купити дешеві авіаквитки

Зручне залізничне сполучення України з Німеччиною через Польщу!

Укрзалізниця з партнерами налагодила систему зручних та швидких поїздок з України до Німеччини!

Укрзалізниця разом з партнерами – залізницями Польщі та Німеччини – налагодила систему зручних та швидких поїздок з України до Німеччини з пересадкою в польському Перемишлі.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Детальніше про зручний маршрут

Дістатися Перемишля можна поїздами Інтерсіті+ №705/706 та №  715/716, які відправляються з Києва щоденно о 08:30 та 17:00, прибувають до Перемишля відповідно о 19:53 та 05:00, а також поїздом № 35/36 з Одеси через Львів, що відправляється щоденно о 18:22 і прибуває до Перемишля о 09:07.

Громадяни України можуть безкоштовно сісти в поїзд із Перемишля до німецького Котбуса. Поїзд курсує по парних днях. Крім цього, щоденно з вокзалу Перемишля відправляється поїзд до Берліна (напряму або з пересадкою в Кракові).

Також доступна пересадка на поїзд до німецького Ганновера. Відправлення — по непарних днях. Подальше пересування територією Німеччини для громадян України, які покинули територію країни починаючи з 24 лютого, також безкоштовне. Для цього треба отримати спеціальний безкоштовний квиток „helpukraine”.

Перетин кордону під час дії правового режиму воєнного стану для чоловіків від 18 до 60 років.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, – повідомляють на сайті ДПСУ.

З метою здійснення заходів правового режиму воєнного стану, виїзд за кордон громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, обмежено. Водночас така заборона не є абсолютною.

Детальніше про це читайте у нашій статті.

Також вам може бути цікаво

Польський перевізник PKP Intercity повідомив, що з 1 по 31 травня 2022 року громадяни України зможуть користуватися безкоштовним проїздом у поїздах  відповідно до певних правил. Детальніше про це читайте у нашій статті.

Укрзалізниця відновлює курсування Інтерсіті+ на сполученні Київ – Дніпро, а також пропонує скористатися зручним хабовим маршрутом до Варшави. Також Укрзалізниця призначає курсування додаткових приміських поїздів та змінює розклад на Придніпровській залізниці, про усі зміни детально можна прочитати нижче. Детальніше про це читайте у нашій статті.