купити дешеві авіаквитки

Саудівська Аравія відкрита для українців!

Саудівська Аравія відкрила кордони для вакцинованих туристів!

Нещодавно Саудівська Аравія змінила умови в’їзду. Починаючи з 1 серпня 2021 року країна знову відкрита для туристів, які пройшли повний курс вакцинації.

Саудівська Аравія, офіційна назва Королівство Саудівська Аравія – найбільша за площею арабська держава Передньої Азії, займає більшу частину Аравійського півострова і є другою за площею після Алжиру країною Арабського світу. Це єдина країна, що водночас має берегову лінію уздовж Червоного моря та Перської затоки і більшу частину території якої займає посушлива безплідна пустеля.

Актуальні умови в’їзду Саудівську Аравію

З 1 серпня для в’їзду в Саудівську Аравію потрібні такі документи

  • електронна віза
  • сертифікат вакцинації
  • негативний ПЛР тест
Віза

Саудівська Аравія почала видавати туристичні візи у 2019 році. До того часу країна вважалася однією з найбільш закритих у світі і потрапити туди іноземцям було вкрай важко.

Для в’їзду в Саудівську Аравію необхідно оформити електронну візу, це можна зробити на сайті visa.visitsaudi.com

Ціна візи – 480 ріалів, а це приблизно $120. В цю ціну входить оформлення візи (300 ріалів) та обов’язкове страхування (180 ріалів).

Віза видається на рік і дозволятиме здійснити декілька в’їздів в країну на термін не більше, ніж 90 днів за одну поїздку.

Відвідувачі, які в’їжджають по раніше виданій туристичній візі повинні сплатити додатковий збір у розмірі 40 саудівських ріалів в аеропорту прибуття для покриття будь-яких медичних витрат, пов’язаних з COVID-19.

Сертифікат вакцинації та тест

Всі відвідувачі, які прибувають в країну з дійсною туристичною візою повинні надати докази повного курсу вакцинації однієї з чотирьох визнаних зараз вакцин: дві дози вакцин Oxford / Astra Zeneca, Pfizer / BioNTech або Moderna або одна доза вакцини Johnson and Johnson.

Туристам, які отримали дві дози вакцин Sinopharm або Sinovac також дозволять в’їзд, якщо вони додатково привились однією з чотирьох схвалених в Королівстві вакцин.

Мандрівники повинні зареєструвати свої дані про вакцинацію на порталі держпослуг muqeem.sa не пізніше 72 годин до від’їзду в королівство.

Обов’язковий негативний ПЛР-тест зроблений не більше ніж за 72 години до від’їзду в країну, а також затверджений сертифікат про вакцинацію в паперовій формі, завірений офіційними органами охорони здоров’я країни-емітента.

Дітям у віці до восьми років не потрібно пройти ПЛР-тест для в’їзду  Саудівську Аравію.

Детальніше про усі вимоги щодо в’їзду в Саудівську Аравію ви можете знайти на visa.visitsaudi.com

Для надання додаткової інформації можна звертатись help.visitsaudi.com

Де купити авіаквитки в Саудівську Аравію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com.

На даний час прямими рейсами з України можна відвідати чотири міста королівства – Ель-Касим, Даммам, Ер-Ріяд та Джидда. Ці напрямки обслуговують авіакомпанії – SkyUp Airlines та Flynas.

Прямі посилання для пошуку та бронювання квитків на рейси з одною пересадкою

Київ

Читайте також:

Посилання на офіційні джерела:

Також є хороші пропозиції перельотів від лоукоста Pegasus через Туреччину, але на сайті Timatic вказано, що якщо ви перебували на території Туреччини навіть транзитом, то в’їзд буде заборонено.

Отже найнадійніше обирати прямі рейси з Києва та зі Львова.

Львів

Харків

Одеса

Запоріжжя

Звертайте увагу на умови транзиту в країнах де буде пересадка!

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia