купити дешеві авіаквитки

Авіаквитки в країни відкриті для українців з тестом – Грецію, Кіпр та Болгарію!

кіпр авіаквитки
Sea caves near Paphos / photo by lowcostavia

З України в Грецію, Кіпр та Болгарію всього від €24 у два боки!

Все більше країн світу послаблюють обмеження на в’їзд для туристів, тому ми вирішили створити невелику підбірку дешевих авіаквитків у країни, які доступні для туристичних поїздок.

У цій статті ми підібрали для вас дешеві авіаквитки до кінця року на прямі рейси з України в Грецію, Кіпр та Болгарію до €100 у два боки. Ці три країни відкриті для українських туристів з негативним тестом.

Найдешевші авіаквитки до €50 на осінь-зиму 2021 року:

 

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Де придбати авіаквитки?

Квитки зручно шукати та бронювати на сайті kiwi.com або на сайтах лоукост авіакомпаній.

Посилання для бронювання авіаквитків:   

Греція

Кіпр

Болгарія

Ціни та умови актуальні на момент публікації статті.

Умови в’їзду в Грецію, Кіпр та Болгарію

Греція

Вимоги для в’їзду на територію Греції громадянам України з туристичною метою:

Необхідно заповнити спеціальну форму PLF (бланк локації пасажира заповнюється на кожну особу окремо) за 24 години до перетину кордону (travel.gov.gr)

Обов’язково надати один з вказаних документів

 • сертифікат про щеплення із зазначенням інформації, що минуло 14 днів з часу повної вакцинації проти Covid-19, кількості отриманих доз та дати  їх проведення (також з 05 липня ц.р. для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком)

або

 •  документ з негативним результатом лабораторного молекулярного ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію). Зазначена вимога також застосовується з 05 липня ц.р.  для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком)

або

 • документ з негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття. Зазначена вимога також застосовується з 05 липня ц.р.  для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком)

або

 • довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби, видана державним органом або сертифікованою лабораторією (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

Ці документи мають містити номер закордонного паспорта громадянина України, прізвище та ім’я  латиницею згідно з даними закордонного паспорта.

Детальніше про умови в’їзду в Грецію читайте у нашій статті: Греція відкрила кордони для українців з 14 травня! або на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Кіпр

Умови в’їзду для громадян, які пройшли повний курс вакцинації

Для громадян, що прибувають на Кіпр з України, незалежно від їх громадянства, звільняються від зобов’язань щодо лабораторного тесту та самоізоляції/карантину за дотримання наступних умов:

 • вони мають дійсний сертифікат про вакцинацію, виданий Україною
 • вони отримали щеплення однією з вакцин, затверджених Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer/BioNTech, AstraZenecaModernaJanssen), або вакциною Sputnik V, або Sinopharm (BBIBP COVID-19) станом на 21 травня, та завершили схему вакцинації

Зауважте, що вакциновані подорожуючі на Кіпр звільняються лише від тестування та самоізоляції. Але залишається обов’язкове заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту.

Умови в’їзду для громадян, які не пройшли повний курс вакцинації

Україна віднесена Кіпром до “червоної категорії”, отже застосовуються такі вимоги для в’їзду на Кіпр:

 • обов’язкове заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту
 • негативний ПЛР тест зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту
 • ПЛР тест по прильоту на Кіпр (за кошт подорожуючого, ціна €30-32, результат тесту буде надісланий через SMS протягом 3 годин)

Детальніше про умови в’їзду на Кіпр читайте у нашій статті: Кіпр спростив правила в’їзду для вакцинованих! або на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Болгарія

Рішення про дані умови перетину кордону Болгарії діють до 31 липня 2021 року, відповідну інформацію опублікував Консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія на офіційній сторінці у facebook.

Для відвідин Болгарії необхідно мати один з таких документів:

 • сертифікат вакцинації
 • довідку з негативним результатом ПЛР-тестування зробленого за 72 години до перетину кордону або негативний результат швидкого антигенного тесту, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну
 • документа, що показує позитивний результат швидкого антигенного тесту для осіб, які перехворіли на COVID-19 у період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження.

Детальніше про умови в’їзду в Болгарію читайте на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia