купити дешеві авіаквитки

Ryanair дозволив безкоштовну заміну рейсу для нових квитків придбаних на вересень!

Безкоштовна зміна дати рейсу для авіаквитків до вересня від Ryanair!

Авіакомпанія Ryanair продовжила можливість безкоштовної заміни рейсу без сплати штрафів для усіх нових бронювань на вересень. Раніше Ryanair надавав аналогічну можливість заміни на рейси у липні та серпні.

Отже, ви можете безкоштовно змінити дату чи місце призначення, якщо купили квитки після 10 червня на липень та серпень, а також якщо купили квитки після 16 липня на подорожі у вересні.

Пасажирам доведеться тільки сплатити тільки різницю між початковим та наявним тарифом. Важливе зауваження – безкоштовна заміна рейсу можлива не пізніше, ніж за 7 днів до дати відправлення початкового рейсу.

“Клієнти авіакомпанії можуть спокійно планувати свій заслужений відпочинок, розуміючи, що квитки на липень, серпень, а тепер і вересень можуть бути зміненні без сплати збору, якщо плани подорожі зміняться”, – йдеться в повідомлені компанії.

Детальні правила і умови від Ryanair:

  • Пропозиція стосується лише нових замовлень, зроблених після 10 червня для подорожей у липні та серпні, та нових бронювань, зроблених після 16 липня на рейси у вересені.
  • Безкоштовна зміна рейсу дозволяється не пізніше, ніж за 7 днів до дати відправлення початкового рейсу.
  • Квитки можна замінити на будь-які рейси, що відправляються до 31 грудня 2020 року.
  • Пасажири мають сплатити різницю між початковим оплаченим тарифом та наявним тарифом під час внесення зміни (якщо тариф нового рейсу нижче, різницю Ryanair не повертає).
  • Можна змінити маршрут, дату та час відправлення початкового рейсу.
  • Безкоштовна заміна дозволяється лише один раз, Подальші зміни можливі за умови сплати збору за зміну бронювання (€35 – €95).

З повним переліком правил та умов збору за зміну рейсів ви можете ознайомитись на сторінці офіційного сайту Ryanair.

Процедура повернення коштів, якщо квитки були куплені в агентствах

Раніше Ryanair оприлюднив приблизний графік обробки заявок на відшкодування та запровадив нову процедуру, яка дозволить отримати відшкодування за квитки куплені у посередників.

Де придбати авіаквитки Ryanair?

Купити авіаквитки можна на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair.com.

Для пошуку зручно скористатися сервісом Fare Finder від Ryanair.

Підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia, щоб не пропускати цікаві новини та акції!

Заходи безпеки в аеропортах та на борту літаків Ryanair

Авіакомпанія Ryanair просить пасажирів дотримуватися рекомендацій для обмеження розповсюдження Covid-19: реєструватися на рейс в інтернеті, використовувати мобільні посадкові талони, за можливості зменшити кількість одиниць багажу, проходити температурний скринінг в аеропорту та носити захисні маски під час перебування в аеропорту та на борту літака.

Усі літаки Ryanair оснащені повітряними фільтрами HEPA, внутрішні поверхні літака щовечора дезінфікуються хімічними речовинами, які діють протягом 24 годин.

Бортпровідники Ryanair будуть користуватися захисними масками, на борту пропонуватимуть попередньо запаковані закуски та напої і розрахунок здійснюватимуть лише банківськими картками. В туалет можна піти лише після отримання дозволу від бортпровідника (для уникнення скупчення людей в черзі).

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia