купити дешеві авіаквитки

Німеччина дозволить в’їзд вакцинованим туристам з третіх країн!

Вакциновані українці зможуть подорожувати в Німеччину з 25 червня!

З 25 червня Німеччина відкриє кордони для повністю вакцинованих громадян третіх країн, включно з Україною. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ Німеччини.

У посольстві Німеччини в Україні зазначили, що Повністю вакциновані особи зможуть знову в’їжджати в Німеччину з метою відвідання друзів, знайомих та родичів, а також з туристичною метоюБезвізовий в’їзд для громадян України з біометричними паспортами буде знову можливим”.

Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, зазначених на інтернет-сторінці Інституту Пауля Ерліха  (нім. Paul-Ehrlich-Institut, PEI), якщо з дня щеплення останньою необхідною дозою вакцини або вакциною, яка потребує однієї дози, пройшло щонайменше 14 днів. Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (англ. European Medicines Agency, EMA). Перелік вакцин планується також розширити і доповнити іншими вакцинами з аналогічними захисними стандартами, як тільки будуть завершені необхідні тестування.

Отже, наразі до вакцин схвалених EMA, які дадуть можливість в’їзду в Німеччину входять:

  • BioNTech/Pfizer (Comirnaty)
  • Moderna
  • AstraZeneca (Vaxzevria)
  • Janssen

В Євросоюзі поки не схвалили китайську вакцину CoronaVac, якою зараз щеплюють українців.

Схожі вимоги до в’їзду нещодавно оприлюднила Франція (вакцини зі списку EMA), а от Іспанія дозволяє в’їзд зі значно ширшим списком вакцин, що затвердженні ВООЗ.

Вимоги щодо підтвердження вакцинації

Для в’їзду в Німеччину необхідно надати цифровий сертифікат COVID європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій або в паперовій формі, виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами. Цей документ має містити наступну інформацію:

  1. Персональні дані вакцинованої особи (прізвище, ім’я та дата народження).
  2. Дата вакцинації, кількість вакцин.
  3. Назва вакцини.
  4. Назва захворювання, від якого було зроблено щеплення.
  5. Назва та адреса особи/установи, відповідальної за проведення вакцинації, а також
  6. підтвердження в письмовій або в електронній формі з електронним підписом або електронною печаткою від спеціаліста, який є відповідальною особою за проведення щеплення; у випадку відсутності такого підтвердження з адміністративних причин особа або установа, яка є відповідальною за проведення вакцинації, повинна видати документ відповідної форми, завірений печаткою та штампом державного зразка.

Для осіб, які одужали від хвороби, щеплення може складатися лише з однієї дози вакцини. Для підтвердження повної вакцинації особам, які одужали, необхідно також довести, що перед щепленням вони хворіли на коронавірус SARS-CoV-2. Підтвердженням факту хвороби має бути позитивний результат ПЛР-тесту, що зроблений мінімум 28 днів і максимум за півроку до в’їзду. Підтвердження одужання повинне бути німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами в електронному вигляді або в паперовій формі.

З 21 червня 2021 року відповідно повністю вакциновані особи зможуть подавати документи для отримання необхідних віз як у Посольстві, так і у візовому центрі Visametric.

Більше інформації можна знайти на сайті bmi.bund.de

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia