купити дешеві авіаквитки

PolskiBus.com – нові міжнародні напрямки від 1 злотого!

Polskibus.com – квитки Варшава – Вільнюс за 1 злотий вже в продажі!

У серпні представники автобусного перевізника PolskiBus.com оголосили про відкриття нових трас і збільшення кількості рейсів на існуючих напрямках.

Нещодавно у продажі з’явилися квитки Щецін – Берлін, а сьогодні надійшли у продаж квитки Варшава – Вільнюс! Ціни від одного злотого! Квитки можна придбати на офіційному сайті PolskiBus.com. Квитків по одному злотому ще вдосталь, але їх швидко розбирають.

Варшава Вільнюс

 

PolskiBus.com – це найбільший автобусний перевізник у Польщі, за 3 роки його послугами скористалися 8000000 пасажирів. Компанія обслуговує 19 трас в 22 польських містах. Також виконуються рейси у європейських напрямках: Берлін, Братислава, Прага, Відень та з 1 жовтня у Вільнюс. Переїзди здійснюються сучасними комфортабельними автобусами з Wi-Fi.

Карта трас polskibus з першого жовтня буде виглядати наступним чином:

pb-new-routes

 

Завдяки дешевим, але комфортним автобусним маршрутам Polskibus, можна організувати собі бюджетну поїздку по всій Польщі. Також завдяки недорогим квиткам можна доїхати з пересадками зі Львова до Варшави, Вроцлава чи Кракова витративши на дорогу близько 100 гривень.