купити дешеві авіаквитки

Ryanair безкоштовно додасть до бронювання реєстрований багаж, якщо ви купили квиток до 31 серпня!

Ryanair розпродаж

Ryanair дарує реєстрований багаж, якщо ваш рейс попадає під зміну багажної політики!

Сьогодні компанія Ryanair оголосила, що надасть безкоштовний реєстрований багаж до 10 кг для всіх двох мільйонів клієнтів, які купили квитки до 31 серпня на подорожі після 1 листопада! Клієнти компанії мають отримати email лист з відповідним повідомленням.

Саме з 1 листопада компанія Ryanair запровадить нові правила перевезення багажу і введе обов’язкову оплату за перевезення великої ручної поклажі!

Окрім того, приблизно 50 000 пасажирів, які забронювали квитки до 31 серпня, але потім змушені були докупити пріоритетну посадку після оголошення нових правил, отримали відшкодування 8 євро, але сама послуга “пріоритетної посадки” у бронюванні залишилася.

Отже, сьогоднішня новина означає, що всім пасажирам, які зробили бронювання до 31 серпня, але не купували послугу “пріоритетної посадки” не потрібно додатково нічого доплачувати за перевезення великої ручної поклажі! Пасажири зможуть безкоштовно здати велику ручну поклажу на стійці реєстрації в аеропорту. Детальніше на сайті Ryanair.

Ще раз наголошуємо, що безкоштовний багаж отримають лише ті пасажири, що купили квитки до 31 серпня на подорожі після 1 листопада. Якщо ваша подорож буде до 1 листопада, то діють старі правила, згідно з якими ви можете безкоштовно перевезти дві одиниці ручної поклажі (велику ручну поклажу потрібно буде безкоштовно здати перед воротами на посадку).

Якщо ви купили квитки Ryanair після 1 вересня на рейси з листопада, то за перевезення великої ручної поклажі вам потрібно буде доплатити.

Нові правила перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

  • Пасажири, які придбали послугу пріоритетної посадки (ціна від 6 євро) можуть брати з собою в салон 2 предмети ручної поклажі (тут без змін)
  • Розміри малої ручної поклажі збільшено з 35 х 20 х 20 см до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки безкоштовно можуть брати лише один предмет малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки і хочуть перевезти другий предмет ручної поклажі, можуть докупити новий тип реєстрованого багажу за 8 євро і здати його на стійці реєстрації.
  • Зміни починають діяти з 1 листопада 2018 р. на всіх рейсах для пасажирів, які купили квитки після 1 вересня.

Читайте також:

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email