купити дешеві авіаквитки

Ryanair пропонує прискорену процедуру найму для українців!

Спрощена система для отримання роботи в Ryanair для українців!

Ryanair – найбільша в Європі лоукост авіакомпанія з Ірландії – пропонує громадянам України прискорену процедуру найму до своєї команди.

Ryanair запрошує всіх громадян України відвідати день відкритих дверей, який пройде 20 травня 2022 року в штаб-квартирі в місті Сордз (Swords), на околицях Дубліна.

На нашому дні відкритих дверей ви зможете дізнатися про всі відкриті вакансії, які ми маємо на даний момент, і у нас діє прискорений процес найму для громадян України. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами, – йдеться в повідомлені.

В авіакомпанії зауважують, що для всіх відкритих вакансій потрібне добре розуміння англійської мови.

Безвізовий режим з Ірландією для українців

На початку березня 2022 року Ірландія скасувала візові вимоги для українців.

Статут, який скасовує візовий режим як надзвичайний захід, діє для всіх українців, які подорожують до Ірландії. Оскільки йдеться про надзвичайне рішення, уряд Ірландії не гарантує збереження безвізу після завершення війни; утім, повідомлення не містить і заборони такої можливості.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

До повної зупинки обслуговування авіарейсів з та в Україну у лютому 2022 року на офіційному сайті авіакомпанії можна було придбати авіаквитки з Києва, Львова, Харкова, Одеси та Херсону в понад 80 аеропортів світу.

Ryanair обіцяє стати першою авіакомпанією, що відновить польоти в Україну коли це буде безпечно зробити після російського вторгнення.

Читайте також: