купити дешеві авіаквитки

Канада надасть безкоштовні авіаквитки з Польщі для українських біженців!

Канада організує три безкоштовні чартерні рейси для біженців з України!

Уряд Канади оголосив про організацію трьох чартерних рейсів до Канади для українців та членів їхніх сімей. Ці рейси будуть доступні особам, які отримали дозвіл на в’їзд до Канади в рамках програми “Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки” (CUAET), – йдеться на урядовому сайті Канади.

Канада продовжує підтримувати народ України, включаючи надання йому тимчасового притулку у Канаді. Ми знаємо, що деяким українцям та членам їхніх сімей може знадобитися допомога у подорожі, і ми працюємо над тим, щоб надати їм можливість приїхати до Канади.

Читайте також: Канада спроcтила видачу віз українцям! Як подати документи за програмою CUAET.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Для власників віз CUAET будуть доступні такі рейси з Польщі у порядку живої черги:

  • 23 травня у Вінніпег, Манітоба
  • 29 травня у Монреаль, Квебек
  • 2 червня в Галіфакс, Нова Шотландія

Найближчими днями українці, які отримали візи для приїзду до Канади за програмою CUAET, отримають електронною поштою інформацію про те, як зареєструватися.

Після прибуття в Канаду Міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади надасть тимчасове житло на строк до 14 ночей тим учасникам, які ще не мають належного житла.

Ці рейси стали можливі завдяки підтримці декількох організацій, включаючи Фонд подорожей Ukraine2Canada Travel Fund, партнерство з Miles4Migrants, Air Canada, та Shapiro Foundation, які допоможуть доставити не менше 10 000 українців та їхніх сімей до Канади.

Уряд Канади продовжить тісно співпрацювати з провінціями та територіями, поселенськими організаціями по всій країні для реалізації цих спеціальних заходів та надання підтримки українцям у міру їхнього прибуття до Канади.

Додаткова інформація

Канадсько-український дозвіл на термінові поїздки (CUAET) надає українцям та їхнім найближчим родичам будь-якої національності можливість перебувати в Канаді як тимчасові резиденти до 3 років. Вони також мають право на безкоштовний відкритий дозвіл на роботу або навчання, що дозволяє їм влаштуватися на роботу практично до будь-якого канадського роботодавця або вступити на освітню програму в Канаді.

30 березня 2022 року уряд Канади також оголосив про тимчасову федеральну підтримку, щоб допомогти відповідним вимогам українцям, які прибули за програмою CUAET, влаштуватися у своїх нових громадах. Ці розширені послуги за програмою переселення, які зазвичай доступні лише постійним жителям, будуть доступні до 31 березня 2023 року і включають:

  • мовну підготовку
  • інформацію про життя в Канаді, наприклад, допомога у записі дітей до школи
  • інформацію та послуги, що допомагають отримати доступ до ринку праці, включаючи наставництво, налагодження контактів, консультування, розвиток навичок та навчання
  • заходи, що сприяють встановленню зв’язків із громадами
  • оцінка інших потреб українців та направлення до відповідних установ
  • послуги, спрямовані на задоволення потреб жінок, людей похилого віку, молоді та осіб LGBTQ2+
  • інші послуги з підтримки розселення, які фінансуються в рамках Програми розселення

Крім того, уряд Канади працює над запровадженням тимчасової фінансової підтримки для покриття основних потреб та організації тимчасового житла для українців, які прибувають до Канади, які ще не мають належного житла.

Станом на 4 травня 2022 року було подано понад 204 000 заяв на набуття статусу CUAET, і майже 91 500 заяв було схвалено. Основні показники оновлюються щотижня.

American Express Global Business Travel керуватиме бронюванням квитків для осіб, які мають право на участь у програмі, від імені уряду Канади. Офіційним авіаперевізником виступить компанія Momentum Solutions.

Читайте також: