купити дешеві авіаквитки

Укрзалізниця відновила залізничне сполучення з містами Київської агломерації!

Відновлені напрямки від Укрзалізниці після ремонту мосту через річку Ірпінь!

Укрзалізниця відновила залізничний міст через річку Ірпінь та запустила залізничне сполучення з Бучею, Ірпенем, Ворзелем, Бородянкою та іншими населеними пунктами цього напрямку. На маршруті курсуватимуть поїзди в рамках проєкту City Express.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

З 7 травня почав щоденно курсувати поїзд № 6630 Бородянка – Святошин

  • Він вирушатиме з Бородянки о 19:10 та прибуватиме на станцію Святошин о 20:11. Поїзд робитиме зупинки на станціях Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі. На станції Святошин можливі зручні пересадки на Кільцеву електричку як у напрямку Сирця, Почайни та Троєщини, так і до центрального вокзалу, Видубичів та Дарниці.

З 8 травня відновленою ділянкою почнуть курсувати такі поїзди:

  • поїзд №6603 Святошин – Бородянка вирушатиме зі станції Святошин о 05:20 та прибуватиме до Бородянки о 06:27;
  • поїзд №6608 Бородянка – Святошин вирушатиме з Бородянки о 06:40 та прибуватиме на станцію Святошин о 07:40;
  • поїзд №6619 Святошино – Бородянка вирушатиме зі станції Святошин о 17:52 та прибуватиме до Бородянки о 18:59.

Інші новини

Найближчими днями також планується поновити курсування поїздів далекого сполучення відновленим мостом у напрямку Коростеня: розглядається 12 маршрутів, з них 3 міжнародних.

У ремонтних роботах на мосту були задіяні залізничники львівського мостобудівельного поїзда, а також фахівці Державної спецслужби транспорту.

Нагадаємо, що в перші дні повномасштабного вторгнення залізничникам вдалося евакуювати з Ірпеня до столиці близько 4,5 тис. мешканців, переважно жінок і дітей. Після цього колію було пошкоджено обстрілами, декілька порожніх пасажирських вагонів, що їхали за ірпінськими біженцями, зійшли з рейок.

Залізничний міст через річку Ірпінь в однойменному місті Київської області було зруйновано 21 березня. Ремонтні роботи тривали менше місяця.

Читайте також: