купити дешеві авіаквитки

Для транзиту через Туреччину ПЛР тест не потрібен!

Для в’їзду в Туреччину потрібний негативний ПЛР тест, а для транзиту – не потрібен!

Нещодавно влада Туреччини повідомила, що з 30 грудня вимагатиме негативний ПЛР тест для перетину власного кордону від усіх, хто прибуває в країну авіатранспортом, наземним і водним транспортом.

Дане рішення було прийняте урядом Туреччини ввечері 25 грудня і діятиме до 1 березня 2021 року.

Згодом з’явилося уточнення, що правило буде стосуватися навіть транзитних пасажирів.

Учора у ввечері на офіційній сторінці Посольства Республіки Туреччини в Україні опубліковано уточнення щодо пред’явлення негативного ПЛР тесту для транзиту через країну.

У рамках пандемічних заходів пасажири віком від 6 років, які прибудуть до нашої країни повітряним транспортом із-за кордону станом на 21:00 (UTC) 29 грудня 2020 року, повинні подати негативні результати тесту на ПЛР SARS-CoV-2 зробленого протягом останніх 72 годин до їх в’їзду в країну. Тих, хто не надасть негативний результат тесту на ПЛР на SARS-COV-2, не допустять на борт літака. Ця вимога не поширюється на транзитних та трансферних пасажирів.

У зв’язку зі зміною умов транзиту через країну турецька авіакомпанія Turkish Airlines розмістила оновлену інформацію на власному сайті, де зазначається, що для транзиту тест не вимагатмуть.

Також оновлена інформація міститься у повідомленні NOTAM для льотного складу A6787/20, що випустили 30 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що за даними МОЗ України Туреччина знаходиться в червоній зоні, отже при поверненні в Україну потрібна самоізоляція 14 днів або ПЛР-тест.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia