купити дешеві авіаквитки

Нова процедура реєстрації на польську шенгенську візу у Львові!

шенгенська віза

Нова система запису на шенгенську візу у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові з 3 квітня!

У Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Києві з минулого року було запроваджено нову процедуру реєстрації. У Києві нова система запису почала діяти з 3 жовтня 2016 року. Згодом таку ж процедуру запровадили в Харківському, Одеському та Луцькому округах.

У Львівському та Вінницькому консульських округах нова система реєстрації почне діяти від 3 квітня 2017 року.

До Львівського та Вінницького округів належать такі міста України: Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Житомир та Чернівці.

Читайте також: 

У чому основна відмінність нової процедури запису на візу?

Нова система має на меті спростити та полегшити процедуру отримання реєстрації до ППВА.

Реєстрація дати і часу подання документів відбуватиметься автоматично.

Як і раніше, при оплаті сервісного збору у відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку ви вказуєте дійсний номер Вашого телефону.

Протягом декількох днів оператор кол-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі і поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА.

Як виглядає оновлена процедура запису на візу?

Підстава для прийняття документів:

 • на національну візу – офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі
 • на отримання візи Шенген – документи, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі, реєстрація у відповідному консульському окрузі

Заявники, котрі зареєстровані у Луганській та Донецькій областях, можуть подавати документи на отримання візи в ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях за умови надання одного з документів, вказаних нижче:

 • у випадку подачі документів на національну візу: довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області
 • у випадку подачі документів на візу Шенген:
  – документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі
  – документи, які підтверджують факт навчання в відповідному консульському окрузі
  – довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області

Крок 1: Визначте мету поїздки до Республіки Польща та зберіть усі необхідні документи.

 • У випадку короткострокового перебування (максимум 90 днів протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання візи Шенген
 • У випадку довгострокового перебування (більше 91 дня протягом наступних 180) Ви маєте подавати документи на отримання національної візи.

Більше інформації про візу Шенген, про національну візу, про МПР.

Підготуйте повний комплект документів необхідних для подачі на обрану Вами категорію візи. Cписок необхідних документів можна знайти на сайті vfsglobal.com/Poland/Ukraine

Крок 2: Здійсніть оплату за послуги ППВА

Зібравши всі необхідні документи, відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати необхідно:

А) обрати категорію візи:

 • С – віза Шенген, інші цілі, крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини, міжнародні перевезення, транзит і т.д.
 • Т – віза Шенген туристична
 • D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання)
 • L – Малий прикордонний рух (лише для заявників, які подають документи у Львові та Ужгороді)

Б) обрати ППВА

В) вказати актуальний номер Вашого особистого телефону.

Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним, доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що Вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти. Можна здійснити лише одну оплату для одного заявника. У випадку, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не мине – по всіх наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти цих оплат.

На наступний робочий день після здійснення оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований через систему реєстрації.

Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

Автоматична система реєстрації призначить Вам дату й часу подачі документів, в залежності від наявності вільних місць, але не раніше ніж за 7 днів від дати оплати. Зверніть увагу, що оператори колл-центру не впливають на призначені системою дату і час, і не можуть їх коригувати чи змінювати.

Крок 3: Дзвінок від оператора колл-центру

Після того, як система призначить Вам дату реєстрації, оператор колл-центру зв’яжеться з Вами у телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка до неділі (крім святкових днів) для подальшого підтвердження.

Коли оператор з Вами зв’яжеться, він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у ППВА.

Якщо призначена системою дата Вам підходить, будь ласка, підтвердіть її у розмові з оператором. На підставі Вашої згоди оператор затвердить дату подачі в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор відхилить запроновану реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів будуть автоматично вибрані системою не раніше ніж за 7 днів від першої запропонованої дати і буде залежати від наявності вільних місць. Очікуйте наступний дзвінок від оператора колл-центру з інформацією про другу запропоновану системою дату.

Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас про другу автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано, а Вам необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів.

Призначення дати реєстрації відбувається в автоматичному режимі. Оператори колл-центру чи працівники ППВА не мають впливу на призначення дати й часу і не можуть коригувати / змінювати дату самостійно. Виключно на підставі Вашого рішення запропонована дата буде прийнята або відхилена оператором колл-центру.

У випадку родини, на один номер телефону можна зареєструвати максимально 5 осіб. Кожна наступна особа з родини має подати свій власний номер телефону під час здійснення оплати. Усі члени родини повинні здійснювати подачу документів на ту ж саму категорію візи, і у той же ППВА. У випадку, якщо хтось із членів родини планує подавати документи до іншого ППВА чи на іншу категорію візи, необхідно здійснювати оплату окремо.

Якщо після здійснення оплати, з вами не зв’язалися протягом 3 днів, то просимо відвідати сайт vfsglobal.com/Poland/Ukraine і перевірити статус своєї оплати (PTN)

Якщо статус коду є активним для реєстрації – це означає, що дату ще не зарезервовано і необхідно очікувати зміни статусу.

У випадку, якщо дата вже зарезервована, просимо очікувати на дзвінок оператора для підтвердження дати реєстрації. Додаткову інформацію можна отримати зателефонувавши у колл-центр.

Просимо звернути увагу, що особи, котрі передоплатили послуги ППВА до 3.04.2017 можуть здійснити реєстрацію за попередньою процедурою на сайті або у колл-центрі: (+38 044 5955151; +38 032 298 44 10; + 38 032 2424564; +38 050 4193010; + 38 067 3430480; +38 093 1755503).

Процедура повернення коштів за попередньо сплачену послгу.

 • Заявник повинен особисто з’явитися у ППВА для написання заяви про повернення коштів.
 • VFS перевірить усі дані надані Вами та передасть відповідні інструкції до банків
 • Банки поінформують Вас за допомогою СМС-повідомлення про можливість отримання повернення. СМС міститиме код повернення.

 

Детальна інформація про процес подання документів на візу є на сайті vfsglobal.com/Poland/Ukraine

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Oleksandr

  Дуже сумнівне полегшення.Раніше я сам обирав дату і час,а тепер мене ставлять перед фактом і з можливістю раз відмовитись від запропонованої дати.Крім того,більше не можливо буде перенести дату подачі документів.Для людини,яка працює,або часто їздить у відрядження-абсолютно не зручно.

  • Victoria Shvets

   Тобто, зараз, коли дат просто НЕМАЄ і шанс на реєстацію мінімальний, вас влаштовує? Думаю, за це “покращення” варто дякувати баригам, які “ставлять на чергу”.

   • Oleksandr

    Особисто записувався на подачу документів в ППВА дуже багато раз.Жодного разу не користувався послугами посередників(а не бариг).Будьте коректними.На сьогодні діє чітке правило:реєстрація лише з телефона,який вказаний при оплаті в банку.Раніше,щоб зареєструватися,дзвонили з 5-10 різних телефонів і додзвонитися було дуже важко.Зараз дати в кол-центрі є.В інтернеті-дійсно дати зараз ,,викидають” рідко.
    Але я писав про інше:людина їде у відрядження,а їй телефонують і призначають незручну дату.Що робити?Тут і страждають прості люди.А ті хто не має роботи-виграють,бо їм всерівно,коли подавати документи.Не ви вибираєте дату,а вас ставлять перед фактом-ось проти чого я принципово.

  • Ira Nakonechna

   Сьогодні відчула на собі не зручність, коли тебе ставлять перед фактом, коли ти маєщ подавати документи.Розгубилась і відмовилась від признвченої дати, бо не впевнена чи документи будуть готові. Добре, коли можна спокійно вибрати собі дату.

 • Влодзьо

  чи стосується це також реєстрації на карту МРГ?

  • Oleksandr

   Так

 • Іра

  Як тепер завчасно бронювати квитки?))Коли ти не знаєш на коли тобі назначать дату?) Що це за полегшення, для кого воно?

 • Sergey

  Округи, куча левой макулатуры шо ты не олень из-за прописки, отсутствие планирования, оплаты до приема доков. Точно 2017 на дворе?
  * пошел готовить чеки для испанского консульства.

  • Radion Sobolev

   отож бо. Ще головний прикол, після якого починаєш сумніватись що живеш в 2017 році – це те, що оплатити послуги візового центру ти можеш ЛИШЕ в тому окрузі, в якому подаватимеш документи. А тепер уявіть собі ситуацію: я, людина з Донецькою пропискою, який переїхав жити до Львова, але не став собі робити довідку переселенця, окрім того, що маю право подавати документи лише в Харкові або Дніпрі, то перед тим як зареєструватися на саму подачу документів я мушу ще попередньо поїхати через всю Україну до Харкова або Дніпра лише заради того, аби зайти в місцевий кредо банк і саме там заплатити за послуги ППВА. Агов! Це що, середньовічча? Чому людина змушена добу їхати в смердючому поїзді 1000 км, і потім добу так саме вертатись , аби попасти на 5 хвилин в банк?

   • Oleksandr

    Оплатити послуги ППВА ви можете у будь-якому відділенні,лише вказати при оплаті:в якому місті будете подавати документи.
    Оплачуєте у Львові,а подаєте документи в Дніпрі.Слідкуйте за змінами і не пишіть застарілі новини.

 • Христина Бордуляк

  Чи діє це також на подачу документів на робочу візу?

 • Юлія

  Привіт усім! Відкриваю першу шопінг візу на 7 днів, чи можу я оплатити перед цією поїздкою послуги ппва, щоб стати на чергу для подання на наступну візу? Дякую!
  П.с. дякую авторові за ці корисні та інформативно статті!

 • Віталій Мокін

  Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи можу я змінити дату подачі документів до ППВА якщо я вже погодився на запропоновану оператором дату. Дякую