купити дешеві авіаквитки

Визначено двох переможців конкурсу Lowcostavia та momondo, що отримають авіаквитки на суму до 300 євро!

Стали відомі імена двох переможців конкурсу Lowcostavia та momondo, що отримають авіаквитки!

Конкурс від LowcostAvia.com.ua та momondo.ua завершився і час підвести підсумки.

Нагадаю, читачі, що виконали прості умови, мали шанс отримати авіаквитки на мандрівку своєї мрії!

Всього надійшло більш ніж 600 заявок і обирати було ой як не просто. Були і цікаві розповіді і оповідання і навіть вірші :)

Одного переможця обрали представники momondo, а іншого визначили випадковим чином серед сімдесяти найцікавіших описів за версією Lowcostavia.

Отже, переможець обраний momondo:

  • Валерія Семенець

Переможець обраний випадковим чином серед найкращих 70 заявок за версією LowcostAvia:

  • Леся Глущенко

Щиро вітаємо!

Відео розіграшу від Lowcostavia

До вашої уваги переможна заявка від Валерії Семенець:

Довго думала, як пояснити одержимість ідеєю поїхати в Португалію. Смачна кава, душевні люди, спів фаду, старенькі потріскані вулички, вкриті кольоровою плиткою «азулежу», смачнюща кухня, якій можна присвятити не одну поему, вишнева настоянка в центрі столиці, продавці фейкового кокаїну на кожному кроці. Лісабон – то любов. Він не пафосний, як деякі європейські столиці.
Португалія – це країна мандрівників та легендарного Портвейну. Це в кожній сім’ї по українському родичу, адже в свій час на заробітки сюди виїхало чимало наших. Португалія – це люди з відкритою душею, це Лісабон, Порту, Сінтра, океан, океан, океан…

Проте гарно описати можна будь-яку країну. Мабуть, щоб пояснити, чому саме наш вибір впав на сонячну Португалію та Лісабон, слід повернутися у 2016 рік в холодний зимовий чорно-білий пейзаж Ісландії. 2 грудня 2016 року я стояла на вершині чорної скелі біля маяка, спостерігаючи неймовірну силу темних вод Атлантичного океану піді мною. Це відчуття захвату і можливостей, коли раптово приходить розуміння, що світ – величезний і неймовірно гарний, набагато більший за стіни офісу, набагато більший за несуттєві страхи змінювати. Знайшла це місце випадково і, на жаль, не можу пригадати його точні координати, там було безлюдно, холодно, неймовірно гарно, та щось таки воно в мені змінило.

Я повернулася до Києва у своє звичне життя і привезла із собою рішучість. За місяць я звільнилась з роботи, ще через місяць здійснила давню мрію – переїхала жити у Львів
На четвертий день у Львові я зустріла Назара. Через два місяці переїхала до нього. В кімнаті, де ми тепер живемо разом, над ліжком висить карта світу. Ми плануємо мандрівки перед сном і кожного недільного ранку. Деякі з них втілюємо, такі невеличкі вилазки на вихідні. Час від часу в одного з нас з’являється те саме відчуття – треба їхати. Збираємо наплічники, готуємо традиційні канапки і вирушаємо. І все мріємо про справжню мандрівку, справжні пригоди.

Ми любимо подорожувати. Для нас це своєрідна релігія. Хоча все життя ми подорожували окремо, безліч разів змінюючись в кожній мандрівці, цього разу наша ціль – потрапити на край світу разом. В Португалії є одне особливе місце – cabo da Roca, або мис Долі. Двійник того ісландського магічного місця. Це скеля, на якій стоїть маяк, а за ним – магічний простір океану. Десь там, з того боку, певне омріяний багатьма Нью-Йорк, але нам потрібно саме сюди, на край Старого світу – найзахіднішу точку материкової Європи.

Це одне із таких неймовірних місць Сили, де відчуваєш стихію, розумієш, що Земля дійсно кругла, а ти – лише крапочка на Гугл мепс і треба ловити це життя за хвіст та просто жити в кайф, поки живеться. В таких місцях слова зникають. І ми дуже віримо в наші мрії, і в те, що cabo da Roca стане нашим місцем Сили.

Найближчим часом ми зв’яжемося з переможцями і допоможемо оформити безкоштовні квитки :)

Не перемогли? Не засмучуйтеся, на Lowcostavia ще обов’язково будуть нові конкурси :) Слідкуйте за оперативними оновленнями у telegram.me/lowcostavia і мандруйте з задоволенням!

Як проходили інші розіграші, можете переглянути у відповідному розділі lowcostavia.com.ua/category/konkurs

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email