купити дешеві авіаквитки

Акція у facebook про безкоштовні квитки від МАУ – фейкова!

Інформація про розіграш квитків у facebook від авіакомпанії UIA є фейком!

Увага! Сьогодні у facebook поширюється неправдива інформація про безкоштовні квитки від МАУ.

Сайт, на який веде лінк не має нічого спільного а ні з МАУ, а ні з Lowcostavia (шахраї використали ілюстрацію зі статті Lowcostavia)

Ця шахрайська схема не нова і час від часу у facebook з’являються фейкові розіграші авіаквитків то від Ryanair, то від Lufthansa, то від інших компаній. Не переходьте за лінками та не поширюйте таку інформацію, якщо вона не з офіційних сторінок.

Офіційна інформація про актуальні акції та пропозиції завжди публікується лише на офіційному сайті МАУ flyuia.com та у соціальній мережі Facebook facebook.com/flyuia.ua.

Авіакомпанія МАУ вже опублікувала спростування за лінком
https://www.facebook.com/flyuia.ua/photos/a.172519259430315.48595.146003712081870/1822634374418787/?type=3 (оновлено 11 січня – зараз лінк недоступний)

конкурс мау

Аналогічно і у випадку з lowcostavia, офіційна інформація лише на сайті Lowcostavia.com.ua та у facebook.com/lowcostavia.

На Lowcost Avia час від часу проходять справжні розіграші авіаквитків, тож слідкуйте за оновленнями, наприклад у каналі telegram.me/lowcostavia!

Оновлено 3 жовтня. LowcostAvia.com.ua разом з momondo.ua підготували для вас цікавий конкурс, де кожен, хто виконає прості умови, має шанс отримати безкоштовні авіаквитки з України в ЄС! 12 жовтня розіграємо 2 комплекти авіаквитків на суму до 300 євро. Читайте детальні умови конкурсу.

Оновлено 12 жовтня. Визначено переможців конкурсу від LowcostAvia.com.ua та momondo.ua

Оновлено 11 грудня. Новий конкурс від LowcostAvia.com.ua та momondo.uaВигравай авіаквитки на 500 євро для себе і свого друга! Результати 20 грудня.

Оновлено 20 грудня. Визначено переможця конкурсу Lowcostavia та momondo, що отримає авіаквитки на суму до 500 євро!

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email