купити дешеві авіаквитки

Qatar Airways розігрує авіаквитки серед студентів з усього світу за реєстрацію на сайті!

Розіграш авіаквитків для студентів від Qatar Airways. Для участі достатньо зареєструватися!

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways розпочала цікаву акцію і розігрує авіаквитки серед студентів з усього світу, включно з українцями!

Щоб взяти участь у розіграші потрібно до 31 березня 2021 зареєструватися у програмі Student Club із застосовуванням промокоду QRWIN2021. Для участі в акції чи перемоги не потрібна жодна покупка.

У 2020 році Qatar Airways проводила акції з безкоштовними квитками для медиків та вчителів. Тоді ми підготували детальний опис з порадами і багато читачів отримали безкоштовні квитки. Щоправда, більшості довелося безкоштовно перенести подорож у зв’язку з обмеженнями країн.

Що потрібно для того, щоб взяти участь в розіграші від Qatar Airways?

 • Взяти участь у Акції можуть резиденти України, які є студентами, віком від 18 до 30 років, мають діючий закордонний паспорт та відповідний студентський квиток (сканована копія цього документа подається для участі в Акції) на момент участі в Акції та не є переможцями будь-яких попередніх акцій Qatar Airways.
 • Для участі та перемоги необхідно приєднатися до ексклюзивної програми для студентів Student Club, що функціонує  в рамках програми лояльності Privilege Club від Qatar Airways.
 • Учасники повинні зареєструватися в Student Club та застосувати промокод QRWIN2021 у відповідному полі під час реєстрації.
 • Акція діятиме до 31 березня 2021
 • Для участі в акції чи перемоги не потрібна жодна покупка.

Після закінчення Акції Qatar Airways вибере одного переможця на основі розіграшу шляхом випадкового вибору і надішле електронне повідомлення на адресу, вказану під час реєстрації новим учасником Student Club, який був обраний Переможцем.

Переможець матиме 48 годин з моменту надсилання електронного листа для підтвердження отримання повідомлення про отримання призу. У разі відсутності відповіді від Переможця протягом зазначеного періоду часу, буде обраний альтернативний Переможець.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Головний Приз Акції:

Два (2) квитки економкласу на перельоти в обидві сторони рейсами Qatar Airways для подорожі переможця та його супутника, що відправляються з Києва до одного з пунктів призначення та щодо яких застосовуються наступні умови:

 • Будь-який пункт призначення мережі Qatar Airways, куди авіакомпанія виконує власні регулярні рейси, за винятком пунктів призначення в Австралії, Новій Зеландії, Європі, Північній та Південній Америці.
 • Подорож на окремі дати не може бути заброньована (включаючи, але не обмежуючись наступними датами): 25 квітня 2021 – 10 травня 2021, 14 липня – 2 вересня 2021, 20 жовтня – 2 листопада 2021, 20 грудня 2021 – 3 січня 2022.
 • Переможець та супутник повинні бути віком від 18 років.
 • Рейси повинні бути заброньовані до 30 листопада 2021 року. Після цієї дати Приз більше не буде доступним. Подорож має бути завершена до 28 лютого 2022 року.

Реєстрація в акції та детальні доступні на офіційній сторінці.

Детальніше про додаткові можливості Student Club

Понаднормовий багаж

 • Учасники Student Club рівня Burgundy можуть взяти з собою додаткові 10 кг або ще одну валізу на деякі рейси в залежності від маршруту.

Безкоштовний доступ до швидкісного інтернету Super Wi-Fi

 • При бронювання авіаквитків на сайті qatarairways.com або в мобільному застосунку перевізника то ви отримайте безкоштовний доступ до послуги Super Wi-Fi.

Підвищення рівня участі в програмі Privilege Club після випуску з університету

 • Учасники Student Club, які подорожували в рамках цієї програми протягом щонайменше одного року, після випуску з університету отримують підвищення рівня участі в програмі Privilege Club.

Вдосконалена гнучкість

 • Учасники програми можуть скористатися гнучкими умовами бронювання – змінювати дату вильоту без сплати збору.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia