їздити по ній в Польщу ).

     • Інна

      Он так от воно все відбувається(

     • Oleksandr

      Так потрібно відразу описувати вашу ситуацію.А правила роботи німецького посольства мені відомі.Тому і раджу використати наявну візу,щоб не виглядати фіктивним прохачем.

 • людмила

  Доброго вечора!..Підскажіть будь ласка мені таке, Я маю намір одружитися з українцем, який проживає у Словакії, і переїхати до нього жити.Пакет яких документів мені потрібно зібрати, щоб відкрити візу, яка дозволить мені там працювати і яка це віза має бути? Дякую..

  • Oleksandr

   Це словацька національна віза D.

  • Андрій Гонтар

   Ви можете написати це запитання в консульство Словаччини. Контакти знайдете за лінком http://slovakia.kiev.ua/uk/kontaktu-posolstva-slovachchiny

 • Oleg Petrykov

  Прошу уваги!
  у мене польська шенген віза на закупи!!
  Питання: чи можу я летіти по ній з України в Італію, і назад з Італії в Україну????

  • Oleksandr

   По ,,прокатаній”-так.У іншому випадку-це порушення.

   • Oleg Petrykov

    Ви маєте на увазі, що мені потрібно поїхати в Польшу, там щось купити і вернутись назад в Україну, і уже наступний раз я можу прямим рейсом летіти в Італію?
    а тоді такій нюанс : в чому саме буде порушення по необкатаній візі?

    • Oleksandr

     Саме так.
     Є правило шенгену:перший в’їзд по новій візі здійснюється у країну,яка видала візу.Вийнятком може бути країна,з якою в України немає спільного кордону.Тоді допускається транзит через треті країни.Наприклад:Чехія,Німеччина і т.д.

     • Oleg Petrykov

      Дуже дякую.
      і останнє : коли я по обкатаній візі полечу в Італію, мене(я більш як впевнений) спитають чому я лечу з України а не з Польши, чи такій поворот подій виключяється?

     • Oleksandr

      В Україні таке питання вам не зададуть,а в Італії вам потрібно буде пояснити,куди ви подорожуєте(бронь готелю,зворотні квитки і т.д.).

 • Oleksandr

  Я вам раджу,як краще зробити,а вибір за вами.Просити польську візу і ні разу її не використати-це негативна візова історія.

 • Max

  планую поїздку у африку, але виліт з польші з пересадкою у франції. планую їхати по транзитній візі, але не знайшов повної інфи по данній візі.

  • Oleksandr

   На сайті ППВА Польщі є повна інформація по даній візі.Якщо коротко:процедура і документи ті самі,що на шенген категорії С+ віза країни,в яку ви подорожуєте і квитки до кінцевого пункту призначення.Якщо віза не потрібна-мета і підтвердження вашої подорожі.

 • Інна

  Добрий вечір! Підскажіть будь ласка! В мене була перша піврічна робоча віза до Польщі (з 02.11.15 по 29.04.16). Коридор ще не закінчився. Якщо зараз робити шенген візу, то я зможу вїхати після закінчення коридора чи можна раніше??? Чи є інші варіанти, щоб не чекати закінчення коридору???

 • Denys Aleksieiev

  Перша семиденна віза була з 03.09.16 по 02.10.16 одноразова,яку я і прокатав на термін 2 дня,тобто вона автоматично стає вже не дійсною? Чому питаю: просто 8 вересня я вже подаю документи на річний шенген і бронь готеля з 24 вересня.Чи відкриють мені візу з 24.09.16 якщо попередня до 02.10.16 але вона вже прокатана?
  І друге питання: в анкеті в полі “Запланований час перебування.Просимо вказати к-ть днів я написав вже 30 днів тобто стільки скільки по суті я фактично і буду приблизно на протязі року перебувати і стільки я вказав в страхівці оформив 30 днів протягом 365 днів(тобто мене спитали скільки я реально буду перебувати в шенгені).Чи варто написати все ж таки 90 днів бо можуть поставити не річний шенген а наприклад на півроку тому що я написав тільки 30 днів? Дякую за відповідь!

  • Oleksandr

   90днів

 • Marta Kurets

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, чи можу одночасно відкрити шенген візу і народову.

  • Oleksandr

   Ні

 • Мирослава Мельник-Луців

  Доброго вечора!Підкажіть будь-ласка
  Мій чоловік громадянин Ірландії,планую їхати до нього на ПМЖ,який пакет документів потрібен для того щоб їхати через Польщу?

 • Юлія

  Доброго вечора! Віза категорія D(студентська) дійсна до 22.09.2016, шенген віза з 23.09.2016. Чи можна в’їхати до Польщі по одній візі, а виїхати по іншій, наприклад 20 в’їзд, в 25 виїзд? Дякую

  • Oleksandr

   Так

 • оксана

  ДОБРОГО ДНЯ! МЕНЕ ЦІКАВИТЬ? чи можу я по незакінченій робочій візі відкрити корострокову шенген візу.

  • Oleksandr

   Навіщо?Національна візаD має ширші права,ніж шенген віза.

 • Олена Галактіонова

  Доброго дня, підкажіть, чи можу я відкрити робочу візу, якщо відкити шопінг віза на рік і термін її дії не завершився?

  • Oleksandr

   Якщо відкриють робочу візу,шопінг візу анулюють.

 • Сергій

  Моя мама має відкриту на 2 роки Шенгенську візу до 2017 року, якою скористувалась один раз для відвідання доньки, яка проживає в Німеччині.Чи потрібне їй запрошення, заява-зобов’язання доньки для поїздки в Німеччину? І який термін до закінчення Шенгенської візи повинен бути для такої поїздки?

  • Oleksandr

   На кордоні ви повинні пояснити мету своєї поїздки(документально).Повернутися потрібно до дати закінчення терміну дії візи.

 • Олена

  Доброго дня. Прошу поради. Хочу знати чи можливий в’їзд до Литви з болгарською мульти візою з України. По візі вже перетинали кордон транзитом через Румунію

  • Oleksandr

   Ні.Болгарія не входить в шенген.

 • Анна

  Доброго вечора, скажіть, якщо є відкрита шопінг віза на рік і вже 2 рази по ній перетинали кордон, чи можна тепер летіти наприклад в Німеччину, чи іншу країну ЄС, чи потрібно обов*язково знову перетинати кордон з Польшею і так кожного разу, дякую!

  • Oleksandr

   Можете,але мусите пояснити німцям мету вашого візиту.

 • Anna

  Доброго дня! У мене відкрита польська шопінг віза на рік з вересня, виїжджала по ній на 1 день у Польщу, взяла фактуру. Чи можу я з нею поїхати зараз у Францію через Польщу до родички на 10 днів? Потрібно запрошення чи краще без нього? Обов’язково бронювати готель,якщо я буду жити у неї?

 • Вололимир

  Доброго дня.
  Я планую робити першу шопінг візу до Польщі. Чи будуть якісь ускладнення, якщо при першому візиті до Польщі ще літаком полетіти до Німеччини, Франції і потім повернутися до Польщі і вже наземним транспортом повернутися до України? Чи можу я, маючи польську шопінг візу, мотивувати своє перебування в Німечинні та ФранціЇ як туризм?
  Заздалегідь вдячний.

  • Oleksandr

   Перша шопінг віза-одноразова на 7 днів.По ній ви можете лише з’їздити в Польщу на закупи.Все решта-порушення.В аеропорту Німеччини вас просто не впустять і повернуть назад в Україну.А ще вірогідніше ви не пройдете контроль в нашому аеропорту і авіакомпанія відмовить вам у перевезенні.

   • Володимир

    Зрозуміло.
    Тобто для мого випадку потрібно першу візу використати строго на закупи і відкрити настуну шопінг візу, яка буде багаторазовою.
    Потім раз заїхати з новою візою в Польщу, повернутися назад.
    Наступний раз я вже можу їхати в будь-яку країну шенгенської зони з метою туризму і до мене не повинно бути претензій, що я візу використовую з ціллю туризму. Чи правильно я зрозумів?
    Дякую.

    • Oleksandr

     Так

 • віталій

  як без проблем зїздити в данію і повернутись на польскій візі переселенця.віза прокатана.

 • Галя

  Доброго дня в мене переселенська віза відкрита вже два місяці, але я ще не перетинала кордон. Чи може бути так, що на кордоні мене не пропустять?

  • Oleksandr

   На кордоні ви лише повинні пояснити мету своєї поїздки і підтвердити документально.

 • Роман _

  Здравствуйте! Кто-нибудь сталкивался с проблемой сигарет через границу? Может курящие знают эти тонкости… Буду лететь на самолете в шенген. Я знаю, что на одно можно брать блок сигарет и не более. А как на счет дьюти фри. Если пройти контроль с блоком сигарет, а потом в дьюти фри купит сигарет (там дешевле, чем в некоторых странах шенгена) и пойти в самолет. Такое пройдет или потом по прилету скажут вы нарушили норму провоза? Кто знает или кто делал?

  • Oleksandr

   Не блок,а лише дві пачки,незалежно де ви їх придбали.

   • Роман _

    у вас застаріла інформація. Бо я не один раз через літак перевозив блок. а от дві пачки можна тільки через сухопутній кордон. Питаю про дьюті фри. Бо бачив як не один літр в цій сірій зоні купували спиртні напої понад норму, що встановлена… не більше 1 літру, а вони купили в дьюті фрі 2 і їх пустили в кабіну літака… от я і за цигарки питаю

    • Oleksandr

     Не хочу нічого вам доказувати,але маю не один факт,коли люди поплатилися за свою безпечність.Десять раз пройшло,а на одинадцятий одержали відмову на в’їзд на 2роки.Удачі.

     • Роман _

      я вам навів офіційну інфо з посольств двох країн шенгену і аерпрорту. Я це не придумав. Є в інших так само. Просто шукати не хо. Але не в цбому питання. Я не порушую правила. Є правила – я їх виконую. Але мова йде про дьюті фрі, яке знаходиться поза межами контролю, так звана сіра зона, де люди скупляються. Так ось за це і питаю – чи там купувати треба не більше норми, яка вже пройде контроль, чи ні?

     • Oleksandr

      Duty free знаходиться в нейтральній зоні.Після цього ви вилітаєте і приземляєтеся у зоні митного контролю зони шенгену.І все що ви привезли з собою підлягає митному контролю,незалежно від того,де ви його придбали.Дійсно:можна провезти блок сигарет у літаку і морським шляхом,але не більше.Деколи на перевищення закривають очі,але розраховувати на доброту митників не варто.

     • Роман _

      Так, ви праві. Я вже взнав. Дійсно не можна(((

   • Роман _

    ось написано що авіапростором 200 штук цигарок – а це блок (10 пачок)) http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/uk/ua_konzuliinfok/vamszabalyok.htm

 • Ірина

  Добрий день. Мені відкрили візу шенгенську робочу (С05) 90/180. З 02.09.16 по 27.02.17. І в агенстві, де мені допомагали з пакетом документів, вже після отримання мною візи, попередили що наступну візу я зможу відкрити аж з жовтня 2017 і додали “такі умови консула”. Хоч коли я тільки подавала документи вони казали що з 01.03.17 я зможу знову відкривати візу. Допоможіть, будь ласка, розібратися в цій ситуації. Я планувала подавати на наступну візу в березні 2017. Хотіла польську національну або знову шенген робочу. Чи відкриють мені хоч якусь візу, чи справді прийдеться чекати аж жовтня 2017? І чому так, адже в мене в паспорті вказано коридор до 27.02.17? Підкажіть будь ласка.

  • Oleksandr

   C05-це шенген віза з терміном перебування 90 днів на півроку.Робоча віза-це національна віза категорії D і терміном перебування >90 днів.

   • Ірина

    В мене робочий виклик на цю візу. То я зможу відкрити нову візу в березні?

    • Oleksandr

     Національну візу D можете відкрити,а C-залежить від кількості днів перебування за попередні півроку.

 • Оксана

  Добрий вечір. Підскажіть будь ласка, в мого чоловіка відкрита шенгенська віза ( відкрив для для того щоб завезти дитину на навчання в Польшу). У жовтні знову збирається їхати до дитини, які потрібні цього документи.

 • Мар’яна

  Чи потрібно доручення на авто для перетину кордону,якщо авто зареєстроване на мене,а їхатиме чоловік (їхати будемо разом)

 • Mary

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка. В мене дійсна туристична болгарська віза до січн. Зараз мені потрібно відкрити національну польську візу на навчання. чи потрібно анулювати болгарську? якщо так? то де і Ким чином це модна зробити?

  • Oleksandr

   Болгарія не є членом шенгену і ви можете відкривати польську візу.

 • Володя

  Доброго дня. Відкрив Польську Шенген візу. Чи можна з цією візоб летіти літаком прямо в Іспанію з України, чи краще спочатку перетнути польський кордон?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд у шенген повинен бути через країну,яка видала візу.

   • Володя

    Дякую за відповідь. А виїзд може бути через іншу країну?

    • Oleksandr

     Так

 • Valeri

  Доброго дня. Я студентка, хочу відкрити польську туристичну візу, але за нею відвідати інші країни шенгену теж. Мені потрібно надати копії квитків туди-назад. А як щодо квитків на дорогу в інші країни? Та на рахунок оплати бронювання, мені слід оплатити лиш перший день, чи всі дні перебування? І, якщо, наприклад, я проживатиму у друзів, які не є громадянами Польщі, як тоді?

 • Мар’яна

  Доброго дня! В мене таке питання мені відкрили візу, але нею за сімейними обставинами я не можу скористатися чи відкриють мені в наступний раз? Віза по навчанню

 • Іванка

  Доброго вечора. Відкрила Польську шенген візу на рік, по ній ще не їздила, пепед цим була шопінг, я мушу в’їзджати через Польщу до Словакії?

  • Микола

   Так

 • Irina

  Доброго дня, мені щойно відкрили польську репатріаційну візу. Чи можу я перетнувши кордон Польщі зразу поїхати в інші країни шенгену чи потрібно певний період часу перебувати на тереторії Польщі?

 • Микола

  Якщо я є ФОП що потрібно писати в анкеті на отримання шенген візи у полі Посада та адреса роботодавця? Дякую

 • Свят Настасяк

  чи не виникнуть проблеми при виробленні нової візи, якщо я перетну кордон з ЄС через Угорщину, маючи польску шенгенську візу?

 • Світлана Сікорська

  Добрий день.

  Я студентка. Маю
  польську національну
  візу категорії D, вже перебувала по ній в Польщі впродовж
  місяця.

  Чи можу я по ній відвідати
  друзів у Швейцарії? Чи можу я летіти напряму з України в Швейцарію? Які
  документи мені для цього потрібні? Чи необхідно бронуювання готелю, якщо я
  планую жити в друзів? Якщо потрібно, то на весь термін?

  Або, можливо,
  краще перетнути кордон з Польщею, а звідти вже летіти в Швейцарію?

  Дякую.

 • Діма

  Добрий день.В мене таке питання мені 16 років і паспорт український я маю і закордонний теж який видали на 10 років…чи можу оплатити у банку без батьків?

 • ольга

  Добрий день. У мене була річна шопінг віза, але паспорт вкрали за кордоном і поверталась до України по білому паспорту без проблем. Зараз хочу подавати документи на нову візу з новим паспортом. Чи можуть виникнути проблеми з відкриттям візи і які треба додаткові документи?

  • Oleksandr

   Довідку,де ваш попередній паспорт

 • Галина

  Чи потрібний коридор між польською національною, робочою візою, виданою на три місяці і польським “робочим шангеном”

 • Marta

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можливо напряму летіти з Києва до Вільнюса, якщо у мене польска віза С multi (07 культура), вже був прямий в’їзд в Польщу. Хочу відвідати концерт. Чи не будуть питання в аеропорту в прикордонників?Чи достатньо буде показати зворотні квитки, на концерт і бронювання готелю?дякую

 • Роман _

  Підкажіть! ЧИ відмовляють інвалідам у візі через те, що вони інваліди? Начитався на форумах, що досить часто відмовляють інвалідам у візі. Чи це правда? Хтось стикався?

  • Олег

   Інваліди ще й мають пільгу.вони не платять консульський збір(35евро).при наявності пенсійного посвідчення.відмовити тільки через те,що людина інвалід не повинні би.

  • Oleksandr

   Це повна брехня

 • Рома

  Підскажіть будь ласка! Мому братові пропонують роботу в польщі кажуть вишлють запрошення і по ній він виробить робочу візу але він ще вчиться на державному і перевівся на вільне відвідування…
  Чи позволять йому зробити таку візу?
  Просто раді цікавості…

 • Sorjana

  Мені 16р чи можу я зробити візу без батьків і виїхати в Польщу???

  • Oleksandr

   Ні,лише після 18 років

   • Надія

    Не була б такою категоричною. Син їздив сам у 17.

    • Oleksandr

     Документи на візу здають батьки за дітей до 18 років

    • Oleksandr

     Їздити можна з 16 років,а візу отримати до 18 років самостійно-неможливо

 • Беата

  Доброго дня) у мене є діюча шенген віза туристична, чи можу я відкрити чеську робочу?

  • Dmytro

   Конечно же нет, Чехия рабочих виз не дает, выдает специальный тип национальной визы сроком на 60 дней, только для того, чтобы туда приехать и в течение 2 недель получить вид на жительство (long-term residence). Для получения такой визы должен быть контракт с работодателем и аренда жилья

 • Володимир Вітовський

  Підкажіть, будь-ласка, коли я можу їхати до Польщі,якщо відкрито Шенгенку з 09082016 по 07082018 категорія С, коридор 90 днів, при тому, що я вже був за кордоном з 07042016 по 23072016 та з 15082016 по 240916р.Дуже прошу вказати орієнтовну чи можливу дату відїзду та на скільки днів.Дуже буду вдячний за допомогу

 • Лєра

  Підскажіть будь-ласка, я хочу подати на візу в Іспанію мені 17, в мене є запрошення, дозвіл від мати яка також в Іспанії, чи зможу я виробити самостійно візу?

  • Oleksandr

   Ні,за неповнолітніх дітей документи подають батьки.

 • Snizhana Knysh

  Вітаю!
  Маю декілька питань щодо польської туристичної шенген-візи.
  Отже:
  планую відкривати польську шенген (буду 4 дні в Польші, потім ще 4 дні в Чехії)
  У вимогах вказано, що потрібно оплатити 50% польського готелю та 100% іншої країни
  Що робити, якщо в моєму випадку, чеський хостел не вимагає оплати наперед, а вже на місці?
  Що означає “детальний план подорожі”? І наскільки він має бути детальним?

  Наперед вдячна тим чудовим людям, які зглянуться та відпишуть мені)))

 • hi2man

  Вітаю! Підскажіть будь ласка!
  1.) Якщо я проплачував реєстрацію 18х2Євро на 2-гу Шенгенську візу (шоппінг), за себе і за дружину разом , чи можемо ми реєструватись і подавати документи окремо ?
  В Кредо-Банку порадили сімейну проплату , номер мобільного на обох квитанціях (моїй і її ) – дружини (1№ тел.), проте жінка хоче подавати раніше , я через місяць !!! Чи зможу я потім зареєструватись окремо із мобільного номера дружини , і чи маю я право реєструватись через місяць ???? Бо з 3-го жовтня змінились правила , і оператори Колл-центру передзвонюють самі , і читав на форумах що , якщо передзвонюють вдруге – то ставлять на любу дату автоматично , без вибору ???

 • hi2man

  Міф чи Правда !!!???
  У випадку , якщо при подачі документів у Візовий Центр – всі данні правдиві , проте є незначні помилки в анкеті , чи не всі сторінки ксерокопій , не вистачає якої довідки і т.д.

  То документи більше не приймуть , і кошти за реєстрацію і візовий збір – людина втратить ??

  • Oleksandr

   Якщо ви не маєте всіх необхідних документів-подача не відбудеться і ви зможете повернути свої кошти.Реєстрація буде скасована і все з початку:проплата,реєстрація і подача.

 • hi2man

  2.) Прошу проконсультуйте на рахунок спрощення (Візи для переселенців ) !!!
  Мого діда примусово виселили з Люблінської області , є довідка з Львів. архіву .
  Напишіть будь-ласка , чи може моя дружина робити собі таку ж візу ???
  (3-тє покоління – подружжя внуків ) ??? А також , для яких років переселень діють данні спрощення (січень чи вересень 1944р. і по який – липень 1945р. , чи по 1947-1948рр ???)

  І скільки подружь внуків чи дітей , можуть робити ці візи ??? Бо на сайті Візового Центру пише неоднозначно :
  Дані спрощення стосуються також дітей, внуків та одного з подружжя евакуйованих осіб, одного з подружжя дітей та внуків репатрійованої особи за умови представлення оригіналу вищезгаданого документу, що підтверджує факт переселення з території Польщі на територію України їх батьків чи дідів, а також документу, який підтверджує їхні родинні зв’язки.

  І якщо у нас лише по одній візі взагалі (разова Шенген Шоппінг 7 днів), на який термін нам видадуть Репатраційну ???
  на термін:

  a) 2 роки, в разі відсутності попередніх шенгенських віз;
  b) 5 років, в разі наявності щонайменше однієї шенгенської візи, яка використовувалась згідно із законами країни (країн) ЄС, яка відвідувалась.

  Якщо в Архівній довідці пише один рік ( справжній рік народження діда ) , а в свідоцтві про народження видане СССР – дід на рік молодший
  (ПІБ батьків в свідоцтві і архіві , + місце народження в Польщі і дідові ініціали – однакові !!! )
  Як правильно писати заяву до Консула , щоб пояснити причину відмінності (СССР) ! Метрика діда (свідоцтво в польському архіві) !

  3.) Чи підходить бронювання готелю з Букінг-ком , і яких данних буде достатньо :
  1) № бронювання ,
  2) пін-код ,
  3) адреса готелю і № телефону , поштовий індекс ,
  4) gps-кординати ,
  5) карта Гугл-мапс з його розташуванням (в роздруківці) ,
  6) мої дані – Прізвище та Імя

  7) сума має бути в злотих чи в гривнях ?????

  8) дата і час вїзду/виїзду
  9) умови і порядок проживання

  10) в умовах готелю – БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ та з можливістю БЕЗКОШТОВНОЇ АНУЛЯЦІЇ (готелю надані мої персональні данні + прикліплена кредитна картка ) ??????
  11) Обовязкова моя адреса е-мейл скриньки ???

  12) Чи повинне бути оплачене бронювання наперед 50%…- ????
  13) Роздруковане Підтвердження бронюння на Шенген-візу , чи потрібно скріншот листа на електронну адресу (якщо потрібний , то в якому вигляді… ????)

  6) Який офіційний мінімум коштів має бути пред’явлений на кордоні для поїздки до 4-рьох днів (по форумах 100 доларів чи Євро ), бо пишуть , що 300 Злотих буде недостатньо , хоча у Віснику Законодавчих Актів Республіки Польща (Варшава 9 березня 2015р Постанова 326, розпорядження Міністра внутрішніх справ від 23.02.2015р) – 300 Злотих !!!
  А в параграфі 3 – пише , що достатньо 200 Злотих , якщо ви прибули із сусідньої держави Республіки Польща (не країни ЄС),(з ЄС – 2500 злотих)!!! Тобто з України !!!
  DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (WARSZAWA 9/03/2015 POZ. 326)

  7) В закордонному паспорті – приписки не має ! Скажіть як знати її офіційну транслітерацію :
  Наприклад (різні сайти пишуть ): Manevychi чи Manevichi ??? Чи не буде помилкою одна буква в чеку-фактурі ???
  Хоча зміст і назва зрозумілі , проте відрізяються букви «Y» чи «І» !!!

 • Анна Шамрай

  доброго вeчора, я подала докумeнти на візу і мeні сказали прийти (28), і дали рахунок. Тeпeр ось думаю про консульський збір, його зразу трeба було зарлатити чи вжe 28?

  • Oleksandr

   А де ваші документи(анкета і т.д.)?Їх мали перевірити,запечатати і віддати вам.Далі ви оплачуєте консульський збір і здаєте відбитки пальців.Там у вас забирають пакет документів і видають квитанцію,з якою ви і приходите через тиждень за паспортом з візою.

 • Анна Шамрай

  Докумeнти в мeнe забрали, потім сказали чeкати, покликали і дали рахунок, типу скільки потрібно заплатити і коли прийти, і знову сказали чeкати, потім зробили відбитки пальців і всe. Про тe що сьогодні потрібно заплатити нічооо нe говорили, чи я сама повина здогадатися?

  • Oleksandr

   Без проплати візу ви не одержите.

 • Уляна

  Доброго дня! Дуже потрібна консультація! У мене шенгенська мультивіза С(репатріація).В паспорт вписана дитина 12 років, теж має візу в мому паспорті . В Польщі ми вже були. Зараз хочемо летіти літаком з Польщі у Фрацію. Чи можна дитині в 12 років летіти по моєму паспорту, чи потрібно переносити дитячу візу в її новийпаспорт (паспорт був виданий після отримання шенгену). Не знаю куди звертатись, щоб отримати інформацію по цьому питанні.

  • Oleksandr

   Їхати з паспортом,в якому є віза(і звичайно з власником цього паспорта).

   • Уляна

    Дякую!

 • Уляна

  Можливо, комусь відомо з якого віку дитині потрібно мати власний закордонний паспорт? Дитині 12 років. Є діюча шенген віза в паспорті мами, видана Польщею, чи можливо з цією візою летіти у Францію з Польщі?

 • RTF

  доброго вечора якщо я подам документа на польську робочу візу в понеділок чи повернуть паспорт до пятниці?

  • Oleksandr

   Ні,можливо не раніше понеділка після обіду.

 • Оксана

  Вже другий раз здаю 16-річній дитині на візу (репатріація бабусі), і другий раз відмова – необгрунтували мету і умови подорожі. Хоча мені і старшій дочці у 2014 році відкрили за цими документами. В чому можуть бути причини? Подавали через віз.центр, де все перевіряли.

 • Анна Шамрай

  Мeні в посольстві дали такий рахунок, цe означає що мeні нe потрібно платити консульський збір?
  https://uploads.disquscdn.com/images/1c2a4bff8dd87115779cf70d63374c9fc95972fdcc096c651a8c7212f1eacf6e.jpg

 • Ігор

  В мене е запрошення від польської фірми. Я хочу відкриті категорію візи С. Але в візовому центрі мені кажуть що потрібно бути приватним підприімцєм або мати командировочне з фирми в якої я працюю, тобто видмова в прийманні документів. Так що мені потрібно для відкриття визи категорії С?

 • Volodymyr Koziupa

  Доброго дня, потрібна допомога.
  Маю Польську шенген на 1 рік (вже один раз прокатана). Чи можу я з такою візою летіти літаком з України в Іспанію на пару днів, а потім з Іспанії в Німеччину (на місяць). Чи не виникнуть якісь проблеми? Чи потім поляки не будуть мати зайвих запитань? Буду дуже вдячний за відповідь

 • Іван

  В мене відкрита польська робоча віза,але з роботою не вийшло,чи відкриють слідуючу мені візу якщо я цею нескористався

 • Галя

  Доброго дня! питання таке: чи можна подавати на переселенську візу довідку з архіву завірену нотаріусом?

 • Тор

  забронював готель але через непроплату його на другий день готель скасував – чи перевіряє посольство актуальність бронювання і чи можуть через це не дати візи

 • ксюша

  Доброго дня! У мене і чоловіка відкрита переселенська віза ,чи можу я на основі наших документів,подати на таку візу 9 річній дитині,вона приходиться правнучкою переселеній особі

  • Oleksandr

   Ні.Лише до внуків.

 • Вадим

  Доброго дня! Цікавить питання які документи
  потрібно при подачі на візу за контрактом до праці, чи потрібно
  замовляти готель і робити витяжку з банку про обіг коштів як для шопінг
  візи.
  Дякую!

 • Марія

  Допоможіть будь-ласка.
  У мене чеська віза типу С.
  Pocet vstupu 02.
  Що це означає?

  • Oleksandr

   Ціль видання візи 02.При подачі на візу яку мету подорожі ви вказували?

   • Марі Пацілинець

    Це робоча віза на 3місяці.так нам казали.

    • Oleksandr

     Робоча віза-категорія D.А у вас службова віза категорії C.Можливо ви і зможете по ній виконувати певний перелік робіт.

     • Марі Пацілинець

      Зрозуміло.А 02 що означає?

     • Oleksandr

      ,,Службова”

 • Ірина

  Добрий вечір. Скажіть будь ласка в мене є репатраційна віза і тепер я хочу зробити своїй 2річній дитині шенген візу (непідпадає під репатріацію), в неї є окремий паспорт.Яку візу порадити робити для неї і які документи?

 • Ярослав Німак

  Скажіть будь ласка у мене шенген віза с 05.Перший виїзд умене був 22.06.16 я використав 78 днів у перші 180 днів(1 півріччя).Чи додається ці 12 днів до 90 днів у другому півріччі.

  • Нема такого як додаються, чи не додаються дні, і при обрахунку нічого не ділиться на півріччя.

   При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів. Саме за останні 180 днів ви можете перебувати не більше 90 днів. Детальніше: http://lowcostavia.com.ua/yak-rahuvaty-dni-perebuvannia-u-shengeni/

   • Ярослав Німак

    якщо я вїхав 22.06 16 то 19.12.16 в мене виходить 180 днів.Тобто до цього терміну я би мав використати ще 12 днів.Чи на наступні я можу їх використати

    • Oleksandr

     При в’їзді 22.06.16 вивчається період з 21.12.15

     • Ярослав Німак

      В мене не було виїздів за цей період

     • Oleksandr

      Важливо лише,коли ви плануєте наступну поїздку.Від тієї дати відраховуєте 180 днів назад і бачите,що вже використали,а скільки ще залишилося.Не має поділу на півріччя.

     • Ярослав Німак

      як немає поділу на півріччя на всіх сайтах пише 1 півріччя і 2 півріччя

     • Ярослав Німак

      ясно дякую

 • Evgen

  Доброго дня маю Польский робочій шенген візу(с05),перший в’їзд був на 30 днів,тепер(2 в’їзд)хочу по цій візі летіти з Кракова до Болоньї.В запрошенні є
  дати 1.20.06-20.09. 2.10.02-10.05
  Питання-мене пропустять 26.12,чи маю їхати В тих коридорах?

  • Oleksandr

   У вас польська службова віза категорії C.Можете їхати в межах дії візи і не перевищувати 90 днів за останні пів-року.Основне,щоб ви пояснили на кордоні мету вашої поїздки(документально).

   • Evgen

    Пояснити Їм що на закупи їду?Навряд чи вони зрозуміють що мені на літак до кракова треба!

    • Oleksandr

     Кажіть правду.Квитки,бронь готелю і т.д.При чому тут закупи?Що за примітивізм?Ніхто не забороняє вам летіти у будь-яку країну шенгену(другий виїзд по візі).Маєте квитки,бронь готелю,страхівку і гроші-вперед.

     • Evgen

      Дякую за відповідь,проблема В тому що мєсні советчіки розказали,що по тій візі я можу виїхати тільки на роботу і тільки В межах дат,що вказані у запрошенні.
      Пропонували нове запрошення виробляти!

 • василь

  Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, чи потрібно робити перший в’їзд по шенген візі до країни що її видала (Польща), чи можна в’їхати через інший кордон (Угорщина).

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути у країну,що видала візу.Винятком може бути лише країна,з якою Україна не має спільного кордону(наприклад: Німеччина,Італія і т.п.).

 • “Пам’ятайте, що у Вас завжди є право вибору: звернутися за візою
  безпосередньо до консульства, без додаткових зборів, або через візовий
  центр.” – прийшов спеціально в консульство записати, так охоронець навіть не впустив, каже що в них звичайні (шопінг) візи не видають а тільки бізнес і тд. , а спитати нема в кого бо мені не буде ніхто пояснювати..
  Так і не зрозумів – які візи відкривають в консульстві?

  • Oleksandr

   Запис на подачу документів у консулят також в інтернеті на сторінці відповідного консуляту.Але записатися практично неможливо(немає вільних дат).Будь-яку інформацію можна взнати не в охоронця,а подзвонивши в свій консулят.Номери телефонів є на дошці оголошень,або в інтернеті на офіційних сайтах.

   • на сайті консуляту посилання ,для подачі документів, на візовий центр!

    • Oleksandr

     На сайті консуляту є посилання на електронну систему запису ,,e-Konsulat”.Я не писав,що ви зможете записатися на подачу через консулят,але чисто теоретично можливість така існує,а за відсутності дат у системі ,,e-Konsulat” вам радять звернутися в ППВА.

 • Олег

  Добрий день!!!таке питання.маю пермісо де резиденція(іспанське)можу я поїхати в швецію?і чи можу там працювати?

  • Олег

   это внж испанское? если да то можете. Работать вряд ли.

 • Руслан

  Всім привіт…Віза категорії D на 172 дні використав 115…віза закінчується 27.01.17 Чи можна зробити нову візу вже на лютий…чи буде в мене коридор.. Чи може відкриють тільки на 57 не використаних

 • Ann Gamora

  Скажіть будь ласка, чи можна полетіти відразу з України в Литву,не заїжджаючи до Польщі? тільки отримала польську шенген бізнес візу на 5 років. Чи можуть не пустити в Литву?дякую !

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути у країну,яка видала візу.Наслідки можуть бути різними:можуть пустити,а можуть і відмовити.

 • Олег

  Доброго дня. Таке питання: чи можуть бути проблеми при подорожі до Румунії з мультишенгеном. Краіна видачі шенгену Литва.
  Дякую

  • Олег

   Якщо віза прокатана в шенген зоні-ніяких проблем.

   • Oleksandr

    Румунія не входить в число країн шенгенської угоди,хоча дозволяє в’їзд на свою територію власникам шенген віз.

 • Олександр

  Доброго дня. Планую подорож до Франції із дружиною. Розглядаємо можливість поїздки до Польщі і вилітати до Франції саме з польського аеропорту. Далі проведемо тиждень у Франції і повернемось тим самим шляхом назад. Жодних віз у нас ще не відкрито. Якщо Ви вкурсі підкажіть будь-ласка які види віз будуть потрібні для такої подорожі?

  • Oleksandr

   А ідеалі-французька туристична віза

   • Олександр

    Дякую за відповідь. А для перетину польського кордону? Можливо Ви знаєте яка віза буде достатньою суто для того,щоб скористатись польским аеропортом?

    • Андрій Гонтар

     Французька туристична віза дозволить Вам перетнути кордон з Польшею і полетіти у Францію. В анкеті вкажете, що в’їзд через Польшу.

    • Oleksandr

     Франція не має з Україною спільного кордону.Тому з французькою візою ви можете через Польшу летіти у Францію.

 • Остап Данилиха

  Доброго дня. Якщо у мене тип візи “С”, ціль видання 07(для культурної діяльності, або участі в конференціях, організованих в рамах культурної діяльності) і я перший раз по цій візі їхав на культурну програму в Польщу по запрошенню організації, то чи можу я з цією самою візою наступні рази їхати до Польщі просто з туристичною метою?

  • Oleksandr

   так

 • Руслана

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, нам з сімєю відкривають культурну візу, ми їдемо на танцювальні змагання в травні у Польщу. Чи можна після поїздки, їхати ще раз в Польщу чи іншу шенген країну?

  • Oleksandr

   Так

 • Тетянка

  Всім привіт!
  Підкажіть, будь ласка, довідка про рух коштів на рахунку є обов’язковим документом для подання на візу?
  Чи можливо достатньо лише довідки про доходи з місця роботи (при цьому зп нормальна, не мінімалка)?

  • Oleksandr

   Довідка з банку має більше значення,ніж довідка з роботи.Вона обов’язково потрібна

   • Тетянка

    Поки чекала відповідь встигла вже і на візу податися, і отримати її.
    Отже, туристична віза в Угорщину (відкривала через посольство) – довідка не обов’язкова (про це повідомили за телефоном в посольстві).
    Для підтвердження фінансового становища подавала лише довідку про доходи з роботи.
    Віза відкрита, жодних проблем.

    • Oleksandr

     Уточняйте наступного разу на візу якої країни ви подаєте документи.Тому,що переважно обговорюються проблеми польського консуляту.Візи всі шенгенські,але в кожній країні є свої нюанси.

 • Ярка

  Підкажіть, будь-ласка, чи може особа з німецькою шенген-візою працювати в Польщі? Якщо перед тим отримає дозвіл на поботу звичайно

  • Oleksandr

   А як ви з німецькою візою отримаєте дозвіл на роботу у Польщі???

 • Anatoliy Prokhyra

  Закінчується віза на закупи. Хочу поновляти, фактури не робив. Фактура потрібна для продовження?

  • Oleksandr

   Без фактори наступну шопінг візу вам не відкриють

 • Олена

  Доброго вечора. Я відкриваю культурну візу. Скажіть, будь ласка, чи можу я перетнути кордони інших країн, окрім Польщі?

 • Леонід

  Доброго дня скажіть будь-ласка в мене польська бізнес віза с4 чи можу я після 1 поїздки їхати в країни Шенген з туристичною метою?

  • Oleksandr

   Так

 • Олександра

  Доброго дня в мене є транзитна віза на рік, для роботи, яку візу можна відкрити щоб залишитись в європі на відпочинок?

  • Oleksandr

   Транзитна віза видається для проїзду через територію країни(транзит) у іншу країну.Про яку роботу може бути мова під час транзиту?

 • Валерий

  Добрый день. Есть открытая мультивиза в Нидерланды. Уже один раз по ней посещал Нидерланды. Сейчас хочу поехать в Польшу, там провести несколько дней и после этого снова посетить Нидерланды. Нужно ли мне открывать визу в Польшу?

  • Вам достатньо Нідерландської шенген-візи. Можете спокійно їхати.

 • Nataliia Karpiak-Leniv

  Доброго дня. Маю діючу Шенген візу, відкриту в Польському посольстві, тип С, ціль видання 20. Їздила по ній до Польщі. Влітку планую летіти до Іспанії прямо з України. Скажіть, будь ласка, мені потрібно відкривати нову візу в посольстві Іспанії чи пустять по польському Шенгену?

  • Oleksandr

   Можете летіти.

 • Ирина Маслова

  Добрый вечер. Планируем подавать документы на бизнес-визу в визовый центр Польши. Есть приглашение от польской компании на меня, на супругу (с супругой работаем на одном предприятии) и на ребенка (сопровождение). Обязательно ли присутствие ребенка при подаче документов?

 • Олександра Нефедова

  Добрий день.я маю мультивізу C 90 днів код 04. Хочу поїхати в Польщу на роботу до 3х місяців за рахунок відпустки.що я маю зробити? Дякую.

  .

  • Олег

   Взяти та поїхати)

   • Oleksandr

    А відсутність дозволу на роботу вас не бентежить?

   • Олександра Нефедова

    Добрий день.я так зрозуміла, що мені достатьньо запрошення на роботу. Робити візу D непотрібно.

    • Андрій Гонтар

     якщо у Вас “чорний” роботодавець, то все буде ок.
     якщо ж ні, то як він буде платити податки за працівника, що працює по візі, яка не дає право на роботу?

    • Олег

     Якщо будете працювати нелегально-можете вже їхати.Тільки на кордоні не признаватися,що їдете на роботу!Ніякого запрошення не треба.Якщо офіційно-потрібно виробляти робочу національну візу.А вона виробляється на підставі запрошення від польського роботодавця.

 • Katerina Kovalchuk

  Доброго дня! Виникла наступна ситуація із Польським Візовим центром у Києві. Є затримка паспорту – вже 37 днів. В Віз. центрі надають інформацію,що може бути і 60 днів термін розгляду. На сайті ж віз. центру цітко вказано до 30 днів. Тобто,хтось надає не вірну інформацію. Хочу звернутися в відповідні органи,тому що в консульстві ні на електронну адресу ні на телефон ніхто не відповідає. Якщо володієте інформацією куди можна звернутися для захисту своїх прав.Дякую

  • Oleksandr

   Пишіть в консулят:kijow.amb.sekretariat.@msz.gov.pl і просіть пояснити ситуацію.А хочете воювати-звертайтесь зі скаргою в МЗС України зі скаргою.

   • Katerina Kovalchuk

    Дуже Вам вдячна за пораду!

  • петро

   Подав на шенгенвізу у візовий центр м. Львів. Затримка паспорта вже 30 днів. Інформації ніякої немає…..

   • петро

    чи була у вашому паспорті ще віза іншої країни

 • Lilya Ovcharenko

  Добрий день. Маю намір їхати у червні до Польщі на робочій візі. Цікавлюся цим питанням вже зараз. Чим потрібно мені відкривати попередньо іншу візу якщо у мене чистий паспорт та з якого місяця краще подавати документи на оформлення, щоб не було затримок. Дякую.

 • Ludmila Tyron

  Доброго дня. Польська шопінг-віза ще не відкрита, проте обіцяють через два дні дати результат. Чи можна відмовитись від бронювання готелю? Чи це якось повпливає на видачу візи?

 • Дмитро

  Добрий день!Отримав Польську візу але маю їхати в Словаччину чи пропустять словаки?Чи треба перший в’їзд в Польщу?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд потрібно зробити у країну,що видала візу.Винятком може бути країна,у якої немає спільного кордону з Україною.
   Словаки мають повне право вас не впустити.

   • Ольга

    Доброго дня! Хотіла б уточнити, якщо у мене польський Шенген С -23 не прокатаний, можу я летіти в Іспанію з Києва, проблем не буде?

    • Oleksandr

     Ні,вас можуть не пустити в Іспанію.

 • Slava Mischuk

  Доброго дня! Відкриваю візу в Іспанію (поїздка на науковий захід), запрошення прислали, але електронним листом, чи достатньо буде його просто роздрукувати чи потрібен оригінал? Буду вдячна за допомогу!)

 • Yurii Pavliuk

  Доброго дня, літом хочу їхати до німеччини по студенській шенген візі, зараз маю відкириту польську робочу візу, отримувати шенген буду десь в береззні-квітні, чи потрібно анульовувати польську візу чи дозволено щоб було відкрито обидві?

  • Poleg

   Может я удивлю, но по польской рабочей визе можно ехать и в Германию. Официально можно находится до 90 дней с целями не связанными с работой.

 • Зіновій

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна отримати національну візу “D” до Польщі, якщо я хочу поїхати туди на 3 дні з туристичною метою, а тому не хочеться платити за шенгенську візу? Дякую!

  • Олег

   на каком основании? Национальная выдается или для работы или для бизнеса как я понял

   • Poleg

    Вы хотя бы первоисточник читали:

    Wizę Schengen *lub wizę krajową* wydaje się w celu:
    1) turystycznym;

  • Oleksandr

   Національна віза обійдеться вам значно дорожче.Її відкривають,щоб перебувати в Польщі більше ніж 90 днів,а ви хочете 3 дні.Повна єрунда.

   • Зіновій

    Цитую Львівське консульство: “Шенгенські візи (в тому числі транзитні):

    – громадяни України і Росії – 35 євро,
    – громадяни інших держав – 60 євро.

    Національні візи:
    – громадяни України – безкоштовно,
    – громадяни інших держав – в залежності від умов укладених договорів”

    Що не так?

    • Oleksandr

     Віза-безкоштовна.А документи на візу ви також зробите безкоштовно?Я так розумію,що ви не маєте поняття у цій темі.

     • Зіновій

      Поки так), тому і запитую

     • Oleksandr

      Для початку:зайдіть на сайт консуляту,або ППВА і почитайте,які документи вам потрібні для цієї візи.Потім подумайте:де ви їх візьмете?
      Якщо коротко:для вас це економічно не вигідно.

     • Зіновій

      вибачте, не прочитав спершу ваше повідомлення. Однак, якщо я б міг претендувати на національну візу, то оформив би безкоштовно (за винятком страхівки)…

     • Зіновій

      Поясніть мені, будь ласка, як новачкові, таке: якщо я зареєструюся через e-konsulat (значить не буду користуватися послугами ППВА і платити 18,5) і подам сам у Консульство на національну візу, то за що я тоді повинен платити?

     • Oleksandr

      1)Зареєструватися на національну візу через e-konsulat практично неможливо(подивіться скільки людей щодня проходять через ППВА.Невже вони дурніші за вас,чи мають зайві 18,5€?)
      2)Де ви візьмете безкоштовне запрошення для одержання національної візи?

     • Зіновій

      дякую за пояснення; раніше безпосередньо не стикався з проблемою отримання візи, от і шукаю найліпші шляхи:)

 • Mila

  Доброго дня! Під скажіть будь ласка , чи може бути в паспорті відкриті одночасно дві візи ( різні країни ) одна туристична а одна робоча?

  • Oleksandr

   Ні

   • Leonid

    Чого це ні?Маючи відкриту національну німецьку візу,нещодавно відкрив собі ще й польську репатріаційну на 5 років.

    • Oleksandr

     репатріаційна-це не туристична

     • Leonid

      І туристична теж може бути відкрита!В мого сина відкрита німецька національна та польська туристична на 2 роки(на репатреаційну не мав права-правнук переселеної особи).

     • Oleksandr

      Може-не означає,що ,,буде”.У кожному окремому випадку рішення приймає винятково консул.І вимог про скасування попередньої діючої візи на порядок більше,ніж дозволу на другу візу.

     • Leonid

      А ніхто вам і не дасть 100% гарантії на відкриття будь-якої візи.Може-означає,що дві візи різних категорій одночасно можуть бути відкриті!Відкривають-значить це дозволено.Тим більше педантичні німці відкрили річну національну в паспорт з діючою туристичною польською.Так що не треба категорично казати”ні” та вводити в оману дописувачів.Треба конкретно взнавати цю інформацію у відповідних посольствах.

     • Oleksandr

      Я лише пишу,що відмов на порядок більше,ніж виданих(других)віз.А висновки кожен повинен робити сам.Пробувати ніхто нікому не забороняє,але люди повинні розуміти життєві реалії,а не лише правила і закони,які посольства дуже часто самі і порушують.

 • Nika Kurilova

  Доброго дня. Я маю литовську візу, в Румунію мене пустили а далі на кордоні з Венгрією мене не пустили. З литовсткою візою маю право їхати в всі країни ЄС чи ні?

  • Oleksandr

   Якщо віза не була ,,прокатана”-то могли і не впустити.
   А взагалі-рішення про перетин кордону приймає прикордонна служба і наявність візи не є 100% гарантією перетину кордону.

 • Уляна Чміль

  Доброго дня! Хочу відкривати другу шенген візу на закупи, але під час першої поїздки не оформила фактури. Можливо хтось знає що робити в такому випадку?

  • Poleg

   Хоть какие-то покупки есть?

   • Уляна Чміль

    так, є звичайні чеки

 • Володимир

  Доброго вечора, якщо у мене перша шопінг віза (на 7 днів), чи зможу я за цей час полетіти літаком із Варшави до Франції на 2 дні?

  • Poleg

   Сколько угодно. За остальные 5 дней фактур наберете и все.

 • Наталя

  Скажіть будь ласка по шенген візі с04 що питають на кордоні,чи можна іхати з такою візою просто на закупи

  • Poleg

   Без понимания кто выдал бизнес-приглашение можете нажить себе проблем. А может и все ок будет – как повезет.

 • тетяна

  Скажіть будь ласка, маю візу шенген С 23 ( переселенська). Прокатана кілька разів. Чи можна поїхати в Литву і бути там 3-4 тижні. Дякую.

  • Poleg

   Сколько угодно до 90 дней.

 • Vitalij Kharchenko

  Доброго дня. Хочу отримати інформацію щодо по візі. В закордоному паспорті мав польську робочу візу D05. Віза відкрита була 16.03.16 по 14.02.17 на 180 днів. Вїзд на територію Польщі був 28.04.16 і виїзд був 23.10.16. Виходить 179 днів. Чи можу я відкрити знову робочу візу з 16.03.17? Якщо ні, то якою візою я можу тимчасово перекрити попередню візу, щоб потім знову зробити візу D05?

  • Poleg

   D можно было открывать сразу после использования предидущей.

   • Vitalij Kharchenko

    Але у мене ще коридор. Візу категорії Д05 відкривають по закінченню коридора.

    • Poleg

     По D05 коридор, по Шенгенским и остальным D нет никакого коридора, если он не предусмотрен условиями дополнительно.
     Я вообще не понимаю в чем вопрос. Надо въехать – Шенгенская виза, нужно надолго -D, есть возможность D05 – ее откроют с 17.03.

     • Vitalij Kharchenko

      правильно. Віза зроблена 16.03. А перший вїзд 28.04. Рахується коридор від першого вїзду. А шенген не відкривають, бо використані всі дні перебування в Польщі по категорії Д05.

     • Poleg

      Какая-то чушь с терминологией. В графе визы “OD” стоит дата, к ней прибавляете год, следующую D05 дадут только с полученной даты. Шенген открывают, дни пребывания по любой D не считаются в Шенгенское правило 90/180. Понятно, что поляки будут протестовать и вешать лапшу, т.к. будут уверены, что Вы едете туда работать еще.

 • Маріна

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка в мене віза шенген закупочна в візі вказано mult 90 днів, це термін перебування на рік чи на півроку?

  • Poleg

   В 180 дней.

 • Inna

  Я хочу відкрити 1й раз шенген. Порадьте, яку краще.

  • Poleg

   Польша.

 • Марина

  Дякую за попередню вiдповiдь, але якщо я не використала за 180 90 днiв то на слідуючі 180 в мене знов є 90 днів?

  • Poleg

   Вообще есть калькулятор, который интерпретирует простое правило – в любой период 180 дней можно сидеть в Шенгене не больше 90 дней. В нем нет понятия первые либо “слідуючі”, эти 180 дней считаются каждый день.

 • настя

  хто знає чи підійде виписка про рух коштів з рахунку якщо карта в рублях???

  • Oleksandr

   Валюта рахунку значення не має.

 • Танюша

  Як забронювати готель в букінг, що були особисті дані і дані дітей на роздруковці
  .

  • Oleksandr

   В графі ,,гості”-пишете через кому всі прізвища і імена

 • Катя Удуд

  Якщо заплатив за шенген візу, а потрібна національна, чи можливе повернення тих грошей, які заплатила ?

 • Артур Лозицкий

  Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи можливо з чеською візою летіти з Польщі в Іспанію, по суті, не заїжджаючи в Чехію? Які можуть виникнути труднощі?

  • Олег

   Якщо віза шенгенська,багаторазова,прокатана проблем не повинно бути.

 • Vlad Mykhalchuk

  Доброго дня!
  Чи є проблеми із оформленям віз у студентів?
  і на який термін їх частіше всього видають?

  • Oleksandr

   Немає жодної різниці:чи ви працівник,чи студент.

 • Иванна

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, те, кто имеют приглашение на учебу в Польский гос ВУЗ, регистрацию не проходят? Можно ли приехать в Посольство Республики Польша в Киеве и тут же на месте подавать анкету и документы?

  Освобождаются ли от оплаты Визового сбора работающие пенсионеры (пенсионер системы МВД по выслуге лет), которые получают и пенсию и зарплату?

  Какую нужно открыть визу одному из родителей для сопровождения 17 летнего ребенка на учебу в Польшу? (виза Шенген категории «С» кратковременная для сопровождения несовершеннолетнего ребенка на учебу в ВУЗ?)

  • Oleksandr

   Вашій дитині потрібно подавати документи на національну візу D.Жодних пільг при подачі документів ви не маєте.Консулят без попередньої реєстрації вас не прийме.Зареєструватися для подачі документів напряму в консулят практично неможливо.Всі документи подаються через ППВА.Проплачуєте в банку їхні послуги і чекаєте,поки до вас передзвонять і призначать дату подачі документів.При наявності пенсійного посвідчення ви звільняєтесь від сплати консульського збору(35€),але послуги ППВА оплачують всі.

 • Настя

  Підкажіть будь ласка. Якщо я використала 90днів по шопінг візі я можу анулювати візу для відкриття національної?чи потрібно чекати поки вийде срок дії шопінг візи?

  • Oleksandr

   Просто подаєте документи на національну візу.

 • Вікторія Лозяк

  Як починає діяти репатраційна віза?
  З дня видачі чи з дня перетину кордону?

  • З дати, яка зазначена на самій візі.

 • Tanyusik Vyshnevska

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я вже мала шенген на місяць, а тепер мені потрібна короткочасна віза в Францію, як аеропортний транзит, мені треба оформлювати її чи краще робити шенген на 6 місяців?

  • Oleksandr

   Вам потрібна французька транзитна аеропортова віза. При чому тут шенген на 6 місяців.Судячи з вашого коментаря,підстав для цього у вас немає.

 • Олег Нововолинськ

  Доброго дня! маю не до кінця використану шенгенську візу (Литва) до 31 березня, також отримав польську робочу візу, дійсну з 30 березня. Їду у справах в литву. Питання. Чи обовязково мені повертатися в Україну коли закінчиться литовська шенген? Чи можу я їхати на польську роботу прямо з Литви?

  • Oleksandr

   Можете.Між візами ,,зазору” немає,отже по першій в’їзжаєте,а по другій-виїзжаєте з шенгену.

   • Орест

    Звідки ви таке взяли?!Не може людина заїхати по одній візі,а виїхати по іншій.Чоловік заїзджає по литовському шенгену,прикордонник сканує його візу і відмічає це в базі данних.При виїзді через певний час з роботи через Польщу в базі буде світитися та сама литовська віза.Але буде вже просрочений час перебування!!!Польська робоча віза,хоч і без зазору,тут до уваги братися не буде.Не дезорієнтуйте чоловіка!Йому обов’язково треба виїхати до 31 березня з шенген зони,а вже потім заїзжати по польській робочій.Не хоче їхати в Україну?Можна виїхати в Білорусь,а з неї заїхати в Польщу.

    • Oleksandr

     Особисто я заїхав 30.05 по одній візі(вона була до 31.05),а виїхав 3.06 по наступній візі(вона діяла з 1.06).
     А син(5 років)в’їзжав по візі,яка вклеєна в паспорт мами,а виїзжав по новій візі,яка вже була у його новому паспорті.Їхали звичайно всі у трьох з ідентичними візами.Так що пишу усе з особистого досвіду.

     • Орест

      Мій знайомий теж хотів так зробити.Але добре що при в’їзді запитав у польського прикордонника.Той сказав,якщо пан так зробить-буде порушником.Прийшлося повертатися в Україну.А дні перебування як рахувати?!Візи різних категорій!Я б не став ризикувати.

     • Oleksandr

      Я вам надав факт,а ви мені лише домисли:різні категорії,різні країни.В тому і сенс шенгену,що всі країни дотримуються одного правила.А час перебування рахують по термінах в’їзду-виїзду і терміну дії візи.І рахує не прикордонник,а автоматична система.І всі ваші візи в єдиній базі шенгену,так як і всі ваші порушення в будь-якій країні шенгену.

     • Орест

      Які домисли?Це слова офіційної особи-польського прикордонника! І при чому тут “рахує не прикордонник,а автоматична система?!!!
      Не збираюсь більше нічого пояснювати.Будете на кордоні-запитайте в поляків.

     • Oleksandr

      Я не хочу вам нічого доводити.Але ви протиставляєте чиїсь слова проти фотофакту.

     • Borys Usov

      Для дорослих це тоже не має бути проблемою? – якщо виїхати по іншій візі ніж по якій заїхав навіть якщо вони в різних паспортах і без зазору =)

     • Oleksandr

      Так

     • Borys Usov

      дякую

    • Oleksandr
     • Орест

      Це візи видані однією країною і однакових категорій.Можливо,це не заборонено.А мій знайомий хотів заїхати по шенген візі,а виїхати по робочій.Обидві польські.Так само чоловік хоче заїхати по литовському шенгену-виїхати по робочій.От в чому сумніви!Поляк чомусь сказав,що так не можна.Він то краще знає правила перетину кордону.

 • Zolotyi Mykhailo

  привіт, при відмові у відкритті шенген візи, документи з консульства може забрати тільки власник цих документів попередньо сплативши консульський збір чи як???

  • Oleksandr

   Консульський збір оплачується при подачі документів.Без сплати розгляд ваших документів просто неможливий.

 • ярослав

  привіт!я прострочив термін перебування по шенген візі від 06.12.2016. отримав печатку на тимчасовий побит 23.12.2016!що буде???

  • Oleksandr

   Якщо ви подали документи на тимчасовий побит,вам поставили печатку в паспорті.Тепер ви можете перебувати в Польщі до вирішення вашого питання.

 • Kateryna Bolkunevych

  Доброго дня.Я маю шенген мульти візу видану Литовським посольством.Чи можу я з такою візою подорожувати до Італії?Дякую.

  • Oleksandr

   Перша подорож у Литву,а далі-можна і в Італію.

   • Kateryna Bolkunevych

    Дякую))Перша подорож вже була!!

    • Oleksandr

     Удачі в Італії!

     • Kateryna Bolkunevych

      Дякую)

     • Орест

      Можна в любу країну шенгена.Літав напряму в Німеччину,Латвію,Польщу,Чехію.Заїзджав у Словаччину,Естонію.Саме меньше питань було,доречі,в Дортмунді.Прикордонник жодного питання не задав.Звірив відбитки пальців і поставив штамп!

 • Iurii

  в якому пункті візової анкети на другу шопінг візу зазначати відомості про бронювання? в пункті 31 чи в пункті 32?

  • Oleksandr

   32

   • Iurii

    я забронював на букінгу квартиру в кракові. все одно в 32 пункті? гугл не дає жодних роз’яснень як правильно заповнити

    • Oleksandr

     Не має значення тип житла.
     А роз’яснення потрібно шукати не в Google а на сайті консуляту.

 • Наталя

  Доброго дня. Чи можу я по польській шопінг візі летіти з Угорщини в Македонію і чи не буде проблем з відкритям наступної?(В Угорщину їду через польщу і вертаюсь також)Дякую!

  • Oleksandr

   Якщо по цій візі вже були в Польщі-можете їхати куди завгодно.Якщо це перший в’їзд-знайдуть квитки на літак і будуть проблеми.

 • ЮРА

  Добрий день,
  Піткажіть будьласка скільки потрібно заплатити в банку за першу візу.???

  • Oleksandr

   В банку ви платите не за візу,а за послуги ППВА(десь 18,5€ по курсу ).

 • TheVadikUA

  Підскажіть, будь ласка, хочу оформити шенген візу з правом в*їзду 2 рази. Перша подорож в травні в Литву та Німеччину, а друга в Польшу та Францію у вересні. Планую подавати документи через німецьке посольство, оскільки в Німеччині буду найбільше днів. Скажіть, будь ласка, чи можна буде оформити таку візу? Дякую Чи для другої подорожі треба звертатися в французьке посольство?

  • Oleksandr

   Перша і друга подорож не мають нічого спільного.Перша-німецька віза,а друга-французька.

 • Oleksandr

  Надія вмирає останньою!

 • Тарас

  Добрий день.Маю Чеську позванку від мами (гостьову).Підкажіть які ще потрібно документи (крім анкети і страхівки),для подачі на візу?І скільки і де потрібно платити (за візу 35 євро – чи ще щось прийдеться платити)?

 • Тетяна

  Скажіть будь-ласка чи можу я з польською річною шопінг візою летіти літаком просто з України в Португалію …якщо на цій візи вже літала з Польщі??

 • Павел Малов

  Подскажите пожалуйста.У меня было 2 шенгена – Эстонский(6мес) и последний Латвийский(год),который закончился год назад, при чем вьездвыезд были через Польшу автомобилем. О Латвии есть фото присутствия и приглашение.

  Сейчас нужно в Польшу. Куда лучше подваться, в Польский центр или, как здесь сейчас много пишут – Литовский.(Могу лететь в Польшу через Литву). Где больше шансов что мне откажут? И как сейчас с очередями в Польском ППВА в Киеве? Хочу подаваться на год в спортивных целях.

  • Oleksandr

   Щоб відкрити спортивну візу,потрібно мати запрошення спортивної організації.Відповідно до країни запрошення і будете подавати документи на візу.

 • Сергій Стрільчук

  Доброго дня підкажіть будьласка чи можна по бізнес шенген візі подати документи на карту побиту??

 • Павел Малов

  Подскажите еще. Могу ли я подавать документы на визу в Польшу если я хочу ехать автомобилем. Что нужно по документам? а то здесь все привыкли прикладывать авиабилеты.

  • Oleksandr

   Замість квитків подаєте ксерокопію техпаспорта і страховки(green card).

   • Павел Малов

    + полностью оплаченную гостиницу? бронь никак не катит? Хочу по месту искать жилье.

    • Oleksandr

     Все залежить від типу візи.
     На туристичну потрібно 50%оплати проживання.На шопінг і репатріаційну-достатньо непроплаченої броні.

     • Павел Малов

      Обычная туристическая. Надо в Польшу на 2 дня и все.

     • Oleksandr

      Вам набагато простіше відкрити шопінг візу(якщо прописка дозволяє).

     • Павел Малов

      нет.Черкассы

     • Oleksandr

      Ну тоді туризм

 • Igor Davymuka

  Доброго дня. Отримав угорську шенгенську візу. Підскажіть, будь-ласка, чи можу я виїхати по ній перший раз на шопінг до Словакії?

  • Oleksandr

   Ні

 • Oleq Kozachko

  24 грудня 2016 року я повернувся на Україну,викорставши всі 180 днів польської національної (робочої)візи.Чи можу я відкрити польську робочу ШЕНГЕН візу,щоб не чекати піврічного коридору для відкриття чергової польської національної візи?

 • Маша

  Доброго дня. В мене віза на 90/360. Два місяці я вже відбула. А на третій місяць поїхала з Польщі на Україну. Місяць була вдома. Чи можу я ще в’їхати по цій самі візі назад чи потрібно відкривати знову?

  • роман

   можете їхати ще на місяць

 • Лідія

  Мої вітання всім форумчанам, маю для Вас пропозицію, яка буде цікава для тих хто планує відкрити візу в Польщу пропоную вашій увазі статтю http://www.eurabota.ua/articles/kak-poluchit-rabochuyu-vizu-v-polshu. Маю надію що Вам ця стаття допоможе!

  • Oleksandr

   Ваша реклама недоречна.Розмова про шенген візу С,а ви пропонуєте робочу візу.

 • Oksana Kuzmenko

  Добрый день!
  Подскажите пожалуйста,я вышла замуж и решила взять фамилию мужа,при этом у меня в моем старом загран паспорте есть действующая Шенген виза,могу ли я ехать по этому паспорту со старой фамилией,при этом страховку и гостиницу резервировать на девичью? В аэропорту же не обязательно показывать свой внутрений паспорт.

  • Oleksandr

   На протязі місяця ви зобов’язані змінити внутрішній паспорт.Після цього-змінити закордонний.Внутрішній паспорт в аеропорту показувати не потрібно, але в прикордонників є база даних, в якій паспорт на старе прізвище уже недійсний.
   Так можна було робити лише до тої пори, поки вам не видали внутрішній паспорт на нове прізвище.А тепер-ні.Робіть новий паспорт.Віза також уже буде недійсна.

 • Олег

  Чи можна на 2гу шопінг візу бронювати готель без оплати, і потім скасовувати бронь, після того як перетннув кордон? Чи можна нести таку роздруківку бронювання у візовий центр, чи потрібно обовязково здійснити оплату ?

  • Oleksandr

   Достатньо бронь без оплати

 • Виталий Федонюк

  якщо в мене була віза с07 культура. я хочу зараз зробити шопінг візу, чи можу я розраховувати на довгострокову візу?

  • Oleksandr

   Ні.Віза буде одноразова на 7 днів

 • Лілія Литвин Ідзінська

  Вітаю, Батьків пенсіонерів запрошує дочка яка вийшла заміж за поляка (запрошення гостьове) які документи треба пред’явити батькам для відкриття візи , скільки це коштує ?

  • роман

   анкету ,страхівку, пенсійне посвідчення,запрошення, квитки.

   • Oleksandr

    А довідку з пенсійного фонду і довідку з банку хто відмінив?

  • Oleksandr

   Для початку потрібно в банку проплатити послуги ППВА і чекати дзвінок для призначення дати подачі документів.
   Варіант 2: безкоштовна подача документів в консулят,але це-нереально

 • Кристина Мисар

  Добрий день.Скажіть чи потрібно надавати довідку з дит садка якщо дитина його не відвідує?

  • Oleksandr

   Ні

 • Natasha Kornjat

  як що мены візу переселенську затримують вже тиждень чи э причини переживати в выдмові?

  • Oleksandr

   А ви впевнені,що паспорт з візою не лежить в ППВА.Повідомлення СМС може прийти з запізненням,а може взагалі не прийти.

 • Наташа Пацамай

  Шенген С04
  Скільки без виізду можу перебувати закордоном ?

  • Oleksandr

   До 90 днів на півроку

 • Натали Григоришена

  Доброго дня! Чи можливо взагалі, що візу відкриють за 2 робочі дні? Настільки швидко розглянуть документи?

  • Oleksandr

   Термінову візу відкривають лише у виняткових випадках(лікування, поховання) і лише в консуляті з особистого дозволу консула.

 • Iv

  Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, якщо відкрито бізнес шенген на рік чи можна по відбуттю перших 90/180 відкрити польську робочу візу одразу? Дуже дякую.

  • Oleksandr

   Робочу візу ви можете просити в будь-який момент.Звичайно:зробіть хоч одну поїздку по бізнес візі.

   • Iv

    Дякую! А шенген віза у такому випадку залишається відкритою чи її анульовують?

    • Oleksandr

     Це буде вирішувати особисто консул

    • роман

     шенген залишиться. можна мати і шенген і робочу

 • Богдана Будзан

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, у мене є віза дійсна до 8 червня і я відкрила нову візу починаючи з 9 червня. Чи можу я виїхати за кордон зі старою візою чи вона вважається недійсною?

  • Eugenia Karuk

   Сможете. Все в порядке.

 • Сонечко Світле

  доброго дня,,,підскажіть будь ласка коли я зможу в”їхати знову на 90днів за кордон якщо попередньо я вже була з 24,11,16по 03,01,17 і з 05,03,17по 12,04,17,,,,,,наперед вдячна

  • роман

   зможете з 12 вересня. або можете вже їхати по біо паспорті

   • Oleksandr

    Не важливо з яким паспортом ви їдете(з візою,чи без візи з біометричним паспортом)рахуються всі дні вашого перебування в шенгені за останні півроку(не більше 90).

 • Таня

  Добрий день!якщо я матиму візу ,поставлену в угорському посольстві,чи зможу я полетіти в Португалію ?маю запрошення від батьків.
  Дякую.

  • Oleksandr

   Перший в’їзд по цій візі повинен бути в Угорщину.

   • Таня

    Дякую за відповідь.

 • Ruslana Kharchuk

  Підскажіть будь ласка , чи можливий виліт з Львову до Риму з польською шопінг візою ??

  • Yuriy

   З непрокатаним – ні

 • людмила гайдай

  Добрий день! Скажіть, будь ласка чи залежить дата запрошення .від друзів в Португалію від дати авіаквитка. Дякую!!!

  • роман

   так. дата квитка повинна бути в межах дати запрошення

 • Sveta

  Підкажіть, будь ласка, чи можна ставати на чергу на візу ще з дійсною візою на 7 днів?

  • Oleksandr

   Так.Важливо,щоб ви її використали до дня подачі документів.

   • Sveta

    Якщо віза дійсна до 30 червня, то подавати документи можна лише з 1 липня?

    • Oleksandr

     Неправда.Просити візу можна з 1 липня,а подавати документи можна і раніше,після використання попередньої візи.

 • Sveta

  Чи можна подорожувати країнами Європи з шопінг візою?

  • Так, можна. Кілька років з нею їздив по багатьох країнах. Бажано, щоб кількість вїздів через Польщу була більше, ніж через інші країни. Але з запровадженням безвізу це не так важливо, оскільки з біометричним паспортом візи не потрібно.

 • Viktoria Bogdanovna

  Скажіть будь ласка, якщо в мене відкрити віза по переселенню з 6 червня на Польщу ( Шенгенська) , на два роки , через скільки днів , тижнів… я повинна виїхати з України. Дякую!

  • Oleksandr

   Будь-коли(в межах дії візи).

   • Viktoria Bogdanovna

    Дякую за відповідь!
    Але ще хочу знати таке:їду перший раз по візі ,чи потрібно на кордоні мати бронювання готелю.

    • Oleksandr

     Якщо поїздка більше одного дня-бронь готеля потрібно.

 • Sveta

  Підкажіть, будь ласка, через скільки днів ставлять на чергу на шенгенську візу?

  • роман

   віза якої країни?

 • Людмила Головата

  Доброго дня!Відкриваю репатріаційну візу, скажіть будь-ласка, чи зможу з України автобусом поїхати в Італію, не перетинаючи кордон з Польщею?дякую)

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути у Польщу

   • Людмила Головата

    спочатку потрібно прокатати візу в Польщу, а потім можливий такий варіант, прямим рейсом?

    • Oleksandr

     Так

 • Lesya Nazarets

  Доброго ранку!Скажіть будь ласка,якщо я маю біо паспорт,дійсну польську гостьову візу на рік,47 днів з яких я уже перебула в Європі в 1 півріччі,яке закінчується 15 вересня,і в мене залишилося 43 дні перебування,я можу їхати до Європи уже не по візі,а як без візи,так як ЄС просто по біо паспорту,мені візу треба анулювати,чи чекати коли вона вийде з строку?

  • Poleg

   Леся, ничего не нужно аннулировать, можно просто ехать.

 • Оксана

  Доброго вечора. Польська шенген-віза відкрита була на 90 днів і діяла до 15 травня 2016 року. Я виїхала 20 квітня 2016р. через Польщу, повернулася 10 липня 2016р.через угорський пунк в Береговому. Угорський офіцер сказав, що мені потрібно заплатити штраф 100євро на протязі місяця після того як прийде мені на пошту лист з сумою штрафу. Лист не прийшов. Штраф не заплатила. Скажіть, будь-ласка, чи будуть у мене проблеми при перетині польського кордону, якщо у мене буде оплачена туристична путівка “Польща-Латвія-Швеція”?

  • Oleksandr

   Ви прострочили візу і вам можуть відмовити у видачі наступної візи,або не впустити на територію шенгену по ,,безвізу”.

   • Оксана

    Дякую за відповідь. Скажіть, як дізнатися чи внесенні мої дані в систему SIS?

    • Oleksandr

     Можете не сумніватися.В комп’ютері є дата закінчення вашої візи і фактична дата вашого виїзду з шенгену і нічого вже не потрібно вносити.Ваші дані знаходяться в системі SIS з моменту видачі вам першої візи на це прізвище,а тепер ще й з вашими відбитками.

     • Оксана

      на кордоні в мене відбитків не брали. Паспорт був старий. Вже закінчився.Я зробила новий, і хочу поїхати по турпутівці на 7днів. Невже немає ніякого шансу?

     • Оксана

      старий паспорт був не біометричний, а новий біометричний

     • Oleksandr

      Відбитки пальців ви здавали при виготовленні візи в консульстві,або ППВА.Зі зміною паспорта нічого ви не зміните.В базі SIS-ви порушник.Ви на два місяці порушили термін перебування,а тепер шукаєте вихід.Завжди потрібно думати наперід.

 • Діана Гришкун

  Підкажіть будь ласка, чи потрібен дитині біометричний паспорт для подорожі без віз!

 • Віктор Білий

  Я відкрив туристичну візу (С) в старому закорд. паспорті в Іспанію , термін її дії 1 місяць, перебування в іспанії 15 днів, та один раз можна їхати в Іспанію, тобто це не мульти віза…
  По цій візі я вже літав на 4 дні в Іспанію, однак 15 днів пройде 26.06.2017р. так як віза відкрита з 11.06.2017р… Коли можна мені як найскорше відкрити в цьому ж паспорті ще одну туристичну візу в Польщу?

  • Oleksandr

   Документи на візу можете подавати хоч завтра і просити візу з 27.06.2017

  • Oleksandr

   У вас була одноразова віза і ви її використали.Отже можете просити наступну візу у будь,який час

 • Petro Kulykivskyy

  підкажіть будь ласа якщо открив шенгенську візу і нею не скористався чи дадуть пізніше другу чи ні .чи треба виіхать по перші обовязково

  • Oleksandr

   Якщо ви не використали попередню візу, наступну вам можуть не дати.

 • Anna

  Підкажіть будь ласка, якщо у мене польська бізнес-віза терміном на рік, видана минулого місяця, я вже прокатала візу поїздкою в Польщу, чи можу я тепер поїхати у подорож в Іспанію чи Італію (через Польщу)? Тобто, чи можна польським прикордонникам при перетині кордону чесно зізнатись що я з польською бізнес-візою їду на відпочинок в іншу країну, чи можуть з цим бути проблеми?

  • Oleksandr

   Можете їхати в будь-яку країну шенгену,а правду казати потрібно завжди(корисна звичка).

   • Anna

    Дякую!)

 • Ira Dyka

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна по візі с 07 польській, їхати на закупи в польщу, якщо це перший раз по тій візі?

 • Михайло

  Добрий вечір!Скажіть будь ласка якщо я вїхав в польщу через шенген візу і поїхав у швецію чи можу я повертатись не через польщу а через іншу країну поїздом???

  • Oleksandr

   Так,можете

 • Софія Кобрин

  добрий вечір!
  скажіть будь ласка, якщо я хочу летіти відпочивати з любліну в іспанію,з пересадкою в норвегії, чи можу я скористатись польською роб. візою, чи краще зробити біометричний паспорт?

  • Oleksandr

   Можете

 • Evgenii Salii

  Добрий вечір, отримав заборону в’їзду жо РП на 6 місяців, хочу подати апеляцію, як правильно це зробити? Чи на яку адресу висилати листа?є якийсь зразок цьої заяви? Куди сплачувати тих 10 злотих? Отримав заборону в Медиці. Буду вдячний вдячний за любу допомогу

  • Oleksandr

   При забороні вам вручили документи.В них уся інформація про скарги і подання апеляції.

 • Diana Pavliska

  Чи можна виїхати на відпочинок в Грецію через Київ, з Польською Шенген-Шопінг Візою піврічною, неповнолітній дитині не перетинаючи кордон Польщі?Віза не прокатана,в батьків біометричний,чи будуть проблеми?

  • Oleksandr

   Формальне право відмовити вашій дитині у в’їзді грецькі прикордонники мають.А як поступлять-велике питання.

   • Diana Pavliska

    Краще перетнути польський кордон?

    • Oleksandr

     Так

   • Diana Pavliska

    Ми маєм авіобілети туда і назад і бронб готелю

    • Oleksandr

     Проблема не у вас,а у вашої дитини

 • Swit Vlashyn

  Підкажіть будь ласка, польська Шенген віза,ци можна перелетіли з Франківська в Іспанію,є запрошення для мети поїздки ,авіа квитки в дві сторони та всі супроводжуючі документи. ( Мета-весілля у сестри). дякую….

  • Іван

   З прокатаною можна.

 • kristo

  Доброго дня, маю польський шенген на рік, раз прокатаний, чи можу я летіти прямим рейсом в Італію?
  Назад маємо з мамою повертатись машиною

  • Oleksandr

   Право маєте,але рішення про в’їзд буде приймати прикордонник в Італії на основі наданих вами даних(мета,місце перебування,фінансове забезпечення,забезпечення на медичне обслуговування).

   • kristo

    Дуже дякую!

 • Irina Syvokhip

  доброго вечора маю польску шенген візу категорїї С культурна.в Польщі вже була .зараз маю на руках білет з Будапешту до Мадриду чи будуть проблеми на венгерському кордоні і чи казати їм що лечу на екскурсію чи пропустять

  • Oleksandr

   Казати правду і підтвердити мету подорожі(квитки,бронь готелю,гроші).Якщо їдете до когось-запрошення.

 • Марьяна Севостяник

  Доброго вечора.Скажіть будь ласка мені дали депортацію в Польщі на три роки за не сплату штрафу.Я живу в прикордонній зоні і їхала по карточці,віз відкритих на той час в мене не було.Вже пройшло два з половиною роки.Коли мене оформляли,то польські митники пояснили мені ,що мені заборонено вїзжати тільки на територію Польщі,а в другі країни ,я маю право їхати.Мене цікавить чи дійсно я можу заїзжати другою границею наприклад Угорщиною по біометричному паспорту.Завчасно дякую.

  • Oleksandr

   В Угорщину можете їхати,але не заїжати в Польщу(ще пів-року).

   • Марьяна Севостяник

    Дуже дякую!

 • Ірина Омельчук

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо в мене шенген віза тип С видана польським консульством на закупи, чи можу я поїхати по ній в Італію? В’їздити буду через Польщу. Матиму на руках бронь готелю, і квитки назад, тобто ціль візиту країни – туристична. Чи можуть бути проблеми при перетині кордону? А також підкажіть чи маю виїздити назад теж через Польщу чи можна відразу з Італії не перетинаючи польсько-українського кордону?

  • Oleksandr

   Якщо віза вже ,,прокатана”-можете їхати.Назад можете їхати як хочете.

   • Ірина Омельчук

    А якщо віза ще не прокатана? В’їжджати буду через Польщу.

    • Oleksandr

     Мета поїздки-закупи?Ні.Туристична поїздка в Італію.Як ви думаєте,що польські прикордонники вам скажуть?Ви порушник.Бронь готеля має бути в Польщі і квитки зворотні також з Польщі.
     Якщо побачать ваші Італійські бронь і квитки-просто не пустять.

 • Свєта

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо в мене була шенгенська віза типу С, і кількість днів(90) я вже використала, але віза до липня 2018р. Хочу зробити біометричний паспорт, чи зможу я зразу ж по його отриманні перетнути кордон, чи не повинна чекати певну кількість днів(коридор)?

  • Oleksandr

   Норма:90 днів на пів-року стосується вас,а не вашого паспорта,чи вашої візи.

   • Свєта

    Дякую

 • Marta

  Доброго дня. Потрібна Ваша порада.
  В мене польський мультишенген с (культурова) на три роки. Це вже третя віза, до того була така ж на 2 роки, раніше польська національна Д. Найперша була італійська туристична на разовий в*їзд. Багато разів була в Польщі, віза прокатана.
  Тепер до питання. Планую в жовтні летіти візейром Львів-Берлін і почала суттєво переживати чи німці не завернуть мене в аеропорті з польською візою. Я розумію, що це все індивідуально і рішення приймає прикордонник, та все ж, наскільки велика ймовірність, що так станеться? Це буде туристична подорож, далі в Барселону, всі броні та зворотній квиток будуть.
  Буду дуже вдячна за Вашу відповідь.

  • Oleksandr

   Ви повинні чітко пояснити мету подорожі і підтвердити це документально.Також потрібно мати кошти на подорож і страховку(бажано).

   • Marta

    дякую Вам за таку швидку відповідь!
    “підтвердити це документально” – це броні готелів і квитки?
    просто я задумалась над тим, щоб спробувати встигнути виготовити біометричний паспорт, тоді, наче простіше мало б бути…

    • Oleksandr

     А біометричний паспорт надає якісь бонуси?
     Вся різниця у тому,що в біометричному паспорті не потрібно візу.
     Решта вимог-ідентичні.Маючи у паспорті декілька,використаних без порушення,віз-до вас буде більше довіри,ніж до власника чистого паспорта(чисто психологічно).

     • Marta

      дякую, Ви мене заспокоїли:)

 • Ольга Дмитрук

  Добрий день. Мала департацію за просрочку в 2005 році. Тепер хочу зробити візу шенген в чехію в біометричний паспорт-чистий. Чи можуть відмовити?

 • Halyna KO

  чи можна отримати шенген візу якщо є постійна посвідка на проживання для іноземця?

  • Oleksandr

   Так.Особи, які не є громадянами України, повинні додатково надати дозвіл на проживання, прописку, дійсну після повернення на територію України

 • Олексій Олексійович Дикун

  Привіт, у мене воєвудська віза, візд здійснив через Польшу, але працював у Германіі де дали заборону на візд, в звязку із цим виліт здійснив із Гамбурга. Чи можу я по цій візі заіхати до Польші і там працювати.

 • Сонечко Світле

  добрий день,,,скажіть будь ласка чи можу робити чеську робочу візу ,чекаючи зараз на обєднання родини???

 • Руслана

  Доброго вечора.Підскажіть будь ласка.В мене річна віза з піврічним перебуванням до травня 2018р.Свої 180 днів я використала.Чи зможу я найближчим часом вїхати в Польщу зробивши біометричний паспорт по безвізу.

 • ІРИНА Мальон

  Скажіть будь ласка.як перекрити коридор польської репатріаційної візи,можна робити польську робочу візу,чи не підійде?

 • Ніка

  Доброго вечора. Чи можу я з польською робочою візою типу D їхати наприклад в Францію з туристичним автобусем, з усіма бронюваннями.

 • Михайло Преподобний

  Як записатися на співбесіду в Португальське посольство?

  • Oleksandr

   На сайті посольства:www.kiev.embaixadaportugal.mne.pt/uk/консульський-відділ/загальна-інформація

 • Halyna KO

  які потрібно документи на робочу шенген візу, якщо іноземець має постійну посвідку на проживання ?

 • Люба

  Доброгодня!цікавить такі питання!
  В’їзд 22.02.18 -виїзд 22.04.18
  В’їзд 29.04.18 виїзд 14.05.18
  Це біомедичний паспорт!скажіть коли я можу їхати закордон?
  Питання 2
  Маю 2 паспорта біомедичний і візовий паспорт !якщо у біомедичному закінчилися дні перебування 90 днів, а в іншому є віза я можу їхати по візі зразу,чи потрібно перерив зробити 90 днів? На польській границі сказали , що віза і біомедичний немає нічого можна їхати сказали??дякую