купити дешеві авіаквитки

У вересні Wizz Air полетить з Києва у Вільнюс! Квитки від 439 гривень вже в продажу!

київ вільнюс wizz air

Wizz Air: нові рейси з Вільнюса і Варшави! Київ – Вільнюс з вересня!

Авіакомпанія Wizzair відкриває декілька нових рейсів з Вільнюса і Варшави та відновлює сполучення між Києвом та Вільнюсом!

Сьогодні на прес-конференції у Варшаві представники Wizz Air оголосили про відкриття нових рейсів: з жовтня відкриється сполучення між Варшавою і Швейцарією (Варшава – Базель, Варшава – Женева), а з Вільнюса у вересні відкривають рейси у Меммінген, Глазго та Київ!

Новий рейс Дні польотів Початок рейсів
Київ – Вільнюс  середа, неділя  16 вересня
Вільнюс – Меммінген  понеділок, п’ятниця  14 вересня
Вільнюс – Глазго  середа, неділя  16 вересня
Варшава – Базель  понеділок, п’ятниця  26 жовтня
Варшава – Женева  середа, неділя  25 жовтня

Квитки вже доступні для купівлі на сайті авіакомпанії wizzair.com. Найнижча ціна на квитки Київ – Вільнюс – від 439 грн для учасників Wizz Discount Club. Стандартна ціна від 499 гривень в одну сторону.

київ вільнюс

З 20 квітня припиняє діяльність український підрозділ авіакомпанії “Візз Ейр Україна”, всі рейси з Києва буде виконувати Wizz Air Hungary. Така реорганізація дозволила значно знизити ціну на авіаквитки.

Пам’ятайте, що на рейсах Wizzair Hungary безкоштовно можна перевозити лише одну малу сумку розмірами до 42х32х25 см у ручній поклажі. За стандартну ручну поклажу і за реєстрований багаж доведеться доплачувати. Визначити вартість перевезення багажу ви можете у спеціальному калькуляторі на сайті авіакомпанії Wizz Air.

Як уникнути подвійної конвертації при купівлі квитка?

Зверніть також увагу, що при бронюванні рейсів Візз Угорщини (код рейсу W6), сума в гривні, яка відображається на сайті може відрізнятися від фактично списаної з рахунку суми, через комісії конвертації та / або внутрішні обмінні курси банків і платіжних систем. Будь ласка, зверніться до свого банку для отримання додаткової інформації.

Щоб уникнути подвійної конвертації, обирайте спосіб оплати “Банківський переказ”, тоді ви заплатите за квиток саме ту суму у гривнях, яка вказана у квитанції.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу