купити дешеві авіаквитки

Іспанія заборонить в’їзд для невакцинованих з 22 листопада!

В’їзд в Іспанію з 22 листопада можливий лише з вакцинацією (всі вакцини)!

Міністерство внутрішніх справ Іспанії випустило новий наказ INT/1269/2021, згідно з яким Україну вилучено з переліку безпечних країн, на резидентів яких не поширюються загальні обмеження щодо в’їзду до Іспанії.

Відповідно, починаючи із 22 листопада, дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації проти Covid 19 вакциною, що визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Європейським агентством лікарських засобів (після спливу 14 днів від дня отримання останньої дози).

Попередній наказ INT/1159/2021 (що дозволяв в’їзд з тестом) мав діяти до 30 листопада, але МВС випустило новий наказ INT/1269/2021.

Оновлено. Станом на вечір 22 листопада Україна все ще знаходиться в переліку країн, яким дозволено в’їзд з тестом на сайтах Ministerio de Sanidad та Timatic (IATA travel centre map). Якщо у вас виліт сьогодні-завтра, то можна пробувати летіти з посиланням на вказані документи.

Оновлено 23 листопада. Україну забрали з переліку на сайті Ministerio de Sanidad, отже тепер вже остаточно в’їзд лише для вакцинованих.

Зазначене правило поширюється на осіб віком від 12 років та більше. Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.

До 15 листопада в’їзд в Іспанію був без обмежень, до 22 листопада можна було в’їхати з тестом, а тепер в’їзд туристам з України можливий лише з вакцинацією.

Нагадаємо, як Іспанія змінювала умови в’їзду з України:

Умови в’їзду в Іспанію з України

З 22 листопада для відвідин Іспанії з туристичною метою потрібно надати сертифікат про повний курс вакцинації та завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на сайті spth.gob.es.

Отриманий після заповнення форми QR код потрібно зберегти і надати на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Іспанія визнає всі вакцини, які використовують в Україні (Comiranty/BionTech/Pfizer, AstraZeneca/Vaxzervria, Covishield, Janssen, Moderna, Coronavac/Sinovac).

Оновлення в лютому 2022 року

Починаючи з 01 лютого 2022 року для в’їзду до Іспанії строк після дати останньої дози не має перевищувати 270 днів. Після цього сертифікат має містити також інформацію про наявність «бустерної» дози.

Для країн високого ризику (HIGH RISK countries) потрібен також негативний тест на додаток до вакцинації, але Україна належить до RISK countries i її це не стосується. Актуальний перелік за лінком.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Можливість в’їзду для невакцинованих:

Для невакцинованих громадян в’їзд буде можливим з тестом або довідкою про одужання, якщо вони належать до наступних категорій:

  • осіб, які мають дозвіл на проживання в одній з країн-членів ЄС, Шенгенського простору, Андоррі, Монако, Ватикані або Сан-Марино, та які прямують до відповідної країни постійного проживання, що має бути документально підтверджено;
  • власників довготермінових віз, виданих однією з країн-членів ЄС або Шенгенського простору, які прямують до країни, яка видала відповідну візу;
  • медичних співробітників, у тому числі дослідників, або осіб, які доглядають за людьми похилого віку, для виконання своїх обов’язків;
  • осіб, які здійснюють вантажні перевезення, членів екіпажів морських та повітряних суден;
  • дипломатичного та консульського персоналу, співробітників міжнародних організацій, військових формувань, цивільного захисту або гуманітарних місій, з метою виконання посадових обов’язків;
  • студентів, які навчаються в Іспанії або іншій країні ЄС або Шенгенської Угоди, та мають відповідний дозвіл на навчання або візу та медичну страховку, та які виключно прямують до країни, де має відбуватися навчання, і якщо в’їзд відбувається під час академічного курсу або не раніше ніж за 15 днів до його початку. У разі, якщо країною призначення є Іспанія та тривалість перебування не перевищує 90 днів, необхідне підтвердження, що навчання відбуватиметься у навчальному закладі, що авторизований в Іспанії та зареєстрований у відповідному адміністративному реєстрі, а навчальний курс реалізується у очній та денній (повного часу) формі і передбачає отримання диплома або сертифіката;
  • висококваліфікованих працівників, які прибувають з метою виконання необхідної роботи, яка не може бути відкладена або здійснена дистанційно, а також учасників міжнародних змагань високого рівня, які відбуваються в Іспанії, що має підтверджуватися документально;
  • осіб, які документально підтвердять наявність вимушених сімейних обставин;
  • осіб, які документально підтвердять необхідність в’їзду через форс-мажорні обставини, внаслідок вимушеної потреби або з гуманітарних причин.

Де шукати дешеві авіаквитки в Іспанію?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України в Іспанію:

Лінки на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України (оновлено)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia