купити дешеві авіаквитки

Візовий центр Канади у Львові відновив роботу! Можлива подача біометрії!

Відновлення роботи Візового Центру Канади в місті Львів

Візовий Центр Канади у місті Львів відновив роботу з 13 липня. У Візовому Центрі можна здати біометричні дані тільки за наявності листа-запиту (Biometric Instruction Letter), який можна отримати після заповнення анкети. Усі інші послуги, включаючи подачу паспорту призупинені до подальшого повідомлення.

Перелічені вище послуги можуть бути змінені за короткий термін через COVID-19 та громадську безпеку. Через COVID-19 та вторгнення Росії в Україну Візовий Центр може вжити додаткових заходів щодо забезпечення здоров’я та безпеки заявників.

Візовий Центр Канади у місті Львів працюватиме за наступним графіком до подальшого повідомлення:

  • Робочі години: Понеділок – Субота: 8:30 – 17:00

Важливо. Зараз всі дати до вересня заброньовані, потрібно слідкувати коли відкриють можливість запису на вересень-жовтень.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Спрощена видача віз за програмою CUAET.

Нагадаємо, що з березня цього року уряд Канади спроcтив видачу віз українцям за програмою CUAET.

Українці можуть подавати заяву на безкоштовну гостьову візу (терміном до 10 років) та заяву на відкритий дозвіл на роботу і мають право перебувати в Канаді протягом 3 років на відміну від стандартного 6-місячного дозволу на перебування для звичайних відвідувачів.

Детально читайте у нашій статті CUAET: Канада спростила видачу віз для українців.

Що дає відкриття візового центру у Львові?

Для отримання візи за спрощеною процедурою CUAET потрібно виконати кілька кроків – заповнити анкету онлайн, здати біометричні дані та надіслати паспорт на вклеювання візи.

З початку війни візові центри (де можна здати біометричні дані) працювали лише за межами України, отже чоловіки віком від 18 до 60 років не могли надати біометричні дані для отримання візи. Тепер чоловіки можуть здати біометрію у Львові, а паспорт для вклеювання візи подати кур’єром чи іншим способом.

Покрокова інструкція

Детальні кроки для отримання візи за програмою CUAET описані у статті. Далі зупинимося на кроках з подачі біометрії і подачі паспорту.

Біометрія

Після того, як Ви отримали повідомлення від Уряду Канади про можливість здачі біометричних даних, Вам необхідно зробити запис до Візового Центру Канади. Запис є обов’язковим для здачі біометрії.

Разом з закордонним паспортом Ви маєте взяти із собою:

  1. Роздрукований лист-запит на здачу біометричних даних (Biometric Instruction Letter)
  2. Підтвердження запису
  3. Письмову згоду з VFS, підписану кожним заявником.

Будь ласка, зауважте, що терміновий запис на здачу біометричних даних більше не доступний в нашому Візовому Центрі до подальших інструкцій.


Подача паспорту

Подача паспорту у Візовому Центрі в місті Львів наразі неможлива до подальших інструкцій.

Подача паспорту наразі можлива лише за межами України. Подача паспорту можлива кур’єрською службою у багатьох Візових Центрах Канади в Європі. Будь ласка, натисніть тут для пошуку Візового Центру, в якому можна подати паспорт.

Після отримання листа-запиту на паспорт від Уряду Канади, Ви маєте змогу відправити його кур’єрською доставкою до будь-якого Візового Центру Канади на Ваш вибір. Цей Візовий Центр має бути за межами України. Разом з паспортом Ви маєте надіслати:

  1. Лист-запит на передачу паспорту від IRCC.
  2. Контактну інформацію про представника за межами України (його електронну пошту, номер телефону та адресу на повернення документів за межами України)
  3. Письмову згоду з VFS, підписану кожним заявником.

Корисні посиалння

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia