купити дешеві авіаквитки

Офіційно! Українські авіакомпанії SkyUp, МАУ та WindRose призупиняють регулярні рейси до 24 квітня!

Photo by Yura Tanchyn

МАУ, SkyUp та WindRose призупинили свої рейси до 24 квітня у зв’язку з рішенням уряду!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідно до постанови N239 від 25 березня “до 24 квітня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні; пасажирські перевезення авіаційним транспортом”.

Внаслідок розширення урядом політики запобігання поширенню вірусу COVID-19 на території України авіакомпанії МАУ, SkyUp Airlines та WindRose офіційно повідомили про припинення виконання власних регулярних рейсів до 24 квітня 2020 року. Ці обмеження стосуються і усіх інших авіакомпаній, які виконують рейси з України.

МАУ припиняє виконання регулярних рейсів до 24 квітня 2020 року включно

25 березня 2020 уряд розширив політику запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19 на всю країну. Як результат, авіакомпанія МАУ припиняє виконання регулярних рейсів по всій мережі польотів до 24 квітня 2020 року включно.

За цих форс-мажорних обставин навантаження на канали зв’язку МАУ збільшилось надзвичайно. Контакт-центр тимчасово не приймає дзвінки, тож будь ласка:

  • Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті МАУ для внесення змін до квитка;
  • Надсилайте запит на списання сплачених коштів на електронний ваучер, за допомогою якого можна оформити нові квитки на сайті МАУ протягом року;
  • Звертайтеся за місцем придбання авіаквитка, якщо його було оформлено через агентство.

У зв’язку із необхідністю дотримання умов запровадженого рішенням Уряду України карантину, каси МАУ закриті для обслуговування клієнтів у період з 17 березня до 24 квітня 2020 року включно.

Детально на сайті МАУ

Подовження загальнонаціонального карантину: SkyUp скасовує всі регулярні рейси до 24 квітня 2020 року

Умови перебронювання або відшкодування вартості квитків з вильотом у період до 24 квітня

Згідно із законодавством та відповідно до правил авіакомпанії, у випадку скасування рейсу через форс-мажорні обставини, пасажир може розраховувати на:

  • Зміну дати вильоту без додаткових доплат;
  • Повернення вартості придбаних авіаквитків згідно з умовами застосованого тарифу.

З усіх питань, пов’язаних зі зміною дати або відшкодуванням вартості квитків, потрібно:

  • направити запит на електронну пошту letstalk@skyup.aero, якщо квиток придбано на сайті авіакомпанії;
  • звернутися за місцем бронювання квитка, якщо квиток придбано через агентську мережу авіакомпанії.

У зв’язку із великою кількістю запитів, строк обробки звернення може бути довшим, ніж у звичайних обставинах.

Детальніше на сайті SkyUp

 Windrose скасовує свої рейси до 24 квітня

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року. В зв’язку з цим, всі авіарейси WINDROSE airlines вимушено скасовані до 24 квітня включно.

WindRose надає можливість безкоштовного перебронювання авіаквитків, що придбані на скасовані, в зв’язку з непереборними обставинами, рейси.

Зміна дати вильоту за скасованими авіарейсами можлива до 31 грудня 2020 року включно, як для внутрішніх так і для міжнародних рейсів.

Що стосується квитків на авіарейси Україною, – пасажири мають змогу змінити місце призначення необмежену кількість раз до 31 грудня 2020 року.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до Контактного центру Авіакомпанії у будь-який час, як до, так і після дати скасованого рейсу. Всі дані за квитками збережено в системі.

Завдяки гнучкий тарифній політиці, ви маєте вдосталь часу спокійно, без поспіху, обміркувати коли саме Ви б хотіли скористатися своїм квитком наступного разу.

Детальніше на сайті WindRose.

Закриття кордону з 28 березня

Сьогодні у відеозверненні Президент України повідомив, що до кінця дня 27 березня буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення. Про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Разом з тим у МАУ та SkyUp все ще є заплановані рейси на 28 та 29 березня. За період з 17 березня і до сьогодні в Україну повернулися понад 80000 українців.

Відповідно до публічної і доступної інформації щодо повної заборони на здійснення пасажирських перевезень з 28 березня 2020 року, МАУ звернулася до державних органів з проханням надати авіакомпанії можливість виконати разові евакуаційні рейси, на які вже заброньовані і зареєстровані пасажири з Амстердама, Лондона, Берліна, Парижа і Франкфурта.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email