купити дешеві авіаквитки

Вигравай 2 комплекти авіаквитків на 300 євро в улюблене місто Європи: конкурс від momondo та Lowcostavia!

розіграш авіаквитків

Здійсни пошук квитків, додай опис та отримай шанс виграти авіаквитки своєї мрії!

LowcostAvia.com.ua разом з momondo.ua підготували для вас цікавий конкурс, де кожен, хто виконає прості умови, має шанс отримати безкоштовні авіаквитки з України в ЄС!

Ми оберемо двох переможців, кожен з яких отримає авіаквитки вартістю до 300 євро!

Для того, щоб взяти участь у розіграші авіаквитків, виконайте декілька простих дій:
 1. Здійсніть пошук через сайт momondo.ua або мобільний додаток momondo та знайдіть авіаквитки в улюблене місто Європи на суму до 300 євро;
  Виліт повинен відбуватися з будь-якого міста України, а приліт – в будь-яке місто Європи. Період подорожі – з 1 листопада 2017 року до 1 червня 2018 року. Квитки можна шукати в один чи у два боки, на одного чи двох пасажирів, головна умова – щоб їх кінцева вартість не перевищувала 300 євро;
 2. Зробіть скріншот результатів пошуку або збережіть лінк на пошук зі стрічки браузера;
 3. Заповніть реєстраційну форму на сайті LowcostAvia.com.ua та додайте скріншот результатів пошуку;
 4. У реєстраційній формі, в описі заявки напишіть, чому хочете поїхати саме в це місто. Цей опис і буде головним критерієм визначення переможців.
Автори двох найцікавіших заявок стануть переможцями: одного переможця обере momondo, іншого визначимо випадковим чином серед десяти найцікавіших описів за версією Lowcostavia.
Переможці отримають в якості призу оплачений авіапереліт туди й назад до улюбленого міста, який вони знайшли через пошук momondo.

Конкурсні заявки приймаються до 9:00 12 жовтня 2017 року за київським часом.

Оновлено 12 жовтня. Переможців вже визначено! Вітаємо!

Якщо вартість знайдених переможцями авіаквитків на момент оголошення результатів конкурсу виросте більш, ніж на 20%, їм буде запропоновано знайти авіарейси на інші дати в цьому напрямку, вартість яких відповідатиме ліміту в 300 євро за подорож туди й назад.

Переможець має підтвердити згоду на бронювання авіаквитків через e-mail, вказаний при реєстрації на конкурс. У разі, якщо через 3 дні з моменту оголошення результатів, переможець не підтвердить свою згоду на бронювання авіаквитків або не вийде на зв’язок, Lowcostavia та momondo оберуть іншого учасника в якості переможця.

На відміну від фейкового розіграшу, який поширювався 2 жовтня у мережі Facebook, з цим конкурсом все чесно і прозоро. Інформація опублікована на офіційному сайті Lowcostavia і на сторінці momondo, схожі конкурси на Lowcostavia вже проходили неодноразово і переможці отримували свої призи.

Як проходили попередні акції можете переглянути у відповідному розділі lowcostavia.com.ua/category/konkurs

Повні правила акції:

1. Організатор конкурсу: momondo A/S, Løvstræde 1, København, Danmark, 1152
2. В конкурсі можуть взяти участь мешканці України, які досягнули 18 років. В конкурсі не можуть брати участь співробітники momondo, їх PR-агенцій, а також особи, залучені до діяльності організації в соціальних мережах чи медіа.
3. Один учасник може подати одну конкурсну роботу.
4. Щоб взяти участь, ви повинні:

 • Здійснити пошук через сайт momondo.ua або мобільний додаток momondo та знайти квитки в одну з європейських країн вартістю до 300 євро (в один бік чи в обидва) ;
 • Зробити скріншот знайдених квитків та завантажити його через форму на сайті lowcostavia.com.ua або вставити лінк на результати пошуку momondo.ua
 • Написати, чому хочете поїхати саме в це місто; на основі цього, ми виберемо 2 переможців з найцікавішою програмою в поданій конкурсній роботі: один переможець буде обраний блогом Lowcostavia.com.ua, а другий – представником momondo.ua.
 • Переможці виграють грошову компенсацію ціни до вибраного місця на суму до 300 євро.
 • Аеропорт відправлення повинен бути розташований у будь-якому місті України, а прибуття – у будь-яке місто Європи.
 • Дати подорожі повинні бути з 1 листопада 2017 року до 1 червня 2018 року.
 • Квитки можуть бути для 1 або 2 пасажирів, але остаточна ціна не повинна перевищувати 300 євро.

5. Участь безкоштовна. Для участі у конкурсі нічого купувати не потрібно.
6. Конкурс розпочнеться 3 жовтня 2017 року о 09:00 (GMT +3) і закінчиться 12 жовтня 2017 року о 9:00 (GMT +3). Щоб робота взяла участь в конкурсі, вона має бути отримана до цього часу. Якщо переможні заявки задовольняють наведені вище умови, переможці виграють квитки до місця, вказаного на скріншотах. У випадку, якщо ціна квитків піднялася більш ніж на 20%, їм доведеться знайти інший рейс, що відповідатиме ліміту ціни 300 євро. Квитки не підлягають передачі чи обміну. Приз не може бути виданим у вигляді готівки.
7. Переможець отримає повідомлення електронною поштою. Переможець повинен підтвердити одержання призу протягом трьох (3) днів з моменту отримання повідомлення, інакше, momondo залишає за собою право обрати іншого переможця.
8. Беручи участь в конкурсі, кожний учасник надає momondo та дочірнім компаніям право і безстрокову ліцензію на використання, відтворювання, розповсюдження, публікацію, редагування та внесення змін до конкурсної роботи, без будь-якої винагороди. Кожний учасник також погоджується, що Організатор має право публікувати його роботу на momondo та Facebook.
9. Беручи участь в конкурсі, ви надаєте дозвіл momondo використовувати ваші особисті дані з метою проведення конкурсу.
10. momondo залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника, якщо він порушує умови, діє нечесно чи втручається в організацію та проведення конкурсу. Дискваліфікація здійснюється остаточно і без пояснень
11. Lowcostavia та momondo не несуть відповідальності за оформлення та реєстрацію будь-яких документів, віз, страхування, податків, проживання та інших витрат, необхідних для подорожі переможця. За зміни, затримки та скасування авіарейсів відповідальність несе авіакомпанія, а не організатори.
12. Наскільки це допустимо законом, momondo не несе відповідальності за будь-які повідомлення про скасування чи пересення рейсів, завдавані збитки, втрати, витрати, непередбачені події, нещасні випадки та/ або тілесні ушкодження, які можуть виникнути з учасником під час участі в конкурсі. Участь у цьому конкурсі – повна відповідальність учасника.
13. Momondo залишає за собою право в будь-який час змінити умови та деталі конкурсу, включаючи право оголосити цей конкурс недійсним чи скасувати його.
14. Взяти участь у конкурсі можуть ті особи, що погодились з вищевказаними умовами. Без жодного юридичного оскарження.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email