купити дешеві авіаквитки

Хорватія з 11 липня вимагатиме ПЛР тест від українців! В Чорногорію без тесту можна лише літаком.

хорватія Задар

Хорватія пускатиме українців лише з ПЛР тестом або з ізоляцією на 14 днів!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Республіці Хорватія 10 липня 2020 року Інститут охорони здоров’я Хорватії прийняв рішення про введення обов’язкової 14-денної самоізоляції для осіб, у тому числі для громадян України, яким дозволено в’їзд в Хорватію.

В’їзд в Хорватію: ізоляція на 14 днів або негативний ПЛР тест.

Особи, які в’їжджають в Республіку Хорватія з туристичною метою, можуть в’їхати до Хорватії без обов’язкової 14-денної самоізоляції, за умови пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту, який є не давніший, ніж 48 годин (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на прикордонний перехід).

Детальний переклад умов в’їзду можна знайти на сторінці Посольства України в Хорватії.

Нагадаємо, що в’їзд українцям у країни ЄС заборонено щонайменше до 15 липня, а Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень.

Тиждень тому ми підготували детальний опис, як добратися в Хорватію літаком чи на авто через Угорщину (яка спростила транзит для українців). Інструкція і надалі актуальна, але тепер для в’їзду потрібен негативний ПЛР тест :(

Читайте також: Куди українці можуть полетіти в липні. Підбірка авіаквитків і турів.
Ситуація з рейсом Київ – Пула 11 липня

В авіакомпанії WindRose 11 липня вранці був запланований рейс Київ – Пула.

Одразу ж після отримання інформації про рішення уряду Хорватії стосовно необхідністі обов’язкового ПЛР-тестування на COVID-19 для пасажирів в’їзжаючих до Хорватії, авіакомпанія звернулася за відповідною допомогою до посольства України в Хорватії.

За фактом отримання відповіді в якій йдеться, що всі без виключення пасажири, включаючи немовлят та дітей, повинні пройти тест на ПЛР, авіакомпанією було відтерміновано виліт рейсу 7W771 до 21:00 для забезпечення виконання висунутих вимог. Оновлено. Рейс в місто Пула відправився з Києва о 22:21.

Пасажири даного рейсу мають можливість пройти ПЛР-тест у діючій цілодобовій лабораторії в МА «Бориспіль» на 48й стійці терміналу D. В даному випадку лабораторія гарантувала надання результату протягом 6 годин. В робочому порядку – протягом 24 годин. Вартість складає 2100 грн.

В’їзд в Чорногорію: літаком – тест не вимагають, наземним транспортом – потрібен тест

Для українців тепер діє особливий порядок перетину кордону. В’їзд у Чорногорію без додаткових обмежень можливий лише в випадку організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

Отже, по прильоту в Чорногорію літаком ПЛР тест не вимагають, а при перетині кордону наземним транспортом потрібен негативний ПЛР тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

Нагадаємо, що 8 липня Чорногорія зняла вимогу негативного ПЛР тесту від українців.

Країни червоної та зеленої зони

За даними Міністерства охорони здоров’я України Хорватія знаходиться в зеленій зоні, а Чорногорія – в червоній.

Після повернення з Хорватії в Україну самоізоляція не потрібна. Після повернення з Чорногорії потрібна самоізоляція.

Детальніше про країни червоної та зеленої зони та алгоритм припинення самоізоляції.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia