купити дешеві авіаквитки

Відкриття першої автобусної лінії з України до Словаччини та Австрії від FlixBus!

Новий напрямок від FlixBus – Львів – Санкт-Пельтен!

Найбільший оператор автобусних перевезень Європи – FlixBus оголосив про відкриття першої автобусної лінії з України до Словаччини та Австрії: Львів – Санкт-Пельтен, старт напрямку запланований на 29 липня.

Нова лінія отримала номер N3272 та має повний маршрут:

  • Львів – Стрий – Мукачево – Ужгород – Кошице – Пряшів – Попрад – Жиліна – Тренчин – Трнава – БратиславаВідень – Санкт-Пельтен

Автобуси відправлятимуться 4 рази на тиждень: у понеділок, вівторок, п’ятницю і суботу зі Львова; у вівторок, середу, суботу та неділю зі Санкт-Пельтена.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Де можна купити автобусні квитки FlixBus?

Квитки на автобус можна придбати на сайті компанії – FlixBus.ua, у мобільному додатку FlixBus, а також в офлайн точках продажу по усій Україні.

Детальніше про новий напрямок від FlixBus

Час у дорозі становить 18 з половиною годин із урахуванням зупинок та закладеним часом на перетин словацького кордону. Проте через непередбачуваність затримок на кордоні час у дорозі може змінюватись.

Так, зі Стрийської автостанції Львова автобус відправляється о 15:00, і прибуває о 6 ранку до Братислави, о 7:05 ранку до Відня, а о 8:20 – до кінцевої зупинки Санкт-Пельтен. Назад автобус відправляється о 20:20 зі Санкт-Пельтена, о 21:35 з Відня та 22:40 з Братислави та прибуває о 15:40 наступного дня до Львова.

Нова лінія відкриває широкі можливості пасажирам для будування довших маршрутів з пересадками. Зокрема, Відень є великим хабом FlixBus, звідки зручно їхати далі, зокрема до Італії та Хорватії.

Новий партнер FlixBus – компанія Paulbus

Маршрут N3272 Львів – Санкт-Пельтен буде обслуговувати новий партнер – компанія Paulbus. Нагадаємо, що бізнес-модель FlixBus побудована на тісній співпраці з місцевими автобусними перевізниками, де FlixBus відповідає за мережеве планування, технології, ціни, маркетинг, продажі, а автобусні партнери займаються безпосередньо перевезеннями та відповідають за роботу водіїв.

Це вже друга нова лінія, яку FlixBus запускає після початку повномасштабної війни в Україні. Так, 23 червня вперше поїхали зелені автобуси по маршруту N3230 Київ-Вроцлав. Загалом компанія вже має 11 ліній з України до 5 країн Європи: Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини та Австрії.

Приклади бронювання:

Автобусні квитки Львів – Санкт-Пельтен на 23 серпня від 1879 грн в один бік

Автобусні квитки Львів – Відень (прямий рейс) на 6 вересня від 1879 грн в один бік

 

Автобусні квитки Львів – Братислава на 26 серпня від 1499 грн в один бік

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia