купити дешеві авіаквитки

Бельгія змінила умови в’їзду з України – в’їзд лише вакцинованим! (оновлено 8 листопада)

Бельгія вилучила Україну з білого списку!

Бельгія вилучила Україну з білого переліку до якого входять країни “зеленого” та “помаранчевого” кольору. Отже тепер Україна належить до червоного списку для Бельгії.

Згідно з правилами в’їзду з країн червоної зони з-за меж ЄС (для країн яких немає в білому списку) ви можете подорожувати до Бельгії лише з поважних причин або якщо у вас є сертифікат про вакцинацію схваленими вакцинами. Також по прильоту в Бельгію потрібно здати тест і самоізолюватися до отримання результату.

Оновлено 27 жовтня. Бельгія присвоїла Україні “червоний код” і повернула Україну в “білий перелік” країн, що означає, що в’їзд без поважних причин буде дозволено.

Згідно з правилами в’їзду з країн яким присвоєно червоний код і які належать до “білого списку” – ви можете подорожувати до Бельгії з туристичною метою. Для вакцинованих в’їзд можливий без тесту і без карантину, для невакцинованих – надати негативний тест і пройти додатковий тест на 7й день перебування.

Оновлено 8 листопада. Бельгія вилучила Україну з білого переліку. Отже тепер Україна належить до червоного списку для Бельгії і в’їзд дозволено лише вакцинованим!

Відповідні зміни опубліковані на офіційному сайті Бельгії з розподілом країн на зони.

Згідно з правилами в’їзду з країн червоної зони з-за меж ЄС (для країн яких немає в білому списку) ви можете подорожувати до Бельгії лише з поважних причин або якщо у вас є сертифікат про вакцинацію схваленими вакцинами. Також по прильоту в Бельгію потрібно здати тест і самоізолюватися до отримання результату.

Бельгія визнає такі вакцини: Pfizer/BioNTech (Cominarty), Moderna (Spikevax), AstraZeneca/Oxford, Vaxzevria and Covishield, Johnson and Johnson (Janssen)

З 20 серпня Бельгія визнає українські сертифікати вакцинації.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Детальні умови в’їзду для всіх країн описані на сторінці info-coronavirus.be/en/travels. Умови для України є також на сторінці info-coronavirus.be/en/redcountrieswhitelist

Умови в’їзду, карантину та тестування в Бельгії

Для в’їзду в Бельгію потрібно заповнити Passenger Locator Form (PLF), не раніше, ніж за 48 годин до прибуття.
Зазначена форма має бути заповнена кожною особою, віком від 12 років. Відомості про дітей до 12 років вносяться у PLF-форму батьків або належним чином уповноважених супроводжуючих осіб. Заповнювати форму не потрібно, якщо ви будете в Бельгії менш ніж 48 годин.

1. В’їзд з зелених або помаранчевих країн

Вам не потрібно тестів і карантину.

2. В’їзд із зони Європейського Союзу чи з третьої країни з білого списку але з червоним кодом

Для вакцинованих чи з довідкою про одужання – не потрібно тестів і карантину

Для невакцинованих – ПЛР-тест максимум за 72 години до прибуття до Бельгії, повторно тест на 7 день. Карантин – не потрібен.

3. В’їзд з країн з червоним кодом, які не містяться в білому переліку (актуально для України)

Для вакцинованих:

  1. Надати сертифікат про повний курс вакцинації схваленими вакцинами
  2. Пройти тестування на 1 або 2 день після прибуття до Бельгії. Ви повинні залишатися на карантині до негативного результату тесту на 1 або 2 день.
  3. Повторно пройти тест на 7 день.

Для невакцинованих:

  1. Подорож до Бельгії для невакцинованих можлива лише з поважних причин
  2. Якщо у вас також немає свідоцтва про одужання, пройдіть тест протягом 72 годин до прибуття до Бельгії.
  3. Ви повинні пробути на карантині 10 днів та пройти тестування на 1 і 7 день після прибуття в Бельгію. Карантин може бути скорочено, якщо другий тест на 7 день буде негативним.

Подорож в Бельгію з інших країн

Перед поїздкою слід перевірити колір-код країни чи регіону, з якого ви подорожуєте до Бельгії, щоб переконатися, що вона не перебуває у списку країн з критичним епідеміологічним ризиком. Список можна перевірити за посиланням info-coronavirus.be/en/colour-codes-by-country.

Лінки на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia