купити дешеві авіаквитки

Ryanair дозволив безкоштовну зміну квитків для рейсів на жовтень та листопад!

фото Юрій Танчин

Ryanair: безкоштовна зміна дати рейсу для авіаквитків до кінця осені!

Авіакомпанія Ryanair продовжила можливість безкоштовної заміни рейсу без сплати штрафів для бронювань на жовтень та листопад. Раніше Ryanair надавав аналогічну можливість заміни на рейси до кінця вересня.

Зауважимо, що раніше ця пропозиція діяла лише для нових бронювань, але зараз в детальних умовах вказано (укр, англ), що пропозиція дійсна для всіх бронювань здійснених після 10 червня.

Отже, ви можете безкоштовно змінити дату чи місце призначення, якщо купили квитки після 10 червня на подорожі у вересні, жовтні чи листопаді.

Пасажирам доведеться тільки сплатити тільки різницю між початковим та наявним тарифом. Важливе зауваження – безкоштовна заміна рейсу можлива не пізніше, ніж за 7 днів до дати відправлення початкового рейсу.

Щоб забезпечити якомога більшу гнучкість та впевненість для наших клієнтів цієї осені, ми продовжили скасування штрафу за зміну рейсу для бронювань в жовтні та листопаді. Клієнти тепер можуть спланувати заслужену відпустку, знаючи, що якщо їх плани зміниться, вони можуть перенести свої рейси на будь-яку нову дату до 21 березня 2021 року без додаткових комісій ”, – йдеться в повідомлені компанії.

Детальні правила і умови від Ryanair:

  • Пропозиція стосується бронювань зроблених після 10 червня для подорожей у вересені, жовтні та листопаді.
  • Безкоштовна зміна рейсу дозволяється не пізніше, ніж за 7 днів до дати відправлення початкового рейсу.
  • Квитки можна замінити на будь-які рейси, що відправляються до 21 березня 2021 року.
  • Пасажири мають сплатити різницю між початковим оплаченим тарифом та наявним тарифом під час внесення зміни (якщо тариф нового рейсу нижче, різницю Ryanair не повертає).
  • Можна змінити маршрут, дату та час відправлення початкового рейсу.
  • Безкоштовна заміна дозволяється лише один раз, подальші зміни можливі за умови сплати збору за зміну бронювання (€35 – €95).

З повним переліком правил та умов збору за зміну рейсів ви можете ознайомитись на сторінці офіційного сайту Ryanair.

Процедура повернення коштів, якщо квитки були куплені в агентствах

Раніше Ryanair оприлюднив приблизний графік обробки заявок на відшкодування та запровадив нову процедуру, яка дозволить отримати відшкодування за квитки куплені у посередників.

Де придбати авіаквитки Ryanair?

Купити авіаквитки можна на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair.com.

Для пошуку зручно скористатися сервісом Fare Finder від Ryanair.

Підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia, щоб не пропускати цікаві новини та акції!

Заходи безпеки в аеропортах та на борту літаків Ryanair

Авіакомпанія Ryanair просить пасажирів дотримуватися рекомендацій для обмеження розповсюдження Covid-19: реєструватися на рейс в інтернеті, використовувати мобільні посадкові талони, за можливості зменшити кількість одиниць багажу, проходити температурний скринінг в аеропорту та носити захисні маски під час перебування в аеропорту та на борту літака.

Усі літаки Ryanair оснащені повітряними фільтрами HEPA, внутрішні поверхні літака щовечора дезінфікуються хімічними речовинами, які діють протягом 24 годин.

Бортпровідники Ryanair будуть користуватися захисними масками, на борту пропонуватимуть попередньо запаковані закуски та напої і розрахунок здійснюватимуть лише банківськими картками. В туалет можна піти лише після отримання дозволу від бортпровідника (для уникнення скупчення людей в черзі).

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email