купити дешеві авіаквитки

Як рахувати дні перебування у Шенгені при безвізі? Рекомендації + калькулятор

біометричні паспорти львів

Як рахувати дні перебування у шенгенській зоні? Рекомендації дипломатів щодо правил перебування.

У 2013 році було скориговано правило підрахунку терміну перебування на території Шенгенської зони. Відтоді при перетині кордону беруть до уваги попередні поїздки до країн Шенгену за минулі 180 днів. При цьому сюди можуть належати також поїздки, здійснені за попередніми візами.

Такі ж правила зараз діють при безвізовому режиму з ЄС.

До вашої уваги коментар тимчасово виконуючої обов’язки Представника України при ЄС Любові Непоп про те, якими насправді є правила Шенгену. Тим, хто часто подорожує до ЄС, варто знати ці норми.


Зупинимося на двох питаннях: термінах перебування у Шенгенській зоні, а також знятті відбитків пальців при подачі заяв на отримання Шенгенських віз.

Правило обчислення терміну перебування п’ять років тому дійсно було скориговано.

26 червня 2013 року було внесено зміни до Конвенції про застосування Шенгенської угоди, Кодексу Шенгенських кордонів та Візового кодексу ЄС і з 18 жовтня 2013 року ЄС -використовує новий спосіб обчислення кількості днів для тих, хто має Шенгенські візи.

Стандартна формула, на перший погляд, лишилася незмінною – з багаторазовою візою ви можете перебувати в країнах Шенгену не більше 90 днів протягом 180-денного періоду.  

Але на практиці цей період починає обраховуватися не з того дня, коли ви отримали останню візу, а раніше. Тобто Ваші попередні поїздки до Шенгенської зони, по інших візах, теж беруться до уваги.

При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів.

Тобто, якщо ви виїжджаєте з Шенгену (будь-яким шляхом – чи то повертаєтеся з Польщі до України, або відлітаєте з Амстердаму до США),  наприклад, 31 серпня, то до розрахунку беруться всі ваші поїздки, починаючи з 4 березня. Протягом цього періоду сумарна кількість днів, проведених у Шенгенській зоні, не повинна перевищувати 90 днів.

І навіть якщо за минулі півроку у вас було декілька віз, нехай навіть виданих різними країнами Шенгену (і не лише мультивізи, але також одноразові), вони так само беруться до розрахунку.

При безвізовому перетині кордону з біометричним паспортом теж враховуються дні перебування за попередніми візами.

Логіка полягає в тому, що в разі перевищення ліміту у 90 днів ви проводите в Шенгені більше часу, ніж за його межами, тобто маєте отримувати дозвіл на тимчасове чи постійне проживання. А це – зовсім інша процедура.

Важливо також враховувати, що до Шенгену входять не всі країни ЄС.

Перебування у Болгарії, Великій Британії, Хорватії, Ірландії, Румунії та на Кіпрі, що не входять до Шенгенської зони, але є державами-членами ЄС,  не береться до уваги при розрахунку. Натомість враховується перебування в Ісландії, Ліхтенштейні, Норвегії та Швейцарії, що не є членами ЄС, але входять до Шенгенської зони.

Підрахунок дійсно може видаватися складним. Тому в ЄС зробили онлайн-інструмент для подорожуючих.

На сайті Європейської Комісії створено спеціальний калькулятор для самостійного обчислення дозволеного строку перебування, який можна знайти за цим посиланням. Також ЄК опублікувала посібник, який містить інформацію про нині діючі правила та практичні приклади користування калькулятором.

Варто також додати, що з проблемами, про які йдеться, можуть стикнутися дуже обмежене коло подорожуючих – ті, хто проводять в Євросоюзі більше часу, аніж поза його межами.

І ці правила поширюються не лише на українців, але також на всіх інших громадян, яким потрібні візи для подорожі до ЄС (і навіть на більшість тих, хто має право на безвізовий в’їзд до Шенгену).


Що ж до другого питання – зняття відбитків пальців – воно регулюється відповідно до вимог Візової інформаційної системи ЄС (ВІС).

Зазначена система почала функціонувати в Україні та інших країнах Східного партнерства з 23 червня 2015 року. З цього часу при подачі заявки на отримання Шенгенської візи наші громадяни мають надавати біометричні дані, у тому числі відбитки пальців.

Така процедура потрібна лише при першій подачі заявки на отримання Шенгенської візи. У наступні п’ять років (59 місяців), коли Ви звертатиметесь за новими Шенгенськими візами, додатково здавати відбитки не вимагається.

Водночас у разі отримання національної візи країн-членів ЄС вимога щодо надання таких даних регулюється виключно законодавством відповідних держав.

Відбитки, які ви здали для національної візи, не можуть вноситися до бази даних ВІС. Це означає, що при подальшій подачі заявки на отримання Шенгенської візи доведеться знову пройти процедуру зняття біометричних даних.


У разі, якщо Ваші права було порушено консульствами Шенгенських країн, Ви можете розраховувати на підтримку МЗС.

Про такі випадки, що мали місце при оформленні чи використанні Шенгенських віз (якщо громадянин повідомив про них до Департаменту консульської служби МЗС), Представництво України при Євросоюзі регулярно повідомляє Єврокомісію. А Брюссель, у свою чергу, перевіряє, чи дійсно мало місце порушення, і за результатами проводить відповідну роботу з державами-членами.

Тож існує налагоджений механізм взаємодії зі стороною ЄС, який дозволяє забезпечити дотримання прав українських громадян та належне виконання Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та Євросоюзом.

Ми і надалі маємо намір його використовувати.

Але для цього необхідно, щоби українці, права яких дійсно були порушені, лишали образу не тільки у соціальних мережах та в розмовах з друзями, але також повідомляли про свої проблеми до Міністерства закордонних справ.

Автор: Любов Непоп, тимчасово виконуюча обов’язки представника України при ЄС, Брюссель для “Європейської правди”

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Николай

  Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,сколько будет стоить виза в Польшу на 2 дня(если есть такая),и куда нужно обращаться?Первый раз хочется съездить на выходные.Проживаю в городе Кривой Рог.Заранее благодарю за помощь.

  • Oleksandr

   Вам потрібно відкривати туристичну візу(35€+оплата послуг ППВА~18€+бронь готеля з оплатою+страховка~150грн.).Простіше для вас звернутися в тур.агенцію.

 • Римский

  Щось я не второпав. Питання до тих, хто розуміється на цьому, бо в мене з цим складно. У мене мульти на рік з 29 березня 16 по 28 березня 17-го року. До того була одноразова з 21-го по 24-е жовтня 15. Я з’їздив на 6 днів (з 29 березня по 3 квітня до шенгену). Коли ж мені можна ще їхати і до якого часу?

  • При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів. Кількість днів, проведених у Шенгенській зоні, не повинна перевищувати 90 днів.
   Ви не вказали скільки ви днів були по попередній візі, але розумію, що не більше трьох. І ще 6 днів по цій візі. Отже на 80 днів можете поїхати хоч завтра.

   • Римский

    так, ви вірно зрозуміли…дійсно по попередній візі я був три дні. А якщо я хочу поїхати не завтра, як ви пишете, а, наприклад, в червні-липні, то проблем не буде, якщо виходити з вищенаведених даних?

 • Андрій Хакер

  якщо в мене шенген віза на 2 роки і я перебував за кордоном 88 днів, коли можна буде поїхати ще на певний термін??

 • Марія

  Доброго дня! В мене шенген віза на рік 180/90. Я перебувала за кордоном з 12/09/15 по 12/09/15 та 18/09/15 по 13/12/15, і зараз поїхала за кордон 13/03/16 та планую повернутись 08/06/16. Чи нічого я не порушую ???

 • Петро

  Доброго дня. В мене шенген віза на 2 роки з 22/09/15 по 21/09/17. Перебував за кордоном з 06/04/16 по 15/06/16 (71 день перебування). Чи можу я вийхати через 90 днів знов на 90 днів за кордон?

 • вася

  скажіть будь ласка у мене віза Словацький шенген на 1 рік , з 14 січня 16 по 12 січня 17-го рокуя перебував у зоні шенгена з 16.01.2016 по 11.04.2016 (87 днів). Коли я можу поїхати ще на 90 днів за кордон?І чи можу взагалі я перебувати 90/180 в рік 2 рази тобто 90 днів за кордоном 90 днів вдома, а потім знову 90 днів за кордоном 90 днів вдома в період з 14 січня 16 по 12 січня 17-го року.?

  • Oleksandr

   З 11.07.2016 можете виїхати на 90 днів.

 • Марія

  Доброго дня.Скажіть будь ласка у мене віза з 22.08 2014-22. 08.2016, 180/90.Віза закінчується 22.08.2016,90 днів перебування у Німечині закінчується 24.08.2016.Ясно що я поїду скоріше.Потім я буду відкривати нову візу,також 180/90.Яким повунен бути відлік часу перебування в Німечині по новій візі.Чи впливає час перебування по старій візі?

  • При наступному виїзді з шенгену враховується ваше перебування за останні 180 днів і по попередній візі теж враховується.
   По новій візі зможете заїхати приблизно через 90 днів після повернення по першій візі.
   Точніше можете порахувати в калькуляторі: http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/schengen_calculator_en.html

   • Марія

    Дуже дякую за відповідь.Скажіть будь ласка,коли по новій візія я поїду не через 90 днів після повернення по першій візі,а наприклад через 120 днів,то відлік перебування буде від дати вїзду по новій візі,чи по поверненні по першій візі.Дякую.

    • Рахуватися дні перебування будуть при виїзді з шенгену. І враховуватися будуть останні 180 днів, за які ви не можете бути довше, ніж 90 днів.

     • Марія

      Доброго дня.Я все таки трошки не зрозуміла.Коли я поїду через 120 днів,то відлік буде від дати виїзду з Шенгену 180/90,чи я мушу їхати по новій візі через 90днів після закінчення старої.Інших віз у мене не було.Дякую.

 • Тетяна

  Добрий день! Підскажіть будьласка в мене перша шенген віза з 15-06-15 до 12-08-15, друга з 24-12-15 до 27-12-16, я вже використала 90 днів, переїхала кордон 23-03-16. Коли я знову можу переїхати кордон і на скільки часу?

 • Настя

  В мене фінська робоча віза 90 днів, 14.05.16-14.08.16, перетнула кордон 18.05, 90 днів рахується з 14 чи 18. Тобто, я маю виїхати 11 числа( це якщо рахувати з 14, чи 14 числа це якщо рахувати з 18). Підкажіть мені будь ласка. Дякую.

  • Час перебування рахується з вашого дня в’їзду, тобто з 18.05. Якщо у вас до того не було в’їзду в шенген за іншими візами, то можете бути до 14.08. (при виїзді будуть рахувати ваш час перебування за останні 180 днів і за попередніми візами також)

 • Марія

  Дуже дякую за відповідь.Скажіть будь ласка,коли по новій візія я поїду
  не через 90 днів після повернення по першій візі,а наприклад через 120
  днів,то відлік перебування буде від дати вїзду по новій візі,чи по
  поверненні по першій візі.Дякую.

  • Oleksandr

   Враховуються усі візи за останні 180 днів

 • Olha L

  Я перебувала в Польщі з 31.01.16 по 20.05.16 року – 111 днів, тобто перевищила термін перебування шенгену на 21 день, коли я зможу в”їхати знову у Польщу хоч на 4 дні (потрібно забрати карту побиту)

  • Oleksandr

   Ви порушили правило перебування і при виїзді це зафіксували у комп’ютері.Вам мали про це повідомити і про подальші наслідки.Не думаю,що по цій візі вас ще раз пустять у Польщу,якщо її ще не анульовали.

   • Olha L

    Коли виїжджала жодного зуаваження не зробили, але в паспорті маю штамп про сплату децизії.
    Зараз маю відкриту нову візу шенген по репатріації. 2 серпня хотіла в”їхати в Польщу, але мене не впустили, оскільки перевищила право перебування попереднього разу. Митник сказав, що вїхати я зможу на початку вересня. Хочу бути впевнена та обізнана в цьому питанні, оскільки помилки допустилася через незнання.

    • Oleksandr

     Так треба було зразу писати,що подавали документи на “карту побиту”.В такому разі ви не є порушником і потрібно лише почекати до вересня і знову можна в’їхати.Докладніше рахуйте по калькуляторі шенгену і згідно кількості днів вашого перебування у Польщі.

     • Olha L

      Чи маю я якось враховувати ті перевищені по шенгену 21 день чи можу їхати відразу після 90 днів після останньої поїздки? Я перебувала в Польщі з 31.01.16 по 20.05.16 року – 111 днів. Наперед вдячна, ви мені дуже допомогли

     • Oleksandr

      Враховуються дні перебування у шенгені за останні 180 днів по всіх візах

     • Olha L

      Дякую ще раз

 • Лара

  Доброго вечора. Перевищила термін перебування шенгену на 1 день, але на кордоні при виїзді з Польщі не помітили того і я виїхала без проблем.

  зараз хочу знову подаватись на шенген і боюсь, що не в”їду через свою необачність і необізнаність в попередній подорожі:( будь ласка, проконсультуйте цю ситуацію. як краще зробити і які шанси на спокійне отримання і новий в”їзд до Польщі?

  • Микола Дашко

   Порахуйте на калькуляторі там вам покаже кількість днів на скільки зможуть вам відкрити візу.

 • Ірина

  Доброго дня. Для студента 20 р. шопінг віза потрібна заява від батьків про те, що він на повному утриманню, це потрібно цю заяву завіряти у натаріуса, чи це у довільній формі? З навчального зклату потрібно довідка , чи потрібно вказувати що під час закордонної поіздки місце навчання зберігається і які ще потрібно документи?

 • Ліза

  У мене така ситуація. Чоловікова бабця з дідусем – переселенці, плюс маємо документи (свідоцтво про одруження бабці з дідусем), що бабця – полька.Тож плануємо подавати на візу у звязку “із репатріацією”. У мене в паспорті вписаний син (5 років), і маємо для нього “гостьове запрошення” (на 1 рік). дата призначена для подання документів на 3 особи, однак я читала, що дитині “ставлять тип візи” такий як у мами. Чи дитині поставлять візу на 2-5 років(обоє маємо попередні візи), чи мені поставлять таку ж візу як йому (1 рік). Як поступити ?

 • Bogdan Turchin

  Доброго дня! скажіть будь ласка я виробив польську мульті візу на 5 років так як бабка була переселена з польші(українка)-скільки я можу перебувати в польші .одні кажуть тільки 90 днів за весь період.другі кажуть 90 днів на рік треті кажуть що на пів року 90 днів-тобто три місяці в польші три місяці вдома і.т.д. поясніть будь ласка дякую.

  • Oleksandr

   90 днів на пів року(без варіантів).

 • Влад

  Скажіть, будь ласка, може хтось подавався або знає. Якщо просити шопінг на 5 років, то який термін вказувати в рядку : запланований час перебування (90 чи більше), і яку вказувати дату виїзду (5 років від вїзду) ?
  Дякую

  • Oleksandr

   90днів(більше не буває) і на 5 років

 • Sasha Terpai

  Добрий день.Мав 3 Шенгенські візи С без коридору (тобто на 1 вїзд) по першій був 56 з 60 днів, по другій 33 з 33, і по третій 81 з 83.Тепер маю національну польську мульти візу D 180|180.Якщо по ній їхати за межі Польші, то до уваги при підрахунку будуть братися і всі попередні візи, чи тільки національна??

  • Oleksandr

   Всі візи за останні 180 днів

 • Iryna

  Скажіть, будь ласка, якщо мені відкрили другу шопінг візу на рік із коридором 90 днів, то я можу 90 днів перебувати у шенген зоні тільки за цілий рік чи 90 днів у першому півріччі і 90 днів у другому півріччі?

  • Oleksandr

   90 днів на півроку

 • юлія

  скажіть , будь ласка, я перебувала у Шенген зоні 65 днів із 90. Коли можна зробити наступний вїзд у Шенген зону?

 • Таисия

  скажіть будь-ласка у м ене віза шенген зроблена на 6 міс я перебувала за кордоном 3 місяці. Чи можу я знову перетнути кордон з цією візою?

  • Oleksandr

   Ні

 • Світлана

  Добрий вечір, підскажіть, будь-ласка. Я в березні отримала Іспанську візу на пів року, потім по тій візі була в Іспанії починаючи з 4.03.16 і потім поїхала в Португалію, в Португалії два рази по 90 днів продовжувала візу, на сьогодні маю діючу візу до 21 листопада. Але на сьогоднішній день я вже перебуваю в межах Шенген зони більше ніж 180 днів, а на той час, коли я буду виїждати з Португалії буде вже близько 270. Чи є це нарушенням, адже вони самі продовжили мені візу на цей час? І через скільки місяців, після повернення, я зможу знову подаватись на нову візу?

 • Юрий Кочергин

  Підкажіть, будь ласка. В мене була віза D 05 на 170 днів, з 250216 по120816. Я подав на pobyt czasowy 090816 і виїхав до України. Як мені тепер заїхати в Польщу. На яку візу записатися і коли. Прокоментуйте, для мене це дуже важливо.

 • Andriy Zahorujko

  Підкажіть, будь ласка в мене переселенська візі з 28.04.2016 але перший раз заїхав 18.09.2016 в мене питання 90 днів перебування рахується з 28.04.2016 чи з 18.09.2016?

 • Misha Sinishin

  Доброго дня, Дата подачі докукментів 22.09.2016 року, бронь готелю з 28.09.2016 року. Чи відкриють мені візу з 28.09.2016 року?

 • Лідія

  Підскажіть будь ласка, у мене була відкрита польська національна віза на 157 днів. Закінчилася 31 серпня 2016р. Зараз мені відкрили шенген візу (культура) з 5.10.2016 по 6.10.2017. На 90 днів. Це означає що я протягом року можу перебувати 90 днів чи кожного півріччя по 90 днів? І ще одне-якщо я поїду за кордон, то коли я буду повертатися на Україну, чи будуть мені враховувати дні перебування по попередній нац.візі за півріччя?

  • Oleksandr

   90 днів на пів-року і враховується перебування за попередні пів-року по всіх візах

   • Лідія

    Дякую за відповідь. Мені врахують попередню візу, навіть якщо вона типу D? І закінчилася 30 серпня? Зараз я по новій візі типу С (07) поїхала за кордон 8.10.2016. То якщо враховувати попередню візу, то я протягом півріччя була більше як 90 днів? Порадьте будь ласка як мені бути далі.

 • Володимир

  Доброго дня.У мене була відкрита польська національна віза на 128 днів,закінчується 15 жовтня.Чи відкриють мені шенген візу і на скільки приблизно?

 • Оксана

  Доброго дня, підскажіть будь ласка у мене є запрошення яке я отримала
  ще в серпні місяці з розписаними коридорами (01.09.2016 до 29.11.2016

  і 03.05.2017 до 01.08.2017 ) але подача до візового центу буде тільки
  02.11.2016 – скільки днів у мене буде прописано у візі 180 чи меньше ?

 • віталік

  Доброго дня,у мене була відкрита польська шенген віза з 29.04.16 по 28.01.17 90 днів.Я перетнув кордон 08.05.16 повернувся назад 02.07.16. використав тоді 56 днів,поїхав знов 04.09.16 і вернувся 03.10.16 використав 30 днів.Коли я знов можу перетнути кордон ще на 90 днів?

  • Степан

   Можите їхати з 31.10.2016. на 60 днів перебування закордоном це максимум що ви можите перебувати так як ваша віза закінчується 28.01.17

 • Володимир

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, я відкрив шенген візу С 01 03.05.16 по 02.06.16, перетнув границю 04.05.16 назад приїхав 10.05.16, Потім відкрив 27.06.16 шенген візу С Mult, заїхав в Польщу 24.07.16 виїхав 28.08.16, третій раз заїхав 19.09.16 до якого числа я можу перебувати на території Польщі.

  • Степан

   з 24.10.2016 додайте 18 календарних днів це буде кінцева дата перебування

 • ваня

  доброго дня підкажіть у мене була заборона на вїзд на пів року зараз закінчується візу не анулювали чи можу я зараз їхати

 • Ліля

  Добрий вечір!

 • Ліля

  Добрий вечір ! Від 13.05.2016 по 27.04.2017 маю шенген візу типу с.Від 13.05 по 26.05 перебувала в Польші.Наступні штампи 28.05 .16 -30.06.16. 04.09.16 -13.10.16. Чи можу я виїхати 16 листопада і бути до кінця року?

  • Степан

   Так зможите)))) від 16.11.16 можите перебувати рівно 50 днів

   • Ліля

    але від 16.11.16 по 31.12.16 получається 46 днів.Цікавить мене зовсім інше: чи є це відповідний термін(16.11.10 – 31.12.16) на використання 90 днів другого півріччя? Не хочеться мати депортацію через не правильні підрахунки…

    • Степан

     можите бути до 04 01 2017 ))))пробуйте рахувати самі на калькуляторі http://west-express.com.ua/uk/schengen-visa.html

     • Ліля

      Степан,порадьте: буду в Пл з 16.11.16 по 31.12.16.Планую анулювати шенген візу і з 1.02.17 виіхати на польській національній по запрошенню гостьовому. Я зможу виіхати в лютому ? :-)

     • Антон

      Звернення до Степана.Що ти радиш людям,якщо взагалі не розумієшся на Шенгенських правилах

     • Ліля

      Степан , порадьте: з 1.02.2017 року хочу мати польську національну по гостьовому запрошенні.Я зможу виїхати в лютому , враховуючи шо була на шенген візі до 31.12.16 ?

   • Антон

    Ти радиш зможете?У Лілії шенгенська віза на 90 днів.Як вона зможе перебувати ще 50 днів,якщо нею використано вже 85 днів?

 • Юлія

  Доброго дня!
  Я прострочила на 4 дні свою візу -Бізнес(польська, 2 роки з терміном перебування 90 днів).Мені виписали штраф і я протягом тиждня зразу оплатила. Підскажіть будь ласка ця ж віза і надалі залишається дійсною і я можу і надалі по ній іздити протягом тих двох років? І коли можна після прострочення виіжджати знову? (Заізд 21.07.16 – виізд 21.08.16 потім знову заізд 01.09.16 – та виізд 30.10.16 ) ???

 • Марія

  Доброго вечора підскажіть будь ласка .
  Я відкрила шенген візу С на п’ять років переселенськa 90 днів mult.
  Перетнула кордон 08.09.16 , скільки часу я можу перебувати в шенген зоні , я розумію до грудня ?
  І друге питання, коли я зможу знов в’їхати в шенген зону і на скільки часу .
  Дуже дякую .

  • Зауважте, що до розрахунку беруться також попередні візи, видані різними країнами Шенгену (і не лише мультивізи, але також одноразові).
   Якщо у 2016 ви до цієї візи не були в шенгені, то можете перебувати з цією візою до 5-6 грудня, а потім заїхати в Польщу 7 березня 2017 року знову на 90 днів. https://uploads.disquscdn.com/images/59b6c76eb2e8e5bb503d9e5b049b6b9ff3a0af7d14735cd70c0731f876ff092a.png

   • Марія

    Дякую Вам .
    Попередня віза була в 2014 р.
    А ця що в 2016 р. я була лише один день 4 .09 .16 і в цей день і повернулась. Я розумію тоді я маю повернутись 4 грудня ?
    Я зрозуміла, що я зобов’язана бути в Україні 3 місяці ?
    І ще кажуть що через 180 днів , нараховують наступних 90 днів , в мене це мало б бути в березні , я так розумію .
    Мені казали що можуть прийти з запізненням на місяць і більше , незнаєте чи то так ,таке можливо ? Я так зрозуміла я маю чекати клли прийдуть наступних 90 тоді їхати , якщо це буде в квітні , тоді б можу їхати в квітні , ви щось за таке знаєте ? Дякую Вам велике.

    • Oleksandr

     Нічого не потрібно чекати.Відраховуєте 180 днів назад і рахуєте,скільки ви днів уже були в шенгені і скільки ще залишилося.До 15.08.2017 ви можете бути при виїзді 18.05.2017р.

     • Марія

      Дякую , скажіть мені ще будь ласка чи я зобов’язана бути в Україні 3 місяці коли приїду з шенген зони і тільки тоді їхати назад

     • Oleksandr

      Рахується не календарних рік,чи пів-року.Переглядаєте 180 днів назад і рахуєте,скільки ще можна бути в шенгені.

     • Марія

      Перепрошую не зрозуміла.
      Віза відкрита 15.08.16 поїхала 8.09.16 приїду 5.12.16. Це 90 днів.

      Питання таке
      я можу поїхати 15 .01.17 побути 90 днів і вже бути в Україні до серпня ?

      Перепрошую і дякую .

 • Світлана

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки днів мені потрібно перебувати
  в Польщі щоб не порушити правила пербування. Якщо віза в мене діє з
  11.06.2016 по 29.11.2016 Перший раз перетнув кордон Польщі 15.06.2016
  року вернувся на Україну 04.09.16р. Другий раз пертнув кордон Польщі
  09.09.16
  ідо сьогоднішнього дня там перебуваю. Підкажіть будь ласка якого числа я
  повинен виїхати на Україну щоб не порушити закон.

  • Уточніть, будь ласка якого типу у вас віза (C чи D, туристична, робоча чи національна?)

 • Sergiy M. Prybaten

  чи враховується до цих 180 днів ті дні які я провів у Польщі по НАціональній візі D 05?
  зараз отримав візу С 23.

  • Oleksandr

   Так.Враховуються всі візи за останні 180 днів

 • Вірус Василь

  добрий вечір!в мене шенген віза С дійсна 04.04.16 по 03.04.18!по цій візі я їздив два рази з10.04.16-26.06.16 і 05.07.16-09.07.16!скільки часу я можу перебувати на цій візі в країнах шенген??дякую

 • тамара

  добрий день вечір.підкажіть як рахувати шенген польський бізнес с віза. від а до я що віднімати що додавати і коли їхати і скільки перебувати

  • З багаторазовою шенгенською візою ви можете перебувати в країнах Шенгену не більше 90 днів протягом 180-денного періоду. Все решта від а до я описано у цій статті.

 • Veronika

  Добрий день! Підкажіть будь ласка, в мене віза по запрошенюю на 90 днів, але у цьому році 20.09.16 по 29.10.16 я вже була 40 днів, чи можу я поїхати з 06.12.16 на 90 днів?

 • Andrej Bojtchyk

  Добрий день подскажіть будь-ласка в мене шенген віза відкрита 10.05.2016р. Перший раз я в’їхав в шенген зону 6.07.2016р. Виїхав 16.09.2016р. Тепер знову заїхав 1.12.2016р. В мене залишалося з перших 90 діб. 18 днів. Скажіть будь-ласка 10.12.2016р в мене починається друге півріччя з відкриття візи, чи можу я рахувати, якщо я перевищу ці 18 днів наступні 90. Чи потрібно виїхати в цей термін?

  • Oleksa Spectr

   Потрібно обов”язково виїхати. 180 днів рахуються не з дати відкриття візи, а з дати першого в”їзду в ЄС(в вас це 06.07.2016р.) Перебувати ви можете до 17.12.2016р.,а півріччя в вас закінчується 01.01.2017. Перерахуйте самі бо міг помилитися на 1…2 дні.

   • Andrej Bojtchyk

    Дякую! Я так і зробив. А скажіть будь-ласка, чому ви написали що моє півріччя закінчується 01.01.2017р. А не з моменту мого першого в’їзду. 6.07.2016 плюс 180днів. Дивіться тепер я заїхав 19.01.2017р. І я повинен покинути Європу до 2.04.17р. Чи до 18.04.17р

 • Alla Carmen

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, коли саме треба перетнути кордон з Польщею ( на повернення а Україну) моїй доньці, якщо вона має Шенген візу з 29 грудня 2016року по 08 січня 2017 року? Чи можу я взяти білети в Україну на 8 січня?

  • Ігор

   Виїхати з Польщі треба 8 січня до кінця доби(23.59).

   • Alla Carmen

    Дякую за інформацію))

  • Oleksandr

   Врахуйте,що ви повинні перетнути кордон.Якщо ви простоїте в черзі кілька годин і на паспортному контролі будете після 23:59 8січня-ви порушник.

   • Alla Carmen

    Дякую вам за інформацію.

 • Віталій

  Добрий день. Підкажіть хочу відкрити шенген по запрошенню з Польщі від заводу для поїздок по вивченню асортименту, та семінарах. Перша віза від них у мене була на 7 днів, у 2014р. Хочу відкрити на 1 рік, скільки в анкеті потрібно писати днів. Їхнє запрошення написане на рік. Дякую.

  • Oleksandr

   Пишіть на рік,а кількість днів-90.

   • Віталій

    А не 360? щоб було на два півріччя по 90

    • Serhiy Strakhov

     если дадут на год то так и будет

     • Віталій

      Тобто в анкеті пишу 360, дадуть 2 по 90 на рік. Вірно? Щиро дякую.

     • Serhiy Strakhov

      если дадут на год то так будет автоматически, по правилам шенгена

    • Oleksandr

     360 пишуть на національну візу D,а на шенген С-максимум 90(90 днів перебування в шенгені протягом півріччя).

 • Олександра

  Доброго вечора. Я трохи заплуталась в цих цифрах… Можете допомогти мені порахувати… Перша поїздка була 01,06,16р. до 10,06,16р.( 3015 днів) потім 16,10.16р. до 13,11,16р.(9030 днів) зараз маю візу на 90 днів коридор на рік… То перші дві візи це 180 днів і тепер рахується друге півріччя???

  • Не рахуються ніякі півріччя. У день виїзду з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів. Ваші попередні поїздки до Шенгенської зони, по інших візах, теж беруться до уваги.

 • Оля

  Добрий вечір , в мене віза С-MULT-90 від 14.08.2015 р.
  перша поїздка відбулась 17.02.16 по 29.04.16, друга 26.10.16 по 22.11.16, третя 27.12.16 по яке число я можу перебувати в третьму виїзді?????

 • Оля

  Добрий вечір , в мене віза С-MULT-90 від 14.08.2015 р.
  перша поїздка відбулась 17.02.16 по 29.04.16, друга 26.10.16 по 22.11.16, третя 27.12.16 по яке число я можу перебувати в третьму виїзді?????

  • Oleksandr

   62 дні

   • Оля

    добрий день)в мене віза С-MULT-90 від 14.08.2015 р.
    перша поїздка відбулась 17.02.16 по 29.04.16, друга 26.10.16 по 22.11.16, третя 27.12.16 по 21.01.17, наступна поїздка планується на 90 днів з якого числа я можу виїхати?

    • Oleksandr

     36

     • Оля

      а якщо наступна поїздка палнується на травень місяць ? то як рахувати???

     • Оля

      наступна поїздка планується на 90 днів підряд) за таких умов коли я можу виїхати ???

     • Oleksandr

      У статті є посилання на калькулятор,за допомогою якого ви можете все порахувати.

 • Женя Коровський
 • Галина

  добрий вечір. допоможіть будь-ласка. в мене віза С-MULT-90 від 07-12-15р по 06-12-17р перша поїздка відбулася з 26-12-15 по 22-03-16 друга з 09-07-16 по 30-08-16 тепер я перетнула кордон 24-12-16 по яке число я можу перебувати зараз закордоном? ДЯКУЮ

 • Руслана Чуйко

  Доброго дня! Прошу вашої допомоги. В мене віза C-MULT-90 від 23-09-16 по 27-09-17.
  Перша поїздка була 10-10-16 по 27-12-16. Чи можу я ще поїхати в Польщу на 3-4 дні і до якого числа і місяця?

  • Ярослава

   Добрий день, У вас ще є 11 днів за перше півряччя і їх Ви можете використати до 9.04.2017, а з 10.04.2017 по 27.09.2017 у Вас є 90 днів для другого півріччя

 • СВІТЛАНА

  ДОБРОГО ДНЯ У МЕНЕ ВІЗА С -МУЛЬТ-90 З 15.11.16 ПО14.11.17.ПОЇЗДКА БУЛА 24.11.16 ПО 03.01.17,,ХОЧУ ЗНОВУ ЇХАТИ. ПІДСКАЖІТЬ СКІЛЬКИ ДНІВ МЕНІ ЩЕ ЗАЛИШИЛОСЯ,,,,,,І КОЛИ У МЕНЕ ПОЧНЕТЬСЯ ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ ЯКЩО ПОЇДУ У БЕРЕЗНІ?

  • Ярослава

   З 24.11.2016 року почався Ваший відлік візового півріччя, а 22.05.2017 закінчиться перше півріччя, тобто з 24.11-22.05.2017 Ви маєте право бути 90 днів, за вашою візою ви використали лише 41 день, у вас ще є 49 днів до 22.05.2017

 • Yra K

  Привіт підкажіть будьласочка.в мене шенген з 28 червня відкрита.,на рік.перший візд 09.07до16.09потім візд 01.10до 18.10 скількі днів вже є?

 • Liberum Bestia

  Добрий день. У мене мульты с 90 з 25-10-16 по 26-10-17, використав з 17-11-16 по 26-12-16. коли я можу тепер їхати і на скільки, щоб друге півріччя використати три місяці підряд? Василь. Дякую.

 • Ларіса

  Добрий день.У мене віза мульт типу с90 з 28.04.16по 29.04.17.використала з 01.06.16по 17.07.16 і з 08.09.16по16.10.16 чи можу я ще поїхати до закінчення візи Дякую .Ларіса

  • Poleg

   Хоть сейчас до конца действия визы.

 • Крістіна

  Доброго дня! У мене віза мульт типу с 90 з 01.09.16 по 24.08.17. використовувала з 04.09.16 по 22.10.16, а також з 15.01.17. по 18.02.17 чи можу Я і коли поїхати до закінчення візи? Дякую на перед

  • Poleg

   Кристина – хоть сегодня на 6 дней. Если хочется подольше, то второго марта на 55 дней. Только зачем Вам туда?

   • Крістіна

    а чому лиш на 55 днів а не 90? на роботу хочу їхати

    • Poleg

     Кристиночка это математика, с ней ничего не поделаешь. В общем долго объяснять – есть калькулятор. Мой совет – не надо ездить туда на работу по визе C. Стражи граничные пропустят первый раз, пропустят второй, ну максимум на третий поулыбаетесь, но потом доиграетесь и будете в Украине сидеть наказаной.

     • Крістіна

      ви маєте на увазі лиш за цю візу,що не треба їхати, чи за всі? і як тоді краще поступити в цій ситуації, адже Я тепер хочу їхати туда в 3-ій раз

 • Poleg

  Стас, там несколько месяцев назад обновили калькулятор – советую заменить ссылки в постах. Это не критика если что.

 • Ivan

  “У день виїзду з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів.” А чи у день в”їзду вивчаються? Чи пропустять мене туди по новій візі,якщо за останні 180 днів на день в”їзду я був 130 уже у Шенгені?

  • І навіть якщо за минулі півроку у вас було декілька віз, нехай навіть виданих різними країнами Шенгену (і не лише мультивізи, але також одноразові), вони так само беруться до розрахунку.

 • Oksana

  Доброго дня!
  Прошу допомоги! Національна віза в Польщу з 25.05.16 по 15.11.16 – 175 днів.
  Поїздки 31.05. по 09.08.- 71д, з 25.08 по 11.09. – 18д, з 27.09. по 13.11 –
  48д, всього – 137д. Шенгенська ( репатріаційна) з 01.05.17 на два роки. Коли я
  можу вийхати закордон на 90 днів? Дякую!

  • Орест

   1.05.17р.

 • Alex Tkachenko

  Доброго дня,що мені робити хочу поїхати на Кіпр на 6-7 місяців яку візу потрібно робити?
  це буде друга подорож до Греції)
  Перший раз мав шенген візму С мульті)
  чи реально поїхати на 6-7 місяців що б не виїжати в період 90 днів і вїжати знову?

  • Oleksandr

   Потрібно відкривати грецьку національну візу.Шенген віза вам не підходить.

  • Daria Carnot

   на Кіпр необхідно відкривати кіпрську візу через Київ, грецька віза до Кіпру не має стосунку, Кіпр – самостійна держава, сама їду туди, Кіпр не є Шенгенською зоною і дають просту візу одноразового плану через інтернет, а багаторазову треба вже у Києві робити

 • Yuri

  Доброго дня. Національна віза в Польщу з 22.09.16 по 13.06.17, в Польщу виїхав 15.11.16 по національній візі D,повертаюсь в Україну 1.05.17 . В паспорті є ще діюча репатріаційна шенген віза з 23.06.16 по 22.06.18 питання: після повернення в Україну 1.05.17 коли можна виїзжати по репатріаційній візі? дякую.

 • Ігор

  Добрий день мені можна вїхати 12 числа по візі а мене автобус 11числа але в ночі якщо я перетну після 23 59 то це будеправильно?і якщо так то по якому часі дивитися польському чи українському

  • Можете перетинати після опівночі за польським часом.

 • Іванка

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, бо перечитавши коментарі, так і не зрозуміла: у мене була перша закупівельна шенген віза С на 7 днів. На скільки мені відкриють другу візу і скільки днів я зможу перебувати там? 90 у півріччя і потім ще раз 90 у півріччя? Дякую)

 • Andrej Bojtchyk

  Дуже вам Дякую! Я так і зробив. А скажіть будь-ласка, чому ви написали що моє півріччя закінчується 01.01.2017р. А не з моменту мого першого в’їзду. 6.07.2016 плюс 180днів. Дивіться тепер я заїхав 19.01.2017р. І я повинен покинути Європу до 2.04.17р. Чи до 18.04.17р

 • Николай

  Був по робочій польській візі в Польщі з 17.07.2016 по 19.08.2016. Потім був по бізнес польській шенген з 09.10.2016 по 04.12.2016. Перетнув кордон на терииорію Польші 21.03.2017 року. Прошу поясити, коли необхідно перетнути кордон на Украіну.

 • Ірина

  Доброго дня. А кількість днів перебування у шенгені як рахується по національні візі , якщо я подорожую машиною або літаком , відміток в паспорті ніяких ж не робоять ?

 • Vika Vika

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка… В березні я перебувала в Польщі по шенген візі, зараз – по національній. Використані дні по шенген візі впливають на термін мого перебування по національній? Потрібно віднімати використані дні з попередньої візи?

  • Oleksandr

   Ні.З національною візою ви можете перебувати весь термін без виїзду.

   • Vika Vika

    В мене окрім національної візи є ще діюча шенген віза на місяць. Зараз я знаходужсь у Польщі по нац візі. Чи можу я поїхати в Україну і заїхати в Польщу по шенген візі, щоб використати цих 30 днів, а потім ще довикористати національну?

 • Roman Sukmanovskyi

  Доброго дня. Підкажіть таку річ… В мене в паспорті вказаний період дійсності візи, а саме з 23.07.16 по 23.07.2017. Питання чи можу я ще 23.07.2017 року вертатись з закордону, чи візв вже не дійсна?

  • Oleksandr

   Ви повинні пересікти кордон шенгену до 23:59 год. 23.07.2017 за місцевим часом.

 • Vika Vika

  В мене окрім національної візи є ще діюча шенген віза на місяць. Зараз я знаходужсь у Польщі по нац візі. Чи можу я поїхати в Україну і заїхати в Польщу по шенген візі, щоб використати цих 30 днів, а потім ще довикористати національну?

 • Люба

  Підскажіть будь ласка ,громадянка Сша яка перебуває в Україні з 2015 року з квітня місяця ,не рееструвалась за місцем проживання в Україні ,хоче повернутись назад у Сша .Чи буде мати проблеми при перетині кордону ? які потрібно сплатити штрафи ,куди звернутись і чи можна перед вильотом на місці оплатити,тобто в аеропорту ?

  • Oleksandr

   Зверніться в посольство США

 • Иван

  Доброго дня пидскажить будь ласка у мене шенген виза мадярська С з 28-12-16по27-12-17 я перебував в шенгени 18-01-17 по 08-04-17 пидскажить чи маю я бути дома 3 мисяци чи можу ихати тепер

 • Володимир Климків

  Добрий день. 20.05.2017 вїхав в шенген зону по шенген візі тип С (відкрита 08.05.2017, термін дії з 13.05.2017 по 12.05.2022 року) до цього перебував у Польщі (працював) по робочій візі тип D з 14.01.2017 по 25.03.2017 року(71 день).Підкажіть, будь ласка, чи враховується при обчисленні ці 71 день перебування по робочій візі?

  • Oleksandr Katykhin

   Ці дні вираховуються.

   • Володимир Климків

    Тобто не враховуються?

    • Oleksandr Katykhin

     Так, але про це треба казати кожного разу прикордоннику) Нажаль (або інколи на щастя) в шенгені немає спільної бази і кожна країна веде свою базу особно, і це інколи призводить до непорозумінь. Наприклад, при переміщенні по шенгену і виїзді з іншої країни, і потім заїзді через ту саму чи іншу країну це не враховується в базі країні “основного перебування”) І тому основним методом рахування залишається калькулятор по штампа виїзду-заїзду, але про робочу візу краще сказати завчасно

     • Oleksandr

      Усі країни шенгену мають спільну базу.
      Перебування у конкретній країні не відслідковуються,бо немає кордонів між ними.Але загальний термін перебування у шенгені звичайно підраховується(автоматично).Перебування по національних візах у цей термін не враховують і не потрібно нікого попереджувати.

 • Ольга

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо я перебувала у Польщі по візі типу С з 10.05.2017 року по 24.05.2017 року ( віза закінчується 15.06.2017 року). Чи зможу я полетіти до Польщі 15.06.2017 року по без візовому режимі на 90 днів ?

  • Oleksandr Katykhin

   Якщо є біометрічний паспорт, то так)

   • Oksana Rygun

    Oleksandr Katykhin, не збивайте з пантелику людину. Не можете, бо рахується
    перебування не різних паспортів, а ваше власне, тому ви зможете залишитися на 65 днів.

    • Mariana Miakush

     чому 65? 90 – 14 = 76

     • Oleksandr

      75 днів(з 10.05 до 24.05-це 15 днів перебування).

  • Oleksandr

   На 90 днів-ні.Можна перебувати до 90 днів за останні півроку

 • Оксанка

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка! В мене шенген віза типу c mult 90, дійсна з 24.12.16 по 23.12.17 я використала 76 днів, залишилося 14 днів. Чи зможу я в наступному півріччі поїхати на 90 днів, чи в мене буде рахуватися лише ці 14 днів перебування, що залишилися з першого півріччя???????

  • Oleksandr Katykhin

   півріччя рахується з дати наступного заїзду. Тобто, якщо Ви заїдете 11 червня, то відраховується 180 днів саме з цієї дати, наприклад виходить 11 грудня, і за період з 11 грудня по 11 червня має бути не більше 90 днів. Якщо заїхати 1 жовтня, то так само, за період з 1 квітня по 1 жовтня має бути не більше 90 днів.

 • Олександр Лета

  Доброго дня підкажіть будь ласка до якого числа я можу перебувати в шенген зоні польська віза класу D на 180дн переміщення зробив закордон 18.03.17

  • Oleksandr Katykhin

   180 днів, позаяк неможливо вирахувати перебування в інших країнах. Але заїжджати і виїжджати краще через Польщу)

 • Галина

  Доброго дня. Чи можу я. виїхати по шопінг віза(7днів) і залишитися в Польщі подавшись на карту роботу з роботи?

 • Галина

  Доброго дня. Чи можу я виїхати по шопінг візі ( на 7 днів) і залишитися там працювати подавшись на карту побиту?

  • Oleksandr

   Працювати ви не можете

 • Poleg

  Это вопрос многогранный. Например в Германии до 17.07 Вы можете въехать только на два дня, иначе штраф.

 • Anton Krasovskyi

  Доброго дня, я хочу поїхати в Болгарію на 10 днів, і через деякий час хочу в Чехію, то ці 10 днів будуть сумуватися до тих днів, що я перебував в Болгарії, тому як Болгарія в ЄС, а Чехія в Шенген зоні?Дякую

  • Poleg

   Нет, в данный момент они не суммируются.

 • Maria

  Доброго дня, мені відкрили візу D на дні які залишились з попередньої візи тобто на 120, я їх використала. Скажіть будь ласка чи я можу зразу відкривати візу чи в мене буде коридор?

 • Інна

  Доброго дня, я маю біометричний паспорт і діючу візу в ньому(репатріаційну) на тереторії Польщі я була з 13.10.2016по 17.12.2016.
  Потім я знову поїхала в січні подала на карту тимчасового побиту і перебувала на печатці(08.01.2017- 02.04.2017), прийшла дицизія, але за сімейними обставинами змушена була поїхати на Україну не взявши сам пластик, так як він виготовлявся. Як і коли я тепер зможу перетнути кордон з Польщею

 • Катерина

  Підкажіть, будь ласка! В мене є два діючих закордонних паспорти. В одному шенген віза з коридором в 90 днів, з яких 79 я вже використала. І новий біометричний. Якщо я зараз поїду за кордон в країну шенген зони по біометричному, то в мене буде 11 днів перебування чи знову 90??

  • Oleksandr

   90 днів перебування в шенгені протягом останніх півроку.Це правило діє для всіх: всі попередні візи ,,C” і безвіз.І неважливо з яким паспортом ви в’їзжаєте.90 днів надається особисто вам,а не кожному вашому паспорту.

  • Надежда Мельник

   11 днів

 • Максим

  Доброго дня! Працював у Польщі по полській робочій візі типу D з 22.01.17 по 14.04.17 (83дні) дія візи закінчилась, бажаю поїхати до Польщі 23.06.17. Чи впливає цей термін на перебування без віз?

  • Oleksandr

   Ні

 • Olya Olenych

  Їздила по картці МРГ до Польщі. Тепер заїхала по мультивізі Шенгенській(90 днів). Чи враховуються попередні дні перебуванні по картці?

  • Oleksandr

   Ні

   • Olya

    Дякую.

 • Serhii Tvardovskyi

  Підкажіть,
  У дружини мультівіза Шенген (30 днів) поставлена у небіометричному паспорті. Заїхала у Польшу 01.06.17. На руках має також біометричний паспорт, а також воєвудське гостьове запрошення на 3 місяці. Чи потрібно їй повернутися в Україну, аби закрити ці 30 днів по візі, або чи може вона без виїзду в Україну перебувати 90 днів в Польщі у зв’язку з безвізом?

  • Oleksandr

   В’їхала ваша дружина по візі в одному паспорті і виїхати повинна не пізніше, ніж 30 днів.
   В’їхати по одному паспорту, а виїхати по іншому (біометричному) неможливо.

 • Oksana Rygun

  Якщо по біометричному паспорту, то, по ідеї, ви можете залишитися на 30 днів. Якщо по звичайному з візою, то ні, не зможете.

  • Ксеня

   Чому тоді на 30? Якщо паспорт біометричний, то можна на 90, використано тільки 30, значить ще є 60.

 • ВЛАД

  Скажіть, скількі часу я можу перебувати в Чехії якщо я заїзджаю з біометричним паспортом?

  • Oleksandr

   90 днів на протязі півроку

   • ВЛАД

    А чого всюду пише 40 євро до 30 днів?

    • Oleksandr

     Яке відношення мають 90 днів і 40€?

     • ВЛАД

      Так для пребування в тій чи іншій країні, при виїзді з україни потрібно предявити що в тебе вистачає коштів, коли їдеш в чехію потрібно мати 40 євро на день, якщо перебуваєш до 30 днів.
      Мене цікавить чи можна бути там довше.

     • Oleksandr

      Це про кошти,які вам потрібно мати для подорожі.
      Хто вам забороняв бути в Чехії 90 днів за останні півроку?

     • ВЛАД

      Тобто якщо я в чехії безвиїздно буду 70 днів то в мене проблем не повинно бути ніяких?

     • Oleksandr

      Якщо зможете пояснити,що ви будете робити в Чехії стільки часу.

 • Марьяна Струк

  Доброго дня, цікавить декілька питань : 1. Планую їхати по безвізу в Іспанію. Чи можна буде з Іспанії полетіти на Канари з біометричним паспортом, наприклад? Чи для цього потрібна шенген віза? 2. Чи достатньо буде (щоб підтвердити мету поїздки) показати запрошення (не офіційне, надіслане електронною поштою) від родича про те, що він запрошує погостювати до себе? Як митники реагують на таке запрошення (можливо вже в когось був досвід з таким запрошенням)? На якій мові його краще писати? 3. Чи можна подавати на візу (С) одразу після того як повернусь з Іспанії? Чи потрібно перечекати цей коридор 90/180 (під час першої поїздки планую використати всі 90 днів)?

  • Oleksandr

   У вас біометричний паспорт.Його на візу ,,С”не приймають-безвіз.

   • Марьяна Струк

    А якщо це буде віза на воз*єднання?

    • Oleksandr

     Біометричні паспорти приймають лише на візу категорії ,,D”.

 • Андрій

  Якщо при перебуванні у Румунії і на Кіпрі штампи в паспорті поставлені до діючої Шенгенської візи С, то чи рахуються вони як час перебування в Шенгенській зоні?

 • Василь

  Доброго дня. У мене у біометричному паспорті стоїть вид на проживання терміном один рік. скажіть будь ласка, чи маю право перебувати у країні шенгену додаткових три місяці, після закінчення попереднього дозволу?

 • Денис

  Доброго дня, знаходився у Польщі по візі С23 Шенген, віза дійсна до 28 серпня, але візовий коридор вже кінчався і я подав на карту по биту в передостанній день, коли ще були пару днів візового коридору. Чи зможу я виїхати з Польщі і заїхати обратно в Польщу, якщо маю документ, що здав документи на карту побита?
  І як рахується той візовий коридор, коли здаєш на карту по биту?

  • Oleksandr

   Після здачі документів на карту побиту,ви можете перебувати в Польщі до моменту одержання відповіді(незалежно від терміну дії візи і кількості днів проведених у шенгені).

   • Денис

    це зрозуміло, але якщо я виїду зараз, віза ще не прострочена, але дні візового коридору закінчились, то пустять мене назад в Польщу?

 • Віра

  Добрий вечір!У мене запитання щодо дітей,чи їм так само будуть підраховувати дні перебування за кордоном,як і дорослим?Моя дитина пробула в Чехії три місяці,з лютого по травень на гостьову візу,має біометричний паспорт,і коли вона зможе їхати знову у Європу?

  • Oleksandr

   А для дітей якісь особливі правила?Для всіх правила однакові,від немовлят до пенсіонерів.

 • Vera Drofiak

  Вітаю! Я перебувала в Польщі по робочій візі D5 до травня 2017. Чи будуть враховуватись ці дні при перетині кордону по безвізу? чи зможу бути за кордоном по біометричному паспорту з серпня 2017 всі 90 днів?

  • Oleksandr

   Дні перебування по національній візі D не враховують.

 • Вікторія

  Доброго дня! у мене в біо паспорті французька віза з 23.05.17 до 17.07.2017 разовий в”їзд на 40 днів . Я заїхала через Німеччину 30 травня. Чи можу я перебувати в Шенген зоні 90 днів, враховуючи, що термін візи закінчився? В візовому центрі Франції сказали, що 90 днів без проблем, так як вже діє безвіз, а в аеропорту в Німеччині сказали що тільки 40 днів . Як бути?

 • Олександра

  В мене на старому паспорті віза до 25 жовтня польська Шенген чи можу я їхати на новому біо за кордон??

  • Oleksandr

   Можете.А в чому сенс?Чому ви не хочете їхати зі старим паспортом по візі?

 • Світлана

  Привіт! я мала візу по звичайному закордонному паспорті з 15-04-17 по 27-07-17,але приїхала в Україну з Данії 13-07-17,зараз в мене новий біометричний паспорт,чи зможу я знов поїхати до Данії 12-09-17,чи потрібно чекати поки пройде півроку з моменту відкриття візи?

 • Mariana Mars

  Доброго дня!Підкажіть як рахується коридор по без візу і по шенген візі?
  Якщо вже використано 90 днів по візі,але є біометричний паспорт чи коридор діє і на без віз?

  • Oleksandr

   Ви можете бути в шенгені 90 днів на пів-року.Рахуються всі ваші візи за цей період і безвізові поїздки.Безвіз жодної переваги не має і біометричний паспорт не дає вам жодного бонусу.

 • Павло

  Доброго дня, я маю угорську мульти візу на рік але лише 30 днів. На Словацькому кордоні підрахували що я вже в сукупності знаходився на території шенген зони 37 днів, штраф так і не заплатив, але вони сказали що даючи мульти візу лише на 30 днів Угорщина порушує закони шенгенської зони бо має видавати такі візи мінімум на 90 днів. Вони порадили звернутися до консульства Угорщини з претензіями про порушення закону і вони мають мені вклеїти іншу наліпку вже на 90 днів. Чи це діє? І якщо ні то чому? І що робити?

  • Oleksandr

   Угорщина нічого не порушує.Кожна країна сама вирішує,на скільки днів видавати візу.Є візи категорії С на 30,60 і 90 днів.
   Лише консул вирішує,які у вас підстави для подорожі і на який термін видавати візу.Словаки взагалі не можуть коментувати дії угорської влади.
   В жодному випадку ніхто ніякі ,,наліпки” не робить.Тим більше,що ви порушили термін перебування,про який прекрасно знали.У комп’ютерній базі шенгену уже зафіксовано ваше порушення.
   При бажанні,можете подавати на Угорщину в міжнародний суд(якщо маєте можливість і бажання).
   Це мало б якийсь сенс,якщо б ви відразу(одержавши візу)заявили протест,а не після того,як самі стали порушником.

 • Марк

  Добрий день
  Якщо я протягом року перебуваю в польщі на підставі карти побиту(так само по ній перетинав кордон) але 15 серпня вона закінчиться то зможу я поїхати з польщі до німечинни по біометричному паспорту?

  • Oleksandr

   Згідно терміну дії карти побиту ви зобов’язані виїхати з Польщі в Україну,а потім можете їхати по безвізу.

   • Roma Litvin

    А чому не можна після закінчення карти побиту полетіти в Німеччину з Польщі по безвізу?

    • Oleksandr

     Термін перебування по безвізу-90 днів на пів-року.Перебування по карті побиту у цей термін не враховується.
     Потрібно вчасно виїхати по карті і в’їхати по безвізу.З дати в’їзду будуть рахувати 90 днів.

     • Roma Litvin

      Дуже дякую за відповідь! Я вас правильно зрозумів – я повинен вчасно виїхати по карті побиту (чи можна й після її закінчення?), заїхати по безвізу, а потім коли виготовиться нова карта побиту виїхати в Україну і заїхати по карті побиту? Вірно? Дякую!

     • Oleksandr

      Якщо ви подали документи на продовження карти побиту-можете нікуди не виїзжати.Поки триває розгляд вашої справи-можете спокійно перебувати на території Польщі.У вашому паспорті роблять відповідну відмітку.

    • Oleksandr

     ,,Правила використання карти побиту не передбачають використання безвізу після закінчення терміну її дії”-відповідь польського консула.
     Наразі це питання ще не узгоджене.

 • Вікторія

  Доброго дня. Я отримала шенген мульти візу на 90 днів 14.04, (перший виїзд був 10.05) якщо протягом піврічного періоду я використаю всі 90 днів, коли я зможу знову в’їзждати на територію шенгену? Попередніх віз не було

  • Poleg

   Приедете домой на 90 дней и потом можете ехать “на территорию шенгена”.

 • Коля

  Доброго дня!в біометричному паспорті маю відкриту короткострокову робочу візу до Чехії з 9.08.2017-по 17.10.2017(70 днів),чи можу після закінчення терміну дії візи ще перебувать в Чехії і виїхать по безвізу???

  • Poleg

   Сколько? 20 дней сможете в любом случае.

 • Таня

  Доброго дня! Я маю шенгенську візу, сьогодні прочитала про пільговий період 15 днів, чи можу я в цей період перебувати у шенгенській зоні?

  • Oleksandr

   Який ,,пільговий період”?Що ви маєте на увазі?

  • Poleg

   Вас льготный период не касается.

 • Віка

  Добрий день,допоможіть будь ласка,у мене в біо паспорті національна піврічна робоча віза ,чи можна відразу по її закінченні заїхати по безвізу?

  • Poleg

   Можно. Только по безвизу работать нельзя.

 • Andrey Orchakov

  Доброго дня, був в італії 30 днів по безвізу, приїхав в Україну! Скажіть цей час, що я находжусь в Україні мені вертає з кожнем днем ті 30 днів які я був в Європі

  • Руслан

   Нет, читай внимательно статью!

  • Poleg

   Через 60 дней будет вертать.

 • Alex Petrov

  Цікавить питання,чи враховуються до загальних безвізових 90 днів,дні по робочій польській візі типу 05,якщо я був на території Шенгену 15 днів(крім Польщі).То мені віднімати весь час перебування враховуючи робочі дні в Польщі,чи тільки 15 днів на території Шенгену??Дякую.

  • Oleksandr

   Не рахуються лише дні перебування по національній візі D.

   • В’ячеслав Черниченко

    Доброго дня тобто якщо я працював в польщі по робочій візі D і по закінченню поїхав додому і виробивши біоментричний паспорт щоб поїхати зараз в гості то мені разувати з дня перетину зараз. Так?

    • Oleksandr

     Так,але це стосується лише візи D

     • В’ячеслав Черниченко

      Ну в мене і була віза категорії D. А зараз я зробив паспорт спеціально щоб поїхати в гості по безвізі то значить мені рахувати з того дня коли виїду…

     • Oleksandr

      Так

     • В’ячеслав Черниченко

      Ще одне запитання.
      З 1 січня відрахунок по безвізі йде по новій чи як. Бо цього року я всі 90 днів не використаю як мені орієнтуватись.

     • Oleksandr

      Підрахунок іде не з 1 січня,а за останні пів-року.

     • В’ячеслав Черниченко

      Щиро дякую.

 • Olya

  Я використала 90 днів по шенгенській візі. Чи можу без “коридора” в’їхати до Польщі по робочій візі”Д”?

  • Poleg

   Ага.

   • Olya

    Дякую)

 • Maria Korol

  Доброго дня прочита але нічого не зрозуміла)))підскажіть Будь ласка біометричний паспорт в ньому віза мальті категорія Dперебування 164 дня якщо я відбула всі 164 дні я зможу повернутись через три дня по безвізовому в шенген зону на 90 днів?

  • Oleksandr

   Так

   • Maria Korol

    Вибачте що ще раз турбує в моєї подружки було дві туристичних візи ось такі 1ша віза-“С”я була з26.04 по13.05;2га віза теж категорії “С”- з 31.05 по17.06. А тепер по безвізу з20.07 скільки днів вона може бути в шенген зоні і чи читається від першої візи підскажіть Будь ласка.

    • Oleksandr

     Рахуються дні перебування у зоні шенген за останні пів-року.
     Не терміни віз,а фактичне перебування.

 • галина думич

  Скажіть будь ласка.
  Якщо у мене є біометричний паспорт і у ньому шенген віза на два роки 90…180.На цій візі я була у шенгені 40 днів.
  Чи можливо виготовити другий біометричний паспорт і поїхати по безвізу.В такому разі ,як рахуються дні.
  Дякую.

  • Oleksandr

   Немає жодного сенсу.Рахується ваше перебування в шенгені,а не вашого паспорта чи вашої візи.

   • Maria Korol

    По віза перебування було 60 днів. То тепер по безвізоврму може бути тільки 30 днів правильно?

    • Oleksandr

     Так

 • Андрій

  Доброго вечора.Таке питання д
  уже важливо знати точно відповідь-зараз знаходжусь в Естонії їхав по робочій польській візі тут на місці зробив естонську робочу до 1 грудня дійсна,я поїду до дому перед закінченням і потім я можу наприклад вже 3 грудня повернутись до Естонії аргументуючи на таможні що я їду по біометричними паспорті по гроші?

  • Oleksandr

   Їхати можете,але причина подорожі ,,по гроші”абсолютно безглузда.

 • Khrystyna Kuchmynda

  Скажіть будьласка в мене була культурна віза дійсна 45 днів яка просрочилась 20 червня і я надалі перебувала за кордоном(італія) зараз у вересні хочу летіти на україну прямим рейсом…хотілаб знати де і які проблеми в мене можуть бути і на якій границі.поможіть.

  • Oleksandr

   В аеропорту(в Італії).
   Покарання:штраф,депортація,заборона на в’їзд на певний термін(рішення приймається офіцером прикордонної служби на місці).

   • Khrystyna Kuchmynda

    Який штраф може бути ви не підскажете

    • Oleksandr

     Розмір штрафу за перетин кордону по простроченій візі коливається від € 100 до € 4000. Рішення про величину штрафу приймає прикордонний візовий офіцер, враховуючи ступінь порушення.

 • Slavik Kharbaka

  Доброго дня в мене просрочина віза
  І мої відбитки пальців залишилися в база даних ЕС.
  Скажіть будьласка чи можу я зробити другий паспорт і з ним подорожувати далі по Європі
  Або полетіти до США?
  Дякую

  • Oleksandr

   Новий паспорт вам нічим не допоможе(порушував не паспорт,а ви).

 • Alex Petrov

  Цікавить питання,чи враховуються до загальних безвізових 90 днів,дні по робочій польській візі типу 05,якщо я був на території Шенгену 15 днів(крім Польщі).То мені віднімати весь час перебування враховуючи робочі дні в Польщі,чи тільки 15 днів на території Шенгену??Дякую.

  • Oleksandr

   Час перебування з робочою візою ,,D”у інших країнах шенгену(не Польща)враховуються при підрахунку.
   Дні перебування по цій візі у Польщі-не враховуються.

   • Alex Petrov

    дякую))

 • Irina Tomenko

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, я маю документ на проживання у Франції, термін дії якого спливає 9 вересня. Якщо я 7 вересня поїду в Італію, то чи зможу я повернутися назад у Францію 16 вересня по біометричному паспорту, але в якості туриста з тим правилом, що ще 90 днів я маю як турист після того, як мій дозвіл на перебування закінчується. Я не можу ніде знайти цієї інформації. Дякую заздалегідь за відповідь.

 • Oleh Bodybuilder

  доброго дня!
  якщо я заїхав в польщу по безвізу але потім влаштувався офіційно на роботу,це рахується як перебування у шенген зоні чи як по робочій візі?

  • Oleksandr

   У вас немає робочої візи.Перебування у шенгені(в тому числі і робота)в межах 90 днів на пів-року.

   • Oleh Bodybuilder

    ще питання
    перед виїздом по безвізу ще залишалось 1.5 місяця коридору з робочої польської візи.
    коридор пройшов поки я був по безвізу?

    • Oleksandr

     Який коридор,яка робоча віза?Ви працюєте в Польщі в межах безвізового перебування.

     • Oleh Bodybuilder

      піврічна робоча була
      так

     • Oleksandr

      Ви пишете,що в’їхали по безвізу і знайшли роботу.
      Тепер пишете про піврічну робочу візу.Так де тут правда?

     • Oleh Bodybuilder

      візи робочої вже немає,пів року відпрацював пів коридор до відкриття наступної візи

     • Oleksandr

      Після закінчення ,,коридору” можете відкривати наступну робочу візу D.Безвізові поїздки на це ніяк не впливають.

     • Oleh Bodybuilder

      дякую
      А якщо в мене є зараз 4 дня без візу,я виїду по паспорту до венгрии а там відкрию робочу візу на рік,то можу знаходитись рік в європі?
      при виїзді не буде проблем?

     • Oleksandr

      І яким чином ви,перебуваючи в Угорщині,відкриєте робочу візу?А працювати без неї неможливо.

     • Oleh Bodybuilder

      я подаю ще будучи на україні просто в Угорщині маю забрати

     • Oleksandr

      Робочу візу D видають консульства в Україні.Яким чином ви можете отримати цю візу на території Угорщини?

     • Oleh Bodybuilder

      ну сказали дадуть картку-дозвіл на роботу на рік

     • Oleksandr

      В Угорщині вам дадуть дозвіл на працевлаштування (munkavallalasi engedely).З ним ви повертаєтесь в Україну і подаєте документи на робочу візу D в консульство на території України.Сам дозвіл нічого вам дає.

 • Оксана

  Доброго вечора! Сьогодні спливає 182 день по візі Д 07′ навчання. Що мені грозить, якщо я перетнув кордон в найближчі дні? Може через іншу країну повернутися?

  • Oleksandr

   Як мінімум-штраф,як максимум-заборона на в’їзд на певний період.
   Перевіряти вас будуть на виїзді із шенгену(на будь-якому кордоні).
   У видачі наступної візи на навчання поляки вам відмовлять(скоріше за все).

 • oest.piem

  Відпрахував по робоків пів року в Польщі. Приїхав на Україну на три дні і по безвізу поїхав знов в польщу вже 70днів в Польщі. Чи враховувати в калькулятор минулу візу ?

  • Oleksandr

   Якщо це була національна віза D-дні перебування по ній не враховуються.

 • Оля Півторак

  Скажуть б.ласка в мене віза з 12 червня виїхала 28.07- виїхала24.08 як рахувати? в 2017р була з 28 04-25.05. 2017р.дякую

 • Сергій

  Доброго дня! Маю таке питання. Мав візу гостьову на 20 днів до Польщі, після того як приїхав до Польщі подав документи на оформлення карти постійного побиту, мусів чекати на рішення 7 місяців. Після цього отримав негативну відповідь і повернувся на Україну. Таке питання: Чи рахуються ці дні які я чекав на отримання рішення і на скільки днів я можу поїхати до Польщі?

 • Віталій

  Доброго дня, цікавить дане питання, прошу вашої допомоги, в’їжджав по біометричному паспорту і працював в Польщі по робочій візі, категорія Д, закінчується дана віза 25 вересня, чи зможу я повернутися раніше строку по біометричному паспорту в Польщу для відвідування друзів (в туристичних цілях)? і чи взагалі зможу повернутись по безвізовому режиму в шенген зону на 90 днів? Вдячний за відповідь)

  • Oleksandr

   Можете.Лише на кордоні повідомте офіцера,що поїздка буде з туристичною метою і по безвізу.

 • Тарас

  Доброго вечера! У мене була національна польска візa D MULT 175 (02-02-17 по 26-07-17) по ній я перебував у шенген зоні з(22.04 по 22.07) тобто 92 дні. Зараз я вііхав 25.08 по безвізу . Підкажіть будласка до якого числа я маю право знаходитись у Шенген зтні? Дякую!

  • Oleksandr

   Дні перебування по національній візі D не враховуються.

   • Тарас

    Перепрошую! А по D -05(тобто робоча національна так!?) теж дні перебування не враховуються? Дякую!

    • Oleksandr

     При підрахунку 90 днів на пів-року не враховуються

     • Тарас

      Тобто після іі використання повного(D05) виііхавши з шенген зони на територію Украііни- я мою право вііхати ще на 90 днів по безвізу так!?

     • Oleksandr

      Так.Маєте право,але маєте і обов’язок пояснити прикордоннику мету своєї подорожі на 90 днів.

 • Олена

  Доброго дня. В мене литовська віза в простому паспорті мульти С.,90. У дочки біометричний паспорт. Ми зараз зназодимося в Італії. 14.07.17 перетнули Угорщину. Десь у жовтні ми маємо виїхати. Бо закінчується 90 днів. Через 90 днів ми можемо приїхати назад до Італії вже літаком. Чи не буде проблем з оформленням документів в аеропорту. ? Дякую.

  • Oleksandr

   1)дочка зможе,а ви-залежить від терміну візи.
   2)обов’язково потрібно буде пояснити мету візиту і підтвердити це документально.

   • Oleksiy Shemelyk

    Підкажіть, будь ласка, коли я зможу знову їхати в ЄС по безвіз, якщо останній раз був з 10.08.2017р по 24.10.2017 р. І ще один день 28.10.2017р. Чи можливо повідомити мені по телефону? 0964777891

 • Иван

  Добрий день , ящо я поїду по шегену на 30 потім зроблю візу 180180 . То після закінчення візи буде враховуватись термін візи чи ні якщо буду хати по шенгену знову?

 • Діана

  Доброго дня!
  Цікавить таке питання. Була в Європі по безвізу 53 дня,зараз приїхала в Україну, чи можу повернутися назад на 90 днів, чи лише на залишок 37 днів з цих (90днів)?

  • Oleksandr

   На 37 днів

 • Юлия Брайт

  Доброго дня
  Скажіть будь ласка, у мене віза шенген культура ( С ) відкрита на 2 роки,ще рік дійсна але запрошення закінчилось 1 вересня, чи потрібно мені роботи нове запрошення щоб перетнути кордон чи не потрібно,можна їхати так?

  • Oleksandr

   Кожен раз при перетині кордону ви повинні пояснити мету вашої подорожі.Це буде запрошення,квитки на якісь міроприємства,просто туристична подорож чи поїздка на закупи-вам обирати.

   • Юлия Брайт

    дуже Вам дякую
    тобто Я правильно зрозуміла,що запрошення не потрібно,але якщо будуть запитувати ціль приїзду,потрібно просто пояснити?

    • Oleksandr

     1)запрошення,згідно якого вам відкривали візу можуть перевірити при будь-якій вашій подорожі.
     2)мету кожної подорожі потрібно пояснити і підтвердити документально(запрошення на міроприємство,квитки на концерт і т.п.),гроші зворотні квитки.Якщо поїздка на кілька днів-бронь готелю.Бажано мати страховку,або кошти на покриття можливих медичних затрат.

 • Irysja Fresita

  Скажіть будь ласка, якщо по шенгенській візі з 09.серпня по 13.жовтня було використано 66днів, то коли можна аж знову вїздити в Шенген але так щоб на 90днів?

  • Oleksandr

   Через 66днів

 • Vika

  Я була в Польщі по націольній візі з 22.01.17 по 08.06.17. Зараз досі на Україні , роблю біометртчний паспорт.Чи можу я поїхати по безвізу в Польшу? Чи потрібно чекати пів року коридору?

  • Oleksandr

   Дні перебування по національній візі D в цей підрахунок не входять.

 • Крістіна Дем’янчук

  Доброго дня! ПОТРІБНО терміново виїхати з Польщі до України (В паспорті є червона печатка) ,карти побуту ще немає.
  Чи можна виїхати з Польщі? І як заїхати знов? По які й візі?

  • Poleg

   1. Едьте, кто Вам запрещает.
   2. По биометрическому паспорту либо по любой шенгенской визе.

 • Лера

  Доброго дня.
  Скажіть, будь ласка, коли я була з 02.07.по 14.09.по біометричному паспорту, то коли наступний раз матиму 90 днів на перебування?

 • Guest

  А можна перебувати 90 днів по біометрії, і 90 днів по робочій візі? І так чередувати? Щоб перебувати постійно за кордоном…

  • Poleg

   Нормальная рабочая виза (а не та гадость, что поляки выдают – Cel wydania 05) и так разрешает жить постоянно за рубежом.

 • Катя Катя

  Добрий вечір! :)

  Підскажіть, будь ласка, після закінчення моєї піврічної робочої візи (тип D), чи зможу я виїхати за кордон з метою туризму по біометрії, вже як по безвізу? Чи буде, при обраховувані термінів мого перебування по біометрії, враховуватися час, що я провела в Польші по робочій візі?

  Буду ДУЖЕ вдячна за відповідь!)

  • Poleg

   Не вижу проблем. По визе D дни в расчет туризма не идут.

 • Sanya Vorobec

  Доброго дня, заїхав по безвізу, но мав в паспорті відкриту свіжу польську робочу візу на пів року, ще не користував, та от в паспорті стоїть штамп по в’їзду в європу но не понятно чи мене пустили по візі чи по безвізу, як це дізнатися, і якщо всетаки по безвізу чи можна не перезаїжджаючи через Україну поїхати до польщі працювати?

 • Oksana Melnychuk

  хочу запитати, в мене 5 річна віза каегорії С в старому паспорті. 90 днів перебування використано. чи можу я заїхати з новим біометричним паспортом і коли? дякую

  • Oleksandr

   Ні.Враховується перебування в шенгені по візах,по безвізу,по усіх паспортах(90днів на пів-року).

 • Володимир

  Доброго дня.Закінчилась карта сталого перебування. Документи на нову карту подані і чекаю на децизію в перших числах жовтня. Червона печатка в паспотрі урядом поставлена.Є умова про працю і стала робота , є умова про найм житла. Але є потреба виїхати на пару днів на Україну. Маю біометричний паспорт. Чи можна по ньому повернутись з України? І чи можна в’їхавши потім бо біометрії не порушуючи закону працювати до отримання децизії чи карти сталого перебування ?

 • Vicktor Khoma

  Привіт! В’їхав по безвізу.Почав працю на підприємстві випробувальний термін 3 місяці.Чи є можливість при згоді роботодавця продовжити роботу на постійній умові не перериваючи перебування в Польщі? Щиро вдячний за пораду!

  • Oleksandr

   Ні.Вам потрібно виїхати і робити візу D.

 • Misha Franchuk

  Добрий день.. У мене віза С 90 мульті відкрита 17-03-17 до 18-03-18… Використовував візу 04.05.17 по30.07.17… Чи можу я зараз іхати по візі або біометричному паспорті

 • Константин Мочульский

  Доброго дня.
  В паспроті вказано, що – “дійсний до 7.10”. Питання чи паспорт дійсний по цю дату включно (тобто до 7 жовтня 23:59:59)?
  Дякую.

  • Oleksandr

   Ні.Виїхати по ньому ви можете до 7.07

 • Tanya

  Dobrogo dnia! Daite vidpovid, bud laska, u mene shengen v staromu pasporti, kategoria C, vidkryta do 2018 roku, 90 dniv perebuvannia maizhe vykorystano, ia v’ihala v Italiu po novomu biometry4nomu pasportu 4erez 1,5 misiatsi, bo mene zaviryly v pasportnomy stoli pry poda4i dokumentiv na novyi pasport, sh4o tse ne ie porushenniam i ia mozhu perebuvatu za kordonom, 4u ie u mene pravo buty tut 90 dniv za vidlikom novogo biometry4nogo pasportu? i iaka ie zagroza, iaksh4o ia perebula termin? i 4y mozhu ia sh4e vykorystaty staryi pasport z dijsnoiu vizoiu? Diakuiu

  • Eugenia Karuk

   90 дней считается на человека, не на паспорт.
   Документ не важен. Ограничение на Вас.
   Теоретически можете рискнуть и поехать по 90 дней на каждый паспорт. Лучше каждый раз въезжать и выезжать через разные страны. Есть маленькая вероятность, что проскочите. Но если состыкуют поездки, то будет штраф, депортация и запрет на въезд.

 • Nika

  Доброго дня, брат 20.07 перетнув кордон по біометричниму паспорті як турист, перебуває в Німеччині де його приписали і офіційно трудовлаштували, але в Німеччині йому сказали повернутись на Україну та відкрити робочу візу для подальшої співпраці. Планує повертатись 12.10, чи можуть його депортувати за працю без візи, чи ні, тому що перебуває не більше 90 днів по без візу?

  • Eugenia Karuk

   Ну так вроде с 20.07 до 12.10 меньше 90 дней. Если ранее не ездил, то ничего не нарушает. По работе сложнее, смотря как работал. Вроде должен был получить рабочую визу до начала работы.
   Депортация это немного не то. Пусть не говорит на границе, что работал. Спрашивать никто не будет.

  • Oleksandr

   Ваш брат міг оформити документи,підписати контракт з працедавцем.З цими документами мусив повернутися в Україну і подавати на робочу візу.Працювати у Німеччині він не мав права.

 • Roman Stetsiuk

  Добрый день.
  Нужна помощь в понимании законодательства.
  Нахожусь в Польше по нац. визе D-05, которая скоро закончится, а карта еще не готова (подался 2 дня назад). Вопрос: могу ли я после окончания нац визы поехать из Польши в другие страны EU (или Украину) по биометрике, вернуться в Польшу и дальше легально работать ожидая карту?

  • Oleksandr

   При здачі документів на ,,карту побиту”,у вашому паспорті ставлять штамп.Він дає право знаходитися в Польщі до вирішення даного питання(навіть після закінчення терміну дії візи).Але це не дає вам право працювати,або в’їзжати в інші країни.

 • Roman

  Добрий вечір!
  Перебуваю за кордоном по біометричному паспорту, поламалось авто на якому приіхав, зараз на автосервісі авто, через 5 днів буде закінчуватись 90 днів перебування, маю запитання якщо ремонт авто буде довше і я протерміную день- два чи три і чи буду мати підтверджуючу довідку, що не зміг виіхати, так як авто в ремонті,чи будуть мене за це карати, як краще поступити у цій ситуаціі?

  • Eugenia Karuk

   Правильнее выехать сейчас, потом вернуться за авто. Иначе можно получить штраф и запрет на въезд. А еще правильнее не дотягивать до граничного срока, а выезжать на пару недель раньше, чтобы иметь запас времени на непредвиденные ситуации.

 • Ольга

  Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратись з терміном перебування в Польщі. В мене лемківська віза С mult з терміном перебування 90 днів (дійсна з 21-06-16 по 20-06-18)
  Дати перетину кордону:
  21.09.16 – 21.09.16
  09.05.17- 28.06.17
  Зараз я знаходжусь в Польщі. Кордон перетнула 27.09.17. Скільки днів я тут можу знаходитись?
  Дякую!

  • Eugenia Karuk

   С момента последнего выезда 28.06.17 до момента въезда 27.09.17 прошло больше 90 дней. Соответственно, Вы можете находиться в Шенгене до 90 дней, начиная с 27.09.17.

 • Оксана Мира

  Якщо я перебувала в шенгн зоні 49 днів по біометричному то коли я можу приїхати в шенгн зону

 • ігор Гуліда

  Доброго дня! Був закордоном по безвізому режимі з 11.07.17 по 26.08.17. Через скільки днів я можу знов виїхати закордон?

  • Iaroslav Varnavskyi

   Хоч 27.08.2017 )))

 • Віталій

  Доброго дня, скажіть, чи можу я попрацювавши по бещвізу 60 днів, отримати запрошення на працю в польщі, і поїхати до України і зробити робочу візу, чи не доведеться чекати 90 днів

  • Oleksandr

   Можете

 • Віталій

  Скажіть будь-ласка, чи потрібно робити страховку для виїзду за кордон по біометричному паспорту?

  • Oleksandr

   Страховку бажано мати при будь-якій поїздці,або кошти на покриття медичних витрат на весь час подорожі.

 • Ігор

  Розрахунок перебування в країнах шенгену по безвізу береться з 1 по 6 місяць і з 7 по 12 місяць в ці періоди не більше 90 днів.Так чи по інакшому? Дякую!

  • Oleksandr

   Ні.Рахується період пів-року до вашого виїзду

 • Ігор

  Я живу в прикордонній зоні маю дійсну біометричну картку для малого прикордонного руху. По біометричному паспорті я відбув 87 днів за останні півроку в шенген зоні .Чи можу я користуватись надалі малим прикордонним рухом як тоді рахувати? Дякую!

 • Алла

  Чи можна по шенгенскій візі,після перебування 90 днів,виїхати і в’їхати знову по біометничному паспорті.Чи всетаки прийдеться знову чекати 90 днів дома,аж тоді в’їжати?

 • Taras Sukonnyk

  працюю вже майже 2 роки в Норвегії,по закінченні робочої візи мені обовязково виїхати в Україну чи я маю змогу перебувати в інших країнах Європи якийсь час по безвізовому режимі?

  • Oleksandr

   Ви повинні виїхати,а потім в’їхати по безвізу.

 • Ігор

  А як рахувати перебування в евро зоні по малому прикордонному русі якщо по біометричному паспорті ти отже їздив? Дякую!

  • Oleksandr

   Малий прикордонний рух здійснюється по карті MRG.До чого тут паспорт?Дні перебування не враховуються.

   • Ігор

    Я живу в прикордонній зоні маю дійсну біометричну картку для малого прикордонного руху. По біометричному паспорті я відбув 87 днів за останні півроку в шенген зоні .Чи можу я користуватись надалі малим прикордонним рухом як тоді рахувати? Дякую!

    • Oleksandr

     Можете перебувати в шенгені ще 3 дні(90 днів на пів-року).
     Незалежно,яким чином ви подорожували:віза,безвіз,MRG.

 • Марина Ходорчук

  Доброго дня. Якщо я музикант, працюю та творю закордоном. У мене є біометричний паспорт, а крім нього звичайний з культурною візою. Як в такому випадку рахуються дні коридору? Якщо я один раз заїжджаю по візі, інший раз по біометрії, як мені знати чи коридори рахується поокремо чи за один? Завчасно дякую

 • Daria Koltsyuk

  Доброго дня. В біометричному паспорті відкрита литовська шенген віза на рік(ще до безвіз),використано 89 днів. Чи можна зробити новий паспорт і виїхати по біометрії???

 • Halina Zubrowicz

  Добрий день, Олександре!
  Видно, що Ви дуже добре розбираєтесь з нюансами.
  Прочитала багато, але відповіді на своє запитання не знайшла.
  Мала польську візу D 05 з 20.01 до 18.07.17р. Працювала з 11.02. до 07.08.17р. Зрозуміла зараз, що в період з 18.07. до 07.08.17р. я використала як “безвізові” приблизно 20 дні. Питання:
  1. Чи зможу я відразу відкрити чергову робочу візу на основі zaświadczenia?
  2. Чи зможу я в’їхати у Польщу по “безвізу” і працювати основі zaświadczenia свій залишок “безвізу” приблизно 70 днів?
  Дякую.

  • ОКСАНА ВІЗА

   1. Наступну робочу візу можна відкрити з 10.02.2018 року ( Відраховуємо 1 рік з моменту вашого першого в”їзду до Польщі). Тобто, умовний коридор закінчується саме 10.02.2018. Або, якщо ви не використали усі 180 днів з цієї візи, подаватися на “добір днів”. Тобто, за тією самою процедурою (оплачуєте квитанцію, стаєте на чергу, готуєте запрошення і всі необхідні документи) відкриваєте собі візу на ту кількість днів, яку не використали, не очікуючи завершення умовного коридору.

 • Святослав Пісак

  Добро дня!таке питання
  Маю робочу візу D,(по добору на 115 днів)
  Вона до 19.12.2017…але по перебуванню закінчується 4.11.2017.Працедавець заробив мені умову праці на рік(місяць тому).На Україні маю біометричний паспорт!
  Чи можу до закінчення візи поїхати на Україну,взяти паспорт біометричний і працювати по тій самій умові праці?

 • Ирина Судакова

  Добрий день,Олександре,допоможіть будь ласка з таким питанням,чоловік працює в Польщі по освядченню та чекає карту побита з червня 2016 року, має штапм в біометричному паспорті ,15 травня виїхав з Польщі,а 20 червня 2017 року заїхав по безвізу і працює до сьогоднішнього дня,тобто до жовтня 2017 року,коли в нього буде дата наступного коридору в 180 днів,щоб можна було скористатися 90 днями безвізу,буду дуже вдячна за відповідь.

 • Катерина

  Доброго дня, таке питання перебувала на практиці з 20.06.2017 по 11.09.2017, якщо я виїду до ЄС 15.11.2017 на 5 днів то як зможу потім ще раз виїхати.. відрахунок 90 днів буде з 20.11.2017 чи як?

  • ОЛексій

   З 20.06.2017

   • Катя Зарецька

    Якщо повернення на Україну буде 20.11.2017 то відрахування 90 днів буде з 20.11.2017 чи з 11.09.2017?

    • ОЛексій

     Яких 90 днів?

 • Катерина

  Доброго дня, таке питання перебувала в ЄС з 20.06.2017 по 11.09.2017, якщо я виїду до ЄС 15.11.2017 на 5 днів то як зможу потім ще раз виїхати.. відрахунок 90 днів буде починатися з дати поверення на Україну з 20.11.2017 чи з 11.09.2017?

 • Natasha Slipchuk

  доброго, підкажіть на скільки можна днів вїхати по біометричному паспорті до Польщі

  • Oleksandr

   90 днів

 • Karina Kostelnyuk

  у меня биометрический паспорт.Находился в Польше по робочей визе D,multi,145 дней.Заехал в Польшу 30.05.17 выехал 19.10.17.А коридор до 12.04.2018 года .Сейчас звонят польские друзья приглашают в гости,могу ли я заехать в Польшу сейчас как турист ?

  • Oleksandr

   Так

  • Людмила

   Паспорт біометричний, але є віза ( Бельгійська) віза з 03/07/2017 ,2 -х річна з правом перебування 90 днів. Пересікли Польщу 06/07 /2017 були у Шенгені 85 днів ( не виізжаючи) Пересікли кордон Польщі 26/09/ 2017 …..коли можна знову поїхати у Европу —- ????? Цей термін 06/01/2018 чи може можна поїхати у Европу 27/12/2017 ???? Як правильно порахувати ? Чи не порушу правила в’їзду до Шенгену пересікають кордон Польщі 27/12/2017 ..????

 • Viktoriia H

  Здравствуйте,помогите и мне,если не сложно,с таким вопросом.Имею польскую культурную визу,в графе дней перебываете пишет 90,но много читала,что это на 180 дней.Как высчитать когда наступают следующие 180 дней,что бы иметь новые 90 дней .Заранее спасибо.

 • Mari

  Доброго вечора! В мене залишилось ще 25 днів по біометриці , з 15 жовтня я знаходжусь в Україні, якщо я нікуди не виїжаю 90 днів( 14.10.17 – 15.01.18 ) То я маю право виіхати за кордон з 15 січня так?

  • Oleksandr

   Так

 • Helena

  Доброї ночі . Скажіть будь -ласка мій перший виїзд був в червні 9 числа , потім ще одна поїздка , на разі в мене ще є місяць з 90 днів . Як мені рахувати щоб я орієнтувалася знов на 90 днів а не на місяць,відлік має йти з 9 червня (180) якщо так то я вже можу їхати за кордон з 9 грудня ? Чи мені потірно рахувати 90 днів з приїзду останньої поїздки ?

 • Васьок

  Підскажіть будь-ласка, перетнув кордон з Польщею 1.09.17 на закупи і в цей же день повернувся. З 15.09.17 ще раз, вже до праці, на 90 днів.Коли маю перетнути назад кордон і чи рахується 1.09. Дякую!

 • Роксолана

  Доброго дня
  Від 23/07/17 і до 15/10/17, тобто 84 дні пепебувала в Німеччині по студентській робочій візі, вона була розрахована на 90 днів
  Тепер віза закінчилась, знаходжусь в Україні але хочу на вихідні поїхати до подруги в Польщу
  То скільки тепер днів я зможу перебувати в польщі? 6? Чи дні візи до тих днів не сумуються?
  Дякую.

 • Karina

  Доброго дня,
  У мене виникли проблеми, на в‘їзді в Україну, на словацькій таможні, віза у мене була шенгенська річна, у мене виявили в загран паспорті, що відсутня одна печать і перебування в шенгені більше на 15 днів!
  В наслідок цього, мені запропонували штраф або ставимо департацію, я заплатила штраф, у мене взяли відбитки пальців та зробили фото, і в кінці мені сказали що не можу виїхати за кордон як би 3 місяці!
  Моя віза, повинна закінчитися 01.02.2018
  Поверталася я в Україну 15.10.2017
  Тепер я не знаю, що робити ..
  Мені запропонували, зробити біометричний паспорт, і відкрити польську національну піврічну візу.
  І їхати через Польщу … і якщо з‘являтьс Проблеми на таможні, пред’явити талончики що я оплатила штраф!
  Скажіть будь-ласка, що і як краще зробити???

  • Oleksandr

   У вас заборона на 3 місяці(до 15.01.2018).І неважливо,з яким паспортом ви будете їхати.Почекайте цей термін,а тоді можете робити паспорт,відкривати національну візу,їхати по старій візі.

   • Karina

    Скажіть ще будь ласка, перед закінченням заборонених 3 місяців, я можу вже подати на відкриття візи? Щоб після закінчення заборони я змогла виїхати ?

    • Oleksandr

     Можете,але просити візу потрібно на дату після закінчення заборони.

  • Юрий

   В якому розмірі Ви заплатили штраф?

 • Роман

  Добрий день…Підскажіть будь-ласка маю робочу польську візу D 05 з коридором 01.03.17 – 08.11.17, заїзд до Польщі був 10.03.17 по 01.09.17, тобто майже всі дні візи я використав і коридор закінчується.Я розумію,що в’їхати я можу по робочій візі не раніше 10.03.18.
  Проте зараз відкрив собі біометричний паспорт:
  – чи можу я поїхати працювати по ньому на 90 днів коли маю запрошення на працю?
  – чи не впливає коридор попередьої візи на заїзд до Польщі?
  – чи краще їхати як турист, а там працевлаштовуватись?
  Дякую….

 • Марія

  Доброго дня! у мене контракт з 20.11.17- 17.02.18(80 днів) як рахується ось чиц 90 днів? ще листопад і грудень до 2017 року, і протягом 2018 я матиму 90…чи за 2017 рік теж рахуватимуться ?

 • Таня

  Доброго дня, я перебувала на території Польщі по біо паспорті 80 днів, чи можу я зараз робити робочу візу і їхати по ній, чи не маю права поки не пройде 90 днів коридору,?

 • Світлана Степанець

  Доброго вечора, скажіть, будь-ласка, мій чоловік мав туристичну візу, перебував за кордоном 10.03.17-12.03.17, потім відкрив мультивізу Шенген і перебував в зоні 17.05.17-08.08.17, коли він зможе поїхати на 90 днів?Термін дії візи 10.04.17-09.04.18. Як правильно обрахувати, щоб не мати проблем?

 • Luchia

  доброго вечора! прошу дайте мені консультацію я перебувала на роботі у польші по візі 180 днів, наразі вже два місяці вдома віза в мене проставлена у біометричному паспорті, чи можу я зараз виїхати на весілля у чехію по безвізу

 • akliiiım

  30.08.2017 заїхав в ЕС 25.11.2017 повернувся на Україна
  чи зможу я поїхати 30.03.18 ще на 90 днів?

 • Ігор Амеров

  Доброго дня. Маю питання по шенгенській візі с01. Віза відкрита з 18.10.17 на 89 днів, але я в’їхав в Чехію 27.10. Чи можу після закінчення 89 днів по візі перебувати по безвізу до 90 днів. І чи можу я в період дії візи приїхати в Україну, а потім назад в Чехію.

 • lesya myalkivska

  .Как высчитать когда наступают следующие 180 дней,что бы иметь новые 90 дней .Заранее спасибо.

 • lesya myalkivska

  .Как высчитать когда наступают следующие 180 дней,что бы иметь новые 90 дней .Заранее спасибо.

  • Oleksiy Shemelyk

   Коли я зможу знову їхати по безвіз, якщо я останні рази був з 10.08.2017 по 24.10.2017 і один день 28.10.2017р. ?

 • Эдуард Морозов

  Чи можна після закінчення візи D Польщі, я перебував лише там, поїхати по безвізу в Данію?

 • Віта

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можу я поїхати в Польщу працювати по безвізу, якщо до цього працювала там по піврічній візі?

 • Juli_Precious

  Відпочивала літом в Італії. Туди їхала автобусом, штамп про в’їзд до ЄС поставили, а от поверталася назад літаком, та, як виявилося, не поставили штамп про виїзд. Що робити?

  • Poleg

   Посмотрите лучше – я думаю, что он где-то есть. Посадочные на самолет сохраните для спокойства в будущем.

 • Тетяна

  Доброго дня,порадьте,син з вересня по грудень 2017р. перебував у Польщі по біометрії ,залишилось 20 невикористаних днів. В січні 2018 року він планує скористатись цими 20 дн.Питання як правильно вирахувати наступних 90 днів.дякую.

 • Галя

  Добрий вечір,скажіть будь ласка,чи можна зробити піврічну робочу візу в біометричний паспорт,якщо в старому паспорті місяць назад тільки закінчилась піврічна робоча ?

 • Олег

  Чи рахується, після закінчення робочої візи в Польщі при подальшому перебуванні, дні безвізу?

 • Богдан Янюк

  Пидскажить будь ласка .якщо я маю робочу визу 180 днив по обичному паспорту.використав вси 180 днив.я можу заихати по биометричному паспорти .чи мушу чекати закинчення коридора ???

 • Анна

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо я знаходилась в Шенгенській зоні з дозволом на проживання (наскільки я зрозуміла, він відрізняється від віз) чи можу я зараз їхати з візою, якщо тоді в сумі за останні буде більше ніж 90 днів за останні 180 перебування?

 • Анастасiя

  Доброго дня, скажiть будь-ласка маю бiометричний паспорт та робочу вiзу з 10.01.2018, але вже купила бiлет на 08.01. чи пропуснять на кордонi зараньше?

 • Татьяна Левкович

  Доброго дня! По біометр.паспорту чоловік виїхав в Польшу на роботу 06.12.2017, приїхав 30.12.2017 на свята, а 02.01.2018 знову поїхав в Польшу. Як рахувати 90 днів, коли йому потрібно повертатись? Дякую!

  • Славік

   06,12,17——-30,12,17 — це 25 днів + 65 02,01,18 це буде 07,03,18 виїзд краще на 1-2 дні швидше щоб не було затримки на границі.

  • Oleksandr

   Виїхати до 23:59:59(за польським часом) 7.03.2018

 • Liubov Tytova

  Чи перебування в Болгарії та Кіпрі не береться до уваги при розрахунку без візвізового режиму 90*180днів?)вони рахуються окремо? Дякую

  • Oleksandr

   Не враховуються.Вони лише визнають шенгенські візи

 • Ihor Klishch

  Доброго дня! Будь ласка, допоможіть розібратися із датою можливого наступного в’їзду в шенген зону. Маю у закордонному паспорті старого зразка річну шенген мультивізу на 90 днів,що діє з 17.05.17 по 18.05.18. Планую використати усі 90 днів перебування з 15.01 по 15.04 (раніше за останні півроку закордоном не був). Коли я знову матиму право в’їхати в шенген зону, зокрема при отриманні біометричного паспорта? Через 90 днів після 18.05.18 ? Дякую!

  • Oleksandr

   Термін дії візи не має тут жодного значення.
   Лише фактичне перебування в шенгені за останні півроку

   • Ihor Klishch

    Тобто наступна можлива дата в’їзду в шенген у моєму випадку буде через 90 днів після 15.04?

    • Oleksandr

     Так

 • міша

  Питання заїхав перший раз на без візі 22.07.17 виїхав 19.09.17 а зараз заїхав 23.12.17. Я можу бути наприклад до 20.03.18 чи все таки тільки до 22.01.18?

  • Oleksandr

   21.01.2018року ви повинні виїхати

 • VIRA

  Доброго дня..Скажіть будь ласка якщо я вїхала по біометричному паспорті 31,10,2017 виїхала 24,12,2017 то зараз якщо я поїду зможу бути лише 35 днів чи з 2018року надаються нові 90 днів на 180

 • Наталія Кіселик

  Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я заїхала по біометричному 18.11.2017, а виїхала 11.01.2018, а тепер їду 10.02.2018 то коли мені потрібно виїхати з ЄС????

  • Славік

   35 Днів з дати виїзду 10.02.2018. Але краще 34, щоб був завжди запас хоч 1 день.

   • Наталія Кіселик

    Дякую!

    • Славік

     Щасливо!!! Я теж не знав цю інформацію шукав по інтернеті.Зараз Ви поїдите на 34 дні. Але ще є нюанси, як ви використаєте 34 або 35 днів загалом з 18,11,17 на протязі 180 днів використали 89 або 90 днів і Вам не відомо коли можна вїжджати наступний раз. Як будете Їхати до Польщі обовязково підійдіть до польського посольства, або зверніться до фахівця щоб він розрахував півріччя із дати виїзду. ЦЕ НЕ ВСІМ ВІДОМО ЗРОБИЛИ СПЕЦІАЛЬНО ТАК, ЩОБ ПОТІШИТИ БЕЗВІЗОВИМ РЕЖИМОМ А ПІЗНІШЕ ДЕПОРТУВАЛИ І ЩОБ МИ ЛИШАЛИСЬ НАДАЛІ РАБИ, АЛЕ 180 НА 90 РАХУЄТЬСЯ ПО ІНШОМУ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ЩОБ НЕДАЙ БОЖЕ НЕ ДЕПОРТУВАЛИ!!! Я б Вам розрахував але це багато розпису краще скину силку можливо розбиретесь.(https://ec.europa.eu/home-affairs/content/visa-calculator_en) ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!!!

     • Oleksandr

      Правило ,,90 днів на півроку” діяло задовго до початку безвізу.
      Ніяких змін у цьому не відбулось.

 • Ірина Лешків

  Скажіть, будь ласка
  В мене до кінця серпня є німецька національна віза, чи зможу після її закінчення в’їхати в вересні по безвізу? Чи потрібно чекати коридор? Дякую

  • Oleksandr

   Дні перебування по національній візі не рахуються,лише шенген візи і безвізові поїздки.

 • Світлана Стефанишин

  Підкажіть будь ласка! Мій син виїжджав з батьком по безвізу в Польщу. Пробув там 90 днів до грудня. Тепер хочу подаватися на шенген(шопінг) візу з малим. В банку сказали , що не можуть взяти оплату за візу дитини , бо паспорт біометричний. Тепер потрібно чекати до березня?

  • Oleksandr

   В біометричний паспорт шенген віза не відкривається

   • Світлана Стефанишин

    спасибі

 • Tanya Kushnir

  Скажіть, будь ласка якщо я 20.01 вїхала в Польщу по шенгену а 29.01 виїхала і знову планую поїхати на травень, червень і до 20 липня, коли я зможу поїхати знову після 20 липня ?в мене почнуться наступні 6 місяців в яких я зможу знову перебувати в країнах ЄС 3 місяці,чи має все таки бути якийсь коридор

 • katja

  Підскажіть будь ласка чи можна іхати по біо паспорті якщо є віза а запрошення анульоіане?

  • Славік

   Так але біля себе потрібно мати певшу суму грошей наприклад 1500 злотих

  • Іванка

   Я їхала по безвізу, маючи відкриту візу. На кордоні сказала що не їду на роботу.

 • Петро

  Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я в’їхав до єс по безвізу 14.08.17 і виїхав 30.09.17 потім знову в’їхав 05.11.17 і виїхав 15.12.17 то коли мені можна буде знову в’їхати і єс по безвізу на 90 днів

 • Inna

  Підскажіть будь ласка! Я зараз перебуваю в Польші по шенген візі місяць. Планую через місяць поїхати на Україну, зробити біометрику, і приїхати ще на 3 місяці по біометриці, можу так зробити?

  • Oleksandr

   Враховується перебування по візі,по безвізу за останні півроку.
   Скільки у вас паспортів значення не має.

 • Руслан

  Був 62 дні по біометрії і 28 по чеській робочій візі, починаючи з 30.08.2017р. Чи можу я зараз виїхати за кордон по біометрії?

  • Руслан

   Візу робочу дали на 28 днів

   • Oleksandr

    26.02 можете їхати на 90 днів

  • Oleksandr

   30.08.2017р ви в’їхали по робочій візі,чи по безвізу?

 • Стьопа Крошний

  Привіт. Був за кордом по візі з 21.05.2017 по 16.09.2017 р в польщі. Потім був по біометриці з 22.11.2017 по 24.12.2017 р. Скільки ще можу бути в польщі по біометриці? 1 віза була тілька!

 • Вадим

  Доброго дня, був в Німеччині по безвізу з 27.07.17 по 15.10.17; потім з 04.11.17 по 11.11.17. Коли знову можна буде їхати на 90 днів? Дякую

 • Каріна

  Доброго дня, чоловік перебував у ЄС з 27.09.2017 по 21.11.2017, хоче їхати 10.02.18 у нього лише 34 дні так?? І коли знову можна буде їхати по безвізу???

 • Ruslan procak

  Якщо я відбув 60 днів по безвізу я можу відкривати чеську 3-х місячну візу?

  • Oleksandr

   Національну-так.

 • Славік Куделя

  Добрий день підкажіть будь ласка перший раз виїзд 01.10.17повернувся31.10.17 потім знову виїзд05.11.17 заїзд16.12.17 коли я знову можу їхати на 90 днів

  • Oleksandr

   17.03.2018

   • Славік Куделя

    Ще раз перепрошую ще маю одне питання термін 180 ще не закінчився а перебував за кордоном 74 дні чи маю право ще бути 16 днів бо таяк ви написали що наступні 90 днів нараховуються 17.03.2018

    • Oleksandr

     Можете зараз виїхати на 17днів.
     За кордоном ви перебували не 74,а 73 дні.

     • Славік Куделя

      Доброго вечора ще маю до вас одне запитання ви писали мені що 17 березня в мене нарахуватися наступні 90 днів але ще є не використані 17 чи можу я 5 березня виїхати за кордон по не використаних днях і перебувати там 90 днів чи потрібно до 17 березня вернутися щоб нарахували сьогодні нові дні

     • Oleksandr

      Варіант 1:Зараз виїхати на 17 днів,але можливість виїхати на 90 днів настане пізніше(не 17 березня);
      Варіант 2:почекати і 17 березня виїхати на 90 днів.

     • Славік Куделя

      Чи можу я використати дні які остались і не пересікати кордон тобто не вертатися на Україну щоб мені нарахували наступні 90

     • Oleksandr

      Ні

     • Славік Куделя

      А як це має виглядати

     • Oleksandr

      17 березня можете їхати на 90 днів

     • Славік Куделя

      Вибачаюсь можна відповідь на останнє запитання

     • Славік Куделя

      Доброго дня чи можете мені порахувати коли потрібно виїхати на Україну перший заїзд 11.12.17повернувся22.12.17.знову заїзд 27.12.17 поверн27.12.17заїзд04.01.18пов04.01.1заїзд12.02.18пов12.02.18заїзд10.04.18виїзд22.04.18заїз22.04.18виїзд02.05.18заїзд06.05.18виїзд16.05.18заїзд20.05.18виїзд25.05.18заїзд31.05.18 і на даний момент перебуваю в Польщі скільки я ще можу перебувати бо коридор 180закінчується таякби 10червня

 • Mykola

  Добрий день, я вчуся в хелмі їжджу по мрг або по безвізу, не рахував дні свого перебування .Скільки днів перебування по мрг а скільки по безвізу? Чи є різниця по чому я вїхав?одного разу сказав погранець що мені нехватить днів

  • Oleksandr

   По MRG можна перебувати одноразово до 60 днів(але в прикордонній зоні).
   По безвізу-90 днів на півроку

 • Ольга

  Перший в’їзд був з 07.08.2017 по 02.11.2017. Пробула 88 днів, підскажіть,через скільки/коли можна їхати на 90 днів?
  І чи потрібно добути за кордоном ще два дні, а потім ще чекати? Щоб разом було 90

  • Oleksandr

   Можете вже їхати на 90 днів

   • Ольга

    Дякую

 • Roxsana Varlam

  Доброго дня:)Підскажить будь ласка коли знову можна їхати по безвізу на 90 днів якщо перебувала з 31.09.2017 по 12.12.2017

  • Oleksandr

   Не існує 31.09.2017.У вересні лише 30 днів.

   • Roxsana Varlam

    Перепрошую 30.09.2017 по 12.12.2017

    • Oleksandr

     13.03.2018

 • Mykola

  Доброго дня,якщо я виїздив тих 90 днів по безвізу то чи можу їздити по мрг?
  А що зміниться якщо зробити карту побиту(скільки по ній можна перебувати в польщі)?

  • Oleksandr

   Можете,але лише в прикордонну зону,на яку розповсюджується дане правило.

 • Vitalik Gafinec

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка що я повинен тепер робити якщо я був з 13.08.2017 року 35 днів по візі категорії С, а далі зробив біометричний паспорт і виїхав 12.11.2017 по 09.02.2018…і на границі мені сказали що я пересрочив ліміт у З5 днів… домовився щоб не ставили депорт. І на даний час незнаю скільки повинен бути на Україні щоб знову міг виїхати за кордон?…і чи можу я робити візу наприклад чеську 3-х місячу тепер?

 • Іванна

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка, чи можна за ці 90 днів відвідати на місяць часу Іспанію (поїздка в гості) по безвізу, а потім Польщу на 30 днів. Чи не буде проблем на кордоні з Польщею ?

 • Lesya Shevchenko

  Доброго дня!!підскажіть будь ласка!!! Перебувала за кордоном по польській національній візі D(365180) 59 днів з 21.10.17 по 24.12.17. Була на Україні до 07.02.17. Тепер полетіла по без віз в Німеччину??? Чи будуть проблеми перетину кордону в мене через 90днів???

  • Oleksandr

   Перебування по національній візі D не враховується у ,,90 днів на півроку”.

 • Ольга

  Доброго вечора) я перебувала в Данії з 20.06.2017 по 03.09.2017 за візою С. Коли я знову перетинала кордон 30.01.2018 мені сказали, що в мене 52 дні на перебування в країні. Підкажіть, будь ласка, чи правильно це, адже по моїм підрахункам ні.

  • Oleksandr

   Можливо ви після цього мали поїздки в інші країни шенгену?
   Якщо ні-з 30.01.2018р.можете перебувати 90 днів.

 • Julia Sudak

  Доброго вечора. Підкажіть будласка якщо я заїхав перший раз по біометрії 12.08.2017. 90 днів ще не використав, але на даний момент я в Польщі. Я так зрозумів що 180 дні вже було. Коли мені треба виїхати?

 • Mayya Chan

  Добрий день. Скажіть будь-ласка, якщо я прилетіла до Німеччини 16.01.2018 до 28.02.2018, потім лечу до В’єтнаму, але мені негайно потрібно повертатися до України на тиждень 13.02 по 20.02.2018. Чи зможу я знову приїхати до Німеччини? Чи мене не пустять? В мене живе брат в Гамбург

 • Julia Sudak

  Доброго дня. Можете відповісти на моє питання?

 • Наталя

  ДОБРОГО ДНЯ ,підкажіть будь-ласка . 10.9.2017 я виїхала по візі С чеській шенген робочій на 3 місця ,повернулася 25,11,2017 , а потім я виїхала по біометричному паспорту і зараз ще находжуся в Празі планую бути до 20.02.2018 року , чи можу, я ще раз з 10.03 .2018 року виїхати по чеській робочі на 3 місяця категорії С,і чи взагалі мені її відкриють?Дякую за відповідь!

  • Oleksandr

   Коли ви в’їхати в зону шенген по безвізу?

   • Наталя

    02.12.2017

    • Oleksandr

     З 10.09.17 до 25.11.17 ви використали 77 днів.
     З 2.12.17 ви безперешкодно могли перебувати ще 13 днів до 14.12.17.
     Якщо ви ще зараз знаходитесь у Празі-ви порушник.
     Робоча віза категорії С і ,,безвіз” дозволяють перебувати в зоні шенген сумарно до 90 днів на півроку.
     У вашому випадку-це штраф,або заборона в’їзду у країни шенген на певний термін.

     • Наталя

      штраф і заборону вїзду хто дає?Візовий може таке зробити?

     • Oleksandr

      На кордоні,при виїзді

     • Люба

      А скажіть якщо прострочена віза на 10 днів і заборонили їхати!я зробила біометричний паспорт я можу їхати по ньому?проблем не будить?

     • Oleksandr

      Заборона діє для вас,а не для паспорта.

     • Oleksandr

      Навіть зміна прізвища не допоможе

 • Вадім Поліщук

  Доброго дня Підскажіть будь-ласка.я в Польщі по біометрії і в мене кінчаються 90 днів,але 07.02.2018 почалось друге півріччя,мені треба пересікти таможню,чи можна не пересікати???

  • Oleksandr

   Напишіть дати вашого в’їзду і виїзду з шенгену за останні півроку.

   • Вадім Поліщук

    06.09.17р – 11.09.17р
    18.10.17р – 06.12.17р
    21.01.18р – (на даний момент в Польщі)

    • Oleksandr

     Ви повинні виїхати максимум 23.02.2018.
     Після цього можете виїхати на 90 днів лише 25.05.2018.

 • Sasza Malesyk

  доброго дня.підскажіть будь-ласка 25.08.17 я віхав в зону шенген 12.11.17 я вийіхав.сьогодні при перетину кордону 13.02.18 мені сказали що я можу перебувати тількі 7 днів.а шенген калькулятор показуе що 89.на украйіні я перебував 91 день тобто я вже би мав право перебувати знову 90днів.можливо змінилися правила?

 • Taras

  Доброго дня під скажіть будь-ласка 19.09.17 я вїхав в шенген зону 10.12.17 я виїхав.Коли мені можна вїхати в шенген зону на місяць?

  • Oleksandr

   11.03.18 ви можете виїхати на 90 днів.
   Раніше цієї дати лише на 7 днів

 • Олег Гребцов

  Не потрібно жодних калькуляторів.Просто на день заїзду в Шенген відмотуйте 180 днів назад і рахуйте дні які там пробули.Наприклад сьогодні 13 лютого,рахуємо дні з 13 серпня 2017 року.Те що було до цьої дати вже списалось і не рахується.Якщо наприклад ви відбули 80 днів скажемо з 1 жовтня до 19 грудня,то ще залишилось тількі 10 днів і дні почнуть списуватись не раніше 1 квітня.

  • Oleksandr

   Якщо ви були в шенгені з 1.10.17 до 19.12.17,то на 90 днів можете виїхати 20.03.18

 • Надюша Ференц

  Допоможіть будь ласка, бо я щось не можу розрахувати(( Взагалом я була у Польщі рівно 90 днів:
  В’їзд Виїзд
  14.08.17 – 14.08.17 = 1 день
  23.08.17 – 17.11.17 = 88 днів
  24.12.17 – 24.12.17 = 1 день
  разом виходить 90 днів
  Коли я зможу знову заїхати в зону Шенген??

  • Oleksandr

   З 17.02.18 можете їхати на 89 днів.

   • Надюша Ференц

    Ой, дуже Вам дякую)

 • Саша Саломатін

  Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Я перебував в Німеччині з
  18.08.17 по 14.11.17 – 89 днів
  Калькулятор показував, що я можу в’їхати 13.02.14 на строк 90 днів. А також положення, що якщо мандрівник не перебував в шенген зоні 90 днів, він може знову в’їжджати на 90 днів.
  Вчора 13.02.18 при перетині польського кордону мені сказали, що я можу перебувати лише 1 день, тобто до 12,00. Через, що мені прийшлось зразу виїхати назад на Україну.

  Підкажіть будь ласка, коли я можу знову поїхати, бо я вже заплутався.
  Дякую.

  • Oleksandr

   Можливо,ви їхали вночі.
   В Україні вже було 13.02,а в Польщі ще 12.02.Подивіться:яке число стоїть на штампі на в’їзд у Польщу

   • Саша Саломатін

    Ні, я якраз їхав 13 ввечері. Печатка стоїть 13.02 точніше 2 печатки туди й назад.

    • Oleksandr

     Ви мали право в’їзду на 90 днів.
     Щось поляки ,,намутили “.

     • Саша Саломатін

      я вже обдзвонив і польське консульство, і німецьке, і наше МЗС і кожні рахують по своєму і кажуть, що то я не правильно в калькуляторі рахую. Але на сайтах кожного посольства стоїть( Відсутність в шенгенській зоні протягом безперервного 90-денного періоду дає право до нового в’їзду на 90 днів перебування), але коли я це казав польським прикордонникам, вони мене не хотіли чути.

 • Людмила Непомняща

  Скажіть будь ласка коли я поїхати знов за кордон по біометрії якщо я була вже 90 днів з 17.10.17 по 12.01.18

  • Oleksandr

   13.04.18

 • Вася Вацьо

  Будь ласка підкажіть я вийшов за кордон 07.08.17 а вернувся 12.08.17 тобто був за кордоном 5днів,потім я пішов 16.10.17 а вернувся 23.12.17 і хочу знати коли знову можу їхати за кордон

 • Крістіна

  Добрий день! Виїжджала за кордон 13 серпня, на роботу в Угорщину, по закордонному біометричному паспорту. Через два місяці була зроблена угорська робоча віза. На території Угорщини перебувала до 14 грудня, потім виїхала до України. Зараз я можу виїхати по безвізу на територію Шенгенської зони на 90 днів?

 • Marjna Gorbatuk

  Доброго дня ! Скажіть будь ласка коли я можу їхати по безвізу на 90 днів.В 2017 році були в”їзди 4.08.2017 повернулася 08.08.2017,і 15.11.2017 повернулася 20.12.2017.Дякую.

 • Людка Дейлід

  Доброго дня, коли я можу відкрити наступну робочу візу? 01,06,17 по 23,11,17 перебувала по візі потім 13,01,18 в*їхала по без візу і буду перебувати всі 90 днів 12,04,18?

 • степан гутак

  доброго дня .скажіть будь ласка я заїхав в польшчу по multi з старим паспортом 01-07-17 по 27-11-17 додому не їздив в польшчі получив біометричний і від закінчення візи вже пройшло 82 дні —чи можу я без проблем виїхати на Україну

 • Юлия Коновалова

  Добрий день. Допоможіть будь-ласка. я зараз в польщі і не можу розрахувати кількість днів ,коли мошу їхати на Україну.
  Була 30.07.17 до 21.08.18 – 23 дні виходить .
  І зараз перетнула кордон 27.01.18
  До якого числа мені можна бути, я хотіла 90 днів
  Допоможіть будь-ласка .Дуже терміново!

  • Катя

   03/04/18 – це буде 90 день перебування, але щоб не було ніяких не порозумінь на кордоні краще виїхати на 1-2 дні раніше.

   • Юлия Коновалова

    Тобто я мушу виїхати до 03/04/18?
    Я рахувала від 27/01/18 90 днів то виходить 26/04/18
    То як мені рахувати? підкажіть будь ласка ,бо я зовсім вже не знаю .

  • Іван

   Ті 23 дні до уваги вже не беруться.Ви пробули в Україні більше ніж 90 днів.Тому зараз можете бути безперервно в шенген зоні до 90 днів від 27.01.18р.

   • Саша Саломатін

    От я також так рахував, якщо 90 днів не був то можна знову їхати, але польські прикордонники про це не чули і наше МЗС також.

    • Юлия Коновалова

     То як мені рахувати ? До якого числа я мушу виїхати ? Підкажіть будь ласка.

   • Юлия Коновалова

    То від 27.01.18 90 днів буде 26.04.18? а якщо прикордонники рахуватимуть тих 23 дні?

    • Іван

     26.04-це останній 90 день!Бажано виїхати на пару днів швидше.Ви можете бути до 90 днів протягом 180 денного періоду.Ті літні дні вже давно в цей період не входять!

     • Юлия Коновалова

      Дуже вам дякую. Виїду 23. Це буде нормально?

     • Іван

      Прошу.Так нормально.

 • Roman Kryvdenko

  Добрий день. Підскажіть будь-ласка, я зараз в Швеції (по безвізу) і не можу визначити останню дату коли маю виїхати назад до України. попередньо був в Швеції з 22/08/17 по 31/10/17 потім заїха знов в Швецію 15/02/18. при перетині кордону прикордонник сказав що я можу заїхати лише на 1місяць, а калькулятор каже що я можу залишитися до 15/05/18, так як на справді правильно і як мені вирішити це питання ??? Інших поїздок в шенген в мене не було.

  • Іван

   Можете бути до 90 днів.

   • Roman Kryvdenko

    Тоді якщо я правильно зрозумів то калькулятор видав правильну останню дату виїзду і я можу брати зворотній квиток на 14-15/05/18 ??? і чому тоді прикордонник сказав що я можу заїхати тільки на 1 місяць ???

    • Іван

     Ви були в Україні більше ніж 90 днів.Зараз маєте право бути в шенгені до 90 днів.В притик не треба брати квитки.Завжди треба лишати в запасі пару днів.Різні бувають не передбачені ситуації!

 • степан гутак

  відпишіть будьласка

 • Oksana Mira

  Дайте роз’яснення на таку ситуацію заїзд в Шенген зону по біометричному паспорті 24.08.17 виїзд 13.11.17 і другий заїзд 17.02.18 я можу перебувати до17.03.18.

  • Oksana Mira

   Дайте відповідь чим швидше

  • Oleksandr

   Можете перебувати з 17.02.18 до 90 днів

 • Oksana Mira

  А чому мені на кордоні сказали 8 днів,я летіла літаком через франфурт в Женеві,дякую за відповідь

  • Oleksandr

   11.02.18 можна було виїхати на 8 днів,а 12 і далі- вже на 90 днів.

 • Oksana Mira

  Роз’яснить буд ласка як ви так рахуете.

 • Альона Годзюмаха

  Доброгя дня!Допоможіть будь-ласка. Я перебувала в Польші по біометричному паспорті з 28/08/17 по 24/11/17 після того була на Україні до сьогоднішнього дня. Вчора хотіла перетнути кордон на Угорщину але сказали що я не маю права. Повинна бути на Україні 180 днів !Це я щось не розумію? Чи вони? Шенгенський калькулятор видає, що ще з вчорашнього дня я маю право на 90 днів перебування в шенгенській зоні.
  Поясніть .

 • sofia deichakivska

  Тут 100500 таких питань, але все ж. Якщо перебували в зоні Шенгену з 26/08/2017 по 20/11/2017, коли можна знову їхати на 90 днів?

  • Іван

   Вже можете їхати.

 • Орест Пиць

  Доброго дня.Прошу сказати, якщо виїзджаю з Польщі по біометричному паспорту на 91 день, які максимальні санкції можуть застосувати до мене. Дякую за відповідь.

  • Oleksandr

   Штраф,або заборона на в’їзд(на певний період).
   Покарання на розсуд прикордонників.

 • крістіна

  скажіть перетнула кордон до чехії 15 09 2017 повернулася 02 12 2017 знову поїхала до чехії24 02 2018 прикордоники сказали що можу знаходитись лише 10 днів хочу повернутися 04 03 2018 то коли можна виїхати на 90 днів будь ласка дайте відповідь

  • Oleksandr

   Якщо повернетесь 4.03.2018,то на 90 днів зможете виїхати 3.06.2018.

 • Василь

  Я був в польщі по безвізу з 02.08,2017 по 23,08,2017 та з 10,10,2017 по 28,10,2017
  хочу виіхати 20 числа цього місяця,скільки днів я маю право перебувати?

  • Іван

   90 днів.

   • Василь

    бо мені казали що потрібно відраховувати 180 днів назад

    • Іван

     В момент виїзду відраховуєте 180 днів назад.Має бути не більше 90 днів перебування за цей період.

     • Василь

      тобото якщо від тої дати тобто пів року тому,я був всього 18 днів то я маю право знову іхати на 90 днів?

     • Іван

      До 90 днів точно і завжди можете їхати в Шенген,коли перебували в Україні без виїзду за кордон більше ніж 90 днів(бажано 90+пару днів).

 • Віталій

  Доброго вечора!
  Хочу 04.03.2018(неділя) виїхати в польщу по біометричному паспорті.Скільки часу можу перебувати?
  Дехто говорить що потрібно мельдуватись якщо перебуваєш більше як 25 днів.Допоможіть розібратись з цим.
  Наперед дякую!!!!

 • крістіна

  обясніть мені будь ласка умене 180днів виходить 14 03 2018 із цим періодом 15 09 2017-02 12 2017. 24 02-04 03 виходить 90днів перебуваня в чехії то мені немож виїхати 15 03 в чехію на 90днів

 • Olexandr Grushka

  Доброго вечора! Підскажіть будьласка, я був у польщі по буз візу з 04,02,18 по 26,02,18 хочу зараз заїхати 04,03,18 скільки днів я можу перебувати за кордоном!

  • Oleksandr

   67 днів

  • Катерина

   Використали 22 дні,то залишилося 68

   • Oleksandr

    Не 22дні,а 23 дні.Правильно порахуйте.

 • Georg Baierle

  Доброго дня.підскажіть скільки можу перебувати 27.08.17 22.10.17
  23.12.17 21.01.18.виїхала 02.03.18

 • Микола

  Привіт а підкажіть будь ласка як рахувати ці дні ?? цей період 180 ?? от я був 15.07.2017 по 01.09.2017 а вже потім 03.02.2018 по 03.03.2018 то скільки я ше можу перебувати ?? чи пройшов період пів року ? це типу 3 місяці за кордоом і 3 місяці за межами в період 6 місяців??

 • Ljudmyla Rakush

  Доброго дня! Коли я повинна перетнути кордон, якщо отримала візу( віза воєвудська) ?

 • Наталя

  Таке питання якщо є діюча віза шенген з 10-05-17по11-05-18, по візі була за кордоном з 04-06-17по11-06-17. То чи можу я їхати по безвізу з 2-04-18 на 90днів ?

 • Анна

  Добрий день. Я була на біометрії 90 днів. Тепер хочу робити візу, польську або воєвудську. Чи можу я поїхати по візі відразу? Чи 90 днів маю пробути дома?

 • Dana Selivanovska

  Доброго дня. Була віза 169/365 оставалось 5 днів я поїхала в Україну і вернулась в Польшу по безвізу чи так можливо?чи мені рахуються дні візи?

 • Yurii

  Доброго дня. Був на паспорті з 28.10.17 по 25.12.17 коли зможу їхати на 90 днів?

 • Світлана Шкабара

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка я отримала 02 листопада 2017 р біометричний паспорт. 03 листопада я виїхала в Чехію на період до 24 грудня 2017. Але в липні з 04 я була по візі за кордоном до 27 липня. Тепер я виїхала 03 березня 2018 знову по біометрії. Скільки можна мені перебувати за кордоном по біометрії?

 • Люба

  Скажіть будь ласка якщо я їздила по біометричному а тепер хочу відкривати візу чи вони враховують до візи

  • Oleksandr

   Візу ,,С” в біометричний паспорт не відкривають, а віза ,,D” на підрахунок днів не впливає.

 • Андрій

  доброго дня..
  якщо у біо-паспорті є відкрита річна шенгенська віза С ,був зроблений виїзд за кордон 04-06-2017по11-06-2017,а дата закінчення цієї візи 06-05-2018!
  Чи можу я їхати по біометрії на 90 днів працювати?
  дякую

  • Oleksandr

   Виїхати на 90 днів можете

 • Володимир

  Доброго дня. Чи впливає недавнє попереднє перебування в Шенгені по біометрії на видачу робочої 90 денної візи в Чехію. Кажуть, що її відкриють на меншу кількість днів.

  • Oleksandr

   Так.Це шенген віза категорії ,,С”.Вона дія за правилом ,,90 днів на півроку”.

 • Ольга Прохорович

  Вїхала в Польщу 17.09.17р виїхала 29
  .10.17р і знову вїхала 15.02.18 коли виїхати з Польщі. Скільки днів можу бути.?Будьласка підкажіть. Срочно.Дякую.

 • Roksolana

  Доброго дня )в мене таке питання я вїхала в польщу по біометричному паспорті 13.01.18 маю перебувати до 24.03.18 але я маю їхати до Німеччини в червні напочатку….скажіть будь ласка то мені вже доведеться робити робочу візу туди чи незможу взагалі виїхати?

 • Михайло Кутягський

  Доброго дня получив я візу але 7 днів вже пройшло чи можу я вийхати чи ні завчасно дякую

 • Alina Oleksiuk

  Доброго дня. В мене така ситуація: була в Німеччині 5 місяців по студентській національній візі, повернулася 28.02. Через 2 тижні їду знову як турист по безвізу на тиждень, а потім хочу працювати 3 місяці влітку знову там же. Чи враховуватиметься при відкритті робочої візи к-сть днів, яку я провела до цього, маючи національну візу, чи лише безвіз? І чи пустять мене взагалі через кордон при наступній поїздці через 2 тижні, якщо я вже протягом останніх півроку знаходилася там 5 місяців??

 • Наталія Кіселик

  Доброго дня! Хочу запитати, якщо я заїхала по біометричному паспорті 18.11.2017 виїхала 14.03.2018 року, коли я можу їхати знову до Польщі?

  • Oleksandr

   А яким чином ви перебували в Польщі 117 днів?

   • Наталія Кіселик

    Я робила перерви, 18.11.2017-11.01.2018 потім з 12.02.2018-14.03

    • Oleksandr

     А як вирішувати задачу,якщо ви постійно змінюєте умови?

     • Наталія Кіселик

      18.11.2017-11.01.2018 час перебування на роботі перерив місяць і знову рлбота з 12.02.2018-14.03.2018

     • Наталія Кіселик

      Ви мені допоможете?

  • Oleksandr

   Один раз ви пишете,що виїхали 11.01.18 і знову їдете 10
   02.18.
   Тепер пишете,що виїхали лише 14.03.18.
   Коли ж ви пишете правду?

   • Наталія Кіселик

    Я їздила на роботу і була перший раз 2 місяці, потім приїхала була вдома 1 місяць і знову поїхала на 1 місяць!!!! В якій брехні ви мене підозрюєте ????

   • Наталія Кіселик

    Ви можете мені допомогти,

 • Наталія Кіселик

  Доброї пори доби) хочу дізнатися, коли можна дна їхати в Польщу по біометричному паспорті,якщо 18.11.2017-11.01.2018 час перебування на роботі перерив місяць і знову робота з 12.02.2018-14.03.2018???? Буду вдячна за інформацію))))

 • Люба

  Допоможіть будь ласка!!
  Якщо у мене 2-закордонних паспорта,Я можу одночасно користуватися ними?тобто 90 днів перебувати по біометричному і зразу перейти на старий тобто по візі?в мене ще на старому віза є!чи потрібно робити перерив 90 днів?Дякую за відповідь

  • Oleksandr

   90 днів перебування для вас,а не для паспорта

 • Микола

  Доброго дня, скажіть будь ласка яка віза необхідна для працевлаштування в Іспанії?

 • Лілія Дідушко

  Підскажіть будь ласка, я правильно розумію, якщо мені потрібно виїхати на 90 днів по біометрії я повинна 90 днів побути в Україні без виїзду після останньої поїздки за кордон? Але, якщо потрібно наприклад на 7днів поїхати у подорож, то я рахую 180 днів назад від дати запланованої подорожі і дні які я перебувала за кордоном до цього періоду 180 до уваги не беруться?

  • Oleksa Spectr

   Беруться всі дні які ви перебували в “шенгені” по “біометрії”. Від дати запланованої поїздки відраховуєте 180 днів, якщо на протязі цього часу ви перебували в “шенгені” наприклад 15 днів, віднімаєте від 90днів-15днів=75днів. 75днів ви можете знаходитись в зоні шенгену.

 • Петро

  Доброго дня ! Скажіть будь ласка коли я можу їхати по безвізу на 90 днів.В 2017 році були в”їзди 30.092017 повернувся 24.12.2017. Дякую.

  • Oleksandr

   Вже можете їхати

   • Петро

    дякую

 • Mariana Ostapchuk

  Добрий день! Прошу підкажіть!!! Зараз знаходжуся в Польщі по біометричному паспорті і дата в’їзду 25.01.2018. Чи можу перебувати 90 днів на території, якщо попередній мій в’їзд був 01.11.2017-05.11.2017. Чи до розрахунку треба брати й ці дні також???

  • Oleksandr

   25.01.2018 ви можете виїхати на 85 днів.

   • Mariana Ostapchuk

    Дякую! Тобто 180 днів треба полічити вже від 01.11.2017, правильно?

    • Oleksandr

     На 90 днів ви могли виїхати 4.02.2018

    • Oleksandr

     Після 25.01.2018 додаєте 85 днів і виїзжаєте.Потім перебуваєте 90 днів за межами шенгену і знову можете їхати на 90 днів.

 • Олег Попель

  Доброго дня,скажіть будь ласка заіхав по біометриці 19.10.17 виіхав 24.11.17,заіхав 01.12.17 виіхав 31.12.17 знову заіхав 26.03.18,скільки часу ще можу перебувати?Дякую

  • Руслан

   повинні виїхати 23/05/18

 • Краснокутський Віталій

  Я виїхав до Словакії 22.01.2018, повернувся 07.03.2018. Коли я можу знову поїхати і на який термін?

 • Наташа Піотровська

  Доброї ночі. Підкажіть будьласка 30.03.18.Заїхала в Польщу але мені на кордоні сказали що я можу перебувати на території 5 днів. Нерозумію чому так. Мій попередній в’їзд 27.09 17._24.12.17. То це як рахувати? І через 5 днів мені потрібно переходити кордон? Чи як? Дякую.

 • Олександр Подорожний

  Скажіть будь ласка перший заїзд був у Польщу 06.12.2017.А виїзд 25.02.2018.Чи можу я зараз поїхати на 2 дні у Польшу.І потому через який термін я зможу виїхати ще на 90 днів.Дякую.

 • Петро Косько

  Якщо я був по шенгені гостьовій 1,5 місяця чи можу по біомктриці ще65 дні бути

 • Труш Сергій

  Христос Воскрес!! Підскажіть будь ласка, якщо у мене в паспорті старого зразка була шенген віза на 59 днів з яких я використала 54 дні (в’їзд – 30.01.18 виїзд – 23.03.18). Тоді закінчився паспорт. Наступний паспорт є біометричний. В’їзд по ньому був 25.03.18 а виїзд 06.04.18. Якщо я хочу знов їхати 11.04.18 то скільки ще днів я зможу перебувати в Польщі і чи сумуються дні по попередній шенген візі з днями по біометричному паспорті?? Дякую

 • Надія Леуш

  Доброго вечора хочу запитати ,коли можна іхати на роботу в Польщу по біометричному паспорті якщо я поїхала перший раз 18.11.2017була до 11.01 січня в Польщі , потім була в Україні і з 12.02 до 14.03 я знову працювала в Польщі! Мене цікавить коли почнеться других 6 місяців від моменту заїзду до Польщі????і коли можна їхати знову на роботу????

 • Дина Ширинюк

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка якщо я заїхала в Польщу 14.03 (перша поїздка) і планую виїхати 10.06 і пройде 90днів я зможу повернутися назад в Польщу на 90д по безвізовому режимі?

 • Яна Карпюк

  доброго дня! підскажіть будь ласка!!.. з травня 2017 до 22,05,2018 маю візу в біометричному паспорті шенген С. 8 березня зіїхала до польщі по біометрії. а до цього часу перетинала кордон частими тимчасовими поїздками на день -два, коли по ВІЗІ а коли по БІОМЕТРІЇ…. якщо рахувати по калькулятору кількість дозволених днів перебування в шенгені то мені треба враховувати ВСІ вїзди та виїзди на протязі 180днів до 8 березня? ДЯКУЮ

  • Oleksa Spectr

   Так, всі дні на протязі 180 денного періоду до 8 березня.

 • Адріана Лутчин

  Доброго дня. підскажіть будьласка. якщо я іхала по звичайному паспоті по візі. дати. 22.04.17.-24.07.17. 31.08.17.-29.10.17. 03.02.18.-18.03.18. а зарас хочу іхати по безвіз чи можу іхати коли і наскільки?

 • Леся Шевчук

  Доброго дня! Підкажіть коли я можу їхати по біометричний і на скільки була з 25.10.17 по 27.12.17

  • Іван

   Вже можете їхати на 90 днів

 • Наталія Українка

  Доброго дня. У мене одночасно 2 діючі візи. Національна польська (до 31.08) та шенген ( до 18.12). Скажіть, будь-ласка, чи впливають використані мною дні по національній візі на шенгенську? Маю заплановану поїздку з 10.09-16.09. Дякую!

 • Люда

  Скажіть будь-ласка, коли я зможу їхати по біометричному на повних 90 днів. Якщо була з 21.09.17 до 02.12. 17. Дякую!

  • Іван

   Вже можете їхати

 • Тетяна Сартова

  Доброго вечора! В мене шенгеський калькулятор показує, що я через 2 тижні буду мати 87 днів перебування на території Польщі, так як на 3 дня вже використала. Підкажіть, чи зможу я підписати umowа o pracę на цей термін, чи обов’язково повинні бути всі 90?

 • Volodja Kostjuk

  Доброго дня перший раз я заїхала в чехію по біометричному паспорті 11.11.17 виїхала 22.12.17.безперервно 92 дні була в україні і знову виїхала 24.03.18. Скільки ще я можу бути в чехії??,

  • Іван

   90 днів

   • Volodja Kostjuk

    Я правильно розумію 90 днів від 24.03.18

    • Іван

     Саме так

     • Volodja Kostjuk

      Скажіть будь ласка як це розуміти… в поліції в чехії нам сказали що я можу бути тут лише до 8 травня..А шенген калькулятор показує навпаки що я можу бути тут до 21.06 18 Допоможіть мені щоб в мене небуло проблем. Я дуже надіюсь на вас

     • Volodja Kostjuk

      Відповіште будьласка

     • Іван

      Маєте право перебувати до 90 днів протягом 180-ти денного періоду

     • Volodja Kostjuk

      Підскажіть то від коли рахується мій 180 денний період

     • Іван

      Прочитайте статтю вище.Там все детально описано.При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів.

     • Volodja Kostjuk

      Дякую вам за вашу допомогу…Якщо я планую виїхати з чехії 19 червня то надіюсь поблем небуде

     • Іван

      Прошу.Від 24.03 можете бути до 90днів.

     • Volodja Kostjuk

      Дуже дякую

 • Volodja Kostjuk

  Дуже чекаю вашу відповідь. Дякую за розуміння

 • Наталія С.

  Чи можна перетинати кордон на 90 день біометричного паспората? Чи на 89 ?день

 • Вася Панько

  Доброго дня хотів запитати чі потрібно враховувати перебування в Єгипті до 90днів по біометричьному паспорті?

  • Ростислав

   Єгипет це Африка, а не Європа

 • Римский

  Вітаю всіх на сайті! Підкажіть, якщо хто зна, бо ніколи такого не робив і не певен. Якщо я в’їхав у Польщу на автобусі (штамп поставили на кордоні), а потім я хочу полетіти з Варшави до Брюсселя літаком, то як мені проходити контроль в аеропорту? Мені знову підходити до стійок, де ставлять штампи чи як? Якщо хтось літав по безвізу всередині ЄС розкажіть процедуру. Наперед дякую.

  • Anatoliy Buchenko

   Лeтів з Варшави до Брюссeля, Раянами. Прикордонний контроль відсутній, нe парься.

   • Роман _

    Підкажіть, а як ви проходили паспортний контроль? Я ось цього не розумію, адже в аеропорту будь-кому є кабінки з офіцерами в яких вони штампи ставлять. То мені, наприклад, треба поставити штамп виліту із Варшави, а по прильоту штам прильоту в Брюссель? чи як? проходити повз цих офіцерів? там є окрема доріжка?

    • Oleksii Chumachenko

     Не будет никаких “кабинок”. После авиационного контроля сразу попадете к гейту. Волноваться не о чем)

     • Роман _

      Спасибо за ответ)

    • Anatoliy Buchenko

     Соррі, був в від’їзді, не відписав. Дійсно, не буде кабінок. Краківський аеропорт має рейси лише з країнами ЄС, по суті, внутрішні.

 • Bogdan Voronyuk

  Доброго дня.
  Який часовий інтервал потрібно зачекати, аби знову їхати по біометричному закордон ?
  Як відкрити візу маючи біометричний паспорт ?

  • Oleksandr

   Можливо відкрити лише національну візу ,,D”.

 • Roksolana Balyta

  Доброго вечора хочу поїхати в німечинну 06.05.2018 року на тиждень по біометричному паспорті,а 29.06.2018 їду на роботу по чеській робочій візі на три місяця , чи рахувати мені цей тиждень перебування в німечинні щоб не перестрочити 90 днів у шенген зоні ,коли поїду в чехію,чи краще на тиждень швидше вернутись,чи рахується цей тиждень перебування в німеччині,прошу підскажіть хтось ,буду дуже вдячна

  • Eugenia Karuk

   Не рахуеться.
   Вы будете ехать по рабочей визе. Для нее нет ограничения 90 дней. Т.е. прошлые поездки не влияют.

 • Vitalii

  Доброго дня.хочу поїхати в німеччину по безвізу.чи пропустять мене в шенген зону якщо в мене є польська депортація,дякую

  • Eugenia Karuk

   Зависит от того, был ли запрет на въезд в Шенген или просто в Польшу.
   Рекомендую взять новый паспорт без отметки о депортации.

 • Маша Сопчак

  Доброго дня які санкції за перевщння терміну в 90 днів перебування за кордоном ???

  • Oleksandr

   Штраф,заборона на в’їзд на певний період.

 • Інна

  Доброго дня перший раз я заїхала в Польщу по біометричному паспорті 14.12.17р виїхала 10.03.18р.Якого числа я зможу знову перетнути кордон.

  • Eugenia Karuk

   Уже можете ехать на 90 дней. Прошло более 90 дней с момента возвращения.

 • Наталя Макогин

  Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, якщо я пробула в Польщі 90 днів по біометрії, то для того щоб поїхати на роботу по візі, мені потрібно чекати ще 90 днів, чи мені одразу відкриють візу? дякую.

  • Eugenia Karuk

   Кто откроет визу?
   Если будет рабочая виза, то можно ехать сразу.

 • Burullka

  Допоможіть, будь-ласка, розбіратися:
  Людина виїхала на роботу в Польщу по робочій візі і не біометричному паспорту, і залишилася на довше, ніж дозволяла віза.
  Людина має при собі біометричний паспорт (пустий).
  І сказала нам про цю всю ситуацію вже пост-фактум (тобто не порадилася перед поїздкою щодо того, як краще зробити), і тепер просить поради, як вийти з ситуації з якнайменшими втратами.
  Вона реально думала, що можна в”їхати по візі, а виїхати по біометриці.
  Мене цікавлять можливі наслідки і рекомендації по виходу з ситуації.
  Дякую.

  • Eugenia Karuk

   Нахождение без рабочей визы более 90 дней является нарушением.
   Теперь возвращаться как можно быстрее и объяснять, что ошибся.

 • Оксана

  Доброго дня. У мене в біометричному паспорті відкрита робоча віза з 28.03.2018. У Польщу я вїхала 10.05.2018, але поставили штамп на попередньому листку, нічого не питаючись ні мети поїздки, ні запрошення. Як мені рахуватимуть перетин: по біометриці чи по робочій візі?

 • Vitalii

  Доброго дня.Хто може дослівно перекласти бо переводчик переводить некоректно .дякую
  https://uploads.disquscdn.com/images/c14873daa94fc6b41098a2024e532d0c906d057d9537636e951e8cfc2e5886a0.jpg

  • II. Заборона повторного в’їзду на:
   1) Територію Польщі на 2 роки від дати
   a) виконання розпорядження
   2) Територію Польщі та інших країн Шенгену на 3 роки, якщо в зазначений термін:
   а) не покинув Польщу або
   b) перетнув або спробував перетнути кордон порушуючи закон.

   • Vitalii

    Щиро дякую

 • Олег

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка як законно поїхати Польщу по безвізу на роботу? Які документи для цього потрібно мати? І скільки днів можна перебувати у Польщі по безвізу? Дякую.

 • Ольга Прохорович

  Підкажіть будь ласка .Вїхала в Польщу 17.09.17 виїхала 29.10.17 тоді вїхала 15.02.18 виїхала 28.03.18 коли можна їхати в Польщу і на скільки днів?Дякую.

 • Ігор

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка по такій ситуації, мав відкриту чеську шенген візу на 81 день 03-02-18 по 24-04-18 використав. Сьогодні заїхав на чистому біометричному, скільки можу перебувати і чи не рахуються дні тамтої візи і при тому що вони на іншому паспорті…?

  • Ігор

   Уточню тип візи “С” працював по ній

   • Сергій

    Привіт таке питаня чи ти ще у Європі чи ні бо така ж сама ситуація в мене як і в тебе зараз закінчується чеська в мене кат С і хочу заїхати по біометрії чи можна так чи ні можеш сказати

  • Eugenia Karuk

   Срок пребывая 90 дней в полугодие указывается не для паспорта, а для чеовека.
   Соответсвенно, у Вас осталось около недели в этом полугодии. Потом нужно выехать.

 • Степан Фітель

  Доброго дня в мене є біо паспорт і в ньому є віза 360/180 29,05,17/14,05,18 і я не знаю чи я їздив по візі чи по безвізу як мені це взнати ? За яким принципом рахувати дні перебування в Польщі

 • Дьомін Павло

  Доброго дня маю таке запитання я в Польщі був по біометриці з 14/11/2017 по 20/12/2017 і зараз теж виїхав з 05/04/2018 в мене запитання чи я можу перебувати тут до 27 травня чи до 2 липня тому що я вже не можу зрозуміти розрахунки

 • Офігевший

  Жесть якась тут в коментарях, чітко же в статті все розжовано, просто прочитайте статтю і питань не буде

 • Oksana Havryshchak

  Підскажіть будь ласка,бо не можу знайти ніде інформації!
  чи можу я після перебування у польщі протягом 90 днів по репатріаційній візі вершувнись додому виїхати знов в польщу по біометричному паспорті,через пару днів ?буду вдячна за відповді

  • Oleksandr

   ні.

 • Михайло

  24.05.18 закінчується 3-х місячна чеська роб.віза. чи можу я по закінченню візи,полетіти в італію по біометриці??? Чи потрібно чекати 90днів.Дякую

  • Eugenia Karuk

   Только если не использовали еще 90 дней за полугодие.

 • Mykhalkiv Vanja

  Підкажіть в моєї дівчини чеська віза на 90 днів не MULT в біометричному паспорті.Ми б хотіли поїхати в Болгарію відихнути.В чехії вона планує бути 80 днів.З може вона поїхати по цьому біометричному паспорті в Болгарію?

  • Eugenia Karuk

   При наличии биометрического паспорта в Болгарию виза не нужна. Может спокойно ехать.

   • Mykhalkiv Vanja

    Я це знаю.Мене цікавить якщо дівчина має чеську візу і по ній можна раз в’їхати що і зробила.Чи на корноді з Молдовією і Румунії не подумують но по ній не можна вїхати більше ніж 1 раз.Чи треба буде пояснювати що є ще 10 днів по біометричному паспорті

    • Олексій

     Румунія не в Шенгені, там не має значення, скільки ви були в інших країнах, в Румунії свої 90 днів, як і в Болгарії.

  • Енжи

   Болгарія не шенген зона ,хоч зразу з Чехії може їхати на 90 днів в Болгарію

 • Влад Дворжевський

  Прострочив ліміт в днів по біометриці, що робити?

  • Oleksandr

   Повертатися.

   • Влад Дворжевський

    Капітан очевидність, я знаю. Крім дєпорту, який штраф мені світить?

    • Eugenia Karuk

     На усмотрение таможенного офицера.
     Зависит от того, насколько просрочили и причин просрочки (проебали по глупости или осознанно нарушили правила)

    • Eugenia Karuk

     Чем раньше выедете, тем лучше.

    • Oleksandr

     На розсуд прикордонників

    • Oleksandr

     Чим скоріше повернетесь,тим менше покарання.
     Депортація,до речі,не є обов’язковою у списку покарань.

     • Андрій

      Вилітати через Італію,літаком на Київ.Італія не дає департації.Всі інші країни-департація 100%

  • Андрей

   Вилітати через Італію,літаком на Київ.Італія не дає департації.

 • Микола

  В’їхав до Польщі по біометрії, прикордонник пустив на 3 дні.
  Печатки не поставив, зробив запис у вигляді серії паспорта.
  Їхав на роботу.
  Що робити,можна лишатися, чи вертатися назад?

  • Андрій

   Терміново повертатися ( але штраф від 200 злотих отримаєте ) Печатка виїзду обовязкова без обговорень та записів прикордонників.!!!

 • Юрій

  Доброго дня . Підскажіть,чи можу я виїхати за кордом по шенген візі як що пробув по біометрії 90 днів-чи потрібно очікувати 90 днів.

  • Андрій

   Дні біометрії додаються до шенген візи виїзд не можливий( крім робочої візи )

 • Daria Manzherovska

  Доброго дня! Чи можу я виїжати з 1 липня на 90 днів в шенген зону по біометричному паспорту, якщо за останніх півроку було використано 10 днів у січні і 10 днів у квітні? До кого звертатись за детальною інформацією?

  • Poleg

   До мене.
   Едьте на 80, ничего не будет.

   • Daria Manzherovska

    Дякую вам! Тобто їхати за мінусом тих 20 днів ?

    • Олексій

     Якщо б Ви прочитали всю статтю, у Вас не виникало би ні таких питань, ні сумнівів. Вона ж маленька, хіба це так важко..

     • Daria Manzherovska

      Перепрошую, але поле коментарів створено для тих, хто не все зрозумів або хоче уточнити певну інформацію! І можливо не все так чітко прописано в статті, що є велика кількість коментарів.
      Дякую

     • Олексій

      В будь-якому проміжки з 180 днів в календарі ви не можете бути в шенгені довше 90 днів.

      При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів.

      Тобто, якщо ви виїжджаєте з Шенгену (будь-яким шляхом – чи то
      повертаєтеся з Польщі до України, або відлітаєте з Амстердаму до США),
      наприклад, 31 серпня, то до розрахунку беруться всі ваші поїздки, починаючи з 4 березня. Протягом цього періоду сумарна кількість днів, проведених у Шенгенській зоні, не повинна перевищувати 90 днів.

    • Poleg

     80 это 90 минус 10 апрельских. Про январские уже все забудут.

  • Julia

   Дякую дуже за роз’яснення, все зрозуміла тепер.

 • Juli

  Доброї ночі. Маю біометричний паспорт. Їздила до Польщі 1 січня того ж дня повернулась назад. В кінці червня хочу поїхати знову. Але стоїть питання перебування 90 днів на 180 днів. Тобто я перебупере там 1 день всього. Але ж поки не закінчиться 180 день..я не матиму можливості перпбупере в Польщі знову 90 днів. Я правильно зрозуміла. Якщо поїду раніше, то доведеться через паро днів знову туди і назад їхати.?

  • Олексій

   Там є посилання на калькулятор в статті, чому б спочатку не прочитати все, а вже потім ставити питання.

   • Juli

    Олексій я запитала, тому що не розібралась сама з тим калькулятором. Не потрібно мені тут вказувати, що потрібно було зробити. Я запитала, попросила допомоги в цьому питанні. А читати такі коментарі як Ваш бажання немаю.

    • Олексій

     При виїзді з Шенгенської зони, на кордоні, вивчаються ваші подорожі за останні 180 днів.

     Тобто, якщо ви виїжджаєте з Шенгену (будь-яким шляхом – чи то
     повертаєтеся з Польщі до України, або відлітаєте з Амстердаму до США),
     наприклад, 31 серпня, то до розрахунку беруться всі ваші поїздки, починаючи з 4 березня. Протягом цього періоду сумарна кількість днів, проведених у Шенгенській зоні, не повинна перевищувати 90 днів.

  • Poleg

   Юли, Вы неправильно считаете. 30 июня этот Ваш новогодний вояж превратится в тыкву, поэтому после этой даты можно на него внимания не обращать. А как показывает математика ехать на 90 дней можно уже сегодня – все 90 дней правила до 30 июня Вы добрать уже не сможете.

 • Віталій

  Добрий день. У мене біометричний паспорт.Був у Польщі по візі (віза з 12.12.17 по 23.05.18)перетнув кордон в Україну 24.05..У паспорті також є печатка про те що 16.01.2018 року було подано документи на тимчасову карту ” побиту”.А 9.05.2018 була відмова.чи маю я право перетнути кордон Польщі по біометричному паспорту (без візи) та скільки днів можу знаходитись на території Польщі?

 • Юлія

  Доброго дня!!!! як отримання департації на пів року (просрочений термін перебування) впливає на подальше отримання візи?

 • Ірина

  Доброго дня.21 квітня виїхала на 10 днів по біометрії в Шенген зону. Після того 29 травня на три дні. Через декілька днів хочу подавати документи на корострокову робочу шенген візу на 90 днів. Підкажіть і проконсольтуйте, будь ласка, чи в консульстві вліплять мені робочу короткострокову шенгенку в біометричний паспорт, і чи недавнє моє перебування по біометрії якось впливає на на ту візу. Чи дадуть мені її на повних 90 днів (якщо я поїду по договору на роботу ). Дякую.

 • Sonia

  Доброго дня.21 01.2018 в’їхала в шенген зону по біометрії 08.03 виїхала і знову в’їхала 12.04 і виїхала 11.05. В мене ще так як би залишилось 13 днів до дня вичерпання 180 денного терміну перебування. Питання чи можу я ще без проблем виїхати в шенген зону? І якщо 180 денний термін перебування закінчується 21 липня, коли знову я зможу в’їхати в шенген зону на другий термін 90 днів на 180?

 • Yulia Udovichenko

  Доброго дня! В Дюсельдорфі на зворній дорозі в Україну в аєропорту не поставили печатку, звернула на це увагу лише в літаку. В Аєропорту Бориспіль відповіли, що печатка ролі не грає. Чи дійсно це правда, якщо я вирішу знову перетнути кордон чи будуть в мене проблеми? Дякую!

 • Славік Куделя

  Доброго дня чи можете мені порахувати коли потрібно виїхати на Україну перший заїзд 11.12.17повернувся22.12.17.знову заїзд 27.12.17 поверн27.12.17заїзд04.01.18пов04.01.1заїзд12.02.18пов12.02.18заїзд10.04.18виїзд22.04.18заїз22.04.18виїзд02.05.18заїзд06.05.18виїзд16.05.18заїзд20.05.18виїзд25.05.18заїзд31.05.18 і на даний момент перебуваю в Польщі скільки я ще можу перебувати бо коридор 180закінчується таякби 10червня

 • Ярослав

  Їду на 2 місяці до Польщі, планую під час цього періоду їздити в Україну
  Наприклад я виїхав 22 червня з Польщі ( в Польщі був 10 днів), можу я 22 червня повернутись до Польщі?

 • Ваня

  Доброго дня!! Підкажіть будь ласка,чи можу я зараз виїхати по безвізу, якщо я перебував в Польщі в період(18.11.17 до 28.01.18)?

 • Юра

  Якщо я використав 90 днів перебування в шенген зоні по біометричному паспорті чи можу я поїхати до румунії не чикаючи 90 днів до закінчення перерви.

 • Людмила Кананович

  Доброго дня. Уточніть, будь ласка, якщо я в’їхала в Шенген наприклад 1 січня, і періодично їздила в Україну, використавши 90 днів. Як рахувати періоди 180 днів? З 1 січня по 29 червня, це 180 календарних днів. Тоді 30 червня це вже новий період, і я можу в’їзджати в Шенген? Чи я маю чекати 90 днів після останньої дати виїзду з Шенгену?