купити дешеві авіаквитки

Як дістатися у Брюгге і Флоренцію на матчі Ліги Європи Дніпра і Динамо

дніпро динамо брюгге фіорентина

Як долетіти самостійно у Брюгге і Флоренцію на матчі Ліги Європи Динамо і Дніпра

19 березня дві українські футбольні команди – Дніпро і Динамо – вийшли у чвертьфінал Ліги Європи. 16 квітня у Брюгге відбудеться матч Брюгге – Дніпро, а 23 квітня у Флоренції – матч Фіорентина – Динамо.

Існує декілька варіантів як можна долетіти з Києва, Дніпропетровська чи Львова у Брюгге і Флоренцію: лоукост авіакомпаніями Wizzair i Ryanair, рейсами регулярних авіакомпаній та комбінований маршрут до Польщі, а далі до Брюгге чи Флоренції. До вашої уваги декілька способів, як можна добратися з України до Брюгге і Флоренції, щоб підтримати наші футбольні команди.


Брюгге, 16 квітня, матч Брюгге – Дніпро

Розглянемо варіанти, як добратися у Брюгге:

1. Регулярними авіакомпаніями з України – оптимальний, але не найдешевший спосіб (183$-415$)
2. Лоукост авіакомпаніями з України – як не дивно, найдорожчий варіант (250$-400$)
3. Лоукостами через Польщу – найдешевший, але найдовший маршрут (64$-100$)

У місті Брюгге нема аеропорту, тому всі маршрути розглядаємо через аеропорти міста Брюссель. До Брюгге з Брюсселя (та аеропортів) квитки на потяг вартують 14-20 євро, їх можна придбати онлайн на belgianrail.be

1. Регулярними авіакомпаніями з України – оптимальний, але не найдешевший спосіб.

Для пошуку перельотів регулярними авіакомпаніями скористаємося сайтом kayak.com. Пошук квитків можна задати зі зручним діапазоном +-3 дні.

З Києва (лінк для пошуку):

Найдешевшим переліт з 15 по 18 квітня за 183$. Рейс виконує авіакомпанія KLM до Амстердаму, а звідти до Брюсселя ще двома потягами (входять в ціну квитка).

Якщо ви бажаєте вилітати у інші дні лише на матч (16-17 квітня) або летіти прямим рейсом у Брюссель (без доїздів потягом з/до Амстердаму), то квитки будуть дорожчі на 100$-200$.

київ брюгге

Зі Львова (лінк для пошуку):

На 15-17 квітня є авіаквитки від МАУ Львів-Брюссель-Львів з пересадкою у Києві за 274$. Безпосередньо на сайті МАУ можна знайти квиток за 250$ у дві сторони!

З Дніпропетровська (лінк для пошуку):

Найдешевший рейс Дніпропетровськ-Київ-Амстердам-Брюссель у дві сторони від KLM 375$, а Дніпропетровськ-Київ-Брюссель від МАУ – 415$.

дніпропетровськ, брюссель, брюгге

2. Лоукост авіакомпаніями з України – як не дивно, найдорожчий варіант.

Як долетіти до Брюгге зі Львова і Києва лоукостами Wizzair i Ryanair, описано у публікації “Залягти на дно в Брюгге – зі Львова або Києва”.

На середину квітня ціни у лоукоста Wizzair з України дуже високі (від 1400-2000 гривень в одну сторону), дорога у Брюссель і з поверненням вартуватиме від 250$, тому цей варіант розглядати немає змісту.

3. Лоукостами через Польщу – найдешевший, але найдовший маршрут.

З Варшави у Брюссель дешево літають лоукости Wizzair i Ryanair (на потрібні нам дати є квитки за 70-200 злотих ~18-50 євро в одну сторону), отже можна доїхати автобусами до Варшави, а звідти летіти у Брюссель.

Прямі автобуси у Варшаву зі Львова вартують від 450 гривень, з Києва – від 750 грн. Авіаквитки Варшава – Брюссель на потрібні нам дати вартують 70-100 злотих, отже вся дорога до Брюсселя зі Львова обійдеться приблизно 45$, з Києва 57$, у дві сторони відповідно 90$ і 114$.

Також зі Львова до Варшави можна доїхати значно дешевше (приблизно за 200 гривень), як описано у статті Львів – Варшава автобусами.

(Київ, Дніпропетровськ, Львів) – Шегині – Перемишль – Жешув – Варшава – Брюссель (Шарлеруа) – Брюгге.

дата маршрут перевізник ціна
 13 квітня (Київ, Дніпропетровськ) – Львів uz.gov.ua 120-300 грн
 14 квітня Львів – Шегині 28 грн
Медика – Перемишль 2 злотих
Перемишль – Жешув e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Варшава polskibus.com 5-30 злотих
 15 квітня   Варшава – Брюссель (Charleroi) wizzair.com, ryanair.com 59-99 злотих

За таким маршрутом на дорогу зі Львова у Брюссель ми витратимо 28 грн + (2+11+10+99) злотих = 32$! У дві сторони це буде приблизно 64$! Однозначно найдешевший варіант! З Києва і Дніпропетровська до цієї суми потрібно додати вартість дороги до Львова.

З аеропорту Брюссель (Charleroi) можна придбати прямий квиток до Брюгге від автобусного перевізника flibco.com за ціною 5-17 євро.


Флоренція, 23 квітня, матч Фіорентина – Динамо.

Розглянемо варіанти, як можна добратися у Флоренцію:

1. Регулярними авіакомпаніями з України – оптимальний, але не найдешевший спосіб (235$-700$)
2. Лоукост авіакомпаніями з України (від 180 євро)
3. Лоукостами через Польщу – найдешевший, але найдовший маршрут (70-138€)

Авіаквитки у Флоренцію від регулярних авіакомпаній достатньо дорогі, а лоукости Wizzair i Ryanair туди не взагалі не літають. Як альтернативу будемо розглядати авіарейси у Болонью, звідки лише годину на поїзді до Флоренції (Квитки Болонья – Флоренція від 9 євро).

1. Регулярними авіакомпаніями з України – оптимальний, але не найдешевший спосіб

Для пошуку перельотів регулярними авіакомпаніями скористаємося сайтом kayak.com. Пошук квитків можна задати зі зручним діапазоном +-3 дні.

З Києва:

Найдешевший переліт у Київ-Флоренція-Київ з 21 по 25 квітня вартуватиме 334$. Якщо летіти у день матчу і повертатися наступного дня (23-24 квітня), то квиток обійдеться у 492$.

Переліт Київ – Болонья – Київ на ті ж дати вартуватиме 235$!

Зі Львова:

Львів – Флоренція – Львів від 684$, а на квитки Львів – Болонья – Львів ціни починаються від 309$ (21-26 квітня):

З Дніпропетровська:

Дніпропетровськ – Флоренція – Дніпропетровськ – від 450$ (21-27 квітня), Дніпропетровськ – Болонья – Дніпропетровськ  – від 600$.

 

2. Лоукост авіакомпаніями з України.

На жаль, на другу половину квітня ціни у Wizzair з України досить високі (від 1400-2000 гривень в одну сторону), найдешевше зі Львова буде летіти у Венецію, потім швидкісним поїздом у Флоренцію і повертатися таким самим шляхом через Венецію. Такий маршрут вартуватиме приблизно 180 євро.

дата маршрут ціна авіакомпанія
22 квітня Львів – Венеція 1399 грн Wizzair
23 квітня Венеція – Флоренція 17,00 € Italotreno
25 квітня Флоренція – Венеція 17,00 € Italotreno
26 квітня Венеція – Львів 2499 грн Wizzair

З Києва можна летіти до Пізи за маршрутом, описаним у публікації Київ – Будапешт – Піза – Краків – Катовіце – Київ, а далі поїздом у Флоренцію. Такий варіант вартуватиме близько 180-220 євро.

3. Лоукостами через Польщу – надешевший, але найдовший маршрут (70€-138€)

Один з варіантів, як дістатися до Флоренції зі Львова автобусами через Польщу та лоукостом Ryanair, описаний у публікації Львів – Флоренція за 29 євро.

З Польщі у Болонью, що за годину на потязі від Флоренції, дешево літає лоукост Ryanair (на потрібні нам дати є квитки 120-140 злотих ~30-45 євро в одну сторону), отже можна доїхати автобусами з України до Варшави, Кракова чи Вроцлава, а звідти летіти у Болонью і їхати у Флоренцію.

Прямі автобуси у Варшаву зі Львова вартують від 450 гривень, з Києва від 750 грн. Авіаквитки Варшава – Флоренція на потрібні нам дати вартують 120-140 злотих в одну сторону, поїзд Болонья – Флоренція від 9 євро, отже вся дорога до Флоренції зі Львова обійдеться приблизно у 56€ (450грн + 130pln + 9€), з Києва – 68€, у дві сторони відповідно 112€ і 138€.

Також зі Львова до Варшави, Вроцлава чи Кракова можна доїхати значно дешевше (приблизно за 200 гривень), як описано у статті Львів – Варшава автобусами за 6 євро!

(Київ, Дніпропетровськ, Львів) – Шегині – Перемишль – Жешув – Варшава – Болонья – Флоренція.

дата маршрут перевізник ціна
 19 квітня (Київ, Дніпропетровськ) – Львів uz.gov.ua 120-300 грн
 20 квітня Львів – Шегині 28 грн
Медика – Перемишль 2 злотих
Перемишль – Жешув e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Варшава polskibus.com 5-30 злотих
21 квітня  Варшава –  Болонья ryanair.com 118-130 злотих
22 квітня Болонья – Флоренція trenitalia.com 9€

За таким маршрутом на дорогу зі Львова у Флоренцію ми витратимо 28 грн + (2+11+10+247/2) злотих = 35€! У дві сторони це буде приблизно 70€!

Ще декілька нагадувань стосовно перельотів лоукост компаніями Ryanair i Wizzair:

  • Після купівлі авіаквитка, перед вильотом, обов’язково потрібно виконати онлайн чек-ін на сайті авіакомпанії і роздрукувати посадковий талон (в аеропорту у ryanair ця послуга коштує 55(!) євро, у wizzair 30 євро).
  • В аеропорт бажано приїхати хоча б за 2 години до вильоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою.
  • З посадковим талоном обов’язково підійти до стійки реєстрації для перевірки документів (visa check). З червня 2017 року Ryanair не вимагає visa check на рейсах в межах шенгенської зони.
  • В ціну квитка входить лише багаж у ручній поклажі. З 1 листопада у Ryanair - це лише одна сумка не більше 40х20х25 см, у Wizzair лише одна сумка до 40х30х20 см.
  • Як купити квитки та зареєструватися на рейс, читайте у детальній інструкції для Ryanair та Wizz Air.

 

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку житла скористайтеся hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу
Порівняти ціни і забронювати готель:

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia