купити дешеві авіаквитки

Нова послуга від Wizzair: вказати ім’я пасажирів можна після купівлі квитка!

wizz air туристичний партнер

Універсальний туристичний партнер – нова послуга від Візз Ейр, якщо не визначилися з ким подорожувати!

Лоукост Wizz Air запроваджує нову послугу під назвою Універсальний туристичний партнер (Flexible Travel Partner). Ви можете створити нове бронювання, під час якого вам не потрібно додавати імена всіх пасажирів, ви зможете це зробити згодом під час онлайн реєстрації!

Отже, під час бронювання достатньо вказати лише одне ім’я та включити додаткових пасажирів, не зазначаючи їхні імена і сплатити додатковий збір, що складає €10 або 315 грн для рейсів з України.

Під час бронювання вам необхідно сплатити повну суму квитка та збір за всі вибрані послуги для всіх пасажирів. Імена всіх пасажирів потрібно заповнити до початку онлайн-реєстрації.

Зауважте, що імена пасажирів потрібно ввести не пізніше, ніж за 3 години до відправлення рейсу, якщо ви цього не зрообите, то квиток буде вважатися скасованим.

Якщо ви не придбаєте цю нову послугу і захочете змінити ім’я подорожуючого, то окрема послуга зміни імені у Wizz Air обійдеться у €45.

Як скористатися послугою “Універсальний туристичний партнер”?

Під час створення бронювання просто виберіть кількість пасажирів, рейси та всі необхідні послуги, як і під час будь-якого іншого бронювання, але ви можете не вводити ім’я пасажира, установивши позначку в полі «Я додам ім’я пізніше».

універсальний партнер

Плату за тарифи та послуги (зокрема за послугу «Універсальний туристичний партнер») потрібно вносити під час завершення бронювання.

Детальні умови послуги “Універсальний туристичний партнер”

1. Щоб скористатися цією послугою, необхідно сплатити збір універсального туристичного партнера за один рейс на кожного пасажира. Послуга «Універсальний туристичний партнер» сплачується, коли ви робите бронювання для себе і свого анонімного попутника. Під час бронювання сплачується повна сума квитка та збір за всі вибрані послуги для всіх пасажирів. Збір за послугу «Універсальний туристичний партнер» не відшкодовується.

2. Ця послуга доступна лише під час онлайн-реєстрації, а для її використання потрібно ввійти в систему на сайті wizzair.com.

3. Під час бронювання вам не потрібно вказувати імена всіх своїх супутників, але вам слід указати ім’я принаймні одного пасажира в бронюванні. Ви не зможете завершити
бронювання, не вказавши ім’я жодного з пасажирів.

4. Ця послуга доступна, лише якщо ви обираєте онлайн-реєстрацію під час бронювання (за винятком тарифу «Плюс», див. пункт 9 нижче).

5. Ця послуга недоступна для немовлят або пасажирів, які потребують спеціальної допомоги. Якщо ви подорожуєте з немовлям, вам слід вказати його ім’я під час створення бронювання.

6. Ця послуга доступна лише до моменту завершення бронювання. Після оформлення бронювання ви не зможете вибрати послугу «Універсальний туристичний партнер».

7. Якщо ви не обрали послугу «Універсальний туристичний партнер» і бажаєте змінити імена своїх попутників після завершення бронювання, вам потрібно вказати імена нових
попутників і сплатити відповідний збір за зміну імені.

8. Відкрийте форму бронювання, щоб додати ім’я попутника. Відсутні імена слід заповнити перед початком реєстрації. Ваш попутник зможе зареєструватися лише після того, як ви
вкажете його ім’я. Зверніть увагу: якщо ви не вказуєте ім’я свого універсального туристичного партнера, ми вважатимемо це скасуванням бронювання для вашого
анонімного попутника.

9. Якщо ви зареєструвались і бажаєте змінити ім’я свого попутника, ви повинні сплатити збір за змінення імені.

10. Неможливо змінити тип пасажира (дорослий/дитина/немовля).

11. Якщо ви обрали тариф «Плюс» і придбали послугу «Універсальний туристичний партнер», ви можете зареєструватися в аеропорту. Тим не менш, ви повинні вказати імена універсальних туристичних партнерів під час онлайн-бронювання не пізніше, ніж за три години до запланованого вильоту вашого рейсу. Якщо ви не заповните відсутні імена, як
описано вище, це буде розглядатися як скасування бронювання для анонімного пасажира.

12. Загальні умови перевезення застосовуються до всіх питань, які не регулюються цим договором.

13. Банківський переказ недоступний для оплати бронювання, якщо ви обрали послугу «Універсальний туристичний партнер».

14. Ця послуга недоступна для групових бронювань.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...