купити дешеві авіаквитки

PolskiBus: квитки від 1 злотого з січня до березня 2018 року!

PolskiBus: квитки від 1 злотого з 10 січня до 26 березня!

PolskiBus.com – найбільший автобусний перевізник у Польщі розпочав продаж квитків від 1 злотого на період з 10 січня до 26 березня 2018 року! Квитки можна придбати на офіційному сайті перевізника PolskiBus.com.

PolskiBus обслуговує 16 трас між 26 польськими містами. Також перевізник виконує рейси до 6 міст за межами Польщі: Берлін, Братислава, Брно, Будапешт, Прага і Відень.

Зараз ще є квитки за ціною від 1 злотого! (+1 злотий оплати за резервування)

За 1 злотий є лише по одному квитку на рейс, далі ціна зростає. Дешеві квитки на міжнародні напрямки розбирають блискавично вже майже всі розібрали :(

Зауважте, квитки по 1 злотому є на власні рейси Polskibus, ті що позначені P1 – P33 у розкладі. Серед міжнародних напрямків це рейси у Берлін, Братиславу, Брно, Будапешт, Прагу та Відень.

Одночасно анонсовано розпродаж Zimowa Bonanza – 100000 автобусних квитків по Польщі та за її межі з ціною 5, 9 та 19 злотих (в залежності від відстані)

Нещодавно PolskiBus у співпраці з PKS Polonus відкрив продаж квитків на рейси до Львова.

Квитків за 1 злотий на рейси зі Львова поки не передбачається.

Ряшів – Варшава за 1 злотий:

PolskiBus.com обслуговує 16 трас, допомагаючи дістатися до 26 польських міст: Бидгощи, Ченстохови, Ельблонгу, Гданьска, Катовіц, Кєльц, Кракова, Криніци-Здруй, Лешна, Любліна, Лодзі, Млави, Ополя, Островца Сьвєнтокрижського, Остроди, Плоцька, Познаня, Радома, Жешува, Сандомєжа, Скажиска-Камєнної, Торуня, Варшави, Влоцлавка, Вроцлава та Закопане. Крім того, PolskiBus.com обслуговує 8 європейських пунктів прибуття: Берлін, Аеропорт Берлін-Шьонефельд, Братислава, Брно, Будапешт, Доновали, Прага та Відень.

Завдяки співпраці з нашими партнерами, платформа PolskiBus.com інтегрує також 68 додаткових ліній, сягаючи таких закордонних міст, як: Амстердам, Дюссельдорф, Гамбург, Львів, Рига, Таллінн, Вільнюс, Цюрих, та польських: Августув, Бяла Подляска, Бяловєжа, Білосток, Колобжег, Поляньчик, Пшемисль, Сєдльце, Сувалки, Венгожево чи Замосць. Пропозиція доступна на www.polskibus.com, разом це 84 лінії, що сполучають 205 міст в Польщі та за кордоном.

Карта сполучень перевізника polskibus.com:
Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email