купити дешеві авіаквитки

Друга шопінг віза в Польщу. Що потрібно для подання документів

друга шопінг віза

Друга, третя та наступні шенгенські візи на закупи. Як зробити самостійно

Процедура подачі документів на другу, третю та наступні шенгенські шопінг візи аналогічна поданню документів на першу закупівельну візу, що детально описано у статті, за винятком декількох нюансів.

Основне, що слід памятати – підставою для видання другої та наступних шопінг віз є фактури з попередньої поїздки.

Який термін дії польської візи з метою закупівельного туризму?

Друга і наступні шопінг візи є багаторазовими з терміном дії півроку або рік. Останнім часом мають місце випадки, що громадянам видають шопінг візи на 5 років! Такі випадки поодинокі, але варто писати в анкеті термін 5 років.

Що потрібно для отримання другої, третьої (та кожної наступної) шопінг візи?

1. Здійснити покупки у Польщі та виготовити фактури.

2. Подати у візовий центр документи з фактурами.

 • Оплатити послуги візового центру
 • Зареєструватися на подання документів
 • Подати документи у візовий центр
 • Отримати паспорт з візою

1. Здійснити покупки у Польщі та виготовити фактури.

Для отримання другої шопінг візи, вам необхідно буде поїхати у Польщу, здійснити покупку у магазині і там же оформити “фактуру ВАТ” (аналог накладної). Фактуру можна оформити на довільну суму. Офіційного мінімуму немає.

У будь-якому магазині на території Польщі, після покупки, попросіть оформити вам “фактуру ВАТ”. Якщо погано знаєте польську – не хвилюйтеся, в Перемишлі та інших прикордонних містечках вас зрозуміють українською, в інших містах покажіть чек і скажіть щось на зразок “potrzebuje fakture VAT” (потшебує фактуре ВАТ) чи “poprosze o fakture na imie nazwisko” (попроше о фактуре на імє назвіско).

Продавець попросить ваші дані, а саме: ім’я, прізвище, а також адресу прописки (так як в українському паспорті, але латинськими літерами). Перед поїздкою пропоную виписати собі ці дані на листочку або роздрукувати. Наприклад ось так:

Andriy Shevchenko
79011
Lviv, ul. Stryiska 15/57

Оформлення фактури займе 5-20 хв. Уважно перевірте, чи на оригіналі фактури правильно вказана дата, ваші особисті дані та чи є підпис продавця з печаткою магазину. Якщо виявите помилку, попросіть переробити фактуру, оскільки її можуть не прийняти у візовому центрі.

Ще раз наголошую, що простого чеку з магазину не достатньо, потрібна саме фактура. Оскільки продавець може помилитися, оформляючи фактуру, рекомендую виготовити дві фактури у різних магазинах.

Приклад фактури:

 2. Подання документів у візовий центр на другу шопінг візу

Для отримання другої шопінг візи в Польщу вам потрібно повторити ті ж кроки, що і для виготовлення першої шенгенської візи на закупи, а саме:
1. Оплатити послуги візового центру у будь-якому відділенні КРЕДО банку або ІДЕА банкуоплата має здійснюватися в окрузі, де прописана людина.
2. Зареєструватися на подання документів онлайн або за телефоном.
3. Подати документи у візовий центр

Список документів, які необхідно подати для виготовлення шопінг візи в Польщу:

Візова анкета, яка за новими правилами має бути заповнена від руки;
Закордонний паспорт з копіями сторінок. Паспорт має містити принаймні дві вільні сторінки для віз. Якщо у Вас є інші закордонні паспорти, їх потрібно додати до заявки (оригінали та копії);
– Заяву про відсутність/наявність ще одного чинного загранпаспорту (з листопада 2015 року)
Український паспорт з копіями всіх сторінок з позначками;
фотографії 3,5см х 4,5 см. (не старіші ніж 6 місяців);
Страхування з оригіналом квитанції про оплату;
Квитанція про оплату послуг візового центру з індивідуальним номером. (див п.1);
Прохання (достатньо вписати прізвище/ім’я, дату, підпис);
Документи, які підтверджують зв’язок з Україною (довідка з роботи);
Документи, які підтверджують фінансовий стан заявника (довідка з банку);
Документи, що підтверджують забезпечене проживання (заброньований готель, можна без здійсненої оплати з сайту Booking.com);
Біометричні дані. Відбитки пальців та цифрову фотографію роблять у візовому центрі;
Фактури (обов’язково для виготовлення другої та наступних шопінг віз)

4. Отримати паспорт з візою

Всі ці пункти детально описані у статті Як самостійно зробити шопінг візу (візу на закупи) – детальний порадник

Для успішного оформлення третьої і наступних віз на закупи дотримуйтеся рекомендацій пункту прийому візових анкет, вказаних нижче. Це не є строгі вимоги, але бажано їх дотримуватися:

 • Перший в’їзд здійсніть у Польщу, оскільки саме цю країну ви вказували  в анкеті як місце призначення.
 • Привозьте з собою фактури хоча б з кожної другої поїздки.
 • Слідкуйте, щоб сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою, ніж в інших країнах. (Якщо полетіли прямим рейсом зі Львова в Італію, то знайдіть час щоб на такий же термін поїхати кудись у Польщу або через Польщу). Термін перебування рахуватимуть за штампами в паспорті, отже якщо ви заїдете у Польщу, а далі полетите, наприклад, на 10 днів в Іспанію і повернетеся знову ж через Польщу, то це порахують як 10 днів, проведених в Польщі.
 • Увага! У разі порушення цих вимог вам можуть відмовити у наступній шопінг візі з формулюванням “нецільове використання візи”.

Уважно ознайомтеся з правилами підрахунку днів перебування у шенгені, бо часто виникають непорозуміння.

Якщо ви давно не виготовляли шопінг візи, то ознайомтеся з нововведеннями, що відбулися за останніх 1,5 роки:

З листопада 2014 року змінилися правила прийому документів на візу. Для виготовлення шопінг візи необхідно подавати документи, що підтверджують вид діяльності, виписку з банку та бронювання готелю. У МЗС України пояснили, чому Польща вимагає додаткові документи для візи.

З 23 червня 2015 року, подаючи документи на шенгенську візу всі заявники мають з’явитися особисто в консульство чи ППВА, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрову фотографію).

Оновлено у липні 2015 року. Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше. Також зауважте, що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів.

Важливо! При реєстрації на подачу документів онлайн для шопінг візи потрібно обирати категорію “Шенгенська віза”. Якщо ви оберете “Шенгенська туристична”, то документи у вас не приймуть.

З листопада 2015 року додатково потрібно заповнити “Заяву про відсутність/наявність ще одного чинного закордонного паспорту”

З 9 листопада пункт прийому візових анкет переїхав до торгового центру «Форум Львів» (нова адреса візового центру – вул. Під Дубом, 7б, другий поверх).
Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Yura Oleksiy

  Добрий вечір. Чи можна реально ставити в анкеті на 5 років термін візи, якшо в мене вже є 3 “шопінги” чи краще цього не робити? як ставиться до того сам візовий центр?

  • Шопінг віза на 5 років – це поки поодинокі випадки – невідомо чи це нова практика чи помилка у консульстві. Можете спробувати ставити дату на 5 років, найгірше що може від цього статися – це поставлять візу на рік чи півроку, а не на 5.

   • Tolik Ostapchuk

    Робив 3 шопінг візу,і дали на 5 років,трьом друзям які робили зі мною теж дали на 5,пишіть обов язково)
    В кол центрі говорять що достатньо двох минулих віз,працівники візового центру не мають права забороняти вам писати менше,в візовому коли я написав що претендую на 5 років ,працівниця сказала що у мене немає шансів,тому все в ваших руках

    • Супер! Добре це чути :)

     • Світлана

      В нас теж була така ситуація коли працівниця візового центру наполягла щоб виправили дату з двох років на рік. я так розумію ,що вони не мають права цього робити?отже це моя справа яку кількість років вказувати

     • Oleksandr

      Працівник ппва може лише порадити вам.Все решта-перевищення повноважень.Не вона вирішує,на який термін видавати візу,а консул.Вона клерк і не більше.Будете впевнені у своїй правоті-вимагайте керівника.Нашкодити вам вони не можуть,а на деяких ,,зажраних”працівників це діє.В основній масі там працюють ввічливі і розумні,але попадаються і некомпетентні і наглі(це життя).

     • Влодзьо

      Сьогодні подавав на 4-ту шопінг-візу, працівниця сама порадила мені запросити 5 річну, але вона просто не побачила, що паспорт закінчується через 2 роки)) Одним словом, очевидно що почалася практика видачі 5-річних шопінг-віз))

     • Tetiana

      а скільки днів перебування?

     • Oleksandr

      Працівник не може не побачити.Ви пишете в анкеті термін закінчення свого паспорта і вона просто зобов’язана це бачити.

     • Влодзьо

      Забула звернути увагу, таке формулювання вас влаштує? І взагалі, суть не в тому,- написав до дати за 3 місяці до закінчення паспорта(а це 1 рік і 9 місяців)- чекаю на результат)

     • cadillak89

      напишіть будь ласка про результат

 • Tolik Demidov

  Добрий вечір. В нас готель заброньований 14.12.15р а дата подання документів на візу 30.03.16р. В статті пише що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів. Що робити в такому випадку? Чи все ок?

  • 14.12.15? Готель у минулому? :)

   • Tolik Demidov

    Готель заброньований 14 грудня 2015 року, на 14 травня 2016 року

    • Oleksandr

     Не важливо коли ви бронювали готель,а на яке число у вас бронь.Візу вам можуть відкрити з 14.05.

     • Tolik Demidov

      Дякую Олександр)

    • Тоді у вас все гаразд, при поданні документів 30 березня, спокійно можете вказувати дату в’їзду 14 травня 2016 року.

     • Tolik Demidov

      Дуже дякую:-)
      Можливо ще підкажете на рахунок руху коштів по карті. Працюю офіційно,зп отримую готівкою, є карта “Універсальна” ПБ, – єдиний фіксований рух коштів відбувався по ній, заборгованість відсутня.
      Чи підійде виписка по такій карті на візу?

     • Hank Moody

      Дружина була в декреті коли ми робили візу. З роботи взяли довідку, в які написано її місячний оклад, але по місяцях не розбито. Руху по карті не було. Написав “спонсорство” і дав свою виписку. Все ок.

     • Oleksandr

      Жінка офіційно працює,зарплати немає,бо знаходиться в декреті.Ви маєте рахунок в банку і маєте право спонсорувати свою дружину.Все абсолютно вірно.Tolik зробить довідку з роботи про зарплату,але ще потрібно рух коштів з банку,або дружину-спонсора.Ваш досвід йому не допоможе.

     • Oleksandr

      Якщо це кредитка-то ні.

     • Iван

      Ви впевнені що не підійде? Я рік тому успішно подавав подібну виписку з приватбанківської кредитної картки, а зараз готуючи пакет документів натрапив на цю Вашу інформацію. Змінились вимоги в консульстві?

     • Oleksandr

      Якщо працівник неуважно перегляне довідку-то може прискочити,а взагалі:ви повинні підтвердити свій фінансовий стан,а не банку.І ,,кредитка”діє на них,як червоне на бика.

     • Iван

      От халепа, в мене лише кредитка… А як вони ставляться до тревел-чеків?

     • Iван

      Прочитав Вашу відповідь про тревел-чеки в іншій темі. Отож ситуація така: 1. Є кредитка (нібито не дуже підходить). 2. Можу купити тревел-чеки (невідомо чи цього достатньо). 3. Є ще одна картка (не кредитка), на неї можу покласти потрібну суму але там останні 3 місяці не було ніякого руху коштів. Подача документів через тиждень. Який вихід з ситуації?

     • Iван

      Може, якщо я пенсіонер, можна написати “спонсорство” і надати довідку від дружини (ми подаємо документи разом)?

     • Oleksandr

      Можна.Якщо ви пенсіонер-то маєте в банку пенсійну карточку?

     • Iван

      Так, але там є кредитний ліміт і баланс зараз “в мінусі”

     • Oleksandr

      Якщо це картка для виплати пенсії-покладіть на неї гроші і доведіть баланс до 2000-3000 в плюсі,візьміть виписку і вперед.Можете використати дружину,як спонсора,але краще мати свій рахунок.

     • Iван

      Дякую Вам за відповідь і за сайт, я багато подорожую і реально кілька разів придбав авіаквитки за Вашою інформацією

 • Natsia

  чи реально може прийняти візовий центр фактури на яких немає “мокрої печатки” а є копія печатки???

  • Oleksandr

   Ні.

 • Olia Gromachenko

  Доброї ночі.
  Подаю на шенген візу до Польщі. Офіційно я безробітна (маю роботу без трудової книжки), але рух по карті є достатній.
  Підкажіть, будь ласка, чи можна отримати візу пред’явивши виписку по цій карті, чи потрібні ще додаткові документи? І які саме, якщо так?

  • Окрім виписки по рахунку, вам потрібно подати документи, які підтверджують зв’язок з Україною:

   Для безробітних заявників, які є власниками нерухомості/земельних ділянок, слід надати документ, який підтверджує право на нерухомість/земельну ділянку (підійде будинкова книга)

   • Лейла

    Скажіть будь ласка, а якщо я співвласниця квартири, так підійде?

    • Oleksandr

     Так

 • Назарій

  Доброго дня, цікавить таке питання, дружина планує відкрити для себе першу шопінг візу плануємо їхати на шопінг разом із дитиною 1рік зробили їй уже паспорт, яка процедура подачі док для дитини, які додаткові док потрібні?

  • Oleksandr

   Свідоцтво про народження (оригінал і ксерокопія) і ксерокопії укр. паспортів батьків,страхівка,анкета з фото.При подачі напишите розписку,що ви спонсоруєте її.

   • Назарій

    Страхівку та анкету потрібно і для дитини?

    • Oleksandr

     Кожен,хто подає документи,повинен заповнювати анкету і мати страхівку(навіть ті діти,хто вписаний в паспорт батьків).Можете зробити одну страхівку на маму і дитину,але вказати,що застраховано дві особи.

 • Yuriy Stetsyshyn

  Закінчується друга шопінг віза (на 1 рік), хочу подавати на третю, але маю лише 3 фактури з поїздок в Польщу, хоча протягом року був в Польщі десь разів 20.
  Скажіть, будь ласка, чи може це стати причиною відмови у видачі нової шопінг візи?
  Можливо краще подати на туристичну?
  Дякую.

  • Думаю 3 фактури мало б бути достатньо для наступної шопінг візи.

 • А по цій візі є якісь обмеження по терміну перебування в зоні шенген? Чи можна хоч на весь період дії візи бути на території Польщі і інших країн?

 • Hank Moody

  – 2 фотографії 3,5см х 4,5 см. (не старіші ніж 6 місяців);

  Здавав одну в кінці лютого, все ок, доки прийняли, візу отримав.

 • Mouse-minnie

  Друга шопінг віза.Спочатку планую поїхати в польщу на 1 день,через певний час купити квиток до варшави(аеропорт), а звідти полетіти в німеччину.Що краще говорити митникам?чи не буде питань з якою метою я їду у варшаву(аеропорт)?

 • Tetiana

  Доброго вечора! Хочу подавати на 2 шопінг візу, але не знаю що писати в анкеті в графі 25 ( запланований час перебування) і 29( запланована дата вїзду) 30( запланована дата виїзду.
  першу шопінг візу отримала з 15/02/16-07/03/16!
  допоможіть, будь ласка!!!

  • У графі 29 ставите дату, з якої хочете відкрити візу. На цю ж дату у вас має бути заброньований готель. Графу 25 і 30 можете залишити пустими і заповнити безпосередньо у ппва, так як вам підкажуть.

   • Tetiana

    щиро вдячна!

 • MT2D

  Допишіть, що у фактурі бажано ще вказувати також номер паспорта. Принаймні у ВЦ в Чернівцях на це звернули увагу.
  І що на дітей супровід по таким візам батьків оформляють тільки у Львівському і Луцькому консульствах, але не в Вінницькому.

  • Наталія

   Скільки часу вже подаю фактури, ніколи такої вимоги не було

   • MT2D

    В різних консульствах різна практика. Ви в якому місті?

    • Наталія

     Львів

 • Світлана

  Що можете сказати щодо ситуації запису на подачу документів:дат немає,телефони невідповідають. Люди кажуть що ще з лютого не можуть записатися. Виявляється, що і сервісний збір не повертаєється навіть якщо не змогли записатися. Все виглядає як шахрайство

  • Oleksandr

   Повернути кошти можете до моменту здачі документів у ППВА.Тут шахрайства не шукайте,а хто ,,ламає”сайт-це вже запитання.

 • Iван

  Підкажіть будь ласка, якщо у виписці з рахунку, що подається для підтвердження фінансової платоспроможності, було лише одне поповнення за кілька днів до подачі документів, а жодні інші операції останні 3 місяці не проводились – можна подавати таку виписку чи вона не пройде?

  • Oleksandr

   Ні

 • Турист

  Підкажіть, будь-ласка, як записатися на чергу, щоб подати документи? На сайті не має доступних дат. Що робити? Дякую

  • Oleksandr

   Пробуйте додзвонитися,або заплатіть посередникам і вони це зроблять за вас.

 • Андрій

  Підкажіть будь ласка в ситуації. Хочу подавати на третю шопінг-візу, попередня видана на рік часу, але по ній їздив чотири рази: 2 дні в Польщі, потім знову тиждень в Польщі (точніше в’їзд/виїзд через Польщу), потім тиждень в Іспанії і ще 3 дня в Польщі. Фактури є з кожної поїздки до Польщі. На Вашу думку чи можуть виникнути проблеми з отриманням ще однієї шопінг-візи, чи можливо варте ще раз-другий заїхати на територію Польщі (хоча зважаючи на роботу це зробити проблематично)? Дякую за допомогу

  • MT2D

   проблем не буде, пиши в анкеті на 5 років, є шанс, що дадуть

   • Андрій

    Дякую за пораду)

 • Руслан

  підкажіть будь ласка таке.перша шопінг віза була у 2012 році з неї є рахунки факктури чи можу я зараз податись на наступну шопінг річну
  чи вони знову можуть дати лише на тиждень?

  • Oleksandr

   Вам дадуть одноразову візу.

 • Ira

  Dobrogo dnia, poradjte, bud laska. Xo4y podatu dokymentu na shopping visa (3-a). Maju dvi faktyru we z si4nia 2014. Jizdula 4erez poljw4y v Norwegiju, i pru povernennia avtobysom z Poljw4i meni ne postavulu wtamp vujizdy. Ja we potim po cij vizi pojixala v Xorvatiju (ale pojizdka byla ne 4erez Polw4y). Na kordoni mene vpystulu, xo4 i ne ba4ulu wtampy pro vujizdy z Poljw4i i povertalas z cijeji pojizdku tew ne 4erez polw4y. y mene je novuj pasport i staruj je tew zaluwula. Jak vu poradute, robutu perwy vizy na zakypu, 4u sprobyvatu tretju? w4uro diakuju

  • Oleksandr

   Ваш в’їзд-виїзд контролюють не по штампам,а по єдиній базі в комп’ютері,а штамп могли поставити на будь-якій сторінці.Полистайте уважно і знайдете.Ви подаєте документи на шопінг візу і вказуєте всі візи за останні три роки.Ніде ви не просите:перша віза,друга чи третя.Лише вказуєте тип візи і мету поїздки.

 • Оля Грабельська

  Доброго дня! Маю річну візу на закупи, всі в’їзди через Польщу, чи можу бронювати авіаквиток з Кракова,щоб летітити у Рим на 14 днів? Дякую!!!!

  • Можете звісно. Якщо у прикордонників будуть якісь запитання, то кажіть що зробите закупи по дорозі в Італію чи на зворотньому шляху.

   • Оля Грабельська

    дякую!
    Тобто можна віза на закупи передбачає можливість перебування і в інших країнах зони Шенген?Дякую!

    • Руслан

     Так.

 • Оленка

  Доброго Дня!!! Така ситуація: ” У мого чоловіка друга шопінг-віза,яка була видана на рік часу,закінчилась 23.02.15року.За час візи він їздив до Польщі,три рази по одному дні.Чеки-фактури він не має…. ”
  Скажіть будь ласка :”Чи можна подавати на цю візу знов,як перший раз??? Чи просто немає сенцу це робити,бо буде відмова за не цільове використання даної візи??? Дякую

 • Кристя

  Доброго дня! Чи можу я отримати візу на закупи, якщо я з Київської області?

  • Oleksandr

   Ні

 • Ігор Головчак

  Привіт! Будь ласка підкажіть на другу шопінг візу страхування робити на місяць чи рік.

 • LiSh

  Доброго вечора!
  Підкажіть, будь ласка, в мене друга шопінг віза. Планую їхати, але рейсовий автобус на Берлін. чи можуть в прикордонників виникнути якісь питання чому їду саме таким рейсом?

  • Oleksandr

   Важливо:куди ви їдете,а не яким рейсом.Якщо в Польщу-ніяких проблем.

 • Oleg_Pt

  Привіт!
  Допоможіть: отримав другу візу на шопінг. Планую їхати в Польщу, а звідти на кілька днів в Німеччину. Можуть бути проблеми чи після в*їзду в Польщу мого паспорта не перевірятимуть?

  • Oleg_Pt

   Їхати хочу польським рейсовим автобусом

 • Dimitriy Prylypko

  Доброго дня. Отримав другу шоппінг візу. Заїхав через Полщу в Італію. Мені обов’язково повертатися в Україну через Польщу чи можна через Угорщину?

  • Oleksandr

   Не обов’язково

 • Volodymyr Bilyk

  А до фактур обов’язково додавати чеки? Просто я їх здається загубив

  • Здається фактури видають якраз замість чеків.

 • Тарас

  Доброго вечора.
  У мене є 3 шопінг візи, 2-ві останні річні. Я можу подавати наступну на 2 роки чи більше?

  • У анкеті пишіть 2 чи навіть 5 років, а на скільки відкриють буде залежати від консула, може на рік, а може на стільки, на скільки ви просили.

 • Сергій

  Доброго дня! підкажіть будь ласка, чи можну я з польською річною шопінг візою поїхати в Іспанію ? в польщі був один раз з цьою візою

  • Можна, я з шопінг візою десяток країн об’їздив і питань ніколи не виникало.
   Але слідкуйте, щоб за рік часу сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі була більшою, ніж в інших країнах.

 • Микола

  Доброго Дня !
  Знаю,що при подачі фактури на другу візу офіційного мінімуму немає,але все ж. Чи є шанс ,що відкриють з фактурою на 50 злотих ? чи буде відмова і краще виробити 7-денну знов.

  • Мало би бути достсатньо.

 • Надія

  Доброго дня. В мене закінчилася третя шопінг віза, рахунки фактури є в наявності. Чи відкриють мені наступну візу, якщо по попередній кількість днів перебування в іншій країні, в`їзд не через Польщу, перевищує кількість днів перебування в Польщі? Дякую.

  • Oleksandr

   Це порушення,але не зустрічав відмов по цій причині.

 • Наталія

  При реєстрації на другу візу Дата повернення, яку вказувати, підкажіть будь ласка?

  • Oleksandr

   Вказуйте дату через 5 років після дати в’їзду у шенген.

   • Наталія

    а як знати дату в”їзду, якщо ще на чергу не стала?

    • Oleksandr

     Спочатку запишіться у ППВА на подачу документів,а потім будете знати дату подачі документів і відповідно до неї дату відкриття візи.

     • Наталія

      Тобто онлайн сама призначити дату подачі документів я не можу на сайті?
      Почала реєструватись по інструкції http://www.polandvisa-ukraine.com/pdf/Instruction_for_online_scheduling_280116.pdf і стикнулась на 5 кроці з цією датою.
      Дякую.

     • Oleksandr

      Чому ні?На сайті вводите дату в’їзду у шенген і дату повернення через 5 років.Після цього вибираєте дату і час подачі документів у ППВА.Але не забувайте,що термін візи закінчується за 90 днів до закінчення терміну дії вашого паспорта.Дату,до якої дійсний паспорт,ви також вводите.

 • Ірина

  Доброго дня .підскажіть будь ласка ,можливо хтось зустрічався з такою проблемою :шопінг віза на 7днів закінчується через два дні,є можливість поїхати на кордон вночі чи видають фактуру в бедронці вночі?

 • Валентина

  При подачі на перший шопінг майже місяць назад здавала відбитки пальців, завтра буду подавати на другий шопінг, чи треба здавати відбитки пальців знову? Питання смішне, але для мене важливе, оскільки порізала палець

  • Oleksandr

   Ні.А по-різному пальця на відбиток не впливає.

   • Валентина

    Спасибі за відповідь. Ви маєте на увазі що поріз не впливає на відбиток?

    • Oleksandr

     Поріз не впливає на відбиток.А взагалі-ваші відбитки зберігаються в базі 5років.

 • Леся

  Для підприємців які надавати документи на четвертий шенген (шопінг),і чи потрібно дитині (15р) дозвіл від батьків, якщо ми подаємо разом ( сім`єю)в присутності з дитиною?

  • Oleksandr

   Потрібно дозвіл мами для батька і дозвіл батька для мами.Виключення існує лише для батька або матері,в паспорт якого вписана дитина.Якщо в дитини власний документ-потрібні обидва дозвола.

 • irene

  Підскажіть, будь-ласка, чи враховують фактури з готелю, ресторану, якщо в них вказані мої ім’я, прізвище, адреса? І ще, в мене є фактури, де вказано, шо то фактура, але частки -ВАТ біля неї немає. Чи враховується така фактура? Дякую

 • vvotekeb

  З якої дати можна відкривати другу шопінг візу, якщо перша закінчується 28.09? Чи можна вказувати в анкеті дату виїзду – 30.09?

  • Vika Stelmakh

   так

 • Людмила

  Чи варто подавати документи на другу шопінг-візу, якщо в довідці про виплату пенсії за останні два місяці з шести нема доходу? (Не встигла пройти перекомісію у МСЕК)

  • Oleksandr

   Ви просто є безробітною.Це не заважає просити візу.

 • Людмила

  Тобто мені не відмовлять через це?

  • Oleksandr

   Все залежить від того,як якісно ви зберете і подасте документи.

 • Matviy

  Цікавить таке питання: в мене була відкрита річна шоп-віза, але жодної оформленої на моє ім’я фактури немає, оскільки був неповнолітнім і їздив з батьками. Зараз мені потрібно знову відкривати 7-денну, чи відкриють довгострокову? Дякую

  • Oleksandr

   Вам відкриють одноразову візу на 7 днів.

 • аліна

  Скажіть будь ласка, якшо на укр паспорт розлилася рідина колись.. і тепер трохи залишився слід…навіть на прописці пічаткі не видно? думаєте приймуть з таким паспортом в візовому центрі чи відмовлять?

  • Oleksandr

   обов’язково поставте нову печатку прописки

 • Ігор

  привіт я першу шопінг візу обкатав 2 роки назад маю всі документи для подавання другої шопінг візи але нічого що я 2 роки невідкривав візу ?

  • Oleksandr

   Вірогідніше всього вам відкриють одноразову візу на 7 днів

 • Yuliia Zavoloko

  Підкажіть, будь ласка, купили в Польщі техніку і взяли фактуру, завірили печаттю касира і підписом, однак забули на границі поставити печать польського пограничника. Чи вважається така фактура дійсною і чи відкриють наступну візу на довший термін?

  • Oleksandr

   У фактурі має бути ваші дані і домашня адреса(стандартна форма).Печатка митної служби потрібна при оформленні Tax Free.Не плутайте

 • Ніна

  Доброго дня!

  Підкажіть, будь ласка. Маю дві шопінг візи, як збільшити ймовірність відкрити третю на 2 чи навіть 5 років?

  • Oleksandr

   Ніяк.Це компетенція консула і вплинути на його рішення неможливо

 • Маряна

  Добрий день!
  Чи можна подавати довідки із місця навчання (денне) і місця роботи? Чи можна лише одну?

  • Oleksandr

   Подавайте лише з місця навчання.

 • Надя

  Доброго дня! :)
  Буду відкривати другу шопінг візу. Перша шопінг вже закінчилась недавно, від неї залишилась страхівка терміном дії до лютого. Підскажіть, чи обов’язково купляти нову страхівку? ( другу шопінг хочеться, щоб на рік відкрили…чи буде така страхівка приводом не відкрити візу на рік)??Дуже дякую :))

  • Oleksandr

   не обов’язково.Страхівка повинна покривати термін вашої першої поїздки,а потім,при потребі,робите нову.

 • Сергій Ткачук

  доброго вечора !таке питання, чи відкриють мені другу візу з довідкою рахука кредитної карточки

 • PEREVAL

  Вітаю! Чи відкриють другу, річну чи більше, шопінг візу, якщо перша така віза була видана пів року тому на 7 днів?

  • Volodymyr

   Думаю що річну

   • PEREVAL

    Питання в іншому: який проміжок часу допускається між першою і другою шопінг візою, на 7 днів і річною, щоб наприклад через пів року чи рік не робити далі 7-денну?

    • Oleksandr

     Чіткого правила не існує.Все на розсуд консула

 • PEREVAL

  Скільки днів підряд можна перебувати у шенген зоні по річній шопінг візі щоб дали наступну? Дякую.

 • Надя

  Привіт) допоможіть будь-ласка, може хтось знає….якщо працюю на роботі ще неповний місяць ( 2 тижні точніше), чи підійде така виписка з банку? якщо ні, то як бути?
  на подачу документів я вже записалась 13.10

  • Oleksandr

   ні

   • Надя

    можливо є якісь інші варіанти? ( в мене в запасі є ще тиждень)

    • Oleksandr

     Відкрийте в kredobank рахунок,покладіть на нього 2000грн і на наступний день візьміть довідку(70грн).

     • Sergiy M. Prybaten

      Приватбанк, довідка безкоштовна. Поклав гроші, довідку взяв через 10 хв. Уже отримав візу по цій довідці.

     • Oleksandr

      Не завжди ,,свіжий”рахунок від приватбанку приймають.Існуючий півроку і виписку по ньому-без проблем,а новий рахунок-нажаль,не завжди.В когось приняли,а комусь відмовлять(адже існує чітке правило:виписка про рух коштів на рахунку за 6 місяців і його ніхто не скасовував).Часто в ППВА йдуть назустріч,але розраховувати на це не потрібно.Довідка з kredobank діє на 100%.Жодних проблем за два роки не було.

     • Sergiy M. Prybaten

      Я і не казав що в мене свіжий рахунок. Рахунку років 8-10 вже. Там був постійний рух коштів ( від сотень гривень до тисяч). Поклав туди 4000 грн і одразу взяв довідку. Вона була БЕЗКОШТОВНА. і рух коштів за останні 3 (три) місяці на 4 сторінках зробили безкоштовно.

     • Oleksandr

      Я даю пораду людині в конкретній ситуації,відповідаю на її запитання.У неї немає діючого рахунку у Приваті і ваша порада їй ні до чого.

 • Юлія

  Доброго дня , під скажіть будь ласка . Були у Польщі в травні місяці 2016 року , взяли чеки -фактури . Хочемо подавати знову на 2 шопінг візу , більш тривалу(річну чи більше) , чеки ще дійсні?

  • Oleksandr

   так

 • mania13m@ukr.net

  У мене 1 шопінг віза ,після перетину взяла фактуру.У дома передивилася, а на фактурі не має мокрої печатки що мені робити і які дії візового центру?

  • Oleksandr

   Без мокрої печатки фактура недійсна і її не приймуть.

   • mania13m@ukr.net

    а якщо когось попросити , щоб взяли цю саму фактуру і в Бедроці менеджер вдарив печатку.Що зробить менеджер поставить чи відмовить???Дякую за відповідь.

    • Oleksandr

     Не знаю.Це людський фактор

 • Svitlana

  Підкажіть, будь ласка, чи потрібно дитині 6 років відкривати першу шопінг-візу, щоб потім їй відкрили другу?

  • Oleksandr

   Велике питання,чи дитині взагалі відкриють шопінг візу.

   • Svitlana

    Дякую Вам за відповідь. Але ж якось виїжджають з шопінг-візою і з дітьми. Може, треба дитині якийсь інший тип візи?

    • Oleksandr

     Надішліть своє запитання безпосередньо у консулят.

     • Svitlana

      дякую

   • Марта

    Дитині відкривають не шопінг, а візу на супровід (чи якось так називається)

    • Oleksandr

     Це вже на розсуд консула.

  • Петя Будник

   Ні,не потрібно.Процедуру з першою,короткою,візою робите без дитини.Прокатуєте.Потім подаєте себе і дитину на річну(чи більше).Я саме так і робив.Дитина почала в 4 роки з річної візи.

   • Svitlana

    О, щиро Вам дякую! Сподіваюся, що і в мене так вийде)

    • Петя Будник

     Обов’язково вийде.За декілька останніх років малому менше,чим на рік, візу не давали)Для дитини фактура не потрібна.

 • Anastasiia

  Доброго дня:)В мене остання річна шопінг віза закінчилась у травні 2016,після того мала 2 туристичні чеські візи, зараз роблю новий закордонний паспорт, питання таке: чи можу я знову претендувати на річну шопінгову чи потрібно по-новій проходити всю процедуру як для першої шопінг (7-ми денна і т.д.)?

 • Руся

  Доброго дня. Хочу поїхати по першій річній шопінг візі в
  Польщу на 60 днів. Чи не буде запитань при поверненні у пограничників? Дякую

  • Oleksandr

   Перша шопінг віза видається на тиждень,а друга-може бути річною.Щось ви плутаєте.

   • Anastasiia

    Мають на увазі першу Річну,а не просто першу шопіг, напевно.

    • Oleksandr

     Що мають на увазі-це вже до гадалки.Щоб одержати відповідь,потрібно правильно формулювати запитання.

 • Іван

  Доброго дня! Чи можна подати копії фактур? Оскільки це були покупки на кілька тисяч злотих, то оригінали у мене забрали друзі, щоб повернути податок при наступній поїздці.

  • Oleksandr

   Ні,лише оригінал

 • Roman

  Доброго вечора, їздили з другом по першій одноразовій шопінг візі , фактуру не взяли є тільки чеки з бедрьонкі і все , які шанси їх подати , дякую)

  • Потрібна саме фактура, чеки не підходять. Якщо пройшло ще не дуже багато часу, то можете попросити когось поїхати в ту Бедронку і зробити фактуру.

 • Василь

  Добрий день а чи відкриють річну шопінг візу коли я оформив чек фактури коли був в польщі по національні робочі візі і шопінг віз в мене не було?

  • Oleksandr

   Ні,лише на тиждень.

 • Оксана

  Добрий день, скажіть які шанси отримати шопінг візу, якщо я безробітня, рахунок в кредобанку в мене відкрито на 1500 тис. грн, проте ніякоі власності я не маю, і у будинковій книзі прописана лише як “наймач”, тобто з’вязку з Украіною в мене немає!

  • Oleksandr

   Шансів здати документи у вас немає

   • Оксана

    Чому? Документи я вже здала, завтра буду знати чи відкрили мені візу!

    • Oleksandr

     проблема не одержати візу,а здати документи.Якщо приняли-візу відкриють(99%)

     • Оксана

      Ясно, Ви вже мені підняли настрій) Завтра напишу чи дали візу.

     • Sergiy M. Prybaten

      Нуу і як успіхи?

     • Оксана

      Візу відкрили!)))

 • Vladuslav

  можна подавати 2 фактури за 1 раз?

  • Завжди бажано подавати більше ніж одну фактуру з різних магазинів.
   Якщо у візовому центрі будуть вважати, що одна з фактур не відповідає вимогам (помилкова дата, нема печатки, ітд ітп), то у вас буде інша.

   • Vladuslav

    Дякую

 • Sergiy M. Prybaten

  Є якась мінімальна сума фактури? Я не питаю про 15-30 злотих. Якщо буде фактура на 150 , 200 та 300 злотих це буде достатньо для 2 візи?

  • Vladuslav

   Я подав 2 фактури одна на 130 злотих а друга на 120
   Якраз чекаю на рішення

   • Sergiy M. Prybaten

    І як успіхи? Страховку нову оформляли чи по тій самій подавалися?

    • Vladuslav

     Оформляв нову бо стара закінчилась
     Відкрили на рік (2 шопінг віза)

  • Цілком достатньо. Також є рекомендація, щоб фактури були хоча б з кожної другої поїздки в Польщу.

 • Тарас

  Підкажіть чи є обов’язковим проплата готелю на 50%

  • Lena

   НІ Вибираєте готель де є без передоплати, скидаєте собі на електронку, роздруковуєте.Коли отримали візу знімаєте бронювання.і все.Але потрібно уважно там не пізніше як за три дні до вказаної дати потрібно зняти бронь.Бо якщо не знімете тоді з вказаної вами карточки зніметься сума. Я ТАК БРОНЮВАЛА І ВСЕ ДОБРЕ ВІЗУ ВІДКРИТО…

  • Для шопінг візи достатньо бронювання без проплати.

 • Катя

  Була перша шопінг віза, але без оформлених фатур, тільки чеки. Потім була туристична віза, і оформлені фактури. Чи можу я відкрити другу шопінг візу по цих фактурах?

  • Oleksandr

   Ні.Фактури повинні бути на момент дії шопінг візи.Вам відкриють першу одноразову візу.

 • Іванна

  Привіт, цікавить інформація по шопінг візі, офіційно не працюю, але маю у власності автомобіль, також на сайті пише що можна копію будинкової книги (але дане майно не є моєю власністю).
  Рахунок в Приваті на яку суму потрібно мати? Та рух коштів ніби за 3 місяці має бути? Яка вірогіднівсть відкриття візи?

  • Sergiy M. Prybaten

   Здавав у Рівному. Документи на автомобіль та будинкову книгу сказали не потрібно. Написав лише заяву що я безробітний і сам буду оплачувати своє перебування в Польщі. На рахунку було 4000 грн ( сказали достатньо 2500). Вірогідність 99,9% якщо у вас прийняли документи в ППВА.

   • Іванна

    Дякую, а заява як виглядає, писали на місці?

    • Sergiy M. Prybaten

     дали бланк, там все надруковано. Поставив Імя, дату і підпис. зайняло 30 секунд.

 • Sergiy M. Prybaten

  Цікавить така інформація. Є віза ( перша шопінг) відкрита з 7 листопада до 6 грудня 2016. Їду на наступному тижні ( 13 листопада) . Чи можу я маючи фактури за період 13-15 листопада , подавати документи на 2 шопінг візу наприклад вже 21 листопада? І питання по страховці – вона в мене до 31 січня 2017 ( але оригінал чеку та копію чеку забрали в ППВА) . Потрібно нову стразовку чи можна відновити чек?

 • hi2man

  Вибачаюсь наперід , що багато написав ! Просто назбиралось багато запитань , які потребують Вашої допомоги і консультації !!! Завчасу дякую !!!

  1.) Скажіть будь-ласка , якщо я проплачував реєстрацію 18х2Євро на 2-гу Шенгенську візу (шоппінг), за себе і за дружину разом , чи можемо ми реєструватись і подавати документи окремо ?
  В Кредо-Банку порадили сімейну проплату , номер мобільного на обох квитанціях (моїй і її ) – дружини (1№ тел.), проте жінка хоче подавати раніше , я через місяць !!! Чи зможу я потім зареєструватись окремо із мобільного номера дружини , і чи маю я право реєструватись через місяць ???? Бо з 3-го жовтня змінились правила , і оператори Колл-центру передзвонюють самі , і читав на форумах що , якщо передзвонюють вдруге – то ставлять на любу дату автоматично , без вибору ???

  2.) Прошу проконсультуйте на рахунок спрощення (Візи для переселенців ) !!!
  Мого діда примусово виселили з Люблінської області , є довідка з Львів. архіву .
  Напишіть будь-ласка , чи може моя дружина робити собі таку ж візу ???
  (3-тє покоління – подружжя внуків ) ??? А також , для яких років переселень діють данні спрощення (січень чи вересень 1944р. і по який – липень 1945р. , чи по 1947-1948рр ???)

  І скільки подружь внуків чи дітей , можуть робити ці візи ??? Бо на сайті Візового Центру пише неоднозначно :
  Дані спрощення стосуються також дітей, внуків та одного з подружжя евакуйованих осіб, одного з подружжя дітей та внуків репатрійованої особи за умови представлення оригіналу вищезгаданого документу, що підтверджує факт переселення з території Польщі на територію України їх батьків чи дідів, а також документу, який підтверджує їхні родинні зв’язки.

  І якщо у нас лише по одній візі взагалі (разова Шенген Шоппінг 7 днів), на який термін нам видадуть Репатраційну ???
  на термін:

  a) 2 роки, в разі відсутності попередніх шенгенських віз;
  b) 5 років, в разі наявності щонайменше однієї шенгенської візи, яка використовувалась згідно із законами країни (країн) ЄС, яка відвідувалась.

  Якщо в Архівній довідці пише один рік ( справжній рік народження діда ) , а в свідоцтві про народження видане СССР – дід на рік молодший
  (ПІБ батьків в свідоцтві і архіві , + місце народження в Польщі і дідові ініціали – однакові !!! )
  Як правильно писати заяву до Консула , щоб пояснити причину відмінності (СССР) ! Метрика діда (свідоцтво в польському архіві) !

  3.) Чи підходить бронювання готелю з Букінг-ком , і яких данних буде достатньо :
  1) № бронювання ,
  2) пін-код ,
  3) адреса готелю і № телефону , поштовий індекс ,
  4) gps-кординати ,
  5) карта Гугл-мапс з його розташуванням (в роздруківці) ,
  6) мої дані – Прізвище та Імя

  7) сума має бути в злотих чи в гривнях ?????

  8) дата і час вїзду/виїзду
  9) умови і порядок проживання

  10) в умовах готелю – БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ та з можливістю БЕЗКОШТОВНОЇ АНУЛЯЦІЇ (готелю надані мої персональні данні + прикліплена кредитна картка ) ??????
  11) Обовязкова моя адреса е-мейл скриньки ???

  12) Чи повинне бути оплачене бронювання наперед 50%…- ????
  13) Роздруковане Підтвердження бронюння на Шенген-візу , чи потрібно скріншот листа на електронну адресу (якщо потрібний , то в якому вигляді… ????)

  4) Міф чи Правда !!!???
  У випадку , якщо при подачі документів у Візовий Центр – всі данні правдиві , проте є незначні помилки в анкеті , чи не всі сторінки ксерокопій , не вистачає якої довідки і т.д.

  То документи більше не приймуть , і кошти за реєстрацію і візовий збір – людина втратить ??

  5) Якщо дружина безробітна , не має права власності на землю чи автомобіль . Чи вистачить моєї гарантії – Спонсорський лист і рух коштів ???
  Чи потрібно ксерокопія будинкової книги з припискою (повністю всі сторінки ???),чи достатньо відмітки прописки в українському паспорті ???

  6) Який офіційний мінімум коштів має бути пред’явлений на кордоні для поїздки до 4-рьох днів (по форумах 100 доларів чи Євро ), бо пишуть , що 300 Злотих буде недостатньо , хоча у Віснику Законодавчих Актів Республіки Польща (Варшава 9 березня 2015р Постанова 326, розпорядження Міністра внутрішніх справ від 23.02.2015р) – 300 Злотих !!!
  А в параграфі 3 – пише , що достатньо 200 Злотих , якщо ви прибули із сусідньої держави Республіки Польща (не країни ЄС),(з ЄС – 2500 злотих)!!! Тобто з України !!!
  DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (WARSZAWA 9/03/2015 POZ. 326)

  7) В закордонному паспорті – приписки не має ! Скажіть як знати її офіційну транслітерацію :
  Наприклад (різні сайти пишуть ): Manevychi чи Manevichi ??? Чи не буде помилкою одна буква в чеку-фактурі ???
  Хоча зміст і назва зрозумілі , проте відрізяються букви «Y» чи «І» !!!

  • Oleksandr

   Судячи з ваших запитань,ви подаєте документи у Львові і ніхто вам дзвонити не буде.Подавати документи вам потрібно разом,але просити візу можете на різні числа.Якщо ви подзвоните і одержите дату на дружину-наступний дзвінок з цього номера система не пропустить і ви просто не додзвонитесь.Не розумію,чому ви не хочете подавати документи разом і просити візу на різні дати?

 • Аліна

  Привіт, підскажіть будь ласка, виробляю другу шопінг візу, під час першої зробила фактуру на 300 злотих, можна на документи подавати копію цієї фактури, бо ж оригінал потрібно щоб повернулись гроші, чому я маю її віддавати.??

  • Ви маєте віддавати фактуру, бо це є умовою відкриття наступної візи. Можна було зробити ще покупки на меншу суму і їх подавати на візу, а з цієї повертати гроші tax-free.

 • Олена Гапик

  копія не підійде) таке можна купити за 300 грн

 • Olga Sukha

  Добрго дня! Чи є можливість отримати другу шопінг-візу на 2 роки? І чи можна використати страхівку з попередньої візи, дійсна вона правда до жовтня 2017 року, чи може це якось повпливати на термін видачі візи, всерівно при кожній поїздці беремо дотаткові страхівки.

  • Можете спробувати писати, щоб відкрили шопінг візу на 2 роки, здається такі випадки були, але можуть відкрити на півроку чи рік.
   Страховка має покривати перший виїзд, чи це впливає на термін візи – точно не знаю.

 • Надя

  Привіт)
  допоможіть з одним питання)
  в мене шопінг віза, на якій хочу їхати дальше за польщу)
  туди буду їхати через польщу, а звідти мені не получається перетнути польський кордон)
  пояніть мені чи це нічого, чи це погано так їхати і чи назад треба таки через польщу вертатись?)))
  дуже дякую за відповідь))

  • Не обов’язково повертатися через Польщу, зробіть десь в Польщі фактури і повертайтеся як зручно.

   Але слідкуйте, щоб сумарна кількість в’їздів/виїздів та днів перебування у Польщі за рік часу була більшою, ніж в інших країнах.

   • Надя

    щиро дякую)

    а якщо я в’їду в польщуі відразу поїду далі, а повернусь через іншу країну, то кількість тих днів буде рахуватись як дні перебування в польщі, чи в іншій країні?)))

 • Віка

  Доброго дня, було 2 шопінг візи, потім гостьова , хочу відкрити знову шопінг, але фактур немає. Чи відкриють мені таку візу ( хоча б ту першу що на 7 днів )
  Дякую )

  • Oleksandr

   На 7 днів одноразову відкриють.

 • Galyna Kuz

  Допоможіть з таким питанням, тільки відкрила 2гу шопінг на 1 рік. Хочу летіти на 10 днів в Португалію, виліт і приліт з Варшави. Чи потрібно мені перед поїздкою прокатати ще візу в Польщу і назад. Дякую!

 • Тамара

  Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, чи є можливість відкрити візу після першої разової візи на термін більший , ніж на рік. Як необхідно вказувати у анкеті і в якому пункті?

  • Oleksandr

   Теоретично-так,а практично-ні.
   В пункті 30 пишіть дату через два роки після дати і пункті 29.

   • Тамара

    Доброго ранку. Дякую Вам за відповідь. Хочу ще поцікавитись. Чи можна здавати фактури і tax free для подачі на другу шопінг візу? Чи є між ними різниця і чому надавати пріоритет? Гарного дня. Тома

    • Oleksandr

     Можна,але tax free ви можете використати для повернення грошей,а фактуру-ні.Фактуру подавайте з документами в ППВА,а tax free залиште собі для відшкодування податку.

     • Тамара

      Я переживаю. Бо tax-free в мене ксерокопія. Чи приймуть в мене документи, чи не повернуть мені їх назад. Бо документи я готую сама. Без посередників. І в мене ще одне запитання до Вас. На скільки днів потрібно брати страховку? Чи може посприяти більша їх кількість на відкриття візи більшого терміну, ніж на рік? Дякую. Тома

     • Oleksandr

      Ксерокопію точно не приймуть.
      Термін страховки не впливає на термін візи.Страховку видають максимум на рік.

     • Тамара

      Підкажіть, будь ласка. Що маю написати у пункті 25? Там має чпівпадати цифра із страховкою? Дякую ще раз.
      Тома

     • Oleksandr

      90.Страховка повинна покривати термін вашої першої поїздки.

 • Кароліна

  Маючи польську шопінг-візу на півроку, була в Польщі лише один раз 5 днів. Взяла фактури з
  поїздки. Друга подорож була в Румунію на 3 дні. Чи потрібно перед закінченням строку дії візи (кінець січня 2017) ще раз їхати в Польщу і отримати нові фактури, для того, щоб потім
  не мати проблем при подачі документів на отримання нової шопінг-візи?
  Тобто: Чи достатньо мати лише одну коротку поїздку в Польщу за півроку часу, щоб претендувати на нову шопінг-візу?

  • Oleksandr

   Бажано,але крайньої необхідності немає.

 • Egor

  Маю дружину і 2х дітей
  Через то не можу першу візу відкатати всім разом
  З дітьми зрозуміло, іх просто подам разом на другу візу
  А що з дружиною? Треба окремо ій відкатати першу візу? Чи може разом з дітьми пійти багажем одразу на другу річну?

  • Oleksandr

   Як ви хочете просити другу візу для жінки і дітей,якщо першу вони використовувати не збираються?

   • Egor

    першу планую тільки на себе

    • Oleksandr

     Ви що,не розумієте:дружині і дітям наступну візу не відкриють?

    • Oleksandr

     Вам можуть відкрити другу на рік,а жінці-першу одноразову.

  • Марта

   Дружині також треба відкатати першу візу. Дітям можна не робити, бо для них робиться віза на супровід, а не на закупи. Ми першу візу робили до народження дитини, наступну дитині відкрили без проблем.

   • Maryana Tokarchuk

    Підкажіть.Хочу робити візу на себе та двох дітей, на першу одноразову дітей не потрібно везти і брати? Можна подавати за другим разом на закупи?І їм дадуть теж на 1 рік як мені?

 • Роман

  Маю фактуру майже 2 річної давності (не потрібна була віза аж до тепер), чи буде вона дійсна при подачі документів на шопінг візу? Мав вже три візи на закупи. Перша і дві річні. Дякую!

 • Олександр

  Підскажіть будь-ласка, чи важливо мати довідку з місця роботи, для отримання другої шопінг візи?
  Чи достатньо буде, виписки з банківського рахунку, за останні 3 місяці?
  Дякую!

 • Олександр

  Підскажіть будь-ласка, чи важливо мати довідку з місця роботи, для отримання другої шопінг візи?
  Чи достатньо буде виписки з банківського рахунку, за останні 3 місяці?
  Дякую!

 • Iren Verbytska

  Хто знає яка приблизна сума руху коштів за останні 3 місяці
  вважатиметься достатньою для відкриття візи?
  Дякую!

  • Ірина

   в мене на рахунку було 9000, візу відкрили

 • Богдан

  В мене рух коштів 40-45 тис в місяць . Але на початок місяця і на кінець завжди мінус 3-5 тис. Це має значення? Чи повинен бути плюсовий баланс на карті?

  • Oleksandr

   На момент видачі довідки на рахунку повинно бути десь 2000-2500грн(звичайно в плюсі).

 • Alyona Shapiro

  Доброго дня. У паспорті є перша тижнева шопінг- віза дворічної давнини. Зараз вирішила відкривати другу, але як виявилось десь загубились чек-фактури. Скажіть, без фактур не дадуть річну візу?

  • Oleksandr

   Ні

 • Mary Remska

  Добрий вечір! Чи можна з шопінг-візою летіти зі Львова до Риму?

  • Літав з прокатаною шопінг візою прямими рейсами в Мілан і Неаполь зі Львова без проблем. Можуть бути стандартні запитання: на коли зворотні квитки, де будете жити ітд ітп.

   • Mary Remska

    дуже дякую)

 • Лілія Купчак

  Доброго дня. Підажіть будь ласка, була відкрита шопінг віза на 6 місяців і ми з чоловіком по ній ніразу не їхали, відповідно рахунку фактури немаємо. Тепер при подачі нам знову відкриють короткотемінову? Чи будуть брати до розгляду попередні пів річні візи (у нас їх 2 по пів року, перша прокатана) Дякую

  • Oleksandr

   Ви не використали попередню візу,фактури у вас немає.Навіщо вам наступна віза?Вам можуть відкрити одноразову(першу) візу.А можуть взагалі дати відмову.

 • Софія1995

  Доброго вечору. Друга річна віза закінчилась 06.12.2016 року (Фактура ВАТ з 28.11.2017 року) зараз планую відкривати третю, питання полягає в тому – чи є сроки давності подачі між другою і третьою? Наприклад 3-6 місяців? Чи вже пройшов час подачі візи станом на 21.02.2017, чи не скажуть мені у візовому центрі знову малу візу відкривати? Бо ніде не можу знайти цієї відповіді. Дякую!)

 • Олена

  Добрий вечір! дуже потрібна допомога.
  оформила фактуру і вже вдома помітила що в прізвищі пропущено одну букву. що можна зробити??? якщо хтось знайомий поїде в той ж магазин і попросить продавця видати нову без помилки але з тою ж датою або внести коректуру?

 • Liliia

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка: рахунки-фактури з шопінгу можна подавати лише за покупки здійснені в Польщі чи з інших країн теж допускаються?

  • Oleksandr

   Віза у вас польська.Отже,фактури повинні бути лише з Польщі.

 • Андрій Зборовський

  Доброго вечора. А скільки часу я можу знаходитись на території Польщі по другій шопінг візі? Є якісь обмеження?

 • Larisa Garas

  Доброго вечора. А скільки часу я можу знаходитись на територіi шенгена по другій шопінг візі(польський)? Є якісь обмеження?

 • Iurii

  не можу зареєструватись на на сайті VFS Global на подачу документів на шопінг візу до львівського візового центру, постійно пише, що немає вільних дат, а коли перевіряєш чи є вільні дати, то пише що є дати.

  • Oleksandr

   На сайті дат зараз немає,а є дати для реєстрації у кол-центрі.Дзвоніть і реєструйтеся.

 • Наталка Кобзяк

  Доброго вечора . В мене є декілька питань . Буду вдячна за відповідь.
  1 Сестра з чоловіком хоче відкрити першу закупочну візу сестра не працює по догляді за дитиною. Скільки в них має бути грошей на банківському рахунку при подачі документів?

  2 на яку суму вони повинні зробити закупи щоб подати на 2 візу .

  3 на кого з них 2 повинна бути виписана фактура ?

  • Oleksandr

   1)кожен подає свою виписку(2000-3000грн);
   2)такої вимоги не існує;
   3)на кожного;
   4)ні,але не затягуйте.

   • Наталка Кобзяк

    Дякую за відповідь . А якщо зробити нотаріальну довідку що її чоловік оплачує її поїздку ??

    • Oleksandr

     При подачі документів чоловік пише заяву про спонсорування поїздки своєї дружини.
     Але є ще пункт:,,прив’язка до України”.Тобто:довідка з роботи,навчання,домова книга,власність на землю,автомобіль.
     Довідка з банку-це наявність коштів на поїздку у зону шенген.

     • Наталка Кобзяк

      Її чоловік має довідку з роботи . І ще потрібно домову книгу?

     • Oleksandr

      Чоловік має довідку з роботи,а жінка-що має?Яку має прив’язку до України?

     • Наталка Кобзяк

      Вона має земельну дІлянку , то її потрібно акт на право власності земельної ділянку чи копію при подачі документів ? Дякую за відповіді )))

     • Oleksandr

      Ксерокопію і оригінал(для завірення копії).
      На якому сайті ви купили квитки?

     • Наталка Кобзяк

      Я купляла на tiket.ua але і одночасно і ryanain мені прийшло 2листа підтвердження .

     • Oleksandr

      Це лише підтвердження вашого резервування.Вам ще потрібно зробити check-in.Прочитайте на цьому сайті докладну інструкцію,як це зробити.

     • Наталка Кобзяк

      Спасибі за відповідь ,Скажіть будь ласка якщо подавати на 3 шопінг візу і получити відмову то коли можна подавати ще раз ?

     • Oleksandr

      Тоді,коли зрозумієте причину відмови і повиправляйте свої помилки.

 • Дмитро

  Відкрив другу шопінг візу. Ще по ній нікуди не виїжджав. Чи обов’язково їхати в Польщу? Чи можна відразу поїхати в Угорщину наприклад

 • Олег

  Доброго дня, підкажіть будь ласка якщо я 2 роки назад їздив по шопінг візі в Польщу чи че?ки фактури є дійсні для подачі документів на другий раз

 • Maryana Tokarchuk

  Підкажіть будь-ласка. Хочу робити візу на себе та двох дітей, на першу одноразову дітей не потрібно везти і брати? Не хочеться їх возити лишній раз. Можна подавати дітей тільки за другим разом на закупи?І їм дадуть візу теж на 1 рік як мені, дітям фактур не потрібно?

  • Віка

   можна так, собі прокатаєте першу, а вже разом будете подавати на річну…

   • Maryana Tokarchuk

    скажіть, чи потрібно на дітей дозвіл на виїзд від нотаріуса, якщо вони у супроводі мене мають їхати?

    • Віка

     Дозвіл від Вас і від чоловіка потрібен

 • Iurii

  в якому пункті візової анкети на другу шопінг візу зазначати відомості про бронювання? в пункті 31 чи в пункті 32?

 • Alice Kotlyar

  Доброго дня! збираємось прокатати річну шопінг-візу польську, поїхавши до Перемишля. Дитині відкрили візу супровід. Питання таке: чи обовязково дитину брати з собою, тобто чи обовязково прокатувати іі візу, чи можна прокатати лише нам, батькам,не беручи з собою дитину. (дитині півтора роки). чи не буде проблем при наступному виїзді за кордон по цим візам?

  • Oleksandr

   А що,для дітей якісь інші правила?Проблеми можуть виникнути як у дорослих,так і у дітей.
   Формально-дитина також зобов’язана виконувати всі правила шенгену.Порушуючи правила,ви даєте привід прикордонникам вас наказати.Наслідки можуть бути різними.Можуть не звернути на це уваги,а можуть не пропустити(і будуть формально абсолютно праві).Навіщо вам такі пригоди?Вибір за вами.

   • Poleg

    И какая проблема в том что ребенок не поедет? Где дите нарушило правило Шенгена?

    • Oleksandr

     Якщо батьки другу поїздку здійснять не в Польщу-у прикордонників буде формальне право не впустити дитину,яка використовує візу не за призначенням(не здійснила першу поїздку в Польщу).

    • Oleksandr

     Є чіткі правила шенгену:
     1)перший в’їзд здійснюється в країну,яка видала візу(за вийнятком тих країн,з якими в України немає спільного кордону.Але тоді в анкеті ви вказуєте країну першого в’їзду).
     2)кількість днів перебування у країні,яка видала візу,повинна бути більшою,ніж сумарна кількість днів перебування у інших країнах шенгену.
     Це правила,хто і як їх виконує-це вже інша справа.Людина повинна знати правило і розуміти,що за його порушення може бути покарання.

  • Poleg

   Не обязательно. Виза это не право и не обязанность въехать в страну.

   • Oleksandr

    Віза видається для поїздки у конкретну країну.Другу і подальші подорожі можна здійснювати у будь-яку країну шенгену.

 • Viktor Derevyagin

  Дайте пораду. Якщо при подачі на першу/разову візу на закупи, є всі документи, крім тих, що відносяться до пункту “прив”язка до України” – які у мене шанси на отримання цієї візи?

  • Oleksandr

   На розсуд консула.А що у вас немає ні домової книги,ні землі,ні автомобіля?

   • Viktor Derevyagin

    Офіційно немає ;). А вам відомі такі випадки, коли людина цього всього не мала, але, все ж отримала візу?

    • Іван

     Першу візу на закупи одиницям відмовляють.Паступну просто можуть відкрити не на рік,а на три місяці.

     • Oleksandr

      Цілковита вигадка.Другу візу дають мінімум на пів-року(якщо дадуть).

     • Іван

      А може твої відповіді це вигадки!!!?Мені другу візу на закупи відкрили на три місяці з терміном перебування 30 днів.При тому,що привіз фактуру на 200 злотих!Так що не пиши того,чого не знаєш!
      “Все виришує консул”.Чи не так?!

     • Oleksandr

      Не ,,ти”,а ,,ви”!Значить ви ,,попали” на поганий настрій консула.І це-не правило,а вийняток.

     • Іван

      От як раз в данному випадку на ТИ!Нема чого відповідати на питання,в яких не компетентний!Ти,що бачив мій паспорт?То які можуть бути вигадки?!Цей сайт для практичних порад!А не для догадок самовпевнених теотетиків!Відчуваєш різницю?!

     • Oleksandr

      Що за звичка хамити невідомим людям?Я якраз не теоретик,а практик.Коли будете відкривати не другу візу,а хоча би 52,багато що зрозумієте і,можливо,перестанете хамити.

     • Іван

      Нема тут ніякого хамства!А писати “цілковита вигадка”-ось це вже не нормальний тон.Не треба бути таким самовпевненим.Різні ситуації бувають.

     • Oleksandr

      Я лише написав,що ваша ситуація-це вийняток,а не правило.

     • Poleg

      К сожалению – правило. Мы в 2017 году живем, раньше проще было.

     • Oleksandr

      Я описую варіанти не колишні,а останні(за2017 рік).Правило тут взагалі не працює,а лише людський фактор.

     • Viktor Derevyagin

      Дуже дякую за відповіді!

    • Oleksandr

     Є і позитивні і негативні приклади.

 • Vlad Vlad

  ..варто писати в анкеті термін 5 років..
  Чи не могли б Ви вказати де саме у анкеті вписується термін візи?

 • Alex Gavruliv

  Доброго дня, підскажіть будь ласка.якщо я відкриваю другу шопінг візу на пів року з терміном перебування до 90 днів, то я можу декілька разів в’їжджати-виїжджати в польщу з україни? Тобто якщо при подачі документів я вказав що буду в польщі з 20.05.17-28.05.17 і забронював на цей час готель, то чи зможу я ще раз відвідати польщу після повернення в україну? і чи потрібно для цього знову бронювати готель і т.д?

 • Alena

  Доброго дня! Підскажіть, що це за “Заява про відсутність/наявність ще одного чинного закордонного паспорту”. Цей бланк дають у візовому центрі на місці, просто підписати. Чи це треба нести з собою вже зі всіма документами. По вашій ссилці я не знайшла ніякого бланку цієї заяви.. (

  • Oleksandr

   Напишите в ППВА під час подачі документів.

 • Valentyn Kozitsyn

  Добрий день. Я вже не одноразово мав таку візу. Але тепер маю питання. В якості “Документи, які підтверджують фінансовий стан заявника (довідка з банку)” я брав виписку по рахунку за 6 місяців. Зараз той рахунок вже закрив і маю новий лише на 2 місяці. Оберт коштів присутній. Чи підійде така виписка чи треба все ж таки робити більшу?

  • Oleksandr

   Виписки за 2 місяці недостатньо.

 • Alena

  Підскажіть. Була у банку і в мене запитали, потрібна мені довідка про рух коштів (коштує 70 грн.) чи виписка (безкоштовно). Що саме потрібно і чи є різниця в цих двох документах? Та за який період повинен бути цей документ 3 місяці чи 6??? Дякую.

  • Oleksandr

   Вам достатньо виписки за три місяці.

   • Viktor Derevyagin

    Останнім часом просять і довідку про рух коштів, і довідку про стан рахунку (з особистого досвіду).

    • Oleksandr

     Просити можуть що завгодно.Довідки про рух коштів на рахунку достатньо(згідно вимог консуляту).

     • Вікторія Мельник

      І яка саме сума повинна бути на рахунку? Чи можна подавати рух коштів з соціальної картки і наявність коштів на кредитці?

     • Oleksandr

      Підійде соціальна картка.Вимоги коннкретної суми не існує.З власного досвіду:достатньо 2500-3000 грн.

 • Тетяна Засядько

  Доброго дня. Після 1 шопінг візи дали рахунок фактуру, але без адреси прописки. Чи ця фактура підійде для другої шопінг візи?

  • Viktor Derevyagin

   Також отримав фактуру без адреси і прописки і видали не оригінал а копію. Чи підійде вона для подання ?…

   • Oleksandr

    Ні,лише оригінал

 • Василь

  Доброго дня. В дружини є ще дійсна віза на дівоче прізвищею але паспорт скоро буде на нове прізвище. Чи можна з такою візою і документом про одруження перетинати кордон?

  • Oleksandr

   При видачі нового паспорта,старий у вас вилучать.Не можливо мати два паспорта на різні прізвища.З новим паспортом потрібно буде робити нову візу.

 • Володимир Моцик

  Доброго дня. Якщо я мав одну шопінг візу, після того зробив робочу і маю документ на таксфрі по робочі візі.
  Чи можна подавати цей документ на другу довгострокову шопінг візу?

 • Танюха Колодич

  Добрий вечір. Відкрили шопінг візу другу на рік, і пише 90 днів. Розкажіть, я маю право перебувати в Польші лише 90 днів протягом року?

  • Оксана Шульга

   Маєте право перебувати 90 днів впродовж півроку. Це стандартна кількість днів перебування в шенген зоні, більше не дають.

   • Танюха Колодич

    90 днів в пів року, і потім знову 90 днів в півроку

 • Andrii Stefurak

  Доброго дня!
  Маю свіжу шопінг мульти візу. Хочу добратись до Барселони. Є квитки зі Львова через Стамбул. Виходить сумарно майже те саме по ціні. Єдине питання: чи обов’язково першим штампом повинно бути перетин кордону з Польщею? І чи впустять в Іспанію літаком, якщо віза польська шенген?

  Читав на форумі, що якщо є підтвердження бронювання у країні, яка видала візу, то в Італію пустять.

  • Poleg

   Испании вообще плевать с какой Шенгенской визой туда приезжать. А вот следующую шопинг визу Вам поляки вряд ли дадут :)

   • Oleksandr

    Я б не був таким категоричним.Перший в’їзд повинен бути у країну, яка видала візу.

 • Наталя Кісіль

  доброго дня. скажіть будь ласка, мала одноразову шопінг 2 роки тому. 2 роки тому я поїхала в польщу зробила покупки і маю фактури , але протягом цих 2 років таки не подала на річну візу шопінг. Чи зараз дійсні ці фактури для річної шопінг візи???

 • Kristina

  Доброго дня. Де можна подивитись зразок довідки з роботи для працюючих?

 • Олександр Шпичка

  Підскажіть будь-ласка, чи можна предявити роздруковані квитанції про оплату за товари в Польщі з власної банківської картки на наступну шопінг візу?

  • Oleksandr

   Ні.Лише фактура,виписана в магазині

   • Олександр Шпичка

    Дякую.

    12 сент. 2017 г. 9:39 ДП пользователь “Disqus” написал:

 • Orest Fritz

  В Tesco в Перемишлі, видають рахунки-фактури без печатки. На запитання чому без печатки, відповіли: уже давно так видають, і консулят знає про це.