купити дешеві авіаквитки

Ryanair замовить і допоможе побудувати другий літак Ан-225 “Мрія”!

ілюстрація aerotime.aero

Ryanair вирішив інвестувати кошти в будівництво другої “Мрії”! (насправді – ні)

Намагаючись задовольнити безпрецедентний попит на літній сезон подорожей, авіакомпанія Ryanair 1 квітня вирішила профінансувати завершення будівництва другого Антонова Ан-225 “Мрія”, найбільшого вантажного літака у світі, – повідомляє портал aerotime.aero.

“Ми дуже раді повідомити, що Ryanair знову стане лідером у відновленні авіації. Здійснюючи замовлення на другий Ан-225 “Мрія”, ми відповідаємо на безпрецедентний попит на подорожі від наших клієнтів. Ми зрозуміли, що наявного флоту літаків просто недостатньо, незважаючи на те, що у нас є понад 450 літаків”, – йдеться в повідомленні ірландського лоукостера.

За даними авіакомпанії, цей план розроблявся досить тривалий час, оскільки чутки про те, що Україна шукає партнера для завершення будівництва другого Ан-225, з’явилися на початку лютого 2021 року. У той час Юрій Гусєв, виконавчий директор “УкрОборонПрому”, материнської компанії “Антонова”, заявив, що компанія “веде активні перемовини з декількома країнами щодо розвитку українського авіаційного парку”.

“Великі інвестиції, необхідні для добудови другого Ан-225 “Мрія”, який ми охрестили як “Summer People Mover”, нас не відлякали. Ми бачимо можливість використовувати літак для відновлення польотів і стати лідерами у відновленні авіації в Європі», – прокоментував Майкл О’Лірі, виконавчий директор Ryanair.

Ryanair створить унікальну компоновку салону для другого Ан-225, що дозволить перевозити до 1000 пасажирів. На таку ж кількість пасажирів розрахований прототип Boeing 797.

За словами О’Лірі, попит настільки великий, що авіакомпанія також планує придбати екземпляр “Бурана”, щоб розмістити його на спині “Мрії”, як це колись і планувалося. Це дозволить збільшити загальну місткість до 1700 пасажирів на рейсі.

“Ми все ще перебуваємо на початковій стадії проекту, але можливість використовувати “Буран” є”, – зазначив О’Лірі.

“Ми хочемо подякувати нашим новим партнерам в компанії “Антонов”, які допоможуть нам доставити цей унікальний літак нашим клієнтам, які точно полюблять новий продукт Ryanair”, – підсумував О’Лірі.

З 1 квітня! Новина звісно жартівлива. Перегляньте, які новини були в цей день у минулі роки: