купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія Air Ocean призупинила виконання всіх рейсів!

photo by Oleksii Trenin

Українська авіакомпанія Air Ocean скасувала всі рейси щонайменше до 15 березня!

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines повідомила, що від сьогодні змушена скасувати виконання всіх своїх рейсів.

Скасування польотів компанія пояснює затримкою постачання повітряних суден та необхідністю проведення планового технічного обслуговування літаків, що експлуатуються.

Сьогоднішні рейси авіакомпанії Air Ocean вже скасовано, квитки у продажу на найближчі два місяці відсутні.

Авіакомпанія також повідомила, що планує відновити польоти починаючи з 15 березня 2022 року. Саме з цієї дати наразі є квитки в продажу на сайті авіакомпанії.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Що пропонує авіакомпанія пасажирам скасованих рейсів?

  • якщо Ви придбали квиток на сайті авіакомпанії, кошти автоматично в повному обсязі будуть зараховані на картку, з якої було здійснено оплату;
  • якщо Ви придбали квиток в агента з продажу авіаційних перевезень, зверніться за місцем його придбання для відшкодування вартості квитка.
  • або Air Ocean пропонує зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при купівлі наступного квитка надасть знижку у розмірі 50% від вартості квитка.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону +380931775977.

Про авіакомпанію Air Ocean Airlines

Авіакомпанія створена у 2020 році. У жовтні 2021 року отримала сертифікат експлуатанта та ліцензію, що дозволяє їй займатися комерційними перевезеннями пасажирів. Флот авіаперевізника включає два Ан-148.

21 листопада авіакомпанія виконала перші рейси. Air Ocean виконувала польоти з Києва в Харків, Запоріжжя, Львів, Чернівці, а також зі Львова в Харків та Запоріжжя.

Минулого тижня авіакомпанія скасувала рейси з Києва в Харків, а ще раніше рейси в Чернівці та Івано-Франківськ.

Зауважимо, що Air Ocean Airlines – це не та національна авіакомпанія про запуск якої говорив Президент України. Новий державний авіаперевізник ще в проекті під назвою UNA.

Де купити авіаквитки Air Ocean?
Авіаквитки можна купити на офіційному сайті airocean.com.ua.

Також квитки в продажу на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua та kiwi.com

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia